Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#351) underdark válasza BaJaZo (#350) üzenetére


underdark
aktív tag

Dream Team = Építs saját csapatot
[link]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#352) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Áhh némár,circumstances újra? Akkor az a pc-s játékot teljesen tönkrebass.a! Emlékszem asszem a 20 -21 ben már kiküszöbölték de ahhoz is kb 3 év kellett nekik! Sajnos xboxon a player base nagyrészt dél és észak amerikai, ezért rohadtul laggol.Vennem kell egy Playstation 4 pro-t asszem.Valaki játssza innen Playstation-nel a játékot? Jók a szerverek,nincs lagg mint boxon?Nekem az ai elleni meccsek bejöttek,de sokan panaszkodnak az automatikus védekezésre

Zoolee

(#353) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Bocs de a telefonon írni egy borzalom számomra! Szóval automatikus a védekezés és sokan a magasabb szintekről a szokásos meta csapattal 5-2-3 (lb,cb,cb,cb,év,dmf,dmf,lwf,CF,rwf)quick counter, jó edző,100 összetartàs (Jordi Alba,Van Dijk,Rüdiger,Varane,Trent-Casemiro,Kimmich -neymar,haaland,mbappe)etc etc esetleg minden posztra legendák,Puyol,Beckenbauer,Vieria, Beckham,Romario etc és az ember rávált a kapusra és az Ai köszöni szépen és mindent evvel a sztárcsapattal kivédekezik.Ha viszont te szeretnél védekezni magad akkor rögtön kapod is a gólt, legalább is a redditen rengetegen panaszkodnak erre! Mindegy is mert ha a jó öreg circumstances visszatért a Pc-s platformra, akkor elterjed és az egész amúgy egyre jobb játék mehet is a levesbe!😑

Zoolee

(#354) TrueGooner válasza Zoolee1976 (#352) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nekem PS5-öm van, 95%-ban hibátlan az online kapcsolat is (kábelesen csatlakozom). És mondom, Nekem ilyen szétkapcsolás sem volt az elmúlt 1 évben. Ha szétkapcsolt, akkor az azért volt mert kilépett az ellenfél, eniatt nyertem. Viszont mivel teljesen Cross-Play lesz idővel a játék, a veszély fennáll, ha nem foglalkoznak ezzel a problémával.

(#355) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Na ez jó hír!Lehet ez miatt akkor veszek egy PS4 et, bár ha cross lesz akkor mindegy is lehet!

Zoolee

(#356) TrueGooner válasza Zoolee1976 (#355) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Teljes Crossplayt terveznek. Mobil-PC-Konzol. És a cross-progress is tervbe van, tehát telefonon és konzolon/pc-n ugyan azt a csapatunkat is kezelhetjük majd… Kérdés mikorra készülnek el ezekkel, ugyan is a tempó nem valami egetrengető. :)

(#357) BaJaZo válasza TrueGooner (#356) üzenetére


BaJaZo
tag

Nagyon biznak a mobil szegmensben, ezért alakitották át az egészet...
Mobilon focizni? Még a gondolatától is kiráz a hideg. Nekem ehhez kontroller kell.
Szerintem csalódni fognak, Mobilon PUGB, Fortnite és a többi Battle Royal játékot nyomják döntő többségben. Majd kiderül, szerintem nem kell attól tartani, hogy sok mobil játékos lesz.

(#358) TrueGooner válasza BaJaZo (#357) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Már jelenleg is sokkal több a mobilos játékosa az eFootballnak mint konzolos és PC-s együtt. Én is kipróbáltam és egyáltalán nem rossz, szórakoztató. A mai generációnak pedig nem okoz gondot egy érintőkijelző. :D

Plusz ha már itt tartunk, az általad felsorolt játékokat sokkal nehezebb irányítani egy telefon kijelzőjén mint egy focis játékot. :D

A statisztikák és a számok beszélnek. Már az elmúlt években is volt PES mobile, és évről évre jobban szerepelt mint a “nagytestvér, konzolos verzió. Nem véletlenül váltottak üzletpolitikát. Kimerem mondani, hogy mobilon köröket ver a Fifa-ra minden tekintetben.

(#359) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#358) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Ezért fog pc-n meg konzolon vége lenni pár éven belül. Semmi energiát nem fektetnek bele. Amikor lehetett volna bevonzani játékosokat, akkor sem tudnak egy efootball league-n kívül mással előrukkolni. Kevés a tartalom, frissítgetik össze vissza a játékmenetet... Plusz jönnek a riválisok.

S szerintem, ha azok nem lesznek bődületesen szarok, meg lesz content jobban, akkor ki fog erre pénzt költeni?

Ázsiában sokan tolják a mobilgamet, nem hiába oda koncentrálnak inkább most már.

Aztán lehet nincs igazam, de egy éve már lassacskán, hogy ki kellett volna jönnie egy kerek játéknak, azóta mit sikerült prezentálni? Már az sincs, ami volt a korábbi részekben...

