Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) Fifaisshit válasza Attila432 (#19646) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ennek miért van , kérlek fejtsd ki :))

(#19652) Fifaisshit válasza ShiberMonkey (#19650) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Először is nem az első speciális lapja Salahnak tehát OPnek semmiképpen nem nevezhető :)
2. Ez a kartya icon szinten ?:)) a 2csillag gyengébbik lábbal ?:)
3. Engem nagyon elkerülnek akkor a Salah kártyával felálló emberek mert nem soknál latok akinél meg igen örülök is neki mert olyan ziccereket hagynak ki vele hogy öröm nézni :)
4. Miért kell egybol sírni ha egy jatekos a teljesítményére speciális kártyát kap mert megszavazzák ,hagyjuk már hogy nem a teljesítménye miatt ha a lap statjai miatt szavaznának akkor Aguerot nyomnak meg feljebb :)

Nekem nem veled vagy véleményeddel volt baj hanem egybol a hőzöngéssel mert kijött a POTM ha Aguero kapta volna mit szóltál volna ?:)m

És ebben semmi személyeskedési szándék nem volt :R

[ Szerkesztve ]

(#19653) akooos válasza Fifaisshit (#19652) üzenetére


akooos
veterán

Amikor kijött az előző POTM Salah, akkor találkoztam 3 vagy max 4 lappal. Akkor sem volt OP, hiába jók a statjai.
(#19654) Fifaisshit: igen, bocsi, épp megerősíteni akartalak ezzel :D

Azért durva ez az SBC, 85-ös team + 1 IF és egy rare gold pack jár érte. Több a befektetés, mint a nyerhető lapok :D A Roma SBC meg főleg, 15k-s csomag egy 85-ös teamért cserébe egy IF-fel kiegészítve :D

[ Szerkesztve ]

(#19654) Fifaisshit válasza akooos (#19653) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Épp ezt ecsetelem :))
Max azért OP lap mert OVERPRIZed es nem OVERPOWERED :)(

(#19655) Szigma70 válasza kiserik (#19630) üzenetére


Szigma70
addikt

IF Sault is be tudod építeni, Vagy Sif L. Guztavo, Sif Mooy esetleg, de a legjobb, csak drágább az
If Fernandinho lenne,
De mehet Matuidi is oda

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19656) Attila432 válasza Fifaisshit (#19651) üzenetére


Attila432
tag

Fifa point ≠ Fifa coin

Ergo, ha nincs elég "pénzed" az SBC-kre (pl. egy speciális Salah-ra) a piacról, akkor veszel Fifa point-ot, amiből nyitod a pakkokat, hátha lesz benne valami, amiből tudsz csinálni coin-t.

Legálisan csakis pakkokból tud az ember gyorsan coin-t varázsolni.

(#19657) ShiberMonkey válasza Fifaisshit (#19652) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Miért kapta szerinted Salah a sokadik upját ? Mert PL ember. Hagyjuk már ezeket a gagyi szavazásokat mert ennél nevetségesebb dolog nincs az egész játékban/meg ezek csak kis hülyeségek a való életben. Salah egy jó player látom hétről-hétre de ez játék ahol a skillgapnek kéne dominálni és nem annak hogy kinek mennyi pénze/coinja van.
De akkor én is kérdezek párat ;)
Miért nem manualon játszol ?
Miért nem kapja meg soha védő/kapus ezt a díjat ?
Elhiszed hogy számít a weekfoot komolyan amikor Lemarral szétlehet bombázni a kaput ballal/jobbal.
Szerinted ez frankón rendben van hogy ilyen lapok vannak benne mint IF Alessandrini vagy SIF Lozano ?
Jaa és csak neked kiegészítésnek miért nincs Calcio POTM ? lehetne egy 95-ös Mertens mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#19658) thebigK válasza sz_abika (#19649) üzenetére


thebigK
addikt

Tenyleg? Gondolom kikaptam :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19659) Fifaisshit válasza Attila432 (#19656) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Hidd el aki ilyen SBCt megcsinál az nem vesz pontot a packokra :))
Szerintem aki komolyan tolja a piacot mint én és jópár ember innen az a klubjában levő 2000+ jatekosbol vagy korábbi erre való felkeszulesbol kirakja :)
Ezt hidd el nekem :)
Ha annyi Pack nyitogatas lenne ilyenkor ezek miatt azt észrevenned a piacon ,de nincs :)

(#19660) etaclan1984 válasza Stylerr (#19640) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem itt inkább a statjai miatt volt a "sirás". Ebben tökéletesen egyetértek, a felénél tart a játék és ez a lap akármilyen durva prime ikon szintet simán eléri.

