Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) vadászcsiga válasza squir (#1749) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kár hogy sosem tennék a kezemre 30 ezer ft-nal drágább citizent.

(#1758) squir válasza vadászcsiga (#1751) üzenetére


squir
aktív tag

Azért nem csúnya a The Citizen. :) Mondjuk rendesen fog a ceruza árban! Fene tudja, össze kéne egyszer mérni egy GS-el, de mondjuk a Citinek van lumes változata (ami ugye a GS-ek között finoman fogalmazva nem gyakori...)

(#1759) WiZARD


WiZARD
addikt

Személyeskedés, reklám, offolás, stílus vita és társai miatt töröltem az elmúlt pár postból.
Régiekkel nem fogok már foglalkozni, nincs értelme visszamenőleg gyomlálni mindent.

Viszont mostantól sokkal szigorúbban törlök mindent, amit szabályzatellenes. Legyen az flame, trollkodás, provokáció, túlzott személyeskedés bármi formája.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1762) Aladdin válasza squir (#1758) üzenetére


Aladdin
senior tag

Pont ezzel a fekete lünettással szemezek már évek óta :)
A listán ez is rajta van...

(#1763) phranxinatra válasza WiZARD (#1759) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Rolex lehet? Végre sikerült elkapni a kis lézergravírozott koronát a zafíron 6 óránál.

(#1764) Aladdin válasza phranxinatra (#1763) üzenetére


Aladdin
senior tag

Olyan vegyes érzelmeim vannak ezzel az órával kapcsolatban.
A gyári fotókon jól néz, semmi gond. De ezeken a fotókon valahogy nem adja ki. Nem csúnya, félre ne értsd, de nem dobogtatja meg a szívem.
Élőben kéne ezt megnézni... :)

(#1765) condy válasza csabulaxi (#1742) üzenetére


condy
senior tag

Squir megadta a választ. :)

Más:

Mai. :)

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#1766) phranxinatra válasza Aladdin (#1764) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Hát nem tudom, élőben max annyiban más, hogy látod, ahogy játszik a lünettán és a számlapon a fény. Egy kényelmes, jól összerakott, pofás kis óra. Kicsit talán procc, nem olyan diszkrét, mint a Sub.

(#1767) Aladdin válasza phranxinatra (#1766) üzenetére


Aladdin
senior tag

És összességében melyik a kényelmesebb?

(#1768) resool


resool
aktív tag

(#1769) phranxinatra válasza Aladdin (#1767) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

A DJ. Egyrészt könnyebb, másrészt a jubilee flexibilisebb és jobban szellőzik, mint az oyster.

(#1770) squir


squir
aktív tag

Érdekes cikk... :DDD
Márkák tekintetében ok, csak a szövegben vannak hülyeségek.

[l5 luxusóra annak, aki még csak kóstolgatja a témátL]

(#1771) g0n21 válasza squir (#1770) üzenetére


g0n21
senior tag

Oris, mi?

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#1772) condy válasza squir (#1770) üzenetére


condy
senior tag

A "szerző" RetekG???
Valóban érdekes cikk.
Megjegyzem: az érdekes szó kimondva némi gúnyos és pejoratív hangsúllyal hangzana. :D

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#1773) WiZARD válasza condy (#1772) üzenetére


WiZARD
addikt

[link]
legalább van pár órája, és talán némi lövése arról, amiről ír ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1774) phranxinatra válasza WiZARD (#1773) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Órája lehet, hogy van, lövése nem sok. Tudorban sose volt Rolex werk, csak ETA, pont a tok volt Rolex.

[ Szerkesztve ]

(#1775) squir


squir
aktív tag

Az Oris elég extravagáns, formára elüt a többiektől kategóriájában. Nem is túl gyakori és tetejébe nem olcsó.
Mondjuk a lista szubjektív, jó pár márkát oda lehetett volna tenni (vagy cserélni).
Az meg megint más kérdés, hogy a szöveg tele van tárgyi tévedésekkel, az "érdekes" jelzőt irónikusan értettem... :DDD

(#1776) vadászcsiga válasza squir (#1775) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nlcafe szerű oldalra jó az. Még sok is :)

(#1777) squir válasza vadászcsiga (#1776) üzenetére


squir
aktív tag

Azzal mi bajod?! Ott keresem a leki segélyt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1778) g0n21 válasza squir (#1775) üzenetére


g0n21
senior tag

Sellita

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#1779) squir válasza g0n21 (#1778) üzenetére


squir
aktív tag

Azt tudom, magamnak pont emiatt nem is kéne. Viszont a külsőt tekintve nem lehet kategóriájában másik gyártóhoz hasonlítani, elég egyedi a stílusa (ha nem is teljesen).
A szerkezet meg úgy is csak a hozzánk hasonló idiótáknak számít. :D

(#1780) condy válasza WiZARD (#1773) üzenetére


condy
senior tag

Egyet kell értenem (nem mintha nehezemre esne) phranxinatrával és squir lelki társammal. :DDD
Szép órai vannak, de a többi itt-ott sántít. Szerintem. Bár továbbra sem vagyok szaktekintély a témában. :D

(#1775) squir: Ez valóban érdekes. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#1781) vadászcsiga válasza squir (#1777) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Beszéljünk róla? :)

(#1782) WiZARD válasza condy (#1780) üzenetére


WiZARD
addikt

Én el se olvastam a kommentem előtt, csak a névre reagáltam ;)
Így elolvasva jogos amit írtok, de legalább szép órái vannak :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1783) resool


resool
aktív tag

(#1784) Mercutio_ válasza Nekton (#1614) üzenetére


Mercutio_
félisten

A szó amit nem sikerült eltalálnod az irónia ;] (ami egy másodregtől nem annyira meglepő)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1787) atilius


atilius
tag

Lassan több ilyen-olyan szempont alapján 5-10 órát ajánló blogbejegyzés lesz mint hasonló jellegű filmes. Mostanában mindenki úgy érzi meg kell nyilvánulnia ebben a témában, miközben szinte lehetetlen belőle jól kijönni, hogy ne köpködés legyen a vége a hozzászólók részéről. Ha ajánl 5 órát amivel nem lehet mellényúlni akkor csak hibátlanul felmondta a leckét, ha ajánl 5 kevésbé ismert alternatívát akkor meg még azt sem tudja melyek a kötelező darabok. Ha ajánl 5 drága órát akkor sznob, ha 5 megfizethetőt akkor meg miért nincs közötte egy rendes óra sem.

