Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#901) szTotyy


szTotyy
őstag

Én nem nyitottam 3 csillagosnál jobb játékost. :(((

VinoRosso: Fifások is panaszkodnak a scriptek miatt, ott sem jobb helyzet e téren.
Ennek ellenére én is elgondolkodtam rajta hogy majd kipróbálom az újat, tetszik a kismillió féle játékmód.

(#902) VinoRosso válasza szTotyy (#901) üzenetére


VinoRosso
veterán

Küldj el pár játékost nyitás előtt. Lehet csak véletelen egybeesés, de hátha...

(#903) TrueGooner válasza VinoRosso (#900) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Biztos vagyok benne, hogy nincs igazad. :) Amikor 0.1.0 verziót ugrik a játék, mindig hozott játékmenet változásokat. Most 2.6.0-ról ugrunk 3.0.0-ra, jelentős változásoknak kell érkeznie. Arról nem is beszélve, hogy a “Dash” rendszer újragondolását már be is jelentették hivatalosan, tehát a labdavezetés, labdakezelés egészen biztosan változni fog. Biztosan nem tapasztalhattál még semmit az eFootball 24-ből.

Részemről az FC24 teljesen ki van zárva. Borzalmas volt a 23 is, a 24 is csak parasztvakítás (Closed Beta gameplayek alapján).

(#904) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Ez a Petit egész jó kis box2box cmf még ezzel a picinyke epic form boosttal is. Mindenhol ott van, és 70 percet elbír, igaz raktam rá egy fighting spiritet.

A scripttel viszont továbbra sem tudok megbékélni:
[link]

TrueGooner: Remélem, hogy nincs igazam, de a jelenlegi állapotában a játék úgy néz ki, mintha alkalamazták volna a 24-be bekerülő változtatásokat, hogy ne a premierkor kerüljenek felszínre a legnagyobb hibák (kvázi béta teszt).

[ Szerkesztve ]

(#905) TrueGooner válasza VinoRosso (#904) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Reményeim szerint majd jövő héten meglátod, hogy milyen az akikor igazán megváltozik a játékmenet. :D Az 1.0.0 után a 2.0.0 is hatalmas változás volt, mindenben rengeteget javult (szerintem) a játék. Én most is ezt várom. Nem csak egy kis lassítást, “játékot a csúszkákkal”, hanem tényleges, játékmechanikai dolgokat. Hogy a védelem nem azért gyengül mert lassabb reakció időt állítanak be, hanem azért lehet majd több féle akciót, helyzetet kialakítani mert az új mechanikák lehetővé teszik majd.

Én tegnap nyomtam este kicsit, Nekem nem tűnt fel hogy bármi változott volna. Maga a játék pedig nem is frissült, szerintem gameplayt nem is lehet kliensfrissítés nélkül véghezvinni. Az a pár MB amit csütörtökönként leszed az csak forma, meg keret frissítés. Ahogy lefrissül a cucc, szerintem itt leszünk hogy beszámoljunk a tapasztalatokról. :DD

(#906) VinoRosso válasza TrueGooner (#905) üzenetére


VinoRosso
veterán

Értem amit mondasz, és logikus is, de nem ezt látom. Más a játék, bár hatalmas változást nem tapasztalok. Van ez a szögletnél rövidről megcsúsztatott exploit is, múlt héten még működött, most meg nem tudok vele egy gólt se lőni. Majd jövő héten meglátjuk.
Az megvan, hogy nem mindegyik játékost lehet átvinni 24-re? Nagyon remélem, hogy az aláírt kártyás Messimet, amiért 1500 coint adtam nem vesztem el..

(#907) TrueGooner válasza VinoRosso (#906) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Itt letudod ellenőrizni melyik lapok mennek át: [link]

(#908) VinoRosso válasza TrueGooner (#907) üzenetére


VinoRosso
veterán

Néztem de nem sokat mond, mert a konkrét kártyát nem mutatja.

