Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) etaclan1984 válasza s0p0q0r (#19600) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem. Tavalyi sorrend:
-La Liga
-Olasz
-PL
-Bundes

Idén eddig:
-Olasz
-Bundes

(#19602) s0p0q0r válasza etaclan1984 (#19601) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Hol lehet megtalalni, hogy tavaly mikor milyen sbck jelentek meg, milyen eventek mikor voltak?

(#19603) etaclan1984 válasza s0p0q0r (#19602) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én írtam a naptáramba :D :D Egyébként sok sbc-t utólag nehéz megtalálni, csomó nincs is fent sehol. Ezért kezdtem el én magamnak irkálni, rengeteget segített kereskedésben idén !

(#19604) s0p0q0r válasza etaclan1984 (#19603) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Kell nekem nagyon az a naptar. Irtam privatot. 🙂

(#19605) MdewC válasza s0p0q0r (#19604) üzenetére


MdewC
nagyúr

Topik összefoglaló?

17-esben megtalálod.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19606) s0p0q0r válasza MdewC (#19605) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Koszi neztem mar, De szerintem a kollega tud meg ujdonsaggal szolgalni. 🙂

(#19607) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Itt a tavalyi :

[link]

Idei: (de mint tudjuk szoktak csavarni a dátumok)

[link]

És itt lehet böngészni az event sbck között tavalyról :

[link]

Sif Mustafi : nekem az IFbe több mint 600meccs volt, nincs nála jobb védő szerintem imádom, most vettem újra SIFet mert legelőször jobbnak éreztem az IFet de teszek meg egy próbát :)

(#19608) sz_abika


sz_abika
addikt

Objectives two players packból egy Verratti :C

PSN: xszabikax

(#19609) Szigma70 válasza A guru (#19587) üzenetére


Szigma70
addikt

Talicska helyett nézz rá SIF Raffaelre, bár nem tudom milyen posztra kell, de én a kettő közül
Raffaelt választottam

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19610) kiserik


kiserik
senior tag

Nem tudom, hogy én lettem hirtelen ennyire béna, vagy PC-n van megint valami nagy gáz. Egyszerűen minden meccs ugyan olyan. Lengyel ellenfél (vagy lengyel logo, vagy szláv név). 442 (széles) vagy 41212 (széles). Minden játékos hipergyors (a Bale, Martial, Larsson támadó szekció gyakorlatilag csiga, két lépést megtesz valamelyik labdával és gyakorlatilag visszaért a komplett csapata a 16-osához), úgy mennek, mint a gőzgép, nincs egy fölösleges mozdulat, nincs hátrálás, nincs egy elrontott szerelés, nincs egy elrontott passz, nincs egy elrontott lövés. A védelem tökéletes, holott csak a középpályást irányítják (általában Bakayokot, aki gyorsabb a labdánál is és ez nem vicc, az előbb ténylegesen körbefutotta a sprintelő Bale-t). Ha megszerzem a labdát, akkor a komplett csapata olyan gyorsan rohan vissza, hogy egy lőtt passzal sem érek semmit, mire odaér a támadóhoz, 8 ember áll előtte, 2 meg a nyakán. Általában 1 embere van, akire játszik és az lefut, elnyom mindenkit, belő mindent, legyen az Overmars vagy Firmino, mindegy. Ha kiderül, hogy a legacy defending mellé még behoztak megint valami okosságot (pl 99-es érték mindenkinek), akkor szép lesz...

(#19611) futre75 válasza s0p0q0r (#19602) üzenetére


futre75
kezdő

Én itt szoktam nézni a tavalyi SBC-ket http://fifa-analytics.com/17/sbc

[ Szerkesztve ]

(#19612) A guru válasza Szigma70 (#19609) üzenetére


A guru
addikt

LCM

(#19613) futre75 válasza kiserik (#19610) üzenetére


futre75
kezdő

Én is ezt vettem észre pontosan mindent úgy ahogy azt te leírtad. Kb 2 hete ez megy főleg az Oroszoknál szerintem ez egy Cheat vagy valami hasonló. a védekezés lett felhúzva mert tegnap Mertens ellenem volt a legjobb KVK. De már nem húzom fel magam ezek miatt, bosszantó de a megoldás hogy át kell menni konzolra. Talán ott nincs ennyi csaló vagy egyáltalán nincs. a PC már erről szól sajnos.

