Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) Szigma70 válasza #16514048 (#20945) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem rossz ez. Kaka statjai impozánsak.
Lassan elgondolkodom, hogy megcsináljam e. De kit hagynék ki miatta?
If Firminót esetleg, mert Ő a CAM, de azért nem vagyok ebben biztos, hogy ez jó döndés lenne. CM ként meg ez a lap édeskevés sztem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20952) Digestive válasza akooos (#20947) üzenetére


Digestive
addikt

Az a 85 pace hunter lappal 99-93 ám kimaxolt lövéssel... Nem kell azon gondolkozni h elvállalj egy lövést vele vagy ne! ;)

(#20953) A guru


A guru
addikt

Srácok ez a 88-as Handa valami borzalmas, az IF lapjai hoznának érzékelhető javulást? Ahány lövés annyi gólt kapok.

(#20954) MdewC válasza A guru (#20953) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az baj. Nálam az új patch óta bizonytalan, de alapvetően nem vele van baj.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20955) MdewC


MdewC
nagyúr

Ehhez mit szóltok?

opció

41212

CR bal, Hernandez jobb ST. Lozano CAM deadeye.

Na?

Vagy egy végleges verzió: Crespo

Itt lehet CR vagy Dybala a CAM.

Melyikhez mit szóltok? Utóbbit nem lehet kiárulni.

Peres crossing chem nélkül: 80

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20956) v-man válasza MdewC (#20955) üzenetére


v-man
őstag

Peres crossingja hányas?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20957) A guru


A guru
addikt

Örök kedvencem megérkezett végre. [kép] :R A pakkokból jött egy FBD Kolasinac, szóval gyakorlatilag ingyen volt a brazil zseni. :)

(#20958) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Csak nalam valami eszevett gyors a gameplay?
Komolyan mint valami gyorskorcsolya lenne az egesz...

Ps4 seasons

(#20959) v-man válasza A guru (#20957) üzenetére


v-man
őstag

Nekem egyelőre csak 7es chemmel lehet kezdő [kép]

Milyen chem lapot tervezel rá?

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20960) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Jelentem
Hozzám is elért az okadék játékmenet
És végre megtapasztalhattam hogy milyen is az emlegetett hőkövető rakéta

Oke hogy team contain de akkor is
Latszik hogy semmi koze sincs hozza amit csinal de az embere dolgozik helyette :D

[link]

(#20961) syabi001 válasza Aguinaga (#20914) üzenetére


syabi001
csendes tag

Meg.

(#20962) syabi001 válasza getdizzy (#20960) üzenetére


syabi001
csendes tag

Ez Ps4 gameplay? Én Pc-n játszom és ott szinte az összes meccs ilyen, előbb ketten voltak ellenem ezzel a rakéta tempóval...x meg lett, de agyilag kikészít.

(#20963) getdizzy válasza syabi001 (#20962) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Igen...
Most valami eszmeletlen durva :D

(#20964) Lori82 válasza Kristof_94 (#20823) üzenetére


Lori82
senior tag

Nem jött be Sissokho? Nálam rég mutatkozott be így játékos,főleg a kp-n. 1 meccs full legendás és Totw csapat ellen 2 gól és 1 gólpassz :)

(#20965) dejvid8


dejvid8
őstag

Próbálta már valaki a 88-as Azpilicuetát? Érdemes lenne lecserélnem rá a 85-ös verziómat? CB-ként játszana, 7 chemen. Nem tudom mekkora előrelépés lenne egyáltalán, megéri e azt a +180K-t.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#20966) Kristof_94 válasza Lori82 (#20964) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tetszett, csak az árcsökkenés előtt el akartam őket adni!
Magas, erős, jól fejel és lőttem vele távolról is gólt! Yedder is szuper volt, az első 2 meccsen azt hittem nem indul be, de utána tarolt.

(#20967) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek Javi Martinez mennyire jó cdm? 4231-ben megállná a helyet? Ti milyen csapatot raknátok össze vele? Messi, Rui esetleg Yedder is benne lehetne! Csak 3. cam-t nem találok, illetve nem tudom ki legyen a másik CDM. Köszi ha valaki segít!
Ja amúgy 1-2 napja láttam többször is 145-150k árral a piacon, de gondoltam biztos egyre lejjebb megy. Most 250k... Ilyen a szerencsém.

