Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) fagyalllo


fagyalllo
őstag

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#3) JDMKid válasza #45553408 (#1) üzenetére


JDMKid
tag

Nagyszerű! :K

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4) resool válasza #45553408 (#1) üzenetére


resool
aktív tag

Koszonjuk szepen. Udv mindenkinek itt.

(#5) busman


busman
addikt

Sok sikert hozzá.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#6) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Első posztnak legyen az első találkozásom egy régi, közkedvelt svájci gyártó népszerű (bár nem tudom, mennyire exkluzív) modelljével, a Moonwatch-csal, illetve a rajta lévő, valóban exkluzív Phenomenato szíjjal:

(#7) phranxinatra válasza busman (#5) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Köszi! :)

(#8) oba válasza phranxinatra (#6) üzenetére


oba
addikt

Szép! :K

(#9) Skimaster válasza fagyalllo (#2) üzenetére


Skimaster
senior tag

Na látod tudsz te ha akarsz.

Többiek:
Hajrá urak legyen végre több szó a svájciakról!!!!!Ha nem is több hozzászólás,de legalább tartalmilag hasznosabb! :R
És íme egy számomra exkluzív:

[ Szerkesztve ]

(#10) resool válasza phranxinatra (#6) üzenetére


resool
aktív tag


Szinten phenomenatoval :) 145.022
Vasarnap vettem a borzen a szijat, nem nagyon szerettem eddig a Natokat, de ezt eddig szivesen hordom.

[ Szerkesztve ]

(#11) phranxinatra válasza oba (#8) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Köszi, sajnos nem az enyém. Olvastam tegnap, hogy ez volt az álmod, de letettél róla, többek közt a tegnap történtek miatt. Szerintem gondold ezt át mégegyszer. A Speedy nagyon jó óra, tökéletes a mérete, lehet szépen öltöztetni, megy mindenhez.

(#12) phranxinatra válasza Skimaster (#9) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

"Ha nem is több hozzászólás,de legalább tartalmilag hasznosabb! :R"

Ennyi!
És javaslom, hogy a topikgazda Wizard legyen.

[ Szerkesztve ]

(#13) oba válasza phranxinatra (#11) üzenetére


oba
addikt

Nyilván azt hirtelen felindulásból írtam. Úgy is sokkal jobban tetszik ez az óra annál, hogy ezt a tegnapi pillanatnyi érzelmi állapotom felülírja. Természetesen nem teszek le róla, egyszer úgy is össze fog jönni, de nem a rövid távú célok között szerepel. Gyakorlatilag ez az az óra ami miatt elkezdtek érdekelni jobban az órák mint előtte. A története, a kinézete, a stílusa, mind mind lenyűgöz. Szóval igen, egyszer majd én is Múnvaccs tulaj leszek... remélem :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Skimaster válasza phranxinatra (#12) üzenetére


Skimaster
senior tag

Én is egyet értek, ha Wizard vállalja természetes!

Egyébként gáz,hogy pont őt kezdték ki,mert svájci fanok között pont ő az,aki jobban kacsingat a japánok felé.

(#15) g0n21


g0n21
senior tag

Day-date, mint nyitás ér? Bar csak a csuklo az enyém...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#16) WiZARD válasza Skimaster (#14) üzenetére


WiZARD
addikt

Skimaster, phranxinatra köszi a bizalmat, remélem másoknak se lesz ellenére. (ha igen, akkor szóljatok) ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17) atilius


atilius
tag

Most nem a Phenomenato szíjon.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#18) resool válasza atilius (#17) üzenetére


resool
aktív tag

Szep ora :) Kar volt eddig titkolni. Grat. :K

(#19) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Sajnos a Svájci és egyéb órák elpusztítására szőtt tervünk csúfos kudarcot vallott. De ne csüggedjünk, Testvéreim, fevirrad még a mi napunk! Szorgos népünk győzni fog! Lelkesítésül íme egy kép, amely a legutóbbi titkos szabadkőműves találkozón készült:

(#17) atilius: Uh! Nem rossz! :C

[ Szerkesztve ]

(#20) oba válasza phranxinatra (#19) üzenetére


oba
addikt

A két Omega és a Stein egy háromszöget formál. Illuminati confirmed.

(#21) Valaki87


Valaki87
senior tag

most akkor ez a svájci topik oké.

victorinox ár érték arányban megéri a pénzét ? [link]

(#22) oba válasza Valaki87 (#21) üzenetére


oba
addikt

Nem csak svájci. A Victorinox nem exkluzív óra (értsd, nem kerül egy vagyonba), simán elfér a fő topikba.

