Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) veterángeri válasza chop (#10000) üzenetére


veterángeri
tag

Nálam ő véd!

(#10002) nyervi


nyervi
aktív tag

no de most már tényleg menjen a jó édes anyukájába az EA, hogy div6-ban ilyen ellenfelekkel dobál össze. nem hiszem, hogy ilyen csapattal bárki ott lébecolna

(#10003) Lori82


Lori82
senior tag

PC-sekhez fordulok.Nálatok minden rendben WL-ben??Nálam gyakran akadozik a játékmenet és sokszor hiába nyomom az irány gombot nem megy abba az irányba a játékos.Ráadásul kétszer 2-0,3-0-ás állásnál kidobott és nekem könyvelte el a DNF-et.Pedig ez a POTM Salah elég jónak tűnik :) Lehet megérte lenullázni az egyenleget .CSak jó lenne lenyomni ma legalább 10 meccset,mert holnap nem érek rá és vasárnap sem egész nap. :((( :(((

(#10004) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Srácok ez a futmas Antonio rendkívül jó lapnak néz ki. Mit gondoltok? :)

(#10005) lanikai válasza s0p0q0r (#10004) üzenetére


lanikai
aktív tag

84-es ovr teamet nem adnék érte

(#10006) etaclan1984 válasza Geradossz (#9983) üzenetére


etaclan1984
őstag

Sokat számítanak az apró jelentéktelennek tűnő megszokott dolgok! Én nálam is van hogy egyből észre veszem hogy amivel a kontrolleren a gombokat nyomom ujjamon ha hosszabb a köröm már nem úgy mennek a passzok, mintha hosszabban nyomnám, pedig nem ! Meg a sarkamon ha keményebb a bőr a megszokottnál és úgy pihentetem a lábtámaszon akkor mindig icon csapatokkal dobál össze ! Nem is beszélve ha nem a szerencsepólómba kezdek el WL-ezni akkor kb 0-5el inditok :(

[ Szerkesztve ]

(#10007) Expendable válasza etaclan1984 (#10006) üzenetére


Expendable
aktív tag

Ezen jót nevettem, köszi :)

(#10008) Digestive


Digestive
addikt

Akinek van CF》》》CAM az pakolja ki gyorsan. Max áron viszik 5k. Nekem kb 20 db volt fent 3,5k-ért és egyszerre elvitték mindet! :(

[ Szerkesztve ]

(#10009) sz_abika válasza Digestive (#10008) üzenetére


sz_abika
addikt

Salah CAM hegyek...

PSN: xszabikax

(#10010) petrin


petrin
csendes tag

Srácok nyugtassatok meg, hogy nem én lettem balfasz, de múlt hét vasárnap óta folyamatosan kikapok 1. vagy 2.meccsen a drafton, előtte meg folyamatosan nyertem, vagy elődöntős voltam. Jött valami patch, vagy mi a fene van már, egyszerűen kiégek...

(#10011) A guru


A guru
addikt

Na 7 meccset bírtam DP-vel, egyszerűen sehogy nem találtam a helyét a csapatban a helyzeteket meg sorra kihagyta, jött vissza Mbappé & Griezmann.

(#10012) csaszika87 válasza etaclan1984 (#10006) üzenetére


csaszika87
csendes tag

Neee, ő nem érti az iróniát, most megint 10 üzeneten keresztül megy tőle a moslék, kell az bárkinek?

(#10013) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ez az futmas Antonio elég jó, de kicsit sokallom érte a 70k-t, főleg, hogy még 10(?) napig jönnek a lapok.

(#10014) eM'82


eM'82
addikt

Mai MegaPack-ot érő SBC-t én így raktam ki. Hátha segít valakinek:

A playerek neveit elfelejtettem screenshotolni. Sorry :(
De amúgy is a linkeket + csapatokat érdemes figyelni, plusz nem ártott pár loyalty player sem.
Egy megoldásnak jó.

