Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) oriic válasza oriic (#3147) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És erről lemaradtam, mert nem enged vissza :D Király, na majd holnap este talán.

Live-Die-Respawn

(#3152) citkar válasza oriic (#3147) üzenetére


citkar
addikt

Most megöltük, nem dobott ki, elegen voltunk úgy tűnik.

(#3153) Warzoz


Warzoz
senior tag

Nekem másodszorra is sikerült a WB-t leölni. Először 9 utána már csak 4 lego itemet dobott.
Viszont én meg sem próbáltam egér+billel játszani. Egyből Xbox kontival álltam neki.

(#3154) gulupeti


gulupeti
senior tag

Nálam nem működik a town portal.. :U Valaki találkozott ilyen problémával? Végigmegy a csík, a portál megnyílik, a kép egyet villan, de maradok ugyanott. :D Ez így ma estére ki is ábrándított már az egészből.

(#3155) sittes79 válasza gulupeti (#3154) üzenetére


sittes79
addikt

(#3156) la_cc válasza viking_arc (#3141) üzenetére


la_cc
addikt

Megjegyzem ezt a tanácsot. ;)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3157) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Druid ''Storm & Earth'' erdekes wow saman beuteses build,nagyon jo es erosen ajanlott kiprobalni,ha unod a Hydrat es a csontikat ;]

No pets!!
Storm & Earth & Tornado

Storm & Earth - Pulverize (nagyon reszletes)

Storm & Earth Landslide Caster

(#3158) rumkola


rumkola
veterán

9-kor Asva, heti bónusz cache-el.

(#3159) Sirandrish válasza MegalodonS (#3157) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem bántásból, de azért durva hogy egy 25 szintig tolható BETA-ban sem képesek az emberek önnállóan kitalálni valamit :D
Hasznosak ezek a guide-ok, de itt minek? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3160) BoneDragon válasza Sirandrish (#3159) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát látod, kell csinálni a contentet mibű lesz lóvéé? Lvl25-re kiadni build guideket.........

(#3161) Sirandrish válasza BoneDragon (#3160) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már jelentkezem is Live-ba a legújabb Amire épp ráklikkelsz buildekkel!
Mindenkit várok! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3162) D1Rect válasza Sirandrish (#3159) üzenetére


D1Rect
félisten

A druidához lassan én is nézek valamit, mert bármire rakok nem csinál semmit. :D

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3163) dodi779


dodi779
csendes tag

Miután úgy látom sikerült a világ összes problémáját itt fel sorolni mindenkinek. Vkinek van kedve játszani?!

áj sztill belív in csészing drímsz :)

(#3164) Mrdevil válasza Sirandrish (#3159) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mondjuk majd a véglegesben szerintem kell pontos op buildet néznem tuti. Paragon 250-en, magas world tier szinten magamtól tuti nem találnék ki durva buildet, egymásra stackelni a varázslatokat, mit mire, stb. Itt sokkal szerte ágazóbb minden, lehet könyebb lukra futni, ha eredményes is akar lenni az ember. Az, hogy vegig pörögni az öt acton, 50-es szintig az semmi, azt pikk pakk letoljuk.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3165) D1Rect válasza rumkola (#3158) üzenetére


D1Rect
félisten

Most átállítottam I-esre a nehézségi szintet, az elsőt letoltuk 6 perc alatt, visszamentem a faluba, kipakoltam és ahogy visszamentem a TP-n másik sessionbe rakott be, úgyhogy letoltuk mégegyszer.
A második éppen csak meglett. :DDD

