Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) mukibuci válasza Piftuka (#5200) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

itt későbbiekben el tudod távolítani a fölösleges app-okat

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5202) skitzoo


skitzoo
senior tag

Valaki segitsen. Olyat szeretnék hogy az ismerőseim se lássák az én ismerőseimet. Netudjanak hozzászolni egy adott kiirt dologhoz. (Azt tudom hogy a timeline-t hogykell letiltani hogycsak énirjak de a többit nemtalálom)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#5203) stranger28 válasza Newyorker (#5197) üzenetére


stranger28
addikt

Én csak személyre szabottról tudok. De úgyse küld mindenki, szóval ha beírod azt a pár nevet, szerintem rendben leszel.

Adatvédelmi beállítások/Blokkolás és ott lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5204) Fauno


Fauno
tag

Sziasztok,

az üzeneteknél az X mellett mit jelent az "arhiválás" gomb, hova arhivál ?

[ Szerkesztve ]

(#5205) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

FB guruk, itt a kihívás, valaki segítsen, légyszi'

(#5206) D.Orion


D.Orion
veterán

Hol van a fiók törlés? :F Csak felfüggesztést találtam. :(((

(#5207) Fokszmulder


Fokszmulder
csendes tag

az idővonalnál muszáj megvárni a 7napot?vagy átlehet rá állni azonnal?

(#5208) skitzoo válasza Fokszmulder (#5207) üzenetére


skitzoo
senior tag

Igen átlehet. angolul ugyvolt hogy get timline now. Valami ilyet keres magyar megfelelőjébe. Jobb fent zöldel.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#5209) Temerti válasza Fauno (#5204) üzenetére


Temerti
tag

Elvileg kell lennie legalul az üzeneteknél egy Archívum gombnak, és ott tudod megtekinteni az archiváltakat.

(#5210) Fauno válasza Temerti (#5209) üzenetére


Fauno
tag

Köszi, megtaláltam! . :)

(#5211) Fecogame


Fecogame
veterán

Most vettem észre hogy jónéhány ismerős bent ragad a listában annak ellenére, hogy én töröltem őket. 2x kell törölni. Ellenőrizzétek le ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5212) haligábor válasza Fecogame (#5211) üzenetére


haligábor
tag

Nem, le kell őket akkor tiltani és nem is látnak ők sem téged, vagy csak frissítsd az oldalt! :DDD

(#5213) Piftuka válasza mukibuci (#5201) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm a segítséget!

Légyszíves, még azt áruld el, hogy egyszer, és mindenkorra hol/hogyan tudom letiltani az összes alkalmazás felkérést?

Az ismerőseim állandóan ilyenekkel nyaggatnak, és már nagyon unom!

Köszi előre is!

"Aquila non captat muscas."

(#5214) acsati válasza haromegesz14 (#5199) üzenetére


acsati
aktív tag

Csak ennyi kiírás van:
Available soon! Come back again to discover the mystery power.

Akarok Color Splasht! :D

(#5215) haromegesz14 válasza acsati (#5214) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Miután kiváltottad a Color Splasht, megkaptad az ingyenes 5 darabot?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5216) mukibuci válasza Piftuka (#5213) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem lehet. vagy az alkalmazásokat tiltogatod le egyesével, vagy pedig a kedves ismerős felkéréseit

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5217) haromegesz14 válasza acsati (#5214) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Na, miután eljátszottam az 5 ingyenes Splasht, ezek az opciók elérhetőek számomra a továbbiakban. Nem tudom nálad mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5218) stranger28 válasza Fecogame (#5211) üzenetére


stranger28
addikt

Ez így van, én is most takarítottam és nem mindig "veszi be".

(#5219) acsati válasza haromegesz14 (#5215) üzenetére


acsati
aktív tag

Nekem sajnos ez van mióta játszok vele. Nem tudtam még használni, nem is írja, hogy ott mi lenne, csak mástól tudom, hogy van ilyen :D Pedig azzal jó pontokat lehetne elérni.