(#909) TrueGooner válasza VinoRosso (#908) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Szerintem a létező összes Messi lap átmegy. Nem hinném, hogy kártya típusokra szűkítik a feltételeket. Amelyik játékos nem megy tovább a 24-be az vagy visszavonult, vagy elvesztették a jogait.

(#910) VinoRosso válasza TrueGooner (#909) üzenetére


VinoRosso
veterán

Remélem ez lesz, mert vagy 4 órát töltöttem el a kártyák baxtatásával. Volt egy jó sok, aminél egy csomó progression point ment el a playing stylera, ezeknek a trainingkét reseteltem, mert elveszi a skillek elől a pontot, ha a 24-ben nem lesz playing style.

Azt nem tudom, hogy a kártyákat ugyanolyan max levelre lehet majd feledezni? Mert ha nem akkor érdemes most ellőni a training ticketeket.

[ Szerkesztve ]

(#911) TrueGooner válasza VinoRosso (#910) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Update után szimplán visszajár minden skill pont ami PlayStylera ment el, és automatikusan újra eloszthattad volna. Ezt vagy a hivatalos Twitteren/X-en olvastam, vagy a játék honlapján, már nem emlékszem. De automatikusan fog működni, szóval ha valaki rajta hagyja frissítésig a pontokat a játékstílusokon, egyszerűen csak kapni fog néhány újra elosztható pontot, de nem fog elveszni. De persze jobb biztosra menni, a fontosabb játékosaimat én is újra osztottam.

(#912) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

A mobil verzió 5.-én, a konzol verzió 6.-án frissíthető, és Offline játszható is. 7.-én pedig indulnak a szerverek.

[link]

(#913) VinoRosso válasza TrueGooner (#912) üzenetére


VinoRosso
veterán

PC :F

(#914) TrueGooner válasza VinoRosso (#913) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Az a konzol kategóriába tartozik szerintem.

(#915) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Na lejött a frissítés, úgy néz ki igazam lett sajnos ez csak egy season update.

A menü struktúrája, az elérhető funkciók minden 99.9%-ban ugyanaz mint a 23-ban, csak a háttérképeket, bannereket, gombokat cserélték le más színűre, de pl meccs alatti HUD-nál még azt se, ugyanaz az undorító kék-sárga színösszeállítás van.

[link]

A játékmechanika is ugyanaz mint a múlt heti, akkor jött egy minimális változtatás, lassabban gurul a labda egy fokkal, a passzot kicsit reaktivabban hajtja végre a játékos, meg labdavezetésnél amikor fordul az ember kicsivel dinamikusabb, azt ennyi. Aki nagy változást várt az szerintem csalódni fog, bár az online-t még nem próbáltam, sok reményt nem fűzök hozzá, de hátha ...

(#916) redingitell válasza VinoRosso (#915) üzenetére


redingitell
senior tag

Ez mobilos verzsön?

(#917) TrueGooner válasza VinoRosso (#915) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Én még nem próbáltam, de Redditet olvasva hihetetlen, hogy valaki teljesen másnak érzi a játékot, van aki pedig tök ugyanolyannak. A Patch Note-ot olvasva nem tudom elhinni, hogy ugyanolyan lenne, de nemsokára kipróbálom majd Én is, aztán eldöntöm.

Elvileg a korábban felvetett problémád is javításra került, ami a Fox in the Box, és Poacher és a Target Man stílusokat érinti. A birtoklási játék is sokat javult a leírás alapján, állítólag Birtoklás stílust játszva, a Poacher csatár már többször indul be a védők mögé.

Mindjárt kitudom próbálni és írok utána is, de egy 6 oldalas Patch Note után kicsit hihetetlennek tartom, hogy ne változott volna semmi. :D

(Van eső és hó, ez már egy izgalmas dolog számomra, remélem lesz Online is! :))

(#918) VinoRosso válasza redingitell (#916) üzenetére


VinoRosso
veterán

PC

(#919) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Ezt érdemes végigolvasni, ha nem látjátok hol is kell keresni a fejlődést. [link]

Néhány meccs után biztosan jobban fel fog tűnni minden. Most nyomtam gyorsan kettőt, hát szerinte alapjaiban megváltozott az, ahogyan játszani kell majd.