(#23) Skimaster válasza atilius (#17) üzenetére


Skimaster
senior tag

Szép darab,eddig nem is láttuk.Bőr vagy kaucsuk szíjon van?

original01: Szerintem ez az ár a korrekt érte,nem az ami át van húzva. Szerk: Bár resoolnak igaza van,hozzátennék és valami belépő automata!

[ Szerkesztve ]

(#24) resool válasza Valaki87 (#21) üzenetére


resool
aktív tag

Nem igazan sajnos. Kicsit meg tegyel hozza es nezelodj a Steinhart/Davosa vonalon.

(#25) Valaki87 válasza oba (#22) üzenetére


Valaki87
senior tag

ó remek :W

akkor ez se ide való...[link]

resool : nekem ez a rolex sub forma jön be nagyon :) eddig ezeknél a márkáknál találtam hasonlót :)

a romaer más tészta az csak úgy szimplán tetszik.

steinhart ocean 1 az is tényleg rolex fazon :)

[ Szerkesztve ]

(#26) fagyalllo válasza resool (#24) üzenetére


fagyalllo
őstag

A Steinhart/Davosa mitől exkluzív óra? Főleg az első, a közismert olcsón Rolexet másoló.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#27) g0n21 válasza Valaki87 (#25) üzenetére


g0n21
senior tag

Nem az idevalósággal van a gond.

Hanem a Roamer egy már hallott márka, ami újra fel lett támasztva. És már nem az, ami régen. Svájcinak so-so svájci, megfelel a kritériumoknak, de...

Ebben az árkategóriában Tissot, Certina, Davosa, Steinhart, stb... Többünk tud segíteni kedvező árú új, vagy használt beszerzésében.

(#26) fagyalllo
Ha idejöttél trollkodni, akár már mehetsz is...

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#28) phranxinatra válasza Valaki87 (#25) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Nyugodtan jöhet. Bárki bármit hisz vagy gondol, ez nem egy elitklub, és nem az olcsóbb órákkal volt bajunk.

(#29) resool válasza fagyalllo (#26) üzenetére


resool
aktív tag

Nem exkluziv, de ezt a nevet nem is en adtam a topiknak. Viszont legalabb egy ertekelheto szerkezet van benne.

(#30) fagyalllo válasza resool (#29) üzenetére


fagyalllo
őstag

De akkor offtopik én nem itt van a helye. :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#31) Skimaster válasza fagyalllo (#26) üzenetére


Skimaster
senior tag

Mert mi annak gondoljuk....és különben is svájci,tehát itt a helye.Ha a topiknév megtévesztő is egy kicsit,sok minden elfér itt!Ez nem az árról szól.

[ Szerkesztve ]

(#32) Valaki87 válasza g0n21 (#27) üzenetére


Valaki87
senior tag

[link]

igazából ennél többet nem is szánnék most órára,,,, ez a 150 amire még azt mondom belefér.

(#33) BAti77


BAti77
aktív tag

Mivel a másik órás topikban megszóltak érte, remélem itt azért elférnek, ha az ember az órakedvelő barátaival való találkozásairól posztol néha...

fagyalllo
És ugyan mitől exklúzív egy óra? Elég tágan értelmezhető fogalom...

Jó lenne, ha ez a topik végre nem csak arról szólna nagyrészt, hogy melyik tömeggyártó milyen heti példányokkal árasztotta el a piacot, hanem segítséget, tapasztalatokkal alátámasztott véleményeket, útmutatás nyújtana mindazoknak, akik ezt igénylik... :))

[ Szerkesztve ]

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#34) Tiszteletes válasza BAti77 (#33) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Akkor ez lesz az "idetalálós" posztom. És most ezt is megszólom. Miért csak 16 és nagy jóindulattal 2 fél órát látunk a képen? A legközelebbin remélem, hogy legalább negyedszáz lesz! :K

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#35) BAti77 válasza Tiszteletes (#34) üzenetére


BAti77
aktív tag

Nem mindig a mennyiség a lényeg... ;)

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#36) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Látom meg lett a végleges kialakítás ami az órás topikokat illeti.
Hogy ne csak üres legyek,a kedvencem,újra :

A Patek Philippe csúcsórája közel 800 millió forintba és egy élet munkájába kerül

