Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Fecogame válasza FlashPlayer (#5050) üzenetére


Fecogame
veterán

Mindenki úgysem fogja... :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5052) FlashPlayer válasza Fecogame (#5051) üzenetére


FlashPlayer
tag

Nem mondtam, hogy fogja :P
Egyébként ez egy piros a fbrészére. Amikor volt erről a tl-ről szó, azt mondták, hogy mindenkinek ez lesz, és nincsen sima fal. Most pedig mégis megadták alehetőségét h ne aktiváld.

(#5053) Canis rufus


Canis rufus
tag

51 mega lett az Fb archívom :)

(#5054) stranger28 válasza Fecogame (#5051) üzenetére


stranger28
addikt

Nem hát, nekem tuti nem kell. Szeretem az újításokat és próbálom magamra erőltetni, ha megéri, de ez szvsz most egyáltalán nem.

(#5055) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

egy chat-el kapcsolatos kérdésem volna, ha valaki esetleg tudja rá a választ. mitől függ az, hogy látom e a chat history-t a chat ablakban avagy sem? vajon az utolsó beszélgetés óta eltelt időt nézi a face, mert nálam egy pár embernél nem jönnek elő az előzőleg lefolytatott beszélgetéseink, üres marad az ablak.. pedig a beszélgetéseinket megőrizte az FB, azt megtalálom a leveleknél, de a chat ablakban nem jelenik meg. nem eget rengető dolog, csak kíváncsiság.

(#5056) Canis rufus válasza Johnny Cage (#5055) üzenetére


Canis rufus
tag

Ha jól tudom az utolsó beszélgetés óta eltelt időtől függ a dolog

(#5057) Mr.Csizmás válasza Johnny Cage (#5055) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb. 1-2 hét, változó, valszeg algoritmusból számolja, hogy kitegye, vagy ne.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5058) Magany


Magany
tag

sziasztok,van mar megoldas a problemara hogy nalam nem megy fel a gep fb rs ha mashoz elviszem meg igen?mashova gond nelkul fel megy csak a fb ra nem.

(#5059) Canis rufus válasza Magany (#5058) üzenetére


Canis rufus
tag

Tiltva van routeron a facebook

(#5060) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok.

SMS üzenetek bekapcsolását akarom aktivizálni, ugye kéri ország/régiót, de nincs a választások között MAGYAR/HUNGARY....Így be se tudom állítani...

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#5061) mukibuci válasza B-L-A-C-K (#5060) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

költözz el :D alternatív megoldásként várj türelemmel, míg nálunk is elérhető lesz

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5062) B-L-A-C-K válasza mukibuci (#5061) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tulajdonképpen azt szeretném megcsinálni, hogy értesítsen, ha a fiókomon egy olyan eszközről jelentkeznek be, ahonnan korábban még soha. Amit meg is lehet csinálni itt:

Biztonság ---> Bejelentkezési értesítők ---> Szöveges üzenetek....Azonban ha menteni akarom ezt a hibát dobja fel.

Viszont, a böngészőmmel minden rendben van, az adott hibák amiket kiír hülyeségek, mert nem "Privát böngészés" vagy "Inkognitó" módban használom, illetve a nem úgy van beállítva a böngészőm hogy bezáráskor automatikusan törölje a sütiket.

Így azt hittem ott kell aktiválni először az sms-eket, ahol az előbb kerestem, azért is van ez a hiba. De akkor nem ez lenne rá a megoldás. Ez létező dolog szóval be lehet állítani ezt az értesítést, mert több ismerősömnek is működik. De nekem valamiért nem akarja...Úgyhogy megoldásokat várnék...:)

[ Szerkesztve ]

(#5063) stranger28 válasza B-L-A-C-K (#5062) üzenetére


stranger28
addikt

Valami kiegészítő nincs fent, ami beleturkál?

(#5064) B-L-A-C-K válasza stranger28 (#5063) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nincs, 3 fajta böngészővel is ez a helyzet. Otthoni hálózatról is megnézem majd....

[ Szerkesztve ]

(#5065) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Ezek @facebook.com-os címek, amivel meg lettünk "ajándékozva" mennyire használhatóak?
Címeztem magamnak egy rendes levelezőrendszerből e-mailt, de sehol semmi.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5066) bzsolt99 válasza haromegesz14 (#5065) üzenetére


bzsolt99
tag

Én annyiból tartom hasznosnak aki nincs fent facebookon azzal is lehet kommunikálni nálunk is előfordult hogy jól jött mert az illető csak facebookon letehet vele beszélni.
Nekem teljesen jól működött oda vissza.

