Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) fradi81 válasza S_P_E_C_K (#5850) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

1 db. ember hogy tudja ezt megcsinálni?

moto g72, Ninebot d28e

(#5852) S_P_E_C_K válasza fradi81 (#5851) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

nem tudom hogy működik a szitu... van egy oldalam facebookon... és oda kiraktam egy képet.... és gondolom valaki onnan... tehát gondolom nem egy ember nyomta rá hogy reported... :R

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#5853) mukibuci válasza S_P_E_C_K (#5852) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem kell a farkad/segged/felvágott macskád mutogatni és nem tiltanak ki :D :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5854) S_P_E_C_K válasza mukibuci (#5853) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

hehe.... :D az a helyzet... hogy egy Vw Photography oldalam van, és kiraktam egy Vw kocsit... és gondolom le volt védve.. aztán kaptam is jelentést tőle... akkor ti se vágjátok ilyenkor mi lehet rá az orvosság hogy vissza kapjam a profilom ?

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#5855) krizmo_ válasza mukibuci (#5853) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

:Y hűha. Na igen, ki tudja mit mutogatott azon a képen. ;]

Szerk.:
Most már tudjuk.:)

[ Szerkesztve ]

(#5856) mukibuci válasza krizmo_ (#5855) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

most már azt tudjuk, hogy egy vw bogárból lógatta ki... ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5857) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Üdv!
Az ismerősöknél a listáknál mit jelent a get notifications pont? Ha bepipálom, akkor értesítést kapok a tevékenységeiről, vagy ő az enyémről?

(#5858) mukibuci válasza Grande Ale (#5857) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha ő kapna, akkor give lenne nem get :U egyébként is jobban szeretném én szabályozni, h kiről kapok értesítést, minthogy más szabja meg... józan paraszti ész hol marad? :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5859) Grande Ale válasza mukibuci (#5858) üzenetére


Grande Ale
őstag

Jól van na, azt hittem, hogy oda vissza működik. De amúgy nem működik, kipróbáltam, nem jön értesítés telefonra.

(#5860) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Nos a muter FB-jén szoktam látni hogy ha megosztok a saját FB-men valamit akkor muter kap értesítést. Ezt hogy tudnám blokkolni? Meg már másnál is tapasztaltam hogy ha valamit megosztok rögtön belájkolja pedig ex ismi :D Szerintem nála is feljön az értesítés. Na ez is idegesítő tud lenni.

Hogy tudnom kioffolni ezt a funkciót?

(#5861) Eliot Anders válasza Buster17 (#5860) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

"Muter" be van jelölve nálad családtagnak? Mert akkor azért kap külön értesítést rólad.

(#5862) Buster17 válasza Eliot Anders (#5861) üzenetére


Buster17
addikt

És akkor én miért nem kapok? Pedig sok családtag be van jelölve és sosem kapok értesítést ha megosztanak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#5863) hecktor


hecktor
aktív tag

üdv

miért írja hogy kedvencek:7, amikor csak egy oldalt likeoltam be? :F

(#5864) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, gyors kérdésem lenne: mivel én nemvok faceon, nem tudom hogyan kell, vagy lehet-e egyáltalán, elrejteni magam egy ismerősöm elől, úgy pl, hogy ne lássa hogy fent vagyok fészen, vagy ne tudjon chatelni velem, de azt se lássa, hogy töröltem. Lehet ilyesmit, ha igen akkor hogyan?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#5865) kispx válasza Kloden (#5864) üzenetére


kispx
addikt

Tiltod, és rád sem tud keresni.

(#5866) Kloden válasza kispx (#5865) üzenetére


Kloden
senior tag

Ok, de így akkor látja hogy tiltottam, hiszen eltűntem a részére, nem?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#5867) kispx válasza Kloden (#5866) üzenetére


kispx
addikt

Ha van esze akkor rá fog jönni.
De nem szerepelsz az ismerősei között.
Az üzeneteknél a neved feketével lesz szedve (és nem lehet rákattintani)

Egyébbként chat alján fogaskerék -> további beállításod -> A chat bekapcsolása minden ismerős számára,kivéve...

És ekkor nem látja, hogy fentvagy.

[ Szerkesztve ]

(#5868) Kloden válasza kispx (#5867) üzenetére


Kloden
senior tag

Köszi, ez jó lesz akkor :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#5869) BeerBier


BeerBier
senior tag

Tisztelt Urak!

Hogyan lehetne megakadályozni hogy az idővonalamra belinkelgessenek ismerősök mindenféle baromságot?

