Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Szigma70


Szigma70
addikt

Uraim

Lehet hülyeséget fogok most írni, vagy féligazságokat, de nézzétek el fiatal bohóságomnak :D

A lényeg, hogy sokszor panaszkodunk, én is, hogy jönnek az összehányt, posztokra nem illö, 0 chemes csapatok idétlen alakzatokban, és nem tudok, tudunk velük mit kezdeni, vagy legalább is csak nehezen.
Nos, mióta Ikon, ikonok vannak a csapatban, ez a helyzet megváltozott, vagy legalább is stabilizálódott.
Azt vettem észre, hogy az Ikonok miatt, ha kétes a helyzet, mocsárban gázolós a gameplay, nem mennek a passzok, az ellen vért ivott stb., akkor is mindig villan egyet valamelyik ikon, ami felém billenti a meccs képét.
Amig nem voltak a csapatban ezeken a meccseken szívtam, Most is néha, de jóval, jóval kisebb arányban.
Ezért én azt mondom, javaslom, ha tehetek ilyet, hogy aki teheti, bizonyos fontosabb posztokon, még ha olcsó is, de használjon ikonokat. Vannak az olcsóbbak közt is nagyon jók. Stabilitást hoznak a csapatba, és állítom, hogy a lapokon lévő statok felett teljesítenek.Sokkal sokkal többet érnek, mint sok IF lap. IF ek nél sokszor érzem a butulást, olyan , mintha a sima lappal játszanék, és ha az szar, akkor az IF is szar lesz ilenkor. Az Ikonoknak ilyen nincs, nem butulnak le

Itt a csapatom

Pld Blanc
Sose használtam még ilyen gyenge statos CDM-et, :) De Ő ikon, a legjobb CDM akit eddig használtam,
Mindenhol ott van, erőszakos, csíp, rúg, harap, utolér, ellök, szóval állat. Ha gáz a helyzet, akkor gondol egyet, elöre jön, fejel, vagy lő egy meccset eldöntő gólt. Nagyon ajánlom, és "olcsó" a 340 körüli árával.
Még Bakayokónál is jobb :DD

Del Pieró :R a mester, az IKON

5-ös WF, ez kincs, az egyik legjobb cam a játékban. A lövései jobbal, ballal halálosak, helyezkedése nagyon jó, egyszerüen qva jó a pali.
Ó nem annyira olcsó, de ha egy KDB, vagy IF Pogbához hasonlítom, akkor már az.

Crespó
Nekem olcsón kijött az SBC, akinek a helyére jött, azt eladva 150-ből megvolt. Ennyiért ilyen csatárt nem kapni az biztos. Érdekes módon a lövései nem halálosak, ellenben a clinical finisher, no az állat.
A lövései is jók, de ami biztos gól, az a boxon bellül van. Ott halálos. A helyezkedése, beindulásai, fejesei aranyat érnek.

IF Mooy,
visszajött TIF Savic helyett, és helyreállt a rend :)
Basic lappal hihetetlen a pali. All in a csávó, nagyon ajánlott, és olsó most már

IF Fernandinho
A játék egyik legjobb lapja. Basic lappal Ő is all in. Lecserélhetetlen

Aguero

A pali zseni.

Bocsi ha hosszú , unalmas és érdektelen volt :R

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24002) A guru válasza Digestive (#24000) üzenetére


A guru
addikt

Ezek nem lesznek olyan drágák. Fabinho 300-350, Lozi 200 körül, Fernandinho szerintem valahol 800 körül. Tavaly is a no name ligás játékosok fillérekért mentek.

(#24003) Digestive válasza A guru (#24002) üzenetére


Digestive
addikt

Legyen így! ;)

(#24004) PakoszMakosz


PakoszMakosz
csendes újonc

Nem tudok belépni a live chat-be, egyik böngészővel sem ad be egy advisort sem. Mi lehet a baj?

