Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#451) Zoolee1976 válasza redingitell (#447) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Szia!A 384 hozzászólásomban mindent linkeltem.Nekem azóta ez pörög és élvezem!

Zoolee

(#452) BaJaZo válasza redingitell (#447) üzenetére


BaJaZo
tag

Sok ilyen oldal található. Ird be a keresőbe: "Pes 2021 mods"

(#453) VinoRosso válasza TrueGooner (#450) üzenetére


VinoRosso
veterán

Engedtessék meg, hogy ebben kételkedjek tekintve, hogy a játék évek óta (18 vagy 19 már nem emlékszem) ilyen. Kidob valami hibaüzenetet, aztán bukod a meccset, miközben a te oldaladon semmi gond nincs.És ez csak egy a sok közül. A kolléga említette ezt a jelenséget, amikor egyszerűen képtelenség felszabadítani, és az ellenfél valahogy benyomorékoskodja a labdát a kapuba. Ez is évek óta benne van. Annyi különböző motorral futott már és annyiféle implementációja volt már ennek a játéknak, hogy teljesen egyértelmű, hogy ez nem valamiféle hiba amit nem tudnak kiküszöbölni, hanem egy rendszeresen előforduló dolog, megyarul ezt szándékosan ilyenre gyártják évről évre.

(#454) redingitell


redingitell
senior tag

Abban tudnátok segíteni, hogy honnan tudom letölteni a pes 2021-et?
A steamről nem engedi

(#455) redingitell válasza redingitell (#454) üzenetére


redingitell
senior tag

Na, közben elindult a letöltés. Nem is értem.......

BaJaZo, Zoolee1976, köszi mendkettőtöknek! :R

[ Szerkesztve ]

(#456) nagyArc válasza redingitell (#455) üzenetére


nagyArc
tag

A PES2021-hez van egy nagyon népszerű mod, a Smokepatch. A Smokepatch fejlesztői azt ígérik, hogy még ebben a hónapban elkészül és ingyenesen letölthető lesz az SP Football Life 2023 nevű változat, amiben nem csak az új mod lesz benne, hanem egy komplett, telepíthető PES 2021 is. Azt azért nem látom, hogy hogyan tudják legálisan megkerülni a copyright-ot, mindenesetre ezt ígérik.

- no game is needed, FL includes enhanced and upgraded assets covering almost all aspects.

[ Szerkesztve ]

(#457) redingitell válasza Zoolee1976 (#384) üzenetére


redingitell
senior tag

A progin belül hova kell bemásolni a file-okat?

(#458) TrueGooner válasza redingitell (#455) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Steamről? Ott Én sem találom. Honnan szerezted be, tudsz Nekem segíteni?

(#459) TrueGooner válasza nagyArc (#456) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ez durván hangzik. :D

(#460) redingitell válasza TrueGooner (#458) üzenetére


redingitell
senior tag

Igen, a steamről töltöttem. De megvásárolni már megjelenéskor megvásároltam, csak nem volt telepítve, mert jött az efootball

[ Szerkesztve ]

(#461) Zoolee1976 válasza redingitell (#457) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Én ez alapján csináltam!
"Hogyan telepítsem az AIO-t?
1. Telepítse a Sider legújabb verzióját (ismerje meg, ha még soha nem használta)2. Adja hozzá a Livecpk mappát a Letöltésből a Sider mappához3. Nyissa meg a sider.ini fájlt, és adja hozzá a következő cpk gyökereket:
cpk.root = ".\livecpk\EvoWeb Patch\Boots-Gloves"cpk.root = ".\livecpk\EvoWeb Patch\Database"cpk.root = ".\livecpk\EvoWeb Patch\Faces"cpk.root = ".\livecpk\EvoWeb Patch\Graphics"cpk.root = ".\livecpk\EvoWeb Patch\Kits"
4. Adja hozzá az EDIT00000000 fájlt a Documents\KONAMI\eFootball PES 2021 SZEZONFRISSÍTÉS\Az Ön száma\mentése mappához5. Tisztítsa meg a WEPES & mount mappát, ha korábban adott hozzá Opciós fájlokat6. Indítsa el a Sidert és játsszon". Ez az Evo patch telepítése.

