Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) A guru válasza Dexar007 (#19290) üzenetére


A guru
addikt

Ha azt akarod, hogy mindenki utáljon itt, jó úton haladsz. ;)

(#19302) Aguinaga válasza A guru (#19301) üzenetére


Aguinaga
őstag

Csak troll, ne etesd.

PSN: OldSlowhand74

(#19303) Stylerr


Stylerr
addikt

Mehet ő is oda ahova Geradossz.

(#19304) Fifaisshit válasza Stylerr (#19303) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Pedig o se volt kutya :))

(#19305) Fifaisshit válasza sz_abika (#19297) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Románt elvből nem :((( :DD

(#19306) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Idén először feljutottam DIV1-be, kíváncsi leszek legalább megtudom-e tartani. Viszont PC-n most nagyon rossz a gameplay, mintha teljesen be lennének lassulva a játékosok, úgy mozognak, mint akik 80 évesek. :F

(#19307) s0p0q0r válasza A guru (#19268) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Nem lehet 5-600k. A kis csapatok gold kartyaira nem tudnak nagy hatast gyakorolni. A nagyobb csapatoknal tudnak csak mokolni a ratinggel. De pl nem tehetik meg ezt sem mindenhol. Chelseanel pl
nem emelhetik meg a ratinget, mert a 3 legmagasabb ratinges kartyaja (hazard, curtois, kante) nagyon draga. Spanyolban megtehettek, mert pl. A barca tele van magas ratinges jatekosokkal (iniesta, busq., rakitic, pique) akiknek alacsony az ara. PLben a city az akinel sokat jelenthet arban, ha megemelik akar csak 83-ra a ratinget. (Tavaly egyebkent csak 80 volt)

[ Szerkesztve ]

(#19308) Dexar007 válasza A guru (#19301) üzenetére


Dexar007
veterán

Ebben nincs semmi trollkodas.Ezek tenyek,olvass utana. Az osszes valamire valo bajnoksagot is pc-n rendezik.Nincs egyebkent bajom a konzolokkal,nekem is van ps4-em.

Give me your cum,bull!

(#19309) kisengi1 válasza Dexar007 (#19290) üzenetére


kisengi1
tag

Bocsánat a szánalmas teljesítményemért :( . Mondjuk ha valaki pont és coin vásárlás nélkül két és fél hónap alatt összehoz egy csapatot amivel div1-ig eljut és ott helytáll az elég ügyes egy Pistike...
Szinte biztos vagyok benne ha nincs 20meccsig a csapatomban Maradona akkor nem nyertem volna meg...

Mintha januárban xboxon és ps4en nyomták volna a profik Barcelonában. de lehet rosszul emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Somos Reyes de Europa

(#19310) Kristof_94 válasza Dexar007 (#19308) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nyomhatnánk 1-2 meccset PC-n!

(#19311) etaclan1984 válasza Dexar007 (#19308) üzenetére


etaclan1984
őstag

Melyik valamire való bajnokságra is gondolsz most pontosan ?

(#19312) akooos válasza Dexar007 (#19308) üzenetére


akooos
veterán

Gorilla? Ryan? Harrry? Boras? Pár példa sok közül, akik konzolon tolják. Hülyeséget miért beszélsz?

(#19313) Szigma70 válasza Dexar007 (#19308) üzenetére


Szigma70
addikt

A való életben ezzel a stílussal, ha csak nem vagy 2m magas, 120 kiló mint én, amit kétlek, nem nagyon mész utcára igaz? Tiszta életveszély számodra :K

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19314) futre75


futre75
kezdő

Pc-sként mondom a PC halott, szóval ülj le egyes. A konzol a jelen és a jövő is.

(#19315) gabesz82 válasza Dexar007 (#19308) üzenetére


gabesz82
senior tag

Hallod... te szeretsz széllel szemben pisálni.

PSN: Morfologus82

(#19316) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!

90K-t mibe lenne most érdemes belefektetni?
Pár hasznos ötletet szívesen fogadnék :)

(#19317) Dexar007 válasza Kristof_94 (#19310) üzenetére


Dexar007
veterán

Toljuk este! Felveszlek. :)

Give me your cum,bull!

