Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#297) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A Tesla Pickupról mi a véleményetek?

Nekem úgy tűnt, mintha csak egy Április 1.-i vicc lenne. Kinézetre mintha egy modellezéssel is foglalkozó hegesztő ezermester tákolta volna össze. A többi Tesla-hoz és kb. minden mai autóhoz képest igénytelenűl összetákolt valami. Mintha Elon Musk tesztelte volna az amerikaiak elmeállapotát, hogy ha Trump-ot is megszavazták, akkor hátha ráugranak bármire, amit eléjük tesz. Az előrendelési számokat nem tudom összehasonlítani, de ha igazak a hírek ezt is sokan már előrendelték.

Nekem nem az extrém forma nem tetszik, hanem hogy azt is totál igénytelenül rakták össze. Van bőven holdjáróra, sci-fi autókra hajazó megoldás minden autókiállításon, de azok hiába extrémek, de igényesek, kidolgozottak, sőt még művésziek is ehhez képest.

Emellett szerintem veszélyes a formája mind a vezető/utas és a gyalogosok részéről is. Milyen jó lehet lefejelni egy olyan műszerfalt, vagy elütni egy gyalogost. Mintha arra tervezték volna, hogy a lehető legnagyobb sérülést okozza. Jó magasan, éles peremmel, erős, vastag lemezből gyártva. Gyűrődési zóna helyett Tank style. Pont ez kell az utakra, a SUV mánia után.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.