Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) Jamesford


Jamesford
csendes tag

Üdv,

Ez a keretem jelenleg, főként egy jó csatárt szeretnék beépíteni, de akár a két szélső támadó cseréjét is beválalnám TM

Javaslatokat szeretnék kérni tőletek.

Icon csatárt szeretnék.. 600K tőkém van.. Div 3.-ig tudok feljutni, valahogy szeretnék div.1-be feljutni.. Úgy érzem, hogy elöl kéne javulnom.. (meg nyilván jobban játszani) :))

PSN: otto880912

(#19152) pincer01 válasza thebigK (#19150) üzenetére


pincer01
csendes tag

Olvastam hogy nem akarja elengedni Messi kézét ő sem. :D
Mondjuk neki azért komolyabb keret áll rendelkezésére.

Betondzsungel

(#19153) Lori82


Lori82
senior tag

Hétvégi WL megint a szokásos Gold 3. Mondjuk 1 win kellett volna a Gold 2 szinthez,de nem, kaptam utolsó meccsen olyan csapatot,hogy amikor megláttam tudtam,hogy nem lesz túl sok esély. Nem is volt, a 60. percben 4-0-ál ment is a rage quit. Felkúr,hogy csak nagyon ritkán tudom felülmúlni ezt a gold 3-at. Pedig jól indult. Nem is emlékszem,hogy utoljára mikor zártam a pénteki napot 9/6-al,ebben volt 5 győzelem zsinórban.A szombat persze botrányos volt 10/3 ,a vasárnap 6/3. Majd a március 15-i hétvégét várom,akkor kipihent leszek :) Aubameyang visszaesett jelentem . 22 meccsig tartotta a meccs/gól átlagot,mindezt csak online természetesen,ezen a hétvégén viszont alig szerzett gólt. 37/27 -re módosult a mutatója.Egy idő után nem is használtam ,visszatértem POTM Salahra.

(#19154) #16514048 válasza s0p0q0r (#19143) üzenetére


#16514048
törölt tag

EA-nél nem lehet tudni, én kinézem belőlük, van annyira hype-olt lap a játékban, hogy megérje nekik. Technikaliag ő adta magának a gólpasszt is. :DDD

(#19144) Z'Z":

Előbb-utóbb biztos lesz, nem hiszem, hogy kihagynák.
Talán FUT Birthday alatt lesz rá esély, tavaly úgyis a régi, népszerű játékosokról szólt az az esemény, meg voltak premium sbc-k is.

Vagy esetleg később csinálnak megint egy "end of an era" event-et, de szerintem idén nincs annyi visszavonuló legenda (egyelőre), hogy legyen értelme.

(#19155) A guru válasza Digestive (#19146) üzenetére


A guru
addikt

Mivel lesérült ezért az OTW lapja bezuhant, és tolja le magával a többit. Én 1,05 milláért vettem, most ennyiért megy, de nem aggódom, mert nem szándékozom eladni, 1.0 felett van a meccsenkénti gólátlaga szóval max upgradelni fogok a 95-ös lapra.

Köszi a hozzászólásokat a ligás kérdéshez! :)

(#19156) Kristof_94 válasza pincer01 (#19152) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát nem is fogom! :D

Milyen felállás jöhet még szóba? Illetve bajnokság mindegy?

(#19157) MdewC válasza thebigK (#19150) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pedig megcsináltam már neki a tuti, csak bagózott rá. :P

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19158) v-man válasza Jamesford (#19151) üzenetére


v-man
őstag

Sevcsenko adja magát ebbe.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#19159) pincer01 válasza Kristof_94 (#19156) üzenetére


pincer01
csendes tag

Olasz bajnokságból próbálkoztam igaz akkor még ennyi zsetonom nem volt játékosokra.
4-3-3 (4) amit még szeretek de nem zárkózok el egy szűk 4-1-2-1-2 ellen sem.
4-2-2-2 még nem próbáltam de az is jó lehet.
Igazából mind1 milyen bajnokság lenne.

[ Szerkesztve ]

Betondzsungel

(#19160) dejvid8


dejvid8
őstag

Guys, lesz idén is PH Fifa bajnokság, mint tavaly? Jó lenne szerintem,Xboxon végre én is birnák normálisan játszani.
Ha igen, mikorra terveznénk?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#19161) kiserik válasza pincer01 (#19148) üzenetére


kiserik
senior tag

Van itt olyan, aki sokkal jobban ismeri a bundást nálam, de nagy hirtelen ezt raktam össze. Ebből sípszó előtt átállhatsz 4321-re.
Messi-t így a legegyszerűbb betenni full chemmel bármilyen nem La Ligás csapatba.