(#360) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Na most ez ellen a gyerek allen játszottam!Valaki varrjon már gombot arra hogy ez a brutál erős csapat hogy lehet ilyen stattal egyenként?Mindeki ahogy néze ma posztján játszik!

Zoolee

(#361) Zoolee1976 válasza Zoolee1976 (#360) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Sajnos a kép valamiért lemaradt!Elég nehézkes ez a prohardver.

Zoolee

(#362) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Úgy, hogy a srác valszeg totál más playstylet játszik mint amit a csapata tud. :C

(#363) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#359) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Az UFL megjelenése eltolódott 2023-ra, és amit eddig látni lehetett belőle, az borzasztó. Az is egy árkád játék lesz, akár mit is tolnak a marketingbe.

a GOALS van még ami készül, de nyíltan kijelentették, hogy 2-3 évre vannak a megjelenéstől.

Persze mindennek fogunk adni egy esélyt… De az eFootball szerintem jó úton jár. Ha van egy kis eszük, a Master League fejlesztését felpörgetik, és az UFL megjelenése körül kiadják 30 euro körül.

Én inkább már ott tartok, hogy a FIFA-nak kellene valami nagyon innovatív megoldást bemutatnia jövőre, mert szinte biztos vagyok benne, hogy egyre több fifás kezd bele az eFootballba.

(#364) VinoRosso válasza Zoolee1976 (#361) üzenetére


VinoRosso
veterán

62-es Team Spirit

(#365) underdark válasza TrueGooner (#363) üzenetére


underdark
aktív tag

Valamiért úgy érzem, hogy már nincs tervben semmilyen szinten az offline mód, de ne legyen igazam. Adtam neki egy esélyt, de egy meccs elég is volt, maradt a meta kontra, ötlettelen játékok csak spammelni a befutó embereknek :/
Jó nagy barom volt aki kitalálta ezeket a fix taktikákat ahelyett, hogy bővítették volna a beállítási lehetőségeket idefosták ezt a semmit

Lehet sok fifás kipróbálja az efootballt, főleg most uborkaszezonban, de hogy annak töredéke aki tényleg itt marad az is biztos, mert a rossz gameplay ellenére fifában ezerszer több időt el lehet tölteni a sok mód/dolog miatt

Nem tudom nekem az UFL hozzáállása tetszik, hogy kommunikálnak az emberekkel és figyelik a reakciókat
A legelső nyers videó olyan árkád volt, hogy én se hittem el, de úgy látom, hogy folyamatosan fejlődik a játék
Persze PES szinten úgy se lesz egyik focis játék se sebességet illetően, de árkádos vonalként is lehetne csinálni jót
Fifából kiölnék csak a dribblinget, már 50%-al jobb játék lenne, csak egy példa

Az a GOALS nekem már elejétől nem szimpi, olyan mintha vmi scifi focis játékot akarnának csinálni ami 2070-ben játszódik :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#366) BaJaZo válasza underdark (#365) üzenetére


BaJaZo
tag

Szerintem a mobil miatt van ennyire lebutitva a program. Még egy csúcsmobil teljesitménye is fényévekre van egy konzol vagy egy jobb PC teljesitményétől. Ráadásul a mobilok többsége nem csúcskategóriás... Ezért ilyen gyenge a grafika is. Jó lenne tudni miért foglal ez több, mint 30 Gb-ot az SSD-n?

[ Szerkesztve ]

(#367) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Nálam kb majd minden meccsen ez a random handicap ment vs player,vs ai ellen!Töröltem is a "játékot"!Most fogom kipróbálni a PES 2021 et a "gameplay mod by Holland" al, állítólag egészen jó lett!A tapasztalatokról majd írok, hátha valaki szeretne még szórakoztató foci szimmel játszani rajtam kívül is!Itt az ígért videó: Cheers https://m.youtube.com/watch?v=QE_tyeNuJGY

Zoolee

(#368) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#364) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Az a baj hogy kurvár.a mindegy általában hogy milyen a spirit,a belinkelt random handicap dologozik már rég óta!Ezt csinálják kb lassan minden online játékban.Az értelme az hogy az új maradjon és ne picsazza el a veterán szarrá.A veterán meg maradjon és csak addig feszítsék a húrt!A szerencséjük az hogy a fifa 22 játékmenete még borzalmasabb,de én inkább maradok offline régebbi résznél amire van valami gameplay patch!

Zoolee

(#369) BaJaZo válasza Zoolee1976 (#367) üzenetére


BaJaZo
tag

Várom a tapasztalatodat, tegnap én is töröltem ezt a marhaságot. Semmi köze a szimulációhoz, ez egy árkád tipusú játék, csak ismételni tudom: a mobil platform miatt lett ilyen. Akinek ez bejön mobilon, sok sikert hozzá. Emlékeim szerint ennél még a FIFA 13 is jobb volt... Ezért áll az Efootball 2023 a Metacritic-en 3.4 ponton, ami jobb ugyan, mint az első változat, de még most is majdnem teljes az elutasitottság. Ilyen felhasználói értékeléssel vajon hányan játszanak ezzel, és meddig erőlteti még a Konami?