(#24005) MdewC válasza Szigma70 (#24001) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt vagy 3 hónapja írtam, hogy kellenek az ikonok. Ennyi. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24006) A guru válasza Digestive (#24003) üzenetére


A guru
addikt

Nálam Telles, Lozi, és Thauvin a bakancslistás a “troll” playerek közül. Rajtuk kívül Salaht mindenképp ki szeretném próbálni, hatalmas fanja lettem a srácnak. :)

(#24007) Vampire Bat


Vampire Bat
aktív tag

Alaba skorpió rúgás :C :Y :DD

"Amikor megszülettél te sírtál és mindenki más körülötted nevetett,élj úgy,hogy amikor meghalsz te nevess és mindenki más körülötted sírjon!"

(#24008) Lori82


Lori82
senior tag

Na végre b@ssza meg :) Megtört a jég, 7 hónap után sikerült végre a Gold 1 (PC) :O Fifa 17-ben januártól folyamatosan Gold 1 vagy 2-ben végeztem,de a Fifa 18-at nem érzem annyira .Pénteken 13/6-al álltam, nem ment. Szombat viszont ami általában gyengén sikerül nem tudom minek köszönhetően,de új csúcs 10/ 9 . 9!meccset nyertem zsinórban,ez még a Fifa 17-ben sem sikerült :) A pénteki szar kezdés után benyomtam a bronz bencsinget és nagyon jó ellenfeleket kaptam. Mára maradt még 2 meccs,de azokon a bronz bencsing sem segített,buktam mindkettőt :)

(#24009) Lori82 válasza Szigma70 (#24001) üzenetére


Lori82
senior tag

Helló . Igértem egy kis összefoglalót a 91-es Lothárról. Csak online használtam(WL + Online seasons) .CM-ben használom gladiátor lappal,hogy a lövése és a védekezése még jobb legyen. Támadásban nagyon jól érkezik és baromi jól passzól,indít és lő.Rengeteg kipattanó hozzá pattan és azokat bevágja.No de beszéljünk egy kicsit a sötét oldaláról ,mert van az is neki.Az én csapatomban mintha nem érezné annyira jól magát,a 88-as védekezés ellenére,sokszor mintha elől ragadna és ha vissza is jön nem igazán szerel. Gladiátor lapnak köszönhetően az a 88-as def még magasabb gondolom.Ikon,de ennek ellenére egy gold Pogba simán odébb rakja illetve nagyon könnyen elveszik tőle a labdát. Eddig 22 meccsem van vele,ez alatt összehozott 11 gólt és 11 asszisztot ami szerintem egy CM-től tök jó,de van egy kis hiány érzetem vele szemben,de lehet egy másik lappal és másik csapatban tökéletes lenne :) Még nem adom el,kap még egy WL-t :)

(#24010) Lori82


Lori82
senior tag

Gondolkodom azon a TIF Zahán.Használja valaki?A Sif jó lap volt,csak kellett a zseton és megváltam tőle.
MÁS : Az az SBC De Bruyne nem nagyon jött be az embereknek a brutál statok ellenére sem szerintem.Még eggyel sem találkoztam :) Előző WL-en próbálgattam,de engem sem győzött meg és lehet,hogy miatta lett előző héten csak Gold 3 :D

(#24011) thebigK válasza Lori82 (#24010) üzenetére


thebigK
addikt

nekem ott van, hunter lappal, csatár poszton. Bebassza amit be kell :D

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#24012) Digestive válasza thebigK (#24011) üzenetére


Digestive
addikt

+1

Nálam cam és hibátlan! ;)

(#24013) thebigK


thebigK
addikt

gold3 megvan, de hulla vagyok, maradt még 6 meccsem, ezt most kihagyom. a csapat jó, De Gea hullámzó, 1 bravúr, 1 meredek szitu amiből gólt kapok, a játék meg még mindig fos :DDD de amúgy sincs bennem gold2, esetleg gold1nél több, lehet akár full icon csapatom is, én vagyok a szűk keresztmetszet...majd jövőre. Addig meg megy amennyi megy a kövi pár hétben

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#24014) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

15 győzelemmel zártam, hulladék volt az egész. A mai nap reggel elmentem dolgozni, lenyomok fél napot, gondoltam neki esek a maradék 10-11 meccsnek háta meglehet az elit vagy legalább a 16-17 győzelem, erre nem megint szétszívat? Volt, hogy 13 győzelemmel álltam és 7 volt hátra, na onnan 5-t buktam el. 120. percben piros lapos ellenféltől gól és hasonlók, no comment, megb*szódhat az összes. :W
A jövőhéten 15 győzelem kellene a havi elithez. :F