(#19647) Lori82 Senki se beszélt itt a coinfarmolókról.

(#19661) Attila432 válasza Fifaisshit (#19659) üzenetére


Attila432
tag

Persze ez nem egy TOTS, de kb az ilyen akciókkal tudják a piacot fenntartani. Egy átlag játékos nem kereskedik jól vagy sokat, ahogy a WL reward-okra se számíthat egy átlag játékos, hiszen be se jut. Ezek fogják venni a pakkokat.

(#19662) Fifaisshit válasza ShiberMonkey (#19657) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Azért o kapja mert csak a PL ben van ilyen dij :)
Azért nem messi kapja mert nem a PLben jatszik :)
Ha annyira a lap miatt kapják ,most miért nem Aguero nyert megint hiszen az a lap durvább lenne ?:)
Erre a szavazasra mindenhol lehet szavazni , azt mondom töredéke a fifaval játszó PL csapatos emberek szavazata :)

Nem számít a WF ? Na ne már :))

Azért nincs Calcio POTM mert nem az olaszok egyik főszponzora az EA :)

[ Szerkesztve ]

(#19663) futre75


futre75
kezdő

Ebben teljesen igazad van ilyen csalókkal én sem találkoztam ebben a évben, vagyis kevesebbel. Meg aztán tényleg lehet hogy ez is csak az EA mokolása,nem tudom de hogy létezik ilyen az tény.

A TV elé én sem tervezek ülni, nem is tudnék mert asszony az erősebb :-D de a monitoron van HDMI szóval a PC mellet csak elfér a konzol.

(#19664) Fifaisshit válasza Attila432 (#19661) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Szerintem ezt rosszul látod ezt a piaci részes dolgot , de vitat lezárom részemről :)

Semmi baj ezzel a lappal , szép statok de ingame nem jó kartya :)

(#19665) etaclan1984 válasza akooos (#19653) üzenetére


etaclan1984
őstag

Ezeket az SBC-ket nem azért találják ki hogy megérje a pack reward. Melyik POTM sbc-nél láttad hogy a befektetés kevesebb volt a kapott packhoz képest ? Vagy nem érted a lényegét ?

(#19666) s0p0q0r válasza Attila432 (#19661) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Nem fogjak. Ahhoz rengeteg pakkot kene vennie az atlag jatekosnak. Es mivel szerinted az atlag jatekos nem kereskedik es nem jatszik jol ugyanolyan valoszinu hogy nincs sok penze pakkot venni sem. Mivel atlag. 🙂 ha abban a hiszemben venne a pakkokat az atlagos jatekos, hogy lesz potm salahja rengeteget kellene vennie, hiszen neki meg a packluckja is atlagos.😀 hidd el, szamottevoen nem befolyasolja a potm a pakknyitasokat. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#19667) ShiberMonkey válasza Fifaisshit (#19662) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Értem szóval megmagyaráztad azt hogy mert PL (amit én is tudok és mondom). Kit érdekel Aguero vagy az hogy ki mire/kire szavazott ? :D Hol olvastad ezt az Aguerozast hogy miért nem Ő kapta ? :D
Azt mondom hogy már most ilyen lapok vannak benne akkor mi lesz itt még ? Mi van ha megint jön az újabb Salah POTM ? Akkor lesz egy TOTY/TOTS kártya jövő hónapba?
Ezt próbálom megmagyarázni hogy normálisan kéne az EA-nek az uppokkal gazdálkodni mondjuk úgy hogy egy kártya 1x kapjon POTM vagy hasonló nagy uppot. És honoráljuk már a kapusokat meg védőket. Meg milyen jó hogy az EA a PL-t tolja aki meg szereti a Bundesligát vagy a Spanyol ligát az kapja be mert az nincs perifériában sem ?
Ez arra jó hogy a sok 10 éves kapjon még egy Csatárt és a POTM Sané és Aguero mellé legyen plussz egy BPL OP mert még nem volt elég.

