Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) hulkobb válasza Toguro San (#1995) üzenetére


hulkobb
tag

köszi,megoldódott emailban kuldték.

(#2002) _adaml21_ válasza Mr.Rain (#2000) üzenetére


_adaml21_
őstag

Én is. 4 online seasons meccs, és 2 weekend league kvalifikációs kupa meccs, vagymiarosebbnekhívják :D

(#2003) MdewC


MdewC
nagyúr

Közben újra tervezés, teljesen új squad fejlődik. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2004) 79blueboy


79blueboy
csendes tag

Telepítésnél csak cseh és lengyel nyelv választható. Telepítés után a játékban is.
Találkozott valaki ilyen problémával ?

https://www.koltoztetes-fuvarozas-szallitas.hu/

(#2005) chop válasza Toguro San (#1997) üzenetére


chop
őstag

Egy kickoff meccsnek semmi, de semmi koze nincs az UT-s gameplay-hez, de majd rajossz. :)

(#2006) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Nekem egyelőre lahangoló ez a szar, se a testcselek, se a védekezés nem megy, lassú fos.

(#2007) Z'Z" válasza zsolti72837 (#1994) üzenetére


Z'Z"
őstag

szerintem

Idén a Serie A-ban CAM posztra, elég gyér a felhozatal.

[ Szerkesztve ]

(#2008) ferni válasza TBMC (#1985) üzenetére


ferni
őstag

[link]
Nagyon olcsó és nagyon jó, érdemes kipróbálni bárkinek, mert fillérekbe kerül.
Ruidíazra kell egy ST-CF, de az olcsó is és rúgdalja CAM posztról is a gólokat.
OP team :D

(#2009) Garsza válasza Meghivott (#1915) üzenetére


Garsza
veterán

Gholam és Lichsteiner. plusz Pac és DEF chem lappal.

(#2010) TBMC válasza ferni (#2008) üzenetére


TBMC
addikt

köszi!
kipróbálom :R

markbellus.hu 

(#2011) Tibcsó


Tibcsó
aktív tag

Segítségeteket szeretném kérni Serie A csapatot szeretnék összerakni, 120-130ezer lenne a keret rá.
Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#2012) dtrms válasza #TOTTI (#2006) üzenetére


dtrms
aktív tag

A testcsel és egyéb cselezések most már sokkal inkább játékosfüggő szerintem. Van olyan akivel lehet van olyan akivel nem.
Példa: Silva (84-es!) nekem képtelen volt bármiféle testcselre meg hasonlókra, ellenben Mahrez (83) mindent nagyon profin és könnyen. Próbáld ki több játékosnál is.

A védekezés meg... újra kell tanulni sajnos-nem sajnos. Rohadt nehéz lett, de nekem ezzel nincs bajom.
Meg én azt érzem, hogy a taktikai beállításokon és a játékos instrukciókon nagyon sok minden múlik.

(#2013) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Mané mennyi volt a sbc előtt, most 170 körül van pc-n de kell hozzá. Betáraztam liverpool playerekből és laig kell szerencsére szenegáliakból is. Ones to watch mikor jön?

(#2014) v-man válasza Z'Z" (#2007) üzenetére


v-man
őstag

Aki eddig nekem nagyon tetszik idén és olcsó, Valter Birsa. Kicsit lassú, de iszonyat gólokat ver jobbal-ballal, és fejes góljai is vannak. Nálam ő jelenleg a gólkirály, pedig annak Icardit és Édert vettem. 😆

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#2015) dtrms


dtrms
aktív tag

Mané lapjához mit szóltok? Meg saccra szerintetek mennyiből jönne ki az SBC ?

(#2016) pirtam


pirtam
újonc

Sziasztok! Most írok ide először nem tudom jó helyen járok-e, de ha igen, az lenne a kérdésem, hogy megvettem a Fifa18-at de telepítés után elindítom betölt egy fekete képernyőt majd kidob. Valakinek van valami tippje mit tehetnék?

(#2017) Geradossz válasza dtrms (#2015) üzenetére


Geradossz
aktív tag

300 minimum csak mané kerül 160 ba. Nem tudom mennyi volt előtte de tuti nem ennyi.

(#2018) dtrms válasza Geradossz (#2017) üzenetére


dtrms
aktív tag

Miért kell hozzá Mané? Melyikbe? Nem látom hogy kellene

(#2019) dtrms válasza pirtam (#2016) üzenetére


dtrms
aktív tag

Directx 11-el és 12-vel is próbáld meg. Illetve vga driver frissítés.

