Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) arpo04 válasza etaclan1984 (#27000) üzenetére


arpo04
őstag

Nem csak wl-be de sb es online is van ilyen. Volt hogy meg se erdemeltem a gyozelmet, jobb volt a srac. 15 kapura lovesbol 3 kapufa. Nekem osszesen 2 loves es 2 gol. Ra is irtam, hogy nem erdemeltem gyozelmet.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27002) A guru válasza LedyGyuszi (#26991) üzenetére


A guru
addikt

Valamennyire is-is, de élőben biztos. Most gondolom rámcáfolsz. :)

(#27003) LedyGyuszi válasza A guru (#27002) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ha szted vki nem tud gyorsabb lenni labdával, mint vki labda nélkül, akkor nincs is értelme vitatkozni...
labdakezelési technika és sebesség kérdése, tehát szimplán fizika kérdése az egész!
Tegyük fel 99-el fut az egyik ember 50es pace-szel a másik. tehát labdavezetés esetén 50%-al kellene a sebességének csökkennie, hogy legalább ugyanolyan sebességgel fusson a másik, tehát akkor még utol sem érte...
nah most élőben aki gyors és ráadásul jól vezeti a labdát, azt az életben nem éred utol, mert annyit nem veszít a sebességéből, ha te fele akkora sebességgel tudsz futni, mint a másik! Lásd: Robben, Salah, Messi és a többi...
De egyébként sok minden szitu függő. Pl. ha egy álló ember mellett eltolom a labdát lendületből és ráadásul sokkal lassabb, mint én + már vertem rá így 5 métert, akkor szintén nem tud utolérni...

Labda nélkül meg alapból gyorsabbnak kellene lennie, lásd üres labdára sprintelés vagy indításra sprintelés...

XONE: LedyGyusziHU

(#27004) arpo04 válasza LedyGyuszi (#27003) üzenetére


arpo04
őstag

Akkor gyenge vedo volt. ;) alpjaraton nem szembol fogadod a csatart, mindig oldalazva. Ugy a fault belefer es max sarga.
Ne vedd komolyan csak a vered szivom :)

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27005) A guru válasza LedyGyuszi (#27003) üzenetére


A guru
addikt

Én ezen nem kezdek el vitatkozni, 2 azonos fizikumú ember közül nem a labdás lesz gyorsabb ez 100%, akármekkora pro. De nekem ne mondja senki, hogy mondjuk Salah vagy Messi labdával simán lefutná a valóságban Kroost vagy Boatenget. (Nyilván nem tempóelőnyről beszélek). Szerintem teljesen ok a fifa rendszere.

(#27006) dudu5130


dudu5130
őstag

Néha tényleg elhiszem, hogy 1 nap alatt elfelejtek játszani.

(#27007) gabesz82 válasza A guru (#26990) üzenetére


gabesz82
senior tag

"A labdavezetésnél meg nem hinném, hogy bárki gyorsabb lenne egy labda nélküli embernél." Ezt remélem csak a FIFA-ra értetted... mert a való életben elég sokan sokszor rácáfoltak már erre :)

PSN: Morfologus82

(#27008) gabesz82 válasza A guru (#27005) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ha egymás mellé állítod Salah/Messit labdával, melléjük meg Kroos/Boateng simán lefutja a két törpe őket... még úgyis gyorsabbak, hogy a labdatolásnál minimális tempót veszítenek.

PSN: Morfologus82

(#27009) A guru válasza gabesz82 (#27008) üzenetére


A guru
addikt

Megint azt tudom mondani, az egész szituációtól függ, a gyorsulása nyilván jobb a törpéknek, de 30-40 méteren már nem olyan biztos, hogy ők nyernének. Én itt le is zártam a témát. :R

(#27010) Yodamest válasza gabesz82 (#27008) üzenetére


Yodamest
addikt

Meg itt azért különbséget kéne tenni, hogy labdatolás vagy labdavezetés, mert nem ugyanaz....
persze úgy gyorsabbak lennének a törpék ha csak annyiról lenne szó, hogy meg kell tolni a labdát és utánafutni métereken keresztül, az jóformán sima sprint, ez a fifában is gyors ha gyors a játékosod.

De a fifában ritka hogy az analóg karos megoldással meglehet full tolni a lasztit, szóval itt most a labda vezetéséről beszélünk. Azt én is kétlem hogy rajtvonalról indított sprintben, ahol pl egy Boateng sprintel, mellette egy Messi meg VEZETI a labdát, Messi gyorsabb lenne...

