Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#1251) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Helló,

megkérdezem itt is.

halahala

(#1252) hun-man válasza salmiakki (#1243) üzenetére


hun-man
tag

dxtory-t használsz?

(#1253) Silent77 válasza xenom0rph (#1251) üzenetére


Silent77
veterán

Most volt nem rég akció, 6000ft környékén volt az ára.
Innen vettem csaba951 fórumtárstól, 6000ft-ért.
Ennél olcsóbban nem láttam sehol.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1254) salmiakki


salmiakki
tag

Több mint egy hónap keresés után végre megvan az első példány :D

Gilthanas kedvéért ide is lehet kattintani...

Loot:
1xBőr fegyvertartó
1xTönkrement harci kés
1xM4
1xM4 tár
1x40 töltény kapacitású tár, szerintem AK101-be
1xTávcső, gondolom M4-re, de nem ment rá, valszeg a sín miatt.
1xM4 Handguard

Gránátot nem találtam :(

[ Szerkesztve ]

(#1255) nanorambo


nanorambo
őstag

Tegnap összevesztem egy zombival. Nem ez az érdekes, hanem ami közben történt:
Futott utánam. Megfordultam belelőttem. Semmi. Megint. Semmi. A fél tárat beleeresztettem, látszott hogy fröccsen a vére semmi. Rámvetődött, megütött. Egyszer ütött meg, de eltört a lábam, véreztem, mindenem ruined lett. Aztán a zombi, mintha mi sem történt volna ELREPÜLT. :W
Gratulálok a kedves fejlesztőknek!

[ Szerkesztve ]

(#1256) Gilthanas válasza salmiakki (#1254) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Gratula!

Én még sosem találtam eddig, szintén több hónapja keresem a füstjeleket :D

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#1257) salmiakki


salmiakki
tag

Kis érdekesség, hogyan kell többet keresni DayZ-vel, mint egy orvos:
http://www.twitch.tv/xsmak

Heti 7 nap Streamel a srác, ahogy én figyeltem $500/nap a minimum, amit összeszed. Jelenleg 1000 fő nézi, megállt egy szobában és 5mp-nként legalább $5 támogatást kap olyan 30 perce. Sokszor figyelem a streamjeit, de ilyen donation streak még sosem volt, remélem vissza lehet nézni, ez egy olyan dolog, ami Magyarországon soha nem fog megtörténni.

(#1258) wjbhbdux válasza salmiakki (#1257) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Summit1g magyar származású streamer pl, és a legjobban keresők közé tartozik, igaz nem csak DayZvel játszik :)

/s

(#1259) Gilthanas válasza salmiakki (#1257) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Sose fizetnék ezért... Elvből kiborít, ha valaki úgy keres pénzt, hogy játszik és nem játék testerként teszi ezt (Csak tiszta irigység nem tehetek róla) :) Az más, ha utána minden pénzt jótékonyságra fordít.

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#1260) salmiakki


salmiakki
tag

A ragdoll teszi a dolgát, a csávókámat így érte a halál xd

Csak hogy lehessen kattintani is...

Mondjuk nem értem, hogy valaki miért nem él a lehetőséggel, elmellőztük egymást 3 méterre, utánaszaladok, közben vettem elő a mikrofont, hogy közlöm vele friendly, erre rám lőtt egyet, de a szerencse táskám rajtam volt, szóval semmi bajom nem lett, ellentétben vele :D

