Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#651) akerbis válasza csababarca (#650) üzenetére


akerbis
aktív tag

Kösz! Sajnos nincs túl sok időm és türelmem. Én arra vágyok hogy különösebb szöszölés nélkül tudjak felmenni (többnyire multi) egy csapattal egy másik valós csapat ellen. Óriási most már hogy naprakészek a statisztikák a való élet eredményei szerint, nem is kell(ene) több mint hogy lehozhassak különösebb "humbug" nélkül egy instant matchet.

IT Phone :) Gábor

(#652) TrueGooner válasza akerbis (#651) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hát akkor igazából a PES széria sosem volt igazán az a játék ami Neked szól. Elvégre a “humbug” csapatokról szólt világéletében a licence hiányok miatt.

Vagy megbarátkozol ezzel, hogy ez a játék ilyen (kevés valódi csapat, kevés valódi stadion), vagy sajnos belátod, hogy jelenlegi állapotában nem neked készült.

(#653) akerbis válasza TrueGooner (#652) üzenetére


akerbis
aktív tag

Félreérted. Nem a lincenc hiány miatti kitalált, hasonlító karakterek a gondom, hanem a szöszölés, a farmolás. Hogy nincs instant match egyszerűen, online, másik player ellen hamar gyorsan.

IT Phone :) Gábor

(#654) TrueGooner válasza akerbis (#653) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hát ez a része meg méginkább igaz az összes PES játékra, de az eFootball még nem is annyira vészes. Nekem általában nagyon maximum 1 percen belül mindig talál ellenfelet.

(#655) Cambi válasza akerbis (#653) üzenetére


Cambi
tag

Van magyar közösség, két osztályos bajnokságokkal, ahol az általad kiválasztott igazi csapattal tudsz játszani, s harcolni mondjuk az első osztályba való feljutásra. Pár hét múlva kezdődik pont a következő bajnokság, nem tudom jelenleg milyen csapatokkal vagy mileyn bajnokságban, mert én is most fogok csatlakozni. :D De biztos, hogy nem dream team csapatokkal.

(#656) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Holnap 2.6.0 update!
Érkezik a Co-op, de csak teszt jelleggel 2 hétre. Nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek. 😂

(#657) BaJaZo válasza Cambi (#655) üzenetére


BaJaZo
tag

Ehhez hol lehet csatlakozni?

(#658) VinoRosso válasza TrueGooner (#656) üzenetére


VinoRosso
veterán

29 Giga :Y

(#659) Cambi válasza BaJaZo (#657) üzenetére


Cambi
tag

PlayStation E-football online bajnokság és kupa! JELENTKEZÉS!!!

A The Hungarian Brigade 10v10 esport csapat szervezésében meghirdetésre kerül, az E-football PS magyar bajnokság 5. szezonja!A június elején befejeződő 4. bajnoki szezont (majd 30 aktív játékossal, köztük jelenlegi többszörös és volt válogatottakkal) követően induló bajnokságba jelentkezésre a friendly match opció bevezetése miatt földrajzi korlát nincs.Tudnivalók a bajnokságról:- továbbra is 2 osztály indul a jelentkezők várható száma miatt- az újonnan jelentkező játékosok értelemszerűen a 2. osztályban kezdik el a küzdelmeket- az osztályonkénti résztvevők, a kiesők, és a feljutók száma, a jelentkezők számától függ- kb. 12-16 résztvevő osztályonként- platform: PlayStation 4-5- match time: 10 perc-csapatválasztás sorsolt sorrend alapján az előre meghatározott csapatok közül lesz(Dream team csapatot nem lehet) a választás a bajnokság egészére vonatkozik- osztályonként 1 klubcsapat 1x választható- hetente 2 párharcot kötelező teljesíteni, ami 4 meccset jelent (párharconként oda-vissza vágó alapesetben egymás után teljesítendő)- olyanok jelentkezését várjuk, akik elért eredménytől függetlenül is végig nyomják a szezont, ezzel megtisztelve játékostársaikat- kapcsolattartás, információk, adminisztráció discord felületén történik, így a használata kötelező- várható indulási idő: 2023.06.14.!!!


