Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) WhiteWalker válasza StLui (#25799) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Értem én a mögöttes dolgot , de hogy egy cikk olvasása , majd vissza lépés után reload? Agyrém.
Arról nem beszélve , mondjuk ha valakinek szeretném megosztani a bejegyzést olvasás után , kereshetem utólag , mert tuti nem adja be még egyszer , újra töltés után :W

[ Szerkesztve ]

(#25802) bigdady válasza WhiteWalker (#25801) üzenetére


bigdady
nagyúr

Itt hibátlan. Nem kevés a ram?

[ Szerkesztve ]

(#25803) WhiteWalker válasza bigdady (#25802) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem hiszem. , 6 giga csak elég ;]

(#25804) HoTaZo válasza WhiteWalker (#25801) üzenetére


HoTaZo
őstag

Erre lehet megoldás, hogy olvasás előtt likeolod, megnézed a cikket, ha kidob, akkor a Tevékenységi listában megtalálod, ahogy csako kolléga javasolta nekem. Ha meg nem akarod likeolni, akkor utólag kiveszed a likeot.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#25805) WhiteWalker válasza HoTaZo (#25804) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R

(#25806) bigdady válasza WhiteWalker (#25803) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor sok mert nekem 3 :) ios

[ Szerkesztve ]

(#25807) krizmo_ válasza WhiteWalker (#25801) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Blokkolók nem mennek?

(#25808) WhiteWalker válasza krizmo_ (#25807) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mire gondolsz?

Megnéztem több , kb 3db Facebook alternatív appot , egyiknél sincs gond , csak a gyári Facebook app ilyen ótvar.

[ Szerkesztve ]

(#25809) krizmo_ válasza WhiteWalker (#25808) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nálam a reklámblokkolók szoktak hasonló gondokat okozni, ezért kérdeztem, hogy esetleg mennek-e.

[ Szerkesztve ]

(#25810) WhiteWalker válasza krizmo_ (#25809) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Blokada van fent.
De az alternatív appok nem töltődnek újra .

(#25811) bigdady válasza WhiteWalker (#25810) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor az. A mókolás okoz ilyet.

(#25812) WhiteWalker válasza bigdady (#25811) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Harmadjára írom le :o , az alternatív Appok érdekes mód nem töltődnek újra. Sőt simán a memóriába maradnak , semmi olyan nem jelentkezik mint a hivatalos Facebook appnál.

(#25813) buci30


buci30
addikt

Kettő messenger-em van egy a régi face-em ami már nincs de a messenger igen és az új face-em messenger-rel.
Azt tudom, hogy a messenger-be lehet váltani de az nem jó, mivel csak arra jön értesítés amibe épp be vagyok jelentkezve.
Tehát kéne egy másik app is amibe be tudok lépni a másik messenger-el és jön is értesítés.

Tudtok ilyet iPhone-ra kéne.

Köszi előre is 😊

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#25814) csako válasza WhiteWalker (#25812) üzenetére


csako
veterán

Ez annyit jelent, hogy kifejezetten csak a gyári Facebook app allergiás rá.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#25815) Def26


Def26
félisten

Sziasztok!

Ha valakit véletlenül bekavartam messengerben a "szűrt üzenetek" közé, hogy tudom visszarakni a többi üzenet közé?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25816) krizmo_ válasza Def26 (#25815) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Ha írsz neki, akkor visszakerül.

(#25817) Def26 válasza krizmo_ (#25816) üzenetére


Def26
félisten

:R akkor megvárom míg a férje elhúz. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25818) Newyorker


Newyorker
addikt

Messengere lehet valakinek úgy, hogy nincs fbook profilja? Ha igen, akkor hogyan tudok Neki írni?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#25819) bigdady válasza Newyorker (#25818) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mobilszámra ha anno úgy regisztrált rá (ma már nem lehet) vagy a nevére keresve

[ Szerkesztve ]

(#25820) Newyorker válasza bigdady (#25819) üzenetére


Newyorker
addikt

Mármint a mobilszámára hol keresek rá?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#25821) bigdady válasza Newyorker (#25820) üzenetére


bigdady
nagyúr

Azt írtam névre keresel és vagy kidobja vagy nem.
Vagy ha tudod a számát arra írsz.
Mobilszámra nem lehet keresni

[ Szerkesztve ]

(#25822) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van arra mód , hogy az ismerősöket csoportokba rendezzem és ezeknek a csoportoknak adjak különböző láthatósági szabályt?

Vagy csak egyesével lehet az ismerősöket rendezni:
- közeli
- távoli
- névtelen
- korlátozott
lehetőséggel?

[ Szerkesztve ]

(#25823) buci30


buci30
addikt

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#25824) krizmo_ válasza WhiteWalker (#25822) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Arra van lehetőség, hogy az ismerőseidet listába teszed, és amikor megosztasz valamit, akkor ott a láthatósági beállításoknál ki tudod választani kikkel szeretnéd megosztani.

