Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Skimaster válasza Skimaster (#1096) üzenetére


Skimaster
senior tag

Íme a szerzemény:


Teljesen rendben van,egy apró hiba van a tok koronával szembeni oldalán alul,nem észre vehető,csak nagyítóval találtam meg. Egy szervizdoboz és egy eredetigazolás van hozzá. A kiscsatos verzió a szíj.A Panerai mellett kicsi,de amúgy nem az. Kap egy vízálló szíjat, talán Hirsch Robby piros verzió ban...azok egyébként tényleg bírják a vizet?

(#1102) rtivi válasza Skimaster (#1101) üzenetére


rtivi
csendes tag

Az óra nagyon szép. Nem tudom, hogy mennyire vízálló, de egy fekete Hirsch kaucsukkal is nagyon jó lehet. :)

(#1103) WiZARD válasza Skimaster (#1101) üzenetére


WiZARD
addikt

Grat.
Vizallo a fem rajta, ne izgulj ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1104) vadászcsiga válasza Skimaster (#1101) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gratulálok!

(#1105) mario1012 válasza Skimaster (#1101) üzenetére


mario1012
tag

Grat!
Nagyon szép, pont van egy pár képem az óráról Hirsch Robby szíjjal. Azóta egy másik órán használom, vízben is voltam vele, hamar kiszárad utána és bírja is, szeretem ezt a szíjat.

[ Szerkesztve ]

(#1106) Skimaster


Skimaster
senior tag

Köszi mindenkinek, :R csak nem tudom mit teszek az én "egy órám van" felfogásommal...Itt főleg több órás fórumtársak vannak,biztos gond mikor mit húzzatok fel.Nem?Sok óra csak pihen a dobozban.

(#1107) phranxinatra válasza Skimaster (#1101) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Gratulálok.

(#1108) Skimaster válasza mario1012 (#1105) üzenetére


Skimaster
senior tag

Most ahogy nézem a tiéd,lehet,hogy az enyémen nem gyári a lünetta betét....vékonyabbak a lenti fekete számok.Ki lehet gondolom azt cserélni gyárira...

phranxinatra: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1109) squir válasza Skimaster (#1101) üzenetére


squir
aktív tag

Tapsvihar! :C
Gratulálok, jó fogás, jó óra! :K
Volt nekem is, tudom, mit beszélek. ;)

Most, hogy említetted: Mario-én tuti eredeti a lünetta, azt veheted viszonyítási alapnak.

[ Szerkesztve ]

(#1110) phranxinatra válasza Skimaster (#1106) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Én is úgy voltam vele sokáig, hogy egy óra elég, és igazából vannak kétségeim, hogy okos dolog e venni még egyet, de a késztetést nehéz leküzdeni. :)

(#1111) Skimaster válasza squir (#1109) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nekem is volt már,csak régen,azért vettem,mert nekem is nagy kedvenc volt.
Lünetta ide vagy oda csónakázni a Dunára jó lesz... :K :W

phranxinatra: Igen nálam is ez volt.A késztetés.De majd meglátjuk milyen sorsra jut.Egyelőre marad!

[ Szerkesztve ]

(#1112) WiZARD válasza Skimaster (#1108) üzenetére


WiZARD
addikt

Igen, pont akartam irni, hogy gyanus az a lunetta.

Ofreinel 389$ korul volt az eredeti. Bar allitolag neha Omeganal kozvetlen olcsobb 1-1 alkatresz mint ofreinel.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1113) BAti77 válasza Skimaster (#1101) üzenetére


BAti77
aktív tag

Gratulálok! Nekem is volt pár napig ilyenem (amíg Condy el nem vitte :D ), szerintem is szép darab. Viseld egészséggel! :C

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#1114) g0n21 válasza squir (#1109) üzenetére


g0n21
senior tag

Azt tudod, hogy Marionál van most a tiéd, ugye? :DD

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#1115) Skimaster válasza WiZARD (#1112) üzenetére


Skimaster
senior tag

Megírtam az eladónak,hogy szerintünk nem eredeti a lünetta,azt mondta,hogyha adok neki egy írásos szakvéleményt,akkor visszaveszi.Csak azt nem értem,hogy a Baross utca hogy adhat ki eredetiségi szakvéleményt úgy,hogy a lünetta nem eredeti rajta. :(((

