Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#601) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#600) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én már unom ezeket a packokat. Költsd a pénzt, legyen meg mindenkiből a Big Time lap. Cserébe semmi innovatív dolgot nem kapunk hónapok óta. Nálam max balhátvédből van hiány, gondolkodtam is Nachoban, nem tudom milyen lehet, érdemes-e rápróbálni. De amúgy annyi játékosom van már...

Nekem kedden ment a játék, érdekes módon elkezdett működni. Meg is lett a div1. Most vagy én szoktam meg a játékmenetet, vagy a script velem volt kegyes.

(#602) hadam98


hadam98
senior tag

A legújabb frissítés milyen komoly arcokat hozott a játékba. Coman és Leao 3D Face Scan. A motorba van bőven potenciál.

(#603) VinoRosso válasza hadam98 (#598) üzenetére


VinoRosso
veterán

Akkor nem a netem szar végülis :D

Nálam is ilyen, van, hogy másodpercekre megáll az egész utána meg 3x sebességgel gyorsan futkosnak a játékosok mint a Benny Hill showban, hogy behozzák a kiesett időt. Érdekes, hogy ilyenkor az ellenfél tudja irányítani a játékot, de észrevettem, hogy van amikor az ellenfél is megszűnik irányítani a játékot, amikor én viszont tudom. Fura, hogy ez ilyen egyoldalú, mert ha a szerverrel lenne probléma akkor mindkét klienst érintenie kéne a dolognak.

(#604) VinoRosso válasza ROBREGGAE (#601) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ezekből amelyikben ennyi ramaty van nem szabad venni egyet se. Én nem költöttem a játékra csak abból vettem ami ingyenes, viszont mindig kivártam a megfelelő alkalmat amikor 92+ volt minden játékos és így elég jókat össze tudtam szedni.

Egyedül akkor szórtam a coint amikor Szoboszlai volt (persze, hogy nem pörgött be) meg az olasz bajnokságnál, mert Hernandez kellett, meg a ligából nem nagyon voltak játékosaim, így bármit dobott fel tudtam használni.

(#605) ROBREGGAE válasza VinoRosso (#604) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Jó kis csapat, erősségben nekem is 2730 körül van.

Várom már a pontokat újra elosztós cuccot. Legelső igazolásom Romárió volt, de akkor kicsit elrontottam, mindent possessionre toltam rá. :D Speciel hónapok óta nem használom őt se meg Vieirát se, pedig 2 elég durva játékos. Szerződésük is nyilván lejárt már az elmúlt hetekben.

(#606) csababarca válasza VinoRosso (#604) üzenetére


csababarca
őstag

Azt a Messit hogy lehet 101-re felhúzni? :F

Nekem is meg van ugyanez a lap, azért kérdezem.
De érdekelne Pedri, Koundé, T. Hernandez, Neymar, Gabriel Jesus is, mert nekem 4-5-6 értékkel kevesebbek, akárhogy-akárhova rakom őket.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#607) VinoRosso válasza csababarca (#606) üzenetére


VinoRosso
veterán

pesdb.net-en meg tudod nézni milyen beállítások kellenek a max levelhez. A max ratinghez még kell az is, hogy a csapat playstyle-ja az edző playing style-jával megegyező legyen.

(#608) csababarca válasza VinoRosso (#607) üzenetére


csababarca
őstag

hát ezen nem igazodok el, hogy mit is kellene néznem.
de azért köszi!

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#609) Edgar2621 válasza TrueGooner (#585) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én benne vagyok, küld át majd privátban légy szíves a csatorna linket.

XO: Gollami26

(#610) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Discord: [link]

Akadtak egyéb dolgaim mostanában, de akkor belevágok a Discrodba, mert látom érdekel néhányatokat. Aztán majd meglátjuk mennyien leszünk végül.

Még nagyon csupasz az egész, de a napokban igyekszem kicsit élettel telibbé varázsolni.

