Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) flash- válasza krizmo_ (#25749) üzenetére


flash-
veterán

igen!
ezt:
[link]
ott akadtam el hogy nem találom az interakció pontot :)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25752) krizmo_ válasza flash- (#25751) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Így már értem. :B
Ez a lehetőség egyelőre eltűnt, sokuknak már hónapok óta nem elérhető. :(
Nem tudni, hogy visszakerül vagy sem.

(#25753) flash- válasza krizmo_ (#25752) üzenetére


flash-
veterán

ó értem, azt hittem a leírás azért van mert még aktív a dolog..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25754) Chrystyn válasza krizmo_ (#25752) üzenetére


Chrystyn
tag

Nálam működik ha meg akarom osztani valaki bejegyzését akkor tudok választani ..

(#25755) azbest


azbest
félisten

Jól sejtem, hogy nincs mód arra, hogy lássam, egy hozzászólásom miért tűnt el valahonnan?
A cselekmény megítése szempontjából nem mindegy, hogy az adott híroldal manuálisan vagy kulcsszavak alapján automatikusan, esetleg a facebook robotja irtotta ki valamiért. A tevékenységnaplóban sem szerepel már.

Meglehetősen bosszantó, amikor egy hírnél a kapcsolódó részleteket és előzmények kifejtéséről szóló tartalmat cenzúráznak, ezért szeretném tudni, hogy helyi vagy globális szintű az.

(#25756) krizmo_
hát ez szomorú. Köszi.
Összeesküvéselmélet helyett egyébként arra tudok még tippelni, hogy a youtube-on elérhető dokumentumfilmre toltak valami jogvédős claimet, hogy ne lehessen facen linkelni sehol a botrányt.
A legújabb 737-NG darabokra töréses balessettel egyező másik három esetről és a ~20 évvel ezelőtti gyártási szabálytalanságról, FAA pereskedésről és botrányos vallomásokról szóló SBS dokumentumfilm egyébként. Link nélkül egyelőre meghagyták.

[ Szerkesztve ]

(#25756) krizmo_ válasza azbest (#25755) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

"Jól sejtem, hogy nincs mód arra, hogy lássam, egy hozzászólásom miért tűnt el valahonnan?"
Így van, jól sejted. :K

(#25757) #75376384


#75376384
törölt tag

Sziasztok

érdekelne hogy van valamilyen módja egy csoportban a posztok rendezésének?
tagja vagyok egy olyan csoportnak ami igen aktiv és emiatt sajnos a sok értelmes(ebb) poszt elveszik a hülyeségek között. Nyilván tartalomra nem tudok szűrni. Viszont nem egyszer futottam bele olyanba, hogy láttam egy posztot, amit éppen nem volt időm elolvasni, később akartam. Akkor viszont (kimondottan a csoportba) visszanézve ez a retek Fb egyszerűen nem dobta fel.
Az előbb is, valami január 31-én meg huszonvalahányandikán irt posztokat láttam, tegnap estit azonban csak elvétve.

(#25758) krizmo_ válasza #75376384 (#25757) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A legfrissebbek szerint rendezd.

(#25759) #75376384 válasza krizmo_ (#25758) üzenetére


#75376384
törölt tag

ugy rendeztem. es ugy is teljesen random. elorebb kerult sok (de nem az osszes) friss, de ugyanugy bedobalja a tobb nappal ezelottieket koze.

(#25760) Joker88


Joker88
őstag

ma a PC-s Facebook felajánlotta az új kinézet kipróbálást..
Mit ne mondjak, nagyon bejön az új dizájn ! :C

In loving memory of Garrett Lockhart

(#25761) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Van egy olyan problémám, ez most viccesen fog hangzani, hogy elfogyott nálam a Facebook. Telefonon 2 napja tűnt fel hogy pár post után kb 9-10 nem tölt be többet. Mintha senki semmit nem osztott volna meg se egy hirdetés se semmi mintha le mentem volna a legaljára. Megnéztem számítógépen is chromeal, ott valamennyi el több postot mutat de egyszer csak ott is vége. Szóval kizárnám a user errort. Son száz ismerős és sok oldal is van. Ha frissítem az oldalt akkor betölt más postokat de telefonon ugyan úgy 9-10 db ot, számítógépen kb 20-at. Ilyenkor mit lehet tenni? Küldtem hiba jelentést facenek.

(#25762) kidnou válasza EasyLife (#25761) üzenetére


kidnou
senior tag

Majd megjavul, időről időre előjön. Örülj neki, hogy nem találkoztál még vele

(#25763) StLui


StLui
veterán

Csak érdekesség, bejelentettem egy kamu hirdetést, és pár napra rá kaptam értesítést, hogy törölték :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#25764) EasyLife válasza kidnou (#25762) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Rendben, köszi!

(#25765) flash- válasza StLui (#25763) üzenetére


flash-
veterán

10ből 1x nekem is töröltek már egy bejelentést, álhíroldal kamu cikkje volt..

már csak azt nem tuduom elérni hogy az exemmel közös fotókat levegye a face,pedig hetente jelentem vagy 5x :DD

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25766) tope válasza ignisz (#25720) üzenetére


tope
addikt

Hello!

