Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#401) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Én mindkettőtöket totál megértem, vannak olyan dolgok (nem csak a konaminál) amik azért kitudják csapni a biztosítékot a playereknél. De nem gondolnám, hogy a konami nem azon dolgozik, hogy minél jobb legyen a játékuk. Minél nagyobb piacot szeretnének lefedni Ők is, hogy minél több zsét tegyenek zsebre.

És akkor itt szólnék koppasz1986-hoz: Azzal kell játszanod amit jobban élvezel. Ha az eFootball felcsesz, akkor ne foglalkozz vele. Nézz rá nagyobb frissítéseknél, és hátha egyszer elnyeri a tetszésed. De kár idegeskedni. Én sem vagyok 100%-ban elégedett a játékkal, félre ne értsetek... De Én a FIFA-t képtelen vagyok élvezni, pedig 3 évvel ezelőtt teljesen alap vétel volt, mint minden áldott évben.

Az, hogy ki, mi alapján dönt, mindenkinek a maga dolga. Engem kizárólag a gameplay érdekel, és baszki mondhat bárki, bármit, az Én bajom tudom, de élvezem az eFocit. :D Lehetne szebb és jobb menü, de sosem lesz, mert a Konami sosem volt jó ebben, túl Japánok. :D Lehetne több tartalom, de sosem lesz, mert egyik PES-ben sem volt az Online rész tele tartalommal (de ha már itt tartunk, a FIFA-ban meg irreálisan sok a tartalom, kihagy 2 hetet és úgy érzed lemaradtál). Viszont a játék mechanika számomra ezerszer jobb mint a FIFA-é, és erről nem is kell vitáznom senkivel, mert ettől még azt is tudom, hogy másoknak mi tetszik a fifában. Egyszerűen csak mást keresnek egy játékban mint Én.

szerk.: Arról nem is beszélve, hogy inkább csinálok "Lőj 5-10-15 gólt League/Challenge/Tour meccseken", minthogy "Lőj gólt 16-oson kívülről, gyengébb lábbal, csukott szemmel, háttal a kapunak, piros zokniban" típusú küldetéseket.. :C

A napokban néztem vagy 3-4 órányi FIFA streamet, de esküszöm nem láttam 1 óránál több gameplayt... Az a játék a menüről szól nem a fociról.

Ha holnaptól nem lenne eFootball, nagyon hiányozna... :K

[ Szerkesztve ]

(#402) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#401) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Nos, én se tudnék mivel játszani, mert a fifa tőlem is távol áll. A 22-vel megpróbálkoztam 4-5 hónap erejéig, bőven elég volt. :D

(#403) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hát én tényleg nem tudon, hogy mások melyik játékot játsszák. Szerintem kvajó vele játszani. Nagy kritikusa voltam a PESnek mindig is, de most jó. Nem mondom, hogy hibátlan de messze h jobb mint az eddigi PES-ek pedig 2010 óta játszok.

A labdaátvételnél (ha van rá lehetőség, mert nem mindig van...) meg kell állni vagy legalább lelassítani, hogy megfelelő legyen a labdakezelés. Vagy el kell engedni a bal itányzékot és akkor lábnál marad a labda vagy nyonni kell a futást és az irányt ha van terület és akkor tovább lehet tolni, hogy ne törjön meg a lendület.

Szerintem ha valami fejlődött a játékban az a labdakezelés. Imádom ahogy egyes játékosokhoz ragad a labda, persze ehhez kb 85 feletti ball control kell, nyilván belső védő nem a fülén fogja pörgetni a labdát, és ennek megfelelően is kell edzetni a játékosokat. CMF AMF, SS mind magas ball contollal kell rendelkezzen de a CFnek se árt. Mind centális játékosok többnyire nincs terület tologatni. És persze középen vezet a legrövidebb út a kapuig, tehát a legtöbb játèkost ide érdemes csoportosítani ergo a csapat zömének magas ball control kell.De nyilván függ a takitàtól is, ha valaki egyritmusú kontrákra rendezkedik be annak kevesebb ball control, magasabb dribbling, acceleration és speed kell. Szóval eléggé fontos ki mikènt edz, de ez így van jól, rá van bízva az emberekre, ki hogyan edzi a csapatát.

