Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) pe3mario válasza eM'82 (#4999) üzenetére


pe3mario
junior tag

Abszolút elvesztetem most a fonalat. :D
Tegnap este keresgéltem, hogy lehet-e őket szerkeszteni vagy átrakni bármilyen csapatba, de még csak meg sem találtam őket, sem Free agent-be se reset of the world-be, sehol.
Leírnád pontosan, hogy miképp hozhatom ezt össze ? Megköszönném ! :D

(#5002) MdewC válasza eM'82 (#4999) üzenetére


MdewC
nagyúr

HGorilla? Hát persze, hogy “vette”.

Az ea legnagyobb marketing embere a tavalyi vb címe óta, az a csapat akkora ajándék az ea-től mint az állat, semmi köze ahhoz a csapathoz. Ebben 1 millió %-ban biztos vagyok. Már az első wl-en full icon kerete volt, a semmiből előkapta, csak ennyi nyögött, hopp, egy icon csapat. Jé! :D

Vicc az egész.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5003) szcsaba95


szcsaba95
tag

Miért éri meg az EA-nak teljesen tönkre tennie az offline játékot? Előző héten 2500 pontot átlagoltam SB-ben és elite 1 lettem, a héten a 78-as ratinges, 30 chemes csapatok akkor lőnek gólt nekem amikor akarnak, bezzeg az én ziccereimet, felső sarokba tartó bombáimat még Pepe Reina is kiszedi 10/10 alkalommal. Az imént játszottam le egy meccset, ahol 22 kaput eltaláló lövésem volt és ezekből 0 gól született, ezt komolyan nem értem, ha meg véletlen bemegy egy gól, a középkezdésből egyenlít a gép vagy kap egy olyan kamu 11-est, hogy az hihetetlen, egyszerűen nem értem, mi szükség van erre. Jöhetne már valami értelmes konkurencia a FIFA számára, mert ez így kezd egyre rosszabb lenni..

PSN ID: szcsabi95

(#5004) szcsaba95 válasza MdewC (#5002) üzenetére


szcsaba95
tag

Belenéztem az egyik videójába, 5000 dollálért vett FIFA pontot, és azt nyitogatta el. Hozzáteszem szánalmas, hogy talán bronz csapattal is 39-1ben végzett tavaly wl-en, akkor miért ezekkel a túl boostolt iconokkal rohangál. Sokkal élvezhetőbb lenne a játék, ha az iconok száva például korlátozva lenne csapatonként 1 főre, mert azért 8 icon egy kezdőben olyan túlerő, amit csak akkor tudsz lenyomni, ha nálad 9 van.

PSN ID: szcsabi95

(#5005) RolEnD_ válasza szcsaba95 (#5003) üzenetére


RolEnD_
tag

Ismerős az érzés és ahogy olvasgatom a hozzászólásokat, más is hasonló cipőben jár. Én nem vagyok akkora spíler, mint az itteni játékosok (sőt!), de van, hogy professional fokozaton 6:0-ra verem a gépet, köze nincs a meccshez, máskor meg semi-pro - n megver és a Gabriel Jesus 5m-ről 20 méterrel fölé lövi 10 alkalommal. Szóval ez ilyen, el kell fogadni. :F

(#5006) MdewC válasza szcsaba95 (#5004) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azt az 5K-is “találhatta”.

Tök mindegy mennyi iconod van, ha az ellenfeled sokkal jobb. HGorilla nagyon jó, ez nem vitás, de van háttere ami a csapatát illeti.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5007) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Gyerekek ebben az SB ben mit kell tenn, hogy az ember bármilyen pénzt vagy csomagot kapjon? A multkor játszottam vele kaptam is érte. De most bármennyit játszok nem ad semmit?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#5008) gabigyerek válasza Bazijoe73 (#5007) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Hétfőnként adja a csomagokat

PS4

(#5009) Attila432


Attila432
tag

6 coin-om maradt, de már alig várom, hogy kipróbáljam. Totti hiányában Alex. :)

[ Szerkesztve ]

(#5010) MdewC válasza Attila432 (#5009) üzenetére


MdewC
nagyúr

Grat. Tegyél rá egy engint és meg is vagy.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5011) Bazijoe73 válasza gabigyerek (#5008) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Már a nyereményeket?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#5012) pethYeti


pethYeti
addikt

Azt kell mondjam ez az új patch még inkább kinyírta a taktikai lehetőségeket. Ezzel a változással kb csak a 41212(2) maradt az egyetlen értelmes taktik. Kénytelen vagyok én is váltani. :W

(#5013) Attila432 válasza MdewC (#5010) üzenetére


Attila432
tag

Köszi, pont ezen gondolkodtam.