(#10015) Stylerr válasza Kristof_94 (#10013) üzenetére


Stylerr
addikt

Én egyből megcsináltam, bár nekem 40k-ból jött ki.

(#10016) MdewC válasza A guru (#10011) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nálam CAM, úgy 250-300 meccsen 150%-os kanadai táblázaton. Basic lap.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10017) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok?

Nekem bejön ez az Antonio gyerek, csereként használnám. Szerintetek ki a jobb? Sima Mbappe, vagy Antonio? Bappe eladhatatlan...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10018) Z'Z" válasza MdewC (#10017) üzenetére


Z'Z"
őstag

Antonionak a sima lapját használtam CAM-ba artist lappal, nekem oda tökéletesen bevált.
Csatárnak Mbappe a jobb.

(#10019) A guru válasza MdewC (#10016) üzenetére


A guru
addikt

Lehet, nem is vele volt a baj, hanem azzal, hogy kénytelen voltam IF Alessandrinit megvenni mellé, valahogy nem adták így ketten...

(#10020) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok,

az hogy lehet, hogy 71 coin-om volt, majd miután eladtam egy játékost 9001 lett?

Bakker, itt 5% a jutalék? :-( :-)

(#10021) Datsyuk válasza eM'82 (#10014) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

És vigyázzatok, nagyon price fixelik a francia, brazil játékosokat a nagyobb ligákban.

(#10022) dracox


dracox
addikt

Srácok a 10 chemet miert nem adja a csapathoz 10 kilepett meccs utan? Csinaltam 11et de semmi ugyanúgy 92chem van mint amikor neki kezdtem....Valamit mókolt az EA ezzel kapcsolatban?

(#10023) Digestive válasza dracox (#10022) üzenetére


Digestive
addikt

Ha jól tudom ez már nem működik! Rendesen le kell játszani a loyaltihoz!

(#10024) sz_abika válasza Datsyuk (#10021) üzenetére


sz_abika
addikt

Ezért kell a kisebb ligákból rakosgatni őket :) A török-portugál egy 75-78as rating reqhez egészen kiváló párosítás bír lenni.

PSN: xszabikax

(#10025) etaclan1984 válasza Sanyyka (#10020) üzenetére


etaclan1984
őstag

Igen 5%, de inkább adónak hívnám mint jutaléknak :D

(#10023) Digestive Ne már, ez tuti ? :O :O

[ Szerkesztve ]

(#10026) TBMC


TBMC
addikt

Skacok! C ronaldo mennyire eri meg az arat?

markbellus.hu 

(#10027) Z'Z" válasza TBMC (#10026) üzenetére


Z'Z"
őstag

Sokak szerint egy bug, mert a PL után ő a második mumus. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10028) BenXL


BenXL
tag

Én múlt héten csináltam azt és működött, azóta váltzotatták meg?

(#10029) sz_abika


sz_abika
addikt

Azt hiszem hogy ebben a "nagy nyitások előtt hagyj ki pár napot, hogy vissza csalogasson az EA" még mindig működik.

Múltkori nagy pakknyitásból semmi se jött, héhtfő óta direkt Fifa közelébe se jöttem, mondom a Futmasre biztos megajándékoz valamivel a rendszer.

back2back nyitások: Iniesta-Robben-Marco Asensio-draft token, majd megláttam hogy mennyit érnek és kicsit elszomorodtam :/

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#10030) A guru válasza TBMC (#10026) üzenetére


A guru
addikt

Hát nem egy Martial, de azért nem rossz a srác. :DDD ;]

(#10031) Genji


Genji
őstag

A feladásos loyality működik ugyanúgy most csináltam meg éppen.

Nálam Antonio sima lapja is egy állat csatárban úgyhogy én megcsináltam a Futmas verziót. Egy cheat a pali.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#10032) fidorr


fidorr
csendes tag

Sziasztok a heti kihívásoknál az Online single mecset hol találom?? Mert nálam csak online season és w legue és draft van... ???