(#20968) Aguinaga válasza syabi001 (#20961) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi!

Akkor rápróbálok ma délután, hátha összejön.

PSN: OldSlowhand74

(#20969) A guru válasza v-man (#20959) üzenetére


A guru
addikt

Hunter. :)

(#20970) akooos


akooos
veterán

HUN Duro 89 nevű xboxos kolléga itt van? Épp az előbb játszottunk egy botrányosan szar online season meccset:DDD

Kakának lecseréltem a chem stylet hunterre. Azóta brutál a pali. 55.percben beállva is minden meccsen legalább 1 gól + assist megvan vele. Még mindig kicsit darabosnak érzem a mozgását, de lehet a magassága miatt tűnik úgy. Megérte beáldozni Iscot érte:))

(#20971) etaclan1984 válasza Lori82 (#20964) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem is vagyok full legendás! Kikérem magamnak :D

(#20972) kiserik


kiserik
senior tag

Valaki próbálta már Birthday Felipe Anderson-t? Jesus helyett LCAM-ba gondolkodom rajta.

(#20973) v-man


v-man
őstag

Megvettem én is FBD Perest, nem gáz ez a low def?

kiserik, én tegnap megvettem, de utána jött Kaka is, így még nincs benne csak 4 meccs, ezeken nálam nullás volt 😐

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20974) Digestive válasza MdewC (#20955) üzenetére


Digestive
addikt

Hát kolléga szerintem egyik se jó! :( Crespo mindenben szarabb még a 92es Agüeronál is, a 93asnál meg pláne, totális visszalépés lenne!!! Ronaldoról pedig nekem nincs jó véleményem, pedig én az if-et próbáltam. Én bizony éreztem a fürgeség és fordulékonyság hiányát! Mivel te is csíped a Lozano féle energiabombákat, hidd el nem fog tetszeni! De persze nem akarok okoskodni, csak ez a tapasztalatom.

Csináltam megint egy C alternatívát! ;)

(#20975) Baros05


Baros05
csendes tag

Sziasztok,

Lenne egy kérdésem.

Miért van az, hogy futbin-en vagy futhead-en valaki által előre összerakott sbc-knek magasabb ratingje, mint valójában?

Pl. a Kaka-s SBC-nél valaki ezt rakta ki 83as ratinggel: LINK

De ha ezt kirakod saját magad, akkor csak 82-est ad. Nem értem, van valakinek erre magyarázata?

Köszi!

(#20976) v-man válasza Baros05 (#20975) üzenetére


v-man
őstag

Pl pizzinek van 82es lapja is, nem lehet egy ilyen elcsúszás?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20977) Szigma70 válasza Baros05 (#20975) üzenetére


Szigma70
addikt

Néha másképp kerekít a wabapp, a companinon, és maga a játék.
Próbáld beváltani másikban, hátha.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20978) getdizzy válasza MdewC (#20954) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Nálam az IF lapja volt, de szintúgy minden lövés bement

87-es Ederson váltotta, érezhető javulás kísérte...

(#20979) MdewC válasza Digestive (#20974) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tudtam, hogy rád számíthatok, köszi a választ. :DDD (tartasd meg jó szokásod)

Jogos amit írsz. Annyi kiegészítés, hogy kölcsön CR és draft CR eddig bejött nekem, mondjuk idén sokat azért nem teszteltem. Dybalat azért elnyomják néha, Del Pierot imádom, mert az ikon mivolta miatt ha el is nyomják akkor néha visszaszerzi magától (ami hülyeség), ezért vagyok vele úgy, hogy jó lenne legalább egy magas/erős csatár előre. CR mindenben tökéletes, egyedül a balance kevés, de még basic lappal is ki van maxolva a pali, plusz abban is biztos vagyok, hogy a promó miatt nagyobb csalás, mint a többi lap. (Crespo pedig stat alapján visszalépés, adom, de ikon csatárokhoz képest elég jó és amúgy Aguerotól se esek hasra. Rohadt jól lő, de lehetne magasabb.... Ne érts félre, rohadt jó a pali, nekem kellene jobbnak lennem.)

Szóval kéne CR, benne van az agyamban. Hazardot néztem, de gyengébb mint Aguero, Neymarról is ezért beszéltél le.