(#19668) Stylerr válasza ShiberMonkey (#19657) üzenetére


Stylerr
addikt

Fifaisshit felettem tökéletesen leírta, én csak ismételni tudnám.. Mi az, hogy a WF nem számít? PL POTM meg azért van, mert velük van szerződés. És igen, ha te ilyen véleményt írsz, ami ennyire nem releváns, akkor azt sírásnak, hőzöngésnek nevezem mert az.
Belemegyek, mert enélkül nem lehet leírni.. 2 naponta beírod, hogy mennyire nem megy a játék, segítsünk, mert rossz vagy benne. Erre te most ilyenekkel dobálózol, hogy játsszunk Manualon, meg skillgap.. :)
Hidd el, nem hobbiból kötünk bele amit írsz, csak borzasztó bicskanyitogató, hogy 10ből 9szer ilyen jellegű HSZ-eket olvasunk tőled. Többen is írtak már nekem privátban ezzel kapcsolatban, hogy osztják a véleményem.
Nem bántásból, inkább közösségépítő jelleggel írtam/írtuk ezeket neked.

(#19669) akooos válasza etaclan1984 (#19665) üzenetére


akooos
veterán

Egyedül az első POTM SBC-t csináltam meg, 50.000 befektetésből jött egy POTM Mané ugyebár (ja és ráadásul előtte volt 2 sima Maném, ezért az egyik max áron ment el), a többi packre nem emlékszem. De azt a lapot azóta is szeretettel használom, mert a 4-3-3 (4)-es felállásban ő vált be a legjobban a bal szélen.
A többi POTM hidegen hagyott, mert nem láttam értelmét befektetni bármennyit egy eladhatatlan lapba.

(#19670) ShiberMonkey válasza Stylerr (#19668) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Tőlem írhatnak neked privátba.Meg írhat bárki bármit.Ez inkább azt mínősíti hogy egyes fórumozóknak ahoz nincs meg az alapvető kúltúrájuk hogy nekem írjanak egy PM-et. Ebbe nem akarok belemenni de ha valakivel bajom van akkor azt vagy itt vagy PM-ben megírom nem pedig megy a kibeszélősdi.Màsrészt a véleményemen nem fog változtazni maximum akkor a kölcsönös tisztelet nem lesz meg és ha legközelebb írsz egy olyan dolgot ami nem fog tetszik akkor hasonló stílusban nyílvánulok meg.
Amúgy meg nem volt témába vágó hogy egy ilyen statokkal rendelkező lapra az ember azt írja hogy nevetséges Március elején ? Akkor nem tudom mi a témába vágó dolog ? Jaa amikor meg kérdeztem mivel lehetne kersekedni akkor Fifaisshit egyből belémrongyolt hogy egy nap alatt nem fogok x-y coint összeszedni. Értem azzal nincs baj. Legyenek meg a klikkek akkor csak ez nevetséges hogy egyesek mindegy mit írnak azokra ügyet nem vetsz engem meg megtalálsz akkor is ha témába vág az írásom.

[ Szerkesztve ]

(#19671) Fifaisshit válasza akooos (#19669) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Én sanet csináltam meg de hozza is a 650/570/410et :))

Ilyenkor megnyugszom h nem én vagyok :)))

(#19672) etaclan1984 válasza akooos (#19669) üzenetére


etaclan1984
őstag

Amit az előbb írtál próbálom értelmezni és az előtte lévőhöz összefűzni. POTM Mane-hoz 4 sbc kellett. Az első kb 70k-ból jött ki és egy 15ezres packot adott. A második kb 15ezerből és egy 5ezres pack volt a reward. A harmadikba fixen kellett egy sima Mane akinek azonnal felugrott az ára 200ezer fölé. A 4. pack kb 10ezerből jött ki és 7.5ezres volt a reward. Itt melyik az aminél a befektetés kevesebb a haszonnál ? Az hogy neked voltak a klubban játékosaid és beletudtad rakni és ettől olcsón jöttél ki belőle még nem lesz az SBC értéke kevesebb.

