Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) Daelion válasza boogie84 (#4897) üzenetére


Daelion
őstag

Soha az életbe nem adnék ennyit egy székért pláne egy 'gamer' kiadásért. :N 'ez is ilyen Streamer dolog biztos'
Több éve egy ~kb 30 ezres irodai hálós/mesh széket használok és minden igényt kiszolgál és bele sem izzadok/ragadok a 30 fokos nyári szobában. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4902) prokxy


prokxy
veterán

Egy hét múlva ilyenkor már teszem fel töltőre a két PS5 kontrollert, iszom a KV-t, hűtöm az energia italokat és kb ekkor ébredek. :D 1-kor pedig belevetem magam a Dio4-be 5-ig, alszok kicsit, meló, közben game, este folyt köv. :K
Nagyon várom már, de még most sem döntöttem el melyik kaszt lesz az első... :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4903) elite.cs11 válasza Daelion (#4901) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Én is gyűlölöm a gamer székeket, jelenleg is egy herman millerben ülök, de azt hallom hogy a secret labsnek van rendes lumbar supportja. bár még nem próbáltam, szóval csak hallomás

(#4904) la_cc válasza elite.cs11 (#4903) üzenetére


la_cc
addikt

Pár év Noblechairs gamer szék után, én is valami baszós Herman Miller-re váltanék csak...

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4905) CptAdamica válasza la_cc (#4904) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért távolról sem egy árkategória a kettő. :D

Megyen!

(#4907) sittes79 válasza MegalodonS (#4906) üzenetére


sittes79
addikt

A szánalom maga

(#4908) MegalodonS válasza sittes79 (#4907) üzenetére


MegalodonS
őstag

:D :D :D :D Ugyan miert??Ha Twich profi vagy megkoszonnem :D :D

[ Szerkesztve ]

(#4909) TheProb válasza MegalodonS (#4906) üzenetére


TheProb
veterán

Twitch gusztustalan, lehúzós promoinak egyike. Nézned kell stream-et és sub-ot kell giftelni 2x. Nemtom pontosan mennyi egy sub gift, de magyarra fordítva, kb 12-20$-t kell költeni, hogy megkapj egy szaros mountot.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4910) MegalodonS válasza TheProb (#4909) üzenetére


MegalodonS
őstag

Miiii :Y ,azt hogy nezem,amig jatszom kb 3-6 oran keresztul,haat ra rakom a masik monitorra es megy :D de itt adomanyozni kell, ahh azt mar nem :U

Koszonom a magyarazatot :R

(#4911) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Totál off de valahogy ez a szám mintha totál Diablo IV és Lilith lenne dióhéjban. :D
[link]
(Aki nem bírja a hazai heavy metalt, inkább skippelje. :D )

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4912) ooooobi válasza MegalodonS (#4910) üzenetére


ooooobi
senior tag

A paci az fizetős (2x kell subolni ami 2x3.99 €), de lesz sima nézős drop is. A linken le van irva minden: [link]

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#4913) sto1911 válasza elite.cs11 (#4903) üzenetére


sto1911
veterán

A Razer Iskurnak van rendes inkább, egyelőre nincs olyan, amire lecserélném.

(#4914) TrollBalint válasza Bennyboy (#4895) üzenetére


TrollBalint
addikt

Teljesen egyetértek ezzel :)
Én onnan indultam, hogy max akkor veszem meg, ha jó kritikát kap és lesz valami leárazás (kb. karácsonykor), és most ott tartok már, hogy lehet keddre veszek ki szabit.... :U :C

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4915) D1Rect válasza TrollBalint (#4914) üzenetére


D1Rect
félisten

Valószínűleg évekig nem lesz leárazás.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4916) BoneDragon válasza D1Rect (#4915) üzenetére


BoneDragon
veterán

Matematikus ön? Minden blizzard játék pár hónap után kap akciót.