(#19614) Fifaisshit válasza futre75 (#19613) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nem szabad mert mi nem vagyunk PRO -k :DD

(#19615) Z'Z" válasza Fifaisshit (#19607) üzenetére


Z'Z"
őstag

Köszönöm!

(#19616) futre75 válasza Fifaisshit (#19614) üzenetére


futre75
kezdő

De a Prok Pc-n vannak :) én nem érzem magam annak szóval veszek egy konzolt. Nem akarom megzavarni a Prok világát Pc-n.

(#19617) Szigma70 válasza A guru (#19612) üzenetére


Szigma70
addikt

Értem, oda nem jó Raffael

Bár én Talicskát se tenném oda, bár ha egy Sane, vagy Insignie megoldja, akkor.......

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19618) MdewC válasza futre75 (#19616) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ne is, a konzol az az amatőrök meg gyerekek világa, én is cheattel jelentkezek be 30 felett, nehogy kitiltsanak.

Az összes ea bérenc Gorilla, Hastag, Boras és barátaik pedig szőrös 16 évesek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19619) etaclan1984 válasza MdewC (#19618) üzenetére


etaclan1984
őstag

+minden lényeges bajnokság PC-n van, ez tény.

(#19620) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

:DD :DD

(#19621) #16514048 válasza futre75 (#19613) üzenetére


#16514048
törölt tag

Aztán lehet kiderülne, hogy konzolon is ugyanúgy megfigyelhetők ezek a dolgok, és mégsem arról van szó, hogy PC-n mindenki legacy defending-et és 99-es cheat-et nyom.

Nem jó az, ott már nem tudnánk arra fogni mindent, hogy biztos csal az ellenfél. :P

[ Szerkesztve ]

(#19622) Fifaisshit válasza #16514048 (#19621) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Itt jonne csak igazán az hogy mennyire csal a “gép” :))
Ott könyebb magad nyugtatni hogy az ellenfél csal na de itt meg idegesítőbb hogy az EA csal :)

(#19623) skt


skt
tag

Sziasztok!
[link] jelenleg ez a csapatom (PLAT: PC)
Érdekelne hogy milyen változtatásokat javasoltok, akár felállásban akár játékosokba, mert a kb 100 meccsem alatt 20 vereségem és 5-6 döntetlenem volt, most meg 42(!!!) meccset vesztettem el vagy lett döntetlen zsinórban. Ha eladnám az összes játékosomat, akkor kb 100k lenne a keretem, esetleg ennyiből milyen csapatot javasoltok? Vagy milyen másik csapatot javasolnátok Jesus és Mbappé köré (nekem ők nagyon beváltak) szintén ugyanennyi összegből.
Köszönöm.

(#19624) nyervi válasza futre75 (#19616) üzenetére


nyervi
aktív tag

igeeen! minden pro pc-n játszik és mind az ilyen nyüzügéket veri agyon, mint én :D :C

(#19625) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Hoztam nektek én is egy szép gólt, kidolgozott akció végén nagy bomba....
ja, nem

PSN: OldSlowhand74

(#19626) futre75 válasza #16514048 (#19621) üzenetére


futre75
kezdő

Amiota van a Fifa én játszok vele azt hiszem még Play Stationon volt a 98 amivel először játszottam Pc-n 2000 óta. Az unokaöcsémnek van Xbox One azon túl vagyok 100 mecsen Kb. Sose jött egy ellenfél se így ellenem.
Minden évben Div 1-ig jutottam volt hogy meg is nyertem, Wl Gold 1-2 volt tavaly meg egyszer-kétszer Elit.Idén szenvedek, mondjuk tavaly márciusban született a lányom és azóta lényegesen kevesebbet játszok. De most is DIV 3-ban vagyok. Szóval úgy hiszem meg tudom ítélni hogy én vagyok béna vagy valami turpisság van. Nem panaszkodom, de mint érdekességet írtam le.