(#25825) krizmo_ válasza buci30 (#25823) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem hiszem, hogy erre van bármilyen app, próbáld ki, hogy csak 1 Messengert használsz. ;)

(#25826) WhiteWalker válasza krizmo_ (#25824) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Értem , köszi.
Azt tudod esetleg , hogy ha valaki "névtelen" listába kerül az mit lát?
A korlátozott egyértelmű , a közeli és távoli ismerős pedig , gondolom az adott ismerős követés szempontból érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#25827) krizmo_ válasza WhiteWalker (#25826) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ez segíthet:
Hogyan használhatok listákat az ismerőseim rendszerezésére a Facebookon?
Nem találkoztam még névtelen listával, elképzelhető, hogy ezt te hoztad létre?

(#25828) WhiteWalker válasza krizmo_ (#25827) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én semmilyen listát nem hoztam még eddig létre ( vagy én nem emlékszem rá :U ) .
A Facebook ajánlotta fel , ha rámegyek egy ismerősre és azon belül az "ismerősöd" opcióra ,majd az "ismerőslista módosítása" lehetőségre.

(#25829) Horroristic


Horroristic
friss újonc

Sziasztok
A következő ügyben kérnék tanácsot és előre is köszönöm a segítségeteket.

Van egy oldalam, a Játékok a polcról, ami abszolút egy nonprofit, hobbi jellegű specifikus témákkal foglalkozó oldal....van egy blogom, facebook oldal, youtube csatorna ugyanilyen néven stb.
Idáig az volt a szokásos workflow, hogy a blog.hu-s blogomra megirtam egy cikket vagy youtubera megcsináltam egy videót és ezeket a linkeket bejegyzésként kiraktam a facebook oldalra is. Majd ezt megosztottam a magán (az oldalamon adminisztrátori jogkörrel bíró) profilommal a különböző tematikus csoportokba, ahol ismert tag vagyok. Idáig ez remekül ment is és bár a facebook sokszor random letekerte az elérési adatokat, azért általában heti szinten kb 10000 ember idővonalán látható volt valamelyik produktumom. Csütörtök óta viszont ez az egész kb kettétört, amikor a PC-s facebook felületem átváltott az új (borzalmas) felületre....

Azóta gyakorlatilag a harmada lett a bejegyzéseim elérése, noha én ugyanoda osztom meg azóta a dolgokat, mint előtte, illetve egy csomó funkció eltűnt, amit eddig mindig használtam. Ilyen volt például az is, amikor a magán profilommal megosztottam az oldalam hivatkozását, be lehetett pipálni, hogy a bejegyzés egy ilyen kis ketrecben jelenjen meg.... és akkor ott volt az oldalam neve tetszik gomb stb.... ilyen most nincs, gyakorlatilag ha megosztok valamit most csak annyi látszik, hogy én megosztottam egy hivatkozást de az oldalam ugye nem látszik csak maga a hivatkozás - szerintem emiatt eshetett vissza az elérés, plusz ugye csak úgy lájkolni se tudja az egyszerű olvasó onnan az oldalam.

- Gondoltam hogy akkor oldalként belépek ugyanazokba a csoportokba és akkor majd úgy osztom meg - idáig lehetett ilyet most nem lehet

- Gondoltam megosztogatom majd mobilról akkor majd jó lesz, de nem....ugyanolyan és ugyanannyira nem jut el annyi emberhez (ráadásul ha pcn osztom meg nem is látszik utána az oldalon, hogy egyáltalán van a cikknek megosztása....csak akkor ha mobilon osztottam)

- Gondoltam ha sokan lájkolják a bejegyzést felkúszik az elérés - idáig így volt, viszont most olyan mintha semmit sem befolyásolna

Mit tudok tenni? Nyilván nem csak az elérés, hanem a mindenfajta interakció is visszaesett....hirdetést meg nem fogok venni, hiszen egyrészt nonprofit a dolog, másrészt én a tematikus (gyűjtői) csoportok közönségének csinálom a dolgot nem random hirdetésekkel elérhető embereknek.
Tudtok tanácsolni valamit vagy szokjam meg és húzzam le a rolót
Köszi szépen
Tóth Balázs

(#25830) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Meglévő Facebook fiókomat szeretném törölni, viszont a messenger-t meghagynám. Ezt hogyan tudom kivitelezni?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#25831) Calogero válasza Digital (#25830) üzenetére


Calogero
addikt

Akkor nem törőlni kell a fiókot, csak felfüggeszteni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#25832) krizmo_ válasza Digital (#25830) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Korábban lehetett a Messengert Facebook nélkül használni, de már megszüntették ezt a lehetőséget.
Regisztrálhatok-e a Messengerre, ha nincs Facebook-fiókom?

[ Szerkesztve ]

(#25833) Digital


Digital
addikt

Köszönöm szépen! :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#25834) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Hátha valaki tudja. Ez a béta verziós számomra hasmenés kinézetet hogyan tudom visszaállítani a régi verzióra?