(#1261) z0l1ka válasza salmiakki (#1260) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Hát igen vannak ilyenek :D Én tegnap jártam úgy ,hogy nálam csak egy mosin és egy balta volt meg táskámba 2db rags meg némi kaja :) és összetalálkoztam egy "kezdő" emberkével semmi nem volt nála csak kötszer ,na mindegy én szépen elmentem mellette gondoltam minek öljem meg ,erre a barom elkezdett utánam futni és boxolni akart ,gondolta leüt és elveszi a cuccom, na innentől kezdve kb 35 perc kimerítő "tánc" vette kezdetét :D mert én a rohadt baltával nem bírtam eltalálni mert futkározott össze-vissza én úgy szintén viszont ő néhányszor eltalált de nem ájultam el ,mosinnal közelről semmit nem érek ő ezt tudta nagyon jól ..na aztán futottam én bokorba erdőbe és az istenért nem bírtam lerázni azt az idiótát míg nem valami faházba felvett egy villát közben sikerült a baltával ráb@szni egyet :DDD aztán láttam,hogy elkezdett vérezni na mondom innentől nyeregbe vagyok csak futnom kell és szépen elvérzik ,hát igen csak közben jött még két zombi utánam elkezdtem ütni addig valami folytán az olyan gyors elbujt és bekötözte magát hogy az valami hihetetlen ,pedig ütötte a zombi őt is rendesen, na és még nincs vége a storynak :D ő rajta is zombi meg én rajtam is :D aztán addig addig ütöttük egymást míg csak eltalált úgy hogy elájultam :D :D aztán pár perc és magamhoz tértem a baltámat elvette meg az utolsó kötszeremet is :U gondolta akkor majd most én futok ,na mondom lesz ami lesz , elővettem a mosint és közelről lőttem egyet rá ,csak úgy nagyjából céloztam rá de összeesett :R :R :R :R aztán közelről még kettőt belelőttem ,de azt már idegből :D :D :D
sajnos ruined lett az a pár cucca is ami volt viszont én meg véreztem, szóval végül én is meghaltam mert nem találtam egy rohadt ruhadarabot se és szépen elvéreztem :U :U Érdekes menet volt mindenesetre :D ez közel 35-40 perc "szórakozás" volt..amit már annyira nem élveztem és inkább szánalmas dolognak éreztem azt hogy az a gyík arcú így akarja megszerezni a cuccaim :o Egy Akm-el a kezembe biztosan nem tartott volna tovább pár percnél :K
Jó hosszú lett ,köszönöm aki végigolvasta :R

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1262) bugylee válasza z0l1ka (#1261) üzenetére


bugylee
tag

Nekem is volt már pár hasonló szitum. Az utolsó az volt, mikor találkoztam egy német csókával akin megesett a szívem és adtam kaját meg vizet. Közben megjöttek a társai is, és egyszeriben hatan lettek. Kérdezősködtek mit, hol, hogyan, eközben mögöttem befutott a hetedik. HC ugye nincs külső nézet és nem láttam, h baltával nyit, mire rám rontott a többi is. Az eredmény 6 hulla, a hetedik, akivel elsőre dumáltam bocsánatot kért a társai miatt. Elengedtem, aztán meggondoltam és kinyírtam azt is. Szal 7:0 lett a javamra.

Full gearben vagyok, M4 a kézben, sisak meg minden, de le akarnak baltázni az állatjaik. Na azóta aki nem áll egyhelyben nekem háttal mialatt pofázik, arra lövök.

(#1263) DokiBaxxi válasza z0l1ka (#1261) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Egyszer velünk is volt egy hasonló, 10-20 percen át kergettünk egy csókát, majd megjelentek a társai... :( Sajnos kb. semmi gearünk nem volt, de volt még vagy 10 perc, míg az utolsó emberünket is kinyírták, ott futkostunk körülöttük

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1264) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag


link is
És ím, meglett az első :D
Hogy mi volt ott? .45-ös lőszer, 9mm-es lőszer, 2 napszemüveg, egy chemlight és egy 10-es tár :((( :((( :W

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1265) gmx9 válasza bugylee (#1262) üzenetére


gmx9
aktív tag

Igen, jó ideje már ezzel szórakoznak. Jófejkednek, elbeszélgetnek veled, míg jönnek a társak, hogy kinyírjanak. Elcsalnak egy megfelelő területre és gondolják egy bandával 1-2 embert csak leszednek. Szépen megtervezik ezt, nem cicomáznak. :)

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#1266) Gilthanas válasza salmiakki (#1260) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

A taska felfogja a golyot itt? :) vegul is logikus!

Koszonom, hogy kattinthatova tetted mert telefonrol mar tenyleg nem tudok jobb klikk ablak megnyitasazni ;)

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#1267) salmiakki válasza Gilthanas (#1266) üzenetére


salmiakki
tag

A szerencsetáskám halhatatlanná tesz. Eddig 3 tűzpárbajt éltem vele túl, ebből az egyik alatt 2x eszméletlen lettem, de - én sem értem hogyan - mind a kétszer felkeltem és el tudtam szaladni, mivel nem véreztem. Szerintem a titok a protector case-ben van, azt mindig tarts magadnál.