Amennyire nézegettem a coinért vásárolható játékosok eléggé félre vannak edzetve, nem csak ebből az aspektusból, hanem úgy általában nem egy kimondott poszton jók, hanem minden skill egyformán van edzetve, és sok ellenfélnél látom, hogy van egy coinért összevásàrolt csapat aminél egy játékos se igzàn kiemelkedő a posztján. Nem is nagyon igazoltam coinért, van 850 pedig egy fillért nem költöttem a játékra, csak egyszerűen nem nagyon volt olyan akit érdemesnek találtam arra, hogy coint költsek rá.
Így kb három játékos hiányzik a keretemből, Mbappé, Goretzka és Cancelo, mást erőltetve se tudnék berakni a többi a csapatbna mind a legjobb a posztján.
Ezzel 18 meccs óta nem kaptam ki úgy, hogy szar a netem, sokszor 5-10 mpre megáll és ezalatt csak imàdkozni tudok, hogy az ellenfél ne rúgjon gólt, meg sokszor csal a játék és egyszerűen lehetetlen nyerni. Szerencsére a csalásbók úgy néz ki visszavettek valamelyest, mer továbbra is èrzem sokszor, hogy a gép segíti az ellenfeler, viszont mostanában kevésbé veszem észre, hogy a végkimenetelt befolyásoló módon teszi. Így is idegesítő, de talán rájöttek, hogy nem kell totál elcsalni a meccset ahhoz, hogy ne ragequiteljenek a felgasználók 5 perc játék után.

(#404) TrueGooner válasza VinoRosso (#403) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Olyan jó néha olvasni, hogy valaki szereti a játékot rajtam kívül. :D Egyébként igen, jól írtad. Én szerényebb csapatot építek. PS-emet nem rég adtam el, és váltottam Laptopra, így újra kellett kezdenem a játékot. De PS-en Neymar-Haaland--Messi támadó sorom volt, mint majdnem mindenkinek. PC-n nem akartam ezt erőltetni, igyekszem kicsit kilógni a sorból. Így az elejétől fogva Arsenal csapatot építek, és nagyon élvezem hogy a kedvencekkel játszhatok, szerintem baromi fun. Gabriel Jesus nem meta, de azért igyekszem érvényesülni. :D De aki nem akar semmi rákölteni, 1-2 hónap alatt fullos csapatot lehet építeni a heti 1 Free POTW játékosokból.

Most sikerült kinyitnom Xhaka-t. Ez az elpontozás amiről beszélsz Nekem nem nagyon tűnt fel. Inkább +1 Trait szokott változni, illetve általában 3 OVR-el magasabb az értékük a normál lapoknál. Például amikor Saliba kapásgólt lőtt 16-oson kívülről, kapott egy Long Shot trait-es POTW lapot. Aah de hiányzik az a kártya... :D

(#405) VinoRosso válasza TrueGooner (#404) üzenetére


VinoRosso
veterán

Xhakánál épp nagy a különbség a featured és a sima kártya közt, de nekem dobott egy Casemirot amelyiknél a standard kártya jobban edzhető :D , igaz nem sokkal. De pl van most ez a Kancaló, 85-ös speed meg 87-es stamina kicsit kevés egy támadó LB-nek, meg a 73-as védekezés se acélos, szélsőnek is kicsit lassú, CMF-nek még elmenne, de oda meg a low pass kevés. Ehelyett inkább megveszem a standard lapot, mert lehet OVR-ben alacsonyabb de legalább nem lesz félreedzetve.
Még nem döntöttem el, hogy védőt vagy szélső középpályást csinálok belőle, ha védő akkor ez lesz:


Ha meg LMF/RMF akkor ez:

(#406) TrueGooner válasza VinoRosso (#405) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Én a POTW játékosokról beszéltem, azok rendszerint jobbak mint a standard lapok. Ha egy játékos a héten kiemelkedően nagyot játszott, akkor kap Player of the Week lapot, és ezek rendszeresen kb 3 OVR-el nagyobbak a Standard verziónál.