(#5220) haromegesz14 válasza acsati (#5219) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Hát azt biztos, pörögnek vele a pontok rendesen, de így, hogy gold-ba kerülnek, nem sokat fogom használni :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5221) acsati válasza haromegesz14 (#5220) üzenetére


acsati
aktív tag

Hát én meg sehogy sem, pedig jó lenne. Nem tudom nekem miért nincs... :F

(#5222) atila4


atila4
senior tag

Sziasztok! Van feltöltve, vagy 20 képem, de mikor rányomok az adatlapomra akkor csak azt írja, hogy 1 képem van. Mi lehet a baj?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#5223) Tom5


Tom5
addikt

Van egy ismerősöm aki ha valamit fingik az adatlapjára nekem egyből kijelzi kis piros buborékban...nagyon idegesít mivel eléggé aktív, engem meg kúrvára nem érdekel. Hol tudom ezt kikapcsolni? Neki idővonala van, nekem nem és már a főoldalamról tiltottam, hogy mutassa a bejegyzéseit de a buborékok megmaradtak.

(#5224) Fecogame válasza atila4 (#5222) üzenetére


Fecogame
veterán

Csak egyen vagy bejelölve. Azokat számolja.

Tom5: nincs bejelölve kiemelt ismerősnek?

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5225) Tom5 válasza Fecogame (#5224) üzenetére


Tom5
addikt

Nem tudom, annyira logikátlan a facebook, hogy nem vágom. :F hol tudom megnézni?

(#5226) atila4 válasza Fecogame (#5224) üzenetére


atila4
senior tag

Azt hittem az a feltöltött képeket mutatja.. Kösz!

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#5227) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Az nem tudjátok , hogy be lehet-e úgy lájkolni dolgokat hogy azt senki ne lássa egyáltalán rajtam kívül?

(#5228) Fecogame válasza Tom5 (#5225) üzenetére


Fecogame
veterán

Közeli ismerősök listában benne van? ( adatlapján --> ismerősök legördülő lista )

Red_Bull: Ha egyből elrejted, akkor lehet.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5229) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Pár perce nekem automatikusan átállt a Facebbok, az új TimeLine nézetre. Mindig vigyáztam, hogy ne nyomjam meg, az átállást, de ezek szerint megnyomtam volna?, vagy létezik olyan, hogy automatikusan átáll ?

Az IP címemet tekintve Szegeden vagyok, de most 2 hetet Szerbiában vagyok, Vajdaságban. Ez a másik IP cím miatt állhatott át a Facebook ?

Hogyan lehet visszaállítani ?

köszi

(#5230) C4mp3r válasza Orionk (#5229) üzenetére


C4mp3r
addikt

automatikus

(#5231) Mr.Csizmás válasza Bálnaborjú (#5205) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem értem a problémát :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5232) Johnny Cage válasza Fecogame (#5224) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"nincs bejelölve kiemelt ismerősnek?"

van ilyen is? és ez mit takar?

[ Szerkesztve ]

(#5233) Fecogame válasza Johnny Cage (#5232) üzenetére


Fecogame
veterán

Csinál egy külöl listát, és kijelzi, ha az adott tag(ok) kitettek valamit fb-re.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5234) Tomcsi33


Tomcsi33
tag

Sziasztok!

A facebookon vannak olyan alkalmazások, ahol van egy 10 kérdésből álló quiz játék.
Kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne ilyet csinálni ? Van erre valami egyszerű ingyenes megoldás ? Mert fizetőset találtam, de az rengeteg pénzbe kerül :(
Tudom hülye kérdés, de létezik erre valami ingyenes progi féle ? Jó lenne magyarul. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni.

Szép napot mindenkinek.