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3166) rumkola válasza D1Rect (#3165) üzenetére


rumkola
veterán

:DDD :DDD

(#3167) Sirandrish válasza rumkola (#3158) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lenyomtuk. Igaz hogy kb 20 sec maradt, de meglett :) Adott 4 legot, meg a cache-be is volt 4..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3168) Sirandrish válasza D1Rect (#3162) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert egy lusta dög :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3169) blackydan válasza dodi779 (#3163) üzenetére


blackydan
senior tag

Én elég sokat nyomtam az este, úgy gondolom egész jó munkát rakott le a Blizz az asztalra. Grafika 10 zene 10 játékmenet 7 amihez biztosan egy nagyon jó story fog kikerekedni a végére. Nyílván nem lesz annyira hc game mint a poe, de ahogy látom casual játékosok simán el fognak lébecolni benne. Ezt a pénz mindenképp megéri, főleg a plusz eventek miatt amiből gondolom lesz bőven a jövőben. Külön öröm, hogy egy 100 ezer forintos kis "vacak" Xbox ss gépen is gyönyörűen fut :DD

(#3170) Sirandrish válasza blackydan (#3169) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Külön öröm, hogy egy 100 ezer forintos kis "vacak" Xbox ss gépen is gyönyörűen fut"

Míg a milliós PC-k meg elhasalnak.. ;]
CSak vicceltem....remekül fut :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3171) gainwardgs válasza Sirandrish (#3170) üzenetére


gainwardgs
addikt

Így hogy kivették a fullscreen meg a hz opciót sokkal jobban futott mint az early beta csak hát a 144hz kb értelmét veszti így :K

(#3172) savior


savior
őstag

Szerintem baromi könnyű itt jó buildet építeni. Újraoszthatóak a pontok... csak kikell próbálni hogy melyik skillből mit tudunk kihozni. Pl barbárnál a maxrollos bleeding build szerintem az egyik legszarabb. Sokkal jobb ha valaki magának kirak valamit. A legókból se lesz nagy választék. 1 buildhez csak annyi cucc lesz, amit tudunk is használni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#3173) MegalodonS válasza Sirandrish (#3159) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jok ezek a buildek,nezettseg es jatekelmeny +++ :D :D :D
Neked akkor ajanlott a HC+veteran+ csak feher cuccokban es videodat varjuk :))
Most komolyan??Tenyleg jok ezek, erdemes kiprobalni melyik a jobb.Nekem nagyon tetszik a rouge melee build, de nem tudok vele jatszani kb ennyi :B

#3162D1Rect
Akkor Storm & Earth es azonnal :K

(#3174) rumkola válasza gainwardgs (#3171) üzenetére


rumkola
veterán

Miért veszti értelmét? Ezt nem értem.

(#3175) Sirandrish válasza MegalodonS (#3173) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose játszottam HC-t. Vagyis, a D3ba próbálgattam, de a szanaszétbiztosított karaktereket is be tudta dönteni 1-2 lagocska, így semmi értelmét nem láttam :)

És nem azt mondtam hogy nem jók a buildek, vagy hogy nincs létjogosultságuk. Amikor már minden sebzés számít, akkor oké (én is szoktam használni), de egy bétában amiben a játék elején lehet kóricálni pár tashmob között? Ott semmi értelmét nem látom. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3176) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez a Malnok ami elvileg group boss, nagyjából 10mp-ig élt. :D Durva ez a necro...

(#3177) MegalodonS válasza Sirandrish (#3175) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,igazad van ,hiszen meg sok valtozas,valtoztatas johet es ami ma jo az a megjeleneskor mar nem lesz.A trash az nem szamit,hiszen ez a '' Druid Storm & Earth'' a fel mapot magadra huzhatod,akkor sem fogsz meghalni,de korulotted minden :D Viszont menjel egy kemenyebb bosst,ott mar erezheted a kulonbseget!
Nagyon erdkes, hogy a Blizz nagy kedvence, a telerakott fegyverszallito Barb,nagyon gyenge lett (trash + boss),hiaba mondjak, hogy majd lvl35+op, amikor csak lvl25 van most!!

(#3178) Sirandrish válasza BoneDragon (#3176) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt még egy szottyatt Sorcival is levertem pikkpakk :D
Bár lehet az is OP :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3179) Sirandrish válasza MegalodonS (#3177) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ráadásul ki se lehet építeni egy valamire való buildet, mert kb 2(esetleg 3) skillt lehet maxolni érdemben lv25ig :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3180) BoneDragon válasza MegalodonS (#3177) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sosem low lvl-re balanceolnak.