- A labdakezelés nagyon reszponzív, nagyon gyors lett, lehet forgolódni rendesen. Két meccs alatt láttam teljesen új labdafizikát is lövésnél és passznál is. Havas időjárásnál, egy Stunning Shot után a labda konkrétan csúszott a füvön, és gyorsult a nedves talajon, reflex mozdulattal tudta védeni a kapus. Nagyon látványos volt. Az magas indítást követően pedig pattanást követően felgyorsult a labda a nedves talajon és emiatt nem érte utol a szélsőm. Remélem Online meccseknél különböző időjárási körülmények lesznek, mert szerintem nagyban fogja befolyásolni a játékot amit játszani kell.

- A cselezés rengeteget gyorsult, nincs mese, meg kell tanulni cselezni ( :D) mert 2 év után szerintem ott tartunk, hogy ez egy fontos aspektusa lesz a játéknak.

- A grafikai, a gyep javult, a lábnyomok megmaradnak a pázsiton, pofás lett.

- A védekezés a felgyorsult labdakezelés miatt így hirtelen nehezebbnek tűnik, és mintha nem lépne oda magától olyan sokszor mint eddig.

Hirtelen, két meccs alatt ennyi, majd még tesztelgetem. Nekem ami nagyon szúrja a szemem, és nem tudom mi miatt van (talán a Denuvo háttérműveletei miatt?) de olyan furán fut a játék. 60 fps-t ír, de szerintem nem 60 fps-el fut. És nem a gépem teljesítménye a gond, mert levettem a grafot Mediumra, és úgy is fennáll a gond. Csak Nálam?

(#920) bilon73


bilon73
aktív tag

változott a játékmenet. tuti.

Legenden simán vertem az AI-t, most meg küzdök superstaron, mint malac a jégen.

Ami nekem furi, hogy pl a Liverpoolnál tegnap már az új rooster volt (macallister, Szoboszlai), ma trainingen néztem, és a régi van fabinnhoval, thiagoval.

Várom a holnapot.

A twitteren páran code bányász talált utalásokat a master leaugue-re.
illetve visszajöttek a PES-es stadionok, megint lehet az Orione-ban tolni.

(#921) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#919) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Egyébként tényleg érdekes ez, hogy egyesek arról írnak, mennyire megmaradtak ugyanazok a gyermekbetegségek, mások meg teljesen új játékról beszélnek már.

Hazamegyek nyilván kipróbálom. Nekem a megtorpanások, meg lefagyások jelentették a legtöbb gondot, na ha ezek eltűntek, elégedett lennék kis túlzással.

(#922) bilon73 válasza ROBREGGAE (#921) üzenetére


bilon73
aktív tag

a megtorpanások megmaradtak

(#923) ROBREGGAE válasza bilon73 (#922) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Gondolom online meg továbbra se nyerhetek meg egyes meccseket, ha nem akarja a gép. Ezt a csalást nem fogják kivenni a játékból...

Lehet javult a játékmenet, meg van dinamikus időjárásféleség, de ez mind az újdonság varázsa, amennyiben a másikat vagy téged nyom jobban a játék, idővel megint háborogni fognak az emberek.

Jöhetnek ilyen 50-es csomagok stb., ez nem teszi igazságosabbá a game-t.

(#924) bilon73 válasza ROBREGGAE (#923) üzenetére


bilon73
aktív tag

az tuti meg fog maradni, bár engem annyira nem zavar, mint titeket :)

én mindig elérem a div1-et, bárhogy is csal a gép. De ez már a PES-ben is megvolt.

ami nekem baromira hiányzik, és tuti nem lesz, az a trading rendszer.
ha lemaradok egy játékosról, esélyem sincs sehogy megszerezni.

és szerintem, ez kellene. a fifa/eafc-t is ez viszi szerintem, a csapatépítés, hogy azok a játékosok legyenek meg, amit én szeretnék.
ha lemaradok egy maradonáról, így jártam. és ez nem jó.
az nem vígasztal, hogy van n+1 Messi lapom. (az már igen, hogy aki 22-ben szerzett Messi lapot, az jó messit kapott, azóta, csak szarok jönnek, de 22-es vb messit nem tudom sehonnan megszerezni...)

