Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

11 győzelemmel zártam. Ez azt jelenti, hogy a mai 15 meccsből kemény 6 volt győztes... Megérte új csapatot csinálni. Legszívesebben eladnám az összeset és lenne vagy 900k zsetonom és ott hagynám szeptemberig. :W

(#19952) Stylerr válasza Dexar007 (#19945) üzenetére


Stylerr
addikt

A napokban történt Fórum Moderátori figyelmeztetés nem volt elég? Tényleg ki akarod magad innen banoltatni teljesen?

(#19953) Dexar007 válasza Kristof_94 (#19951) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat ahhoz kepest,hogy megnyerted a div1-et... eleg harmatos. :DDD Majd ki kene probalnunk megint,hogy mukodik-e az online matchmaking,kivancsi vagyok mar milyen csiter vagy.

Give me your cum,bull!

(#19954) Kristof_94 válasza Dexar007 (#19953) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Benne vagyok, de akkor ne wifivel gyere! :D
Nem értem miért nem tudtunk játszani amúgy, van itt olyan fórumtárs akivel rendszeresen szoktunk.

(#19955) Szigma70


Szigma70
addikt

Most nem azért mondom, de ez nem óvoda, hogy minden szír szarért a modikhoz rohangáljunk.
Nektek erre van energiátok?
Különben is, nem értem miért kéne bannolni? Azért mert hülyeségeket ír? És? Én érzek benne iróniát.
A hülyeséghez mindenkinek joga van.
Régen minden várban volt egy udvari bolond. Most nekünk is van.
Ennyi

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19956) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Azon gondolkoztam h aki a héten akar kvalizni wlre annak piszkosul nehéz dolga lesz a ptg lapok miatt :)

(#19957) Francesco003 válasza p0ty (#19948) üzenetére


Francesco003
aktív tag

No para ps4 en se elég az összes meccs legenden a 100 ba .2x végignyomtam 1x 3000 pontal maradtam le 2.ra7000 pontal.Visszont Ultimate en kockázatos mert az összes team 99 es.Még a bronzokat is feltolja..... (jah és nem elég az 5 góól ne is nagyon kapj ,legyen nagyobb labdabirtoklásod ,no lapok,10 kaput eltaláló lővés.ez kb 2500-2700 per meccs.Sajnos a top 100ok legalább 10 meccset nyernek.Ultin.Lehet hogy ps4 en nincs csalás de 100x annyian játszanak....

(#19958) akooos válasza Francesco003 (#19957) üzenetére


akooos
veterán

Ultimaten 2500-2700 pont jár azért amit leírtál? :O Hát legendaryn kapok egy-egy jobb győzelemért 2700 pontot.

(#19959) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

12/10el zártam a WLt sajnos nem volt idom játszani ....
Egyik szemem sír a másik nevet így legalább a maradék meccseken nem jött a szoporoller és nem kaptam agyvérzést :)

(#19960) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Gondolom a hétvégét megint mindenki szinte teljesen ugyanazzal az eredménnyel zárta mint az elmúlt hetekben...
Azért néha odatehetné magát az EA és összejöhetne havi egyszer +5win. Mert ez már a szomszédomnak is feltűnő mennyire egysíkú :DD

(#19961) v-man válasza Fifaisshit (#19956) üzenetére


v-man
őstag

Nem oszt, nem szorít, nekem eddig se sikerült 😂

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#19962) Lori82 válasza Kristof_94 (#19946) üzenetére


Lori82
senior tag

Megértelek kolléga,ezen a hétvégén nálam is elgurult a gyógyszer. Kapufa hegyek,pontatlan passzok,az ellenfélnek meg minden bejött :o

(#19963) szeby24


szeby24
csendes tag

Elsőre meglett a dkt,ki érti ezt, hétvégén is ilyen simán menne nagyon fasza lenne a játék!!

[ Szerkesztve ]

(#19964) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok,

a game új "évjáratára" váltáskor a pár divíziós ugráson kívül marad meg bármilyen jóság az addig összegyűjtöttből?

(#19965) Lori82 válasza etaclan1984 (#19960) üzenetére


Lori82
senior tag

Nem, nekem az elmúlt 5-6 de talán még több héten stabilan jött a Gold 3,de ez a hétvége agyrém volt. CSak silver 1 lett .A helyzetkihasználásom siralmas volt és tegnap a gameplay is (PC) .