(#19162) Jamesford válasza v-man (#19158) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Köszi a választ, igen én is néztem, de pl. tapasztalatok érdekelnének.. aki használta valamelyik Sevát.. vagy esetleg más icon-t.. ebben az árkategóriában ki érné meg a legjobban?

PSN: otto880912

(#19163) peetie1 válasza Jamesford (#19162) üzenetére


peetie1
aktív tag

87es Crespo hunterrel. És akkor van egy gyors 4*/4* jól fejelő csatárod.

(#19164) thebigK válasza kiserik (#19161) üzenetére


thebigK
addikt

ez jó is lenne neki szerintem, annyit variálnék, hogy Auba helyett IF Werner (állat), a fennmaradó zséből pedig OTW/IF Tolisso

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19165) futre75


futre75
kezdő

Sziasztok, lenne két kérdésem hátha valaki tud segíteni. először is nálam nem nagyon működik a team contain, hiába nyomom a gombot nem nagyon váltanak rá a labdás embere ha véletlenül igen akkor késve és nem követik az embert. Míg ez ellenem ragyogóan működik, mindig van valaki a labdás emberemen és látni hogy ez a gép által irányított játékos ( ha mégis az akkor az hogy ) szerintetek mit csinálok rosszul . A platform pc és a 3. Div-ben vagyok jelenleg. a taktika 60 40 org 65 55 30 free 60 60 45
A másik kérdésem az hogy milyen beállítással tudnám elérni hogy a csatárom maradjon elöl ne nagyon boklászon visszafelé Lacazete sehogy se akar de Lukaku se míg tegnap az összes ellenfelemnek kb 3 passz után az elöl álló csatárhoz sikerült jutatni a labdát aki végig ott volt. az én csatárjaim meg állandóan visszajönnek hiába High a támadó workrate-jük. Ha valaki tudja a megoldást azt megköszönném

(#19166) Dexar007


Dexar007
veterán

WL utan mikor kapom meg a jutalmam? Nekem meg azt irja,hogy kvalifikalnom kell,pedig silver1-et elertem.

Give me your cum,bull!

(#19167) sz_abika válasza Dexar007 (#19166) üzenetére


sz_abika
addikt

Csütörtökön fény derül mindkettőre!

PSN: xszabikax

(#19168) Lori82 válasza Dexar007 (#19166) üzenetére


Lori82
senior tag

Csak csütörtökön este 19 óra után fogod azt látni,hogy bejutottál a következő WL-be,addig not qualified lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19169) Lori82


Lori82
senior tag

Biztos volt már,de mondja már el valaki nekem is,hogy miért jó az ha a meccset X alakzatban indítod,de a sípszó előtt pause gombot nyomsz és átállsz egy Y alakzatra? :F

(#19170) Kristof_94 válasza Lori82 (#19169) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A maximális chemistry miatt indítanak eltérő alakzatban.

(#19171) Lori82 válasza Kristof_94 (#19170) üzenetére


Lori82
senior tag

Értem,köszi :)

(#19172) Niko04


Niko04
csendes újonc

Srácok miért van az,hogy DIV4-et ha nem is könnyen,de megnyerem szinte mindig még 1-2 meccsel a vége előtt,de 3-ban levegőhöz nem jutok :D Olyan titáni állatok jönnek ott hogy instant kiesek,tök mindegy milyen csapatuk van.

(#19173) A guru válasza Niko04 (#19172) üzenetére


A guru
addikt

Div 3 nagy ugrás a 4-hez képest, ott azért már egész jó játékosok és csapatok tudnak lenni, hasonló ugrás a div 2-1 között van.

(#19174) Dexar007 válasza Kristof_94 (#19170) üzenetére


Dexar007
veterán

Es annak mi ertelme van,hogy max a chem,ha utana atvaltoztatjak olyanra meccs kozben ahol mar nem az? Persze nem latod,hogy nem az,de a gep azert tudja nem?Vagy akkor mar berakhatom a vedoket csatarnak,mert mar nem szamit kit hova rakok?

Give me your cum,bull!

(#19175) kiserik


kiserik
senior tag

Gyerekek! Bale-t használta/ja valaki? ST-be vagy CAM-be szemezek vele.

