Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) gabesz82 válasza Digestive (#20782) üzenetére


gabesz82
senior tag

:C az tuti! Te is vártad a visszajátszást a gólok, szabálytalanságok után? :D

PSN: Morfologus82

(#20802) v-man válasza Kristof_94 (#20800) üzenetére


v-man
őstag

Nem 😊

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20803) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Srácok, érdemes ezt a MOTM Dzekot snipeolgatni. Jelenleg a legolcsóbb 87-es lap, bőven a 87es lapok árak alatt rakják ki napközben. Tökéletes magas ratinges SBC-be.

(#20804) akooos


akooos
veterán

Hogy én mennyire rühellem azokat a rohadekokat akik div4-ben full icon csapattal jönnek és játszani nem tudnak. Még a kezdőrúgás előtt fél perc szünet, aztán az első pillanattól kezdve beáll bekkelni és ennyi. Tálal egy gólt, mert persze R9 és CR7 a csatárpáros, és végignéz minden szaros animációt. Még a bedobás és a kapuskirúgás előtti szar időhúzáat is végignézi. Persze egy ilyen csapattal időt kell húzni 1-0-nál. Beszenvedek gyorsan 2 gólt neki, persze elnyomok minden animációt, mert én játszani akarok nem mozizni. Második félidőben ugyan úgy támadók, nem állok be védekezni. Erre Valencia(saját) gondol egyet és nekifut a labdával futó játékosomnak szemből, hogy mind a kettő elessen. Jön CR7 és bumm, 30-ról driven shot.... Hát melyik kapus nem védi ki azt a rohadt lövést?? Hát csak csorog az a kurva labda.

És a vége 2-2, 10 meccsen 3 győzelem jött össze eddig a weekly objectivehez. 5 döntetlen és 2 vereség... nem bírok kiesni sem div10-be , mert ahhoz is vagy le kell játszani a meccset vagy ragequit és utána kevesebb coint kapok. Az ilyenektől szétbasz az ideg.

(#20805) RetroFighter


RetroFighter
tag

Sziasztok!

Az alábbi csapatomhoz szeretnék segítséget kérni. (RB pozícióba első percben jön Valencia)

Szeretnék viszonylag olcsón, átmeneti megoldásnak egy CM-et vásárolni és érdekelne, hogy szerintetek SBC Rooney megállná-e itt a helyét? Vagy inkább Yaya Touré az én emberem?

Előre is köszi:
Retro

(#20806) Datsyuk válasza syabi001 (#20795) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Köszönöm!

@future75: Neked is!

Akkor kedd és este 9 lenne a jó. Rooney-t megakarom szerezni a csapatomba és ha már ilyen "könnyű" akkor még Schweinit is elfogadom egy esetleges sbc-be.

:R

(#20807) dracox


dracox
addikt

Érik az újabb TOTW CR.

[ Szerkesztve ]

(#20808) LedyGyuszi válasza dracox (#20807) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

szerencsére szülinapos... :)

XONE: LedyGyusziHU

(#20809) #Wiall#


#Wiall#
tag

Azt a kapufas cuccot hogy kell megcsinalni ??

(#20810) thebigK


thebigK
addikt

7 win, 13 meccsem van még, de itt meg is állok szerintem...okádék :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20811) Kristof_94 válasza thebigK (#20810) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem 8 győzelem és 9 meccs van még. Ma elvileg úgy jöttem ide, hogy 1 győzelem 4 vereség volt. Ma 11/7, de ebből 3 vereség egymás után volt. Az előző meccsen, ahol nyertem fordítani kellett. A gyerek 3 cm-je: Dybala, Litmanen, és jobb cm Bakayoko. Pofám leszakad, mennyire tolja az ilyeneket a játék...

(#20812) kiserik válasza LedyGyuszi (#20808) üzenetére


kiserik
senior tag

Azért 4 gól + 1 gólpasszra akkor is illene...