[ Szerkesztve ]

(#19627) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Off, de kicsit kezd fárasztó lenni ez a PC-n vannak a profik. Akkor is fárasztó volt amikor csak 1 valaki csinálta, de most már mindenki nyomja. Ezzel pont azt érte el amit akart. Please don't feed the troll. :R

(#19628) etaclan1984 válasza skt (#19623) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szia. Szerintem ezzel a felállással és ennyi pénzből és úgy hogy ragaszkodsz Jesushoz és Mbappehoz nem tudsz jobbat kihozni. Amikor ennyire sok vereség jön zsinórba érdemes felállást változtatnod.

(#19629) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Közben POTM Salah !!!! Kell hozzá speciális Salah. Az EA dörzsöli a tenyerét :D Úgy látszik most már rájöttek hogy ez a legtutibb biznisz nekik.

[ Szerkesztve ]

(#19630) kiserik


kiserik
senior tag

PC-n 70k-ból keresek egy jóképű alakot a hiányzó helyre PL vagy francia származással eme remek kis csapatba. Kit ajánlotok tapasztalatok alapján?

(#19631) etaclan1984 válasza kiserik (#19630) üzenetére


etaclan1984
őstag

IF Cyrpien ? Esetleg brazil ? Akkor SIF Luiz Gustavo. Sajnos nem látom át a chemeket :D

(#19632) Digestive válasza etaclan1984 (#19629) üzenetére


Digestive
addikt

Én meg elfelejtettem. Még reggel is volt 360k körül, most 500k! :DDD Egy százas jött vna pedig!

[ Szerkesztve ]

(#19633) ShiberMonkey válasza etaclan1984 (#19629) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Én ezt már nem értem. Minek kell ilyen lapokat kiadni ? Miért kell az EA-nek egyfolytában adni egy plussz OP dolgot a playereknek ? Nincs elég ?
Ez a kártya 98 pace 82 physic stb már GOD modot biztosít a játékban.
KB 30 ról lő gól vagy 6 védőközt átvergődik majd mert agilis és erős.
Manual irányítás melett okés lenne,de így ? Amikor így is az megy hogy 5 védő közé berúgom aztán lesz ami lesz. Kicsit elkéne a playereknek meg a cégnek gondolkodnia hogy mi a fő profilja/célja a játélnak. Egy full arcade játék (mert akkor legyen benne mindenféle szuper rúgás mint a FIFA streetben) vagy egy kompetitív játék ahol lehet fejlődni és tanulni. Ahol valaminek van előnye annak legyen is hátránya. Ez mind a felállásokra mind a játékosokra legyen igaz. De ezek a TIF/SIF POTM széthúzott lapok jelen körülmények melett bicskanyitogatóak. Mert a sok kretén majd RW->RF 4321 majd ST és majd veri a brét hogy gólt lő egy assisted kontról GOD card OP formation lopott tactick kombóval.
De mint tudjuk az EA szerint a hülyéknek áll a világ. :R

(#19634) #16514048 válasza futre75 (#19626) üzenetére


#16514048
törölt tag

Valami turpisság biztos van, de mivel minden platformon ugyanarra szoktak panaszkodni, így inkább érzem azt, hogy az EA nyúl bele a gameplay-be, mintsem hogy csaló lenne minden második játékos PC-n.

Sokszor írják a PC-sek amikor nem megy nekik a játék, hogy legacy defending-et, meg egyéb csalásokat használnak ellenük, nyilván van is ilyen, de az esetek többségében amit tapasztalnak, az valójában csak a szokásos EAIDS szerintem.