(#19318) A guru válasza Dexar007 (#19308) üzenetére


A guru
addikt

Én most tényleg nem tudom trollkodsz-e és direkt mondod a marhaságokat vagy komolyan gondolod. Atyaég... :D :D

(#19319) Kristof_94 válasza Dexar007 (#19317) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Oké, bár holnap 4:45-kor kelek, szóval ne olyan későn. :D

(#19320) nyervi válasza Dexar007 (#19308) üzenetére


nyervi
aktív tag

ember, tényleg befejezhetnéd a trollkodást. milyen valamire való bajnokságról beszélsz? a legutolsó ilyet min is tolták, pc-n? ja, nem! csak PS4-en meg xbox-on. ne legyél már ennyire gyerek. ha unatkozol játsszál inkább :K

(#19321) MdewC válasza Dexar007 (#19290) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem tudlak komolyan venni. :)

PC-n semmilyen komoly bajnokság nincs, de a pro-k tényleg bill + egérrel tolják, ez igaz. :D

Vannak legendák egy kiválasztottról, aki 40/40-et csinált egy gitár híró gitárral.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19322) Dexar007 válasza nyervi (#19320) üzenetére


Dexar007
veterán

A prok akkor is pc-n toljak, billel es egerrel. ;]

Give me your cum,bull!

(#19323) Clapaucius


Clapaucius
tag

Vita, vita, vita... eaaasssyyy van! ;)

Más... megnéztem, prime larsson kijönne 70-80 K-bol, van annyi untradeable játékosom mint a nyavalya. Megéri beáldozni őket Larssonért? Aki használja véleményezné jobb ST poziban? Köszi

....

(#19324) nyervi válasza Dexar007 (#19322) üzenetére


nyervi
aktív tag

az biztos is ;]
ehhh, nekem most már hiányzik geradosz inkább :K :DD

(#19325) dejvid8 válasza Dexar007 (#19322) üzenetére


dejvid8
őstag

Én kormánnyal és gázpedállal tolom a DIV1-et Xbox One-on, akkor én már elég profinak számítok? :)

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#19326) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Az a durva h a tag 10eve itt van PH-n :)
Tuti direkt csinálja a fesztivált de valaki kicsaphatna már .
Ennyire nem lehet valaki ....... :)

(#19327) kiserik válasza Clapaucius (#19323) üzenetére


kiserik
senior tag

Érdekes a pali. Én kb 200k-ból csináltam, de egy percre sem bántam meg. Az OP érzés nincs meg nála (mondjuk mostanában senkinél nem érzem a rossz játékmenet miatt), de lőni és fejelni tud, az biztos. 16-oson kívülről talán csak Martial tud jobban finessel lőni :DDD Nálam Maestro lappal üzemel jelenleg, így a passzok is közel emberhez mennek (azért írom, hogy közel, mert van, hogy Eriksen vagy TOTY Kane sem tud emberhez passzolni). Gyorsnak gyors, de cselgépnek nem nevezhető. még érdekes lehet, hogy mióta megvan ment a csapatból IF Jesus, SIF Wilson és SIF Salah is.
Ha még érdekel valami vele kapcsolatban, akkor kérdezz nyugodtan.

(#19328) Meghivott válasza nyervi (#19324) üzenetére


Meghivott
addikt

Itt van ő csak új névvel és csiszolt stílussal...

(#19329) Szigma70 válasza Dexar007 (#19322) üzenetére


Szigma70
addikt

Bár én kontrollerrel, de pc-n tolom, mert a PS4 a pc tetején van , akkor én félprofi vagyok?

Ma korábban volt vége a sulinak ezekszerint :W

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19330) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Srácok nem tudom ki nézte a videókat amit posztoltam,de ez a játék total kuka lett. Ennyi textúra bugot egy cornflakesből kikuzázott tejjel leöntött játéktól nem tűrök el pláne nem attól a játéktól amiért pénzt adok. Ráadásul össze-vissza hazudnak a játékosok mozgásának lemodellezésével kapcsolatban. És egyáltalán nem az UT-ről beszélek most. Iniesta beéri Mbappét és hány meg hány ilyen videó van fent a neten. Sima online seasonben elkezdek cselezgetni (direkt nem UT-vel játszok) és szétrúg az ellenfél :D Az ilyen emberek mentálisan tök rottyon vannak :D kérdem a gyereket hogy mentálisan minden okés hogy össze-vissza csúszkál és élvezi hogy a bíró bugossága miatt nem kap pirosat. És telis-tele ilyen dolgokkal az egész játék,sajnos ez a mentalitás megmérgezte a sima seasont is. Mindenhol megy az OP és aki felmegy lazulni ezzekkel az emberekkel jön szembe. Ami nem lenne baj mert használjon bármilyen taktikát,meg fusson a szélen csessze vissza a labdát középre mint egy jégkorong meccsen és szerezzen ilyen gólokat,de ilyenkor minek kell ugyan azt a sablonos baromságot visszajátszani. Én félollóból lőttem Salahval egy gólt és skippeltem pedig se nem sablonos se nem bug gól volt. De amikor Pogbával egy Marseille rouletteel elküldöm majd egy fake shotra elcsúszik előttem (mert már elönti az agyát a rosszindulat) aztán mikor lőném el becsúszik majd a visszapattanó labdát is valahogy összeszerencsétlenkedi és ebből jön a 3 passzos egész pályás kontra. Ilyenkor mit érez a tag ? :D azt hogy hmmmmmm de jó szétrúgtam az ellenfelet megúsztam a sárgát majd a halálra segített passzrendszerben az OP formációmmal 3 passzból lövök egy gólt a labdarúgásban életképtelen módszeremmel és visszajátszatom.
Hát öcsém zseni vagy :D Soha nem láttam még ilyen gólt a játékba és tényleg egy igazi taktikai császár vagy :D. És sajnos ez lett a FIFA színvonala az elmúlt években, több mint valószínű hogy nekünk van a leggyölerebb "online táborunk" és közösségünk a virtuális világban.
Ja és ne értsétek félre nem a patch miatt mondom ezt hanem a TEXTÚRA BUGOK MIATT.

