Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) Szigma70 válasza MdewC (#20847) üzenetére


Szigma70
addikt

Sztem ne ítélj most, mert a game a szar a napokban. Bárki lenne a csapatodban, ugyan ez lenne. :R

Én is lecseréltem a védelem bal oldalát, Sandro-Lila Benátiára, és semmi előrelépést nem érzek
IF Roussilon- IF Marcelo után.
Egyszerüen szar volt a gameplay a hétvégén.

A csorgoó passzokat váró emberek, +lekezelem, addigra a másik oldalról odaérő védő ismerős, adom.

Ami nálam új, és eddig nem volt, vagy nem tűnt fel, az a "lukat rúgok gólhelyzetbe" :Y
Nem tudom, ez most feature, vagy csak balfaszság, de majd minden meccsen jelen van.
Egyébként nem lenne gond, mert van ilyen, de nem mindegy kivel, milyen helyzetben.
A másik a passz nem elérése. Passzolok valakinek tisztán, jó az irány, az erő, de a balfasz arrébb megy, onnan nyúl érte, és nem éri el. Jelen van még a bedobás az ellenfélnek, és a kapuskidobás, mikor full erővel próbálom a szélsőnek odadobni a labdát, de Handa inkább beejti a középső csatár elé.

Nekem ezekből van elegem.

No meg a legveszélyesebb a 2-0-ás vezetés. Ha 1-0, vagy 3-0 ide, akkor nincs gond, de 2-0-ról tuti minimum döntetlen, vagy bukó. Már előre ideges leszek, ha 2 góllal megyek, főleg egy gold csapat ellen. Ilyenkor, ha sikerül beszenvedni még egy gólt, akkor minden ok. De ha nem, akkor valami megáltozik.
Az emberek hegyre fel kezdenek futni, jönnek az elkolbászoló CB-k, összefutó emberek, és a golvonalról mellé lövő félmilliós ST-k.

Ez van sajna

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20852) LedyGyuszi válasza MdewC (#20825) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

pedig ilyen ez a pop szakma... :(((
nálam 23 win lett végül gold2-vel...17 vereség!!! Ebből max 5 volt részemről elfogadható, amikor sok közöm nem volt a játékhoz. Többi meccsen általában ilyen statjai voltak a meccseknek:
labdabirt: 60-65% : 35-40%, kapura lövés: 15-20 (kapufák, 100%-osziccerek kihagyása tömkelege) : 4-5, majd vereség

hőkövető rakéta védekezés, mérgezett egér szindróma védekezés. Komolyan, néha úgy ment az ellen, mint aki vért ivott. Borogatták az embereimet jobbra-balra! ennyi HEAL kártyát az életben nem használtam fel, mint most hétvégén.
Persze általában semmit nem fújt be, még 3-4 tiszta tizti sem! Hátulról felrúgás, gólhelyzetben kitörő játékos buktatása, még sárga lap sem!

A hétvége fénypontja az volt, amikor az álló Okochának izomból nekimentem Boatenggel és utóbbi esett össze, ő meg szépen mehetett tovább és gól! :C

Lehet vmit rosszul csinálok, de egyszerűen a labdát nem veszik át az embereim normálisan, csak körülményesen, totjázva, még a pálya túlvégéről is utolérnek! Néha olyan érzésem volt, hogy lényeges sebességbeli különbség van az embereink között! pl. ugyanaz a játékos, de az egyik mégis gyorsabb! a fényévekkel lassabb 15-20 méteres hátrányból beér...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#20853) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Első felújításra elég jó kezdes :))

(#20854) getdizzy válasza Szigma70 (#20851) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Nekem is vannak ilyen idegesítő dolgok...

A kedvenceim, ha a 16os sarkától kifele vagy és onnan próbálsz beadni, nagy százalékben kirúgja a stadionból...

A másik ami minden meccsen van és nagyon bosszantó, az embereim becsúszása a labdákért és sosem érik el.... mindig van olyan támadás amiért csúszik a középpályásom de nem éri el ésa fekvő emberem lemarad... de van olyan mikor konkrétan a lába mellett megy el a labda de arra meg b*szik rácsúszni...

Ezeket valahogy ki lehetne javítani.

De mit is várunk, nem ismerek másik játékot aminél minden egyes patchnél csak szarabb lesz a játék

(#20855) lanikai válasza LedyGyuszi (#20852) üzenetére


lanikai
aktív tag

ugyanez közel egy hete, és már nem csak WL-ben, DKT/online div/friendly meccseken is mintha mindenki takaréklángon üzemelne, egy helyben várják a labdát (már ha a full erővel adott, valóságban 2 méter/órával közlekedő labda eljut hozzá), percek alatt fordulnak, kedvük szerint helyezkednek, stb...

