Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#551) FuRiONight válasza Gordon32 (#550) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az egyik svetlo-tòl balra talàlod, jelzi a tèrkèp, de nincs kiírva a neve a màsikat nem tudom.

(#552) Gordon32


Gordon32
tag

Koszi!!! Am jon vmi patch megint vagy mert csak 2 serot latok?

Üdv! Gordon

(#553) [w] válasza Gordon32 (#550) üzenetére


[w]
őstag

a dayzdb térképén csak az eredeti település/falu látható, viszont az iZurvive legfrissebbjén név nélkül ugyan, de teljes úthálózatával és minden épületével szerepel már :)

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#554) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Na tegnap összefutottam valakivel az egyik városba :) nála volt fegyó, nálam is csak éppen lőszerem nem volt :D Na lényeg,elkezdett beszélni ,hogy ő barát stb..na gondoltam itt már nekem annyi lesz :D de nem, kifogtam egy rendes emberkét :R adott kaját plusz lőszert a fegyverembe,aztán meg megkért,hogy adjak vagy vegyek le tőle vért 2 tasakkal :D Persze nem volt könnyű megérteni,mivel nem vagyok olyan jó angolból..de azért csak sikerült :D aztán felmentünk a házba ott adtam neki vért és közbe épp menni készültük,majd lent egy zombi bejött az épületbe ,gondoltam leütöm baltával csak kicsit belaggoltam , szegény gyerek meg úgy megijedt hogy őt akarom leütni :D hogy egyből fegyvert fogott rám :) de nem lőtt így jobbnak láttam inkább elosonni :D szóval tovább álltam :) Másik meg repteren volt , hangárba épp keresgéltem amikor már egy fullosan felfegyverkezett embereke szépen rám nézett és tovább ment a másik hangárhoz :) pedig volt nálam fegyó ,szerintem én jobban megijedtem mint ő hogy most mi is lesz :D de rám se fogta a fegyót :) haverommal is hasonló dolog történt ,ő is összefutott egy ilyen emberkével és csak intettek egymásnak és tovább mentek keresgélni a repteren :) na szóval ezzel csak azt akartam mondani,hogy azért még vannak rendes emberek a játékban :) :R nem csak "beteg" emberekkel van tele :)
Persze lehet nyilván majd más lesz a véleményem ha egy ugyan ilyen ember majd hátba lő ,ahogyan itt is olvastam a fórumon hogy volt aki így járt.!

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#555) DokiBaxxi válasza z0l1ka (#554) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

:K Vannak még rendes emberek szerencsére ,csak kevés van belőlük. Én eddig egyszer találkoztam egy ilyennel, még mikor elkezdtem játszani, adott fegyvert meg mindent, rendes volt. Melyik reptéren találkoztál össze egyébként a friendly playerrel?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#556) z0l1ka válasza DokiBaxxi (#555) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Itt :) egyébként, meglepődtem mert nem számítottam rá ,de hogy honnan a fenéből jött elő ?! :D amikor azért nem úgy megyek, hogy csak szaladok előre és majd lesz valami :D hanem normálisan körülnézek és néha azért a hátam mögé is nézek ;) vagy közben lépett be vagy nem tudom :D Pedig oka lett volna mert mosin + m4 volt nálam :D de nem nagyon érdekelte :)

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#557) ToonKing


ToonKing
újonc

hello. Uj jatekos itt ! Regota kovetem a DayZ, ma vegre megvettem, csak sajnos nincs senki akivel jatszam, meg noob is vagyok :D

Ugyhogy tarsakat keresek. ToonKing alatt vagyok a steam-en, lojetek be a listaba akinek kell egy zombi survival barat. :)

[ Szerkesztve ]

(#558) DokiBaxxi válasza z0l1ka (#556) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Ja, jó. Csak mert tegnap Balotán futottunk össze egy playerrel, aki friendly volt (Bár utána visszajött egy társával, szóval ki tudja)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#559) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

:W na hát ez hihetetlen, megint meghaltam ,de tudjátok mi ölt meg ?! Zombi :F wtf ? szerintem rohadt bug-osak lettek..végig mentem a reptéren, már másfél kötszert használtam el a zombik miatt ,oké nincs ezzel semmi gond ,de az hogy én befekszem a fenyőfa alá és aztán az tőlem 2km-re álló zombi észreveszi na az azért már idegesítő kicsit, másik meg sátorba bemegyek veszem fel a cuccom jön a zombi már veszem elő a baltát erre rámb@sz egyet és "you are dead" :W mi a lószar ez ? ezt így akarták vagy ez bug ?