(#5014) gab.gergely válasza szcsaba95 (#5003) üzenetére


gab.gergely
tag

Tegnapelőtt végre lpics@ztam a gépet legendary-n is úgy, hogy éreztem hogy dominálok, végig kezemben volt a meccs(4-0). Megnéztem Boraspapa def videóit, mondom biztos azért.
Erre tennap 1-6, 0-3, ugyanolyan 81 rating csapatoktól, nekem is ua. csapattal. Egyszerűen nem reagál a gombokra, vagy a kócsag kihagy egy ütemet, hogy ne érje el a labdát(script?), de ami biztos h a passz nem csak annyit változott, amit írtak, mert lementettem néhány replayt, ott ha minden igaz meg lehet nézni, a passz irányát és erősségét is, na kb. 5 kulcspassznál volt olyan 60 fokos szög a két irány között.(amerre nyomtam és amerre ment.)
Nagyon egyszerű a képlet, mert a meccs elején elveszi a kedved néhány nyilvánvaló csalással, aztán dühből próbálsz menteni a helyzeten, az meg 100ból 1 szer jön be.

(#5015) MdewC válasza pethYeti (#5012) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kifejtenéd részletesebben???

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5016) Francesco003 válasza Attila432 (#5013) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Vetted vagy az sbc csináltad meg?

(#5017) Meghivott


Meghivott
addikt

Volt egy mobilapp update de a csapatnál még mindig nem látszik minden pozíció chemje...

(#5018) Lori82 válasza A guru (#4981) üzenetére


Lori82
senior tag

Tegnap kinyitottam a WL gold 3-ért járó Mega pakkot és a premium gold players pakkot,a hibrid SBC Tough-ot megcsináltam,onnan is jött még 1 Mega pakk + még a 2 helloweenes SBC-ért járó 2 pakk. Összesen 5 nem alap pakk. 1 Bellerin és 1 Aurier jött.A bosszantó az,hogy 80+ játékos is 1-2 volt a csomagokban,az is non-rare.

(#5019) mandleee


mandleee
tag

Tudnátok segíteni miért kerül az OTW lap 10x drágábba, mint a sima lap?
Rating-be nem látok különbséget. https://www.futbin.com/18/compare/380/15506

Ha jól értem akkor ha kap a játékos IF lapot, az OTW lapjának ratingje is emelkedik? Úgy is marad?

Köszi a segítséget! :R

Amúgy Dougles Costa OTW vételén gondolkodok, érdemes megvenni saját célre?

[ Szerkesztve ]

(#5020) Meghivott válasza mandleee (#5019) üzenetére


Meghivott
addikt

Jól gondolod. Úgy marad.
Ha tudod előre, hogy hány IF lapot kap, akkor érdemes. Ha nem tudod, akkor 50-50%. Ha tudod, akkor szólj nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#5021) Lori82 válasza gab.gergely (#5014) üzenetére


Lori82
senior tag

Tegnapelőtt 4/4 win SB-ben World Classon egy SBC-re felállított csapattal,tegnap ugyanaz a csapat ugyanaz a nehézségi szint 4/2 win .Ebből 1 win profi szinten,mert már baromira idegesített,hogy a 90 perc környékén rúgta 20 méterről a győztes gólt.

(#5022) pethYeti válasza MdewC (#5015) üzenetére


pethYeti
addikt

Sokkal könnyebb érvényesülni kis passzokkal és erre a legjobb felállás a 41212(2). Egyszerűen más felállásban nem érzem a passzolást. Illetve védekezésben tudom fura, de mintha erre az egy felállásra tesztelték volna a játékot.