De vannak ezek a Featured lapok, amik edzhetőek de csak pár szintet. Azok valóban nem minden esetben jobbak. :D

Cancelo egyébkent baromi jó lap. PS-en meg volt egy speciális lapja, nagyon szerettem. Én a TAA offer megvásárlásán gondolkozom, mert nagyon illene a játékomba. 4-2-3-1 felállásban játszom, ahol támadásnál a szélső védők becsatlakoznak, labdavesztés esetén a 2 DMF azonnal visszazár CB-be. Így ha a szélső védők fenn is ragadnak, a DMF-ek visszazárása miatt meg van a 4 védő. TAA pedig a tűpontos beadásaival baromira passzolna a játékfelfogásomba.

Staminát hogyan szoktad elosztani? 80-85 alatt a 70. percre már elfogy mindenki, pedig a mérkőzések vége általában a legnehezebb, pont emiatt. A stamina baromi fontos tényező az utolsó 25-30 percben, fogadni mernék, hogy a jobb staminávsl rendelkező csapat uralja ezt az időszakot.

[ Szerkesztve ]

(#407) VinoRosso válasza TrueGooner (#406) üzenetére


VinoRosso
veterán

Azon a poszton ahol fontos (RB/LB, CMF, DMF) 90+-os staminával rendelkező játékosok vannak. A szélsővédőimen rajt van a defensive instruction, meg Messin a counter target, így nem merülnek le. A többit meg cserélem, Haaland alap csere mert super sub, + szoktam belső védőt vagy SS-t cserélni attól függően, hogy előnyben vagyok-e vagy sem.

(#408) ROBREGGAE


ROBREGGAE
tag

Amúgy ezek a speckó lapok amik jönnek csütörtökön elég OP-k. Minden érték 90...

Én szeretem váltogatni a playstyle-okat, attól függően milyen erős az ellenfél.S ez, hogy alapból ilyen 94-95-ös kártyák 90-es playstyleokkal kurva jól jönnek.

Szeretném kivenni 900 coinért a Milan packet, de múlt héten Cancelo miatt mind a 3+1 nyitást ellőttem. :D Persze nem jött.

(#409) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Nem tudom, ki hogyan áll ehhez a témához, de próbálok kialakítani egy felületet, ahol átfogóbban, akár témák szerint is tudunk beszélgetni az eFootballról, ahol képeket, videókat is könnyedén megoszthatunk egymással. Jelenleg nem tudok konkrét magyar eFootball csoportról, de tök jó lenne kialakítani egy közösséget, sajnos nem vagyunk valami sokan. :D

Szóval ha van kedvetek, Discordon én megpróbálkozom vele. Ha van kedvetek, lépjetek be a szerverre, még elég kezdetleges a dolog de majd alakul ha van rá igény. :)
Meghívó: [link]

(#410) VinoRosso válasza TrueGooner (#409) üzenetére


VinoRosso
veterán

Sajnos nálam nem működik, telefonos verifikációt kért, végigcsináltam az azonosítási folyamatot, de még mindig ugyanazt írja: verification required.

(#411) TrueGooner válasza VinoRosso (#410) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Pedig bennt vagy a szerveren, azt jelzi.

Ha csak most regisztráltál DC-re, akkor email címedet kell megerősíteni és elvileg ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#412) underdark válasza TrueGooner (#409) üzenetére


underdark
aktív tag

fészen van efootball hungary csoport, kb 2k tagja van

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#413) VinoRosso válasza TrueGooner (#411) üzenetére


VinoRosso
veterán

Én ennyit látok csak sajna

(#414) TrueGooner válasza VinoRosso (#413) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nincs megerősítve a discord fiókod.