[ Szerkesztve ]

(#370) TrueGooner válasza BaJaZo (#369) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Mindezek ellenére PS Store-on Top3 letöltött F2P játék, és 13. Best Selling. A hangos tömeg kifejezi a nemtetszését az interneten, a többi több millió pedig ezek szerint halkan játszik vele (és bizony költ is rá). :K
Hiába háborog több ezer ember a neten, ha több millió csendben marad és játszik. Tipikus esete, amikor “a látszat néha csal”.

Nem, nem tökéletes a játék. Én is látom hogy nem az igazi, de a 2.0 óta sokkal jobban élvezem mint a Fifát vagy a PES21-et. És mivel a FIFA idén sem tesz le semmi újat játékmenet terén, így újabb 1 éve van a KONAMI-nak csiszolni a játékmenetét. Labdafizika, test-test elleni kontaktok, játékvezetés, grafika, és van jónéhány dolog amin javítaniuk kell. De még mindig inkább ezen b.szom fel magam mint a FIFA-n!:C

(#371) Cambi válasza TrueGooner (#370) üzenetére


Cambi
tag

Több millió játékos? :U

Efootballt most PC-n 4-5 ezer játékos nyomja egyidőben, mondjuk eddig ennyit se láttam. A FIFA-t 60 ezren. Az Efootball ingyenes játék, a FIFA 70-100 (?) euro, s a FIFA-nak hetek múlva jelenik meg az új része.

Konzolon, mobilon mindkettőt sokkal többen tolják, ez egyértelmű. Az arányok akkor is változatlanok maradnak nagyrészt.

Egyik nap az online challengben PS 5-ön nem talált ellenfelet elsőre. Divisonban 1-2 percet kellett mindig várni, igaz, azt nem nyomtam már hónapok óta talán.

98 óta játszok a sorozattal PS1 óta. Én is megöregedtem mostanra, de hogy ebből a játékból szinte semmi nem maradt, amibe az ember "szerelmes" lett abban egész biztos vagyok.

S jelenleg ott tartok, hogy vagy megveszem a FIFA 22.5-öt, vagy maradok ennél hátha 2 év múlva játszhatok egy coop meccset a barátaimmal, akik még mindig velem együtt reménykednek 2-3 év után, hogy újra lesz játszható "PES". Én már nem fogom tovább védeni őket, mert a PES társadalom 90%-t hagyták cserben, s a pénzen kívűl őket sem érdekli semmi más. Külön tudok gratulálni a sok fogyinak, akik hetente elvernek pár eurot arra, hogy éppen megkapjanak valami OP fos playert, aztán ha a magyar csapatommal elverném őket, mennének vissza újra költeni. ;) Persze,ha így nézzük, a Konami nagyon is ügyes... Az nem számít, hogy a PES társadalom jelentős részét teljesen hidegen hagyja a Dream Team, a Myclub, meg hogy a 99-es Messivel rohangáljon.

[ Szerkesztve ]

(#372) TrueGooner válasza Cambi (#371) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Lehet a számokat túllőttem… :) De szerintem telefon esetében beszélhetünk milliós számról. Egyébként mindem szavaddal egyetértek, egyetlen hibám hogy én élvezem. Az 1.4-et én is letöröltem, mert okádék volt. De a 2.0 óta Én szeretek leülni eFootballozni.

Az is igaz, hogy Én nagyjából 2018 óta követen a szériát, akkor váltottam FIFA-ról. Minden évben adok esélyt a FIFA-nak, idén is fogok, de valahogy még a 9.0 is jobban lekötött mint a FIFA 22.

Más meg nincs… :(

(#373) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#372) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én biztos nem fogok 30 ezret kifizetni a fifára, ami szintén 2 hónap után kuka.

A 22-vel eljátszottam azt, hogy megvettem black friday alatt, mert ugye az efootball produkálta a semmit. Na, körülbelül az újdonság hatása 2-3 hónapig tartott, úgy, hogy utoljára a fifa 16-tal toltam rendszeresen.

Az efootball legalább úgy basz fel, hogy ingyen van... Na most aki elver egy fifára majdnem 30k-t és utána elégedetlenkedik annak baromi jó lehet, hogy ennyire nem számít a pénz.

Lehet érzékelni amúgy ezt a ai általi machinálást. Hétvégén pl. megint több olyan meccsem volt, ahol azt éreztem, hogy a játékosaim direkt nem indulnak be, illetve védekezésnél sem reagálnak. Tök mindegy mi a formájuk.

Meg persze a fordítottja is előfordul, majdnem mindenből gólt rúgok, már nekem kínos. A védőim mindent blokkolnak, a kapus kivéd bármit.