Zoolee

(#462) Zoolee1976 válasza redingitell (#457) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Ez meg tutorial a Gameplaymod by Holland telepítéséhez!Nekem az a bizonyos Evo patch Sóder mappája az asztalon van és onnan indítom a játékot!Annyi hogy valamiért minden alkalommal be kell regelni hogy Ausztriából játszom és elfogadni a jogi bizbazokat,de a játékon belül pedig már mindent ment és megjegyez a gém! Szerintem érezhetően sokkal jobb így játszani mondjuk super staron a gép ellen, és ajánlott is max Superstaron játszani mert valamiért a legend erősséggel valami gebasz van,de ez hidd el így is eléggé izzasztó tud lenni!😄

Zoolee

(#463) Zoolee1976 válasza Zoolee1976 (#462) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

https://m.youtube.com/watch?v=6UZ-kZa9x2Ihttps://m.youtube.com/watch?v=6UZ-kZa9x2I

Sóder=Sider :DD

[ Szerkesztve ]

Zoolee

(#464) redingitell válasza Zoolee1976 (#463) üzenetére


redingitell
senior tag

Köszi szépen

(#465) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

na mit szóltok ehhez a csapathoz? Persze Haaland még ebbe is befért!Ez ám a META :DDD

Zoolee

(#466) Morphus101 válasza Zoolee1976 (#465) üzenetére


Morphus101
tag

Bolygo Hallandi

(#467) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Megjelent a Football Life 23. Ingyenesen letölthető a SmokePatch honlapjáról.

(#468) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

16.-án tölthető a v2.2.0, és OFFLINE 2v2 meccsek játszhatóak lesznek konzolokon. Aztán 17.-én indul a buli, a VB láz. Többek között a Coinért vásárolható "Match Pass" is érkezik. Gameplay változásokról én még nem olvastam, de azért bízom benne hogy fejlesztettek valamit.

(#469) everest140 válasza TrueGooner (#468) üzenetére


everest140
tag

Kiváncsi leszek, várom. Végre valami újítás a dög unalmas 1 kaptafára épülő heti eventek után.

(#470) VinoRosso válasza TrueGooner (#468) üzenetére


VinoRosso
veterán

Match pass? Az mire jó?

(#471) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

VinoRosso: “Battle Pass”, tehát egy adott szezonra tudsz Bérletet vásárolni (Coinért), amin jutalmak vannak. Játékos(ok) és egyebek.

Egyébként most adták ki a Patch Notes-t is, elég nagy Játékmenet frissítés lesz. Frissül a Labdakezelés, a Passzok, a Lövések, a Védekezés és még a Kapusokon is módosítanak kicsit. Szóval kíváncsian várom a holnapi frissítést, valszeg érezhetően javul majd a gameplay.

(#472) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#471) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Jó lenne, mert borzasztóan szar volt mostanában, és megfigyeltem, hogy a ligában kifejezetten csalás van. Szóval nem tudom az milyen mértékben változik, mert játékmenettől függetlenül eleve levannak futva a meccsek sokszor.

Fifánál tavaly ezt megszoktam, de hogy itt is át kell venni, az vérlázító. Teljesen lényegtelen, hogy milyen epic játékosaid vannak, ha megfagynak másodpercekre pl. meg a játékosok posztjaikat elhagyva rohangálnak össze-vissza a pályán.