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#560) z0l1ka válasza z0l1ka (#559) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Biztos bug, respawnoltam és kipróbáltam 4x haltam most úgy, hogy szétverettem magam a zombival,de egyszer sem sikerült úgy ,hogy 1 ütésből! Akár hogy fordultam ,guggoltam ..nem bírtak megölni 1 ütésből..eh :(((

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#561) DokiBaxxi válasza z0l1ka (#560) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

"kicsit" bugosak sajnos. Alig lehet lecsapni őket, illetve múltkor állok a barakk szobájában, zombi a barakkajtóban, nekem háttal üti a levegőt és engem talál el. Vicces volt :(((

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#562) Goblin12


Goblin12
őstag

Na megvettem én is a gamet, üdv DayZ fanok. :D

(#563) z0l1ka válasza Goblin12 (#562) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Üdv :R

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#564) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Srácok, nektek is visszatért a lagg?! elég sok a panasz a fórumon, hogy újra van lagg.
Nekem is van mikor "beakad" 3-5 másodpercre de van mikor percekig nem tudok elővenni semmit :U
Volt mikor börtönbe végignéztem az összes helyet, aztán akad egyet és azt veszem észre hogy visszatett oda ,amikor megyek be a börtönbe ,kezdhettem előröl xD :U
Hasonló ehhez,de van mikor durvább

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#565) Goblin12 válasza z0l1ka (#564) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem tudom még nem játszottam, még csak purchaseltem. :D

(#566) Goblin12


Goblin12
őstag

Na mi van kihalt a topik? :D

(#567) DokiBaxxi válasza Goblin12 (#566) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Várjuk az új ápdétet :DD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#568) Goblin12 válasza DokiBaxxi (#567) üzenetére


Goblin12
őstag

én most akarok menni játszani, először, lövetem magamat ahlálra :D

(#569) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

egyenlőre ezek vannak tervben :) [link]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#570) Goblin12


Goblin12
őstag

Van valakinek kedve játszani?

(#571) DokiBaxxi válasza z0l1ka (#569) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Q3-ban jön csak az AK? :F Viszont örülök, hogy következő patchben már lesz íj, crossbow, sütögetés :K

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#572) Blaise válasza z0l1ka (#569) üzenetére


Blaise
veterán

Na, ez egy jo roadmap. házakat lehet majd építeni?

(#573) z0l1ka válasza DokiBaxxi (#571) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

hát igen :/ várnunk kell a jó kis AK-ra még :D
Blaise
Hát azt nem tudom :D
itt van magyarul is milyen újítások lesznek :C