[ Szerkesztve ]

(#24015) A guru


A guru
addikt

Hát ennek a Salahnak vannak statjai. :)

(#24016) Z'Z" válasza 77Guba (#23978) üzenetére


Z'Z"
őstag

Zöld szélű lapból több is van, gondolom a PTG-re gondolsz. :)

Ezek a kártyák a Team of the Week lapokkal együtt automatikusan upgradet kapnak.
Szóval, ha egy játékosnak van PTG lapja és informot kap, akkor az vele együtt növekszik.
Illetve még azért is értékes, mert erre a lapra a VB alatt is érvényes az upgrade.

@Szigma70:
+1 az Icon témára és nem véletlen, hogy kb. a játék eleje óta a top játékosoknak tele van Iconokkal a kerete.

@A guru:
Hol marad a szokásos heti összefoglaló? :)

[ Szerkesztve ]

(#24017) A guru válasza Z'Z" (#24016) üzenetére


A guru
addikt

Az utóbbi 2 hétvégén/héten, bele értve a mostanit elég kevés időm volt játszani, hoztam a szokásos gold 1-et 27 winnel, SB-ben csak elite 3-ig volt időm meg energiám játszani, viszont most hosszú hétvége jön és elég 26 win a havi elite 2-höz. Ez a CB Walker nem egy nagy szám sajnos, de nincs most más választásom. Teszteltem a 3-5-2 illetve a 4-4-2(2) formációkat, mindegyiket tudom ajánlani, tök jók.

(#24018) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Jah szóval egyik se lett rossz bár az áruk bitang :))

(#24019) A guru válasza Fifaisshit (#24018) üzenetére


A guru
addikt

Azért ha azt vesszük szerintem egyáltalán nem drágák, legalábbis Salah. Simán van TOTY Messi szint, ő pedig 2 milla felett megy.

(#24020) Fifaisshit válasza A guru (#24019) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Dehogy van meg mindig undorító az a 2*WF ::))
Nagyon rossz az am szép statok de erről már egyszer vitáztam :)
Amúgy Sanen gondolkozok megér e 500at.....

[ Szerkesztve ]

(#24021) A guru válasza Fifaisshit (#24020) üzenetére


A guru
addikt

Lehet, hogy tré az a WF, de ballal amit ellő az 99%, hogy gól.

Hagyd azt a Sanét, 3* skill miatt borzalmasan kiszámítható.

(#24022) Fifaisshit válasza A guru (#24021) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nekem a POTM van meg de az halálos :))
800/700/500korul vagyok vele Nah meki tuti nem 3* in game a WF :)
Cselezni meg nem szoktam :)

(#24023) Digestive válasza Fifaisshit (#24022) üzenetére


Digestive
addikt

Sajnos ezt az állítást megerősíthetem! Nyeltem a gólokat szépen sorban a kollégától! :DDD

(#24024) grimmjow67


grimmjow67
tag

Az a baj ezt a salaht nem lehet már hova húzni feljebb
Jók a statok de a wf miatt off

(#24025) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

véleményem szerint a WF teljesen játék stílus függő! Sztem nem kellene ezeket a játékosokat temetni!
Pl. 4-2-3-1-nél a szélső CAM-nél nálam nem szokott hátrány lenni, mert az erősebbik lábával lövöm a hosszút...
Ha pedig vkinek az a játéka, hogy szélről befelé tör és tekeri a hosszúba, annál sem akadály!
Más kérdés, hogy én sem rajongok a 2* WF-osokért! :N

XONE: LedyGyusziHU

(#24026) dudu5130 válasza LedyGyuszi (#24025) üzenetére


dudu5130
őstag

Ez leginkább a gyors passz játékot hátráltathatja és a kapuk előtti lepattanóknál lehet még akadály.

