Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) peetie1


peetie1
aktív tag

Kristóf Rodrigo 2 gól 😎 most már max áron megy tutira

[ Szerkesztve ]

(#19802) gabesz82 válasza MdewC (#19758) üzenetére


gabesz82
senior tag

:C estére jönnek a kiborulások :DD

PSN: Morfologus82

(#19803) Digestive válasza peetie1 (#19801) üzenetére


Digestive
addikt

Boxon nincs egy darab se a piacon! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19804) Lori82


Lori82
senior tag

Na beszereztem egy PTG Jézuskát.POTM Sané és Sterling közé kellett egy Citys csatár. Próbálkoztam 91-es Agueroval,na ő nem jött be,pedig kapott esélyt rendesen,a sima Jézus sem volt isteni.Na kiváncsi vagyok a PTG Jézuska mit tud.A kezdés nem valami biztató 4/1,de tegnap az utolsó 3 meccset már nem kellett volna lejátszani,az 3 bukta lett.Most Hawk kártya van rajta,melyik illik a legjobban rá?
Tegnap nyitottam egy Pogbát az idei legjobb nyitásom :) egy premier gold players csomagból.Még nem tudom,hogy megtartsam-e vagy eladjam.Ki a jobb ő vagy 91-es De Bruyne?

(#19805) Lori82 válasza Lori82 (#19804) üzenetére


Lori82
senior tag

Minden elismerésem a konzolosoké,nem tudom,hogy tudjátok lenyomni a 40 meccset,főleg azok akik dolgoznak is. Pénteken én is meló után kezdem a WL-t az azt jelenti,hogy fél 6 körül érek haza és 8-9 körül kezdem.Tegnap baromira fáradt voltam,de lenyomtam 13 meccset hát majdnem kiesett a szemem.10/6 az elég jó kezdés lett volna,de nem bírtam magammal és lenyomtam még hármat.Na azt nem kellett volna,éjfél elmúlt már és jöttek is az állatok,mindet elbuktam :)

(#19806) Lori82


Lori82
senior tag

Jövő hétvégén a Szt. Patrik nap az szinte biztos,de vajon jön már végre a liga SBC is?Már nagyon várom,mert tele a transzfer listám.

(#19807) A guru


A guru
addikt

Ez a SIF Thauvin egy állat. :))

(#19808) Kristof_94 válasza peetie1 (#19801) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Öljetek meg kérlek... :W

Ez legalább 100k mínusz a 8 eladott lapon, tegnap adtam el őket ugyanis. Isten nem bottal ver. :D
Annyira tudtam, hogy ha Mina nincs Rodrigo villanni fog... De nem mertem már tegnap tartogatni.

[ Szerkesztve ]

(#19809) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Williant akartam venni délután, mondom hátha, erre ő is gólt lő. Ez nem az én napom a FIFA-t illetően. Mondjuk egyik sem az...
Vettem Dembelét, remélem ő is gólt lő...

[ Szerkesztve ]

(#19810) peetie1 válasza Kristof_94 (#19808) üzenetére


peetie1
aktív tag

😁 Nekem csak 1 volt,de tegnap én is eladtam. Azért nem rossz haszon az 20ert vettem 36ert elment.

(#19811) A guru


A guru
addikt

Állítom, hogy SIF Thauvin a 2. legjobb játékos akivel élvezem ezt az egészet, Neymar után persze. Hihetetlen a srác, amit ellő az gól, a passzai mint a német vonatok olyan pontosak. Talisca is brutál, simán veri Pogbát.

(#19812) Ragnar17 válasza Kristof_94 (#19809) üzenetére


Ragnar17
tag

Amilyen szerencsétlen vagy ezekkel, ma játszani fog és lesérül újra :D

De ne legyen így :)

(#19813) Digestive válasza A guru (#19811) üzenetére


Digestive
addikt

Hogy néz ki most a csapat?

(#19814) Z'Z" válasza A guru (#19811) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én írtam, persze ez nem jelent semmit. :)
Sokan mégis Alessandrinit istenítik.