(#1116) WiZARD válasza Skimaster (#1115) üzenetére


WiZARD
addikt

Sajnos volt már ennél rosszabb is, amikor a full gagyi Fortisról adott eredetiség igazolást a WDL...
Itt ráadásul az óra eredeti, egyedül a lünettbatetét a gagyi, gondolom azt külön nem nézték :(

Ki volt ez a nagyon köcsög "korrekt" eladó? FB csoportban is megérhet egy "ajánlást", ha onnan volt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1117) Skimaster válasza WiZARD (#1116) üzenetére


Skimaster
senior tag

Onnan volt,de azt mondta,hogy ő nem tudta ezt,de ha viszek papírt visszaveszi.Küldtem képeket az övéről kontra eredeti,azt mondta,hogy azért mert vékonyabbak a számok,még lehet eredeti. :F
Mindegy,jövő csütörtök megyek Pestre és Barossba egyből,gondolom ott meg tudják mondani,hogy eredeti e vagy sem.Van ebben a lünettában valami gyári szám vagy valami,ha leszedik?Ott mi alapján döntik ezt el?

(#1118) WiZARD válasza Skimaster (#1117) üzenetére


WiZARD
addikt

A gyári csak egyben elérhető, nem létezik csak lünettabetét bele. Így gondolom van valami nyoma a cserének.
De talán egy fotó + email az Omegának is elég, nekem a POC políros nyűgömre korrektül és gyorsan válaszoltak.

(Nyilván könnyebb azt mondani, hogy ő semmiről se tudott, és elküldeni téged, hogy rohangálj papírért róla)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1119) Lavie válasza Skimaster (#1101) üzenetére


Lavie
tag

Gratulálok, sok örömet hozzá!
Valamint üdv a klubban! :-)

(#1120) resool válasza Skimaster (#1117) üzenetére


resool
aktív tag

Szerintem mindenképpen kérd vissza a pénzed, vagy adjon vissza 100ezer forintot a lünetta cserére.

(#1121) atilius válasza WiZARD (#1112) üzenetére


atilius
tag

Az Ofrei brutálisan áraz. Szerintem az eredeti listaárat használja amit rajta kívül szinte senki, még az Omega sem.
Emlékszem náluk a Speedmaster racing szíj (OME-98000024) 260 dollár környékén mozgott. A helyi óraszalonban az Omegán keresztül megrendelve 25 ezer körül volt.

[ Szerkesztve ]

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#1122) Skimaster válasza resool (#1120) üzenetére


Skimaster
senior tag

No visszamegy az óra.Közben beszéltem Baross u-val,(ugye általuk lett kiállítva az eredetiségi bizonylat),küldtem képet nekik,azt mondták,hogy manapság mindenki utángyártott lünetta betétet(csak betétet lehet cserélni,az egészet nem kell,az ára 81) tesz a kopott karcos helyére,akitől vettem ismerik és mondták,hogy nincs baj az óráival,szerintük így kép alapján nincs gond a lünettával,de vigyem be,akkor a biztos.Az eladó is bele ment a vissza ügyletbe,ezért nem foglalkozom ezzel az órával tovább!(Lehet hogy a Baross u-ban tették a gagyit bele,a srác megvette 3 hónapja,ő nem vette észre,nekem eladta és itt dőlt a mutatvány?)
Mindegy is sajnos ez a buli nem jött össze....

(#1123) resool válasza Skimaster (#1122) üzenetére


resool
aktív tag

Nem baj ez, legközelebb ne titkold előlünk és időben kiderül :DD

(#1124) @mriya@ válasza Skimaster (#1122) üzenetére


@mriya@
őstag

Emiatt visszaküldeni egy amúgy hibátlan órát.......? :F

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#1125) resool válasza @mriya@ (#1124) üzenetére


resool
aktív tag

Innentol ez egy lego ora. Sajnos nagyon nem hibatlan.

(#1126) @mriya@ válasza resool (#1125) üzenetére


@mriya@
őstag

Megfelelő áron engem nem zavarna, hogy a lünettán véknyabbak valamivel a számok.
Ki tudja, hogy menet közben nem változott-e a beszállító, hiszen az Omega is külsősökkel dolgozik.