(#925) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#921) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Lefagyásokkal egyáltalán nem találkoztam, mostmár így 5-6 meccset követően. Ami baromi jó újítás szerintem, hogy bevezettek egy új rendszert ami felszabatásnál és támadásnál is nagyon hasznos és látványos. Amolyan “kapkodó” mozdulatot hajt végre a játékos, amikor nem tud tisztán felszabadítani vagy lőni, ezáltal sokkal kevesebb például az emberbe bikázott labda. Szerintem sokkal folyékonyabb, sokkal játszhatóbb így offline, minden meccs után egyre jobban tetszik.

Mostmár a Shield is csak akkor aktiválódik L2-re, amikor közel kerül az ellenfél, így sokkal hatékonyabb lett.

PC felhasználóknak itt van az FPS unlocker, rengeteget javít a játékélményen: [link]

(#926) ROBREGGAE válasza bilon73 (#924) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Igazából nem maradsz le, van egy heted, hogy költsed rá a lóvét, amíg ki nem esik.

Előbb-utóbb gondolom megint jön Van Basten, Rijkaard meg tököm tudja melyik szerepelt már.

Ez a cserebere dolog mellesleg tényleg hiányzik. Régen volt, hogy 3 ugyanolyanért választhattál bárkit PES-nél. Itt is kellene hasonlót bevezetni.

(#927) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#925) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Ezt jó olvasni, majd nyilván saját tapasztalataim alapján tudom leszűrni mennyire lett játszhatóbb.

(#928) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Elméletileg lesz egy olyan funkció is, hogy a heti Challengekhez nem kell vásárolni, vagy fenntartani egy komplett keretet, hanem tudunk majd “kölcsönözni” játékosokat.

Kíváncsian várom hogyan fog ez működni, mert ha ez egy használható dolog lesz, akkor jó sok 10 napos szerződést fogok szerezni a nem használt játékosokból. :D

(#929) underdark


underdark
aktív tag

Nyomtam meccset én is. Én előző verzióval kb 2-3 meccset ha játszottam, de szerintem ez már most sokat változott.
Sebességben gyorsabb, reakcióidők is másnak tűnnek, a cselek és a dribbling az tuti fel lett pörgetve.
Mivel inkbáb a 21-et játszogattam azzal tudnám össuevetni és szerintem jó irányba mozdult el a játék. Én inkább offline tartalomra vágynék, mert az Ai sokkal jobb mint a 21.ben, hiába próbáltam ott gameplay modokat, ez a verzió sokkal jobb. Ha jönne egy értelmes ML lehet lenne idén egy jó focis játék pár embernek, mert az EA féle az felejtős.

Negatívnak írnám a grafikát, az továbbra is vicc. A meccsen a menü elredezés és ez a sárga-kék hányás még mindig ott van, miért nem tudják valami szemkímélőre beállítani érthetetlen.
Havas mérkőzést kipróbáltam, de az valami borzalom volt.
Rohadt sok javítani való lenne, de maga a core gameplay szerintem nem rossz, nyílván online megint más.... Ha lenne coop vagy crossplay és offline dolgok még fizetősként is megérne egy próbát.

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#930) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#928) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Az is érdekes része, hogyan lehet kölcsönözni, de néztem, hogy lesz némi változás a normál és az inkonzisztens formájú játékosoknál, ha mondjuk B formafrissítést kapnak.

Illetve sikerült ha jól olvastam elérni 1 év után, hogy a játékos részleteknél majd láthassuk melyik játékos hányas szinten áll. Így, hogy lehet már bajnokságra is szűrni, nem csak csapatokra, ez is hasonlóan hatalmas előrelépés lesz. :DDD

Engem ez konkrétan idegesített, hogy sokszor nem költök trainingre, hanem beteszem ai elleni eventbe a nem kimaxolt játékosaimat, viszont nem tudok visszaemlékezni legtöbbször ki érte el a max szintet és ki nem. Ezért mindig lépkedjek vissza a my teambe megnézni. Ennek ha jól olvastam legalább szintén vége. Meg szerintem régi pesekbe írva volt game planbe is ki milyen szinten áll, aztán itt totál elfelejtették kiírni.