[ Szerkesztve ]

(#19331) #16514048 válasza Fifaisshit (#19326) üzenetére


#16514048
törölt tag

Persze, hogy direkt csinálja, mert folyamatosan adjátok alá a lovat a sértődéssel, meg felháborodással, pedig elég egyértelműen iróniának/ poénnak indult az egész. Most már addig nem is fogja abbahagyni, amíg komolyan veszitek és válaszolgattok neki.

[ Szerkesztve ]

(#19332) Sasa22 válasza ShiberMonkey (#19330) üzenetére


Sasa22
tag

Ha már textura bugokrol beszélünk..
Sok fura dolgot lattam a 800 lejatszott meccsem alatt a 18ban, de a tegnapi az valami fantasztikus volt. Pro Clubs Leauge meccsen nem volt kapu. Egy sem. A két kulacs megvolt a képzeletbeli kapufák mellett de azzal annyi, találomra rugdostuk a kaput :)) :))

(#19333) ShiberMonkey válasza Sasa22 (#19332) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

ne már :D ez viszi a prímet :D Komolyan basszus olyan dolgokat látok és töltök fel ami poén :D

(#19334) sz_abika válasza Fifaisshit (#19305) üzenetére


sz_abika
addikt

Pedig Delpihez nagyon hasonloak a statjai :(

PSN: xszabikax

(#19335) A guru válasza ShiberMonkey (#19330) üzenetére


A guru
addikt

Az online része a fifának szerintem már rég nem a szórakozásról szól. Arra ott van a journey meg a karrier mód. Online az a helyzet amit én magamon érzek, hogy kb. 5 meccsen keresztül tudom a legjobbamat hozni, ami 90%-ban elég bárki ellen. Ez után jön az, hogy agyilag kicsit lefáradok és csak tudat alatt figyelek a játékra, közben meg 1000 dolog eszembe jut meccs közben és ilyenkor bumm jön a szopó. Egy nagy szellemi háború az egész, hogy Borast idézzem: a cseleket mindenki meg tudja tanulni, de a fejben ott lenni és nem felbaxni magad az első bekapott duplakapufás gól után, na az az amit csak az 1-2% tud hétvégente 40 meccsen megcsinálni. Erről szól a fifa, pszichológia, semmi más.

(#19336) nyervi válasza ShiberMonkey (#19333) üzenetére


nyervi
aktív tag

igen, ez tényleg csúcs. még valamikor az elején tán mutattam is...vagy csak akartam :DD

(#19337) thebigK


thebigK
addikt

másnál nem akad az egész játék? úgyértem már a fifa főmenüben, mintha kb 10 fps-em lenne (pc). gépet nem eszi semmi, nem kéne problémának lennie

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19338) Daniel0723


Daniel0723
csendes tag

Valaki 1-2 barátságot meccs PC-n? :DD

Apple iPhone 6 Gold

(#19339) ShiberMonkey válasza A guru (#19335) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