(#611) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Vagy nagyon kevesen járnak itt, vagy senkit sem érdekel a discord. :)

Amúgy telepítettem a játékot mobilra, és bár csak pár meccsen vagyok túl offline, a következőket kérdezném:

- Miért sokkal könnyebb irányítani a játékosokat? Már 70-es, 80-as játékosok is sokkal “fürgébbek” mint konzolon a 90-es társaik…

- Miért ennyivel könnyebb a kapu előtti befejezés? A kapuraklövések mérföldekkel pontosabbak mint konzolon.

- Nincs beragadó, megtorpanó csatár. Úgy látszik ez is ilyen konzolos kiváltság… Még possession játékstílusban is fluidan lehet építeni a támadásokat.

Konkrétan jobb a játékmenet mobilon, meg merem kockáztatni. Ez azért elég szomorú. :(

(#612) BaJaZo válasza TrueGooner (#611) üzenetére


BaJaZo
tag

A válasz nyilvánvaló: mert mobilra lett fejlesztve alapvetően.
Nekem PC-ről van tapasztalatom, de az siralmas. Biztos vagyok benne, hogy nem az a csapat fejlesztette\fejleszti akik a PES-t csinálták. Egyértelmű, hogy sokkal kevésbé értik a futball lényegét. Gyakorlatilag minden rossz: a passz sebesség (lassú, nem véletlenül tud az ellenfél többnyire belenyúlni) a játékosok mozgása, ( sokszor logikátlanul, értelmetlenül helyezkednek, a mesterséges intelligencia csak nyomokban fedezhető fel ) és persze a labdafizika amiről már többször irtam. Nem értem, hogyan pattoghat el állandóan a labda 99-es játékosoktól, az ellenfél lábára meg ragad a labda... Ezért lenne fontos, hogy ne a gép kezelje a labdát, hanem a játékos, ami persze mobilon már túlzás lenne, elismerem.
Miután azt irod, hogy mobilon sokkal jobb, mint konzolon, gondolom ugyanaz a helyzet: mások csinálták, olyanok akik a valóságban is tudnak egyeneset rúgni a labdába. :)
Én szivesen mennék Discordra, de a jelenlegi PC-s minőség miatt nincs értelme foglalkoznom vele. Majd megnézem a 3.0-ás verziót, de sok változásra már nem számitok.

(#613) TrueGooner válasza BaJaZo (#612) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

De a fejlesztők alapelve az volt anno, hogy Cross-Play legyen. Magyarán ugyan azt a játékot szeretnék elhozni Mobil, Konzol és PC fronton is.

És ne érts félre. A játék alapjaiban ugyan az. Minden ugyan úgy működik mint konzolon, egyszerűen csak sokkal jobban, sokkal gördülékenyebben. A védekezés, a kapuraklövések, a kiugratások.. Nincs toporgás, nincs 2 másodpercre leblokkoló játékos..

Ha mobilra is lett kitalálva az egész (ami mostmár nekem is gyanús :D ), akkor miért nem lehet ezt 1:1-ben átültetni konzolra vagy pc-re?

Mobilon például nincs egyéni felállás sem, tehát nincs meta sem. Sablon felállások vannak, és nincsenek egyéni utasítások sem, csak alap taktikák. És sajnos emiatt az egyszerűség miatt, de sokkal jobban működik az egész.

Gondolom később bekerülnek ezek mobilra is, csak mintha sokkal óvatosabbak lennének ezen a platformon.

(#614) BaJaZo válasza TrueGooner (#613) üzenetére


BaJaZo
tag

Továbbra is azt gondolom, hogy minimum két csapat fejleszt párhuzamosan: az egyik mobilra, a másik konzolra. Nem lepne meg,ha PC-re nem is lenne külön fejlesztés, és csak portolnák a konzol verziót.
Mobilon egyszerűbbnek kell lennie, hiszen nincs olyan teljesitménye mint a konzolnak vagy a PC-nek.