Próbáltam most 4-3-3(2) is aminél ugye ugyan az a hátsó alakzat, egy cdm két cm. Na itt a cdm bármit csinálok előre megy, ugyanez igaz a szélső hátvéreimre is. Használhatatlan.

3-5-2 még továbbra is jó alternatíva, de a narrow 41212 ezt is simán lepipálja. A szélek nem működnek ebben a játékban. Működtek még az 1. patch előtt, de ezt teljesen kinyírták mára.

(#5023) Attila432 válasza Francesco003 (#5016) üzenetére


Attila432
tag

SBC, kijött 900-ból, főleg úgy, hogy az utolsó Icon-os SBC-hez elcsíptem egy Shearer-t 388-ért.

(#5024) Francesco003 válasza Attila432 (#5023) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Szerintem pazarlás...nekem 87 es lapja van több dologba jobb ami eladható 1.2 A sbc változat 1.5 misi kb.de nem adható el ami neked van szóval 900k szerintem sok...

(#5025) dtrms


dtrms
aktív tag

fontos infó lehet:
A halloween-es lapok megemelkedett értéke beleszámít majd az icon SBC-be!!!!
Tehát a 18-20k-ért megvett Crouch pl 87-esnek fog számítani. Így jóval könnyebben ki lehet majd rakni őket.

(#5026) etaclan1984 válasza dtrms (#5025) üzenetére


etaclan1984
őstag

Viszont a boost csak nov1.ig tart, nem ? Utána visszaesnek az eredeti halloweenes lap szintjére. Tehát max a jelenlegi 3 iconba tudod belerakni. Egyébként szerintem ma jön ki legalább 3 új icon.

(#5027) Szigma70


Szigma70
addikt

Tudom, hogy csalánba nyúlok, de azért leírom

Nem érzitek, hogy valami így nem kóser?

Alig 1 hónapja van kint a játék, és még nekem is, aki se nem WL ezek, se nem nagyon SBC zek, és ráadásul még jól sem játszom, van 4 IF a csapatomban, és a goldok közt is nem egy 50K-s játékos. Ráadásul 2 csapatot tartok fent, és még így is van 200K coinom. Jól van ez így? Nem túl korai, könnyű Így?

Mi lesz azokkal, akik karácsonyra kapják meg a játékot? Mennyi esélyük lesz? És aki esetleg még késöbb csatlakozik? Nos nincs ez átgondolva, és ezek miatt a kései playerek, és az Ő hátrányukat kompenzálandóan lesz szar, még szarabb a játék gameplay, jön a rating kompenzálás , hendi satöbbi.

Félreértés ne essék, én is örülök, hogy van coinom, és jó csapatom, csak valahogy túl egyszerü és gyors az ütem szem.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5028) fatalka


fatalka
csendes tag

Sziasztok!

Néhány napja feltörték a fiókom, eladták az összes játékosom (kb 5-600e coin volt benne).
Írtam a supportnak, kivizsgálás után ez a válasz jött:

Sajnos nem tudtuk igazolni semmilyen játékbeli vagyontárgy elvesztését, így nem tudunk kompenzációt nyújtani. Az okozott kellemetlenségekért, illetve csalódásért elnézést kérünk.

Most komolyan ennyivel elintézik? Nem hiszem el hogy nem látszik hogy eladták az összes játékosom...

Van esetleg ilyenkor valami amivel próbálkozhatok?
Elég kiábrándító hogy 1 hónap munkája ment tönkre pillanatok alatt...

(#5029) Meghivott válasza fatalka (#5028) üzenetére


Meghivott
addikt

Kérdés az, hogyan törték fel?
Beléptél valami olyan felületen, ahol nem kellett volna?

(#5030) fatalka válasza Meghivott (#5029) üzenetére


fatalka
csendes tag

Bárcsak beléptem volna, akkor legalább tudnám hogy én voltam a hülye :/

(#5031) A guru válasza Szigma70 (#5027) üzenetére


A guru
addikt

Tavalyhoz képest tényleg könnyebb coint gyűjteni. Szerintem aki igazán hardcore online gamer az már rég megvette a játékot, karácsonykor aki megveszi szerintem nagyrészt nem szeretne nagyon online játszani.