(#415) TrueGooner válasza underdark (#412) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Konkurencia. :DD Szép nagy közösség, de azért megpróbálkozom a discorddal. Vagy esetleg Nekik kellene csinálni egyet. Lehet felveszem velük a kapcsolatot. Sok lehetőséget kínál a DC, ami tök hasznos lehet.

(#416) underdark válasza TrueGooner (#415) üzenetére


underdark
aktív tag

Jah azt kihagytam, hogy ott kéne megpróbálni discordot hirdetni, háta lesz pár ember rá

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#417) VinoRosso válasza TrueGooner (#414) üzenetére


VinoRosso
veterán

Azt látom én is csak azt nem értem miért. Telszámra kikérem a kódot, beírom, azt ugyanúgy azt írja ki, hogy verification required :F

(#418) TrueGooner válasza VinoRosso (#417) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Megerősített email cím kell a szerver használatához. Lehet, hogy az a gond hogy a telefonszámod van megerősítve és nem az emailed?

(#419) VinoRosso válasza TrueGooner (#418) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom, de emailt sehol sem kér. Kódot akar kiküldeni telefonszámra. Kiküldetem, beírom a kódot ami SMS-ben jön, aztán ugyanott vagyok, mint kódbeírás előtt, és ez fut végtelenített ciklusban.

(#420) TrueGooner válasza VinoRosso (#419) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hát akkor passz sajnos. Esetleg “Log out” és regelj email címmel.

(#421) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Valaki látja ezt a Club Selectiont?

Nálam Újkastély elérhető most. Vagy majd hétfőtől lehet rá számítani?

(#422) underdark


underdark
aktív tag

Vártam ezt a friendlyt hátha, de ezt is sikerült a legszánalmasabb módon megcsinálniuk, ráadásul csak dream teamben ez is pfff
Pedig úgy voltam vele végre lehetne tolni estleg sima meccseket kis csaptokkal, de úgy tűnik el kell fogadni, hogy ebben a játékban semmi nem lesz csak Dream Team és a pénz pénz pénz

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#423) TrueGooner válasza underdark (#422) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Az Exhibition meccsek és a Master League is egyre közelebb van… Sajnos baromi lassan haladnak, és nagy a türelmetlenkedés (jogosan), de akármennyi hiányosságát is sorolnám fel a játéknak, végeredményben jobban élvezem mint a fifát. Más meg ugye nincs… :))

(#424) nagyArc


nagyArc
tag

A 2.1.0-val szerintem sokkal jobb lett a játékmenet. Reszponzívabbak lettek a játékosok, nincs az a delay, mint előtte. A menürendszer is sokkal gyorsabb lett.

(#425) TrueGooner válasza nagyArc (#424) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Igen, valamivel fluidabb lett minden tekintetben. Menü is, gameplay is. Jó úton haladnak. :)

eFootball discord szerverünk: https://discord.gg/ynwEV4jtBt

(#426) BaJaZo


BaJaZo
tag

Igen, Metacritic-en is javult az értékelése. A kezdeti 1.2 után most 5,4--en áll ami azért még mindig csak közepes eredmény, vagyis bukásnak mondható. Ám, ha igy fejlödik, még lehet jó is valamikor.
Azt továbbra sem értem, PC-n miért foglal 30 Gb helyet ez a program, amikor csak 720p felbntás választható... Konzolon és mobilon mekkora helyet foglal és mennyi a max. felbontás?

(#427) everest140


everest140
tag

Kellett már ez a javítás, végre tudok pozitívakat is írni a játékról. A gond csak az, hogy erre több, mint 1 évet kellett várni a megjelenéstől, de szép lassan azért lett belőle egy egész jól játszható játék.
A menüben eddig a navigálás és töltési idők kritikán aluliak voltak. Most végre megcsinálták és nagyon gyors és fluid lett, mindenre azonnal reagál.
Ennyi idő után már ezt az ocsmány menü és UI design-t is sikerült megszokni, az idő jót tett neki.
A játékmenetre ez szintén igaz, pontosabban lehet játszani, megszűnt az a marha nagy delay, a passzolás jobb lett. De ezen már sokat javítottak amúgy is azóta.
Játszottam 1 pár meccset online is. Úgy veszem észre a kapcsolat a szerverrel sokat javult. Talán ha német ellen játszok, most már nem fog döcögni, beakadni, belassulni nálam a játék, simábban fut az élő meccs, mint régebben.