(#20813) lanikai válasza thebigK (#20810) üzenetére


lanikai
aktív tag

azért egyet még szenvedj ki az auto-kvaliért. bár minek... én most döntöttem el, hogy nekem ebből elég volt, max 8 győzelemig játszom ezentúl. a hétvége folyamán konkrétan utas voltam az anyósülésen, a "parancsaim" 75%-ára basztak a játékosaim, minden passz csínbe ment, a lendület mindenkiből hiányzott (TIF Mertenst 2-3 méter hátrányból beéri Rijkaard?!) és még a kezdetek óta manualon lévő emberváltás is önálló életre kelt, ez így ebben a formában minősíthetetlen

(#20814) thebigK válasza lanikai (#20813) üzenetére


thebigK
addikt

7 win mar silver2 es auto kvali

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20815) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ezt komolyan nem hiszem el... De Bruyne volt amúgy végig a csatára... :D Ilyen az én szerencsém. Próbálok Baillyvel felszabadítani erre odarúgja...

(#20816) thebigK válasza Kristof_94 (#20815) üzenetére


thebigK
addikt

:( :( :(

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20817) Szigma70


Szigma70
addikt

Szezonban olyan a gameplay, mintha az embereim hegyre fel futnának.
Úgy fordulnak, mint egy tankhajó, és a fékútjuk is olyan.
Katasztrófa az egész.
És megint a gold csapatok előnyben.
Én nem szidom őket, ha nincs coin, de azért azt nem hiszem, hogy felsőbb osztályokban ne direkt jönnének ilyenekkel.
Volt, hogy majd ugyan az a csapat jött szembe Niffekből, és nála mindenki isten volt, nálam meg mindenki ácsorgott.

Ez van, ezt kell szeretni :W

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20818) sz_abika válasza dejvid8 (#20797) üzenetére


sz_abika
addikt

Lehet h most gold rare, de fut BD végén meg Ultimate pack ,:)

Más: patch után nekem nagyon leromlott SB teljesítmény. Rddig 5-0 legendary, most nyögvenyelős, hányadek. Mint egy lagos online meccs. Pass accuracy a támadó hatmadban kriminalis. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#20819) MdewC


MdewC
nagyúr

Ennyit tud az ellenfél:

Kamu tizi a késő szerelés miatt.
Handa gólpassz a késés miatt, sima üreskapu.
Komma gól a késés miatt, nem balra, hanem lefelé passzol az emberem.

Egyszer érném meg, hogy nyilvánosan kivégzik/számon kérik az ea felelőseit.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20820) RetroFighter


RetroFighter
tag

Erre van valakinek tippje? :B

(#20821) Szigma70 válasza sz_abika (#20818) üzenetére


Szigma70
addikt

Ezt, hogy erted? Aki megcsinálja az összeset, az kap valamit a végén?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20822) Lori82


Lori82
senior tag

Amit előző héten elvett,azt most nekem visszaadta.Silver 1 volt előző héten,most sikerült a Gold 2.Volt egy 5 vereség zsinórban sorozatom,de bronz benching után jöttek normális ellenfelek ,nem csak ikonos állatok.Rooney vagy Yaya Touré?Úgy látom,hogy csak az egyiket lehet megcsinálni,nincs annyi zöld ír,hogy mindkettő összejöjjön.Rooneyból CM-et csinálnék.Az IF lapja is CM és ha gyorsabb lenne tökéletes lenne oda.Ha Yayának 80-as lenne a pace mellette döntenék,de így De Bruyne és Pogba szerű.Megvettem a 91-es De Bruynet.Nálam fos,kidobott coin az ablakon.15 meccs 2 assziszt 0 gól :F Ja és persze 230 k volt most meg 190-ért is láttam PC-n :o

(#20823) Kristof_94 válasza Lori82 (#20822) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem most 11 győzelem van így a gold 3 már megvan, még van 5 meccs. Csoda, hogy egyáltalán a gold meglett. :D
Velük nyomom most. Bakayoko helyére ideiglenesen próbáltam venni egy 88-as Desaillyt vagy Petit-t, de licitben lehetetlen taláni, BIN áron meg hülye lennék elhozni...
Amúgy ha végzek Sisso és Yedder megy vissza a piacra.