(#2020) #16514048 válasza dtrms (#2018) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mané's Journey
"Min. 1 Player from Senegal + Liverpool"

(#2021) dtrms válasza #16514048 (#2020) üzenetére


dtrms
aktív tag

Jajajaa, simán liverpoolnak néztem. :D
Akkor esélytelen hogy belekezdjek.

[ Szerkesztve ]

(#2022) ferni válasza MdewC (#1983) üzenetére


ferni
őstag

Majd játszunk az tuti :)
Idén kicsit bele akarok újra lendülni a dolgokba, mert nagyon leépültem az évek alatt, Fifa 14ben voltam a nagyon-nagyon top formában.

Majd valamikor írok kommentet, hogy most épp milyen teamem van, nagyon bejöttek eddig a mostaniak.

(#2023) Bence3111 válasza pirtam (#2016) üzenetére


Bence3111
tag

Nálam dettó ugyan ez van. Lefrissítettem mindent de semmi

(#2024) Geradossz válasza dtrms (#2018) üzenetére


Geradossz
aktív tag

senegal+liverpool player 1 az csak mané lehet.

(#2025) ProgenXL


ProgenXL
őstag

3kor ültem le a gép elé akkor már engedte elindítani a játékot. Azóta is megy.

Gunner for life

(#2026) Mr.Rain válasza _adaml21_ (#2002) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Állítsd át Legendary-ra! :DDD

"Nincs megállás"

(#2027) v-man


v-man
őstag

Na xboxon kihalt a fut server. Try again later 😱

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#2028) gorje válasza v-man (#2027) üzenetére


gorje
senior tag

+1

(#2029) Lori82


Lori82
senior tag

Na hazahoztam ,megvan végre.Tescoban vettem,nem előrendelve.Így jár 5 héten keresztül a heti 1 csomag??
PC-n kevesebb játékos van,de már kiírta,hogy túlterheltek a szerverek és többször kidobott :D Vicc. Apa kezdődik :)

(#2030) v-man válasza gorje (#2028) üzenetére


v-man
őstag

Akkor addig nyomom a journeyt 😆

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#2031) pethYeti válasza Lori82 (#2029) üzenetére


pethYeti
addikt

Mind a 3 platform döglődik.

(#2032) Darabokra válasza pethYeti (#2031) üzenetére


Darabokra
senior tag

csak a szokásos... :)

(#2033) gorje válasza v-man (#2030) üzenetére


gorje
senior tag

Ott is vannak rewardok?

(#2034) ProgenXL


ProgenXL
őstag

mobilapp nem szuperál. Szerződéseket kiraktam piacra 100darabot, állítottam azonnali vételt is, erre utólag nézem nagyrésze 5000res azonnalival került ki..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#2035) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Sima Online Seasons játékmenet nem is tűnt olyan vészesnek. Nem egy nagy dolog, de kezdésnek azért nem rossz egy EA Shield kupagyőzelem.
Elődöntőben teljesen véletlenül összedobott pro club csapattárssal, jó kis derbi volt. ;]
Sőt a döntő is kifejezetten jó meccs volt, egy jó ellenféllel.

FUTnak továbbra sem állok neki, mert a Seasons is lehetne lassabb szvsz, szóval a Fut-ot tényleg inkább hagyom azoknak, akiknek az a gyors játék bejön.

Forza JUVE!!!

(#2036) kiserik válasza ProgenXL (#2034) üzenetére


kiserik
senior tag

Le kell ok-zni (szép magyar szó), hogy úgy maradjon, nem elég beírni.

(#2037) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Vagy a market halt be kicsit, vagy mindenki megőrült a POTM és az OTW miatt, de simán bevásároltam liciten magamnak jó kis olcsó játékosokat.

Gelson Martins 900
Doumbia 1100
Josef Martinez IF 12 500
Abraham 1000

Simán lehet jókat licitelni, nézzetek körül (türelem kell hozzá).

(#2038) zsolti72837 válasza Z'Z" (#2007) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm. ;) :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2039) noodle93


noodle93
csendes tag

Sziasztok. Találkozott valaki olyannal hogy a FIFA 18 Ronaldo edition dobozában nem volt benne a kód ?

(#2040) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

"Nincs megállás"

(#2041) MarioAna


MarioAna
senior tag

adtam ennek a drágaságnak még egy esélyt a refund után...igaz nagyon nem akarta ma engedi a paypal a vásárlást, de látom nem csak ott volt gond az EA-nél

Jelenleg ezt hoztam össze kezdőnek:
Seria A/Belga mix
Mario Ruit ajánlom LB-be, magasságát kompenzálja in-game. A Perotti-Belotti tengely erős, Dendoncker meg egy állat, 40m-en belülről mindenhonnan betalál. Kicsit féltem a sebessége miatt, de rácáfolt.
Updatere még van lehetőség, egyelőre a Laxalt/Verdi kettős nem sok vizet zavar, szinte mindig középen vezetem a támadásokat - igaz csak gép ellen tolom, online lehet a széljáték jobban kijönne.