Részvételi díj nincs!Jelentkezési határidő: 2023.06.11. !!!


Az első 4 bajnoki szezon alatt egy nagyon jó efootball közösség kezdett formálódni, amit kívánunk megtartani, és folyamatosan bővíteni, légy Te is a tagja, várunk szeretettel!

További információk és jelentkezés: privát üzenetben @Kovács Tibi felé

Üdvözlettel a szervezők:The Hungarian Brigade staff


[link] PES Magyar Facebook oldalán volt ez a kiírás, a csoporton belül megtalálod a Kovács Tibit aki útbaigazít.




(#660) szTotyy


szTotyy
őstag

Új update-tel kapcsolatban valakinek van már tapasztalata?

(#661) VinoRosso válasza szTotyy (#660) üzenetére


VinoRosso
veterán

Egyelőre annyi, hogy megjelent vele a download reset bug steamen. Lepauzáltam 67%-nál és újbóli elindítás után visszaugrott 31%-ra. Mivel 2 megánál nem akar többel jönni így hagyhatom futni éjjel ha akarok vele valaha játszani :O

Mikor az ember azt gondolná, hogy már nincs nagyon mit elrontani a játékon akkor mindig előugranak valami meglepivel :DD

(#662) szTotyy válasza VinoRosso (#661) üzenetére


szTotyy
őstag

Köszi!
Azért az a 29giga durva ha tényleg annyi.

Azt olvastam, a "player progression reset" hasznos funkciónak tűnik. Szerintem jól elcsesztem a Szoboszlai kártyámat még az elején. 89-es, de úgy mozog mintha 69-es lenne (Igyekszem az összes magyart kimaxolni).

Meg a 12-re növelt cserepad is örvendetes, kevés volt a 7.

Viszont ezekre sok az a 29 giga :U

(#663) VinoRosso válasza szTotyy (#662) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem is 29 hanem 42 így már másodszori indításra:



Valami nem telejesen kóser vele az biztos.

(#664) akerbis válasza Cambi (#655) üzenetére


akerbis
aktív tag

Kösz szépen! PC-seknek nincs ilyen? :D

IT Phone :) Gábor

(#665) VinoRosso válasza akerbis (#664) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom hogyan tudják eldönteni ki melyik platformról csatlakozik. Osonj be hátha... :DDD

(#666) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

A gameplaybe is jócskán belenyúltak, fent van a patch note a honlapjukon. 5 meccs után egyébként határozottan jobbnak tűnik, de lehet csak placebo. :) Majd 1-2 hét múlva meglátjuk, de mintha nem lenne annyira “akadozó” a játékmenet.

(#667) szTotyy válasza TrueGooner (#666) üzenetére


szTotyy
őstag

Én pont ezt akartam írni, hogy én is mintha azt éreztem volna, hogy simább, jobb a játékmenet, sokkal kevesebb "játékosmegfagyások". De lehet én is csak placebónak érzem. De akkor már ketten érezzük így. :)

(#668) TrueGooner válasza szTotyy (#667) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Amit a legjobban érezek, az a beadások minőségének a javulása, a fejesek ereje/pontossága, és talán a helyezkedés is jobb lett beadásoknál.

Benne volt a patchben, hogy a fizikai adottságok, a magasság, a súly, jobban fog érződni, Én abszolút tapasztaltam ezt az 5 meccs alatt. De holnap lesz időm többet tesztelni. :)

(#669) ROBREGGAE


ROBREGGAE
tag

Nem tudom, én tegnap játszottam co-op-ot, ott ugyanúgy megvoltak a faszságok. Játékos fagyások, mindketten szar helyre passzoltunk...

Nem érzékelek annyival jobb játékmenetet coop alatt, igaz egy magam csak a gép ellen játszottam tegnap.