Na ezt szépen átvették a Fifából. A Pes 21nél nem éreztem ezt feltétlen. Meg lehet olvasni, hogy vannak játékosok, akik manipulálják valahogy a játékot, pl. amikor nálam a labda, belaggol az egész, és pont az ő kapujánál...

Én a PES 5 óta, de már a 4-be is belelestem gyerkőcként, játszok, de tényleg megérkeztünk valami olyan állapotba, amikor csak a pénz számít a Konaminak. Ezt érzem, teljesen leszarják a rajongók véleményét, meg kívánságait.

(#374) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#373) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Eszemben sincs megvenni, majd a 10 óra Trialt fogom csak kipróbálni. :)

Az általad említett dolgok sajnos tényleg érzékelhetőek. De valóban ingyen van legalább. :D A pénz orientációt nem feltétlen érzem. Ebből a szempontból a Pes21 féle MyClub, ahol véletlenszerűen kaptad a játékosokat sokkal inkább az volt. eFootballban felépítettem a komplett Arsenalt, 2555 a csapatom ereje jelenleg, és teljesen ingyen volt, szeretek velük játszani.

A packokat meg vegye meg a hóhér. :D Bár ha Arsenalos játékost lehetne begyűjteni, nem mondom hogy nem csábulnék el. Most Odegardot sikerült kinyitnom szerencsére, de az összes coint a játék adta rá. :)

(#375) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#374) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Hát én most gyűjtök a Milanosra, 900 coin. Van néha, hogy eventbe lehet coint is kapni, meg loginért. Ott azért Theo meg Leao lapja elég bitang.

Jó, tolják kifele a mindenféle fizetős packokat, de arra csesznek, hogy legyen coop vagy bármi értelmes játékmód. Teljesen leszarják azt a néhány streamert, akik gyakorlatilag nem azt írom, hogy feltétlen eltartják az efootballt, de reklámozzák, meg fél napig közvetítik...
A mednasah figura is ilyen 7-8 órákat streameli minimum... Én 2 óra után meg nem bírom tovább, mert kezd elgurulni a gyógyszerem. :D

(#376) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#375) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Engem az vígasztal ebben az egészben, hogy tudom: Lesz minden. Coop is lesz, Mester League is lesz. De őszintén, minek bármilyen mód, ha a játékmenet nem élvezetes? Inkább azon dolgozzanak (és mint látom dolgoznak is). Ha minden szép és jó, akkor jöhetnek a játékmódok. 2023 elejére egyébként be van ígérve az ML.

(#377) BaJaZo válasza Cambi (#371) üzenetére


BaJaZo
tag

Most néztem Youtube-on mobil efootballt. Elsőre az Amigás emlékek jöttek elő, kicsit később azért már inkább a Fifa 13-ra hasonlitott a játékmenet... ( Akkor még azt nyomtam.) Akinek ez elég, azt csak sajnálni tudom.
Én megértem valamennyire a Konamit. Éveken keresztül jobb futball játékot csináltak, mint az EA, a sok pénzt mégis az utóbbi vágta zsebre. Nyilván elegük lett az egészből, és most igy akarnak pénzt keresni, csak ezzel kiszúrtak az igazi PES játékosokkal.
Én mindenhol megtiltanám a játékon belüli vásárlást. Ha jól tudom, Hollandiában, Belgiumban már megtiltották, de talán Ausztráliában is.

(#378) VinoRosso válasza BaJaZo (#377) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nekem a játékmechanika nagyon bejön. Szerintem a labdavezetés a legjobb az eddigiek közül, sokkal reaktívabb, dinamikusabb, mint a fifában, igaz fifa 20 óta azzal nem játszottam. Most lehet ütemcseleket csinálni, ha csinálok egy hirtelen ütem és vagy irányváltást végre normális sebességgel követi az inputot a karakter, emiatt lehet szlalomozni emberek között, a labda sem pattog el méterekre, hacsak nem valami gagyi játékost irányít az ember. Először érzem azt, hogy Messit irányítom amikor nála van a labda, ahogy ragad hozzá, ahogy irányt vált, felgyorsít, érezni lehet, hogy mitől olyan játékos a való életben, és miért olyan nehéz megállítani. A labdakezelés is jó egy-két szitut leszámítva. A lövőerő kicsit gyengébb mint kellene, a védekezés talán megint kicsit túl egyszerű, de mindezekkel együtt lehet egy jó passzos futballt játszani megfelelő taktikával és összeválogatott csapattal. Én quick counterre állítottam, mert ezzel megvan az opcióm mindenre, ha nem is első szándékból mert abból mindig elrohannak a játékosok, de ha hátra teszem labdaszerésnél és megvárom amíg felveszi a pozíciót a csapat akkor lehet tikitakázni is. Sőt szerintem jobban működik mint posession game esetében, mert abban nagyon statikus a csapatszerkezet, quick counternél meg vannak elmozgások következtében létrejövő területnyitások, ami nélkül csak eseménytelen passzolgatás a tikitaka. Altaktikákból egyedül a széles nyitást hiányolom, meg kár, hogy csak két játékosra lehet beállítani követő emberfogást.
A skillek egyedi eddzhetőségét bírom, így fel lehet edzetni olyan vagy akár jobb szintre a standard játékosokat is, mint a featured playereket. Nem költöttem 1 fillért sem a játékra, de így is OP csapatom van.