(#4917) D1Rect válasza BoneDragon (#4916) üzenetére


D1Rect
félisten

A D3 emlékeim szerint nem volt akciós nagyon sokáig, de lehet azóta változott az árazás.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4918) boogie84 válasza MegalodonS (#4910) üzenetére


boogie84
veterán

Amit csak nezni kell az mehet lenemitva hatterben is. Cod-hoz is igy huztam be par emblemat.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4919) elite.cs11 válasza boogie84 (#4918) üzenetére


elite.cs11
senior tag

De a bongeszot kell lenemitani, ugye? Nekem az remlik, ha a streamet nemitod le a beepitett hangerovel, akkor ugy veszi, h nem nezed.

(#4920) saelin válasza ooooobi (#4912) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem ezek nélkül tudok élni. Olyan nem lesz hogy valami crafting material supply boxot adnak ilyen stream mellé?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4921) prokxy válasza boogie84 (#4918) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ezzel nem lesz gond, meg sokunknak: TV-n megy a D4, laposon meg a twiccs. :)
Bár ezekkel a dolgokkal nagyon nem tudok azonosulni, olyan izé az egész...én azokat a dolgokat szoktam felvenni/kitenni, amihez mondjuk kell skill/egy komolyabb feladat reward-ja és nem minden karakteren ezt látom aki a Town-ban sétál.
De sztem ettől függetlenül begyűjtöm,ha eszemben lesz.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4922) Ghoosty válasza D1Rect (#4917) üzenetére


Ghoosty
őstag

A Starcraft 2 3. kiegjét az első akcióban vettem meg az 2017 márciusban volt. A megjelenése 2015 november.
A Reaper of Soulsra is hasonlóan emlékszem, de ott már bizonytalan vagyok. Azt 2,5 évvel a megjelenés után vettem meg.
Itt annyival jobb a helyzet, hogy van battle pass, meg shop, amiből szintén van bevétel, így könnyen lehet, hogy hamarabb lesz akció.

(#4923) 3L1T3 válasza prokxy (#4902) üzenetére


3L1T3
addikt

Ne is mondd nálam is valami hasonló lesz. Gyerekkel elalszom 10 kor, 2 körül ébredni fogok ülök a gépelé. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4924) citkar válasza BoneDragon (#4916) üzenetére


citkar
addikt

A Diablo 3 és a Diablo 2 resurrected is sokára kapott érdemi akciót.

(#4925) boogie84 válasza elite.cs11 (#4919) üzenetére


boogie84
veterán

Nekem beadta úgy is. :B

#4921prokxy
Nem hinném, hogy a D4-nek lenne szöksége erre, sokkal inkább a Twitch az ami kihasználja a játékokat h nézd... ilyen világban élünk. Ez legyen a legnagyobb baj. :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4926) elite.cs11 válasza saelin (#4920) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Nagyon meglepne, ha lenne ilyen, az mar mar p2w (igen, tudom, naaaagyon minimalisan, de akkor is). Maradjunk szepen a skineknel es mindenkinek jo lesz :K

Meg am is a side questek tonnaszamra adjak a supply boxokat, minek meg tobb? :D

[ Szerkesztve ]

(#4927) la_cc válasza CptAdamica (#4905) üzenetére


la_cc
addikt

Igen, felfelé szokás váltani, nem? ;)

ON:

Wudi eléggé lehúzta a necro endgame lehetsőgét a launch tier list-jében, meg úgy a minion-okat is általában. Ti mit gondoltok? A többihez képest tényleg "gagyibb" lesz? Poe-ben is általában a minion buid-ek jöttek be leginkább az íjjászkodás mellett, így ezzel kezdtem tervezni, de mivel a late game progress a legfontosabb egy ARPG-ben, így kicsit elgondolkodtam, hogy inkább íjjász rog legyen-e... :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4928) warcat válasza la_cc (#4927) üzenetére


warcat
veterán

Kétlem, hogy versenyeznél world firstért, július végéig az összes karakter felhúzható, a szezon kezdésekor meg minden úgyis indul az elejéről.Tessék azzal játszani ami tetszik.