(#473) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Itt vannak a Patch Notes-ek, akit érdekel:
Update File (1/3)
Update File (2/3)
Update File (3/3)

(#474) everest140 válasza ROBREGGAE (#472) üzenetére


everest140
tag

Én is ezt tapasztaltam az utóbbi időben sajnos. Gondolok itt arra, hogy pl volt a meccsen 10 kapuralövésem, abból 4 kapufa, az ellenfelemnek csak 2 összesen, az is szögletből és 1 góllal megvert. Úgy hogy csak szenvedett végig, a kapumig se jutott el, uraltam az egész meccset. Olyan volt az egész hogy csinálhatok én bármit a gólt nem fogja megadni a játék ott abban az adott meccsben a helyzeteim mind el lesznek puskázva. A lövéseket ugyanúgy csinálom, mint amikor nyerek 4-0-ra mégis ott akkor minden kimarad.
Remélem ezeken az arányokon változtatni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#475) ROBREGGAE válasza everest140 (#474) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én elfogadom, hogy valóságban sincs 2 egyforma meccs. De mikor a fél csapat top formás és mégsem indulnak be az emberek passznál, meg ólomlábakon futnak az ellenfélhez képest...

Volt, hogy div9es vert szarrá, noname játékosokkal. Nálam Vieira és Romário is használhatatlanul viselkedett.

Ez egyértelműen belenyúlás, hogy a gyengébb erősségű csapattal rendelkező játékosok kedvét ne vegye el a játék.

Szeptemberi frissítés előtt ott voltam div2ben mindig, sikerült div1-be is jutni egyszer. Azután örültem, ha div3 meglett, tovább egyszerűen nem enged a játék.

Most újabb frissítéssel vagy még jobban szétcseszik az így is fos játékot vagy lesz némi változás, persze a lényeg, hogy szerezd meg a 86os Maradonát, aki ugyanolyan szar lesz, mint a többiek, ha nem működik a játék. :C

(#476) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#475) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

1. A játékosok formája kizárólag a Staminára van hatással. Minél rosszabb formában van egy adott játékos, annál gyorsabban fog elfáradni, de a képességeire, a mozgására semmilyen hatással sincsen.

2. Jelenleg 2700 közelében van a csapat erőm. Néhányszor besorsol 1800-asok ellen, és nagy átlagban nem jelent problémát. Viszont aláírom, hogy olykor vért kell izzadni, és akkor sem lehet nyerni. Ez baromi zavaró és idegesítő, és mondjuk amikor ezen múlik az 50 Coinos event, dühítő tud lenni. Szóval szerintem jelen van a script, viszont azt mondhatom, hogy nagyjából a meccsek 70-75%-án. Viszont bárki ellen, nem csak kiscsapatok ellen jelenik meg. Szerintem full random, és továbbra sem látom semmilyen értelmét egyetlen játékban sem ennek…

3. Ez a játék egyáltalán nem fos. :) És nem kell minden sztárra rámenni, mert nem lesz identitása a csapatodnak. Én annak a híve vagyok, hogy olyan játékosokkal játsszak akik számomra szimpatikusak, és szeretem a játékukat. Ezenfelül a stílusomnak is feleljenek meg. Tudjam mindenkiről melyik az erősebbik lábuk, mit lehet velük megtenni a pályán, mit nem. Érdemes lőni? Vagy húzzak még egyet és passzoljak inkább? Ha az ember nem csak ész nélkül gyűjti a lehető legjobb játékosokat, hanem kialakítja a saját játékrendszerét, bele illő játékosokkal, akkor szerintem sokkal izgalmasabb lehet a game..

Szerintem lassan de haladunk, és jó az irány. A holnapi update pedig jelentősen javíthat a játékmeneten, abban viszont nem reménykednék senki helyében, hogy hopp, egyszer csak kiveszik a scriptet.