(#1268) z0l1ka válasza DokiBaxxi (#1264) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Tegnap én is találtam egyet :C Loot az egy M4-es volt hozzá tár meg ACOG scope :) néhány lőszer ,kaja ..
Viszont Ilyet hol találok? Talált már egyáltalán valaki ? elvileg heli crash-nél lehet találni csak ,de eddig nem tudok róla hogy talált volna valaki ,vagy ez is olyan mint a gránát,van de még sincs :U :U

bugylee
Ennyi ,így kell velük bánni :K :K

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1269) RockHaRD válasza salmiakki (#1267) üzenetére


RockHaRD
addikt

A shock miatt lettél eszméletlen. Konkrétan úgy képzeld el, hogy úgy megijed a karaktered, hogy elájul, majd mikor a shock level lemegy, akkor felkel magától. Ezért nem vérzel, de utána elvileg ugyanúgy szürke és homályos a kép.

(#1270) hun-man


hun-man
tag

Találtam gránátot :)

(#1271) DokiBaxxi válasza hun-man (#1270) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

:C Na és hol?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1272) salmiakki válasza hun-man (#1270) üzenetére


salmiakki
tag

Na a mázlista :D Engem is érdekelne, hogy honnan van!

(#1273) hun-man válasza DokiBaxxi (#1271) üzenetére


hun-man
tag

Észak-nyugati reptérnél egy heli crash site-on. :)

(#1274) salmiakki


salmiakki
tag

Na, nem csak hun-man jár szerencsével, kisebb bugok a játékban :D Kb. 10db M4 termett a sátram előtt, tárral, kiegészítőkkel.

Kattints ide a megtekintéshez...

(#1275) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Kicsit elegem van ebből a játékból....
3 heli crash site-ot találtam eddig, és se M4, se gránát. Értelmes lootból is csak M4 tár, meg buttstock.... kicsit röhejes :W :W
A zombik meg szánalmasak, halál után megüt, nem hal meg, hasonló apróságok :W Ez a 0.48 elég játszhatatlanná tette a játékot.

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1276) salmiakki


salmiakki
tag

Tudja valaki, hogy ez pontosan micsoda?

katt...


katt...

(#1277) Gilthanas válasza salmiakki (#1276) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Az igen :) hol van ez?

Valaki tud oroszul?

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#1278) DokiBaxxi válasza salmiakki (#1276) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Biztos 2014. 03. 23-án tört ki az apokalipszis és az első áldozatnak itt állítottak emlékművet :D

Ez hol van egyébként?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1279) salmiakki válasza Gilthanas (#1277) üzenetére


salmiakki
tag

Valahol valamelyik szobor várostól nem messze, egy erdő szélén. Pontosan nem tudom, mert amikor beértem a városba egyből megtámadott ~30db, természetesen teljesen bugmentesen működő zombi, és teljesen fair módon életemet vették...

(#1280) wjbhbdux válasza salmiakki (#1276) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Egy furcsa földkúp volt ott a terep egy hibája miatt, ez az emléktáblája.

/s

(#1281) Lien


Lien
tag

Azt tudtátok, hogy ha egy néger karakterre egy kesztyűt raktok fel, akkor befehéredik a karakter keze? :))

(#1282) salmiakki válasza Lien (#1281) üzenetére


salmiakki
tag

Gondolom, ha munkáskesztyűről van szó, igaz? ;]

(#1283) Gilthanas válasza wjbhbdux (#1280) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Most tényleg vagy szivatolva vagyunk?:)

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#1284) wjbhbdux válasza Gilthanas (#1283) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#1285) Gilthanas válasza wjbhbdux (#1284) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Szép!

:)

Szerintetek olyan loot serveren ahol mindig nappal van ott direkt nincs helicopter crash site? Vagy mindenhol lennie kellene és nem server specifikus?

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#1286) venpapa


venpapa
csendes tag

Leteszteltem, a Persistence szerveren ha a bokor alatt hagyod a felszerelést megmarad.(legalábbis nekem megmaradt)
Bár azt nem értem a szerver h bírja el a rengeteg lootot.