(#615) VinoRosso válasza BaJaZo (#614) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nincs két csapat, pénzkidobás lenne, de nyilván a mobilos build funkcionlaitásában is más, mivel más követelményeknek kell megfelelni.

Kisebb kijelző, korlátozottabb irányíthatóság, emiatt nyilván sokkal jobban rásegít a játék minden mozdulatra, talán lehet kevesebbet is csal mobilon, mert a célközönség kevésbé toleráns.

Anno mikor a mobil játékfejlesztésről tanultam úgy 2009 tájékán azt mondták, hogy az irányításának a lehető legegyszerűbbnek kell lenni, mert nem kockáknak készül, leginkább 1-2 ujj vagy gomb az amire redukálni kell az inputot. Na most képzeld el ezt egy olyan játék esetében ahol tíz-húsz vagy afeletti input van, na ilyenkor ezeknek a zömét kisebb-nagyobb mértékben az AI veszi kézbe ami kitalálja mit akar a felhasználó végrehajtani. Nem véletlen nincs AOE vagy Starcraft mobilra..

(#616) BaJaZo válasza VinoRosso (#615) üzenetére


BaJaZo
tag

Végülis mindegy hány csapat csinálja, ( feltételezés az egy és a kettő is, csak a Konami tudja melyik igaz) a lényeg: eddig nem tudtak meggyőző játékot letenni az asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#617) Edgar2621 válasza TrueGooner (#611) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én csatlakoztam discrordon, bár nem valami pozitív hangvételű írással kezdtem :DDD

XO: Gollami26

(#618) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Megosztottam a saját, 4-2-1-3 (Szűk) taktikámat discordon. Képpel, videókkal. Akit érdekel jöjjön! :)

[link]

(#619) Edgar2621 válasza TrueGooner (#618) üzenetére


Edgar2621
őstag

Meta vagy nem? Csak ez a kérdés :D
Rálesek majd, bár én mostanában a 4-1-2-1-2-es felállást toltam, ahol a védekező kp előtt van egy lm és rm, előttük egy ss és fent két cf. Nekem bejött, azt hiszem a div1-ig vezető úton egyszer kaptam ki, de ott olyan csapat (csak legendák, abból is ilyen Ronaldinho, Cruyff, Romario, Vieira, Davids, Maradona, Cafu stb.) és játékos jött szembe, hogy teljesen mindegy lett volna milyen taktikával játszok.

XO: Gollami26

(#620) VinoRosso


VinoRosso
veterán

A Konami most már tényleg a legalja... kb 3 hete bejött az, hogyha 50 coinos jutalomért játszom az utolsó 5 pontos kihívást, és 1 pont elég lenne az 5-höz első nekifutásra, kilép magától a játék az asztalra mintha alt+f4-et nyomnék aztán beírja az eredményt 0-3-nak.

Először azt gondoltam, hogy bug, de már mindent megcsináltam, újraraktam a játékot, letöröltem a user config mappákat, és mielőtt a végső meccset játszanám újraindítom a játékot, és így is konzekvensen kilép, mikor első nekifutásra meg tudnám csinálni a kihívást. Egyszerűen nem hagyja, hogy elsőre megcsinálja az ember a kihívást, a nyakamat rá, hogy ez egy hidden feature.

Nem elég, hogy elrontották teljesen a játékmenetet, nem elég, hogy minden percben belenyúl a játék a meccsbe, ha valahogy végigverekszi magát ezeken az ember akkor ilyen féreg módon elgáncsolja.

Nem vagyok egy agresszív ember de olyan jól esne úgy igazán jól telibetalálva szájbaverni ennek a fostaligának a kreatív igazgatóját :(((

(#621) BaJaZo válasza VinoRosso (#620) üzenetére


BaJaZo
tag

Gondolj bele: a Konami azért engedte el a PES-t, mert nem tudott vele elég pénzt termelni. A mostani megoldás lényege a játékon belüli vásárlás. Nem gondoltad komolyan, hogy csak úgy ingyen coint szerezhetsz :)
Ugyanakkor szerintem ez valami bug lehet, ennyire nem lehetnek pofátlanok. Irj nekik, hátha javitják.