(#477) Zoolee1976 válasza TrueGooner (#476) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

A játékos formája nem csak a staminára de egy csomó más statra is hatással van már!A közepes formában annyi a statja amennyi a lapon szerepel,de ha jobb formába kerül akkor 4-5 ponttal emelkednek a képességek simán.Kinek mi, védőnek inkább a védekezés, támadónak inkább a lövés cselezés stb.Amúgy én is kíváncsi vagyok,mert mostanában egész jó meccsek vannak a gép ellen.Online jó lenne egy 3 szintes rendszer ha esetleg valakinek még rajtam kívül hányingere van a Mbappe Ronaldo Haaland VanDijk összes op legendától már!Kis csapatokkal sokkal jobban szeretek játszani.Össze is vásároltam a Magyar válogatottat, és fel is "turbóztam" őket.Ezt a kurva finesse shotot kivehetnék a játékból, legalább is kurva unalmas hogy minden paraszt evvel operál meg persze Neymar Messi!Ez az új gyökérség most online.De hát nem szabad lőni hagyni őket a 16 box oldaláról,mert ha ellövi a két említett úriember, akkor az 10 ből 8 szor gól! Amúgy vágjátok hogy valami nemzeti 11 et kell összerakni edzőstől és akkor asszem lesznek meglepetés ajándékok, legalább is valami ilyesmit olvastam a Redditen.?

Zoolee

(#478) VinoRosso válasza everest140 (#474) üzenetére


VinoRosso
veterán

Detto. Az utóbbi 1-1.5 hónapban érezhetően többet csalt, kb mióta bevezették, hogy coinért lehet eventet játszani. A legnevetségesebb amikor sorozatban 4-5x visszapattan az ellenfélhez a labda úgy, hogy 5ből 5 fizikailag lehetetlen. De ez is csak egy a sok csalási mód közül.

(#479) VinoRosso válasza Zoolee1976 (#477) üzenetére


VinoRosso
veterán

Így van, a game planban írja a skillek változását egy top forma vs legrosszabb közt 10-15 egység különbség van.

(#480) eddienhl999 válasza VinoRosso (#478) üzenetére


eddienhl999
tag

Én pontosan az ilyenek miatt engedtem el a játékot. Maradt a 21-es. Pedig egy darabig nagyon tetszett és élveztem is vele játszani. Pár hónapja egy nagy csalás halmaz. Azt meg nem szeretem.

(#481) everest140 válasza VinoRosso (#478) üzenetére


everest140
tag

Én pont a csaló script miatt jöttem át a FIFA-tól a PES-hez, mert amit ott az EA tolt le minden évben az ember torkán az már nekem sok volt és azt mondtam ennyi volt.
Nyilván azokat pusholta a játék előre meccsen, akik sokat költöttek rá, aki keveset ott meg 2 egyenes passzt nem tudott a játékos csinálni. Érdekes offline módban nem volt ilyen probléma sose ott nem fojtotta le a script a csapatom. Nem is mindig a DR-be, ez inkább WL-ben volt erősen feltűnő jelenség.

Nagyon nem örülnék neki, ha ez a játék is elkezdene elfifásodni és itt is hasonlóan előjönne a csaló script amikor coin a tét vagy feljutás és netán a költekezéseinket is figyelembe veszi kinél mennyi legyen a pusholás. Nyilván azért van benne, hogy aki kevésbé tapasztalt nála is legyen win már a legelején is, ne hagyja ott a játékot egyből, így nagyobb eséllyel marad és fog fizetni is. Pont ezért játszom ezzel a játékkal a megjelenés napjától mert itt nem volt ez a jelenség. Vagyis reméljük nincs olyan szinten még és bízom benne nem viszik túlzásba. Nem kell mindent a fifától átvenniük főleg nem ezt a dolgot. Inkább semmit ne vegyenek át, mert a játékmenet, animációk, mozgás, labdavezetés sokkal élethűbb szimulátorosabb és ez jó irány, ne csesszék el.

[ Szerkesztve ]

(#482) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#476) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Maradonával pont azt akartam átadni ironizálva, hogy vannak olyanok, akik rengeteg pénzt beleölnek, hogy baszó csapatuk legyen a semmiért.