EA: It's in the crate!

(#4929) la_cc válasza warcat (#4928) üzenetére


la_cc
addikt

Ez most nincs így meg hirtelen... ;] Season-nal akkor kvázi átkerülnek a karik a nem season-ba, mint D3 esetén? :Y

Zsír, akkor tuti necro-val kezdek. :DD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4930) TBT


TBT
addikt

Jövő hét pénteken a gonosz ismét ereje teljében lesz! :DDD
Dörgessük meg az eget!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4931) oriic válasza TBT (#4930) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok megpróbálok előtte jó sok babot enni. :W

Szerk: méh, ez már poén volt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4932) MegalodonS válasza 3L1T3 (#4923) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jo neked!!En majd csak reggel 8 utan tudok jonni,nem talaltam valtot :(((

(#4933) oriic válasza oriic (#4931) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És még a smile-kat sem ismerem. ;] (<--ezt akartam)

Live-Die-Respawn

(#4934) la_cc válasza MegalodonS (#4932) üzenetére


la_cc
addikt

Éjjel 1-kor amúgy is elég HC hozzáállás belekezdeni, ráér az másnap reggel is, talán akkora sor sem lesz korán... :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4935) dante3 válasza elite.cs11 (#4919) üzenetére


dante3
addikt

Elég a streamet lenémítani, rengeteg wot-os cuccot szedtem már össze így, nem hinném, hogy D4-ben más feltételekkel jutalmaznak. ;)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#4936) 3L1T3 válasza MegalodonS (#4932) üzenetére


3L1T3
addikt

az a baj, hogy muszáj íg ycsinálnom mert ha a gyerek reggel felkel akkor onnantól nincs játék. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4937) MegalodonS válasza la_cc (#4934) üzenetére


MegalodonS
őstag

Itt nem lesz sor,ez nem Wolcen vagy Lost Ark :D :D :D Blizzard rendesen felkeszult,tudod ahogyan szokott :))

#49363L1T3

Deeee,jon Diabolika jatek :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#4938) elite.cs11 válasza MegalodonS (#4937) üzenetére


elite.cs11
senior tag

D3-al nem játszottál launchkor mi? :D (vagy csak nem éreztem ki az iróniát a szövegből)

#4935 dante3 hmm, lehet akkor a random dropnál nem lehet lenémítani? a viewtime-osnál meg le lehet? Mert volt hogy random dropból kaptak emberek béta kulcsokat valami game-hez és ott elvileg ez volt. bár igazából teljesen mindegy.

#4928 warcat Tessék azzal játszani ami tetszik.
köszönöm köszönöm köszönömmm! annyira idegesítő amikor sok ember rá van izgulva a tier listekre, amiknek 1. semmi értelme mert minden bizonnyal a content amit te nyomni fogsz teljesen doable bármilyen karival. 2. semmi értelme, mert úgyis lesznek balance patch-ek.
Amúgy egyáltalán mit lehet itt world firstölni? semmi se tűnik olyan nagy kalandnak, ahogy kripp is említette már ezt egyszer.
D3ban azért volt izgi a world first, mert mondta a blizz, hogy belőtték a rendszer nehézségét mindenféle content creator meg beta teszter segítségével, aztán megduplázták a nehézséget, ott már érdekes volt a world first HC diablo kill. Amit egyedül kripp és a barátja krippi tudhat magájénak, mert épphogy legyőzték legnagyobb nehézségen diablot, pár órával később már jött is a patch ami sokat könnyített a játékon, de ez már történelem :D