(#622) ROBREGGAE válasza VinoRosso (#620) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Nekem ilyen sose volt. A mexikói elsőre meglett pl. múltkor. Én a japános eventtel szenvedek meg leginkább.

Én már eljutottam oda, hogy nem nyitok játékost, van most jó pár száz coinom, de nincs kit leigazolnom, aki erősítést jelentene ezekből a csomagokból. Unalmas ez az újabb Arsenal selection, meg Premier Leauge deluxe.

Már tényleg az az állapot, hogy aki akart simán felépített egy jó csapatot. Nem kötelező nyitni.

Most is is dobálja ingyen loginért a POTW nyitást+ event, meg 3 Napoli és Barca játékost...

Mellesleg most pont, hogy adja a játék az ingyen coinokat. Szóval, aki most kezdte el a játékot neki tud kezdeni normális csapattal.

Az a gáz, hogy feltételezhetően így a nyár folyamán se lesz semmi, amikor a fifások megunnak játszani és esetleg átnéznének.

Lehetne behozni a Coop-ot vagy bármilyen új módot. De leginkább a szar kapcsolatot javítanák és ezeket a megtorpanásokat, megfagyásokat a játékosok részéről.

(#623) VinoRosso válasza ROBREGGAE (#622) üzenetére


VinoRosso
veterán

Szoktál venni coint? Az a gyanúm, hogy lehet csak azoknál csinálja akik akik nem költenek. Én nem adtam nekik egy büdös vasat se eddig és nem is fogok.

#621 BaJaZo:

Nem mondom, hogy kizárt, hogy bug, de nagyon nagyon valószínűtlen.

Milyen bug az, amelyiktől csak akkor omlik össze a játék, ha éppen megcsinálnád a kihívást idő előtt. Ha 0 pontom van vagy csak egy x-em akkor sose dob ki. Ja és úgy kb 10 meccs után abbahagyja. Milyen hiba az amelyik 10 meccs után magától megjavul, aztán a következő kihívásnál megint előjön? Nagyon úgy néz ki, mintha beállítottak volna egy limitet, hogy mennyi meccset kell minimum lejátszani ahhoz, hogy megszerezhesd a jutalmat. Logikusnak látszik, mivel miután megvan a jutalom úgy dobják el maguktól játékot a userek mint a szaros botot, és emiatt a vége felé sokszor nincs ellenfél.

Nem én vagyok az egyetlen akinél ez jelentkezik [link] , redditen van rá elvileg fix is, de megcsináltam és nálam nem hozott javulást. Mondjuk nálam korrupt filet nem talált az újraellenőrzés, de volt 6 file amihez nem tudott hozzáférni, emiatt újra letöltötte és újrainstallálta a steam az egész játékot.

(#624) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Nem tudom mi az igazság, de valami nem teljesen kerek az biztos. Az 50 Coinos Challenge Eventek általában tényleg nagyon nagy szívás… Arról nem is beszélve, hogy mindenki a “metát” nyomja, alig látok egyedi csapatokat, vagy egyedi taktikát.

A KONAMI szinte biztos, hogy több pszichológust alkalmaz mint játékfejlesztőt…

Én mostanában jutottam el arra a pontra, hogyha az eFootball 2024-es Update nem hoz jelentős változásokat, akkor akármennyire is “kell” egy focis játék a konzolra, nem lesz. Mert csak az idegösszeroppanás kerülget néha. :DD Csak játszani, csak szórakozni szeretnék, de minden alkalommal amikor leülök játszani, megmagyarázhatatlan események sorai követik egymást.

Aztán 3-4 szopatós meccs után elkezdődik egy olyan ahol érezhetően Én vagyok tolva, de az ellenfél 30 perc utàn kilép. Szóval Én szenvedek 90 percet hátha kiegyenlítek, de amikor vezetek az ellenfél kilép. Röviden masszív stressz az egész, mert kb nem lehet kiélvezni a győzelmeket sem.