(#20847) MdewC
én csak TIF Dybalát használtam idén, de ingame a pace/acc/agility/balance statjai köszönőviszonyban sincsenek a lapján feltüntetettekkel. biztos benne van a fent említett hányadék gameplay is, de iszonyat csalódás ez a lap Promes/Lozano után, 10x áron

[ Szerkesztve ]

(#20856) futre75


futre75
kezdő

Látom, mindenki ugyanazzal a problémával találkozik, csak jó lenne ezekre a dolgokra valami megoldást is találni.Vagy rájönni hogy az ellenfél mit használ amitől az ő játékosai megtáltosodnak a mieink meg lebutulnak.
Én például azt nem érzem hogy az én csapatom ennyire meg lenn támogatva, sőt minden egyes gyözelemért keményen meg kell dolgoznom. Nálam például a Team Contain valami botrányos mintha nem is lenne.Pedig próbáltam már mindent magas agresszió, magas presszing de semmi hatás.

(#20857) Fifaisshit válasza futre75 (#20856) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Pedig megnyugtatlak valamikor teged nyom a gép akkor a másik érzi ezt :)

(#20858) Kristof_94 válasza peetie1 (#20837) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

20/28/15, de kell a lóvé... :D

(#20859) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Nekem a pénteki 4/3 után következett az igazi fekete leves. (Eddig ekkora sz*pásban még sosem voltam, szombatra mindig megvolt 7-8win és még kb 10-12 meccs hátra.)
Na most a hátra lévő 21 meccsemből 3at tudtam megnyerni. Pedig nem egyszerre toltam le, kb 3x ültem le hozzá. Teljesen elrontotta az egész hónapomat ez az eredmény, el is vette a kedvem a WL-től.

(#20860) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#20859) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Neked is különösen furcsa, rossz volt PC-n a gameplay?

Na megvannak az írek? Még egy utolsó közvéleménykutatás: Rooney vagy Yaya?

[ Szerkesztve ]

(#20861) Szigma70


Szigma70
addikt

Azért van ez a hányadék játékmenet, hogy vegyünk ujj embert, drágábbat, mást, mindegy, mert biztos a csapat a szar. Csak költsük a dellát, aztán a többmilliós csapat ugyan azt tudja majd mint az 50K-s, hogy hétvégén
Ödike is tudjon gólt lőni a szivárványos csapatoknak.

Más

Az SB elit reward nem hogy nem csillan, de még a pakk is a vékony. :W
Már múlthéten is ez volt, de gondoltam, van ilyen, de most megint. 3 pakkból 2 vékony,

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20862) Szigma70 válasza Fifaisshit (#20833) üzenetére


Szigma70
addikt

És ha mától indul?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20863) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#20860) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Rooney :))
Bár nekem sincs meg meg :)

(#20864) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#20860) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ha bpl csapatom lenne, akkor Rooney... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#20865) Fifaisshit válasza Szigma70 (#20862) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Hat nem tudom igazából lehetséges mert hétfőig tart :)

(#20866) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#20864) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ő lesz szerintem, OP-nak tűnik. Kár, hogy RVP-hez kellene még ír, ő is jó egy fun csapatba.

(#20867) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#20866) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Dehogy OP :)
Ez szimplán csak egy isten király lap :)

(#20868) Mrdevil válasza Kristof_94 (#20860) üzenetére


Mrdevil
addikt

Bár nekem nincs BPL, de Rooney, szupercsere lesz nálam Hunterrel. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20869) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Azért jó ez a fórum, mert tudom legalább hogy nem én csinálok valamit szarul, hanem alap problémák vannak amiket tapasztalok. 87es Batsuhait (vagyhogykell írni) már elkereszteletem lécező mesternek. Ennyi kapufa a világon nincs. Ha a chemistry boost működik 97 es shootja van, mégis képes vagyok vele 14 méterről 1 akción belül 3 kapufát lőni. Ne már! NA NE MÁR! Főleg annak tudatában, hogy a shoot is rásegített. Ne MÁÁRR!!!

Valaki írta régebben, hogy tök mindegy a passz stat is, rásegítéses az egész. Ezért van, hogy éppen csak rábökök a passzra és 40 méteres indítást ad az emberemnek (tegyük fel jót). Hogyan?!

Tudom a pace nem számít ha működik a chem boost, mert mindenki 99es pace-es már, de nehogymár akkor egy Alaba Shadow chemmel ne érje utol a labdás Jesus-t. De kajak nem éri utol és meg is kerül bmg!! MEGKERÜL! 30 méteren...labdával.