Egyelőre ami beleférne, az a Hernandez verzió, az se tetszik? Ha nem, miért? :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20980) A guru válasza MdewC (#20979) üzenetére


A guru
addikt

Neymart próbáld ki, azzal a dribblinggel bárkit meg lehet etetni, hihetetlen gyors és mellé ott az 5* WF, nem nagyon van esélyük általában a védőknek leütközni.

(#20981) futre75 válasza MdewC (#20979) üzenetére


futre75
kezdő

Szerintem a Hernandez verzió nagyon jó, Lozano miatt.Viszont lenne egy kérdésem, régebben mindig azt mondtad hogy azt szereted hogy ha a szélső hátvédek védekeznek.Ez a Bruno Peres a Low defensive WR-jével nem gáz.Vagy itt se számít a WR mert máshogy viselkedik.

(#20982) Datsyuk válasza Digestive (#20974) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Wow :) tetszik. És mindenki Full chemen.

(#20983) evibly válasza Kristof_94 (#20967) üzenetére


evibly
senior tag

Nem drágult, hanem igazítottak a max árán, mert 150 ezerrel indult, ezért volt belőle csak elvétve a piacon...

(#20984) sz_abika


sz_abika
addikt

Imádom ezeket a nem hétköznapi csapatos WL kvalikat - most eskü sajnálom, hogy meglett elsőre, mert egész foci szagú egy silverliga :) Én a múltkor már funból elkezdtem nézelődni, építkezni, de a csapat nagy része áldozatul esett a gold upgradenek. Akik viszont maradtak azok:

Ebből is kiemelném azokat, akik gyakorlatilag eldöntötték a meccseimet:
iorfa 193cm+89pace+97str = Terminator. Alapvetően vele intéztem a teljes védekezésemet.
Barrios avagy Insigne és Mertens Amerikában.
Bifouma 99 shot power. Egy silver kapusnak ez túl sok - gyakorlatilag ha irányba fordultam vele a 16oson kívül akkor gól.
Bolly tavaly nekem cseremberem volt, erre az évre kicsit gyengébbnek tűnik, de 95 pace önmagában is elég sok mindenre. Nem igényel sok gondolkodást a használata, de a stamina csak egy félidőre elég.

PSN: xszabikax

(#20985) MdewC válasza futre75 (#20981) üzenetére


MdewC
nagyúr

De, gáz. Ez is indok, hogy miért maradt eddig Aguero, zöld linket ad Walkernek!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20986) Digestive válasza MdewC (#20979) üzenetére


Digestive
addikt

Hernandes 3*wf 65 strength! Ja és olyan ronda a pali, mint a bűn!!! :DDD Guru kolléga igazat mond Neymarról, de Hazard ugyanaz, csak jobb a stength. Elfogult vagyok vele kapcsolatban, mert nálam nagyon jól teljesít! Mondom ezt úgy h tényleg járt nálam CR, Messi, Ronaldinho, Neymar, Larsson, Kluivert, stb. Amiben tényleg fullos CR az az ereje. Nem nagyon lökik fel, ha mégis akkor fél nap h összevakarja magát. Hazard hamarabb felpattan, mint az árnyéka! :DD De tényleg ízlés kérdése. Próbáld ki CR-t és majd meglátod. Lehet neked ő lesz a tuti. Nekem Agüero és Hazard most a número uno!

(#20987) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Fájó szívvel de kihagytam a Kaka Sbct , ugy éreztem csak azért megcsinalni mert kaka és úgysem jatszatom felesleges :)
Nem készültem rá de így is összejött olasz meg milanosokbol meg brazilok bol 160 inkabb a tutira mentem :)
Sima Kakanak emelni fogjak vajon az arat hogy nincsen belőle egy darab sem ? Mert akkor kivarok az előadásaival :)

[ Szerkesztve ]

(#20988) Dexar007


Dexar007
veterán

Hah tegnap csinalom a marquee matchups-ot ( OL+ OM, Genk + Anderlecht stb) , egyikbol kisetal hummels,masikbol Griezmann. :DDD Majd csinaltam egy TOTW 81+ upgrade-et,abbol pedig egy fekete micsibacsuaj setalt ki.

Give me your cum,bull!