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#1127) phranxinatra válasza @mriya@ (#1124) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Ilyen miatt nem visszaküldeni?! :O 🤥

(#1128) Skimaster válasza @mriya@ (#1126) üzenetére


Skimaster
senior tag

Az óra megfelelő áron volt,ha magamnak akartam volna megtartani sok-sok évre,de ez nem erről szólt,ezért ha egy v két év múlva eladásra került volna sor,akkor én lettem volna bajban.Ha jó áron van,akkor se legyen utángyártott lünetta.

(#1129) WiZARD válasza Skimaster (#1122) üzenetére


WiZARD
addikt

Lesz másik, tökéletes, türelem ;)
Ez meg jobb így, ahányszor ránéztél volna, zavart volna.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1130) squir


squir
aktív tag

Visszaraktam a nato-t, nekem így jobban tetszik mindennapi viseletre, mint kétrészes szövettel, vagy bőrrel. :)

(#1131) @mriya@ válasza Skimaster (#1128) üzenetére


@mriya@
őstag

:R

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#1132) KelemenUhr válasza squir (#1130) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Annyira jó ez a nato. (persze az óra is :D ) Tudom, hogy említetted a forrást, de már nem találom, honnan is érkezett? :R
Épp várok valamit, amivel szintén nagyon jól mutatna.

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#1133) Tulku válasza Skimaster (#1128) üzenetére


Tulku
veterán

Így van...a svájci óragyártás ezen része nem a legozásról és utángyártott upgrade-ről szól...
Vagy kifizeti az eredeti lünetta árát, vagy vissza az egész....

(#1134) Skimaster válasza Tulku (#1133) üzenetére


Skimaster
senior tag

Már vissza vittem,nem volt gond,korrekt volt maximálisan az eladó. Nekem volt egy kis tanulópénz a a 2 út,de ez nem érdekel...

(#1135) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Bővült a család:

(#1136) Elvis351 válasza phranxinatra (#1135) üzenetére


Elvis351
csendes tag

Gratula
Ne csigázz :D

(#1137) ktg3 válasza phranxinatra (#1135) üzenetére


ktg3
őstag

Na... :U

(#1138) t_a_m_a_s válasza phranxinatra (#1135) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Vettél egy dobozt? :Y ;] ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#1139) squir válasza KelemenUhr (#1132) üzenetére


squir
aktív tag

Fb csoportban vettem, sajna az eladó nem hajlandó elárulni, honnan szerezte.😡 Állítólag börzéken szokott lenni egy árus, akinél vannak ilyen szíjak is, de azt még nem tudtam megnézni. Majd a következő budapestin.

(#1140) fagyalllo válasza t_a_m_a_s (#1138) üzenetére


fagyalllo
őstag

Az óra költözéskor elveszett.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#1141) phranxinatra válasza fagyalllo (#1140) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Igen, ezt úgy hirdették, hogy csak a tartozékok, óra nélkül. :DD

(#1142) fagyalllo válasza phranxinatra (#1141) üzenetére


fagyalllo
őstag

Olcsóbb a szerviz, nem kell annyira félteni... vannak előnyei.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#1143) phranxinatra válasza fagyalllo (#1142) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Vannak. Nem véletlenül vettem. Nem vagyok hülye.

(#1144) fagyalllo válasza phranxinatra (#1143) üzenetére


fagyalllo
őstag

És már akkora király vagy (bizonyos körökben), hogy nem is mernek szólni: Frenk, hiszen nincs is rajtad óra! :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#1145) phranxinatra válasza fagyalllo (#1144) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Még sajnos nem tartok ott, úgyhogy vinnem kell mindenhova magammal a dobozt. :(

(#1146) resool válasza phranxinatra (#1135) üzenetére


resool
aktív tag

Grat, szép doboz. Majd egyszer összejön az óra is.

(#1147) phranxinatra válasza resool (#1146) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Köszi.

(#1148) Wg5113 válasza phranxinatra (#1147) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Valahol el kell kezdeni. Megértelek. ;]

(#1149) gprspeter válasza KelemenUhr (#1132) üzenetére


gprspeter
senior tag

(#1150) phranxinatra válasza Wg5113 (#1148) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Nem akartam Rolexet, de ebből a dobozból egyszerűen nincs hommage. A hamis meg nagyon gagyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.