Én is ugyanezzel küzdök, a telefonon csak az van ami neked is, most állítanék be másik elsődleges email címet, de csak felvenni tudtam az újat

Várni kell? vagy esetleg gépen lehet csak megoldani?

(#25767) krizmo_ válasza tope (#25766) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Mindenképp érdemes gépen megpróbálni, mert akik mobil próbálják mindig ebbe a hibába ütköznek.

(#25768) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

Hali!
Olyan problémával küzdök hogy ha élő stream videót nézek, tök mindegy milyen minőségben akkor akadozik a hang illetve a kép, de ha vége van a live-nak és úgy nézem vissza a videót akkor probléma nélkül végig tudom nézni akár HD minőségben is.
Végig próbáltam már google chormal, mozilla firefoxal, opera böngészővel.
Valakinek ötlet ?

(#25769) bigdady válasza Mbenyo97 (#25768) üzenetére


bigdady
nagyúr

A sugárzó netje is lehet fos

(#25770) Mbenyo97 válasza bigdady (#25769) üzenetére


Mbenyo97
aktív tag

Ahha, értem, hát akkor ez úgy is kiderül mert pár héten belül szolgáltatót váltók.

(#25771) bigdady válasza Mbenyo97 (#25770) üzenetére


bigdady
nagyúr

Te vagy a sugárzó is vagy mi?

(#25772) Akelaus


Akelaus
senior tag

Facebook Lite app-ban megjött a sötét mód. A beállításokban ott van, csak be kell kapcsolni. Mindkét verzióban már lehet Messenger nélkül használni az üzenetek részt.
A "sima" Facebook app-ban még nincs sötét mód. Sajnos.

(#25773) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Ha a Facebook webes felülete még nem ajánlja fel az új felületet, akkor sehogyan nem lehet bekapcsolni?
Köszi!

(#25774) krizmo_ válasza huan (#25773) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Majd idővel megkapod, nem egyszerre jut el minden felhasználóhoz.

(#25775) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Már megint magától bezár a fb és már a fb lite is egy cikk olvasása közben. :(((
Lehet ennek más oka a két alkalmazás bugjén kívül?

De a fő kérdésem: Hogyan lehet egy cikket megtalálni a Horfolyamban, ha nem vagyok biztos a cikk szerzőjében?

A legjobb hamburgerezőkről volt szó, talán a 24.hu cikke volt 2 miskolci burgerezőt is említettek (nem akarok PH szabályokba ütközni, ezért nem említem őket, pedig megérdemelnék). Szerintem, minden lehető keresést kiaknáztam, végiglapoztam többször is a hírfolyamot, mindent felhoz, de a már megnyitott oldalt nem. Nem értem az algoritmusukat... :(

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#25776) csako válasza HoTaZo (#25775) üzenetére


csako
veterán

Olvasás előtt nem "lájkoltad" véletlen a bejegyzést? Mert akkor a Tevékenységnaplóban megtalálhatod.
Talán itt a lista, amiről olvastál
Ha telefonon bezáródik az app, akkor általában kifogy a memóriából. Milyen mobil?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#25777) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!
Nem vagyok nagy FB tudós és nem is akarok az lenni de az érdekelne, hogy ki tudom az kapcsolni valahogy hogy a nyilvánosan megtett hozzászólásaimat automatikusan dobja a rendszer az összes ismerősömnek? Ha úgy tetszik nem feltétlenül akarom tudatni minden ismerősömmel az összes bénázásomat és érdeklődésemet :)

(#25778) krizmo_ válasza Danecay (#25777) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Ha oldalakhoz szólsz akkor automatikus mindenki látni fogja, mert nyilvánosak, ha ismerős posztjához szólsz hozzá, akkor az ott beállított láthatósági beállítások lesznek érvényesek.

(#25779) HoTaZo válasza csako (#25776) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szerintem, még nem jutottam odáig.
De, nem is találom ezt a tevékenységi naplót.

Huawei G8, 3GB RAM, más nem zár be csak a fb és a Lite mostanában.

Amúgy, ebből a cikkből vehették, akiktől olvastam, az magyar nyelvű volt. De ez is jó lesz, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#25780) csako válasza HoTaZo (#25779) üzenetére


csako
veterán

Adatlapodon keresd, a "More" (Több?) három pöttyre bökve.

Hmm, 3GB memóriának még talán elégnek kéne lennie, főleg a Lite esetében, bár már ugye 4-8+ GB memória a jellemző telefonokban. Előfordulhat, hogy néhány frissítés után rendbe jön.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#25781) Danecay válasza krizmo_ (#25778) üzenetére


Danecay
őstag

Nem letiltani akarom csak azt, hogy nem dobja automatikusan a hozzászólásaimat az ismerőseimnek.

(#25782) krizmo_ válasza Danecay (#25781) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Értelek, de ha egy poszt/oldal nyilvános, akkor sokat nem tehetsz, megjeleníti, amit írtál mindenki számára, beleértve az ismerőseidet is...