(#931) TrueGooner válasza underdark (#929) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Mi a baj a grafikával? :D Szerintem sokkal szebb mint a konkurens, a színek sokkal közelebb állnak a valósághoz. A FIFA nagyon túlszaturált, dehát e-téren is a felhasználóik ingereire próbálnak hatni. “Ami nagyon színes az nagyon szép” általában.

A hó meg az eső szerintem nagyon jó lett. Bízom benne hogy online random időjárás lesz.

A Crossplay/Cross Progress hatalmas hiány, nagyon kellene. Egy Cross Play szerintem csodákat művelne a Matchmakingel. Gyorsabb is lenne ès talán pontosabb is.

(#932) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#930) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

A Game Plan-ből, tudod majd elosztogatni a megszerzett Skill Pontokat. Igen, én sem értem ez miért tartott 2 évig. :D

[ Szerkesztve ]

(#933) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Bejelentkeztem, hogy körülnézzek meg összeszedjem az ajándékokat. Az OVR konverzió kellemes meglepetés, legalább is a fő csapatomnál:


A legtöbben kaptam 1-2 plusz pontot, amelyik nem az maradt ugyanazon a szinten.

Ha a játékos tulajdonságai nem is, de a manager képességei befolyásolják az OVR-t. Ha a manager gyengébben egy play style-ban akkor az OVR-ek is esnek. Szóval nem teljesen igaz amit ígértek, hogy egyformán lehet majd minden playstyle-t játszani.

Illetve innentől kezdve a gyengébb managereknek amelyik egy playstyle-t csak 50-60-on tud hozni max, nem tudom mi értelme lesz (szegény Rossi.. :( ).
Ja és 11 játékosom eltűnt. Hogy melyik az a 11 azt még nem volt időm megnézni, csak a számot láttam, hogy annyival lett kevesebb, remélem csak ilyen töltelékeket vettek ki.

[ Szerkesztve ]

(#934) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Játszottam egyet online, el is ment a kedvem az első meccs után.

Kaptam egy lesnek kinéző gólt az elején:

Ez még csak csak elmegy, kiegyenlítettem, de aztán megint jött a script a hosszabításban, a gép megint a saját játékosommal szerelt le és odaadta a labdát az ellenfélnek:


Nem találok logikus magyarázatot arra mit keresett ott azon kívül, hogy engem akart leszerelni. Jobb hátvéd, követő emberfogással ráállítva az ellenfél balszélsőjére. Ehelyett a belső védőmet veszi fel és leszereli. F.. ki van már ezzel. :((

(#935) BaJaZo válasza VinoRosso (#934) üzenetére


BaJaZo
tag

Nem script ez szerintem, ennyire gyenge az Al. Össze-vissza rohangálnak a játékosok, nem sok jelentősége van a beállitásaidnak.
Összességében, ahogy én látom, nincsenek forradalmi változások a játékmenetben. Valamivel jobban játszható, de sokminden nem változott aminek kellett volna.
Na, talán majd a 4.0 :)

(#936) TrueGooner válasza BaJaZo (#935) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nem tudom mire gondolsz forradalmi alatt. Szerintem a legtöbben csak a régi kedvenceket, a Co-Opot és a Master Leaguet szeretnék visszakapni.
És bár forradalmi változások tényleg nincsenek, de szerintem hatalmasat fejlődött a játék, de megtalálhatóak a 3.0.0 gyerekbetegségei is, amik 1-2 hónapon belül javítva is lesznek szerintem. Nem tudom mit hoz a jövő, de nekem minden téren sokkal jobban tetszik.