(#4939) Mrdevil válasza warcat (#4928) üzenetére


Mrdevil
addikt

Állítólag nem. A Season kezdéskor ezzel az úgynevezett pre-seasonos karival be lehet menni. Én úgy értelmeztem, tehát csak a Season kettőnél kell új kari talán nem?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4940) elite.cs11 válasza Mrdevil (#4939) üzenetére


elite.cs11
senior tag

ez nem igaz. minden szezont új karakterrek kell kezdeni, ezt mondták is a developerek biztows vagyok benne.
mi értelme lenne a seasonnek, hanem új kraival kezdenéd?

vagy ha belinkeled, hogy te mi alapján mondod ezt, akkor azt megköszönném, hátha rájövünk együtt :D

[ Szerkesztve ]

(#4941) Drenadar válasza elite.cs11 (#4940) üzenetére


Drenadar
veterán

itt a season "hasonló" mint Poeban a ligák nem? új dolgok, új karakter, és semmit nem érsz el a non ligás stashből

(#4942) elite.cs11 válasza Drenadar (#4941) üzenetére


elite.cs11
senior tag

jaja. és szezon végén a seasonal character áttranszformálódik non seasonal karakterré

(#4943) Drenadar válasza elite.cs11 (#4942) üzenetére


Drenadar
veterán

csak diabloban nem szokott lenni olyan hogy betesznek valami tényleges új dolgot nem? csak indítanak egy seasont azt annyi... vagy itt is vannak olyan jellegű fejlesztések újdonságok stb?

sorry rég nem dioztam... dio3at csak végig toltam, igazán meg még a régi dio2vel játszottam de ott nem rémlik hogy lettek volna olyanok :D

[ Szerkesztve ]

(#4944) elite.cs11 válasza Drenadar (#4943) üzenetére


elite.cs11
senior tag

dehogynem, szoktak új dolgokat betenni. még diablo 3ban is módosítottak ezt azt, sőt ami nagyon tetszett a játékosoknak azt betették a non seasonal részbe is.

ez csak saját teória, de szerintem itt jobban fogják nyomni a szezonal contentet, mert van sok bevételi forrásuk (ugye d3n ál nem volt semmi, csak a box price).
meg mondták, hogy szezononként mindenképpen akarnak új unique itemeket is hozzáadni ami benne lesz a non szezonal részben is mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#4945) dante3 válasza Drenadar (#4941) üzenetére


dante3
addikt

Vagy akárcsak a D3-ban, biztosan nem szakítanak a hagyománnyal. Mindig volt valami plusz content, semmiért nem kezdtek volna új karaktert az emberek. :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#4946) TrollBalint válasza Drenadar (#4943) üzenetére


TrollBalint
addikt

Úgy tudom lesznek új questek, sőt talán quest line-ok is, és gondolom új dungeonokat is.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4947) Drenadar


Drenadar
veterán

jól hangzik köszi mindenkinek... lenne már másodika.... :|

(#4948) elite.cs11 válasza TrollBalint (#4946) üzenetére


elite.cs11
senior tag

jól mondod. a seasonal részben lesznek új side questek illetve a nightmare dungeonök rotálva lesznek. asszem egy szezonban 30 (?) lesz elérhető a 100 akárhányból. kérdés, hogy ez mennyire befolyásol bármit is, de majd meglátjuk.
Illetve azt mondták, hogy adnak majd a játékhoz új unique itemeket, de azt mind a seasonal és non seasonalba egyszerre teszik bele.

(#4949) MegalodonS válasza elite.cs11 (#4938) üzenetére


MegalodonS
őstag

(#4950) Mrdevil válasza elite.cs11 (#4940) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mintha itt beszéltük volna, mikor a pre seasonről volt szó múltkor. De akkor rosszul emlékszem, valaki mintha írta volna, hogy ezzel a pre seasonös karival be lehet majd menni. De akkor nem. Nulla az egész. De pl a Seasonben megszerzett cuccok azok használhatók a sima karinkon is nem? Vagy az se? Tehát, hogy pl az ember tart egy kvázi fő karaktert is.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.