Na mindegy, ennyi igazából :) Már a vereségek nem bosszantanak fel, csak tényleg a dabolós időhúzós, találtgólos ökrök. Meg amikor 8 perc alatt 4 gól esik, mert minden gólom után kapok egyet hirtelen, azt visszajátszásban látszik, vagyis nem látszik az RB/LB. HOVA TŰNNEK? Hasmenésük van mint Ramosnak? Park the busban meg 21 játékos lesz a 16osomon belül plusz edző plusz bíró plusz labdaszedő plusz a B közép, és így is át lehet rúgni 6 láb alatt.

Na jó tényleg befejeztem :D

PS4

(#20870) skt


skt
tag

Sziasztok!
Egy új csapatot szeretnék építeni, a keret 150k körül van,Platform:PC a liga az mindegy, a felálláshoz ragaszkodom csak:4-1-2-1-2 (2)
én ezt találtam ki: [link]
Esetleg ezzel kapcsolatban lenne e javaslatotok, vagy más ötletetek?
Előre is köszönöm!

(#20871) futre75 válasza Fifaisshit (#20857) üzenetére


futre75
kezdő

Lehet. de nem érzem :)

(#20872) akooos válasza Szigma70 (#20862) üzenetére


akooos
veterán

Nem tud mától indulni, nincs minek indulnia mától. Jól hangzik, de sajnos csak egy felvetés, hogy milyen jó lenne. Írja is, hogy nem tudja ki a stratégiai tervező, de jól elbaxxák, hogy ilyen magas labdákat nem csapnak le. Ez csak egy user általi ötlet volt, hogy milyen jó is lenne.

(#20873) lanikai válasza skt (#20870) üzenetére


lanikai
aktív tag

Ibra árából (és egy kis melóval) simán meg tudod csinálni SBC Rooneyt, Bellerín helyett meg jobban jársz Walker/Valenciával, ha ki tudod gazdálkodni

[ Szerkesztve ]

(#20874) skt válasza lanikai (#20873) üzenetére


skt
tag

Értem, köszönöm!
A többi rendben van?

(#20875) gabigyerek válasza skt (#20874) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Egyetértek az előttem szólóval, Ibra (bármennyire is tisztelem) CAM-ben nem a legjobb. Eriksen jó lehet helyette. Illetve Lacazette idén kissé ki van herélve. Helyette MUSA :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#20876) MdewC válasza LedyGyuszi (#20852) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ugyan ez! Koppra.

Pedig PS. Ugyan ez...

Sehol nincs már ez a game...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20877) lanikai válasza skt (#20874) üzenetére


lanikai
aktív tag

150k-s keretből szerintem igen

esetleg egy ilyet meg lehet próbálni, de itt Willian//Rooney egyike lenne a CM, másik a CAM és meccs kezdetekor kéne tökölni a váltással. LB viszont csak PL-es lehetne, fogalmam sincs ki az aki használható onnan

(#20878) scholl
vasárnapig mindenkit

[ Szerkesztve ]

(#20878) scholl


scholl
tag

egész héten lehet az összes FBD lapot nyitni vagy tamadók, középpályások, védők kapnak 2-3 napot?

(#20879) Fifaisshit válasza scholl (#20878) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Mindenkit lehet első naptól :)

(#20880) peetie1 válasza Szigma70 (#20861) üzenetére


peetie1
aktív tag

Nekem volt , hogy mind a 3 lapostetű pakk volt, de a köv héten meg jött Aguero, meg Pepe, meg még valami jobb fajta. Szóval reménykedj a következőben :DDD

(#20881) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Csinált valaki közületek base icon sbc-t?

(#20882) akooos


akooos
veterán

Srácok nem tudom mi van, de most vittek el tőlem 3 Kakát 9500-ért. Van valami hint, hogy jön ma az SBC tán? :D

(#20883) LedyGyuszi válasza Mrdevil (#20868) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

azt ugye tudod, hogy az 5 chemes cserének annyira nem sok pluszt ad a hunter lap?

XONE: LedyGyusziHU

(#20884) Fifaisshit válasza akooos (#20882) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Már egy hete annyiért megy lassan :))
Amúgy jön sbc belőle azért :)

(#20885) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#20881) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Én nem mert nagyon nem eri meg :))
300korul kb mindenki kapható :)
Aki meg felette van úgyse húzod ki :)
Szerintem add el azokat a játékosokat ha megvan rá 250tuti haszon ;)

(#20886) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#20885) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kb. 40k-ba kerülne az sbc és akik eladhatóak 100k-t érnek. De simán benne van, kb. 70% eséllyel, hogy rosszat húzok...