[ Szerkesztve ]

(#5067) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Szeretnem torolni egy rokonom fiokjat, erre meddig kell varni?

Valaki probalta mar?

(#5068) mukibuci válasza Steelmanus (#5067) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az letöltés, nem pedig törlés, ugye tudod :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5069) Steelmanus válasza mukibuci (#5068) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen tudom, de elotte archivalni szeretnem. Ez a sajat fiokjaba menne es ott is akarom hagyni, hogy lassa mibe rangattak bele a szerettei.
Mar tobb mint ketoraja igy all. Ezert kerdeztem.

Idezet:
Bizonyos információk egy adott szolgáltatás nyújtásához szükségesek, így ezeket csak a fiókod törlését követően töröljük. Némely Facebook-tevékenységet nem a fiókodban tárol a rendszer: ilyen például a csoportoldalon való közzététel vagy az üzenetküldés (ahol előfordulhat, hogy ismerősöd azután küld neked üzenetet, hogy már törölted a fiókodat). Ezeket az adatokat a fiók törlését követően is megőrizzük.

Nem ert a nethez a rokonom, a lanyai tettek ki en pedig torolni fogom pont emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#5070) Orlin


Orlin
addikt

sziasztok!

a chat-ben mit jelent az üzenet mellett a "latte" szó?See szokott lenni de az talán azt jelzi,h megnézték az üzenetet.

thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#5071) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Na tobb mint ketora utan megjott a fiokjaba az uzenet es az archivum is.
Koszonom a valaszokat.

(#5072) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Tudom már régebben kérdeztem, de hátha valaki már azóta megfejtette.

Szóval, a facebook mi alapján válogatja ki (régebbi "elrendezésnél, tehát nem az új idővonalas), hogy mikor rámész a profilodra, akkor kik azok az ismerőseid akiket kiemel? (Ott bal oldalt vannak egymás alatt). Mert, hogy nem véletlenszerűen az biztos, ugyanis ha frissítesz akkor ugyanazok lesznek ott, csak más sorrendben, viszont ha eltelik egy nap akkor mondjuk a 10-ből 8 ugyanaz és 2 új. Aztán vannak olyanok akik szinte mindig ott vannak, viszont rengeteg olyan aki meg sosem. Az alapján sem lehet, hogy kik nézik az adatlapom, mert pl. volt, hogy olyat is bedobott oda, aki már egy ideje fel se lép az oldalra, mivel másik felhasználója van azt meg nem törölte, meg egyik ismerősömet megkértem ,hogy naponta többször is nézegesse az adatlapom több napon keresztül, de mégsem dobta be. Szóval egyenlőre ez rejtély. Próbáltam neten utánanézni, rengetegféle fórumon kérdezik, de konkrét választ még sehol nem találtam. Vagy ez ilyen facebook titok? :U

BANZAII

(#5073) stranger28 válasza MaciG (#5072) üzenetére


stranger28
addikt

Hát ez gondolom algoritmus alapján megy, jópár változóval. Szerintem az alapja az lesz, hogy mennyit beszéltetek összesen, utána, hogy mostanában, utána esetleg a profilnézések, lájkok, kattok a javára vagy ahol szerepel. Ez volna elsőre a logikus. :)

[ Szerkesztve ]

(#5074) Magany


Magany
tag

MOST MAR VEGKEP NEMTUDOK FELMENNI A FB RA....... :W

(#5075) haromegesz14 válasza Magany (#5074) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Pedig elérhető ;] :P

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5076) MaciG válasza stranger28 (#5073) üzenetére


MaciG
addikt

Igen, ezt én is gondoltam, hogy valami alapján, de itt a kérdés az m,hogy mi alapján. :D

BANZAII

(#5077) stranger28 válasza MaciG (#5076) üzenetére


stranger28
addikt

Pontosan leírva sose tudjuk meg, ez pedig elég jó közelítés szerintem.

(#5078) #56474624 válasza MaciG (#5072) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem semmi köze ahhoz, hogy adott személyekkel mennyit kommunikálok, nézegetjük egymás profilját.
Persze ha van időd, kísérletezgethetsz sok-sok kamureggel. :DDD

(#5079) Magany


Magany
tag

senkinek nincsen ien gondja+nemtud ra valami megoldast+adjam el a gepemet!?

(#5080) Magany


Magany
tag

szoval leirom meg 1x.az en gepemrol nem lehet fel menni fbra ha elviszem valakihez ott gond nelkul felmegyen.ha ide hoznak egy masik laptopot iz is gond nelkul felmegyen....az enyem az en internetemen 20 pers-25 perc vagy fel se megyen.meg a kezdolapra sem.....mashova gond nemkul.....VALAKI!!!