(#5032) etaclan1984 válasza Szigma70 (#5027) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem nem azért jön a rating kompenzáció mert lesznek kései playerek. Tavaly inkább azért volt látványos mert sokan sírtak hogy nincs pénzük jó és használható IF lapokra. Ezért idén inkább jobbak a dropratek ezért érzed úgy hogy ömlik a lóvé. Plusz a PL akkora hype hogy tavaly egy Sane 1000coint ért, idén meg 20ért simán elviszik. Nyitsz pár hét alatt 5 PL játékost és már kész is a csapatod. Ezért is van sok embernek "több" pénze. Viszont nézd meg egy iconhoz még sehol sincs a pénzed, vagy egy értelmes OTW lapból max 1et tudnál venni.

(#5033) #16514048 válasza etaclan1984 (#5026) üzenetére


#16514048
törölt tag

Icon sbc-k csak csütörtökön jönnek, nem? Throwback Thursday...

Első körben nov. 1-ig fog tartani, de idén többször kapnak majd boost-ot. Péntek 13, meg hasonlók, akkor is fel lehet majd használni őket akár egy másik icon sbc-be is.

Kíváncsi vagyok egyébként ez mennyire dobja majd meg az árukat, hogy fel lehet használni a boost-olt lapjaikat. Lehet érdemes lenne még venni párat.

(#5034) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Hogy a g*cibe lehet 83 as ráting a három sbc ikonnal, vidal alaba, neur naingolan stb stb csapatnak...? Mi a rákért mindig ilyen marha erős teamekel dob össze ez a szaros wl... Nekem is ugy gondolom az átlagnál erősebb teamem van de miért nem kapok gyengét sose szivat ez a húgy. Összes meccsem szenvedés mert ilyeneket dob be meg ronaldo neymar messi stb stb egy csapatba 5 88+ és 2 ikon persze.... Miért nem leheta zonos erőségűvel összerakni legyne egyszer egyszer erős team de hogy mindig mások meg kapják a rare arany temeket ugy könnyű nyerni 25 ből 25 öt

(#5035) Z'Z" válasza Geradossz (#5034) üzenetére


Z'Z"
őstag

Bronz playerek vannak a padon. :)

(#5036) Meghivott válasza dtrms (#5025) üzenetére


Meghivott
addikt

Mikor emelkednek?
29-1

[ Szerkesztve ]

(#5037) etaclan1984 válasza #16514048 (#5033) üzenetére


etaclan1984
őstag

A csak csütörtököt hol olvastad ? És hogy a halloweenek idén máskor is kapnak boostot? Linkeld már légyszi, mert ezekről nem hallottam még :D

(#5038) Z'Z" válasza dtrms (#5025) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ezzel együtt az áruk is emelkedik :F

(#5039) Lori82 válasza fatalka (#5028) üzenetére


Lori82
senior tag

Figyelj,nem ismerlek ,de ha tényleg nem vagy sáros a dologban és nem akarsz visszaélni akkor javaslom,hogy ne hagyd annyiban.Én is hasonló cipőben jártam azt hiszem a Fifa 15-ben. Feltörték a fiókomat,eladták az összes játékosomat és kicserélték a team badge-t is valami Sonderyske dán csapat logójára,a csapatom nevét is módosították. 1 hónapba telt,1 hónapig nem tudtam játszani,de kárpótoltak.Azok még ínséges idők voltak és akkor kiutaltak nekem 750 000 coint ami nagyon szép volt. Először nekem is kihozták,hogy nem találtak nyomot hackre. Chelsea szurkoló vagyok,írtam nekik,hogy a játék kezdete óta az a Badge-m a csapatom nevében is benne van a Chelsea szó,a mezek is Chelsea mezek,meg azt hiszem,hogy akkor csak azokat a Chelsea játékosokat adtam el akik duplán jöttek,mindenki mást megtartottam,ezeket is leírtam.Érvelj valamivel amit csak te szoktál csinálni. Pl ha tudod,hogy hány játékosod volt a klubban vagy valami hasonló.