(#670) szTotyy válasza TrueGooner (#668) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez megintcsak egybevág az én tapasztalataimmal. :)
3 meccs alatt (gép ellen) 3 olyan gólt is szereztem amilyet előtte még soha.
Egyet egy gyönyörű beadásból (beadásból gyakran szerzek gól, de ez ritka szép volt). Kettőt pedig kiugratásból Ibrával. Ez meg azért érdekes, mert ha utolérik, könnyen(mindig) szerelik Ibrát is, most viszont sikerült megtartania a labdát. Ez akkor valószínűleg a fizikai adottságok erőteljesebb hatása miatt lehetett.

(#671) TrueGooner válasza szTotyy (#670) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ezen felül (az Ibrás példáról jutott eszembe), mintha jobban kilehetne használni a játékosok lendületét is 1-1 akciónál. Egy jó ütemben kiugratott, gyors csatárt vagy szélsőt már nem érnek utol olyan egyértelműen mint eddig.

Valami a védekezésben is változhatott, mert annak ellenére, hogy nehezebb elkapni a támadókat, Possession playstylet használva az 5 meccsből egyiken sem kaptam ki, valahogy jobban ment a védekezés. Persze az LBC és a QC ellen továbbra is nehéz volt védekezni, de határozottan jobban ment.

[ Szerkesztve ]

(#672) szTotyy válasza TrueGooner (#671) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, én is többször el tudtam menni a szélen.
Sőt "Top player" nehézségen most szereztem első gólomat szélső hátvéddel, szélről meglógva (és nem egy OP játékossal, csak egy 85-ös Spinazzola volt).

(#673) TrueGooner válasza szTotyy (#672) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hát akkor ugyan azokat tapasztaljuk. Kíváncsi vagyok a többiekre. Illetve arra, hogy vajon véletlen-e ez a változás, most hogy olyan hátvédeket adnak Coinért, akik pont a beadások spílerei. :D

(#674) BaJaZo válasza TrueGooner (#673) üzenetére


BaJaZo
tag

Ki milyen nehézségi fokozaton játszik? Én Top Playerben nagyon szenvedek...
Ami nekem furcsa: gép ellen az ellenfél csapat mozgása sokkal ésszerűbb, mint az enyém. Az enyémek nem futnak üres területre, nem lehet kiugratni őket, rosszul helyezkednek, könnyen lekontrázhatók stb. Miért? Mit kellene változtatnom?
Egy ideje nem játszottam, 2650 körül volt a csapatom, most újratelepités és frissités után 2900 fölé ugrott, másnál is volt ilyen?
Sajnos a csapat teljesitményében ez nem látszik...

(#675) TrueGooner válasza BaJaZo (#674) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

A csapaterő azért ugrott meg, mert az eddigi 7 helyett most 12 játékos ül a padon.

(#676) szTotyy válasza BaJaZo (#674) üzenetére


szTotyy
őstag

Én is Top playeren játszok, Valószínűleg nem is fogom feljebb tenni, bár még csak 2 hete játszom vele. De most ezt tűnik az én szintemnek, az erős csapatok ellen néha becsúszik egy-egy vereség, nem idegesítő ez az erősség.

Jó, hogy említed a kiugratásokat, üresbe futásokat. Erre nincs valami gombkombináció?? Nagyon hasznos lenne!
Ezt a kiugratást most úgy ügyeskedem meg, hogy "kényszerítőzés" passzkombónál a játékos elkezd a kapu felé futni és ezt próbálom kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#677) BaJaZo válasza szTotyy (#676) üzenetére


BaJaZo
tag

Igen, én is csak a "kényszeritőzést" ismerem, pedig hogy fel lehetne dobni ilyen apróságokkal, mint egy dedikált gomb a kiugratásra, és egy másik a labdakezelésre. A labdakezelés a futball alapja, és nincs egy dedikált gomb erre... Ugyanakkor nyilvánvaló, hogy ez mobilon már sok lenne.

[ Szerkesztve ]

(#678) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hát én semmi javulást nem tapasztalok, ugyanaz a gyömöszölős szar. A legtöbb esetben a labdát nincs idő átvenni nemhogy megcsinálni egy kényszerítőt vagy egy cselt. Az, hogy az ellefél nyom egy x-et és nála van a labda még a leglehetetlenebb körülmények közt is az irreálisnál is irreálisabb.