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#5870) kispx válasza BeerBier (#5869) üzenetére


kispx
addikt

Adatvédelmi beállítások -> Idővonal és Megjelölések -> Ki írhat bejegyzést az idővonalamra?

(#5871) BeerBier válasza kispx (#5870) üzenetére


BeerBier
senior tag

Köszönöm szépen :R

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#5872) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van iphone 3G telefonja?azért kérdezem mert nem tudok letölteni appot pl facebookot pfffffff

Nexus 5

(#5873) Fecogame válasza Kunsztler (#5872) üzenetére


Fecogame
veterán

Kicsit bővebben kifejtenéd, mit ír ki a telefon, hányas verzió, van-e JB, stb.?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5874) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne hogy kb fél éve nem működik rendesen az események menüpont! Bár eddig nem voltam benne biztos de most már tuti hogy nem működik, és rohadtul idegesít, mert rendszeresen használtam ezt a funkciót és az elmúlt években rengeteg jó buli volt amiről itt tudtam tudomást. Mert ugyebár kéne látnom az ismerősök által jelölt bulikat.Na már most ameddig a régi esemény menü volt kb fél évvel ezelőttig addig működött is rendesen, de amióta megújították, volt 1 olyan gyanúm hogy a felét se látom... de ez most be is igazolódott, mert most hívtak 1 bulira, küldtek linket, és látom hogy már 10 ismi is jelölte hogy ott lesz meg még 1 csomó a talánba, és ha nem a linken keresztül megyek oda, akkor az esemény menübe nem látom a bulit! Pedig mivel nem is 1 ismerős ott lesz kéne hogy lássam, elkezdtem keresgélni, meg kérdezni haverokat ki hova megy hétvégén és küldtek még pár linket, kapásból találtam most szombatra 4 olyan esemény ahol lesznek ismik és mégse látom, azaz nem ajánlja fel a facebook... és ez így rohadtul nem oké:( Valaki nem tudja hogy miért van ez, esetleg mit kéne beállítanom?

Haver azt mondta hogy lista nézetbe kéne, hogy lássam az ismerősök eseményeit ha a beállításoknál be van pipálva a javasolt események, ez be is van állítva de mégse mutassa! Vagyis 1-2ot látok, most szombatra is 2öt jelez, hogy ott lesznek ismik, ja 1-1 ismi mind a 2ön, bezzeg a fasza bulit amire hívtak azt nem jelzi pedig lesz ott vagy 10 ismerős, és még másik 3 kisebb bulit se jelzi ki, csak pont a 2 legszarabbat ami nem érdekel. Jó lenne tudni mi alapján rakja ki pont azt a 2öt, és mért nem azokat ahol többen vannak, vagy egyszerűen miért nem ajánl fel minden egyes olyan bulit amit valamelyik ismerősöm bejelölt.

(#5875) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Sziasztok

Facebookon valamiért nem engedi 2 albumom ( pl. portré ) láthatóságát lekorlátozni.
:(
Az összes többi albumnál legörgethető a kis fogaskerék és felajánl mindenféle beállítási lehetőségeket, ezeknél nem.
Mikor rámegyek az egérrel,akkor kiírja,hogy "Youn can change the audience for each photo in this album" ,de sehol sem találom hogy lenne ez megoldható.
Ha belépek az albumba,ott sincs ilyen lehetőség, csak kedvencnek állíthatom be,meg törölhetem, meg jelölgethetek.
Baromi idegesítő,aki tud rá megoldást az írjon please!

Alias: Júzer error

(#5876) Kapanyél válasza -HajTömeg- (#5875) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ez a profilképek és a borítóképek? Ha igen, azokat nem nagyon engedi korlátozni. A borítók töknyilvánosak, a profilképek közül meg egy mindenképpen az kell legyen.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5877) -HajTömeg- válasza Kapanyél (#5876) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

A profilkép és az üzenőfalra feltöltött képek.
Az összes többinél engedi beállítani és itt is írja,hogy "Youn can change the audience for each photo in this album" ,de sehol sem találom .

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#5878) -HajTömeg- válasza Kapanyél (#5876) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

MEGVAN!

A képre kattintva mellette fent van egy ikon.
Itt látható

Alias: Júzer error

(#5879) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Egy csoportban hogy lehet egyszerre nagyon sokat visszamenni, esetleg az összes posztot megnyitni egyszerre? Görgő lenyomásával görget magától úgy ~ötszöri "Older posts"-ig, de utána megáll és már csak konkrét rákattintással lehet tovább nyitni. Durván egy évvel ezelőtti posztokat szeretnék visszanézni, szóval ez igencsak nem játszik, hogy görgetés-görgetés-katt, majd újra.