Viszont valahol kezd a eFootball erre rájátszani, ez kezd előtérbe kerülni, vedd meg az ilyen csomagot, meg olyat stb. Most jön a match pass, ott is.

Én múltkor nyitottam hatodikra egy Didát(Milanos vagyok) nagy meglepetésemre. Ezért jófejségből rápróbáltam még a maradék kettőre és vettem coint. Inzaghi jött 8-9.-re.

De biztos nem költenék minden epic megjelenésnél súlyos pénzeket.

Főleg írom, hogy legtöbbször a játék lebutítja a játékosaidat, tök mindegy 90-es vagy 100-as ratingű. Olyankor meg joggal idegesít, hogy francnak költöttem akár 2 forintot is a játékra.

Teljesen lehoz az életről olykor. A többi dologgal meg egyetértesz, szóval van hova fejlődnie a játéknak. Főleg, hogy jó durva 1 év lemaradásban vannak. Hol fognak ezzel többen játszani, ha nem változtatnak?

(#483) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Erre fele (Délkelet-Ázsia) már lehet tölteni az új patchet. Be is léptem, de az online rész még nem elérhető, demo mecset lehet választani (10 perc max idővel) viszont van egy csomó új csapat (válogatottak) de a magyar válogatott sajnos nincs :(

(#484) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Na már van online service is, a játékig még nem jutottam el, csak az ingyen játékosokat huzogatom be, de már belefutottam egy bugba. Valamiért nálam Bale és Tadic kártyája nem jelenik meg az All Time Greats-ben. Amúgy Sommer és Müller eléggé OP, ha valakinek sikerült megspórolnia két 5* nominating contractot az most jól járhat.

(#485) VinoRosso


VinoRosso
veterán

No lejátszottam az első meccseket, eddig nagyon bejön, sokkal reaktívabb, dinamikusabb, a cselezés, a játékosok robbanékonysága, viszont a cseleket így nagyobb területen csinálják a játékosok, messzebb megy tőlük a labda, így vigyázni kell, hogy mennyire kerül lendületbe a játékos. Viszont igazi foci érzésem van végre a játékmenettel kapcsolatban.

(#486) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Zoolee1976 (#477)
Nekem tényleg nem tűnt fel, hogy a forma miatt mondjuk bárkinek is csökkent volna az OVR értéke. Igazából felmerült bennem a kérdés korábban, hogy lehet-e köze ahhoz, hogy egy játékos MAX szinten +2, vagy +3 értéket kap az alap OVR-hez képest, de semmilyen összefüggést nem tapasztaltam a formával. kapcsolatban Ha Playstyle maximum, akkor is vannak olyan játékosok akik csak +2 értéket kapnak, nem pedig +3-at. Passz, de igazából mindegy is, mert nem oszt nem szoroz, lehet igazad van. A lényeg, hogy én személy szerint sosem éreztem egyetlen játékosomon sem, hogy mondjuk csak C formában van B helyett. Gyorsabban elfáradnak, és emiatt 60-70-80. perctől (ki mikorra fárad el) már pontatlanabbul passzolnak, ennyit vettem észre.

Na de kinek mi a véleménye a 2.2.0-ról? Szerintem nagyon jó lett! :C Ezek az új típusú eventek, amik csak itt újak, mert a PES-ben voltak anno, nagyon feldobják az egészet. Van egy rakás GP-m, és lehetett végre építeni egy új nemzeti csapatot, amivel egész jó meccseket játszottam 2100-as max csapaterőn. Mától nem adok el minden számomra hasztalan játékost, mert ki tudja melyik héten jön olyan event amikor fel kell majd használni. :)

Maga a játékmenet minden tekintetben jó irányba változott (szerintem), új labdakezelési technikákat is láttam, például egy indítás után az érkező magas labdát a csatár térddel pattintotta vissza a talajra, ezzel nem megakasztva, hanem gördülékennyé téve a támadást. Még folyékonyabb lett az egész, még jobban reagál minden bevitelre, és továbbra sem túlzottan gyors (ami jó). A lövések, passzok, erősebbnek hatnak. Nekem tényleg nagyon tetszik.