(#10033) etaclan1984 válasza dracox (#10022) üzenetére


etaclan1984
őstag

Gondolom akkor nem vártad meg a kezdőrúgást és azért nem kaptad meg a 10 meccs után a loyalitit.
Esetleg nem lehet hogy már alapból volt olyan játékosod akinél 10chem van ? Ott már nem mehet feljebb ha van loyalitid akkor sem.

[ Szerkesztve ]

(#10034) peetie1 válasza fidorr (#10032) üzenetére


peetie1
aktív tag

Az online friendly-nél van a másik fülön.

(#10035) fidorr válasza peetie1 (#10034) üzenetére


fidorr
csendes tag

thx. :R

(#10036) lanikai


lanikai
aktív tag

89-91 Van Bastent használja valaki? vélemény?

(#10037) chop


chop
őstag

Amugy az EA azert nem lesz soha akkora kultuszu ceg, mint pl. a Blizzard, mert az, hogy keptelenek legyenek arra, hogy ha mar uzleti szempontok miatt mindenkepp bele kell nyulni a gameplay-be, akkor mindezt ugy programozzak le, hogy ne lassa a hulye is, hogy "hebazmeg, hat itt olyan szinten le vannak butitva a jatekosaim, hogy az vilagit!". Ez egesz egyszeruen felhaborito.

Es rohadtul nem kell messzire menni az otletert, a PES-ben 10 eve van olyan, hogy FORMA: ha jobb jatekos rosszabb formaban van, de a rosszabb jobban, akkor nalam a dontes, hogy melyiket jatszatom. Ha szarul jatszik, lecserelem, de itt? Maximum azert cserelsz, mert elfarad, de ez amugy sem jelent semmit, mert hiaba jon az elso perctol kezdve high pressing-gel az ellenfel, meg a 87. percben is lefut, meg Koulibaly-k pattannak le a Martialokrol. Meg igy is bele lehet kontarkodni a jatekba, de messze nem annyira ordit, hogy szopatnak.

Troger banda es a legjobban az bosszant, hogy a licenszek miatt senki nem tud mellettuk labdaba rugni: olyan szart adnak el evrol evre, amit nem szegyellnek.

Es egyebkent eleg unalmas, hogy az ellenfelnel Jézus, Sztörling, Bikanyakú, Órié, Mársziál, stb. rohangal, mintha csak ezekbol lehetne valasztani. Biztosan veletlen :)

Emiatt amugy az egesz krva strategiajuk bukik, mert mi a francnak vegyenek pontot a jatekosok, ha ilyen szrhazi Jezusokkal is nyernek? Kabare az egesz.

(Amugy nyugodt vagyok :) )

[ Szerkesztve ]

(#10038) MdewC


MdewC
nagyúr

Vaddisznó Kylian (mekkora név az, hogy Kylian :DDD) tuti marad, 5/6 kanadain, csereként. Szintén cheat ez a tulok csávó. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10039) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Ha ironia, ha nem nekem akkor sem meg ugy ha mas pozicioban vagyok. Nem tudom felmerni h szembe van e velem a tamado.

En a nemetet csinaltam meg klubbol megoldottam, hasznalni nem fogom mert nem lesz nemet csapatom, de sbcbe lehet kell majd. Antonio nem rossz de nekem folos az osszes potm melle. Azpin meg gondolkodok de eleg draga.

(#10040) Digestive válasza MdewC (#10038) üzenetére


Digestive
addikt

Melyik lapját használod?

(#10041) LedyGyuszi válasza nyervi (#10002) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

miért ne? én pl. még egyáltalán nem játszottam div meccset...
most megindulnék, vki biztos "nyivákolva" vhol a világban, hogy div10-ben mit keresek ilyen csapattal? ;] :P
nyivákolás pedig csak poén, ne vedd fel! :R

XONE: LedyGyusziHU

(#10042) dracox válasza etaclan1984 (#10033) üzenetére


dracox
addikt

Megvartam a kezdorugast mindig, de akkor a 10es chem lesz a problema amit irtal. Kosz a valaszt mindenkinek.