(#379) TrueGooner válasza BaJaZo (#377) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Én is viszont Téged nem tudlak megérteni, mert MOBILON az eFootball egy kiemelkedő szimulátornak számít, és MESSZE a legjobb focis játék. Ezt bátran kimerem jelenteni. :D Szóval akkor engrm lehet sajnálni, de én élvezem mobilon ezt a játékot. :D Mobilról beszélünk… Nyílván a grafika olyan amilyen, de hogy játékmechanikában közelít egy konzolhoz, az szerintem elképesztő. A Fifa Mobile ehhez képest egy fapados vacak, szó szerint.

A játékon belüli vásárlás pedig sehol sincsen betiltva, a szerencsejátéknak minősített Lootboxok vannak betiltva, amibe ölöd a pénzed és cserébe nincs garancia.

(#380) koppasz1986


koppasz1986
tag

Még a kiugratás is hulladék ebbe a játékba... megtorpan vagy mit tudom én mit csinál a szerencsétlen csatár a labda átvételkor azt egyből szerelik... a másik meg az, hogy még Mbappeval se lehet elfutni, mert akármelyik hulladék védő beéri tiszta vicc

(#381) csababarca válasza koppasz1986 (#380) üzenetére


csababarca
őstag

Ez mindig is így volt, leggyorsabb játékosokat (stat, forma alapján) is utoléri egy statok alapján messze lassabb védő. Simán, 5-10 méteres hátrányból is.
ezt sose tudták megcsinálni normálisan.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#382) VinoRosso válasza koppasz1986 (#380) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ez a csalás része a játéknak. Kiugratod a játékosod és néha mielőtt ráváltana a gép a játékos megtorpan vagy lelassít. Még mielőtt ráváltana vagy átvenné a labdát. Szándékosan csinálja, hogy a védő be tudja érni. Ugyanaz, mint amikor ha ellőné átvétel nélkül akkor gól lenne, de ehelyett átveszi, lekezeli és van ideje a védelemnek közbeavatkozni. Vagy amikor felszabadítást nyomsz és ahelyett, hogy egyből kirúgná lekezeli, az ellenfél csatára meg odaér és elveszi. A gép közbeiktat egy plusz, felesleges mozdulatot, hogy időt nyerjen az ellenfélnek. Abból lehet látni, hogy csalás, hogy nem mindig csinálja, hanem mikor fel akarja hozni az ellenfelet.Van amikor tök jól működik minden, kiugratás, kapáslövés, felszabadítás.
Meg sokszor azért érik be az előnyben lévő csatárt mert alacsony a dribblingje. Ez nem csak a cselezés hanem a labdavezetés sebességét is megadja, szóval ha olyan taktikád van ami arra épül, hogy lefutod az ellenfelet akkor olyan csatárt kell betenni aminek magas a dribblingje meg az accelerationje. Top speed csak labda nélküli futásnnál számít ezért érnek oda a védők többnyire mert labda nélkül futnak.
A másik meg, hogy megfelelő taktika is kell, mer egy mélyen a 16osnàl védekező csapatot nem fogsz tudni megfutni. Előbb ki kell mozgatni a védősort, és akkor kell leindítani, amikor kifele mozog, mert akkor viszi őket előre a lendület és lassan fordulnak. Kivétel akkor ha csal a gép és megfordítja a levegőben a játékost, mint a korábban mutatott jelenetben Modricot.

(#383) BaJaZo válasza VinoRosso (#382) üzenetére


BaJaZo
tag

Minek ez a sok csalás? Miért nem lehet igazi futball szimulátort késziteni, ahol a labda a fizika törvényei szerint viselkedik, továbbá a játékosok gyors mozgás közben történő irányváltása esetén a tehetetlenség törvénye szerint mozognak, mert jelenleg ez is kaotikus. Talán nem is lehet megcsinálni szuperszámitógép nélkül, mert olyan számitásigényes? Az eFootball ilyen szempontól alig különbözik a 10-15 évvel ezelőtti futball játékoktól. Azoknak se volt semmi köze a fizikához...
A PES kétsételenül folyamatosan haladt ebbe az irányba - most ennek is vége lett. Nem hiszek benne, hogy ez a folyamatos fejlesztések hatására valaha is olyan lesz, mint lennie kellene, de legalább olyan,mint az utolsó PES volt.
Tovbbra sem értem miért több, mint 30 Gb PC-n ez a program, ehhez még 10 Gb is sok.