(#3181) boeing


boeing
senior tag

Lesznek Set itemek is majd,meg látják hogy fognak muzsikálni igy a Buildek majd.Jó lenne majd mert igy elégé Lodos vegyes.

(#3182) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Az armorok kifejezetten jól néznek ki. Necrom lassan átmegy Nazgulba. :)

(#3183) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Na mostanra én is két karaktert felszinteztem. A játék elég jó. Graf tetszik, az atmoszféra rendben van, a hangok kiválóak(talán a legerősebb pont), maga a felület jól ki van találva. Sok minden ugrál fel, de nem zavaró, jól épül bele a játékba. Skill treet én kicsit összébb húztam volna, sokat kell rángatni jobbra-balra a nagyobb verziót is.

Druid: Baromi könnyű vele a játék. Kb halhatatlan, sokáig potiont se kellett használnom. A fortify és a gyógyulások bőven elégnek bizonyultak. Amikor kezdtem letisztítani a buildet, akkor kellett feladnom sok tankosságot, de úgy se volt vészes. Az alap támadása lassú és semmit se sebez, így totálisan rá kellett fókuszálnom, hogy valamelyik core skillt tudjam aktívan használni. Pulverizehez találtam legot amitől vonalban sebez előre, közelre talán még doubble dippel is, de ebben nem vagyok biztos. Egy pulverize 1 képernyő, elite-ek két Pulverize. Trampleval és és Blood Howllal töltöttem a spiritet, Hurrikánnal meg slowoltam az ellenfeleket, mert sok bónuszt stackeltem CC-zett ellenfelek ellen. Erős build, de maga a Druid lassú és körülményes. Ha ütni kell kettőt generatorral már gyűlölöd is az életed. Gond nélkül ledaráltam mindent, de nem ezt indítok majd a véglegesben.

Rouge(melee): Határozottan nehezebb vele a játék. Oda kell figyelni hova állsz, mert le tudnak darálni. Itt jobban kijön az amiben erős a játék. A Druid simán lehetett volna POE vagy Last Epoch karakter is, de a Rouge dinamikája már tényleg csak ebben jön ki ilyen szépen. Nagy fájdalmam, hogy ennél már őrülten kéne only move bal klikkre, de még nem oldható meg rendesen(Kb 1 lépésre vannak tőle, hátha sikerül összehozni a véglegesbe).
A blade shiftet emiatt le is cseréltem Puncture-ra, ami továbbra is rengeteg véletlen támadást eredményez az említett probléma miatt, de legalább nem halok bele ezekbe(Cserébe elég jó skill). :D Flurryvel mentem, amit shadow imbuementel támogattam(consuming shadowst felfejlesztettem így tömegjelenetekben mindig volt mana). Dark shroudot move speed miatt raktam be. Lev 80-anon rendes csukával már valszeg nem áldoznék rá skill slotot, hogy gyorsabban átfussak a dungeonon. A sebzés baromi jó, a shadow clone sokat dob még rajta. A tömegeket szépen irtja, de a bossok nehezek ezzel a buildal. Majd még tesztelgetem a többi skillt, de az biztos, hogy fun rougeal a játék, akkor is ha ez a buildem összességében gyengébb is volt mint a druidé.

Annyi észrevételem van az itemizációval kapcsolatban, hogy ez a megoldás amit választottak, akkor lesz életképes ha ezres nagyságrendben gyártják a legokat, különben minden skillhez tartozó legendary power kb kötelező lesz. Ki ne akarná hogy a háta mögött is sebezzen a Flury vagy letarolja a képernyőt a Pulverize. Mivel nincs hátrányuk így csak akkor lesz döntési helyzet, ha sok életképes legendary power lesz, különben simán megkaphatnánk akkor ezeket ha 5. szintre fejlesztettük a skillt(Főleg úgy, hogy átpakolható rare-ekre is).