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#574) Chalez


Chalez
őstag

Mai 1 vs 1 Balotán... Felmegyek a magas pinges "loot szerverünkre" ahova nagyon ritkán jön más játékos, mondom kéne pár cucc, kis ammo, egy jobb west, stb, tesztelgetem a Mosint meg ilyenek... Erre látom ám, hogy 5 perc eltelte után ketten vagyunk fent már, és a player neve semmit nem mondott nekem. Valami jin vagy ki volt. :DDD Mi az esélye, hogy pont Balotán fogunk összefutni? Hát amúgy jó nagy, de reménykedtem, hogy nem zavar be az arc a kis mókámba. Max észreveszem előbb...arra is volt vagy 50% :DDD Na így is lett. Fő börtönt lootolom, azért fenti ablaknál kikukkantok, bármi lehet... erre csórikámat látom ám, hogy délről nyílegyenest sprintel az irányítóba. Pfff, előtte 1 perccel zombikat kalapáltam, meg voltam róla győződve, hogy észrevett. Pulzus ON! Nézzünk utána , mire is pályázik...kimegyek a börtön ajtón, éppen csak kiléptem, irányító felső szintjén felém néz...Én persze visszasuhantam az ajtó mögé...pillanatra szem elől tévesztettem, de mikor óvatosan az ajtó mögül kinéztem már látom,(gondolom) hogy jön le a vaslépcsőn.
Ekkor már gondoltam, hogy két lépcső közé el akar heveredni...mert bizony észrevett. ;)
Nos, 1st person nézet, kihajolás jobbra, célrahúzás közben zoom, és csatt, előbb elfeküdt szegénykém, mint azt ő gondolta...ömlik a vér...
Csipa el, sprint át irányítóba, nehogy még a végén nyakig bandázsolva fogadjon.
...fekve fogadott. FNX elő, headshot 30 centiről (nem kellett a gázálarca és a beret sapija) nyögés... Ennek annyi. Fullos, Mozinos, lőszeresládával (köszi) Saline bag IV, morfium, epi, jó kis west (köszi ezeket is)
Aztán csak maradt a szerveren, gondolta visszafut, hátha hagyok neki valamit... Persze szitává lőttem mindenét amit hagytam, (na jó, az 1911-ét otthagytam neki) csak még megszabadítottam a csipájától, hátha valamelyik kis barátomnak jó lesz a teamben. :DDD
Aztán végig lootoltam Balotát, de hát ilyen jó kis cumókat csak egy player killel lehet találni, nyomába sem ér semmilyen lootolás :C

[ Szerkesztve ]

(#575) FoxiestFox válasza Chalez (#574) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:(

(#576) Chalez válasza FoxiestFox (#575) üzenetére


Chalez
őstag

Bővebben? :)

(#577) FoxiestFox válasza Chalez (#576) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#578) FuRiONight válasza FoxiestFox (#577) üzenetére


FuRiONight
őstag

Őszintén, neked meg is van a játék? :F

Mert komolyan olyan, mintha fogalmad se lenne, hogy milyen is ez a műfaj.

Az, hogy friendly játékossal találkozol, 10 az 1-hez az esélye, a többinél jön a fekete képernyő..

(#579) FoxiestFox válasza FuRiONight (#578) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Rendben :R
Én csak azon lepődtem meg, hogy még a halott cuccait is tönkre kell tenni, nehogy később ő is boldogulhasson ott.
Egyelőre tanulmányozlak titeket DayZ-seket, hogy kell-e nekem ez :D

(#580) Mr.White válasza Chalez (#574) üzenetére


Mr.White
senior tag

morfiumra igényt tartanék. :D zombi megint úgy ütött meg, hogy háttal állt nekem, most sír hogy fáj a lába.

(#581) DokiBaxxi válasza Mr.White (#580) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Még mindig jobb a lábfájás, mint a lábtörés (nem feltétlenül zombi által) :DDD :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#582) Mr.White válasza DokiBaxxi (#581) üzenetére


Mr.White
senior tag

nos igen, néha veszélyesebb a csapattárs, mint bármelyik zombi. :D

(#583) Chubbyinc


Chubbyinc
csendes tag

(#584) DokiBaxxi válasza Chubbyinc (#583) üzenetére


DokiBaxxi
őstag


De azért köszi :)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#585) Chalez válasza FoxiestFox (#579) üzenetére


Chalez
őstag

Még maradtam Balotán körülnézni. Nem akartam azzal foglalkozni, hogy 10 perc múlva lehet odaér a cuccaiért, ha nyílegyenesen sprintel a helyszínre... Túl egyszerű lett volna neki, ha simán vissza tudta volna szerezni a full geart. ;) Egy kis pisztolyt így is otthagytam neki, meg a rossz westemet. Mit kellett volna még tennem? Vért adni neki? :DDD

(#580) renard Roger! :K Szenya zombik!