Például ez a “Themed Challenge” remélem teljesen leváltja az eddigi Challenge Eventet, mert nagyon király, hogy végre nem kell a csapat összerakásával szenvedni, kölcsönjátékosokkal ki lehet állni azonnal. Illetve Eventen belül mostmár nem a harmadik, hanem az első Kihívás után jár az 50 Coin, ez is sok idegeskedéstől fog megmenteni (ha így marad, remélem így marad).
A labdafizika is hatalmasat javult szerintem, a lövések sokkal szebbnek hatnak, a lepattanó, elpattanó labdáknak pedig sokkal természetesebb a sebességük és az elpattanás távolsága.

Összességében szerintem ezerszer jobb lett ez a játék mint volt.

(#937) ROBREGGAE


ROBREGGAE
tag

Nekem sincs túlzott pozitív véleményem a mai nap után. Azt éreztem megint, hogy szopat a játék.

Nevetséges gólokat kaptam, a hosszabbítás hosszabbításában kapom a gólt, én nem tudom mi történik nálam, de nem reagál időben a gombokra. Teszem hozzá, érdekes máskor meg működik és tudok is labdát szerezni... Meg össze vissza pattog a labda, meg a játékosoktól is elpattan.

Szóval ugyanaz a scriptelt érzés. Ja és gólra gól, azt majdnem kihagytam. Van néhány jó dolog, de hát ez a védekezés, ami ebbe a játékba van, nekem annyira nem adja kezdetektől.

Biztos vagyok benne, ma én kerültem a játéknál a rossz oldalra, holnap meg majd nekem fog minden meccs összejönni. Ez így van ebbe a játékba, s ezt nem is szándékozzák kivenni sajnos.

(#938) BaJaZo válasza TrueGooner (#936) üzenetére


BaJaZo
tag

Igen sokat javult kétségtelen. Talán kicsit telhetetlen vagyok...

(#939) toxicjew


toxicjew
addikt

Truegooner kitartó promozása következtében (na meg a Fifa csak pár hét múlva jön) ránéztem én is PSen. Elkezdtem az online részét, nyitottam pár ilyen ingyen ticketet vagy mit meg 100 ajándék coinból. Jött CR meg 97es Haaland :D Elég fura az irányítás meg minden, de végülis arra a pár hétre elbohóckodok vele.

(#940) VinoRosso válasza BaJaZo (#935) üzenetére


VinoRosso
veterán

Én azt vettem észre, hogy ha beállítom az emberfogást akkor megy az emberrel a védő 99%-ban. Az 1% hiátus akkor van amikor ilyenek vannak, hogy gólt kell kapjak.

Nem tudom ezt az összevissza futkosás számlájára írni, hogy az ellenfél nem tud magától gólt rúgni, és jön egy játékosom akit a gép irányít, odaadja a labdát az ellenfélnek, vagy rúg egy öngólt, esetleg engem akadályoz meg abban, hogy én gólt rúgjak azzal, hogy leblokkolja a kapuba tartó labdát a saját játékosommal, vagy csinál egy tizenegyest miközben nem én irányítom. Látni, hogy nem véletlenül hanem céllal történik. Ha ezek random futások miért nem csinál olyan hülyeségeket ami végén az akció nem gólszerzésre irányul? Pattanhatna a labda az oldalvonalon kívülra is vagy az ellenfél kapujának az irányába, de valahogy mindig egyből az ellenfél elé kerül? Vajon miért? :U

(#941) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Játszottam most már 5 meccset online, de csak azért mert ötödikre engedte az első győzelmet a kihívásban. Meglett az 50 coin, a több meccset hagyom is, mert nem fogok így szenvedni szaros skill trainingekért. Ugyanott folytatja script ahol abbahagyta, az ellenfél rúgja az elé pattanó labdákból a gólokat, nekem meg semmi nem megy be. 3 méterről nem tudják eltalálni a játékosaim a 7 méteres kaput, vagy ha eltalálják akkor kapufára kapufát rúgok, vagy bele a kapusba. Mintha valami taszító mágnes lenne azon a helyen ahol gólba tudna tévedni a labda.
Ötödikre is csak azért sikerült nyernem, mert a script a javamra kedvezett, szokásos hosszabbításos gólt szereztem a 96.percben, hogy az ellenfélnek esélye se legyen egyenlíteni.
Azt nem tudom ilyenkor minek állítja fel a kezdéshez a játékosokat a játék, még el se ér az első passz a játékoshoz a kezdőrúgás után már le is fújja a játék. A való életben ilyenkor lefújják a meccset a gól után egyből.