(#27011) Digestive válasza A guru (#27009) üzenetére


Digestive
addikt

Pedig de! :P

:R

(#27012) arpo04


arpo04
őstag

Ez egy arcade jatek nem szimulator. Soha nem volt es nem is lesz az. Igy a valosaghoz semmi koze. Meg az alapveto szabalyokat se tudjak belerakni...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27013) ApaFarkas


ApaFarkas
csendes tag

Sziasztok LW-be ki érdemesebb (87) sané vagy Neymar (basic) ...? :)

(#27014) LedyGyuszi válasza A guru (#27009) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

30-40 méterrel egyetértek (Boateng esetében, Kroos már necces) és azzal is, hogy sok eset szitu függő!
Érdemes megnézni pl. az idei PL leggyorsabb játékosait....
és két teljesen ugyanolyan gyors ember közül valóban a lassabb lesz a labdás, de most lassabb emberekről ment a diskurzus!

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#27015) Digestive válasza LedyGyuszi (#27014) üzenetére


Digestive
addikt

Azért ez az összeállítás is érdekes. Koscielny, Rüdiger :DDD

Este h lesz Gyuszi? Először az upgradeket nyitod? Mert késöbb tudok csak bekapcsolódni. :D

[ Szerkesztve ]

(#27016) Szigma70 válasza A guru (#26980) üzenetére


Szigma70
addikt

tárgytalan, kiveséztétek már

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#27017) Digestive


Digestive
addikt

Engedjük el ezt a futós témát srácok! ;) Mielőtt utolérnek kattintani kell egyet a jobb sticken, csak h érezze a törődést! :DDD Ameddigre kipislogja magát az ellen, h mi történt már 5 méterrel arrébb járunk! :DD

Tegnap csináltam Neymarral véletlenül! Még én is meglepődtem, h mit ugrál! :D

[ Szerkesztve ]

(#27018) Szigma70 válasza Digestive (#27015) üzenetére


Szigma70
addikt

Volr egy statisztika, hogy Barzagli legyorsulja Sanét akkra az induló sebessége

[link]

@Digestive

Az a páros lábbal felveszem a lábam közt a labdát, nem?

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#27019) Yodamest


Yodamest
addikt

Na szerintem este benevezek egy totsra a bundes csapatom erősítésére, szerintetek tots Uth vagy tots Petersen a jobb egy 4-1-2-1-2(2)-ben csatár pozícióra? Számomra mindent egybevetve eléggé döntetlenre állnak ezért kérdem mik az érvek egyik és másik mellett?

(#27020) dudu5130


dudu5130
őstag

Erről a vitáról eszembe jutott egy szituáció :DDD
[link]

(#27021) Fifaisshit válasza A guru (#27005) üzenetére


Fifaisshit
őstag

+1 ;)

(#27022) Fifaisshit válasza arpo04 (#27012) üzenetére


Fifaisshit
őstag

De ez egy szimulátor ;)

(#27023) Csokipuding8 válasza Yodamest (#26999) üzenetére


Csokipuding8
tag

Igen igen, én sem szeretem bolygatni ami működik. Viszont mondhatni kategóriaváltás lenne a SIF Ginter --> TOTS Hummels... és ugye az elmúlt órákban volt szó erről a chem-lapos dologról, tehát én a kártyán szereplő számoknak hiszek jobban még mindig. Hummelst pedig még sosem próbáltam, de elég gyilok lehet ha működik a matek. Viszont ekkora összeget nem áldoztam még védőre. És jönnek az olaszok is ugye... nem tudom. Azt mondod hagyjam? Tény h nehezen áldozok ennyi lóvét. Meg am is inkább előre, de soha nem próbáltam még ilyen szintű védőt, és ez most megfordult a fejemben, h milyen lehet, dob e annyit a védekezésen egy nagyon erős lap... Na még kitalálom. Köszi azért :)

(#27024) Yodamest válasza Csokipuding8 (#27023) üzenetére


Yodamest
addikt

meg azt is nézd, hogy az a Hummels high támadó WR-el rendelkezik, tehát nem mindig fog visszazárni, magasan fog védekezni, ami nem a legjobb... én kerülöm CB-ben a high attack WR-el rendelkezőket.

Miért nem veszel te is előre egy tots Uth-ot meg tots Petersent? Mindkettő kijönne Hummels árából és eszement játékosok. :) habár nemtudom milyen csapatod van.