(#20989) etaclan1984 válasza Fifaisshit (#20987) üzenetére


etaclan1984
őstag

Pedig megéri majd kirakni mert 92es rating miatt jól jön valami ikon sbc-be. Csak Neuer van ilyen áron, de sztem ez a 130ezres ár akkor lemegy 90 környékére. Mondjuk aki prime Schmeichelt rak Larssonba annak nem kell ilyen spórolás :P :P
Csak meg kell várni az utolsó napot amikor még kilehet rakni, addigra pont lejár a sok Bday-es sbc, plusz csak kijön most már az új liga sbc és sok nyitás lesz.

(#20990) futre75 válasza MdewC (#20985) üzenetére


futre75
kezdő

Szerintem ennél jobb védelmet nem nagyon lehet összehozni, igaz így Savic-ot el kell engedni

Én megcsinálnám ha lenne Coin :)

[ Szerkesztve ]

(#20991) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Végre megvan Rooney, egy igazi állat :D
Kaka-t is be tudnám oda rakni vagy super subnak a helyére és meg is lenne a 10 chem

Tapasztalatok milyen vele kapcsolatosan? Rooney vagy ő?

(#20992) thebigK


thebigK
addikt

Az 5. Futbirthday kartya kellhet meg vajon valamire, vagy valtsam ki vele Schweinit!?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20993) Fifaisshit válasza etaclan1984 (#20989) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ne is mond :O :DD
Az a baj hogy a mostani csapatba nem nagyon férne be meg csernek sem :)
Meg nem akarok eladhatatlan icont úgysem , csak respektbol akartam megcsinalni :)
Hatulra meg veszek egy prime icon védőt valakit és én kész vagyok idénre már , nem nagyon tudok mit fejleszteni , jó nyilván lenne mit de ésszerű keretek közt szerintem nincs mit :)
És olyan cserék vannak mint Prime Larson , Lozano , Pirlo , Futmass Herrera , Ptg Willian tehát feleslegesnek érzem :)

[link]

(#20994) v-man válasza Fifaisshit (#20993) üzenetére


v-man
őstag

Rob. Carlos érezhetően jobb, mint Alex Sandro?
De Gea-t milyen chemmel használod?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20995) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

A tegnapi nap silver csapat kellett a kvalifikációhoz.
[link]
Ajánlom nektek ezt a csapatot. Elsőre meglett velük úgy hogy 3 rage quit mert kapura sem tudtak lőni,pedig volt olyan csapat ahol 3 etüst IF volt.
a döntőben kaptam egyedül kapuralövést hármat amiből lett 2 gól de így is behúztam :)
4231-re váltson az aki ezt a teamet használja
ST: Kalulu
LAM: Dramé
CAM: Walter
RAM Jean
Jobb CDM :Dembelé
Bal CDM: Gnahoré
instrukciók 2 CDM stay back cut passing lanes
LB/RV stay back
a többi marad úgy ahogy van
Custom tacitck meg MDewC által beírt :)
Bainre egy anchor lap
A másik CB-re meg sentinel

[ Szerkesztve ]

(#20996) Fifaisshit válasza v-man (#20994) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Macska :) szerintem azzal a legjobb .
Carlost meg nem próbáltam de , állítólag nagyon jó :)
Sandrot nem próbáltam így nem tudom :)
Eleje ota IF Kolasinaccal tolom nekem o az isten de sajnos most bekerült cb-be a FBD lapja így kellett egy jobbhátvéd :)

Valencianal jobb lehet Azpi FBD lapja ?

[ Szerkesztve ]

(#20997) Stylerr válasza Fifaisshit (#20996) üzenetére


Stylerr
addikt

Jelenleg a legjobb RB a PL-ben IF Aurier.

(#20998) Aguinaga válasza futre75 (#20990) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én Nainggolant nem merem bal CM-be rakni a gyenge lába miatt.

PSN: OldSlowhand74

(#20999) LedyGyuszi válasza Stylerr (#20997) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

a hétvégén jobban megutáltam, mint Valenciát... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#21000) thebigK


thebigK
addikt

Minden elismeresem annak az ellenfelemnek, aki div1ben hulyet csinalt a 20k-s csapataval, az en milliosombol :K 3-2 lett, egy percig sem volt kerdes, hogy megerdemli, rendszeresen tudott varatlant huzni, mig en sablonos voltam, lehetett volna X is kis mazlival a vegen, de nem lett, de teljes joggal. Nem minden a csapat :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.