(#19176) A guru válasza kiserik (#19175) üzenetére


A guru
addikt

Bal ST-ben nem rossz, ha nem zavar a 3* WF.

Dexar: Azért, mert 4-3-3 pl. egy in game használhatatlan formáció, 4-1-2-1-2 vagy 4-2-3-1 amit lehet használni.

[ Szerkesztve ]

(#19177) Jamesford válasza peetie1 (#19163) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Köszi, akkor szerintem első körben megnézzük a 87-es Crespo-t. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: otto880912

(#19178) #16514048 válasza Dexar007 (#19174) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, pont ez a lényege a meccs közbeni formációváltásnak, hogy az egyéni chemistry mindenkinél megmarad annyinak, amennyivel elkezdték a mérkőzést.
Berakhatsz csatárt akár CB posztra is, bár ott nyilván nem fog úgy teljesíteni, mint egy hátvéd, de 10-es chem-en lesz (vagy amilyenen kezdte a meccset).

[ Szerkesztve ]

(#19179) pincer01 válasza kiserik (#19161) üzenetére


pincer01
csendes tag

Köszönöm a segítséget.Vidal és Boateng cserét már most meg kell csinálni.
Ez szimpatikus úgy ahogy van.
Vidalra és Boatengre milyen chem kártyát raknátok?
Csatár poszton IF Wernerre most ráizgultam de nem merem megvenni. :D
Batshu vagy Werner esetleg Auba?
Szerintetek? :)

[ Szerkesztve ]

Betondzsungel

(#19180) Dexar007 válasza #16514048 (#19178) üzenetére


Dexar007
veterán

Mindig tanul az ember. :DDD

Mindenesetre ha nem enged nyerni a fifa,akkor tokmindegy milyen felallas,milyen chem. Div 2--> 5 meccs 4 gyozelem 1 vereseg,megvan a 12 pont ami pont a bentmaradas. Van hatra meg 5 meccs,es mi tortenik? Termeszetesen mind az 5 vereseg. Ugyanez tortent az alacsonyabb osztalyokban is,csak ott a bajnoki cimmel. Pl megvolt a feljutas, 3 pont a bajnoki cim, 4-5 meccs van hatra,termeszetesen mindegyik buko.

A guru: Hah en pont 4-3-3-mal tolom. :D Es nem nagyon szoktam ingame modositgatni. Ha nem adja,akkor nem adja. Tokmindegy mire allitom.Mondjuk nalam Martial is egy szardarab..pedig az allitolag mindenkinel jo.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#19181) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Szerintetek milyen lehet SIF Milinkovic-Savic csatárban?
Előbb láttam egyet Hunter lappal a piacon, és elgondolkodtam, hogy ha a 4-1-2-1-2 (2) alakzatot valami szélesre váltom, akkor Scream Perisic helyett LM-be jönne egy IF Perisic, és így helyette meg SIF SMS lenne TIF Icardi párja csatárban.. magas is, H/M is, 4*/4* is, papíron van olyan jó, mint Scream Perisic, aki mostanában leállt a gólgyártással

PSN: OldSlowhand74

(#19182) akooos


akooos
veterán

Elkezdtem kirakosgatni a La Liga SBC-t. Celta Vigo bal szélső összesen 1 darab van, de belőle van ezüst és arany lap is. 77-es OVR, de 30k a maximum buy now ára. Biddel el lehet csípni 1600-1800 körül belőle, de ha kijön a liga sbc akkor tuti felmegy az ára. Sisto az úriember, egyébként.

(#19183) sz_abika válasza A guru (#19173) üzenetére


sz_abika
addikt

Nekem ez az ugrás inkább Div 3->2ben tűnik szembe. A DIV4 title a DIV3ban promóciót takar, DIV2ben pedig túlélést :DDD

akooos

Én egy rakatot látok PS4en 1700ért.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#19184) Fifaisshit válasza akooos (#19182) üzenetére


Fifaisshit
őstag

1500 buy now van belőle nagyon sok :)
Egy egy pozi ha hiányzik kilehet rakni meg veszélyes befektetés lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#19185) MdewC


MdewC
nagyúr

Ki akar ma elpics@zni PS-en?

Az írjon ma rám akkor is, ha nem lát online. :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19186) thebigK válasza akooos (#19182) üzenetére


thebigK
addikt

Real betis balhatved viszont zero, legalabbis pc-n :DDD
Mindegy, 90%ban kesz az osszes csapat, a maradekot majd osszekukazom a napokban. Viszont kivancsi leszek ki lesz az SBC jatekos..