[ Szerkesztve ]

(#27025) arpo04 válasza Fifaisshit (#27022) üzenetére


arpo04
őstag

Szerintuk :) alepveto szabalyok nelkul ( ez a leg kevesbe zavaro) nem nevezheto annak. De mindezek ellenere is a legjobb a piacon es mi szeretjuk ;)

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27026) LedyGyuszi válasza Digestive (#27015) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Végére hagyom a jobb pakkokat... :)
Próbálok jelezni, de most gyorsabban fog pörögni, mert szonte mindent quick sellezek, kivéve a csapat fitnesst... :)

Milyen sticket nyomogatsz?

XONE: LedyGyusziHU

(#27027) LedyGyuszi válasza Csokipuding8 (#27023) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Hummels esetén vedd vissza 35re a védelmi vonalat,ha edetleg feljebb lenne

XONE: LedyGyusziHU

(#27028) Digestive válasza LedyGyuszi (#27026) üzenetére


Digestive
addikt

Akkor analog ha úgy jobban tetszik! :)

(#27029) Csokipuding8 válasza Yodamest (#27024) üzenetére


Csokipuding8
tag

Egyik: [link]
Másik: [link]

Van még jó pár emberke aki mozgatható - nem nagy kaliberek persze - de ez a kettő így most nagyon összeállt egy ideje. Vidal - Nainggolan erősebb lapján agyaltam még, de többször írták már szeparált véleményen hogy fölösleges. Fernandinho IF, TOTS Ginkelre vissza akarom majd cserélni a linket a két "nemnormálishoz", illetve Mirandát néha kevésnek érzem, és az IF-fel sem érnék el sok javulást úgy érzem. De az olasz részlegbe terveim szerint majd jönnek emberkék nemsokára ugye... :)

Ikonokon is agyaltam: CB Lothar, Roberto Carlos, Gullit. Ebből Gullitra csak úgy futná ha egy csapattá verbuválnám a kettőt, de az nem az én szokásom, úgyh az felejtős. Carlost már próbáltam a leggyengébbet, kibaszott jó lap, jobb mint Alaba vagy Sandro, de megint beüt a gyogyóm hogy védelembe ilyen értéket tolni pazarlás, főleg ha össz-vissz 1.3 millám van. Akit tuti cserélek az Allan lesz... jó jó, de nekem oda is olyan ember kell, aki tud lőni. Na ő néha meglep akkorákat ereszt a lasztiba, de ez fehér holló effekt. Szóval oda bőven lehetne fejleszteni. Regélek ma... :) Jah igen, a Lozanos csapat ugye csak miattuk kezd ezzel a felállással, ami nem rossz am, de meccs elején, vagy amikor eszembe jut, váltás 4321-re :D

(#27030) Csokipuding8 válasza LedyGyuszi (#27027) üzenetére


Csokipuding8
tag

45-ön van alapból, de ezen szoktam variálni. Ha oda jutok, megfogadom, köszi. És sok sikert! :)

(#27031) Digestive válasza Csokipuding8 (#27029) üzenetére


Digestive
addikt

Mi a francért jó két "közepes" csapattal játszani, egy jó helyett? 2 meccsenként dobsz egy fitnesz lapot és csókolom...

(#27032) A guru válasza Csokipuding8 (#27029) üzenetére


A guru
addikt

Ahogy Digestive kolléga is mondja, ennek a 2 csapatnak 0 értelme van. Rakj össze egyet és have fun! 2 gyengével bénázni szerintem nem sok értelme van. 1 legyen de az akkor olyan. :)

(#27033) Csokipuding8 válasza Csokipuding8 (#27029) üzenetére


Csokipuding8
tag

Még valami. Akik hasonló szinten vannak mint én (pénzügyileg), merészen ajánlom SIF Mosest... mindenben IS jó. Tudom, Walker... de ez lő olyat hogy megnyílik a pálya nem csak a Vörös-tenger

(#27034) Csokipuding8


Csokipuding8
tag

A variálásra tudnám fogni ezt a dolgot, mivel elég gyakran cserélgetek elég sok embert. És így a működőképesekhez könnyebben tudok igazítani. De egyébként ezzel a tudattal élek, hogy jobb lehetne egy ütősebb csapat, csak így szoktam meg régóta, és nehezen állok át.
Rendesen rámtámadtatok hirtelen helo :D Hát mindjárt eladom rögtön aki felemás :D

(#27035) Digestive


Digestive
addikt

Srácok lehet, h teljesen alap dolgot kérdezek, de nem vágom. Az alábbi videóban látható lövést, h kell kivitelezni? A suttyó egész meccsen így passzolgatott és ezt a gólt is így kaptam! :DDD

???

