Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Az Nvidia control panelben be lehet állítani hogy mutassa a játékok alatt ha működésben van.
Ha borderless fullscreen-re rakom, akkor nem mutatja tehát nem működik,ha átállítom ablakos verzióra akkor megy.
Tudna valaki segíteni?

Köszönöm!

(#1752) Shaza válasza Shaza (#1751) üzenetére


Shaza
senior tag

G-syncre gondoltam :)

(#1753) csako válasza Shaza (#1751) üzenetére


csako
veterán

Driver legújabb? Esetleg rakd fel tiszta telepítéssel. Amúgy borderless full screenben az FPS szám a monitorod limitjein belül van (pl. 48-144)?
Másra hirtelen nem tudok gondolni, tesztnek magamnál is bekapcsoltam, nekem mutatja.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1754) Shaza válasza csako (#1753) üzenetére


Shaza
senior tag

Igen lockotam 142-re, de nem éri .
Annyi ,hogy nekem nem steamen van meg ,x box alkalmazáson belül (Microsft store)

(#1755) csako válasza Shaza (#1754) üzenetére


csako
veterán

Ha van lehetőség, akkor megnézheted azt is, hogy a steames verzióval rendben megy-e, legalább az ingyenes multin keresztül.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1756) csako


csako
veterán

Perfection lett a 2405. meccs :Y nagyon kezdők közé dobott be a rendszer... és bár könnyen kerülök nehéz helyzetbe, szerencsére fordítva még nem volt :))


Meccs stat

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1757) Döglött Róka válasza csako (#1756) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Grat :) A négy tasli mindent visz, melyik sarokban guggoltál? :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1758) csako válasza Döglött Róka (#1757) üzenetére


csako
veterán

Köszi :) Ez a Salvation mapon történt, active camoval, és hát nem figyeltek vagy mozogtak túlságosan a zászló védelem közben, kettőt gyorsan kiosztottam mielőtt elhoztam tőlük, a harmadik azt hiszem a második körben, mikor az egyikük szaladt volna a zászlóért, a negyediket nem tudom :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1759) csako


csako
veterán

Mass Effect reference :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1760) Joccc07


Joccc07
addikt

„Parade Ground” Armour Coating a Halo Infinite játékhoz

BTQV-9F9A-VJYH-HUCT-HZQG

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1761) xrvman válasza Joccc07 (#1760) üzenetére


xrvman
őstag

Hol kell ezt megadni? Steamon vagy játékon belül, mert játékon belül nem találom hova kellene.

(#1762) csako válasza xrvman (#1761) üzenetére


csako
veterán

HaloWaypoint.com

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1763) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1764) Hunpriest válasza oriic (#1763) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Atyaég, ez nem bukott elég nagyot?

(#1765) Döglött Róka válasza Hunpriest (#1764) üzenetére


Döglött Róka
veterán

7.2 imdb, 70% RT, mint mindig, egy hangos kisebbseg aki nem tudja elfogadni az adaptaciot, huzta le a sorozatot es keptelen elfogadni, hogy valaki elter az eredetitol. Nincs semmi baj a sorozattal. Sőt, halsey nagyon jo benne.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1766) Hunpriest válasza Döglött Róka (#1765) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ja mert az imdb és a rotten nem híres a vásárolt bot review-ekról?

Nem az a baj hogy eltér az eredetitöl, hanem hogy önmagában is full kreténség az egész. Az mondjuk sokat segített volna, hogyha legalább a fö dolgokat eltalalják benne rendesen. De mindegy lejárt lemez ez már.

(#1767) Döglött Róka válasza Hunpriest (#1766) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem megyek bele hitvitakba.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1768) David888 válasza Hunpriest (#1766) üzenetére


David888
tag

akkor miért vagy itt? :F

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1769) Hunpriest válasza David888 (#1768) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Mert ez Halo TV sorozat only topic? :F "önmagában is full kreténség az egész" - ez a sorozatra vonatkozott csak. A játék az Halo CE óta kedvenc, amaitt lett Xboxom.

[ Szerkesztve ]

(#1770) Döglött Róka válasza David888 (#1768) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem tudtam, hogy ez egy vallási fórum :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1771) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Elérhető a Firefight mód. Mondanom se kell, fantasztikus lett. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1772) xrvman válasza Bad Pritt (#1771) üzenetére


xrvman
őstag

Egen :)

(#1773) csako válasza xrvman (#1772) üzenetére


csako
veterán

Szép, az még nekem nem volt :) de akkor íme egy ilyen is:

Egyébként ahogy néztem Halotracker nem számolja ezeket a medálokat, viszont a halálokat igen :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1774) Guitar14


Guitar14
senior tag

Na lenyomtam egyet tegnap.
Hát nagyon éleveztem. :D
Annak ellenére, hogy 1 csapattag kilépett a másik meg egyszerűen nem bírta felfogni, hogy amíg nem jön be a hill területére addig nem tudjuk visszafoglalni, hiába jelölgettem neki. Nyilván emiatt haldokoltunk a területen belül mint a szél. Jobb lenne normálisabb csapattársakkal. Ha valaki játszana néha közösen az írjon/jelöljön be Xbox-on. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#1775) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo The Series | Season 2 Official Trailer | Paramount+

Egyelőre jobbnak tűnik 1. évadnál, de óvatos maradok azért.