(#20887) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#20886) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Többi untradeable lap hogy csak 100k ?:)
Ha igen akkor viszont 100at felesleges kivenni és 40et megér :)

Mert ha a legrosszabb felfogásba is nézed 140bol van egy icon Akar későbbi iconba :)

[ Szerkesztve ]

(#20888) akooos válasza Fifaisshit (#20884) üzenetére


akooos
veterán

Tudom, de nekem kint van péntek óta 6 darab. 3 9500-ért és 3 9900-10000-ért. Eddig egyet sem vettek meg, most viszont egyből a 3 9500-ast azonnaliba. Ezért gondoltam, hogy valaki olvasott valamit, mert beindultak.
Tudom, hogy jön az End of an era SBC (amibe úgy sem fog kelleni a lap).

(#20889) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok,

2e körül ( picit felette... :O :) ) vettem kb. 50 CAM>>CF lapot, jobb időket remélve.
Ma már 1,5e lehet vinni Buy now-val, így kezdek kissé aggódni.
Legyek türelmes vagy lesz ez még rosszabb is és meneküljek bukóval? :F
Mondjuk eddig sem értettem, hogy kinek érhetnek ezek 3-5 ezreket...

[ Szerkesztve ]

(#20890) Fifaisshit válasza Sanyyka (#20889) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Varjal persze kijön egy olyan lap máris durran felfelé az ara :)

(#20891) #16514048 válasza Kristof_94 (#20886) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem ne csinálj, ha mindenképp meg akarsz válni a, lapjaidtól, akkor inkább tradeable TOTW SBC-be tedd őket, abból legalább némi szerencsével pluszosan is ki lehet jönni.

Az alap ikonok közül kevés olyan van, akit érdemes használni, azokat meg úgyse húznád ki. Csak SBC-be lenne jó, de a mai árak mellett szerintem az untradeable prime ikon SBC-k is pénzkidobás mind.

A legtöbb esetben ugyanannyiért, vagy minimálisan többért meg tudod venni az eladható lapját is a piacról (sőt, néha még olcsóbban is). Vagy ha nem, akkor az eggyel gyengébbet, de most őszintén, mi az amit mondjuk egy 87-es Crespo nem tud, de a prime lapja igen?

[ Szerkesztve ]

(#20892) MdewC válasza Kristof_94 (#20881) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez a szemét ikon sbc eladhatatlan mi?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20893) v-man válasza MdewC (#20892) üzenetére


v-man
őstag

Alap 😑

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20894) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Fú, bazd mennyire felcseszett a draft. Az előző körben a 4. meccset játszanám, erre vagy 15 olyan ellenfél jön, aki az elején kilépett és gólt se lőtt... Erre jön megint egy kilép és ezzel együtt engem is kidob DNF-vel a játék. Mondom a jó anyádat. Viszont adott egy Buffont a 3 győzelem meg 20k zsetont, így egy 75k összejött. Viszont kezdtem egy új draftot, szintén kilépős ellenfél és engem is kidob, ismét DNF. :)
Nagyon remélem, hogy nem akarnak engem is bannolni mert azt hiszik én csaltam... :W

Akkor lehet, hogy eladható TOTW lesz remélve, hogy nem egy 82-es 15k-s lap jön. :D

[ Szerkesztve ]

(#20895) Clapaucius


Clapaucius
tag

Használja valaki IF 87 Perisicet csatárként (in game formáció váltás után)?
Érdekelne róla egy vélemény... Köszi

Valamint még egy kérdés. Nainggolan, vagy IF Allan?

[ Szerkesztve ]

....

(#20896) szeby24


szeby24
csendes tag

Én befejeztem,nem tudok a rakéták ellen küzdeni,egyszerűen mind1 milyen formácio jön szembe,nem lehet rajtuk átmenni,amig ez a hőkövető faszság benne van addig nincs mit erőltetni.Div1-ből div3-ig estem vissza online.

(#20897) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Skriniart nyitottam... :D

(#20898) futre75 válasza Clapaucius (#20895) üzenetére


futre75
kezdő

Én használom, az egyik legjobb kártya, a fejesei is gyilkosak és kb minden szögből lőhetsz vele 99 % a gól.
Az egyetlen hiányossága szerintem hogy lassan gyorsul, pedig én Hunter lappal használom.

(#20899) thebigK válasza Sanyyka (#20889) üzenetére


thebigK
addikt

Udv a klubban :DDD par napja kiszortam oket 3k-ert, elvittek mindet. A cf-cam a nagyobb buli, csak azt meg nehezebb olcson fogni :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20900) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Van 1,12 millió zsetonom, mi a fenét kezdjek vele? :D
Rodrigot nem veszek! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.