(#19673) Fifaisshit válasza ShiberMonkey (#19670) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Kicsit lazíts ezt is tulporgod :)
Te 1-2 nap alatt szerettél volna nagyon sok pénzt és arra írtam hogy az nem sikerül szerintem , kicsit nyugodj meg :)

(#19674) ShiberMonkey válasza Fifaisshit (#19673) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Nem akartam nagyon 1-2 nap alatt százezreket keresni hanem akkor tudtam volna egész nap kereskedni és gondoltam hogy akkor egy jelentősebb részt össze tudok keresni. Pláne fogalmam sem volt mivel lehet jól kereskedni,de ott is hasonlóan szép stílusba írtál.
Amikor meg elakartad adni a klubbod is azt mondtam hogy ne tedd inkább beszélgess az EA-sekkel. Úgy hogy szerintem feléd is mindig normálisan írtam.

[ Szerkesztve ]

(#19675) Fifaisshit válasza ShiberMonkey (#19674) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Kicsit túl érzékeny vagy a játékra meg a dolgokra nem :?)
Senki nincs ellened nyugodj meg csak néha kicsit sok a sok keserges :)
Nyugi vedd lazábban a dolgokat :R :R ;)

(#19676) Szigma70


Szigma70
addikt

Hát én ebből most szeretnék kimaradni, de azért azt leírom, hogy az egyből, csípőből óltogatás helyett ,inkább olvassátok el a mondanivalóját, és kicsit értelmezzétek, ne csak a részleteket ragadjátok ki.

Nekem sem a lappal, a rajta lévő ratingel van bajom, hanem a statokkal. Még egy IF, vagy egy MOTM lap, és mit maxol rajta majd az EA? A def statokat? Nehogy már egy Salah mindenből 99-es legyen már.

Kicsit a 22-es csapdájában van az EA, mert túltolta a statokat már az elején.

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#19677) A guru


A guru
addikt

Nyugi srácok, ha már fizettek a játékért, megveszitek, akkor élvezzétek, ha ez nem megy, akkor elvesztette az egész a célját és inkább adjátok el a francba/töröljétek le/törjétek ketté a lemezt, akármi. :) De én mint fórumozó nem szívesen olvasom ezt az oldalakon át tartó kesergést. Segítsük inkább egymást a céltalan feszültségkeltés helyett, hisz ezért vagyunk itt én úgy gondolom. :)

(#19678) thebigK


thebigK
addikt

Gyerekek kicsit vegyunk vissza pls, igen sok a feszultseg emiatt a szutyok jatek miatt, mindenki kicsit vegye lazabban, mert MdewC seggberug mindenkit ;]

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19679) etaclan1984 válasza Szigma70 (#19676) üzenetére


etaclan1984
őstag

Az EA nem véletlen tolta most túl ezeket. Hanem megint csak a pénz miatt. Az lehet hogy közvetlenül nem fognak nyitni packokat ezért a lapért, viszont ezekkel a statokkal sokkal jobban kísértésbe esik akárki akinek PL csapata van és meg is van rá a pénze. Az EA meg dörzsöli a markát mert POTM Aguero és POTM Kane után kihúzott szépen az emberek zsebéből egy kb 1 milliós kártyát ami onnantól untrade. Azon most felesleges vitázni hogy kinek mennyire érték meg ezek a lapok és soha nem is cserélné le másra. Viszont ezzel a POTM-al úgymond elég kötött lett az aki megcsinálta mert vagy ikont épít köré, vagy muszáj kb a játék végéig PL csapattal játszania...
...és ennek megint az EA örül a legjobban mert a hypeolt PLnél sokkal magasabbak az árak 1-1 posztra ergo többet kell belenyomnia vagy kereskednie az illetőnek.

(#19680) peetie1


peetie1
aktív tag

50k coint se adnék ezért a Salahert. 2* wf??? Még a CDMtől is 4*wfot várok el 😎 Mondjuk ha felhuzzak a def statjait, akkor bal bekkbe beférne 😁

(#19681) A guru válasza peetie1 (#19680) üzenetére


A guru
addikt

Jó lap egyébként, CAM-ban megállja a helyét, jó playmaker. ST-ben necces a WF miatt...