[ Szerkesztve ]

(#384) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Na hát kipróbáltam az Evo Web patcht 2022 V1-V2 és hozzá a Pes gameplay mod by Holland 1.07.01 ot!Hát a coinami nem akarta,de ezek a srácok összehozták!6 meccsen vagyok túl és a meg vagyok elégedve.Fasza meccsek,remek hangulat és mindenek előtt remek gameplay!Én a kicsit erősebb kapusokkal próbálkoztam,és egy közép csapattal egy közép csapat ellen teljesen reális játékmenet volt,kapusokkal,birokkal es scriptnélküliséggel együtt!Aki nem akar mindig online bohóckodni,annak meleg szivvel ajánlom!!!
Küldöm a linkeket,a Evo web patcht kicsit macerás letölteni de persze megéri.
EvoWeb Patch 2022 V1 [MEGA Link]
****************************************************
• PART 1 : https://mega.nz/file/g84wBD4T#_RuO1NPkSsBbi8cPbsPJ6UUQRwtpUVZC7dSpxvhDgyk
• PART 2 : https://mega.nz/file/18JilKzY#k4K8oBVeQ6Mbxq1vSaQVS8k6DFqpCei7f0JaqeCpJtY
• PART 3 : https://mega.nz/file/Voo02KDD#OdPcKHZNhwnyPXsiSMRJM4nj1iV5SNKSvCr6e8aIZeM
• PART 4 : https://mega.nz/file/s5BQ1JaR#FSOTox3HDujbEDGJumN1yLHvhKksa9mNO-M6mEQmXv8
• PART 5 : https://mega.nz/file/JogXmC7K#Zj4zqTMxYE5QvOkcQpWk4CcJ2kMy2i5aST9BdEI8els
• PART 6 : https://mega.nz/file/50oREaJI#EADkvK1c0t8hO6i2QGEM1jlBsODmhvqoZaLqgzM-Roo
• PART 7 : https://mega.nz/file/x0IVADKQ#fqEPpeuux3ZbB6vpvQVMbkQUxyxMSNnraT7qB4jI-wk
• PART 8 : https://mega.nz/file/59Zl0QzQ#1Krt7_MvkmGaUGviVvtpAbUvG6-EgrfvBf6PVvqoXTw
****************************************************
#LINK EvoWeb Patch 2022 V1 [MEDIAFIRE Link]
****************************************************
• PART 1 : https://www.mediafire.com/file/hjo50u5dxrj4aqs/EvoWeb_Patch_2022_1.0.part1.rar/file
• PART 2 : https://www.mediafire.com/file/g7iy6l4ztsppx0m/EvoWeb_Patch_2022_1.0.part2.rar/file
• PART 3 : https://www.mediafire.com/file/cldclgany5tzxth/EvoWeb_Patch_2022_1.0.part3.rar/file
• PART 4 : https://www.mediafire.com/file/dclbww5yioktuw4/EvoWeb_Patch_2022_1.0.part4.rar/file
• PART 5 : https://www.mediafire.com/file/2eq0u2y5pwhuza2/EvoWeb_Patch_2022_1.0.part5.rar/file
• PART 6 : https://www.mediafire.com/file/s9x57bwzwd7okdu/EvoWeb_Patch_2022_1.0.part6.rar/file
• PART 7 : https://www.mediafire.com/file/ui6n4ne0kqmris0/EvoWeb+Patch+2022+1.0.part7.rar/file
• PART 8 : https://www.mediafire.com/file/rvn0k5sjvshpu81/EvoWeb_Patch_2022_1.0.part8.rar/file

LINK EvoWeb Patch 2022 V2 [MEGA Link]
****************************************************
• PART 1 : https://mega.nz/file/ghh10YIZ#AA0oYEtmJVix507K5JUnZRJbxhWwGk_71ZJQt_XPIt0
• PART 2 : https://mega.nz/file/ZhRlHY5B#9fdqKYzo7Oi_x_IuaKFjynq_DqUS6_zSh556M3wMX4I
• PART 3 : https://mega.nz/file/51gnwbKS#ZVbkTjVrlg5zLFilTyh4l4RU90PeeBFuNZ5SgotFnhI
• PART 4 : https://mega.nz/file/FtA3gBpZ#qWYU3a_9G2E6S5EZ5aYNsTiWGxeICZBwFfnaITxe_RU
****************************************************
#LINK EvoWeb Patch 2022 V2 [MEDIAFIRE Link]
****************************************************
• PART 1 : https://www.mediafire.com/file/p6qd8270segakpp/EvoWeb+Patch+2022+Update+Vol.+2.part1.rar/file
• PART 2 : https://www.mediafire.com/file/fot7etxs7tqxrvc/EvoWeb+Patch+2022+Update+Vol.+2.part2.rar/file
• PART 3 : https://www.mediafire.com/file/ledx59nf4ow9un2/EvoWeb+Patch+2022+Update+Vol.+2.part3.rar/file
• PART 4 : https://www.mediafire.com/file/z8whac2cxpp63th/EvoWeb+Patch+2022+Update+Vol.+2.part4.rar/file

Csak a Sider nevű 1.7.4 es progiba kell másolni a kitömöritett fájlokat és onnan inditani a pes 21 et!A sima gameplay patcg pedig teljesen egyértelmű.Esetleg ha valaki rászánná magát akkor szivesen segitek ha elakadt.