(#20824) thebigK


thebigK
addikt

kellett nekem tovább játszani, 3 meccset buktam 3ból a merülő elem miatt és nincs itthon tartalék :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20825) MdewC válasza MdewC (#20819) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azt se akarom elhinni, hogy minden retves wl csapat 10 milliós. NEM AKAROM ELHINNI.
Azt se, hogy minden ellenfelemnél sima CR az csak egy tucat gagyi semmi, akinek csak az van, az putris...

Ennyi pro nincs a kib@szott földön...

Prok? Ugyan? Ennyire kiegyenlíti a gép a meccseket.

Nyilvánossan csalnak és meglopnak minket.

Ez az igazság uraim!!!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20826) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Ezt amúgy tudtátok ? :)

(#20827) MdewC válasza Fifaisshit (#20826) üzenetére


MdewC
nagyúr

Minaz az fbd???

Megvan, szülinapos retek lap.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20828) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

13 győzelem, szokásos fos vereségek... :(
Mondjuk ez a 13 még így is jónak számít... Tavaly ennyinél mérges voltam, most meg örülök, ha elérem a goldot.
Közben szomorúan láttam, hogy Yedderen és Sissokon is buktam egy kicsit, de hátha holnap nappal többért mennek...

[ Szerkesztve ]

(#20829) Szigma70 válasza Fifaisshit (#20826) üzenetére


Szigma70
addikt

Ezeket ezen a héten kell elérni, vagy most kellett?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20830) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#20826) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem találom ezt redditen!

(#20831) dejvid8


dejvid8
őstag

Egyébként írtátok itt, hogy páran ingyen megkaptátok a zöld Colemant. Azt hogy? Én nem kaptam semmi ilyesmit, kapufás gólt kell szerezzek hogy megkapjam.. Xbox One.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#20832) A guru válasza Fifaisshit (#20826) üzenetére


A guru
addikt

Ez csak ilyen fan fiction a feltételes mód miatt. :DDD Én nem kaptam semmit SB Elite 1 után, csak a szokásos rewardokat.

(#20833) Fifaisshit válasza MdewC (#20827) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Fut BirthDay akart lenni de ahogy látom semmi valóság alapja :/

(#20834) adamm1018


adamm1018
kezdő

Sziasztok
szerintetek ez a 83as cam Felipe Anderson megér 40 ezret vagy lesz ez még sokkal olcsóbb is? :D

(#20835) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Látom mindenkinek meggyűlt a baja a játékkal hétvégén :)

Mit éreznek azok, akik 70ik percnél elkezdenek labdát tartani egy full ikon csapattal??? Nem az első, de komolyan, ha egy silverrel csinálja megértem, de egy full ikonnal nem szégyelli magát, hogy húzza az időt?

Az meg a másik, hogy nem tudom ti hogy látjátok, de ilyen kutya gólokat amiket kapok pár napja, már nem tudom hogyan toleráljam. Bepattan, kipattan, kapufa, kapusról elé kerül, védőm elbotlik, háttal 16 ról, védőm kifejeli a saját ficakot, megtorpanások, 90 es ball controllal mire átveszi az ember, visszaér a védő 15 méterről stb.

Valami nem oké :)

PS4

(#20836) peetie1 válasza RetroFighter (#20820) üzenetére


peetie1
aktív tag

Megcsináltuk páran itt Rooneyt CM-nek, shadow rá, aztán hadd szóljon. Én még sokat nem próbáltam, de pár meccs alatt nem volt benne hiba. Amúgy is ha nem tetszik sbc-be majd jó lesz :)

(#20837) peetie1 válasza Kristof_94 (#20823) üzenetére


peetie1
aktív tag

Yedder nem jött be?

(#20838) akooos válasza gabigyerek (#20835) üzenetére


akooos
veterán

Ez PS4 ugye? Mert nekem XO-n volt ugyan ez a hétvégén.

(#20839) dudu5130


dudu5130
őstag

Birthday Asamoah van olyan jó backbone lappal mint IF Allan. Sőt, távoli lövései jobbak is bőven.