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19187) kisengi1


kisengi1
tag

Akik kirakják előre a liga sbc-s csapatokat, milyen felállással csináljátok meg őket? Gondolkodom erősen a laligan ha már úgy is olyan csapattal játszom, meg csináltam vagy 6-7 premium laliga upgrade pakkot onnan is jött egy csomó játékos és alig volt közte duplicate.

Somos Reyes de Europa

(#19188) nyervi


nyervi
aktív tag

pc-n másnál is meg van bolondulva a játék vagy nálam lehet valami? játszom az SB meccset, épp rúgom a gólt, abban a pillanatban, hogy begurult a kapuba a játék kivágott, mintha alt+F4-et nyomtam volna. játszom a sima div meccset, én vezetem a labdát és kiírja, hogy passzivitás (vagy mi az) miatt vége a meccsnek.
ez mi a bánat már? :W

(#19189) A guru válasza MdewC (#19185) üzenetére


A guru
addikt

Na gyere csak zebra. :DDD

Premier league kirakva, mind a 20 csapat, azthittem már sosem érek a vegére. Ezúton is köszönet eteclan kollégának, nélküle nem jött volna össze. :)

[ Szerkesztve ]

(#19190) LedyGyuszi válasza pincer01 (#19179) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Stílus függő!
Ha labdát akarsz tartani vagy beadogatni akkor Batsu,
Ha gyors és fordulékony csatár kell akkor Werner,
Auba pedig mindenre jó,csak fordulni nem... :)
Most fogom tesztelni motm Wernert, ő tökéletesnek tűnik! :)

XONE: LedyGyusziHU

(#19191) sz_abika


sz_abika
addikt

Azon gondolkodom, hogy el kéne engedni a bronz benchet és teljes erővel nekivetni magam a játéknak.
[link]

Majd ingame egy sokkoló váltás 3-5-2be. Kíváncsi lennék ez mennyire vállalható DIV3ban. Silvestri ha kevés , akkor megy hátra Sandro és Pirlo be // Meunier a helyére. A támadó sorba meg Musa ha csak a futás a megoldás :)

Vélemény?

PSN: xszabikax

(#19192) Kristof_94 válasza nyervi (#19188) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ilyen alt+F4 bezáródás nekem is volt már párszor...

Amúgy miből gondoljátok, hogy most a spanyol bajnokság lesz a következő SBC?

(#19193) thebigK válasza Kristof_94 (#19192) üzenetére


thebigK
addikt

Remeljuk :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19194) peetie1 válasza Aguinaga (#19181) üzenetére


peetie1
aktív tag

Nekem is ki kellett rakni scream Perisicet a csapatból, pedig eddig nagyon imádtam. De az upgrade óta elfelejtett passzolni, pedig catalyst van rajta...Hozzá elvileg ugye nem nyúltak. Vannak itt furcsaságok.

[ Szerkesztve ]

(#19195) Meghivott


Meghivott
addikt

Tippek szupertámadócserének kb 400K-ból?
SIF Lozano kezdő...
Pl SIF Bailey?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#19196) Digestive válasza A guru (#19189) üzenetére


Digestive
addikt

Mennyiben állt meg?

(#19195) Meghivott

Ha eladhatatlan is szóba jöhet, akkor sbc Promes! ;) Kegyetlen a pali! ~180k

[ Szerkesztve ]

(#19197) A guru válasza Digestive (#19196) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem 250-300 között, nem igazán néztem, nagyjából minden játékost min. áron vettem, szóval mindenképp nyereségre számítok.

Laligát is elkezdem, amég csak a pénzem tart, csinálom őket is.

Meghívott: SBC Promes mindenképp ajánlott, Bailey sem rossz, bár befejezni nem tudja az akciókat.

[ Szerkesztve ]

(#19198) Dexar007


Dexar007
veterán

Pogba meger 350et?

Give me your cum,bull!

(#19199) Meghivott válasza Dexar007 (#19198) üzenetére


Meghivott
addikt

Meg. Most vettem vissza 315-ért ;)
Huntert rá

Liga SBC-t nincs kedvem most emiatt kirakni... :N

[ Szerkesztve ]

(#19200) sz_abika válasza Meghivott (#19195) üzenetére


sz_abika
addikt

Nalam Bailey bejött, csak fiatal voltam es kellett a penz, ugyhogy mennie kellett

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.