[ Szerkesztve ]

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#1788) atilius


atilius
tag

WiZARD: Valamelyik WUS tokikban olvastam, hogy a nagyon távoli jövőben van egy egészen halvány esélye annak, hogy talán újabb színekben is elérhetőek lesznek a Phenomenato szíjak. Nem emlékszem melyik volt ez a topik, meg sajnos arra sem emlékszem, hogy írtad-e egyáltalán melyek lesznek ezek a színek.
Terepszínű, nemzeti színű, esetleg szivárvány színű? :)

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#1790) WiZARD válasza atilius (#1788) üzenetére


WiZARD
addikt

Jol irod, a tavoli jovoben van ra nemi esely ;)
Tobbet meg en se tudok, a szineket sem. Bar az biztos hogy nemzeti szin nem lesz. (Homok, oliva,par elenkebb szin van tervben)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1791) squir válasza atilius (#1787) üzenetére


squir
aktív tag

Nem a márkákkal van a baj, hanem a "cikk" szövegével, tárgyi tévedésekkel.
Oris: nem választható szabadon bármelyik modellhez bármilyen szíj, a kaucsuk az szilikon és nem vanília illatú (bár van olyan is). Az Aquis-ok legnagyobb része integrált szíjas, nincs variálás
Tudor ne bonyolódjunk bele a történetbe de pont fordítva volt jellemző, mint a cikkben. Rolex Oyster tok, benne AS, vagy ETA szerkezet. És nem fordítva. A heritage modellek bevezetése-bemutatása nem idei újdonság, ahogyan az in-house szerkezet bevezetése sem (amiből nem több darab van)
Panerai: a rádiumos rész úgy baromság az elejétől a végéig, ahogyan van. A láthatóság miatt valóban tartalmazott rádiumot a festék, de nem kezdett tőle sugározni sem az óra, sem a búvár és még sorolhatnám tovább
Zenith: a márkáról gyakorlatilag nem ír semmit, ami az előzmények tekintetében talán nem is baj... a dőlt betűvel szedett "Mesterképző" rész viszont... WTF?
Az Omega leírását inkább hagyjuk...

(#1792) g0n21 válasza squir (#1791) üzenetére


g0n21
senior tag

Elso bekezdésed nem veszem magamra, jo?

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#1793) squir válasza g0n21 (#1792) üzenetére


squir
aktív tag

?
Te írtad?!🙂

(#1794) g0n21 válasza squir (#1793) üzenetére


g0n21
senior tag

Azt hittem általánosságban az ilyen összefoglaló cikkekre írod.
Mert abbol irtam 200k alattit meg folottit. Senki nem pattogott, hogy egyhangú...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#1795) phranxinatra válasza g0n21 (#1794) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Szerintem rossz poszt válaszoltál meg.

(#1796) atilius válasza g0n21 (#1794) üzenetére


atilius
tag

Nem tudom, hogy nem az én hozzászólásomra akartál-e válaszolni, de én nem konkrétan a szóban forgó cikkre reagáltam (vagy céloztam bárkinek az irományára), hanem magára a jelenségre amely szerint 10 éven keresztül az ismertebb portálokat látogatva szinte nem is találkoztam órás cikkekkel, ezzel ellentétben az elmúlt fél évben nem volt olyan hét amikor ne jelent volna meg egy két órát ajánló blogbejegyzés ezeken a portálokon, főleg divattal foglalkozó blogerek tollából, ami miatt általában tele is vannak pontatlanságokkal.
Említhettem volna az oldaladat mint üdítő kivételt amelyet az említett blogbejegyzésekkel ellentétben el is olvasok, nem csak átfutok, de nem tettem mivel nem áll jól nekem a hízelgés.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#1797) atilius válasza WiZARD (#1790) üzenetére


atilius
tag

Köszi! A szivárványszínűt viszont gondold meg mert kb egy éve olvastam valahol, hogy felmerült a meleg Bond ötlete, és amikor ez valóra válik, akinek már lesz LMBT Bond nato szíj a kínálatában tarolni fog.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#1798) g0n21 válasza atilius (#1796) üzenetére


g0n21
senior tag

Tiszta sor, de ebben a kommentben be is pótoltad :)

Amugy igen, nagyrészt inkabb a tiedre volt válasz.

Egyebkent Csinálhátunk Mini-szavazást, ti megmondjatok mi jöjjön szembe, en pedig megoldom hogy szembejöjjön :DDD

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#1799) Veron válasza g0n21 (#1798) üzenetére


Veron
őstag

Tudor BB36 ha lehet

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1800) saiyajin válasza g0n21 (#1798) üzenetére


saiyajin
senior tag

Bar lehet a javaslatommal nagyon egyedul leszek, de szemely szerint nagyon kivancsi lennek egy Bulova Super Seville-re, plane a velemenyedre, mint DJ tulaj.
Sajnos nem reg lecsusztam egy 92-es, elso tulajos, acel+feher arany lunettas peldanyrol president bracelettel. Kicsit meg mindig siratom.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.