(#2042) A guru


A guru
addikt

Na ma végre én is átvettem a saját példányomat, elsőre nekem nagyon bejön az online része, agyilag jobban lefáraszt 1-1 meccs mint a 17-ben, itt sokkal jobban előre kell tervezni mint tavaly. Csapatépítés pedig folyamatban...:)

(#2043) Stylerr


Stylerr
addikt

Ez az Alexandre Lacazette SBC igen egyszerű és olcsó volt. Lehetne több ilyen is. :)

(#2044) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Ez a Belotti ST ár/érték lap, nagyon jó alternatíva, engine lappal. Mögé IG pedig még ütősebb Bernardeschi megy CAM, engine lappal, az a lap oda termett. Ütős tengely 10K-ból.

Ma előtte eladtam a csapatot haszonnal, egész este kereskedtünk Fransescoo-vel, Sainthabakuk kolléga meg becsatlakozott késő este. :)

A mai OTW lapok miatt 40%-al olcsóbban vettem meg mindenkit, Gomez megy RW, 16K azonnalin, Benatiat meg 1200 coinért csíptem el PS4-en.

Fransescoo elhozta Dybalat 320K helyett 260K-ért! :)

Berna OTW lapja 35K körül alakul, sztem megérheti az árát, többiek még drágák...

Kevés az online meccsem még, de az offline még soha nem volt ilyen érdekes. Baromi jól lehet vele keresni, kevés meccsel is. Régen 10 offline szezon meccs adott 3K körül, ha nyerted a div 10-et, most a többszörösét. Ez mód teheti renbe a játékmódot, mert sok embert le fog kötni, kevesen terhelik online a szervereket és talán az ea sem lesz rá kényszerítve, hogy szarrá butítsa a játékosokat.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2045) kicsirobi válasza MdewC (#2044) üzenetére


kicsirobi
tag

Haligali. El jött az idő, hogy Ps4 en játszok már én is. Köszönöm a hasznos tippeket. Én is leállok kereskedni egy kicsit. LM - be kit ajánlassz Seria a ban? Mert Costából tudok még kicsikarni egy kis hasznot. Mielőtt végleg megveszem. Sinter_Papa ként megtalálsz amúgy
:) Forza Juveeeeee :R

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#2046) Toguro San


Toguro San
tag

Ha valakit érdekelne! Akkor jelentkezzen!
Részleteket privátban egyeztetjük!

(#2047) dracox


dracox
addikt

Én még ugyan nem vettem meg a játékot, de tegnap a FUT piacra vegre beengedett erre ma reggel befrissitett a mobil webapp és ujra lezárt... ez valami rossz vicc??

[ Szerkesztve ]

(#2048) skandarg27


skandarg27
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én azt vettem észre az idei szériában, hogy nagyon könnyű lett és ezzel nem az én játék tudásomat szeretném piedesztára emelni...
Külföldi fórumokon is rengeteg panasz érkezett a "könnyed gólszerzésre".
Eddig is Legendaryn játszottam, és a cpu kapus abilityjét is feljebb vittem, de semmi...
Remélem orvosolják majd 1-2 update után. :(
Ti, hogy vagytok vele? Túl kiismerhető lett a játék és már csak hús vér emberek ellen jelent kihívást?
Szerintem csak a "védekezés" lett egy picit nehezebb, de a támadásoknál, mintha átengednék az ellenfelek a területet, "tessék rúgj egy gólt koma, mi nem állunk eléd".
Jobb lett volna, ha egy kicsit itt is módosítottak volna, mert így, hogy támadásban nem kell "újratanulni", lévén, hogy nem nagyon nyúltak hozzá a tavalyihoz képest, túlságosan kiismertük már a gép védekezését.

(#2049) Toguro San válasza skandarg27 (#2048) üzenetére


Toguro San
tag

100% ig egyetértek veled! Ezt akartam írni én is. Remélem a legelső patch-el a hálót teszik rendbe és a kapusokat is! Alig védenek valamit! Nagyon nem oké! Valamint a nehézségi szinteken is húzhatnának kicsit, igazad van teljesen.

(#2050) Takika14


Takika14
aktív tag

Nálatok is jelen van online az input lag? Eléggé idegesítő..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.