(#25783) Danecay válasza krizmo_ (#25782) üzenetére


Danecay
őstag

Kár, pedig nem biztos, hogy mindenkire tartozik, vagy én nem akarok nyílt topikot csinálni abból ami engem érdekel, nem tartozik az mindenkire.

(#25784) tylerddd


tylerddd
veterán

Újabb hülyeség, amivel az Androidos app-ben szembesülök. Kapok értesítést, hogy XY reagált a posztomra. Meg akarnám nézni, hogy kik azok, de a saját posztomnál hiába nyomok a reakciókra, egyszerűen nem adja be az emberek listáját, akik reagáltak. Mindenki más posztjánál meg tudom nézni kik reagáltak az adott hozzászólásra, PC-n és mobilról böngészőből is megy a facebook oldalán a sajátomnál, de az app-ből nem. Találkozott már valaki ezzel? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#25785) HoTaZo válasza csako (#25780) üzenetére


HoTaZo
őstag

S tényleg, ott megtaláltam és lájkoltam is. Köszi! :R
A telefon mar nem fog frissülni, az alkalmazásokat remélem fogják. Pont ezek miatt a bezárások miatt tértem át a lite-ra.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#25786) StLui


StLui
veterán

Marketplace-en sikerült rájönnöm hogyan kell a hirdetést módosítani, de az egyéb hirdetési oldalakon nem sikerül, "bejegyzés módosítása"-ra nem történik semmi :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#25787) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!

Valamiért nem jelenít meg push értesítéseket az Androidos Facebook, pedig elvileg mindent jól állítottam be (mindenhol csak push). Telón is engedélyeztem neki a lebegő értesítést, rezgést, mégsem kapok semmit, csak akkor látom, hogy történt valami, ha belépek az alkalmazásba.

Ötlet? :F

(#25788) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

Az utóbbi 2-3 hétben az iphonon a facebook appon az alábbi két hibám van:
- félig angol , félig magyar lett, pedig előtte tejes magyar volt :((
- a marketplacén, ha listázni akarom a hirdetéseim ez fogad [kép]

Hogyan tudnám ezt a két dolgot orvosolni?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#25789) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok! A lájkolásról szóló értesítéseket gondolom nem lehet tiltani ugye?

(#25790) krizmo_ válasza Danecay (#25789) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Mire gondolsz pontosan? Oldalak, posztok, képek stb....?

(#25791) Danecay válasza krizmo_ (#25790) üzenetére


Danecay
őstag

Igaz, nem fejtettem ki rendesen. Leginkább Messenger csoportokban érkező folyamatos lájkolásokra gondolok. Kiborít :)

(#25792) krizmo_ válasza Danecay (#25791) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

(#25793) GGAllin


GGAllin
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy a Fb csoportok rendezésére van e valami módszer?
A google és a fb súgó sajnos nem sokat segített (szerintük nincs :DDD )
Legjobb lenne mappákba de egy egyszerű sorbarendezés is sokat segítene. Akár bővítménnyel is.

Köszi előre is!

bite it you scum !! ~GGA

(#25794) Danecay válasza krizmo_ (#25792) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm!

(#25795) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Mi a túróért töltő újra az egész oldalt a Facebook app , elolvasok egy cikket , vagy bármit , vagy ha csak a kijelzőt zárom le és újra kinyitom , olvasnám ahol tartottam , de neeeeeem :W újra tölti magát :W
Másnál is ezt műveli ez a hulladék app?

(#25796) HoTaZo válasza WhiteWalker (#25795) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nálam, igen. Váltottam Lite-ra, de utóbbi időben az is csinálja.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#25797) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Olyan problemam lenne, hogy egy ismerosomnek probalok segiteni bejutni a facebook profiljaba.
A regisztralt emailbe nem tudnak belepni.
Meg van adva 3 telefonszam is, abbol mar csak 1 el.
Ki is megy ra a kod, be is irom, de nem fogadja el, ezt irja ki:

A kod kikuldese, megerkezese es beirasa kozott masodpercek telnek el, egyik eseten sem varunk, hogy a kod ervenytelenedjen.

Tegnap este is probaltuk, akkor mar nem akart uj kodot kuldeni. Most megprobaltuk reggel is, de egszeruen b ziskodik ez a sz@r.

Facebooknal ennyire nem megy a programozas, hogy nem tud 2 szamot osszehasonlitani?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#25798) WhiteWalker válasza HoTaZo (#25796) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ekkora kókány appot :(((

(#25799) StLui válasza WhiteWalker (#25798) üzenetére


StLui
veterán

nem kókány, szándékos, hogy állandóan új tartalmakkal ott tartson, soha ne tudd befejezni a végigolvasást. (nem én találtam ki, olvastam, és tényleg ilyennek tűnik)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#25800) krizmo_ válasza anorche1 (#25797) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

És van valami kérdésed, vagy csak leírtad a tapasztalatod?

#25794 Danecay
Nagyon szívesen! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.