Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Wg5113 válasza BAti77 (#748) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Mindig jó ránézni. Nagyon szép óra! :C

(#752) phranxinatra válasza BAti77 (#748) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Jobban áll neki, mint az az elegáns aligátor. Bár persze a saját fémjével az igazi. Vagy ezt már mondtam? :)

(#746) bbuffy: Grat!

[ Szerkesztve ]

(#753) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

(#754) bbuffy válasza phranxinatra (#752) üzenetére


bbuffy
senior tag

Kösz, bár ez már öt éve boldogít:)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#755) Empsepo


Empsepo
senior tag

Ezt lehet, hogy érdemes megnézni közelebbről is.

Videó

(#756) phranxinatra válasza Empsepo (#755) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Uh!

(#757) Skimaster


Skimaster
senior tag

Híradó ma arról zengett,hogy Botkának több milliós luxus órája van(Rolex),és hogy ez micsoda durvaság....jobb-balodaltól teljes függetlenül,de ez röhej,hogy egy sok éve polgármesternek nem lehetne egy másfél-kettő milliós órája...ez vicc.Még jó hogy autója lehet... :W

(#758) oba válasza Skimaster (#757) üzenetére


oba
addikt

A gázszerelő meg lassan óra gyárat vesz ha így folytatja. :)

(#759) Empsepo válasza Skimaster (#757) üzenetére


Empsepo
senior tag

Hú én naggyon nem vagyok kormánypárti, de Rolexben hadonászni, hogy fizessenek a gazdagok, kicsit ellentmondásos véleményem szerint.
Tényleg ennyit erről és elnézést is kérek.

(#760) resool válasza Empsepo (#759) üzenetére


resool
aktív tag

Hat nem tudom. Azert egy jobb szakmaval nem egy tul nagy dolog egy Rolex, teljesen atlagos fizetesbol is ossze lehet ra kuporgatni elobb-utobb, nem hogy az ovevel.

[ Szerkesztve ]

(#761) oba válasza resool (#760) üzenetére


oba
addikt

Nem tudom mennyi egy polgármester hivatalos fizetése "okosságok" nélkül de gyanítom kevesebb mint egy ügyes brókernek, bankárnak, vállalkozónak.

(#762) g0n21 válasza oba (#761) üzenetére


g0n21
senior tag

Nem vagyok ügyvéd, bróker, bankár, satöbbi, sőt, 30 sem vagyok mèg, és van rolexem. Ja és nem a szüleim vették :) és en a datejusttal itt a topikban kis mókus vagyok.

Egy használt roli arat egy tisztes dohányos 3-4 ev alatt elszívja.

Ha egy főosztályvezető 400 nettó korul keres, akkor egy polgi nagyjabol 600-1,2 kozott.
Ő sok eve polgi. Amugy mondta h a feleségétől kapta a 40. (?) születésnapjára, nem magának vette. De ez mindegy is.

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#763) 5-ös kezelő válasza Skimaster (#757) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Rossz csatornát nézel valszeg. ;]
Inkább a 100.3 híreit hallgasd meg, v a 92.9-et. A többin agymosás, etetés és uszítás folyik közpénzekből.
Simán lehet egy polgármesternek Rollere - egy sofőrnek, mint én is lehetne - de nekem nem elég jó a külseje.
Fortis, what else. :D Abból is ez a számlap :

(#764) @mriya@ válasza oba (#761) üzenetére


@mriya@
őstag

Botkának is vannak vállalkozásai, nem "csak" polgármester! :K

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#765) Tiszteletes válasza @mriya@ (#764) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Örülök, hogy van a témában véleményetek. Nekem is van. De ezt ne itt beszéljük meg! Egyik órás topik nívóját se üti meg az, amit ma és már évek óta a politikai porondon, és mögötte művelnek.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#766) WiZARD válasza Tiszteletes (#765) üzenetére


WiZARD
addikt

En is pont kerni akartam, a politikai reszt inkabb itt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#767) @mriya@ válasza Tiszteletes (#765) üzenetére


@mriya@
őstag

Nem vélemény volt, hanem tény. 😀

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#768) Skimaster válasza WiZARD (#766) üzenetére


Skimaster
senior tag

Azért írtam direkt,hogy jobb-balodaltól teljesen függetlenül,mert nem politikai oldalról közelítettem a témát!
A többiek kezdtek politizálni.Volt már óra téma Fideszes politikussal is,de nem ez volt a lényeg!