Live-Die-Respawn

(#1776) David888


David888
tag

Halo battle royale reportedly cancelled after years of work | Eurogamer.net

Nem is baj :R

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1777) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom, hogy az SBMM az oka, de újabban olyan szoros meccseket megyünk, hogy rendesen pihizni kell két kör között. :D Frenetikus mérkőzés volt ez is:

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1778) David888


David888
tag

Megnéztem az első két részt az új évadból és már az intrónál felállt a szőr, a karomon :D. Én azt mondom, hogy egyre jobb. Pablo Schreibernek jól áll ez a szerep, de ezt a vámpírnaplókos csávót nem tudom megszokni.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1779) Micsurin válasza David888 (#1778) üzenetére


Micsurin
nagyúr

..és Ackerson csak rosszabb lesz ahogy haladsz. Ahogy a KAI szál is. :) :(((

oriic ott mi a megélés? Én inkább előkaptam a könyveket az 5. rész után... :D
Hiányzik innen az a spoiler gomb most erősen... azért amit a Fall of Reach szállal műveltek erősen járna a dádá. :U :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1780) Döglött Róka válasza Micsurin (#1779) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem jó a sorozat, legalább nem ugyanazt a szart kell néznem amit a játékban műveltek. Bár maga az univerzum is egy vicc önmagában de legalább egyedi vicc.

A ponyvákat meg nem olvasom, marketing célból írt franchise könyvekkel sosem jár jól az ember.

PS.: oriic már évekkel ezelőtt otthagyta a Halo-t.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1781) Micsurin válasza Döglött Róka (#1780) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Véleménye attól még lesz és érdekelne. :)

--
Ponyvának ponyvák de nem lógnak a levegőben úgy mint ez a rettenet... sikerült alul múlni világépítésre nem, hogy a Witchert de a Hatalom gyűrűit is. Félig megmagyarázott SpartanII-ök, félig beharangozott SpartanIII-ak, Chief közelebb áll egy rinyagéphez arról nem beszélve, hogy a SpartanII-ök neveltetése élből értelmetlen az egész kapszulás marhasággal. A Reach bukásából lett egy random n+1 lövöldözős CQC részlet. A díszletekről nem is beszélve, khm 4-es metró. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1782) Döglött Róka válasza Micsurin (#1781) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Világépítésre? Tök szépen felvezette a fasiszta államot és a vallási fanatikus idegeneket.

A pellet meg egyáltalán nem megy szembe a neveletetéssel, hanem egy narratív eszköze a sorozatnak hogyan csinál karaktert egy műanyag katonából.

Ha meg chief annyi lenne mint a játékokban, akkor köbö el se kellett volna kezdeni. A Halonak ugyanis rém buta története van.

Aki meg Dune film szintű látványt vár egy sorozattól az nőjön fel. Sorozatban nem lesz látványorgia, így is kitetettek magukért.

Szerintem az alapvető probléma sokaknál az, hogy nem különálló termékként, adaptációként kezelik a sorozatot hanem live action átvezetőket várnak el a ponyvákhoz/játékokhoz.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1783) oriic válasza Döglött Róka (#1780) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"PS.: oriic már évekkel ezelőtt otthagyta a Halo-t."

Csak másfél éve kb legalábbis az Infinite-et akkor indítottam el utoljára :DDD Szóval illő lenne visszanéznem hamarosan. ;] Aztán megvárom új játékot.

#1779 Micsurin
Sorozat topikban már kidühöngtem magam a logikátlanságokon :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1784) Döglött Róka válasza oriic (#1783) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az újra várhatsz, nem lesz egyhamar szerintem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1785) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez az új low gravity pálya elég vicceske, a kapaszkodás néha mintha bugos lenne és nem kapja el esés közben a peremet a karakter, a spawn pontokon meg dolgozniuk kéne még egy kicsit, oddball közben többször megesett, hogy egymásra respawnoltunk ellenségekkel. Ettől függetlenül jó pálya, bár a ctf meccsek durván hamar véget értek eddig mindig, könnyű átvinni a zászlókat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1786) Narxis


Narxis
nagyúr

Na le van árazva a Master Chief Collection Steam-en, megvettem, nagyon jó. Valahogy nekem kimaradt ez a franchise. A sorozat miatt tettem kívánságlistára a játékot.

Thanos was right.

(#1787) Döglött Róka válasza Narxis (#1786) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor mar megerte a sorozatot elkesziteni :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1788) csako


csako
veterán

Na, ez is ritkán van: squad battle, slayer és a végén tie :Y A hab a tortán, hogy én voltam az utolsó gyilkos/halott :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1789) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Remek lett a tegnapi update, megint beragad a matchmaking minden meccs után legalább egyszer és tegnap volt egy meccs, amikor sikerült a játéknak egy 4v5 felállást kreálnia valahogy. :D Lehet pihentetni kell patchig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1790) csako válasza Bad Pritt (#1789) üzenetére


csako
veterán

Hoppá :Y Nekem csak olyan volt régebben, hogy a botok nem tűntek el, és emiatt voltunk sokan :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1791) Bad Pritt válasza csako (#1790) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az volt itt is. Ezek szerint nem újkeletű hiba, eddig én nem találkoztam vele, de elég meglepő volt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1792) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok,

https://www.keysforgames.hu/ oldalról szabad venni Halo infinite kampány kódot? Barátomnak kellene, nekem már megvan Steamról.

(#1793) Döglött Róka válasza xrvman (#1792) üzenetére


Döglött Róka
veterán

ez egy aggregátor oldal ha megnézed

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.