Ha jövőre nem villant az EA Sports, és az eFootball ezen az úton halad, szerintem okozhat(unk) meglepetést! :D Olyan mintha tökéletes utat találtak volna, hogy Árkádosítsák a játékot, de megtartva a Szimulációs jellegzetességeket.

A Match Pass is megér néhány szót. Aki nem akar egy forintot sem fizetni a játékban, még az is megtudja venni az egészet. A teljes Pass megvásárlása 750 coinba kerül, és amennyiben lejátszol a szezonban 77 meccset, 500-at vissza is kapsz. Emellett most egy csomó Coint adnak küldetések és eventek is, szóval akinek van 75 coinja az vegye meg, mert az egészet vissza fogja kapni a 77. meccs befejezése után, de mellé szerezhető még 3 darab 60 napos szerződés is, meg egy rakás Nominating szerződés és Training XP. :D

Alakul a játékunk, az internet többi részén is egyre több pozítív megnyilvánulást olvasni. Persze olyan is mindig lesz akinek nem tetszik, de én meg a FIFA-val vagyok így. :D

(#487) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#486) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Igen, a 2100-as nemzeti challenge végre visszahozza a matchday feelingjét. Remélem klubszezonban is lesznek ilyenek. Van értelme most már a GP-nek újra.

A 60 napos szerződést nem igazán vágom elsőre. Áprilisban nullázódni fog az egész dream team csapatunk? Viszont 60 nap szerintem elég kevés hosszabbításra.

De lehet, hogy majd abból is többet fog idővel szórni a játék eventekben a kövi hónapokban.

(#488) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hát nekem egy igazi kihívás 2100-as csapatot építeni. Franciákat választottam, mert arra volt keret, aztán végül mindenki kikerült, mert túl erős volt. Elértem a 2100 környékét, aztán minden játékos stílusát elkezdtem taktikához igazítani, erre felugrott a rating 2200-ra :W Kezdhetem újra...

Tényleg aki nekiáll érdemes két külön nemzet játékosaiból csinálni a challengeket. Ami limit nélküli azt abból ami a legjobb játékosokból összejön, ami meg 2100-as abból amiből a legjobb 3-4*-os játékosokat lehet igazolni olya 75-ös rating körül. Hogy ez melyik azt nem tudom, tippre argentin vagy brazil, de lehet magyarokat kellett volna választanom,...

(#489) VinoRosso válasza TrueGooner (#486) üzenetére


VinoRosso
veterán

Jó lett csak kár, hogy online nem hozza azt a reaktivitást amit offline. Már szerintem bejátszik a hálózati késleltetés, offline olyan gyorsan reagál a játék az inputra amit online nem tud végrehajtani. Pedig jó esetben max 100-120 ms-ról van szó, de mégis érzésre nagyon sokat számít szerintem, főleg cselezésnél.

Ja és változatlanul pofátlanul csal amikor coin a tét. Szerencsére pont úgy jött ki, hogy a gól számított, és bár kikaptam, meg volt a challenge step mert megrúgtam a kellő számú gólt. Aztán a végén mikor 3 gól kellett meg szerintem nekem csalt, mert ugyanaz volt mint mikor kikaptam, minden bement. Tényleg elébb olyan gólt kaptam, hogy egy 25-30 méteres keresztlabdát vágott be az ellenfél a 16-os vonaláról csikar szögből kapásból és a kapott többi gól is olyan volt, mintha nem lett volna kapusom. Amikor meg nekem kellett a 3 gól ugyanez csak fordítva, ami eltalálta a kaput mind gól volt, még az is amibe bele tudott lépni az ellenfél, 2 védőn plusz az elvetődő kapuson át bepattogott. Én nyertem, meg a challenge csont nélkül meglett, de azért ez undorító ahogyan beavatkozik a játékba. :(