Nagyon nagyon nagyon kellene egy jó menedzser mód. :(

[ Szerkesztve ]

(#625) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#624) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Pedig korábban nagyon védted a játékot. :D

Igaz, én is így kezdtem régen, hogy mindig bevédtem, de már gáz, hogy csak a pénzszerzésre mennek, cserébe több, mint egy éve nem történt érdemi változás, csak foltozgatás, de még annak is nehezen írnám le...

Mindezek ellenére, már kezdem leszarni az egészet, ha megy a játék, tolom, de amikor érzem, hogy nem akarja, akkor kilépek. Már nem célom a div1 sem, nincs mi motiváljon benne.

Inkább megcsinálom az eventeket, mert az coint ad, igaz azokat se tudom már érdemi játékosokra elkölteni, mert egyik sem feltétlen erősítés. :D

Úgyhogy elégé kezd a kiégés felé menni az egész, meglátjuk kora ősszel durrantanak e valamit...

VinoRossi: Aha, én vettem elég sokszor coint még korábban.

(#626) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#625) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Védtem, és Offline a mai napig élvezem, de amikor Online próbálok játszani, akkor kegyetlen dolgokat tud művelni. És régen is durva dolgokat művelt, de mintha egyeltalán nem akarnának foglalkozni a problémákkal. A játékban a kezdetek óta ott van a potenciál, és sokat fejlődött, de vannak olyan alap dolgok, amire az ember instant azt mondja, hogy csalás, meg script, mert tényleg annak érződik. Leblokkoló játékosok, kizárólag ellenfélhez pattanó labdák, hirtelen hatalmas zuhanás a passzpontosságban, stb...

Teljesen felesleges sajnos csapatot építeni, mert ha 2400-as csapat jön szembe, nem rajtam, nem is az ellenfélen, hanem csupán a gépen múlik hogy ki fog végül nyerni.

Megszámlálhatatlan olyan meccsem volt, ahol az ellenfél egyetlen kapura lövessél és összesen 30-40 passzal elvert. És értem én, hogy történik ilyen a valóságban is, de itt egyszerűen túlságoan sokszor. Ja mindez persze csak Online... Offline kifejezetten élvezetes a játék, ezért is lenne jó, ha végre érkezne valami Master League vagy Become Legend féleség. Viszont valszeg pont azért nem jön, mert Ők is tudják, hogy akkor a játékosok legalább fele azonnal abbahagyja az Dream Team-et, amiben a pénz van.

(#627) BaJaZo válasza TrueGooner (#626) üzenetére


BaJaZo
tag

A kérdés az, hogy mennyi pénz van a Dream Team-ben?
Az általatok is leirtak szerint aligha költenek már erre sokan, hiszen egy ponton túl már nincs értelme. Úgy gondolom a Konami nem találta meg a számitását anyagilag, ez például megmagyarázná miért nem törik magukat fejlesztéssel.
Ráadásul ingyenes futball ide vagy oda, a döntő többség továbbra is fifázik, ebben biztos vagyok.
A nagy probléma, ahogy irod is, hogy ez egy játék, szórakoztatónak kellene lennie, de sajnos nem az.

(#628) TrueGooner válasza BaJaZo (#627) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

De jelenlegi körülmények szerint, szerintem mindenki az új EA Sports FC-t várja, hogy mennyit változtatnak a játékmeneten. De még az UFL-ben is nagyobb reménykedéseket látok, mint az eÍFootball-ban, ami iránt kb. mindenki kezdi elveszíteni a hitét.

Én azért gyorsabb fejlődésre számítottam a KONAMI-tól... 2 év alatt a játékmeneten kívül semmi sem változott, és ahol jelenleg tartanak, az sem egy úttörő, "next-gen" futball élmény. Szóval nem tudom mit hoz a jövő, a Szeptember környéke biztos izgalmas lesz ilyen tekintetben. eF24, EAFC, UFL...