(#27036) arpo04 válasza Digestive (#27035) üzenetére


arpo04
őstag

L2 + x ha jol neztem l2+y az meg hosszan szoktet.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27037) Digestive válasza arpo04 (#27036) üzenetére


Digestive
addikt

Az L2/Lt + X az egyfajta löbbölés, de itt pördül egyet és sarokkal elrúgj és így passzolt is a mezőnyben.

(#27038) arpo04 válasza Digestive (#27037) üzenetére


arpo04
őstag

Sarkazast neztem csak es ha hattal allsz akkor is sarokkal passzol tovabb. Hattal volt a bepasznal is, megneztem ujra. De lehet tevedek.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27039) akooos válasza Digestive (#27037) üzenetére


akooos
veterán

Trükkös passz, Xboxon LT és passz. A bal hátsó "ravasz" és a passz. Nem mindenki passzol amúgy így. Lövésnél ugyanez, bal hátsó ravasz és lövés. Nem mindig és nem mindenki csinál ilyen fancy shotot.

(#27040) arpo04 válasza akooos (#27039) üzenetére


arpo04
őstag

Akkor jol neztem hogy L2+x 😉

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27041) kiserik válasza Yodamest (#27019) üzenetére


kiserik
senior tag

Inkább Petersent ajánlják, akik próbálták őket.

Trükkös passzt inkább úgy írnám le, hogy LT/L2 + kispassz (nekem pl: A). Elméletileg nagyobb a hatásfoka, mint a sima passznak (ugyan úgy, mint a lőtt passznak), de be lehet szívni vele főleg gyengén passzoló játékosnál.

[ Szerkesztve ]

(#27042) Digestive


Digestive
addikt

Na akkor ez trükk, h nem mindenki csinálja meg. Thx skacok!

(#27043) A guru válasza Digestive (#27042) üzenetére


A guru
addikt

Talán 4* skill felett lehet csak, de ezt most ne vedd tutira. :)

(#27044) arpo04 válasza A guru (#27043) üzenetére


arpo04
őstag

Szerintem igen mert Matic soha nem csinalja nalam. Viszont Firminho es a tobbi 4 skilles igen.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27045) Digestive válasza A guru (#27043) üzenetére


Digestive
addikt

Akkor Neymarral ma begyakorlom! :DDD Meg mivel ma Reus fog kisétálni a tots pakkból, így vele is! :DD

[ Szerkesztve ]

(#27046) peetie1 válasza Csokipuding8 (#27034) üzenetére


peetie1
aktív tag

Ne aggódj, más is szereti 2 csapattal tolni. Így 2x annyi embert lehet kipróbálni, a fitness lapot meg jó pénzért el lehet adni. Na meg mit csináljak, ha a PL-t meg a Serie At is szeretem, muszáj mindenhonnan kiválogatni a jókat :)

(#27047) arpo04 válasza Digestive (#27045) üzenetére


arpo04
őstag

Ha korbe vesznek a legjobb. Egyet huzol meg es passz. Nagyon sok golt igy rugtam. A beguritas teruletre is op ha nem hasznalod gyakran.
Csak vigyazz mert ha nem jo es lefulelik jon a kontra 😂 kaptam mar ki emiatt

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#27048) A guru válasza Digestive (#27045) üzenetére


A guru
addikt

Haszontalan amúgy. Heel to heel flick, spin move, driven pass, drag back, fake shot. A prók is ezeket kombinálják, ja meg a sima L1/LB dribblinget.

[ Szerkesztve ]

(#27049) Kristof_94 válasza peetie1 (#27046) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azért WL-ben nem tanácsos cserélgetni a csapatot. Szerintem elég egyet megszokni! Amikor legutóbb csapatot váltottam és Handa helyett jött De Gea teljesen máshogy kellett kirúgnom a labdákat és akkor még csak a kapusról volt szó.

(#27050) Digestive válasza A guru (#27048) üzenetére


Digestive
addikt

Persze tiszta sor, de ha tuti a helyzet, vagy vezetek többel, akkor imádok Neymarral trükközni. Használok is vagy 20 cselt vele, ha tehetem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.