Gameplay patch pedi itt:

https://www.pesmodspatch.com/2022/02/pes-2021-gameplay-mod-by-holland.html

Zoolee

(#385) Zoolee1976 válasza Zoolee1976 (#384) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

A válsz egyszerű!A pénz miatt...

Zoolee

(#386) Zoolee1976 válasza Zoolee1976 (#385) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

A 383 as üzenet válasza!👍

Zoolee

(#387) TrueGooner válasza Zoolee1976 (#384) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Most újítottam be egy laptopot. Köszi a linkeket, ezt meg kell néznem. :)

(#388) Zoolee1976 válasza TrueGooner (#387) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Nincs mit!Annyi hogy egyszerre asszem hármat lehet letölteni aztán kell vagy 3 órát várni az újabb háromra.,de ha két külön helyről töltöd le akkor ezt ki lehet küszöbölni!Amúgy én is szivesen feltölteném valahova,ha esetleg valaki tuna egy jó ingyenes fájlmegosztót javasolni ahova feltölthetném!?

Zoolee

(#389) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Jövőhéten, a 2.1.0 patch-el érkeznek a Friendly Match-ek, el sem hiszem! :DD

(#390) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#389) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Akkor várom az ellenfelek jelentkezését. :D

(Bár a Pes Klub Hungarynél toltuk egymás ellen)

(#391) nagyArc válasza TrueGooner (#389) üzenetére


nagyArc
tag

Na ez jó hír. Ennél már csak az lenne jobb, ha belekerülne a Masters League is. Egyes hírek szerint az október 25-én kijövő patch-ben már lesz (bár ezt senki sem tudja biztosan). Az efootball2023-hoz nagy reményeket fűztem, jelen állapotában is játszható, de az egészet megöli, hogy a meccseken kívül tulajdonképpen nincs mit csinálnod, úgyhogy visszatértem a PES 2021-hez. Az még mindig etalon a szememben, bár már csak offline működik.

(#392) TrueGooner válasza nagyArc (#391) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Azért nem gondolnám, hogy az Októberi 2.2.0 frissítéssel jön, mert nem frissítéssel fog érkezni hanem fizetős DLC formájában. :D De ennek ellenére lehet, Én személy szerint nem fűznék hozzá sok reményt. Valamikor 2023 Q1-Q2 körül várom.

Viszont most, hogy már PC-n vagyok, extrán várom az ML-t és az Edit módot. :DDD

(#393) nagyArc válasza TrueGooner (#392) üzenetére


nagyArc
tag

Igen, sajnos az ingyenes ML-en nem tudna pénzt keresni a Konami. A fizetős DLC-t megvenném az offline miatt. Szerintem a gameplay tényleg jó, bár az nem tetszik, hogy soha nem tudom átcselezni magam a védőn (de lehet, hogy csak én vagyok béna). Mintha egyáltalán nem működnének a cselek, vagy totál le lenne nerfelve.

(#394) ROBREGGAE válasza nagyArc (#393) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Engem meg az idegesít, hogy néha tol a játék, már gusztustalanul, s pl. minden csel bejön. Máskor meg senki nem mozdul, kínkeservesen kell küzdeni az x-ért.

Védekező taktikán a hátvédsorom a félpályán kóvályog. Ellenfél tükör simán begyalogol a kapu elé. Hiába állítok Rüdigerre man markingot, hogy fogja Haalandot. Az is méterekre van a csatártól, közelbe sincs a német, pedig van ilyen skillje...

Vagy a másik jópofaság. Végig nálam a labda, egymás után vannak a helyzeteim. Végre meg is van a gól, erre középkezdésből kapom az egyenlítést egyből. Gyerek egyetlen helyzete a meccsen természetesen.

(#395) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Találtam Redditen egy ütemtervet, amelyet még Twitteren osztott meg Májusban az eFootball hivatalos fiókja. [link]

Ez alapján a barátságos meccsek ütemtervét sikerült betartaniuk, Februárig pedig érkezhet némi szerkesztési legtőség és a Cross-Platform. 2023-ban pedig valamikor az ML...

Hát, próbára teszik a türelmünk az biztos... :)

[ Szerkesztve ]

(#396) VinoRosso válasza TrueGooner (#395) üzenetére


VinoRosso
veterán

CO-OP? Ez az egyetlen amit hiányolok a játékból.

(#397) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#395) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Nem baj, még mindig egy mobil játékhoz hasonlít az egész, olyan challengekkel, mint rúgj 1 gólt meg szerezz 3 pontot.