[link]

[link]

Még adok a játéknak annyi időt amíg a fifa megjelenik, aztán ha az is ilyen scriptelt fos akkor hagyom az egészet a francba, játszok valami mással.

(#942) ROBREGGAE válasza VinoRosso (#941) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én biztos nem fogok kifizetni 70 eurót azért a szarért.

Két fos közül, akkor inkább ezt a fost választom, mert amikor működik, meg tol is a játék, akkor lehet élvezni.

Sajnos, ezt kell írnom, hogy "amikor tol". Mer nyilván nem ez lenne a helyénvaló egy játéknál...

(#943) VinoRosso válasza ROBREGGAE (#942) üzenetére


VinoRosso
veterán

Szokott lenni ilyen havi trial 5 euróért emlékeim szerint, ez már megszűnt?

(#944) TrueGooner válasza toxicjew (#939) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Sikeres játékos toborzás. :C Ha van kérdés tedd fel nyugodtan, de kezdetnek az irányítást “alternatívra” állítsd, cselezéshez pedig az RS és az LS karokat kell használni, nem az L2-t. Kíváncsi vagyok, ha egy ízig-vérig Fifás kicsit jobban elsajátítja, mennyire fog tetszeni. Mert a frissítés után a reszponzivitásra nem lehet panasz szerintem (ami eddig a fő probléma volt)

(#945) TrueGooner válasza VinoRosso (#943) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

10 óra Trial lesz EA Play-el. Aztán majd valamikor 2024 közepén bekerül az EA Play kínálatába, kb így szokott lenni asszem.

(#946) toxicjew válasza TrueGooner (#944) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem akarlak elkeseriteni de max csak addig tolom amíg kijon a másik büdös nagy szar :D A cselezes nagyon clunky nekem, meg hát azt se tudom mik a kombinációk :)) Toltam pár online meccset, hát elég vegyes érzéseim vannak... Na mind1 elfoglalom magam vele. Content az így ennyi van amúgy? Offline eventek meg divison?

(#947) szTotyy válasza toxicjew (#946) üzenetére


szTotyy
őstag

"max csak addig tolom amíg kijon a másik" - mindenki így kezdte. :)
Játszol vele pár napig/hétig..., nem varázsol el, nem esik le tőle az állad, azt gondolod semmi extrát nem mutat...
Aztán visszatérsz a Fifához(vagy legyen EA), és rájössz, hogy ...bassza meg, az a "másik" sokkal jobban hasonlított egy futballmeccshez. ...És ezután már szarsz a fifára. :D

Jó, nem biztos hogy így alakul, de van rá esély bőven. :)
A Fifa/EA nagy előnye a rengeteg játékmód, amit jogosan hiányolhatsz ebből. Igen, sajna csak ennyi content van eddig.

(#948) bilon73


bilon73
aktív tag

Indominator azt irta megmaradt a script es veletlenszeruseg. Igy nem mindig a jobb nyer

(#949) bilon73


bilon73
aktív tag

Azt gondolom a konami nem realizal ebbol a jatekbol nagy hasznot, igy csak a szukseges minimumot toljak bele.
es azt is az igazan jovedelmezo mobile platformra.

ez van.

(#950) toxicjew válasza szTotyy (#947) üzenetére


toxicjew
addikt

Én régen nagy Peses voltam (Pes 6 tol kezdve egészen a 2018 ig csak azzal játszottam ha kedvem támadt focizni) úgyhogy vágom milyen a játék :). Aztán kíváncsi voltam mit tud az EAids és ott ragadtam, rafuggtem. Na sebaj, ingyen van, bármikor rá lehet nézni ha az ember kieg és még a csapat építés és nevetségesen egyszerű ahogy látom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.