Akiben még esetleg a régebbi rossz élmények vannak a játékról, szerintem adjon neki még 1 esélyt, mostanra egész jól kijavították a nagyobb hibáit.

[ Szerkesztve ]

(#428) VinoRosso válasza BaJaZo (#426) üzenetére


VinoRosso
veterán

Felbontás beállítása:
If you want to Change Resolution go to: "Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\eFootball"
and click on "Settings.exe". Choose full Screen (third option).

After that go to "Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\eFootball\eFootball\Binaries\Win64" and Right click on "efootball.exe" and choose Properties.
Go to Compatibility and than click on "change high DPI Settings". Tick on all two boxes and than click ok and than apply.

(#429) nagyArc válasza everest140 (#427) üzenetére


nagyArc
tag

Szerintem is egész jó úton haladnak. Van pár hülyeség, amin lehetne javítani:
- akárhányszor megveheted ugyanazt a játékost. Tudsz csinálni egy olyan csapatot, amiben tizenegy Szalai Ádám van. Utána a release player sem mindig működik.
- miért nem lehet a meccsek előtt egy "super skip", miért kell hétszer megnyomnom az A gombot ahhoz, hogy elkezdődjön végre a meccs, és ne kelljen végignéznem az összes intrót? A Fifában ez jól van megoldva.
- lecserélhetnék azt a szemkifolyató kék-sárga logót az ismétlések előtt valami szolídabbra.

(#430) TrueGooner válasza nagyArc (#429) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Akárhányszor megvehetsz valakit igen, mer asszem van 1 vagy 2 százalék esélyed Foil játékost nyitni. Viszont a csapatba ugyan azt a játékost csak egyszer nevezheted.

(#431) nagyArc


nagyArc
tag

Az miért van, hogy ha pl. lecserélek a game plan-ban egy balhátvédet egy másik, eredetileg 80-as szintű balhátvédre, akkor a lecserélés után ennek az eredetileg 80-as szintű játékosnak már csak 68-as szint jelenik meg a kártyáján a game plan oldalon?

(#432) VinoRosso válasza nagyArc (#431) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nincs hozzáedzetve a taktikához.

(#433) BaJaZo válasza VinoRosso (#428) üzenetére


BaJaZo
tag

Ezekkel én is tisztában vagyok, csakhogy nálam az a sáv ahol a felbontást lehetne beállitani, szürke, inaktiv, nem tudom megváltoztatni.

(#434) eddienhl999


eddienhl999
tag

Sziasztok! Történt valami olyasmi ami eddig nem igazán esett meg velem a játékban.
Biztos sokan ismeritek azt a feliratot: "This match will be abandoned due to unforeseen circumstances"? Ma egyik mérkőzésen elég hamar 3-1-es vezetéshez jutottam. Onnantól kezdve az ellenfelem elkezdte húzni az időt. Passzolgatott hátul kapussal, védőkkel meg ilyenek. Azt hittem félidőt már nem várja meg, de visszajött és ugyanazt csinálta mint addig. Sőt elkezdett gólokat rugdosni saját kapujába. Akkor már gondoltam, hogy az előbb idézett felirat fog megjelenni hamarosan. Tévedtem, ugyanis más feliratot kaptam. Hülye fejemmel nem fényképeztem le hanem elnyomtam gyorsan az idegtől nem látva, így nem emlékszem hogy mi volt. Ami viszont biztos, hogy szerepelt benne az "unfinished" szó. Meg is jelent a lejátszott mérkőzéseim között eredmény nélkül. Így legalább meglehet nézni, hogy ki az elkövető. Valaki járt már így?