Előbb ebben fejlődjenek már, mert még betartani se voltak képesek, amiket ígértek. Kezdjenek el felfejlődni a Fifához, majd utána beszéljünk cross platformról meg ML-ről. A kutya se játszik vele úgyse. Eddig nevetséges amit produkáltak bő 1 év alatt.

Írom ezt úgy, hogy taszít a Fifa, s efootballozni fogok annak ellenére, mennyire nem vetélytársa a fifának. De ezektől nem lesz jobb a játék.

A coop módról meg szó sincs, ami gyakorlatilag régen is életben tartotta a pest...

(#398) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#397) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Co-Opról nem olvasni semmit sajnos.

Ezt a Mobil játékos hasonlatot sosem értettem. Ha a KONAMI a legelején nem mondja el, hogy teljes cross-playt szeretnének elérni, merem állítani hogy a kutya nem mondta volna, hogy olyan mint egy mobiljáték.

Van hová fejlődni, ez kétségtelen. De legalább lehet élvezni a FOCIT benne. A labdák átvételét, a passzok előkészítését. Mit ér a FIFA azzal a rengetek játékmóddal, hogyha kezdősípszó után elborzad az ember attól amit érez játék közben? Persze aki az árkád játékstílust kedveli, annak jó a FIFA is, de Engem személy szerint nem tud lekötni. Pont ezért nem is kell és nem is lehet összehasonlítani a két játékot, mert totál más igényekkel rendelkeznek a játékosaik.

Türelmes vagyok. Léteznek más játékok is. Letolom a heti eventeket, fejlesztem a csapatomat hétről-hétre, és várom hogy fejlődjön a játék. Nem tudok mást csinálni nem? Akkor mit idegeskedjek meg osszam az észt a KONAMI-nak minden létező Social Media platformon? :D Őszintén úgy gondolom, hogy ahol most tart az eFootball akár játékmenet szintjén is, az sehol nincs ahhoz, ahol mondjuk 2 év múlva fog tartani. Meglátjuk.

(#399) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#398) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Az a baj, hogy gondolom a mikrotranzakciókból elvannak, szóval nem sietős nekik fejleszteni a grafikát meg a játékmenetet.

Vannak páran, akik 3 szaros legenda miatt minden héten ráköltik a pénzüket.

Az egész játék kinézete mobilos, a menü full gáz így 2022-ben. Elképesztő lassú, szar laggos néha az egész. De egyébként tökömet se érdekelne a menü része, ha a játék kifogástalan lenne. Vagy tele lenne tartalommal.

Én nem a cross play miatt gondolom mobilosnak... Legelejétől gáz volt, de eljött az április és még mindig olyan, mintha azt portolták volna le pc-re meg ps-re :C

Forma frissítés válogatott meccsek után nincs, még is mi a fenének, mikor több nemzeti csapat is bekerült, meg mintha megvették volna a Nemzetek Ligája licenszét is, de lehet ebben tévedek. Mindenesetre tökre szartak mindig bele ezekbe...

Nekem pc-n hónapokig beszaggatott a játék kapura lövésnél meg gólnál. Már megőrültem mi a szart állítsak, v-sync, g-sync stb... Erre jött a augusztus végi "nagy" update, s eltűnt a probléma. Fantasztikus...

Tenni nem tudunk semmit, de ez a türelem dolog. Én a tavaly őszi "produkciójuk" követően adtam türelmet, de azóta eltelt 1 év, s alapvető dolgok nem javultak. Ezért írok negatív kommenteket.

Na, amúgy a közösségi média meg pont az ilyenek miatt jó, hogy van. Hangot adni ha valami szar vagy igazságtalan. Bár én se vagyok az a fajta, aki kurvaanyázna a twitteren egy játék miatt.

Meg ugye, én is ős peses vagyok és kicsit szar azt látni, hogy nem igazán van fejlődés a 21 óta. A pes 21 pl. klasszisokkal jobb volt ennél.

(#400) koppasz1986 válasza TrueGooner (#398) üzenetére


koppasz1986
tag

Hát ki hogy van vele, én most lenyomtam az új fifába ezt a 10óra trialt azt mondom inkább adok érte pénzt, mint ezen idegeskedjek tovább hiába ingyenes... normális labdaátvételek, egyérintők, egyből kapura rúgások beadáskor nem úgy mint sokszor ebben a fosban, hogy megpóbálja lekezelni először aztán addig simán szerel a védő... kiugratáskor is indul a csatár ahogy kell nem torpan meg, mint egy nyomorék... Mbappe sem fut már benne fénysebességgel sokat javitottak a játékmeneten. Évekig peseztem, de ettől az efootbaltól én rosszul vagyok... Majd heti 1-2szer benézek, de olyan érzés még most, mint ha az ember egy ferraribol visszaülne egy szakadt trabantba... pedig régen ez fordítva volt. Remélem idővel majd rendbe rakják újra, de az tuti, hogy nem egy év lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.