(#19815) nyervi


nyervi
aktív tag

az hogy van, hogy rakom ki az sbc-t, összjáték 88, 2 játékosnál hiányzik a loyality, lenyomok velük 10 meccset erre 89 lesz csak az összjáték?

(#19816) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Érdemes venni 240ert Sterlinget akar befektetés céljából ?:)

(#19817) eM'82 válasza Kristof_94 (#19808) üzenetére


eM'82
addikt

Nem tudom ez vígasztal-e de én kb 300k-t buktam OTW Mbappé-n :). Úgy beesett az ára. Vártam hátha lesz egy újabb IF-ja, de nem sikerült neki. Eladtam a francba, lett helyette Baby L.Hernández.
Lunar event óta nem érdekel mennyit bukok játékosokon, ez csak egy játék és hamarosan kifut (bár VB lehet feldobja). Aztán ősszel kezdődik az újabb gyűjtögetés :).

Nyervi: vsz alapból 10-e s chemje volt az adott poszton. Úgy hiába kapott loyalty bónuszt.

[ Szerkesztve ]

(#19818) Szigma70 válasza A guru (#19811) üzenetére


Szigma70
addikt

Melyik Talicska? 84-es?

Nálam úgy mozog mint Balotelli. Esetlen víztorony, mintha Koulibalyt tenném Camba :D

De a lövései és a passzai atomok

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19819) dudu5130 válasza A guru (#19811) üzenetére


dudu5130
őstag

Azon gondolkodom, hogy Taliscából kellene egy csatárnak. Clinical finisher és a statok elég jók lennének. Fizikum is meg van, hunterrrel meg még talán sebesség is lenne.

(#19820) dudu5130


dudu5130
őstag

Meg van a Silver 2. A Mai nap elég jól sikerült. Még van 11 meccsem, megyek a goldért, ha lesz még időm rá.

(#19821) dejvid8 válasza Kristof_94 (#19808) üzenetére


dejvid8
őstag

Jó ég, tényleg minden balul sül el számodra, ez már olyan hogy " Épp azért is" :DDD
Inkább ne is fektess semmibe, csak idegeskedéssel jár, építsd a csapatod és kész. Én sem fektetek soha, a lehető legjobb csapatot építem abból amennyi coinom van, és nem idegeskedek. Úgy a legjobb.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#19822) A guru válasza Digestive (#19813) üzenetére


A guru
addikt

Legkésőbb holnap reggel linkelem, meg írom majd, hogy állok WL-ben, milyen a gameplay. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19823) thebigK


thebigK
addikt

megint visszavittem a logitech joyt, vettem egy x360as vezetéknélkülit, minden pöpec, majd 1 óra után megint elkezd akadni az egész menü....
gépújratelepítés is coming, a wl-t még el sem kezdtem, hosszú másfél nap lesz :DDD :(((

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19824) peetie1 válasza thebigK (#19823) üzenetére


peetie1
aktív tag

Fújd ki a port a proci hűtőből, lehet h csak tulmelegszik. Ha már ezen túl vagy akkor jó telepitgetest 🙂

(#19825) Kristof_94 válasza dejvid8 (#19821) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Látod... A WL is ilyen. De most komolyan ez várható egy vereség nélküli, "sima" DIV1 győzelemért???

Amúgy Dembelé gólpassz. Érdemes eladni most? Van aki nézi a meccset? Mennyire van benne a gyerekben még gól/passz?

(#19826) gabesz82 válasza Kristof_94 (#19825) üzenetére


gabesz82
senior tag

Még van egy félidő, Malaga már 10en van, úgyhogy simán benne van még egy nagy zakó is a Malagának. Az előbb varázsolt egyet, majdnem gólpassz lett, szerintem lehet benne gól...