Rengetegszer számolnak be a konzolosok is arról, hogy tökéletes vkp volt ellenük Willian, Aubameyang-gal nem tudták lefutni a 60 pace-es védőt, meg amint eljut egy emberükhöz a labda, már hatan ott vannak körülötte, hogy elvegyék, stb.
PC-n ez automatikusan cheat-nek lenne elkönyvelve.

[ Szerkesztve ]

(#19635) Fifaisshit válasza ShiberMonkey (#19633) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Szerintem ez most amit írsz hülyeség ne haragudj igenis kellenek az ilyen lapok.....amúgy meg egy fos a salah szerintem 2* gyengébbik láb ?? :))
Ugyan már :)

(#19636) LedyGyuszi válasza etaclan1984 (#19629) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Hunter lappal jó is lesz! ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#19637) thebigK


thebigK
addikt

utolsó meccsemet nyerni kellett div2 bennmaradásért, hála a remek kezdésnek. Hát ennyire még nem izzadtam le egy szaros gólért...

kb 3 kapufám volt az első félidőben, még a gól is kapufás volt...

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19638) Attila432 válasza Fifaisshit (#19635) üzenetére


Attila432
tag

Csak az EA-nek kellenek az ilyen lapok, hogy még több pakkot vegyenek az emberek.

Nincs itt semmi csapatépítés vagy taktikáról szó. Egy olyan világban, ahol a meccsek első percében jön a formációváltás vagy az Alessandrini és Lozano csere vagy a CM-ben játszó csatárok vagy a 2:0-nál focizni elfelejtő játékosok, ott nem beszélhetünk kompetitív játékról, csak lehúzásról, amire itt a következő ékes példa. És igenis ezek a lila premier league játékosok félistenek a FUT-on belül.

(#19639) kiserik válasza #16514048 (#19634) üzenetére


kiserik
senior tag

Ezt most egy kicsit benézed. Érezni, hogy mikor szívat a game/gameplay és mikor van az, hogy "ilyen nincs b@zdmeg!". A Legacy defending online használata külső program segítségével bizonyított tény, mint ahogy az is, hogy az EA nem tud mit tenni ellene. ebből az következik, hogy PC-n elég könnyen bele lehet nyúlni a játékba. Az is tény, hogy előfordult már a 99-re húzott játékos problémája is és más csalások, tehát a játékosok igen is vevők az ilyesmire.

Az, hogy leírom mit tapasztalok, nem sírás, rívás, hanem tapasztalat megosztás. Ha egy kolléga azt írja, hogy ő ilyennel még nem találkozott soha, akkor elgondolkodok és segítséget kérek tőle, mert valamit rosszul csinálok, ha viszont ugyan azt tapasztalja, akkor valószínűleg nem én vagyok az, aki elfelejtett játszani.

Egyébként Willian megfelelő chemmel 88-as CM, Auba meg elég fos agi/balance/str kombóval rendelkezik ahhoz, hogy meg lehessen gátolni abban, hogy elfusson. A másik meg, hogy konzolos videókban soha nem láttam hasonló játékmenetet, mint amiről én írtam.

etaclan1984:

írtam, hogy vagy francia állampolgár legyen a szentem, vagy a PL-ben játszon, mert 2 francia PL-ben játszó ember közé kerül :) Cyprien akár jó is lehetne, csak tapasztalat kellene, hogy milyen, mert statok alapján én már nem ítélek :N (most 81-es Jesus van ott :D )

[ Szerkesztve ]

(#19640) Stylerr


Stylerr
addikt

Ne csináljátok már, hogy az új speciális lapok miatt sírtok! Komolyan, ez már nevetséges. Erről szól az ULTIMATE team! Ha csak a sima lapok maradnának, akkor kb szinte mindenki beleunna az egészbe. Szerintem pont, hogy jó, hogy adnak ki erősebb lapokat, pozíció módosított lapokat. Tök jó dolog, mikor rakjuk össze a csapatokat, gondolkozunk, hogy hogyan lehetne jobb.