(#19966) Lori82 válasza szeby24 (#19963) üzenetére


Lori82
senior tag

Ad egy PTG Lukakut? Mert akkor én is rámegyek ,annak ellenére,hogy nem kellene :)

(#19967) szeby24 válasza Lori82 (#19966) üzenetére


szeby24
csendes tag

Igen,szerda-csütörtökön pedig egy Vela-t!

(#19968) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Hétvégén div2-ben megint érdekes dolgok történtek de összességében egész jó volt a játékmenet.

Megvettem ezt az Aubát és finisher lappal valami bődület mit mutatott eddig. 6 meccs 8 gól 3 gólpassz.

Nem nagyon láttam, hogy innen használja e valaki, ezért javaslom PL keretbe tegyétek be. M/L WR, de nagyon durván hasznos eddig. Meg kellett válnom miatta TIF Son-tól akit amint lehet pótolok, de ez az ember fejel, lő, ugrik, erős, a gyorsaság is rendben és egész jól fordul is.

A legjobb, hogy ezzel a csapattal mindenki arra számít, hogy futok csak :) és nekem pont kapóra jön, hogy sokan mélyebbre teszik a védelmüket emiatt, mivel én inkább építkezek és passzolgatok.

de azért volt nekem is olyan meccs, ahol 2:1 re úgy kaptam ki hogy 4 db kapufát lőttem. Az is hihetetlen, hogy kb a meccs 2ik percében meg tudom már jósolni a kimenetelt, mert ha érzem, hogy darabos a játékmenet tudom ez vereség lesz, max döntetlen, és van amikor csak siklik, akkor tudom itt hozni fogom. Miért kell ezt ? :(

Másik, amit nem szívesen reklámozok, de ez a 87 es Willian is egy dög.

PS4

(#19969) Fifaisshit válasza Lori82 (#19966) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Jaja ami nagyon jól jön egy tradeable spring ptg hez:)

(#19970) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

most, hogy Agüero 2 hétre kidőlt, érdemes venni szerintetek egy PTG Jesus-t?

XONE: LedyGyusziHU

(#19971) scholl válasza LedyGyuszi (#19970) üzenetére


scholl
tag

a vasárnapi city meccs el lesz halasztva

(#19972) LedyGyuszi válasza scholl (#19971) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

thx, akkor azért nem volt dátum a honlapjukon... :)
de mondjuk pl. ma van egy stoke elleni meccs... :U dilemma

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#19973) Csokipuding8


Csokipuding8
tag

MdewC Uram! Savic hogy üzemel nálad? Megyeget megint lefele az ára és 200 körül már lehet beszerezném ha pozitív visszajelzést kapok. Akár több embertől persze. Köszi :R

(#19974) s0p0q0r válasza Szigma70 (#19955) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

+1 Semmi gond sincs a sraccal. 🙂

(#19975) Datsyuk válasza etaclan1984 (#19960) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Igen is meg nem is :) Úgy látszik szintet léptem és most már Gold2-be sorol a gép. Múlt héten 13 Win volt most pedig 14.
WL: Egész jó játékmenet volt nálam, furcsáltam is, hogy többen írták rossz PC-n. Pénteken kezdtem egy 10/6-ost. Amiből 2 vereség volt a végén, tehát előbb le kellett volna le raknom. Szombaton nem tudtam játszani.

Vasárnap délután egy 7/5-ös széria. Estére hagytam 8-at amiből ha csak 50 % hozok már Gold1.
Nah és akkor éreztem a szopó rollert :) 8/3 és így "csak Gold2". Igazából elégedett vagyok, mert jól ment a játék. De kicsit frusztrált, hogy jobb is lehetett volna.
Ami feltűnő volt nekem, hogy egyetlen egyszer sem tudtam az utolsó nyolc meccsemen vezetést szerezni.
Minden mellé ment/ védett a kapus/ kapufa volt ha én kezdtem jól.
De általában középkezdésből az ellen végigvitte a támadást és gól. Az addig jól működő védekezésem mintha nem is lett volna.
Vért izzadtam :) Mindig fordítani kellett. Kivétel az utolsó találkozó amikor már biztos volt, hogy nem tudom elérni a Gold1-et. Akkor 3:0-a után kilépett a kolléga.