azt tudom hogy penge vagy :) sajnos empirikus úton tapasztaltam ezt meg :D (csak vicceltem jók voltak a meccsek :) )
Ezért nem az UT-t nyomom és ezért hangolt le az hogy sima seasonben ilyenek az emberek. régen sokszor 2 csillagos csapattal is lehetett menni mert voltak ellenfelek és voltak olyanok mint én akik ha látták hogy cselezek Ők is lazára vették. Onnan is lett egy holland srác ismerősöm akivel sokat funoltunk késöbb. Most meg ? Se 2 csillagos csapat se laza gameplay. Alig találok már playert 4 csillag alatti csapattal. Mindenki nyomatja a Barca-Real-United kombót (de inkább Reál-United) Se egy Olasz nemzeti csapat se egy Juve se egy Francia nemzeti stb. Kihaltak ezek a szekciók. Pro playerben mindenki csatár akar lenni( Mondjuk régen is :D) Annyira elhiszik az emberek hogy "nyomás" van rajtuk. Manual kontrollal 3 csillagos csapattal ellenfél nincs :D Csak tudod lehangolnak az egysíkú meccsek. Meg most őszintén én is tudom hogy rossz player vagyok ha nem a bugokra játszom és nem OP-ban tolom, de valakik tényleg elhiszik hogy prok közben meg Assisteddel játszanak OP dolgokra :D és tisztelet a kivételnek mert vannak itt kollégák akik manualban vagy nem OP dolgokkal is bedarálnának MdewC,Te,Szigma70 stb. de ilyenkor látom is a különbséget,de egy olyan player ne menőzzön már akinek 3-mat rúgok egy meccsen mert hiába rúgott ő 4-et tudjuk jól hogy 1 meccsen bármi lehet és most ezt dobta a gép csak oda. Na ez-az amit nem szeretek amikor casual playerek pronak hiszik magukat meg örülnek a semminek és a prokat majmolják.

(#19340) ShiberMonkey válasza nyervi (#19336) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Jólvan,azt hiszem kiégett az agyam :D Ez valami grundfoci patch a fifához, csak a táska kapu hiányzik :D

(#19341) Dexar007 válasza A guru (#19335) üzenetére


Dexar007
veterán

Erröl beszeltem tegnap.Lopod a szovegem. ;] Ez egy pszichologiai jatek.Ezert vannak benne goloromok,ezert vannak benne kameraba futasok. Az egyik cel az,hogy minel inkabb kiakaszd az ellenfelet,hogy ne tudjon jatszani. ;)
En is ma pl ketszer altf4eztem.. :(

Give me your cum,bull!

(#19342) A guru válasza ShiberMonkey (#19339) üzenetére


A guru
addikt

Ja, engem is ez bosszant fel a legjobban amikor egy nálam sokkal gyengébb játékos valami alibi módon nyer ellenem és megy a dabelés meg a félpályáig futkorászás. Ez a legnagyobb probléma, a fair play hiánya...

Dexar: én ezt hónapokkel azelőtt megmondtam mielőtt idetaláltál és vegyél vissza, mert rossz vége lesz. Peace. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19343) kiserik válasza thebigK (#19337) üzenetére


kiserik
senior tag

PC-n jelenleg kritikán aluli az egész. Olyan akadások, meg delay-ek vannak, hogy alig látni a meccsből valamit. Nem tudom mit mókolnak EA-nél, de úgy látszik a PC-s tábort maximálisan le akarják morzsolni.

(#19344) sz_abika


sz_abika
addikt

Vicces lett az MM
. Amitmkerestem a görögökon azt elviszik az angolok..

PSN: xszabikax

(#19345) nyervi válasza sz_abika (#19344) üzenetére


nyervi
aktív tag

véletlenül egy petákot sem kellett költenem rá. gondolom ilyen lesz a jutalom is :K

(#19346) Kristof_94 válasza sz_abika (#19344) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem volt vagy 4-5 görög arany játékosom, akiket tegnap 350-ért vettem az upgrade sbc-be és fel is használtam őket, ma meg már kellenének... :D

(#19347) dejvid8


dejvid8
őstag

Nekem kb csak a két ENG2-esre kellett ráköltenem. Egész jó nyereségem lett, a packokból visszakaptam egy Derby County-s CB-t (3.5K), 3 darab 84-es,egy 82-es, kettő 2K - 2K silver, és egy német Silver Freiburg-os kártya, amiből nincs a piacon, 17K-ért ment el azonnal :D Szóval nem panaszkodom.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#19348) etaclan1984 válasza nyervi (#19336) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én kb 2 hónapig így nyomtam PC-n ! Pedig minden új drivert fent volt stb. Annyira megszoktam hogy most már zavar a kapu ! :C :C :C

(#19349) thebigK


thebigK
addikt

En csak minimalis, 5-10k pluszban vagyok ebbol a marqueebol, United-Liverpool meg Celtic Rangersre keszultem...

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19350) nyervi válasza dejvid8 (#19347) üzenetére


nyervi
aktív tag

nekem jézuska meg mustafi jött egy csomagból...aztán ennyi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.