A cserepad kibővítése annyira jól sikerült, hogy 6 játékost amelyik nem felel meg a kihívás feltételeinek be lehet tenni a csapatba. Próbáljátok ki, én a francia válogatottba tettem be Messit Haalandot meg hasonlókat. Majd teszek fel videót róla holnap amikor nem játszom.

Ezt a bugot leszámítva annyi értelme van az egésznek, hogy a vérpistikék mégtöbb coin szórjanak el, hogy a japán meg mexi kihíváson is featured playerek üljenek a cserepadon. Az nem érdekes, hogy 5 csere van max 7 játékos is bőven elég, hogy a legjobb formában lévő 5 cserét kiválaszd a padra...

A játék technikai minősége jellemző a gyártó körülbelüli hozzáállására:

Már nemigen vesznek játékost mit csináljunk?
Növeljük meg a cserepadot. Takashi, adj hozzá gyorsan pár üres slotot. Kenji, mi a helyzet a teszteléssel? Van crash a kibôvített cserepaddal? Nincs. Akkó jóvanaz.

(#679) VinoRosso válasza TrueGooner (#675) üzenetére


VinoRosso
veterán

Még érdemes kihasználni, hogy az AI elleni kihívásoknál a ponthatárt 3000 ponton felejtették. Egy fullos kerettel most 2 meccs elég a teljesítéshez. Ha rájönnek, hogy a kerettel a ponthatárt is ki kell tolni nem lesz ilyen gyors

(#680) szTotyy válasza VinoRosso (#678) üzenetére


szTotyy
őstag

Ma azért jobban letesztelem a játékmenetet online is. A cimborám rendszerint megtalálja a bugokat, hibákat. Szóval ha az ő "anyázása" lecsökken 50 anyázás/félidőről mondjuk 40-re, akkor javult a játékmenet. :)

(#681) TrueGooner válasza VinoRosso (#678) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Kifejezetten örülök, hogy kialakult egy ilyen bug, hogy 5 bármilyen játékos lehet az Eventes keretben. A National Challengetől egyenesen a hideg futkos a hátamon, mert 10/9 Francia válogatott, annyira unalmas már…

Szerintem sokkal jobb lenne ha kapnánk heti 4 Offline Tour Eventet, a Coinos jutalmakat pedig az eFootball League után adnák. Ezek a Challenge Eventek irtózatosan unalmasak és frusztrálóak, semmi kedvem sincsen Dél-Amerikai vagy Japán keretekkel szenvedni. Általában mire kiszenvedem az 50 coint, már nem marad türelmem/hangulatom még Ligázni is. De a jutalmak miatt nem is nagyon van értelme.

(#682) VinoRosso válasza TrueGooner (#681) üzenetére


VinoRosso
veterán

Abba mi péz lenne, ha ligában adnák a coinokat? Nem lehet korlázotni az eventet játékosokra, akkor meg a büdös életbe senki nem venne mexikói meg japán senkiket, és mindenki haaland, messi, bappe, vini, pedri etc. játékosokkal állna fel.

Én a japán eventet kifejezetten élveztem az elején, mert nem sok embernek volt kigyúrt csapata, annak ellenére, hogy a régió miatt többnyire japán játékosokkal sorsol össze a gép. Így volt értelme építkezni, taktikát kidolgozni, meg csak simán játszani.

Ligát nemigen játszom, errefele többnyire pénzes japán, koreai meg kínai játkosokkal dob össze, 102-es Messi-k, Bappek meg Maldinik röpködnek, kezdő 11 játékosból 9-10 epic. Játszani nem nagyon tudnak talán a japánokat leszámítva, de méigs nehéz ellenük, mert annyit tol rajtuk a játékosaik miatt a gép, hogy legtöbbször a labdát picsánrúgni nincs időm. Nem vicc, már eleve csak a felszabadítást nyomom röviden, és nem tudja elrúgni a 98-as védőm a labdát amerre áll, mert mielőtt labdába érne közbelép egy 99-es Gullit, van Basten vagy Rummenigge aztán veri is be a kapuba, mitha a világ legtermészetesebb dolga lenne egy zsebkendőnyi területen a másodperc tört része alatt megelőzni a világ legjobb játékosait.