(#629) VinoRosso válasza TrueGooner (#628) üzenetére


VinoRosso
veterán

Egy évvel ezelőtt a mostanihoz képest semmi baj nem volt a játékkal, a legjobb focis játék volt amit valaha csináltak. Nem volt benne csalás, jó volt a játékmechanika, az irányítás, egyedül a kontent volt foghíjas, de nem volt ingyen coin se. Aztán nagyjából mióta bejött, hogy lehet coint szerezni challengekkel azóta lejtőn van, és úgy karácsony körül teljesen elszállt. És ez kb ugyanaz a játék, ugyanazzal a motorral, csak más konfigokkal... Szóval ha akarnak tudnak jót csinálni, csak valószínű így több a lóvé, legalább is rövid távon...

(#630) ROBREGGAE válasza BaJaZo (#627) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Mondjuk a fifánál is meg van, hogy nem törekednek semmire, meg van ilyen sbc, meg amolyan pakli mittomén és kifújt, a játékmenet meg olyan amilyen, fosnak bele. Csak érdekes mód azt 10.000x többen játsszák. Nyilván a fifa volt az első focijáték, a fifa hozta be elsőnek az online részt, ennek van jól csengő neve, az emberek ezt ismerik 30 éve.

Megélnek belőle, mert rengetegen játszanak a világon vele és nem volt érdekük hozzányúlni.

Ellenben ezzel, amit senki nem játszik, max Ázsiában és Dél-Amerikában jobban. Én nem értem mi a cél ennyi idő elteltével, most vagy megy a levesbe a efootball, csak előtte amennyit lehet pénzt kivesznek belőle az epic lapokkal. Vagy ennyire idióták ülnek a vezetőségben, s szerintük ez a szint megfelelő, meg normális kihívó az érkező riválisok ellen.

Az ősz, meg az év vége szerintem úgy is vízválasztó lesz. Én gondolkodás nélkül átmennék másik játékra, ha az minden tekintetben megfelelne az ízlésemnek, meg persze pc-n is elérhető legyen.

(#631) BaJaZo válasza TrueGooner (#628) üzenetére


BaJaZo
tag

Az UFL, ha jól tudom, csak konzolra jön, igy aztán tökéletesnek kellene lennie ahhoz, hogy konzolt vegyek, de nem gondolom, hogy annyira jó lesz. Az EA meg miért változtatna a jól bevált recepten? Tartok tőle, hogy részemről minden marad ahogy most van...

(#632) TrueGooner válasza BaJaZo (#631) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Amit eddig láthattunk az UFL-ből az nem túl bíztató. De követem Őket twitteren, az mondják, hogy jelenleg Alpha fázisnál tartanak, és az animációs modelljüket teljes egészégen kifogják még cserélni. Grafikailag igazából szerintem elég pofás már most is, ott most a fizikán és az animációkon megy a meló. Meglátjuk.

Valószínűleg igazad van az EAFC-vel kapcsolatban, olyan pletykákat már lehetett olvasni, hogy marad a jelenlegi Frostbite motor a játék alatt, ami nem túl jó előjel. De lassan elkezdenek majd szivárogni a hivatalos infómorzsák, aztán meglátjuk.

Az eFootball 2024-től pedig egy hatalmas durranást várnék. Mert muszáj Nekik. UE5-re állást, co-op módot, jobb online élményt, esetleg a régen beígért offline módokat. De ezek inkább álmok… :))

(#633) akerbis


akerbis
aktív tag

Nekem jobban bejön mint a fifa, van hova fejlődni, de sokkal jobbakat lehet lőni benne, jobban bejön a hangulata. Elkezdtem ma mert megjött a kontrollerem, de nem tudok multizni. Ugye van hogy csatlakozok vagyí csinálok szobát, előbbiben nem tudok room számot írni, utóbbiba nem jön senki. Mi a trükk? :)

IT Phone :) Gábor

(#634) akerbis


akerbis
aktív tag

Írtam a steamen olasz topicba, hogy mi a room-om száma :D , hátha. Most érek rá... Egyébként ez csak így megy, hogy fórumozunk és beírjuk a szoba számát? :D Ha igen, akkor tudtok erre való khm.. international topicot?