(#435) VinoRosso válasza BaJaZo (#433) üzenetére


VinoRosso
veterán

Passz, én ezt beállítottam, és nekem natív felbontásban (1440p, 1080p) megy azóta. Win10-en és Win11-en is így volt, laptopon, PC-n.

(#436) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Nem értem az embereket akiknek EZ az UFL "lenyűgöző", és "elképesztő" és "izgalmas", de az eFootbal az egy utolsó szar. Ebből is látszik, hogy az emberek divatból képesek utálni valamit. Eszem megáll, hát mi ez az ocsmány hulladék? :W Na EZ!!! mobiljátéknak néz ki, de erre senki sem mondja... :W

(#437) BaJaZo válasza TrueGooner (#436) üzenetére


BaJaZo
tag

Mivel csak videók vannak róla igy nem könnyű megitélni. Amit látok az nem rossz és ez még nem a végleges verzió.
Engem viszont ez érdekelne: [link]
Ilyen élethű futballt még nem láttam. Ha jól értem ez valami PES mod. Hol lehet erre szert tenni? Akárki csinálta, látszik, hogy ért a futballhoz. Bárcsak az efootball lenne ilyen...

(#438) everest140 válasza TrueGooner (#436) üzenetére


everest140
tag

Ott rontotta el a Konami, hogy a félkész totál hibás játékot képesek voltak kiadni megjelenés napján, ahelyett hogy még dolgoztak volna rajta. Gondolom ennek anyagi oka volt, hogy jöjjön be valami bevétel, de ez a húzás nagyon megbélyegezte a PES-t. Azóta már teljesen más a játék és játszható formában van, de az emberekben a mai napig a botrányos megjelenés maradt meg.

(#439) BaJaZo válasza everest140 (#438) üzenetére


BaJaZo
tag

Ha rendesen helyre tennék, akkor az emberek elfelejtenék a sérelmeket, lásd Cyberpunk 2077... Az is finoman fogalmazva problémásan jött ki, aztán kijavitották és mostanra átlépte a 20 milliós eladást a megjelenésekor földbedöngölt program. Nem csoda, hogy be is jelentették a folytatást. Az efootball egyenlőre a PES 2021-hez is messze van.

(#440) Cambi válasza BaJaZo (#437) üzenetére


Cambi
tag

Ez PES 2021, rengeteg fasza patch van hozzá PC-re.

(#441) everest140 válasza BaJaZo (#439) üzenetére


everest140
tag

Igaz a CP esete is, azt is szépen megcsinálták idővel. Viszont a CP-nek nincs akkora konkurenciája, mint a pes-nek a fifa.
A Konami csúnyán beégett a starttal és utána kipofozta a pes-t és lett belőle egy egész jó játék, de addigra még 1 fifa rész megjelent és behúzta a játékosbázis jó nagy részét.
Sajnos úgy néz ki továbbra is veszik a fifát a fut mód miatt mint a cukrot, tök mindegy hogy van-e benne új content vagy sem, ilyen konkurencia mellett nem könnyű érvényesülni. Főleg hogy új rész megjelenését sem nagyon lehetne átrakni máskorra a szezonkezdés miatt.

(#442) BaJaZo válasza everest140 (#441) üzenetére


BaJaZo
tag

Mi ez a fut mod, amitől ennyire megbolondultak az emberek? Nekem egy futball játék annyit jelent, hogy a haverommal hétvégén leülünk a TV elé, játszunk egymás ellen és jól szórakozunk. Másrészt ismeretlen játokosok ellen online. Kell még jó garfika, élethű mozgás és labda fizika - ennyi. Fut mod? Ezek nem is futbaloznak csak a kártyákkal foglalkoznak?