(#19682) Datsyuk válasza etaclan1984 (#19679) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

+1
Nem kell túlmisztifikálni. Ha a seria A, La liga és társai is kötnek egy szép szerződést az EA-vel ott is lesz ilyen. Tuti untradeable és jó drága.

A szavazásrészhez pedig csak annyit, hogy mikor nyert kapus vagy védő játékos szavazást? Bármelyik valós vagy virtuális foci díjnál? Ez az átka ha gólokat akadályozól meg és nem te lövöd őket.

(#19683) Lori82 válasza A guru (#19681) üzenetére


Lori82
senior tag

Én megcsináltam pár hónapja az ST Salah POTM-ot és igen a jobb lába fos az csak arra jó,hogy felszálljon a buszra :) ,de a bal brutál. Figyelni kell ,hogy ne a jobbat használja lövés közben.Hajlamos eltűnni 1-2 meccsre,de mindent összevetve elégedett vagyok vele.

(#19684) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Se időm, se kedvem, se energiám nincs végig olvasni a nagy okfejtéseket a színes lapokról, fos gameplayről, ki, hogy és miért szenved... de az tuti, hogy ez alatt minden kommentet törlök, ami erre hajaz és személyeskedő. :K

Illetve kérlek Benneteket, hogy a személyeskedést fejezzétek be és inkább menjetek játszani / gyakorolni, mert megyek és mindenkinek gurítok egy hármast! Ez tuti, mert jól játszik a csapatom. :P

Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19685) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

3 meccs 2 vereség. Kifizetődött a DIV1 győzelem! :)
De azzal rohadtul nem tudok mit kezdeni, hogy az ellenfél 3 góljából 2 a kapusról kipattanós volt. Mindegy, erre számítottam.

(#19686) dudu5130


dudu5130
őstag

3-ból egy win amit megfejelt 2 lost opponent a részemről. Elvben a nettel semmi probléma mégis kétszer szétkapcsolt... Első meccs jól működött minden, gurítottam egy laza négyest. A következő két meccsen katasztrófa... vezeti rám a labdát én szerelem vagy háromszor de mindig visszakerül elé és abból meg gól. Védőim nem hajlandóak az ellenfél közelébe menni, míg az ellenfél folyamat a seggemben van. Hogyan? Egyik meccsen teszik a dolgukat a védőim a másikon meg ibolyát szednek a térfél közepén. Miért nem lehet midnen meccsen ugyanúgy mennie mindenkinek??

(#19687) Dexar007 válasza dudu5130 (#19686) üzenetére


Dexar007
veterán

Kamuszar az egesz fifa. 6 meccs 2 gyozelem. De a gyozelmeim is full szanalmasak voltak. ;] A 4 veresegbol pedig 3 olyan,hogy 2-0ra vezettem,de a vegere mindig vagy 2-3 lett,vagy elbuktam a tizenegyesparbajt. Az egyik nyertes meccsem pedig szinte full legenda csapat ellen ugy nezett ki,hogy az elso felidoben kaptam 4 kapufat.Masodikban pedig guritottam kettot ket lovesbol,vege 2-0. Osszes kapuraloves: 3.
Olyan vicces,hogy nyomogatja az ember az A-t,es mikor nem adja,akkor 2 meteres passzok nem jonnek be,es feloraig kezelgetik a labdat,mire sikerül atvenni.Mikor pedig kamuszar uzemmodban van,akkor a lehetfinom passzt felulbiralja a rendszer,bevagja kozepre a 16 oson belulre,a nagy kapkodasban ranyomod a B-t,es gol. Persze..igy akartam.. ;]

Give me your cum,bull!

(#19688) dudu5130 válasza dudu5130 (#19686) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem hagytam annyiban, visszaléptem és játszottam 3at amiből kettőt megnyertem nem kicsit. A gép kompenzált is nem kicsit. Nem vagyok nagy játékos, de tudom mikor jobb vagyok és mikor felmossák a pályát. A harmadik persze megint lost opponent. 8/3... Van 17 meccsem 4 győzelemre mert nekem már csak a silver 2 a cél.