(#20840) v-man


v-man
őstag

Na vettem ócsóé egy FBD Felipe Andersont, megnézem mit mutat 😀

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20841) A guru válasza v-man (#20840) üzenetére


A guru
addikt

Véleményt mindenképp kérnék róla! :)

(#20842) Aguinaga válasza v-man (#20840) üzenetére


Aguinaga
őstag

PC-n már 33 alatt láttam.
Gondolkozom rajta, hogy kipróbálom. deadeye lappal

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#20843) szeby24


szeby24
csendes tag

Én is beszálnék panaszkodni,de minek??? Minek a fullos csapat ha nem tudsz vele érvényesülni???hagytam is a francba,még volt 19 meccs,de már nem érdekel,és jövő hétvégén silver csapat fog kifutni a pályára,mind¹ milyen csapattal kapok ki.

(#20844) Digestive válasza MdewC (#20819) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem ilyen szintre butul Handa, ha az ea úgy akarja! :W

Handa wtf

Pontos passz

A másodiknál a trainer miatt lehet látni, h full erővel rúgtam! :C

(#20845) gabigyerek válasza akooos (#20838) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Igen. PS4. De látom ez nem platform függő :)

PS4

(#20846) MdewC válasza gabigyerek (#20835) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egyet értek. Ismét alul múlta magát ez a tákolmány.

Dybala, TIF Aguero és Del Piero (szumma 2,3 millió volt anno) mire megkapták a felpasszt, lekezelték, megfordultak 15 cm-en lassabbak voltak, mint a 15 méterre lévő Rio, ikon Bailly és társai, méterekről szereltek. Nevetséges. Ha ez nem csalás, akkor semmi.

Ha én szereltem valahogy, bárhol, becsúszás, rárontok, vagy csak nekem futott a barom, akkor mint a rakéta, úgy pattant vissza az ellenfélhez és rohan tovább eszetlenül...

Ez az új patch? Ez?

Meg az miért van, hogy pénteken egész jól megy, szombaton meg most vasárnap ez a szeméttelep fogad. De néha random meccsekre összeáll, hogy jó legyen. Miért nem lehet konstans jó??? Mi dönti ezt el? Ha ez cdak véletlen, akkor borzalmas a minőség, ha tudatos, akkor csalás.

Már nem tudja az ea tovább rontani a játékot, mert nincs hova. Kiadnak vmi ótvar patchat, mi megszokjuk, de csak próbálkozik tovább rontani, tolhák neki... Ez az igazság.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20847) MdewC válasza Digestive (#20844) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szép... Nevestséges.

Eladtam SIF Dybalat 50K haszonnal és vissza jött az up. 5 meccsen 0 gól. Ennyit a 7 chemről.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20848) akooos


akooos
veterán

Szerintetek mi alapján fogják kiválasztani a heti MM-ot? Kár is vásárolni rá, mivel nemzetközi csapatok lesznek?

(#20849) szeby24 válasza MdewC (#20847) üzenetére


szeby24
csendes tag

A másik kedvenc meg az hogy elvileg paszt nem tudsz adni,rögtön ketten vannak rajtad,mint valami hőkövető rakéta!!hihetetlen,hát az enyém csak nézi ahogy hozzák a labdát,baszik rátámadni!! És érdekes nézem gabo streamjeit,hát annyira fogalmatlanok az ellenfelei hogy hihetetlen,nem is ez a játék!!

(#20850) getdizzy válasza MdewC (#20847) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Az karrier :D

Nálam is voltak elég érdekes dolgok a hétvégén, de mióta megvan baby viera, annyira stabil lett a középpályám, hogy valami hihetetlen. Jelenleg ez van most

Elől sbc cavani, hernandez és ptg firmino rohamozik, ha fejelni kell cavanira mindig lehet számítani, viszont könnyen ellökik sajnos, ezért gondolkodom hogy ptg higura cseréljem le.
Volt ellenem kétszer is, és nem tudtam tartani... ennyire jó lenne? :D

Valakinek tapasztalata róla?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.