Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#665) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Én tegnap vittem ki UV-n 5. alkalommal. Vélemény a játékról:

Szerintem, lényegében nem a platform részekkel van a fő probléma. Itt eggyetlen egy gond van, még pedig a lőszer. Most őszintén, miért csak 24 sörétet cipelhetek magammal pl??? A régi Doomban ez alapból! 50 volt, aztán lett 100 a táskával. A 2016 ban meg 60.
Nem értem komolyan ( de szerintem még az idesek sem...), tök jó játék lenne,de elcseszték azzal,hogy tűzön, vízen keresd a kis démonokat egy maréknyi lőszerért?? Megállítva ezzel a játéknak a dinamikáját, a féktelen tűz harcot???
Az elődben ha ketté vertél eggyet - ami ritka volt,hiszen mindig volt lőszer - akkor feltöltött maxra,na meg a ládák is ott voltak,ami szintén felnyomta fullra.

Kb. a 9. pályáig ki lehet küszöbölni ezt a lőszer hiányt,de utánna csak szívatás az egész. Én nem szoktam csalni játékokban, szerintem elvész vele az élmény. Amikor az elején megláttam a floppykat a játékban, úgy voltam vele jópofa,de minek? Aztán rájöttem,hogy nem hibába tették azt bele. Én Nekravoltól , tehát az utolsó 4 pályát Infinity ammo bekapcsol és úgy viszem. Kényelmesebb,de így is megvan a nehézsége a játéknak és legalább nem kell folyton arra figyelni mikor fogy ki a lőszer....

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.