(#769) resool


resool
aktív tag

más: A héten/jövő hét elején érkezik hozzám egy új darab :K

[ Szerkesztve ]

(#770) bandus


bandus
veterán

köszi mindenkinek az ajánlást, hantosnál egy óra alatt megvolt a szerviz, 40k pénz volt egy új bőrszíjjal együtt. sajnos pont 23 mm széles szíj kell az órára, amiből nagyon kicsi a választék :/ majd azért még nézelődök valami másik után is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#771) g0n21 válasza bandus (#770) üzenetére


g0n21
senior tag

Mármint milyen szerviz volt meg egy óra alatt?

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#772) resool válasza bandus (#770) üzenetére


resool
aktív tag

Írj vadászcsigára vagy M1O-ra és készítenek neked olyat, amilyet csak szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#773) bandus válasza g0n21 (#771) üzenetére


bandus
veterán

bocsánat, egy hét akart lenni :B csak időszakos szerviz egy longines dolce vitán, nem volt semmi javítani való.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#774) squir


squir
aktív tag

Kapott a Nomos egy vagány nato-t, szerintem marha jól áll neki. :)
A nato marha jó anyag, két rétegű, az alja valamilyen gumiszerű, a felső része szövet, azon van a mintázat, vízálló. ;)

(#775) ronin s8 válasza squir (#774) üzenetére


ronin s8
senior tag

Ez tényleg jól áll neki! :R

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#776) Reverting


Reverting
őstag


katt

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#777) Tiszteletes válasza Reverting (#776) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Legközelebb azt a fröccsöt inkább a pohárba, ne annak a szép órának az üvegére! ;-) Korcsma/étterem, vagy otthoni környezet? Csak a fény csal meg, vagy a mutatók, szám indexek tényleg aranyosak?

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#778) Reverting válasza Tiszteletes (#777) üzenetére


Reverting
őstag

Siofok :) sajnos Y pohar nem volt, ugy h a vodkamartini nehezen felismerheto... :) csak a fenyek csalokak amugy normal PO, es valoban nyomokban pezsgot tartalmaz... :DDD

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#779) atilius válasza squir (#774) üzenetére


atilius
tag

Megkérdezhetem, hogy ez milyen nato szíj?

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#780) KelemenUhr válasza squir (#774) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Szép! Engem is érdekelne az eredete, ha nem titok. :R

5-ös kezelő: Nem az én világom, de mégis jól mutat ez a Fortis is. :K

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#781) WiZARD


WiZARD
addikt

Mai kis osszeroffenes ;)

Na ugy latom mar az androidos kepek forgatasaval se kuzd meg ph...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#782) Veron válasza WiZARD (#781) üzenetére


Veron
őstag

Szép kis társaság! Kié az Explorer?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#783) 5-ös kezelő válasza KelemenUhr (#780) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Kicsit bánom már, h eladtam. Pilot Professional enyhíti a hiányát.
Resool : Igen, az a Tudor ki is néz valahogy, nem úgy, mint a R-ek. :)

(#784) squir válasza ronin s8 (#775) üzenetére


squir
aktív tag

Köszi, nekem jobban tetszik, mint egy konzervatív bőrrel (mondjuk maradt az is hozzá öltönyös napokra ;) ). :)