(#683) VinoRosso válasza VinoRosso (#678) üzenetére


VinoRosso
veterán

[link]

az ígért videó

(#684) BaJaZo válasza VinoRosso (#682) üzenetére


BaJaZo
tag

"a világ legtermészetesebb dolga lenne egy zsebkendőnyi területen a másodperc tört része alatt megelőzni a világ legjobb játékosait."
Na pontosan ezért szoktam én törölni egy idő után, mert ez borzasztóan idegesit. A játékosok gyorsulása olyan, hogy Usain Bolt elbújhat szégyenében.
Amig ezt nem javitják, számomra nem lesz ez egy jó futball játék.
Azért az megnyugtat, hogy nem csak én szenvedek ettől. :)

(#685) akerbis válasza VinoRosso (#665) üzenetére


akerbis
aktív tag

Nincs időm elmélyedni kibogarászni a dolgokat. A taktikai beállítást sem vágom teljesen, de ha pikkpak lenne mód egy friendly matchre csak úgy, a la natur online, más playerek ellen valós csapatokkal, valós kerettel, statokkal AKKOR beállítanám a mindent és esetleg elkapna a hév csapatot menedzselni, de így, míg olyan csapatom lesz, mint legalább egy Roma szerintem sok meccs és esetleg valuta is.

IT Phone :) Gábor

(#686) csababarca válasza TrueGooner (#671) üzenetére


csababarca
őstag

sajnos nekem top playeren még mindig ez a gondom, utolérnek, hiába sprintelek. irreális hátrányokat dolgozik le a gép futásban.. lehetetlen.
professionalon rendben van, de attól feljebb utolérnek, legyen az a leggyorsabb támadó kontra pótosifa védő sebesség.

persze fordítva nem működik, én nehezen érek utol bárkit is, ha kilép.

a fejesek javultak, 2 meccset játszottam, végre szögletből tudtam újra gólt szerezni kétszer is.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#687) szTotyy


szTotyy
őstag

A tegnap este lejátszott 2 meccsem után még mindig azon vagyok, hogy javult valamelyest a játék.

Azt a részét a játéknak, hogy a védők utolérnek miközben én labdával futok én betudom annak, hogy a valóságban se sok olyan játékos van, aki labdával gyorsabb egy átlagos/kicsit gyorsabb sebességű védőnél...

A játékben egyébként hogy működik az IRL szezonváltás? Itt a kártyákra gondolok.. Mi történik a visszavonuló játékosokkal? Megmaradnak a kártyáik, vagy eltűnnek a semmibe?
Na és a klubváltó játékosokkal? Például a Messi kártyám megmarad PSG mezestül, vagy frissíti a játék a képet egy Inter Miami-ra és esetleg rontja a statokat ?

[ Szerkesztve ]

(#688) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Én ma reggel is nyomtam 2-3 meccset. Továbbra is azt mondom, hogy a támadó jobban ki tud ugrani, mert javítottak a labdaátvételek gyorsaságán. Viszont ennek ellenére, hosszútávon a labdás játékos lassabb, mint a labda nélküli. Adott helyzetben viszont igen is ki lehet már ugratni a támadókat, nem egyre volt példám 6-7 meccs alatt. Szerintem jó(bb) az egyensúly.

Ami továbbra is jelen van, az a mocskosul pofátlan script. :D Challenge Eventen amikor 50 Coinért megyek, továbbra is hatalmas ellenszél van a legtöbbször.