IT Phone :) Gábor

(#635) TrueGooner válasza akerbis (#633) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Miért nem tudsz multizni? Nem igazán értem, kb. az egész eFootball az online játékról szól, még PS előfizetés sem kell hozzá ha jól tudom. :D
Természetesen ez nem csak így megy, amit Te csinálsz azok Friendly Room-ok, és arra van hogy 2 barát tudjon egymás ellen játszani. De tétnélküli barátságos meccsekre én inkább javasolnám a “Quick Play” módot, ott keres Neked automatikusan egy ellenfelet, vagy nyomd a Dream Teamet.

(#636) akerbis válasza TrueGooner (#635) üzenetére


akerbis
aktív tag

:Y :DD Köszönöm szépen! :R

IT Phone :) Gábor

(#637) szTotyy


szTotyy
őstag

Üdv! Nemrég kezdtem el játszani a játékkal. Az elmúlt években érdektelen volt számomra a focis játék, régen csak PES-eztem és hát ettől is pont ugyanazt a játékélményt vártam. Úgy érzem a Konami jócskán visszafejlődött sajnos. A legidegesítöbb a játékosok indokolatlan megállása/lefagyása fél vagy egy másodpercre.
Emlékeim szerint a régi PES-ek (10-15 évvel ezelőttiek) sokkal jobb fociélményt adtak. De lehet csak az idő szépíti meg azokat.
A kérdésem, hogy mennyire sűrűn jönnek a játékhoz játékélmény növelő frissítések?

(#638) VinoRosso válasza szTotyy (#637) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem sűrűn, ellenben játékélményt tovább rontó frissítések úgy 2-3 havonta.

(#639) TrueGooner válasza VinoRosso (#638) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

:DD :C

(#640) szTotyy válasza VinoRosso (#638) üzenetére


szTotyy
őstag

Az klassz. :(

(#641) TrueGooner válasza szTotyy (#640) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ne aggódj. A játék javulgat, de az tény, ezek a játékos megállások, “megfagyások”, kb. a legutóbbi update óta ennyire borzalmas. Nagy átlagban javul a játék és előrefele halad, de baromi lassan sajnos. A frissítési periódus is reális, olyan 2-3 havonta jön Update. Lassan itt az ideje. :)

Online viszont sajnos -valószínűszeg- más lesz a tapasztalatod mint offline sajnos… :( A FIFA-nál viszont még így is jobb. :D

(#642) szTotyy


szTotyy
őstag

TrueGooner: köszi. Játszom online is, meg offline is. Nekem az online résszel eddig nem volt semmi olyan problémám, ami offline meccseknél ne lenne. Legfeljebb csak az, hogy a 7.ligában már bucira vernek.., de hát vissza kell még szokni a játékhoz. :)

Hát ja, a legrosszabb PES (efootball) rész is köröket ver a legjobb Fifánára az biztos.

Egyébként most töltöttem le Androidos telóra is. Össze lehet kötni a PC-s verziót valahogy a telefonossal?

(#643) TrueGooner válasza szTotyy (#642) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Az ígéret az meg volt 2 éve, hogy Crossgen játék lesz, de aztán ebből azóta sincs semmi. Szóval jelenleg nincs sajnos lehetőség a Cross Progressre, Én is erre várok egy jóideje. :) Nyomnám telefonon is, de 2 csapatot “igazgatni” egyszerűen nincs motivációm.