(#24027) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Megvettem 95 C. Ronaldot hat az a pali valami allat :)
Mondom kiprobalom mert milyen C mert ha velem szembe jön mindig szopatnak vele hat most már értem miért :)

(#24028) LedyGyuszi válasza dudu5130 (#24026) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

rövid passzoknál, ilyen passz statoknál nem fog sokat hibázni... :N
lepattanóknál meg láttam nem egyszer 5 Wf*os játékost is hibázni üres kapura, meg 2*ossal beverni, mint ló a lónak és fordítva, de nyilván arányaiban többször fog hibázni gyengébbik lábbal!
De mivel általában én ilyen nokedli gólokat nem tudok lőni, így ez számomra nem hiány! ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#24029) dudu5130 válasza Fifaisshit (#24027) üzenetére


dudu5130
őstag

Lehet az ellen nem tudott úgy játszani vele mikor szembe jött, de nekem Neymart sokkal nehezebb levédekezni mint Ronaldot.

(#24030) sz_abika


sz_abika
addikt

Hétvégén mostmár tényleg nevetségesen mumusommá vált De Gea - minden meccsemet elvesztettem ahol ő állt kapuban. Az az 1-2 gól amit esetleg begyömöszöltem minden 10.kapuralövésnél, annál többet kapott a lyukas védelem. Nem hittem volna hogy nem fogja kibírni end gameig, de Xmas Koulibalyt mostmár cserébe se hozom be. Inkább fitness lap Danilo/Chiellinire, de megeszik reggelire már sajnos.

Amúgy tök jó hogy manapság már nem azért kell YTre járni FIFA ögyekben, hogy továbbképezd magad, hanem hogy naprakész maradni a legújabb kiskapukkal. Tököm kivan a YT huszárokkal, akiken látszik hogy betanultak 2-3 gólra váltható dolgot (ellenem ez elsősorban szabadrúgás kombináció és szöglet) és akkor ezekkel szemben kell klasszikus játékstílusban nyerni. Elég szenvedős bír lenni, lefáraszt 4-5 meccs folyamatos koncentrálás.

PSN: xszabikax

(#24031) Szigma70 válasza Lori82 (#24009) üzenetére


Szigma70
addikt

Nagyon köszi

Nem tudom milyen alakzatban, milyen elvárással használod, már mint, hogy mi lenne a feladata.
All.in, vagy inkább védekező, vagy inkább támadó legyen.

Én amit rátennék, bár én mindíg másképp gondolkodom, az a Basic, az Engine, vagy bármi meglepö, de a Sniper

Sztem a driblingen kell javítani, védekezni alapon is fog sztem, meg a Strengthen, de ez nem biztos.

Ha védekezni kell akkor meg Guardian

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24032) Fifaisshit válasza Lori82 (#24009) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Lori lori a legjobb Cm a játékban :)) el ne add :))
Amúgy Artistal használd :)

(#24033) #16514048 válasza A guru (#24019) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem meg nagyon drága mindkettő, több okból is.

Egyrészt lehet Salah TOTY Messi szintű a statok alapján, de a wf, illetve amiatt hogy untradeable lap, alapból nem ér feleannyit sem az én szememben.

A másik az, hogy a 93-as POTM, de még a 91-es IF lapján is kimaxolható a legtöbb fontos stat. Sőt, már basic lappal is gyakorlatilag ki van a pace, shooting és dribbling.

A harmadik, és talán legfontosabb ok pedig az, hogy a tavalyi POTY lapokból kiindulva (Kanté, Alli) valószínűleg az eladható TOTS lapjaik is tökre ugyanezek lesznek, és ezektől tuti nem lesznek drágábbak, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#24034) Lori82 válasza Szigma70 (#24031) üzenetére


Lori82
senior tag

Nálam 4-2-2(2)-ben játszik bal oldali CM-et . Box to box-ot várok el tőle. Támadásban nagyon jól érkezik,csak az a baj,hogy védekezni nem ér vissza vagy nem ott van ahol lennie kell,nem tudom.Mindegy próbálgatom a különböző lapokat rá.