(#5880) qdak válasza Chosen (#5879) üzenetére


qdak
addikt

mouse auto klicker ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5881) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Van valami olyan megoldás az üzenőfalra, mint chatnél, hogy csak bizonyos emberekre vagyok kíváncsi? Egyesével sok idő lenne letiltani az ismerőseim 90%-át, ilyen menüpontot meg nem találok sehol.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5882) Chosen válasza qdak (#5880) üzenetére


Chosen
addikt

Amikor rákattintasz az Older Posts-ra, csak expand-elni neked, de nem küld le az éppen aktuális legaljára, egy katt után mindenképp görgetni is kell. Ha van autoclick és autoscroll egyszerre na az már érhet valamit, de mi tud ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#5883) krizmo_ válasza Bjørgersson (#5881) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Csinálj "listát", akire nem vagy kíváncsi olyan listába rakd, hogy ne lásd mit csinál...
Legalábbis nálam így van, egyesével lehet bepakolni az embereket, csoportos megoldás, csak akkor van, bármire is ha van listád...

(#5884) enginev3.0 válasza krizmo_ (#5883) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam is így van, ha ez nem lenne, meghalnék a sok agyfa... dologba :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5885) Bjørgersson válasza krizmo_ (#5883) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont ezt akartam elkerülni. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5886) krizmo_ válasza Bjørgersson (#5885) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor akikre nem vagy kíváncsi azokat töröld, egyébként is ha nem vagy rájuk kíváncsi miért az ismerőseid :F Én olyan végtelenül egyszerű ember vagyok, hogy az ilyeneket vissza se jelölöm.

[ Szerkesztve ]

(#5887) enginev3.0 válasza Bjørgersson (#5885) üzenetére


enginev3.0
félisten

egyébként ne azokat töröld akik nem érdekelnek
azokat vedd fel egy listába akik érdekelnek!

Sokkal gyorsabb. Nekem kb 280ismerősöm van, ebből durván 15-nek látom a kiírásait.
Azt a 15 embert pedig nem nehéz összekapkodni egy csoportba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5888) Bjørgersson válasza krizmo_ (#5886) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak a közeli barátok és családtagok bejegyzéseire vagyok kíváncsi, de ezért nem akarom letörölni az ismerősöket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5889) enginev3.0 válasza Bjørgersson (#5888) üzenetére


enginev3.0
félisten

letörölni semmiképp nem kell, max leiratkozni a kiírásaikról, és sose látod egyikét sem, de attól még az ismerőseid maradnak :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5890) qdak válasza Chosen (#5882) üzenetére


qdak
addikt

http://webapps.stackexchange.com/questions/8336/how-to-auto-expand-all-older-posts-on-facebook-wall

itt van 1 dolog hozza, sajna angolbol nem vok annyira otthon, es telorol vagyok, majd meg keresgelek ha nem jo!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5891) Chosen válasza qdak (#5890) üzenetére


Chosen
addikt

Köszi, feltettem, de sajnos hiába állítom be, nem akar a szokásosnál többet lenyitni. Szóval mintha nem működne. :(

(#5892) Chosen válasza Chosen (#5891) üzenetére


Chosen
addikt

De, ez működik, csak éppen a Wall-on, groupban pedig nem. :(

(#5893) Freddycom


Freddycom
őstag

Ez a layout hogyan érhető el?

(#5894) Fecogame válasza Freddycom (#5893) üzenetére


Fecogame
veterán

Idővel aktiválják, várni kell rá, hasonlóan a TimeLine-hoz.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5895) qdak válasza Chosen (#5892) üzenetére


qdak
addikt

nem tom, probalj googlizni angolul, masnak is van ilyesmi gondja :-S

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5896) Freddycom válasza Fecogame (#5894) üzenetére


Freddycom
őstag

Oké, köszi a választ.

(#5897) csabám


csabám
addikt

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy vissza lehet állítani azokat a fényképeket az idővonalamon amin meglettem jelölve, de én rejtettem el?
Köszönöm előre is.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5898) csabám válasza csabám (#5897) üzenetére


csabám
addikt

Meglett :)

Eseménynapló - Fényképek

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5899) Buster17 válasza Buster17 (#5862) üzenetére


Buster17
addikt

erre valaki valamit?

(#5900) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Csak nálam nem megy a facebook? :F

Ping és nyomkövetés lefut, de az oldal nem jön be. Se mobilnetről se vezetékesről, de az ismerősömnél aki nem messze lakik annak bejön.

TheMarci:

Most már nálam is. :F Azt, hogy miért javult meg nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.