(#644) szTotyy válasza TrueGooner (#643) üzenetére


szTotyy
őstag

A csudába, ez nagy kár! :(
Nem vagyok ugyan programozó, de a 2 platformot mennyibe telne összekötni és közösen kezelni a progresst? 1-2 nap, 1-2 óra? :(((
És nem arra gondolok, hogy egymás ellen játsszon telefon és PC, csak hogy a "bankszámla" azonos legyen!

(#645) akerbis


akerbis
aktív tag

Fűű, megvolt az első meccs a DREAM TEAM módban, quick match. Middlesbroughot adta nekem csapatnak az ellenfélnél meg Mbappe és társaik, szóval kérdéseim lennének!

Az hogy én melyik csapattal játszok az választható? El se hiszem hogy ezt meg kell kérdeznem! Aztán van olyan mód, hogy a hivatalos csapatokkal lehet lenni csak mindenkinek?

IT Phone :) Gábor

(#646) TrueGooner válasza akerbis (#645) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Van az “Authentic” menü alatt van Offline Trial, illetve néha vannak itt eventek is amikor fix csapattal kell játszani.

De a játék alapja a Dream Team, kezd el építeni a saját álomcsapatodat.

(#647) akerbis válasza TrueGooner (#646) üzenetére


akerbis
aktív tag

Ekkora F@szságot! Erre így gondolni se mertem. Nem lehet valós csapatokkal meccselni!?! :Y Basszus...

Megnézem mit lehet összerakni, meg mennyibe kerül. :(

És amúgy simán megtörténik hogy 2 Haaland egymás ellen nyomja?

Az amiből a Mbappe 1000000 a játkban, az az ami a Steamen 0.99EUR 100?

[ Szerkesztve ]

IT Phone :) Gábor

(#648) BaJaZo válasza akerbis (#647) üzenetére


BaJaZo
tag

Igen, megtörténhet. :D Vásárlásról nem tudok nyilatkozni, ahhoz, hogy pénzt költsek ebben a játékban, újra kellene születnem...
Sajnos a FIFA-t másolják, a játékon belüli vásárlás lett a lényeg, realitás nem számit. Csodálkoznék, ha sok FIFA játékos átállna eFootball-ra, de ez legyen a Konami problémája.

[ Szerkesztve ]

(#649) akerbis válasza BaJaZo (#648) üzenetére


akerbis
aktív tag

Annak idején imádva szerettük haverral Boxon a PES4, PES5 sőt Winning Eleven 8 részeket. Komolyabb mechanika volt annak idején mint a Fifa. Nem mondom, most is jobbakat lehet benne lőni mint a Fifaban, a grafon sem akadok fenn, de azért 2023ban már élő emberek ellen (IS) szeretnék meccselni. Mondjuk valós csapatokkal, valós csapatok ellen. Hogyjuteszembe!?! :( :(

[ Szerkesztve ]

IT Phone :) Gábor

(#650) csababarca válasza akerbis (#649) üzenetére


csababarca
őstag

Élő emberek ellen tudsz a legtöbbet meccselni.
De csapatot kell építeni.
Kezd el, rövid idő alatt lehet jó csapatot összehozni, pénzköltés nélkül.

Gyűjts meccsekkel a GP-t, azokból megveheted a kedvenc csapatod összes játékosát, fejlesztheted őket.

Amit te akarsz, az a myteam opció (vagy nem tudom hogy hívták régen) amikor managelhetted a kedvenc csapatod.
Itt az most nincs, csak saját csapatot építhetsz.

Igen, előfordulhat, hogy két Haaland játszik egymás ellen :D
De képzeld, még régi játékosok is vannak :)

Authenticben is vannak challengek, dobja a free kártyákat.
Dream team alatt vannak eventsek, gép ellen és userek ellen is tudsz játszani.
Ezek coint, gp-t, esetleg kártyát adnak.
Dream team alatt van még eFootball league, itt is lehet a gp-t gyűjteni bőven.
De online quick meccset is nyomhatsz, gyakorlás céljából.

Javaslom felfedezni a játékot.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.