(#24035) Lori82 válasza Fifaisshit (#24032) üzenetére


Lori82
senior tag

Nekem csak a 91-es van meg,nem a prime :)

(#24036) etaclan1984 válasza #16514048 (#24033) üzenetére


etaclan1984
őstag

+1
Ha lenne 3. POTM Salah nem csinálnám meg az upgradet mert már az is elég fullos lap.
Viszont Sane megéri ha van POTM lapja valakinek.
De nulláról szerintem sem éri meg ezeket elkezdeni.

(#24034) Lori82 Én engine-el használnám.

[ Szerkesztve ]

(#24037) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

EA live chaten reklamálok, hogy az első draft meccsen kb. a 10. percben kidobott és adjanak egy tokent erre ez a válasz:
"As I have check your details here and also I discussed your case with my team and after much debate, I was allowed to grant you the 2 premium gold pack as a good will as a good will gesture . I hope it will bring a smile on your face for sure." :C

(#24038) Szigma70 válasza Lori82 (#24034) üzenetére


Szigma70
addikt

Gondolom Stay Back rajta van...

Azzal is támad a WR miatt

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24039) sz_abika


sz_abika
addikt

Kicsit megváltozott Chiellini, mióta utoljára láttam :DDD

PSN: xszabikax

(#24040) dudu5130


dudu5130
őstag

Dühítő tud lenni, hogy mennyire ostoba ez az AI.

(#24041) kiserik


kiserik
senior tag

87-88-as Perisicet próbálta már valaki? Elég jó statjai vannak ahhoz, hogy jó kis CAM lehessen.

(#24042) MdewC válasza Kristof_94 (#24037) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ha bek.rsz vagy bet.psz mellé mint ezek a barmok, akkor lehet. :D

2 gagyi pakk...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24043) Kristof_94 válasza MdewC (#24042) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ki is léptem a chatből mielőtt megadhatta volna. Kitörölhetik vele. :D

Közben úgy látszik megérkezett az igazán nagy crash. PC-n TOTY Bonucci ára már 500k alá zuhant.

(#24044) Lori82 válasza Szigma70 (#24038) üzenetére


Lori82
senior tag

Nincs rajta,egyik kp-n sincs utasítás.Csak a védőkön meg a támadókon van.

(#24045) Lori82 válasza Fifaisshit (#24032) üzenetére


Lori82
senior tag

Te lecseréled a POTM Sanédat? :D :D Én most összezavarodtam :) Igen komoly statokkal rendelkezik a Ypoty. A 3 skill és a 3 wf ellenére egyik kedvenc játékosom a POTM

[ Szerkesztve ]

(#24046) Csokipuding8


Csokipuding8
tag

Srácok mi a jellemző erre a TOTS körüli áresésre? Amikor kijönnek az elsők, akkor lesz orbitális zuhanás, vagy hullámokban mennek le az árak? Esetleg az első komolyabb ligánál lesznek nagyon lent? Ikonok miatt érdekelne csak, mert legalább egy közepes Robi Carlost és egy baby Lothart be szeretnék mindenképp szerezni, attól függetlenül hogy mennyire betegek lesznek ezek a szezonlapok. Na meg persze jó lenne tudni hogy milyen lélektani alsó határa lehet egy Neymarnak, Agüeronak, hasonlóknak..

(#24047) peetie1 válasza Csokipuding8 (#24046) üzenetére


peetie1
aktív tag

Szerintem az ikonok ára folyamatosan fog esni, megállíthatatlanul, egészen a játék végéig.
Hacsak, az EA ki nem hoz valami ultrabrutál sbc-t amibe ikon kell, de nem nagyon tudok elképzelni ilyet...

A többiek ára meg tavaly 1 hónap alatt feleződött, szóval BPL tots idején már kb lehet majd venni. Persze még utána is fog csökkenni, csak akkor már kit érdekel, mikor nincs mire spórolni :D

(#24048) A guru válasza Csokipuding8 (#24046) üzenetére


A guru
addikt

Durva áresés a PL-nél lesz, ott fogja mindenki elnyitni a pakkokat, aztán fokozatosan lesz árcsökkenés. (Szerintem)

(#24049) LedyGyuszi válasza A guru (#24048) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem mindenki!én a bundásnál!!! :P ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#24050) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#24049) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én meg az olasznál! Amúgy vicces, de tavaly ezért még leköptem volna magam. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.