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#19827) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Jó dontottem :)
Nem kell Sterling :))
Inkább egy 94es CM 200ert :))

[ Szerkesztve ]

(#19828) Kristof_94 válasza gabesz82 (#19826) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hmm, már most el lehetne adni kb. 25-30k profittal, de most vettem észre én bolond, hogy csak 1-t vettem... :D

Amúgy PTG Sterling mint csatár elvetemült ötlet?

(#19829) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#19828) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Én is néztem de nem tűnt az igazinak akkor inkább willian , olcsóbb is :))

(#19830) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Sziasztok!
Most kezdtem csak el online Fifazni (PS4), játszottam az előbb egy online season meccset, vezettem 1-0ra, ellenfél támad és elvettem tőle a labdát és egyből tök feketeség lett, azt hittem, hogy áramszünet ... kb 2-3 másodperc múlva visszajön a kép és már kapom is a gólt. Ez mi lehetett? Véletlen pont gondolt egyet a tv-m vagy mi? :U

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#19831) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#19829) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eszembe jutott sima Suarez is, aki a balance kivételével erősebb SIF Icardinál, viszont a Serie A csapatba Messi mellé betéve jó lenne, viszont akkor CM Nainggolan 6 chemet kapna...

(#19832) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#19831) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nah Suarezt válaszd inkább meg a sima arany lapja is az egyik legjobb lap a játékban :)
6os chem meg elmegy ;)
De ha teheted akkor Suarez :))

(#19833) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#19832) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Majd megnézem mit tehetek a chem ügyben, hogy tudom variálni. Khedira középső CM-ben 4312-vel indulva megoldaná, de nincs az az Isten, hogy azt a botlábút betegyem... :D

[ Szerkesztve ]

(#19834) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#19833) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Bár meg variálok mert lehet eladom PTG Williant és akkor PTG firmino :)

(#19835) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#19834) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én szerintem maradok a mostaninál, csak borzasztóan idegesít, hogy nem megy a WL-ben, miközben megnyerem az első osztályt... A DIV1-ben elvileg a legjobbak vannak, a WL-ben meg vegyesebb a mezőny. Fura. :U :F

(#19836) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#19835) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Én valószínű 4/4el végeztem mert nem lesz idom :)
De ne idegesitsen ez a szar a WLben van a legnagyobb “csalas” tehát kb szerencse kérdése ;)

(#19837) gabesz82 válasza Kristof_94 (#19835) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szerintem ne rágódj ezen, teljesen más a játékmenet. A szezon és wl mintha két külön játék lenne.

PSN: Morfologus82

(#19838) Dexar007 válasza Kristof_94 (#19835) üzenetére


Dexar007
veterán

Hogy allsz most a WLben?

Give me your cum,bull!

(#19839) Kristof_94 válasza gabesz82 (#19837) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csak a rewardok miatt csábító, jó az a pár 10k zseton. Amúgy a DIV1-t úgy nyertem meg, hogy szerintem mind a 9 meccsen teljes nyugalommal, megfontoltan tudtam játszani. Nem volt idegeskedés, rohanás, kapkodás nem csaptam rá ököllel az asztalra, nem akartam beleállítani a kontrollert a monitorba... Ez az első 1-2 WL meccsen már borult... Szerintem az igazi PRO-k, akik mennek a versenyekre is, a játéktudás mellett ez a nagyon nagy előnyük, hogy fejben ott vannak. Ha fejben nem vagy ott, idegeskedsz egy bekapott gól és dab után, akkor az esetek többségében bedarálnak. Meg az is döntő jelentőségű ha te szerzed meg a vezetést.