(#10043) Jamesford


Jamesford
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Megcsináltam a mai FUTMASS SBC-t, mert majdnem ki tudtam rakni.. 2db játékost kellett hozzá vennem..
Az idei legjobb nyitásom Morata és Ter Stegen volt.. Ráadásul egy csomagban voltak.. Viszont most jött egy De Gea !! :)
Az lenne a kérdésem, hogy ha esetleg valaki jobban figyeli a piacot.. Mikor éri meg a legjobban eladni? ..most 230.000 körül vannak kirakva.
Előre is köszi a segítséget!

PSN: otto880912

(#10044) nyervi válasza LedyGyuszi (#10041) üzenetére


nyervi
aktív tag

nem veszem, szeretek nyervákolni :DDD
de azért simán összerak más div-ben játszókkal, nem? nem tudom, ezért érdekel

(#10045) bvitar válasza s0p0q0r (#10004) üzenetére


bvitar
tag

100e-ből kijon. Én imádom, megcsinaltam.

(#10046) BenXL


BenXL
tag

Jó ez az online siglne meccs, mindenki beadásokra játszik :D Előző meccsem nagyon nagy volt, hagytuk egymást beadogatni, 1szer az ellenfelem egyszer én, meg is lett a 3 fejes gól :DD

(#10047) kiserik


kiserik
senior tag

Újabb érdekes dolgok a gameplayben. Ha úgy akarja a gép, az ellenfél játékosa megállíthatatlan. Szó szerint. Többször is megfigyeltem ma. Hozza a labdát, elé állok a védővel, nyomom a tackle-t, a védő nem csinál semmit, a támadó meg arrébb tolja, mint egy sakkbábut. Simán mozdulatlanul arrébb csúszik a védő, és a támadó ,egy tovább. És itt jön a muri: az ilyen gólokról nincs visszajátszás a végén. Mint, ha nem is lettek volna. Nem tudod visszanézni, nem hogy feltölteni valahová. Érdekes. Továbbra is állítom, ha valaki lehoz 25/25-öt vagy 40/40, az nem tiszta dolog. Ezeket nem tudod kivédeni. Azt nem tudod kivédeni, ha az ellenfél nem irányított játékosai tökéletesen mozognak, mind támadásban, mind védekezésben, a tieid meg sehogy. Fut a támadóm, ugratnám ki, erre megáll és elindul visszafelé? :Y Szabályosan nem tudom elvenni az ellenféltől, de ő folyamatosan labdával együtt rúg fel, ami szabályos, mindegy az, ha fedezed a labdát, ha cselt csinálsz? Casemiroval vagy Tolissoval lefutják simán Moussa Dembelét. HW Kovaciccal nem tudsz emberhez passzolni, mert úgy gondolja, hogy 5 méterrel az álló társ mellé kell adni egy rövid passzt? Ezekkel nem tudsz mit kezdeni, bármilyen fasza gyerek vagy. És ez fordítva is igaz. Ugyan ez megvan feléd is természetesen.

(#10048) LedyGyuszi válasza nyervi (#10044) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ha jól tudom, akkor max 2 osztály lehet a különbség! :U

XONE: LedyGyusziHU

(#10049) nyervi válasza LedyGyuszi (#10048) üzenetére


nyervi
aktív tag

akkor azért lehet, hogy már párszor volt, hogy előjött egy nagyon vad csapat és egyszer csak kiírta, hogy az nem nekem való és nem könyvel el vereséget és kiléptetett?

(#10050) LedyGyuszi válasza nyervi (#10049) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nah ilyenről még nem hallottam... :N

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.