(#490) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Én tegnap óta kivégeztem mindem eventet, és online egyszer sem kaptam ki, nem éreztem hogy lejtene a pálya. Érdekes ez…

Ami a 2100-as eventet illeti, én az Angolokat választottam. De konkrétan vettem 18 darab 10-50k GP közötti játékost, 76-os a playstyle és 2096 a Base Strength. Magyarokat senki ne válassza, mert csak olyanokkal lehet indulni, amilyen nemzetet ki lehet választani az eventben! :)

(#491) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Azt nem tudja valaki, hogy a PC-s efootball accountomba be tudok-e jelentkezni mobilon?

(#492) TrueGooner válasza VinoRosso (#491) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Még nincs Cross Progress, így sajnos nem.. :( Tervezik, dehát tudjuk, terveznek sok mindent. :D Ez az egyik fejlesztés amit a legjobban várok, hogy telefonról ugyanazt a csapatot tudjam menedzselni mint PC-ről...

(#493) VinoRosso válasza TrueGooner (#492) üzenetére


VinoRosso
veterán

Kár :(

köszi a választ :R

(#494) BaJaZo


BaJaZo
tag

Tegnap furcsa mérkőzést játszottam. Csapatom most 2400-as, az ellenfél 2200-as volt Az első félidő teljesen rendben volt, 2-1-re vezetett az ellenfél. Aztán a második félidőben egyszer sem tudtam szerelni! Többször volt olyan érzésem, hogy a labdának el kellett volna pattannia a lábamról, de szó szerint átment a lábamon! Ugyanolyan ütemben léptem oda, mint az első félidőben, de furcsa módon mindig tovább passzolta a labdát, pedig ott volt a lábam.Nem csoda, hogy ilyen körülmények között az ellenfél rúgott még kettőt én meg egyet sem...
Nem a program csalására gyanakszom, hanem az ellenfélre. Cheat szaga van a dolognak, a félidőben valami nagyon megváltozott.
Akár cheat, akár a Konami a bűnös, még egy ilyen mérkőzés és törlöm le a francba az egészet.

(#495) everest140 válasza BaJaZo (#494) üzenetére


everest140
tag

Ez tipikusan a Konami csaló script amiről már beszéltünk fentebb. A játék beleszól sokszor és eldönti az eredményt. Ez a script benne van a játékban, nem a játékos használ cheatet.
Nálam tegnap azt csinálta, hogy minden lövésemet védte a kapus, konkrétan lehetetlen volt betalálni ziccerből is. Egyszerűen nem engedett gólt lőni a játék, pedig az ellenfél nem volt olyan jó, lazán verhető lett volna.
Ellenpélda is volt amikor nálam sokkal jobb volt az ellenfelem, de tulajdonképpen megverte őt a játék és 1-0-ra én nyertem 1 csúnya bepattanós góllal neki meg semmi nem jött össze.
A fifában van hasonló régóta, kár hogy már itt is jelen van.

(#496) ROBREGGAE válasza everest140 (#495) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Így van. Velem ma ugyanez történt. Cseréltem kontrollert a napokban, kipróbálva a ps5-ét, mert már amúgy is elhasználtam picit az xbox-ost. Jobban is fekszik a kezemnek. Nem tudom ezért-e, de hosszú idő után visszajutottam div2-be.

Első három meccsem sima volt, van 9 pontom, örülök magamnak meg minden. Erre jön a kövi 3 meccs és gyakorlatilag három különböző módon szívatott meg a játék.

Egyik meccsen minden labdát a kapusom a támadó elé ütötte, nevetséges. Másik meccsen meg végig 1-0-ra ment a gyerek, én már totál all out attackban vagyok 4 támadóval meg egy amf-vel. Teljesen beszorítottam, ott van nálam Romario, Inzaghi, Mbappé, Müller, de akikkel máskor bődületes gólokat lehet verni, vagy nem érik utol a passzt vagy nem találják el a kaput, ólom lábakon lépkednek, teljesen azt érzed, hogy nem is kontrollálod a játékost. Meg van olyan meccs, amikor mindenre büntetőt fújnak, ez még ami szánalmas.