[ Szerkesztve ]

(#689) BaJaZo válasza TrueGooner (#688) üzenetére


BaJaZo
tag

Mivel Te vagy itt az egyik, aki a leginkább érti a játék lényegét, finomabb összefüggéseit, irhatnál (irhatnátok - vannak itt még néhányan akik profik) egy összefoglalót a topik elejére, hogy azok is jobban értsék akik nem jutnak ötről-hatra. Tudniillik egyre több a kérdés amit itt feltesznek, de alig érkezik konkrét válasz. ( Most irod, hogy működik a kiugratás, valaki kérdezte nemrég, hogy mivel, konkrét gomb tartozik hozzá? Választ nem kapott...)
Amennyiben egy összefoglalóban le lennének irva az alapok, valamint néhány hasznos tipp az csapatépitéshez, és a játékosok mozgásának finomhangolásához, akkor nem kellene folyamatosan kérdezni, mindenki elolvashatná, és talán többen lennének azok akik pozitiv véleménnyel vannak a játékról.
Mondhatnám azt is, mivel sok játék topkja egy ilyen összefoglalóval indul, miért ne lehetne ennek is ilyen? Én megirnám, de nem vagyok olyan szinten, nem látom át olyan mélyen az összefüggéseket, hogy belevágjak...

(#690) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Most már 15-20 meccset lejátszva azt kell mondjam megint rosszabb lett a játék. Most már olyan szinten húz vissza, hogy kezdem teljesen értelmetlennek látni az egészet. Még a válogatott kihívást meg tudtam csinálni 6 meccs alatt, a premier liga kihívást viszont nem engedi végigvinni, egyszerűen nem hagy nyerni. 10 feletti meccset játszottam, egyszer se tudtam nyerni, kb 50-50 vereség vagy döntetlen, pedig sorsolt olyan ellenfelet is nem egyet, amelyiknek 80 OVR körüli szedett vedett játékosai voltak.
Eddig csak az íveléseknél és a szöktetéseknél láttam azt, hogy az általam indított passzok a csapattársaim helyett egyértelműen az ellenfél pozíciójára vannak irányítva, de most már sima lapos passzoknál is rendszeresen előfordul. Olyan amire nem lehet azt mondani, hogy technikai hiba, mert pl előrefele vezetem a labdát, előre felé irányítom a passzot aztán hátrafele meg oldalra megy, ilyen nyakatekert rúgással, és pontosan az ellenfélnek, sosem mellé. Ugyanezt csinálja a felszabadításoknál, lepattanóknál, belebikáz a védőm egy teljesen véletlenszerűt a labdába, és hogyhogy hogynem 10-ből 10-szer oda rúgja ahol az ellenfél játékosa ácsorog, még csak meg sem kell mozdulnia. A kapus ugyanez, amit kiüt minden az ellenfél lábára megy közvetlenül, úgy, hogy igazítás nélkül rúgja is be az üres kapura. Ahogy tanítják a 6 éveseknek, hogy szögletre kell ütni, ezek egy darabot nem ütnek szögletre. A csapattársaim sokszor mintha a pályán se lennének, ott megy el a lábuk alatt a labda 10 centire és nem tud blokkolni, vagy meg se mozdul mikor az ellenfél beindul. 98-as szélső védő normál formában, látom, hogy nem mozog semmit az ellenfél szélsőjével, rárakom az emberfogást és ugyanúgy nem mozog. Az ellenfél beindul az meg egy helyben áll és nézeget. Teljesen leblokkol, mintha valami visszafogná, ugyanezt vettem észre akkor is amikor én irányítom. Pl passz fogadásnál rávált a fogadóra a játék, és próbálok a labda felé futni vele és nem reagál a játékos még super cancellel se. Így az ellenfél simán megelőz. Eközben az ellenfél meg 81-es csatárral rúg 2 gólt 25-30 méterről a pipába. Nálam meg a 99-es Haaland nem tudja átvenni az 5 méteres passzot, meg az ötösön senkitől nem zavartatva magától összecsuklik ziccerben. Biztos volt ott egy banánhéj vagy valami amin elcsúszott... Ilyenekkel van tele, nekem meg már a fa...hócipőm van tele.