(#5040) dtrms válasza Z'Z" (#5038) üzenetére


dtrms
aktív tag

Remélem az áruk is nő. Méghozzá elég jelentősen.....
Vettem egy párat, kb 10 darabom van ami eladható, ugyanis nekem a játék eddig egyet se dobott :D

(#5041) Geradossz válasza Z'Z" (#5035) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Ezzel tiosztában vagyok, de max úgy ha nincs sceréje nekem kisebb a ráting és mégis 83 as vagyok. Nekem is vannak bronzok. De sztem 3 90-esel akkor se lehet.

(#5042) fatalka válasza Lori82 (#5039) üzenetére


fatalka
csendes tag

Az volt az érdekes, hogy kérte a supportos srác hogy mondjak néhány dolgot a csapatról: kiket használtam, mennyi coinom volt, stb.
Azt mondta ha kamuzok akkor akár törölhetik is a fiókom csalás miatt.
Leírtam neki mindent ami csak az eszembe jutott.

(#5043) Attila432 válasza Francesco003 (#5024) üzenetére


Attila432
tag

Akkor te ne csináld meg. :)
Nekem ott kezdődik a kérdés, hogy miért akarnék eladni egy 92-es Del Pierot és miért vennék egy rosszabb, 87-es Alexet 300k-val drágábban?

(#5044) Z'Z" válasza Geradossz (#5041) üzenetére


Z'Z"
őstag

Igazából, akiket felsoroltál nagyon nem kell cserélni. :D

@dtrms
Nekem az SBC-ből esett egy Depay, amit nem lehet eladni, de nem nagyon használom.
Szerintem visszaforgatom egy másik SBC-be.
Perisicet viszont vettem, aki most a csapatomban van, de ha tényleg felmegy az áruk, akkor lehet, hogy eladom.

[ Szerkesztve ]

(#5045) Francesco003 válasza Attila432 (#5043) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Az igaz hogy mindenki arra költi a zsét amire akarja.De abba nem adok igazat , hogy a 92es Del P jobb...hasonlitsd őket össze.Cam ba jobb a 92 es de csatárba a 87 kell.

(#5046) #16514048 válasza etaclan1984 (#5037) üzenetére


#16514048
törölt tag

Most hogy mondod, így hirtelen nem találtam hivatalos írást arról, hogy csak csütörtökön lehetnek, csak fórumokról, youtube-ról, twitch-ről hallottam ezt többször is.
Illetve annyi, hogy twitteren a #tbt hashtaget használta az ea, amikor kijöttek az első icon sbc-k.

A scream-ről pedig itt írnak.

"The Ultimate Scream items “come alive” at the scariest times during the season. The terrifying boost makes its first appearance during Halloween (Oct 29 - Nov 1), but then returns again and again throughout the season. But be warned, these boosts are always temporary!"

(#5047) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek egy Prime Shearer mennyibe kerül majd, ha pl. a Del Piero SBC-hez viszonyítjuk? 800-900k? Illetve megférne, mondjuk egy 41212-ben Zahaval párban?

(#5048) Attila432 válasza Francesco003 (#5045) üzenetére


Attila432
tag

Pont ez az, nekem CAM-ba kell. Rengeteg jó csatár van a játékban, de annál kevesebb passzolni és lőni is tudó, kétlábas(!) támadóközéppályás. Emiatt is kezdtem bele az SBC-be.

(#5049) MdewC válasza Attila432 (#5043) üzenetére


MdewC
nagyúr

Attól függ, hogy hol szeretnéd használni. Nekem pl azért kell a legfiatalabb, mert ST-ben használom, Ő a leggyorsabb, plusz, itt a legjobb a fizika és a wr H/M (Többi M/M)!!! Nekem ezek számítottak, plusz eladható. Ennyi.

CAM tényleg a másik kettő. :K

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5050) #34576640 válasza gabigyerek (#4891) üzenetére


#34576640
törölt tag

Köszönöm.
Egyetértek veled, ezért kérdezgetem. De szerintem akkor valami külföldi site lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.