Atilius, KelemenUhr: sajna nem tudom. :( FB csoportban vettem újonnan. megkérdeztem tegnap az eladóját, de nem akarja elárulni, honnan hozatta... :(((
Utoljára azt az infót kaptam, hogy börzéken szokott árulni egy figura kimondottan szíjakat, nála szokott ilyen nato lenni 2000-3000 Ft/db környékén (ennyiért vettem én is). Tényleg jó minőség, mondjuk kicsit szokatlan még az anyaga miatt. Erős, ugyanakkor egyáltalán nem merev.
Következő börzén szerintem veszek még ilyet (vagy vetetek valakivel, ha megint nem jutok el)

Wizard: szép csapat jött össze! :C

[ Szerkesztve ]

(#785) atilius válasza squir (#784) üzenetére


atilius
tag

Köszi! Ez pont az a gumi/nato szíj amit még egy nem búvár órára is fel lehet rakni. A Bonetto Cinturini gumi nato-val szemezek régóta, de nem tudom mennyire passzolna a Speedmasterhez.
A sima nato-t szoktam ilyenkor felrakni, de egyszerűen sajnálom nyáron nyüstölni.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#786) WiZARD válasza Veron (#782) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem tag itt...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#787) bandus válasza resool (#772) üzenetére


bandus
veterán

van valahol pár minta a munkáikról?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#788) resool válasza bandus (#787) üzenetére


resool
aktív tag

facebookon Sniper Straps és M1works neven megtalálod őket.

(#789) KelemenUhr válasza atilius (#785) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Uhh ez így együtt nagyon adja. :K

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#790) squir


squir
aktív tag

Csak úgy. :D

atilius: :Y
Az igen! :R És ezt eddig rejtegetted? :((( :DDD Gratulálok, gyönyörű darab! :C
Phenomenato-ra nem gondoltál? Én a Tudor-hoz azt használok (felváltva a gyárival), nagyon jó minőség. Valami komoly kék menne is a mutatókhoz (meg lassabban koszolódna, mint a fehér csíkos ;) )

[ Szerkesztve ]

(#791) ktg3 válasza atilius (#785) üzenetére


ktg3
őstag

Úúú de bitang jól néz ki. :Y

(#792) atilius válasza squir (#790) üzenetére


atilius
tag

Köszönöm! A Nomos is nagyon szép, ez a szíj pedig nagyon megy hozzá.
Gondoltam a Phenomenato-ra, és pont a kékre :), az lesz a következő szíj amit beszerzek. A JLC-hez már van kettő Phenomenato szíjam.
Egyszerűen csak nyáron kényelmesebbnek találom a gumi bármilyen formáját, könnyebb tisztítani, nem szívja magába az izzadtságot, stb. Tudom, hogy sokan használják nyári szíjnak a nato szíjakat. A Speedmasterekhez szvzs a gumi kivételével minden szíj passzol, ezért gondoltam valami hasonló megoldásra mint a Hirsch performance csak nato-ban.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#793) squir válasza atilius (#792) üzenetére


squir
aktív tag

Akkor a következő börzén be kell egyet újítani. :)
Én is azt tervezem (vagy ha nem jutok el, megkérek valakit a topicból, hogy segítsen benne).
Mondjuk annyiból jó is lenne neked személyesen, hogy kipróbálni, átmegy-e egyáltalán a stift és az óratok között. Vastagabb, mint a Phenome, a Nomos-nál éppen hogy átment, pedig nagyon hosszúak a tokfülek (mondjuk a stift is marha vastag benne). :K

(#794) WiZARD válasza atilius (#792) üzenetére


WiZARD
addikt

Azért az az Omega nato is elég jól áll azon az órán ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#795) Milu87