(#691) TrueGooner válasza szTotyy (#676) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nincs külön megoldás a kiugratásokra, csak ha magától, vagy egy kényszerítőből indul a csapattárs, akkor lehet neki belőni területre. PES-ben volt erre opció, sajnos itt nincs. :(

(#692) szTotyy


szTotyy
őstag

Mennyire jó lenne ha a régi PES-eket egy az egybe átültetnék a mai megjelenítésbe..
Régen a PES6-nál úgy éreztem, hogy az egy tökéletes foci játék. Még akkor volt műesés is, az mekkora hatalmas volt már!! :DDD :DDD
Akkoriban a labda még tényleg gömbölyű volt!

Lehet, most az utolsó update-tel nem is történt semmi változás, csak míg VinoRosso a folyamatos csalódottsága miatt még rosszabnak látja, addig TrueGooner és én csak szeretnénk jobbnak érezni és emiatt hisszük hogy jobb lett. :D Fene tudja.

(#693) TrueGooner válasza szTotyy (#692) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Egész biztosan jobb lett, csak sajnos még mindig nem jó. :DD
Amiket elmondtam azokat Én továbbra is tapasztalom, pozitív irányba mozdult el a dolog. Viszont ha a játék nem akarja hogy nyerj, vagy Delay van a kapcsolatban, akkor hihetetlenül meg van nehezítve a dolgod, és szinte lehetetlen nyerni. :(

[ Szerkesztve ]

(#694) szTotyy


szTotyy
őstag

Ha már a játék online meccseken úgy kezeli a mezeket, hogy nem szinkronizálja a két player között őket (tehát nem feltétlenül ugyanazt látja a két player), akkor már akár lehetne modolni is a mezeket, mint régen a PES-ekben!
Nincs valami mez és címermod a játékhoz? Kerestem ugyan de nem találtam.

(#695) szTotyy


szTotyy
őstag

Ha egy játékosnak lejár a szerződése, akkor valóban csak ilyen szir-szar 10 napos szerződésekkel lehet meghosszabbítani, amit a match passból kapunk (abból se sokat)? Vagy a 25000(!) efootball pointért vett 60 naposat?? :(((
Nincs más mód szerződéseket szerezni/venni?

[ Szerkesztve ]

(#696) TrueGooner válasza szTotyy (#695) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nincs, csak ez a 2 lehetőség jelenleg. Én az Arsenalos legendáimon kívül mondjuk nem lennék hajlandó semelyik másikra elhasználni ezeket. :)

(#697) szTotyy


szTotyy
őstag

A match pass-ból ti meg szoktátok venni a prémiumot?

(#698) ROBREGGAE válasza szTotyy (#697) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Attól függ szükséged van-e az aktuális betett játékosra. Illetve a nominating contractból is erősítés-e bármelyik öt csillagos.

Én most terveztem megvenni, mert összegyűlt a coin, de nem jelent erősítést Botman és Alvarez. Nominatingben is gyenge a felhozatal számomra.

Nyilván, akinek gyengébb dream teamje van vagy most kezdte el a játékot jó lehet a prémium. Coint is visszakapsz.

(#699) szTotyy válasza ROBREGGAE (#698) üzenetére


szTotyy
őstag

Igazából a sok (viszonylag sok :U ) kis 10 napos kontraktokat gyűjtögetném szorgos hangya módra, hogy felhalmozzam nehezebb időkre.

A jelenleg megvehető 5 csillagos nominating contract-os kártyákból ugyan nem kell senki, de lehet később bead olyanokat, hogy egyszerre kell több is.

Botman Newcastle-ös, amiatt éredekelne (nekem Angliában az a Newcastle már 30éve, mint TrueGooner-nek az Arsenal :) )
Alvarez meg szimpatikusabb, mint a jelenleg használt középcsatárom, Haaland. Haaland kicsit csalódás nekem, bár még nem húztam maxra (91-es), de a 88-as Ibrát sokkal használhatóbbnak tapasztaltam.

(#700) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Azért figyeljetek oda, mert a Nominating Contractoknak felhasználási határideje van! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.