(#19641) Fifaisshit válasza Attila432 (#19638) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ezeknek semmi köze a pack
vasarlosokhoz :)

(#19642) Fifaisshit válasza Stylerr (#19640) üzenetére


Fifaisshit
őstag

:R :R
Köszi :)

(#19643) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Most nezem Salah statjait futbinen. 98 pace a kartyan, De mind a gyorsulas, mind a sprintsebesseg 97. EA matek. 😀😀

[ Szerkesztve ]

(#19644) p0ty


p0ty
aktív tag

otw nem kapja meg a potm statjait? csak az ifeket?

(#19645) ShiberMonkey válasza Fifaisshit (#19635) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Oké :D Figyelj mindenki máshogy látja a dolgokat. Ha Te a mostani focira kicsit sem hasonlító gólokat/taktikákad élvezed szíved joga. Fosnak nevezni ezt a lapot úgy hogy minden assisted a játékban meg meredek. Ez a lap amit rácsavar bemegy mert egy valóban fos 74-es rare Silverrel lehet csavarni gólt 16 ról. De figyelj ha élvezed azt hogy a srác aki ellen játszol kifacsart testtartással (player arra sem néz) osztogatja a gólpasszokat meg 93%-os a passzpontosság egy Gold csapatnál is hát szíved joga,de ha van egy véleményem amit értelmesen fogalmazok meg akkor ne kelljen már az embert lehurrogni és ne kelljen bólogatnom mint egy birka hogy márpedig ez full jó dolog :)

(#19646) Attila432 válasza Fifaisshit (#19641) üzenetére


Attila432
tag

:)

persze, ahogy bármilyen speciális lap kiadásának sincs semmi hatása a pakk vásárlásokra, így ennek se.

(#19647) Lori82 válasza futre75 (#19613) üzenetére


Lori82
senior tag

Én meg azt látom,hogy idén nincs annyi csaló PC-n.Én is szenvedek idén,tavaly én is folyamatosan gold 1 vagy gold 2-ben voltam,idén meg 90%-ban gold 3 ,de nem találkozom olyanokkal akik elindítják a játékot majd egy öngól után kilépnek.Idén egy ilyen csalóval sem találkoztam.Az tény viszont,hogy néha egy-egy ellenfél más dimenzióban játszik,más sebességgel főleg a WL-ben és nem biztos,hogy csak a tudásbeli különbség miatt van ez.Én kitartok a PC mellett amíg megjelenik eme platformra,nincs kedvem leülni a tévé elé és asszonyt elzavarni a másik szobába a kis tévéhez :)

(#19648) #16514048 válasza kiserik (#19639) üzenetére


#16514048
törölt tag

Oké.
Adtál pár olyan dolgot a számba, amit nem állítottam, de nincs kedvem vitatkozni, azt gondoltok, amit akartok.

(#19649) sz_abika válasza thebigK (#19637) üzenetére


sz_abika
addikt

Tudtam én hogy ismerős ez a név - nem is oly rég találkoztunk DIV 2ben :)

PSN: xszabikax

(#19650) ShiberMonkey válasza Stylerr (#19640) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Először is szerintem lehetne normálisan is írni mert nem hinném hogy a "sírás" szó használata a megfelelő arra hogyha valaki nem ért egyet azzal hogy TOTS lapoknál vagy némely ikonnál (akik elvileg legendás játékosok ) jobb statot kap egy POTM kártya.
Màsrészt írtam azt hogy hülyeség vagy rossz dolog az összes színes lap ? Nem hinném,de ha igen akkor szívesen visszanézném ezt.
Az hogy a jelenlegi formájában egy ilyen lap OP+ lap lett azt meg csak az nem látja aki nem akarja. Egy Martialt nem lehet sokszor megállítani de egy SIF Lozano tuti egy gólt szokott jelenteni akkor nem érzed ezt egy picit erősnek ? Ha mondjuk az EA kínálna opciót a 41212 ellen akkor nem érdekelme ez semmit,vagy ha manualon játszanánk. Mivel egyik sinncs jelen így picit igazságtalan az hogy mégjobban lebútítják az amúgy is lebutított gameplayt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.