Milu87
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap jártunk a Breitling 2017es Basel újdonságainak bemutatóján. Elnézést a telefonos fotókért,most is arról pötyögök :)
Megnéztem az új Colt Skyracert az legfrisebb belépőmodellt. Megkapta a Breitling saját kompozit anyagát a tok Breitlight ami egy szénszálas anyag. Nagyon könnyű az óra, elvileg karcálló a bevonat. Ami érdekes, az hogy mennyire fog törni.A Breitling Quartz szerkezetét kapta 10 év elem élettartammal.Sajnos csak 100m vízálló,viszont van koronazár igy a 100m az tényleg 100m :) 2000€ alatti árat harangoztak be, de ahogy később mondtak ez valójában 700k körüli itthoni ár / jól váltják az eurót :)) /

A másik ami engem érdekelt, bemutattak a Tudortól a B1ért cserében barterben szerzett alap 3 mutatós szerkezettel szerelt Superocean Heritage modelleket. A szerkezet a Tudor manufaktúra szerkezete kapott még pár kavicsot és 70h jarastartalékot értek el. Nagyon sima a mutató járása, valószínűleg jobb lesz egy prémium ETA-nál. Kerámia lünettát is kaptak az új modellek. Ha jól emlékszem a megújulás oka,hogy 70 éves a Superocean család. Az új szerkezet egyelőre csak a Hetitage modell kapta meg. / szívesen látnám az új 41mm-es Coltban is./ Vannak 42mm-es Heritage-ek is,ami egy nagyon hordható méret. Volt még új stopper szerkezet is,de engem ezek érdekeltek a teljesség igénye nélkül :)

(#796) ronin s8 válasza Milu87 (#795) üzenetére


ronin s8
senior tag

A Breitling az új Swatch! :(((

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#797) Tulku válasza ronin s8 (#796) üzenetére


Tulku
veterán

Ez tetszett...és sajnos igaz...
(csak kissé drágábban...)

[ Szerkesztve ]

(#798) Milu87 válasza ronin s8 (#796) üzenetére


Milu87
csendes tag

Én nem látom ilyen vészesen a helyzetet, reagálnak az aktuális piaci igényeknek, mindemellett megpróbálnak A még megfizethető kategóriában maradni. Az, hogy Manúfaktúra szerkezetet kínálnak komplikáció nélkül ez egy jó irány. A belépő modellnek mindig az a piaci szerepe hogy aki vágyik az adott márka drágább, de számára nem megengedhető modellekre az ki tudja próbálni az érzést. Ilyen áron mint az új Skyracer egy különleges órát kap nem egy másolatot ami hasonlítani akkor valakire. Én is nagyon féltem hogy merre megy a Breitling,de azt kell hogy mondjam, tetszik a vonal.Az új 42-41 mm-es órák is a klasszikus vonalat követik, csak igy tovább.

(#799) atilius válasza Milu87 (#795) üzenetére


atilius
tag

Már ideje volt, hogy a Breitling ne ETA-t tokozzon a saját 3 mutatós óráiban. Azt mondjuk továbbra sem értem, hogy miért nem tudtak a 01 után, ha már képesek egy saját kronót összerakni, egy sima 3 mutatós saját szerkezetet készíteni.Elvileg ennek a szénszálas kompozit anyagnak pont az a lényege (a súlya és a keménysége mellett), hogy ellentétben a kerámiával rugalmas, nem törik.
Ami szintén egy kicsit érthetetlen számomra, hogy a Tudor miért használ Breitling szerkezetet. Azt megértem, hogy nem akarják a Rolex 4130 belerakni egy Tudor kronóba, (azt is nehezményezem, hogy JLC 751-et Ralph Lauren órákba raknak), annak ellenére, hogy a Tudor azért egy komoly brand és nem egy divatmárka, ami rossz fényt vetne a werkre, ezzel is vigyázva a két márka aláfölérendeltségi viszonyára, de miért nem csinálnak saját kronó szerkezetet egy olyan háttérrel ami nekik van?

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#800) g0n21 válasza atilius (#799) üzenetére


g0n21
senior tag

Hát ha még csak ETA-t tokoztak volna. Dr az utóbbi időben sellitat... Abból aztán tenyleg eleg.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.