(#5081) Canis rufus válasza Magany (#5079) üzenetére


Canis rufus
tag

????????????

(#5082) MaciG válasza Magany (#5080) üzenetére


MaciG
addikt

Tehát ha elviszed valakihez a gépedet, és ott csatlakozol a netre akkor tudsz facebookozni, de otthon meg nem. Viszont ha valaki visz egy gépet hozzád, ő tud netezni a te "25 perces" (lol :DDD ) neteddel? :F

BANZAII

(#5083) haromegesz14 válasza Magany (#5080) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Nincs mese, el kell adni!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5084) finest válasza Magany (#5080) üzenetére


finest
őstag

Napok óta szív itt mindenki hasonlóval. Mibe fogadunk, h kábelneted van? Majd idővel megjavul.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#5085) Magany


Magany
tag

netem,azt mondja szolgalatato nem naluk van a gond ha minden mas megyen....2x instalaltam a gepet ip cimet is kikonyorogtem es semmi....

(#5086) Magany válasza haromegesz14 (#5083) üzenetére


Magany
tag

ozulok hogy tetszik szivatni!!!!

(#5087) Magany válasza haromegesz14 (#5065) üzenetére


Magany
tag

vagyis orulok.....epkezlab otlet ha mondjuk megerolteted magad? :P

(#5088) Canis rufus válasza Magany (#5085) üzenetére


Canis rufus
tag

Mit kell azon kikönyörögni?

(#5089) Magany


Magany
tag

nem osztogatjak az ip cimet ingyen...legalabb is mifelenk nem

(#5090) MaciG válasza Magany (#5089) üzenetére


MaciG
addikt

Máshol sem, de ha itt a fix ip-re gondoltál az nem kell a facebooknak. (Már csak azért mert az Ip cím az előfizetéssel jár, anélkül nehéz lenne netezni)

BANZAII

(#5091) Magany válasza MaciG (#5090) üzenetére


Magany
tag

biztos en nem ertek hozza,nekem javasoltak hogy lehet az segit de nem jott be.....nincs tobb otletem.....nemertem miert nem megy nalam a dolg mas interneten meg igen.....lehet az a gond hogy nem jelentkeztem ki s virust kaphatam ami blokkolja a belepest?

(#5092) Canis rufus válasza Magany (#5089) üzenetére


Canis rufus
tag

??

cmd -> ipconfig /all és ott az Ip címed.

Most ezen mit kellett kikönyörögni? :D Egyébként le van tiltva az otthoni host-nál a facebook és ennyi. Gondolom valaki host-ban vagy routernél feketére pakolta

[ Szerkesztve ]

(#5093) haromegesz14 válasza Magany (#5087) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Ezen az oldalon keresztül se tölti be?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5094) stranger28 válasza Canis rufus (#5092) üzenetére


stranger28
addikt

Arra gondolt, hogy nincs statikus IP-je, nem?

(#5095) Canis rufus válasza stranger28 (#5094) üzenetére


Canis rufus
tag

Szerintem ő sem tudja mire gondolt, és az miért baj ha dinamikus van neki? Ipconfig ot nem zavarja

(#5096) stranger28 válasza Canis rufus (#5095) üzenetére


stranger28
addikt

Nem mondtam, hogy baj, csak szerintem arra gondolt... :U

(#5097) haromegesz14 válasza Canis rufus (#5092) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

ipconfig-gal sokra megy ha routert használ, úgy csak a DHCP által kiosztott címet fogja látni, nem pedig azt amit az ISP adott neki. Lehet, hogy pont statikus IP-je van, mint kábel netnél általában szokott, és kérte, hogy új IP-re tegyék, hátha megoldja a problémát.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5098) kpal


kpal
veterán

Mobilon hogyan lehet törölni embert ? Mertén a Opera min-t használom + mobilon is az uj timeleni cumót mutatja, és nincs ott törlés! :W

(#5099) Magany


Magany
tag

radios es kabeles netem van,szoval kabelon csatlakozik a gephez....es miert kell lenezni ha nem ertek hozza?tolem okosabbak sem oldotak meg a gondomat penzert.....azert van ez az oldal hogy segitsunk egymason es ne fikazuk a masdikat!nincs ruterom az ip cimet a szolgaltato adta s tanacsra csereltetem le hastha ott valami blokk van....

(#5100) Canis rufus válasza Magany (#5099) üzenetére


Canis rufus
tag

A védelmi szoftvered blokkolja az fb-t, a DNS szolgáltatód blokkolja az fb-t, a host fileból blokkolja a géped az fb-t mert valaki tiltóra rakta tőletek.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.