(#443) everest140 válasza BaJaZo (#442) üzenetére


everest140
tag

A fifa már régóta nem a szimulátorozásról szól. A pes-ben mindig is élethűbb volt a labdavezetés, passzolás, labda fizikája.
Viszont az online módja a fifának azért jobb, egyébként nem lenne rossz alapvetően a fut mód, ha nem lenne ennyire pay to win alapú a rendszer és nem ösztönözne a játék arra hogy vásárolj. Eleve 27 ezer ft a játék, és még fizess 1 csomót, hogy olyan minőségű csapatod legyen amivel tudsz érvényesülni. A fejlesztők ezen degeszre keresik magukat. Ezért nem is mernek a játék ezen részén változtatni az új részekben.

(#444) BaJaZo válasza everest140 (#443) üzenetére


BaJaZo
tag

Na ezért nem érdekelt soha a Fifának ezen része, jó néhány éve meg egyáltalán nem. A konami miért nem próbálkozott mással, ha látta, hogy elment a hajó? Például komoly pénzdijas online tornákkal, melyen a részvétel minimális regisztrációs dij befizetésével járna? Pénzt vagy pénzzel lehet csinálni vagy nagy ötlettel. A Konami utóbbival nem tudott előrukkolni, marad az előbbi megoldás. Csodálkoznék,ha ezzel az efootball-al pénz cunami árasztaná el őket...

(#445) VinoRosso válasza TrueGooner (#436) üzenetére


VinoRosso
veterán

Valóban az animációk és a labda fizika kicsit döcögős, de ahogy nézem a játékosok képességeivel nincs baj, ragad hozzájuk a labda :D Ki kell próbálni, lehet fun.

(#446) TrueGooner válasza VinoRosso (#445) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Mindenképp ki kell próbálni, de így elsőre közelebb áll a fifához mint az efootballhoz. Az-az inkább árkádosnak tűnik, mint szimulációnak. Nekem nagyon nem tetszik, de persze ez egy totálisan új cím. Engem csak a fogadtatás lep meg. Hogy mennyire várja mindenki, pedig nagyon érezni rajta, hogy első próbálkozás, aztán majd az évek alatt vagy fejlődik vagy elkaszálják.

(#447) redingitell válasza Cambi (#440) üzenetére


redingitell
senior tag

Tudnál esetleg linket adni, honnan tölthető le egy ilyen patch?

(#448) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Ezt a viccet komolyan...

Most játszottam egy meccset, berúgtam a kettő simát, az ellenfelem pauzál, megjelenik a karika 2 másodpercre, na mondom kilaggol az ellenfél és 3-0 ide, erre kiírta a játék, hogy az én kapcsolatommal volt probléma és 0-3 oda. Persze semmi probléma nem volt vele, egyből tovább tudtam nyomni mindent.

Hogy évek óta ilyen a játék, hogy arcátlanul elcsal egy győztes meccset, ezt soha nem fogom megérteni. Mintha nem lenne elég a Konami rovásán, úgy szórakoznak az emberek türelmével. Nem csoda, hogy annyi a ragequitter, látják, hogy csal a játék, kapják a lehetetlen noklikat meg a kamu hibaüzeneteket és emlegy a kedvük az egésztől.

Ilyen egy alja bandát, mint ezek... :(((

(#449) everest140 válasza VinoRosso (#448) üzenetére


everest140
tag

Nálam mostanában nem volt gond a kilépőkkel.
Engem az cseszett fel ma is, hogy 90+4-nél kapom a gólt védhetetlen szöglet fejesből. Ráadásul a kis Sterling gólt fejel a 2 méteres védők mellől, hiába nyomom a felszabadítást, a védőim nem csinálnak semmit csak nézik, ezen mennek el a pontok...

(#450) TrueGooner válasza VinoRosso (#448) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nem a játék csal, hanem az ellenfeled manipulálja valahogyan a saját javára, legalább is ebben az esetben. iOS-en már elindultak elméletileg emiatt a bannok, reméljük hamarosan minden platformon elkezdik osztogatni a “piros lapokat”… Bár én továbbra sem találkoztam egyetlen egy ilyen esettel sem az 1 év alatt, ami elég fura. 😀

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.