Dexar: 5 győzelem és 15 van hátra, ha jól emlékszem... Szégyen. Tavaly úgy álltam ilyenkor, hogy pl. 13 győzelemnél még volt hátra 6-7 és reménykedhettem az elitben, de a gold1-ben szinte mindig biztos voltam és 1-2 kivétellel el is értem, kb. 3x meglett a 17 győzelem is. Most meg, szerintem a legtöbb 13 lehetett... És rohadtul nem találom a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#19840) thebigK válasza peetie1 (#19824) üzenetére


thebigK
addikt

Portalanitas megvolt, hofokok jok vga, proci teren, es ami fura, hogy az msi afterburner 60fpst mutat, mikozben a menu/pause menu akad mint a diszno. Elkezdtem a reinstallt

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19841) A guru


A guru
addikt

Na ahogy ígértem itt a jelenlegi csapat meccs előtt:[kép], IG: [kép]. Talisca abszolút bejön mint új érkező, ennyi pénzért ajándék, Thauvin a hétvége legnagyobb meglepetése számomra, zseniális a srác tényleg, mindenkinek ajánlom, nálam plusszos a gól/meccs mutatója, hihetetlen passzai/beadásai/lövései vannak. Rijkaard mellé nem találom egyelőre az ideális áthidaló megoldást (áprilisban tervezek egy nagyot fejleszteni a csapaton) volt jobb CB-ben már Bailly, Azpi, Koscielny, egyik sem jött be, most VVG viszonylag beválni látszik, kicsit fordulhatna gyorsabban, de amúgy ideiglenesen jó lesz szerintem.
WL: Baromi jó a gameplay, most lenyomtam az első 20 meccset, 15 win, 1 meccs sajnos büntiken ment el, de a többin azért kaptam ki, mert erősebb volt az ellenfél csapata és/vagy jobban is játszott, szóval elégedetten fekszem most le. :)

(#19842) Szigma70 válasza A guru (#19841) üzenetére


Szigma70
addikt

Én Thauvint deadeye lappal CAM-ban játszatom, nem lenne ott jobb?
Bár jó helyen van, csak Isten nem a legjobb CAM sztem.
Egyébként Thauvin deadeyevel lövés és passz szinte kimaxolva.
Majd mindene 96 feletti.
Kicsit a balance lehetne jobb, fordulhatna úgy, mint Lozanó, és tökély lenne.
Talicska nálad hogy fordul? Kicsit hajaz a nevére nem? :)

Amúgy miért jó mindenkin Hunter elöl, Shadow hátul?
Sztem ez felesleges. Nézd meg , pld pont Thauvinnál sztem felesleges

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19843) A guru válasza Szigma70 (#19842) üzenetére


A guru
addikt

Lehet hülyeség, nekem így jön be. Próbáltam CAM-ban, de én szeretném, ha rá jönne ki a játék a támadás végén, ezért ST. Neymar szintén az egyik legjobb CAM a játékban, de Jesus nem tud gólt lőni nálam, viszont gyors és jól cselez, Taliga meg fellép az akcióknál a High attacking WR miatt, ad 1-2 jó passzt, esetleg rálövi és utána már zár is vissza a védekezésbe. Jó ez így most. :)

(#19844) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Srácok! Valaki meg tudná nekem gyorsan mondani, hogy milyen OTW/PTG lappal rendelkező játékosok játszanak ma? :R

(#19845) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Ha valaki kikap és ír hogy jelenttt a béna coin vásárlás miatt egybol bannolnak is ?
Amúgy 8/8 gondolom lassan jön a szoporoller :/

[ Szerkesztve ]

(#19846) v-man válasza Fifaisshit (#19845) üzenetére


v-man
őstag

Van félni valód? 😀

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#19847) Fifaisshit válasza v-man (#19846) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Az 0 :)
De tudjuk milyen az EA meg innen a fórumról is :)

(#19848) dudu5130


dudu5130
őstag

Napi sbc, Alba. Egy volt a piacon PC-n 70k.

(#19849) Digestive válasza Fifaisshit (#19847) üzenetére


Digestive
addikt

Én is elkentem a száját kb 2 hete egy ilyen gyökérnek és írta h jelenteni fog! :DDD Nem tetszett neki ahogy Ronaldinho és Tif Agüero termeli a gólokat! Sokan nem ismerik a kereskedés fogalmát és gyanusítgatnak...

(#19850) Digestive


Digestive
addikt

Ha valaki használja, vagy draftban próbálta akkor segíthetne. Baby Pelé vagy If CR7???

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.