Szóval mielőtt kárt tettem volna bármilyen berendezésben inkább kiléptem. Nem fogom védeni ezt a játékot se, akármennyire nem szeretem a fifát. Egyszerűen ez is szar, csak másképp. Unom nagyon, hogy nem lehet tisztességesen letolni azt a 10 meccset a feljutásért.

Semmilyen contentet nem képesek egy év után belerakni amire ne unna rá az ember. Mert aztán, hogy beletették ezt a weekend challenge-t meg a 2100-ast nagy teljesítmény ennyi idő után :DD . Ezekben talán nem fedeztem fel csalást, annyi a pozitívum. Viszont a liga lenne a lényegi része ennek a foshalmaznak, de azt se képesek tisztességesen tálalni.

(#497) BaJaZo válasza everest140 (#495) üzenetére


BaJaZo
tag

Ezeket, amiket irtatok, én is szoktam tapasztalni, de ezt még elviselném. A valóságban is előfordul időnként, hogy az egyik csapatnak 25 kapura lövése volt, 10-szer a kaput is eltalálták,a másiknak meg 2 lövése volt összesen és 1-0-ra nyertek. Ilyen a labdarúgás. Más kérdés, hogy a játékban ezt nem úgy kellene megvalósitani ahogy a Konami csinálja. Ahhoz tökéletes labda és mozgás fizika kellene...
Amiről irtam, az más volt. Tökéletes ütemben léptem oda amikor passzolni akart, a lábfejemen el kellett volna pattannia a labdának valamerre, de mintha ott sem lett volna a lábam. Simán elpasszolta, úgy tünt, mintha a labda keresztül ment volna a lábfejemen... És ez igy végig a második félidőben vagy 50-szer. A cheat azért gyanús nekem, mert a második félidőben egyszer sem tudtam szerelni.
Ha a Konami csinálja, akkor nagyon ostoba megoldás, mert,ha már csal, folyamatosan ki-be kellene kapcsolgatni, hogy ne legyen ennyire feltünő és bosszantó.
Igy vagy úgy, nálam már csak egy dobása van ennek a játéknak.

(#498) everest140 válasza BaJaZo (#497) üzenetére


everest140
tag

Lehet, hogy nálad bebugolt a script valamitől azon a meccsen beragadt a csalás és folyamatosan csinálta. :C

(#499) ROBREGGAE válasza BaJaZo (#497) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Ó, nekem olyan is előfordult, hogy az összes belelépés visszapattant az ellenfélhez.
Van itt mindenféle csalás. Van az is amit te írsz, keresztülmegy a lába között.

Tök mindegy, el van a meccs kezdeténél döntve ki nyeri a meccset. Ennyi.

Amennyiben meg igaz, amit írsz, akkor jó sok csaló van a játékban. :D
Én inkább hajlok arra, hogy szar scriptelt az egész Fifához hasonlóan.

(#500) BaJaZo válasza ROBREGGAE (#499) üzenetére


BaJaZo
tag

Az biztos, hogy a PES 2021-hez lehet cheat-et találni, bár az valószinüleg csak offline működik.
Én már töröltem is, nem kell olyan futball ahol előre el van döntve ki nyer...
Arról nem beszélve, hogy alapvetően rossz az egész: a játékosoknak lényegesen lassabbnak kellene lenniük, a passzsebességnek meg egy picivel gyorsabbnak. Ennek igy semmi köze a valósághoz. Mivel a játékosok irreálisan gyorsak, egyérintőzésre kényszeriti az embert ami nevetséges. A futball egy aránylag lassú játék, mondhatni türelem játék, ki kell várni amig valahol rés nyilik a védelemben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.