Amúgy összességében tök jó kis játék, a legtöbb ARPG élvezhetetlen lev 25 előtt itt meg 15. szint után, már egész jó dolgokat lehet csinálni. Az én barlanglakó lelkemnek kicsit túl MMO a körítés, de ez egyéni preferencia, még az is lehet hogy előnyére válik, főleg ha nem kötöz rám láthatatlan gumiköteleket a lag a közösségi helyeken.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#3184) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát nekem tegnap esete és ma is minősíthetetlenül megy. Akad, a vinyó folyamatosan megy, a karater beakad, orbitális lagg van, láthatatlan falak. Gyakorlatilag játszhatatlan.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#3185) BoneDragon válasza Ragnar_ (#3184) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vinyo? Olyat hasznal meg valaki jatekra? :D

(#3186) rumkola válasza Ragnar_ (#3184) üzenetére


rumkola
veterán

vedd vissza a texture-t

(#3187) Ragnar_ válasza BoneDragon (#3185) üzenetére


Ragnar_
addikt

Volt már egykét játék ami ittott megakadt vinyón, de nem ilyen mértékben.

#3186 vedd vissza a texture-t

Úgy tűnik ez volt a gond. Köszi. Mostmár rémlik, hogy Low-on kezdtem játszani, és valamikor áttettem highra, csak azt hittem NET jellegű a probléma.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#3188) oriic válasza Ragnar_ (#3184) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Írd fel ezeket az adataiddal és mehet a supportnak a jelentés. Kvázi ez lenne a lényege a bétának, hogy visszajelezzük, hogy kinek mi a gondja vele jelenleg.

Live-Die-Respawn

(#3189) Ragnar_ válasza oriic (#3188) üzenetére


Ragnar_
addikt

Igaz, de szerintem biztos volt másnak is gondja, ha rendszer szintű a probléma. (Nem azért mondom, mert lusta vagyok reportot küldeni ;] )

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#3190) Laraxior válasza Ragnar_ (#3184) üzenetére


Laraxior
titán

Én most telepítettem, de el sem indul, pedig még a drivert is frissítettem emiatt :DDD
Már a Diablo 4 logónál elakad, aztán kilép magától. :DDD
De meg sem lep, tipikus Blizzard cucc. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3191) Win-T


Win-T
senior tag

Azért én ahogy elképzelem némelyik bossfight a legfelsőbb szinteken igen erősen kurvaanyázós lehet majd. :D

(#3192) Sirandrish válasza Ragnar_ (#3184) üzenetére


Sirandrish
legenda

A D4-t a Blizzard szerint is csak SSD-re szabad pakolni.
A hivatalosan kiadott gépigénybe is az szerepel...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3193) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ti milyen várat építettetek a hibaüzenetekből?

/s

(#3194) Mrdevil válasza Win-T (#3191) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jah. Hat legendaryiért, amiből már négyet kidobott előtte hasonló statokkal. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3195) S e t h válasza Win-T (#3191) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez most a beetetés, minden karakter op és csukott szemmel darálja a bossokat, na de majd később. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3196) LÁZ


LÁZ
addikt

Helo
Hnap estig tart a móka, ahogy a zártnál is volt?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#3197) atok666 válasza Win-T (#3191) üzenetére


atok666
őstag

Pedig nem. Nincs benne nehez boss szerintem (marmint a story modban)

Atok

(#3198) Peace válasza wjbhbdux (#3193) üzenetére


Peace
nagyúr

Mivel atomstabil volt a 7 nap játék alatt, semmilyet. :P

(#3199) boeing válasza atok666 (#3197) üzenetére


boeing
senior tag

A World Tier lépésnél a Bossok azok durvák,meg izzadtam velük rendesen.

(#3200) Peace válasza oriic (#3188) üzenetére


Peace
nagyúr

Lehet én vagyok vak, de hova lett a feedback írós gomb a menüből? Múlt hétvégén még ott volt egy, amire rákattintottam és a játék menüben már írhattam is az észrevételeimet. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.