[ Szerkesztve ]

(#586) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Ezt nem hiszem el... Srácok, ha meglátjátok az [RB] nevű klánt a szerveren, logoljatok ki!
Tegnap összefutottunk velük, Balota, hangárok melletti (ezek után fő) börtönben, ők emeleten, mi alul, néztük őket, próbáltuk egymást kiszedni. 2 órán át szenvedtünk, majd elmentünk a p*csába. 3 baráti, 2 ellenséges áldozat lett a vége, úgy, hogy a haverokat úgy lőtték le, hogy nem is láttuk őket.
Ma fent PVP-zünk egy szerón, 3 ember a börtönben, megfelelő helyezkedésnek köszönhetően kiszedtük őket (jó sniperes vagyok na :DDD ). Na bemegyünk, próbálunk a halott társaknak loot-ot szerezni, szerver resi. Nagyszerű, visszamegyünk. Őrizzük a börtönt, egyszer csak mondom, nézzétek, itt az [RB] klán. Remek, meg is érkeztek a főbörtönhöz. Felmentünk az emeletre, kezdődött a tegnapi. Egymás nézegetése, stb. Látjuk, egy a cella mögötti szobában, ahova nem lehet bemenni, bent van, társuk (2 is) BENT A PADLÓBAN, TELEPORTÁLGAT A SZOBÁK KÖZÖTT, AHOVA NEM LEHET BEMENNI! meg társunkat falon át kilövik. Szóval ha [RB] klán van a szerón, tűzés, mert rohadékok+cheaterek. És a börtön sem egy biztonságos hely

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#587) Chalez válasza DokiBaxxi (#586) üzenetére


Chalez
őstag

Részvétem a teamnek! :( Tudtam, hogy nem kell tegnap felmennem...

(#588) DokiBaxxi válasza Chalez (#587) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Köszi :) Csak én maradtam életben, mert a kilogolás mellett döntöttünk és én még időben kiértem. Mert kinek van kedve 1,5 órát ülni és várni a restartot :(((

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#589) Macka válasza DokiBaxxi (#586) üzenetére


Macka
veterán

Ugyanígy jártunk mi is ma, teljesen ugyanígy.

(#590) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

5v1 végül is csak elengedték és nem ölték meg :)

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#591) DokiBaxxi válasza Macka (#589) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nem volt véletlen fent az [RB] klán? :DDD :U

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#592) Macka válasza DokiBaxxi (#591) üzenetére


Macka
veterán

Nem figyeltem, de a beszédük alapján oroszok voltak.

(#593) DokiBaxxi válasza Macka (#592) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

[RB]-sek angolok, szóval akkor nem ők voltak :)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#594) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Minden kezdő és friendly játékosnak küldöm:

https://www.youtube.com/watch?v=jhfRJaVf7Ik

(#595) Chalez válasza FuRiONight (#594) üzenetére


Chalez
őstag

Nagyon kemény videó...de hát úgy néz ki, ez egy ilyen játék. Én is beszívtam párszor amikor még nagyon kezdő voltam. Most már inkább lövök, aztán kérdezek. Van egy csapatom, értük bármibe belemegyek, de aki nem velünk van, az enemy, és imádkozzon, hogy ne mi vegyük észre először...
Why Can't We Be Friends? :R

(#596) dolfy


dolfy
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudtok valami jó kis szervert játékhoz, mert amiket eddig próbáltam nem igazán jöttek be. Standalon-ról lenne szó.

Mindenem a vadászat csakis a ''NEMES'' vadakra.

(#597) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Na alakul ez :)
Új patch és új jármű (helikopter ) 0.72 patch

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#598) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok! Nemrég vettem meg a játékot, nincs kedve valakinek játszani velem?

(#599) Goblin12 válasza z0l1ka (#597) üzenetére


Goblin12
őstag

Esélytelen, de jó próba volt. ;)

(#600) z0l1ka válasza Goblin12 (#599) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

;] ;]

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.