[ Szerkesztve ]

(#37) atilius válasza Skimaster (#23) üzenetére


atilius
tag

Köszönöm! Régebben látogattam a PH IT részlegét. Ennek a topicnak a létezéséről nem is tudtam mindaddig amíg valaki nem posztolt a Facebookra egy ezzel kapcsolatos, pontosabban az elmúlt időszak történéseivel kapcsolatos bejegyzést.
A szíj egy Hirsch Urbane kaucsuk.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#38) resool


resool
aktív tag

kronometer.hu
Ennek az eppen induloban levo honlapnak szerintem helye van itt az elso oldalon. Sok sikert kivanok gonzinak es erot, hogy legyen kedve szerkeszteni az oldalt. :R :B

(#39) ricsik válasza phranxinatra (#6) üzenetére


ricsik
őstag

Az örök klasszikus. Imádom.
A Phenomenato csak az oldalán fellelhető sötét színekben van? Pl narancs, zöld, stb?

(#40) WiZARD válasza ricsik (#39) üzenetére


WiZARD
addikt

Most igen, tervben van valami élénkebb szín is, de nagyon lassan haladnak a dolgok :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41) phranxinatra válasza ricsik (#39) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik. Nato-n nagyon kényelmes viselet, gondolom fémszíjon se rossz. Vajon a gyári nato szíj, amit újabban a Speedyhez adnak ugyanolyan szabású, mint a Phenomen?

(#42) WiZARD válasza phranxinatra (#41) üzenetére


WiZARD
addikt

Igen, ugyanolyan.
Még a végén megtetszik és lecseréled a fémet a rolleren :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#43) atilius válasza phranxinatra (#41) üzenetére


atilius
tag

Elvileg a Speedmaster gyári teljesen fekete szíja ugyanolyan mint a többi Omega nato ami kapható kereskedelmi forgalomban is.
Személyesen a 20mm-es (pontosabban 19.5mm) Omega bond nato szíjról tudok nyilatkozni, ami nagyon hasonló mint a Phenomenato. Nem tudom pontosan mint értesz ugyanolyan szabású alatt, de az anyaga valamivel vastagabb, az egyik bújtatója ugyanúgy mozgatható, az arányai is hasonlóak, miszerint az óra közelebb helyezkedik el a szíj közepéhez mint a többi nato szíj esetében.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#44) phranxinatra válasza WiZARD (#42) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Inkább vennék egy Speedyt, és hordanám azt nato-n. Ha legközelebb összefutunk, lehet, hogy kipróbálom, milyen nato-n a Sub. Persze ahhoz kell valaki, aki kicseréli. :)

(#43) atilius: Köszi, erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#45) WiZARD válasza phranxinatra (#44) üzenetére


WiZARD
addikt

Vegre lecsereled :D
Kicserelem en, par karc ugyse szamit, toolwatch...

Atilius: lehet mar kulon venni feketet? Na meg ez az idiota feles meretezesuk...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#46) g0n21 válasza resool (#38) üzenetére


g0n21
senior tag

Köszönöm szépen :) :R

Épp most lettem kész egy kis képes beszámolóval a Chronomeetingről, bár ezek az órák itt a topikban talán már ismerősek lehetnek, legalábbis egyik-másik :D

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#47) BAti77 válasza g0n21 (#46) üzenetére


BAti77
aktív tag

Sajnálom, hogy nem tudtam kimenni, de a munka közbeszólt, pedig több okból is jó lett volna...remélem az őszin ott leszek... :)

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#48) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Most láttam egy Navitimert csuklón, élőben. Így se tetszik.

(#49) atilius válasza WiZARD (#45) üzenetére


atilius
tag

Tudomásom szerint nem, pedig a népakarat már követeli. Ezt a feles méretezést én sem értem. Nem kimondottan észrevehető (csak néha ha nagyon erre figyelek) vagy zavaró, de ennyi erővel lehetne rendes a méretezés.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#50) WiZARD válasza atilius (#49) üzenetére


WiZARD
addikt

Ok, én is úgy tudtam, hogy azt csak a speedy-hez adják, és külön nincs.
A méretezést azért csinálták, hogy jó legyen az idióta 19es és 21es tokfülekhez is. De egy Omega méretű cégtől gáz, hogy azon spórolnak, hogy ne kelljen 4 félét gyártani/tartani. Mert így legalább egyikhez se tökéletes...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.