A hétvége csúcspontja nálam egy dab-elő kis féreg volt :) Gól és dab, de előzmény nélkül. Nem provokáltam, nem volt szerencsém neki meg balszerencséje addig. Egyenlítek, jön a kick off glich és vezet->persze, hogy dabbel az ikon Costájával megint. Vágtam neki gyorsan kettőt Son-al :) és minden egyes gólnál a felezővonalig futottam, hogy érezze a törődést. Második félidőben, beszorítottam, amit nem bírt idegekkel és felvágott a 16-oson belül. Penalty! és Rage quite. Jajj de jól esett. :))

Ja és vissza jött a kick off glich. Nagyon durván. 5:4, 4:3 és hasonló meccsek voltak. Kár érte, mert 2 hétig nem volt ilyen.
Majd hozok gólokat és egy csemegét a "WTF csinál a játékosom??!!" kategóriába :D

[ Szerkesztve ]

(#19976) Lori82 válasza gabigyerek (#19968) üzenetére


Lori82
senior tag

Én használtam ,22 meccsig hozta a gól/ meccs átlagot,de aztán visszaesett,csak 3-4 meccsenként talált be.Nekem Hawk kártya van rajta.Én szeretem kimaxolni a csatárok sebességét,szinte csak Hawkot vagy Huntert pakolok rájuk :)

(#19977) Francesco003 válasza akooos (#19958) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Nem ez legenden jár...Ultimaten 3000 fölött van de ahoz kegyetlen mák kell hogy kb 10-20 meccset nyerj egyáltalán ultimaten nem hogy több góólal..

(#19978) Kristof_94 válasza Lori82 (#19962) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy minden hétvége ilyen. De mondom a legbosszantóbb az, hogy egy erős csapatot hoztam össze és mégis ez megy. :(

(#19979) MdewC válasza Csokipuding8 (#19973) üzenetére


MdewC
nagyúr

Meg kell venni, shadow és go! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19980) s0p0q0r válasza MdewC (#19979) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Kollega! 4231Ben jobb oldali camben 93 Aguerot 8as chemen vagy 95 Messit 10es chemen jatszatnad? Nagy gond lenne vajon Messinel a 62 strength?

(#19981) adamm1018


adamm1018
kezdő

Hallo
Bocs ha hülyeséget kérdezek de Vela nem kapott PTG lapot? csak mert most nyitottam egy pakkot és abból csak a sima gold lap volt :/

(#19982) Giii


Giii
senior tag

Sziasztok!Szeretném Pc-re megvásárolni a 18-at.Kérdésem az lenne,hogy a megjelenés óta mi az amit patchel sikerült javítani és ténylegesen jó/jobb lett.?A következő kérdésem a kereskedéssel lenne.Hogyan tudom a coin-t növelni azon kívül amit a mecsekre kapok.Előre is nagyon szépen köszönöm.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#19983) LedyGyuszi válasza adamm1018 (#19981) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

de kapott, viszont azt a lapot nem lehet nyitni! szerda-csütörtök megkaphatod a WL kvalifikáció megnyerésével!

XONE: LedyGyusziHU

(#19984) etaclan1984 válasza adamm1018 (#19981) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem csak a szerda-csütörtöki WL kvali rewardnál lesz elérhető az a PTG lapja.

(#19985) Digestive válasza s0p0q0r (#19980) üzenetére


Digestive
addikt

Én 10 meccsig tartottam meg Messit. A szellő is felborítja! :( Agüerotól pedig nem válnék meg semmi pénzért!!! Hibátlan ez a tif lapja! Nyugodt szívvel ajánlom, biztos h nem fogsz benne csalódni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#19986) s0p0q0r válasza LedyGyuszi (#19983) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

#19980, ha esetleg velemenyezned te is. 🙂
Digestive:
De mar chem fetisisztava tettetek! !!!!!! Nem gond az a 8as chem? Annal nem tudnek jobbat osszehozni neki.