(#5235) Johnny Cage válasza Orionk (#5229) üzenetére


Johnny Cage
addikt

timeline? nekem még mindig a klasszik nézet van. remélem az is marad..

(#5233) Fecogame köszi

(#5236) kispx válasza Johnny Cage (#5235) üzenetére


kispx
addikt

Nekem sincs még timeline, de az üzenőfalon olvastam, hogy az egyik ismerősömnek is ma átállították.

(#5237) atila4 válasza kispx (#5236) üzenetére


atila4
senior tag

Még nekem sincs, de amúgy nem úgy volt, hogy mindenkinek átáll? Vagy majd így szépen sorba?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#5238) haromegesz14 válasza atila4 (#5237) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Múlt év novemberében hallottam először, hogy " Még 2 hét és mindenki átáll TimeLine-ra!". Azóta se történt semmi :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5239) kispx válasza atila4 (#5237) üzenetére


kispx
addikt

Azt mondták, hogy mindenkinél át fog. De ez már jó régen volt. (Ha jól emlékszem február volt erre a határidő.)

Szerintem nem egyszerre frissítik mindenkinél, hanem fokozatosan vezetik be. Én az fb-nél a frissítéseket mindig megkésve kaptam meg.

(#5240) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

ha már itt tartunk, chat sidebar-al volt e valakinek gondja? nálam néhány hete elkezdett megbolondulni: hol összeugrik, hol kiugrik teljes méretűre, majd megint összeugrik kicsire és így tovább, attől függően, hogy kattintgatok a főoldal és a profiloldalam között..

már jelentettem az FB felé, mert ez egészen biztos, hogy bug, de eddig semmi válasz..

a másik, hogy hogy a fenébe lehet eltüntetni az offline ismerőseim arcképét a bal oldalról? egyáltalán miért vannak ott? régen úgy volt, hogy csak az online chatelők profilképe volt ott, nem?.. most egyszerűen nem látom, hogy ki van fenn és ki nincs.

(#5241) stranger28 válasza Johnny Cage (#5240) üzenetére


stranger28
addikt

Azok telón elérhetőek, bár tény, hogy miapélónak vannak ott listázva. Aki meg online, de kevesebbet beszéltek (vagy ilyesmi, ezt se tudni pontosan...), azokat elrejti. Bűnrossz.

(#5242) Orionk válasza C4mp3r (#5230) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Mégis mi alapján választhatja ki pont az én adatlapomat ?

IP cím alapján ?, akkor meg miért nem áll át, azoknak is, akik hasonlóan ahhoz az IP címhez tartoznak, mint én ?

köszi

(#5243) Thrawn válasza Johnny Cage (#5240) üzenetére


Thrawn
félisten

Social Fixer a barátod.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5244) Johnny Cage válasza Thrawn (#5243) üzenetére


Johnny Cage
addikt

köszi. megbízható ez a cucc? (biztonságos?)

[ Szerkesztve ]

(#5245) dave93


dave93
őstag

Srácok, olyan van, hogy én valakit nem tudok ismerősömnek jelölni, csak ő engem? :F

(#5246) Thrawn válasza Johnny Cage (#5244) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerintem az és hasznos is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5247) kispx válasza dave93 (#5245) üzenetére


kispx
addikt

Van olyan, mert az adatvédelmi beállításokban van olyan, hogy "Ki küldhet neked ismerősnek jelölést?" ott lehet szabályozni, hogy mindenki, vagy csak az ismerősöd ismerősi jelölhetnek be téged.

(#5248) Magany válasza haromegesz14 (#5217) üzenetére


Magany
tag

udv,teljesen ujrainstalaltam a gepet es semmi...a problema megmaradt

(#5249) erikke17 válasza Magany (#5248) üzenetére


erikke17
őstag

Ha parancssorba beirod, hogy: /ping www.facebook.com megpingeli? Kiirja, hogy hány milliszekundum volt a válaszidő, vagy nem is jön válasz?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.