(#25835) kidnou válasza t.imi (#25834) üzenetére


kidnou
senior tag

Sehogy.

(#25836) t.imi válasza kidnou (#25835) üzenetére


t.imi
addikt

Ne már :( Olvastam cikket, hogy nem tetszett és visszaállt a régi skinre. Asszony is meg tudta csinálni.
Ha így van, nagy cumi. Köszi a gyorsat :R

(#25837) kidnou válasza t.imi (#25836) üzenetére


kidnou
senior tag

Nálam is ez van, átváltott. Páromnál megkérdezte akarja e. Kipróbálta, visszaállt a régi kinézetre. Neki mai napig ott a "gomb" hogy változtathatja a kinézetet. Nem egyszerre kapja meg mindenki

(#25838) t.imi válasza kidnou (#25837) üzenetére


t.imi
addikt

Érdekes kivitelezés ebben a formában. Köszi a segítséget. :R

(#25839) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Két napja a Csoportjaim fülre kattintva egymás alatt két oszlopban megjelentek azok a csoportok, amelyeknek tagja voltam.
Most a bal oldalra egymás alá összepasszírozva ott egy kis lista. Ebben nem látom az olvasatlan bejegyzések számát, csak egy kis kék pont jelöli, ha van új bejegyzés.
Közben pedig szinte az egész oldal a különféle csoportokat ajánlja, amiknek még nem vayok tagja, de érdekelhet.

Hogyan lehet visszaállítani a régit?

(#25840) krizmo_ válasza aclandiae (#25839) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Bal oldalt a hivatkozásoknál rögzítve vannak a csoportok?

(#25841) aclandiae válasza krizmo_ (#25840) üzenetére


aclandiae
senior tag

Igen.
Viszont az előző megoldás jobban praktikusabb volt.
Engem nem érdekelnek ajánlott csoportok, amit keresek, azt megtalálom.

(#25842) deedee


deedee
őstag

Üdv!

Nekem is ez a Béta katyvasz a gondom, de kicsit másképp...

Össze van kapcsolva a magán és a hivatalos írói oldalam. Pár napja nem tudom megnézni a hivatalos oldalam hírfolyamát. Eltűnt a "hírfolyam gomb".
Mit lehet tenni?

thx

(#25843) Somansky


Somansky
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy facebook oldalam, ami fotózásról szól. Tegnap töltöttem fel friss esküvői képeket. A megjelölés gomb csak termék megjelölést enged. Személyt nem. Régebbi kepéken engedte. A kép jobb alsó sarkában is volt rá lehetőség. Most meg sehol, csak a termék... Mi lehet a probléma?

www.somansky.com

(#25844) krizmo_ válasza Somansky (#25843) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Lehet, be van állítva az adott személynek, hogy ne tudják megjelölni képeken, ilyenkor nem szokta feldobni a lehetőséget.

(#25845) Somansky válasza krizmo_ (#25844) üzenetére


Somansky
aktív tag

Felszokta dobi, csak nem engedi akkor, ki is írja. Van akit fel sem ismer, igy manuálisan engedhetné ezt a lehetőséget, de mégsem.

www.somansky.com

(#25846) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok Hátha tudtok segíteni!
Remélem ismeri valaki közülletek a Gardenscapes játékot.
Baromi régen tolom 500 as szinten vergödöm rajta.
Viszont hetek óta nem tudok belépni a játékba. A telefon elindítja be is tölti viszont amikor a play feliratra kattanok fekete képernyő fogad.Próbálok zöldágra vergődni a support segítségével de az automatikus válasz ugyanazon alap megoldásokat javasolja mint amit én a kútfejemből kitaláltam és megvalósítottam, játékújratelepítés satöbbi.
Legutoljára most teljes frissítést szedett le a játék a facebook kapcsolatot is hozzárendeltem de semmi.
Minden más alkalmazás jó.
Valakinek ötlete?

(#25847) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Létezik olyan funkció a facebookon, hogy X illető profilján Y illető ne lásson változást egy adott időponttól? Magyarán ki lehet zárni valakit úgy, hogy az ne tudjon róla, viszont ne lásson semmi új bejegyzést, csak az adott időpontig?

Köszi a válaszokat előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#25848) krizmo_ válasza csabyka666 (#25847) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A korlátozott lista áll a legközelebb ahhoz, amit szeretnél. Így csak azokat a megosztásaidat látják az ismerőseid, amikben megjelölted őket.
Olyan lehetőség nincs, hogy ezt egy adott időponttól állítsd be.

(#25849) csabyka666 válasza krizmo_ (#25848) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi a gyors választ!

Mármint arra gondolsz, hogy amikor kiteszek valamit, akkor be tudom állítani, hogy ki lássa, és ki nem?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#25850) krizmo_ válasza csabyka666 (#25849) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nagyon szívesen! ;)

Arra gondoltam, hogy az adott ismerős adatlapján rámész az "ismerős" gombra és ott kiválasztod a korlátozott lehetőséget.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.