(#19689) Z'Z" válasza Dexar007 (#19687) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ne haragudj, de annak semmi értelme, hogy ide jössz trollkodni, meg szidni a játékot.
Néha nevetek a kommentjeiden, viszont néha sok, mint ahogy most is a kamuszarozás.
Sok múlik a kapcsolaton, mert hiába van neked atom neted, ha az ellenfélnek gyenge, te fogod megszívni és nem ő. Ez lehet az egyik ok, hogy a játékosok belassultak.
Egyébként idéznék az egyik kollégától:
"ha már fizettek a játékért, megveszitek, akkor élvezzétek, ha ez nem megy, akkor elvesztette az egész a célját és inkább adjátok el a francba/töröljétek le/törjétek ketté a lemezt, akármi" :R

(#19690) peetie1 válasza Dexar007 (#19687) üzenetére


peetie1
aktív tag

Majd megszokod, hogy ilyen a fifa. Mi minden héten péntektől vasárnapig az ilyen kommenteket olvassuk (írjuk) szeptembertől júniusig. :DDD

Egyébként ott van a megoldás Boraslegend videóiban, csak nem tudjuk alkalmazni: mikor látod, hogy föléd kerekedik az ellenfél válts formációt. Mindig legyen B terved, nem lehet mindig ugyanazzal a formációval, taktikával minden meccset megnyerni. Gép ellen is ugyanez van, de egyszerűen nem látom mikor kellene és mire váltani. :(

[ Szerkesztve ]

(#19691) kiserik válasza dudu5130 (#19688) üzenetére


kiserik
senior tag

Ezzel én is így vagyok. Silver 2 megvan, van még tíz meccsem, múlt héten is bent maradt, valószínű most is bent fog.

(#19692) szeby24 válasza Z'Z" (#19689) üzenetére


szeby24
csendes tag

Nem tudom ki fogott neki a heti wl meccseinek,de ezt remélem majd ti is tapasztaljátok,h ne mindig hátulról menjetek neki mindenkinek!! Bizony 2-0 -ra ne vezess az elején,mert életveszélyes,5-ször kaptam ma igy ki,és nem azért mert elfelejtettem játszani,hanem mert egyszerűen onnantól nem volt esélyem sem!!!

(#19693) peetie1 válasza szeby24 (#19692) üzenetére


peetie1
aktív tag

És hányszor váltottál 2:1nél formációt, mikor már láttad, hogy nincs esélyed? :)

(#19694) A guru válasza szeby24 (#19692) üzenetére


A guru
addikt

Hónapok óta mondom, hogy a vereségeim fele 2-0 vezetés után jön. Kb 5-8 perc alatt egyenlít az ellen, majd a 80. perc körül 2-3 oda...

Ja persze úgy, hogy addig köze nem volt a meccshez.

[ Szerkesztve ]

(#19695) szeby24 válasza peetie1 (#19693) üzenetére


szeby24
csendes tag

Hidd el 2-1-től legalább 3 felállást választottam,de annyira bénák lesznek a játékosok,hogy csinálhatsz te bármit! Én nem vagyok jó játékos,de azt megérzem mikor hirtelen ekkorát változik a gameplay.Eddig is volt ilyen,de ez most nagyon durva eddig,és nem panaszkodni akarok,mert én annyira nem élem bele magam .

(#19696) MdewC


MdewC
nagyúr

Remélem mindenki megbékélt, ne feszüljetek egymásnak srácok! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19697) peetie1 válasza szeby24 (#19695) üzenetére


peetie1
aktív tag

Én elhiszem, de szerintem sokkal előrébb lenne a topik, ha ilyenkor leírnátok, hogy mit próbáltatok tenni a butítás ellen. Pl. mikor látod, hogy az ellenfél már ultra attackingon van, te átkapcsolsz pressingre, vagy mittudomén. Bármi ami segíthet. Aztán hátha lenne valami előre lépés is.

Mert így csak az megy folyamatosan, hogy jajj megint 10x kikaptam 2:0ról, és ezt elég xar olvasni minden hétvégén :D

(#19698) A guru válasza peetie1 (#19697) üzenetére


A guru
addikt

Én nyomok egy sima defensive-et és passzolgatok, szélen elfutok, majd visszapassz és ezt ismételgetem.

(#19699) Clapaucius válasza peetie1 (#19697) üzenetére


Clapaucius
tag

+1!

....

(#19700) A guru


A guru
addikt

Nincs új liga...

87-es LB Sandro viszont van!! :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.