[ Szerkesztve ]

(#19987) adamm1018 válasza etaclan1984 (#19984) üzenetére


adamm1018
kezdő

köszi :)
most jobban örültem volna egy mezei bugnak de hát ilyen az én szerencsém xD

(#19988) LedyGyuszi válasza s0p0q0r (#19986) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem nem gond a 8as chem... :N

XONE: LedyGyusziHU

(#19989) Fifaisshit válasza adamm1018 (#19981) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nem kapott :)
De ez az egy kártyája elérhető csak ez hülyeség kétszer is nyitottam aranyat amikor volt motm vagy If je az illetőnek :(

(#19990) Lori82 válasza Giii (#19982) üzenetére


Lori82
senior tag

A Coint növelni kereskedéssel lehet a legjobban.Jó megérzések,snipeolások stb.Ha ez nem megy akkor nyomni kell a Squad Battlet-t,az olyan mint a Weekend league csak a gép ellen.Ha meg már profi vagy akkor mehetsz a WL-be,na ott is lehet elég szépen Coint keresni,de stroke-al és agyvérzéssel jár :D

(#19991) s0p0q0r válasza LedyGyuszi (#19988) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

A 3 cam kozul most Del P. Van bal oldalt, de betennem kozepre, mert szerintem a sebessege miatt keveset van jatekban + ketlabas es ez kozepen jonne ki legjobban. Kozepen most Bergkamp van. O nagyon jo, de tole meg tobbet vartam. Helyere jonne Aguero, aki cserelnek is Del Pieroval. Jobb oldalt Rui C. van. O untradeable sajnos. Egyebkent nem rossz lap, csak szelso camnak ugy erzem kellene a 90 koruli pace. 😕

[ Szerkesztve ]

(#19992) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Simán, minden meccsen 5 gólt lőve eljutok a DKT döntőig. Az ellenfélnél a 3 CM Casemiro - Firmino és David Silva. 4-0-nál kiléptem, lehetetlen volt átmenni rajta. Dögöljön meg az ilyen... :W

(#19993) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Most is második meccs, szintén vereség. Arnautovic és Lingard CM... Ez már tényleg röhej. Ez a legalja.

(#19994) dejvid8 válasza Kristof_94 (#19993) üzenetére


dejvid8
őstag

Szerintem szünetelj egy kicsit :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#19995) Ragnar17


Ragnar17
tag

DKT behúzva elsőre, első két meccs nagyon sima..az elődöntő nagyon szoros meccsen 2-1re enyém.
A döntő volt a legkönyebb, pedig a csapatán látszott hogy nem a bejutásért versenyzett, 15perc után 2-0 után ki is lépett.

Csinálok is egy sbc-t ebből a Lukakuból. :P

(#19996) scholl


scholl
tag

használ valaki SBC Thiagot?
most éppen Hawk van rajta, 41212-ben próbáltam cm-ben, cam-ban is.
de mintha pályán sem lenne, oylan 130 meccse van vele, de katasztrófa eddig.

eddig úgy néz ki, hogy egy SBC-be jó lesz, de lehet én használom rossz chem-vel.

(#19997) Kristof_94 válasza dejvid8 (#19994) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet jobb lenne! :D

Amúgy minden 2. csapatban benne van a legjobb Firmino meg a legjobb Salah, aki kb. úgy néz ki, mint az az ember akitől a metrón a lehető legtávolabb szeretnél ülni...

(#19998) thebigK válasza Kristof_94 (#19992) üzenetére


thebigK
addikt

No offense, de lagalabb volt cdm. A pl-ben Fernandinho serulese miatt Pep Gundogan-KDB-Silva kp harmassal daralta be a csapatokat a cityvel, szoval..

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19999) Kristof_94 válasza thebigK (#19998) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szélső CM vlt, középen Firmino volt! De mindegy, csak legyen már valami realitása a játéknak...

(#20000) MdewC válasza s0p0q0r (#19991) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ragaszkodsz a 4-2-3-1-hez?

Ha nem, akkor mehet 4-1-2-1-2 szűk:

Del Piero - CR
Rui Costa

Ha ragaszkodsz, akkor nem tudom, nálam Aguero inkább csatár. Én is kirakom szélre, de annyira nem kell hasra esni tőle ott, talán luxus is oda. Még egy PTG Sterling is lehet elég oda, deadeye lappal és negyede mint Del Piero.

Így talán, a meccsen meg megcseréled Petit meg Del Pierot...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.