SteelBrothers

(#1287) nanorambo


nanorambo
őstag

Mi lett a zombikkal?
Tegnap egyet belém ütött és mindenemet ruinedre vágta, meg elkezdtem vérezni. Hiába volt nálam cucc, amivel bekötözhettem volna maga, de ruined lett az is. Úgyhogy mire találtam úja, elájultam... Aztány nyomtam respawnt. Mindezt egy ütéstől. Vicc...

(#1288) Lien válasza salmiakki (#1282) üzenetére


Lien
tag

:)

(#1289) nanorambo


nanorambo
őstag

Látom mindenki várja a heli crash site-ot, mint a messiást. Nem tudom mi olyan nagy szám benne, én csak ma hármat találtam. Tegnap meg kettőt. :)
Más:

A 0.48-as patch óta akármelyik szerverre megyek fel kb 20 perc után losing connection és kifagy a játék. Ez miért van? Mindegyik szerveren. Eddig nem volt ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1290) hun-man válasza nanorambo (#1289) üzenetére


hun-man
tag

Úgy tűnik a mai javítás megoldotta a problémát.

(#1291) nanorambo válasza hun-man (#1290) üzenetére


nanorambo
őstag

Ma volt javítás?

(#1292) hun-man válasza nanorambo (#1291) üzenetére


hun-man
tag

Szerdán mindig van karbantartás, és bár sokat nem játszottam vele, de csak 10-15 másodpercig volt losing connection, utána minden jó volt.

(#1293) nanorambo válasza hun-man (#1292) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen. A kapcsolatproblémát javították és azt is, hogy a zombi egy ütésből ruinedre vág minden cuccot.
Ami viszont még mindig vicces, hogy távcsővel nézelődök és a látóhatáron éppen, hogy kirajzolódik a zombi, de látom hogy elkezd futni. Gondoltam magamban, hogy egy másik játékosra indult rá, mondom megnézem hova megy. Erre nem rám jött? Futott vagy jó 2-3 percig, mire hozzám elért, de elég durva zoom szemük lehet, ha így kiszúrnak. Az is vicces, hogy fejszével ölöm meg a zombit, de mintha lőttem volna, az összes zombi (jó távolról is) elkezd felém rohanni.

(#1294) Kempeti


Kempeti
tag

Leveszem lowra a grafikát, de néhanéha még megakad. Nincs valami console parancs, ami ezt azt kikapcsol, és jobban futna a játék?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#1295) nanorambo válasza Kempeti (#1294) üzenetére


nanorambo
őstag

Dokumentumok-->Dayz-->Van három fájl:
1;Profilod neve
2;Profilod neve.vars
3;Dayz

Megnyitod az 1-est (csak a profilod neve) txt-ként.
shadingQuality
shadowQuality
sceneComplexity (100000 alá ne menj)
shadowZDistance
viewDistance
preferredObjectViewDistance

Ezeknek az értékét átírhatod kisebbre.
Nekem ilyen:
sceneComplexity=100000;
shadowZDistance=180;
viewDistance=2379;
preferredObjectViewDistance=1736.2638;

(#1296) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Mi ez a tetves szar játék? :W

Újra felraktuk haverommal, játszogattunk, végre sikerült egy jó kis geart összerakni, nagy reptér alatt voltunk egy kis military bázisnál, erre nem jött válasz 10-15 sec óta. Ok, biztos restartolt a szerver. Kiléptem, majd új szeró, és új karakter factory mellett...

Ezt hogy képzelik??? :W Értem én, hogy alpha, de ez azért túlzás :(((

krvstnfszt

(#1297) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Jó, köszönöm szépen töröltem újra... Ekkora férgeket. Hónapokig pihentetem, most végre úgy tűnt, hogy van némi változás, lehet heli roncsokat keresni, stb. Kb 5x haltunk meg közepes gearrel, mert szó nélkül fejbelőttek banditák, erre most tényleg eljutunk A-ból B-be, és akkor ez a hála, hogy egy kibaszott Persistence szeró restartol (Full fölöslegesen), majd új karakter...

elmennek a picsába. Eleve nem itt kellene tartania a játéknak már réges rég. Beszedték a nagy lóvét, a fejlesztés meg nem halad kb sehova sem... Survival cooking, állat meg sehol :W

nem kicsit vagyok ideges.

(#1298) DokiBaxxi válasza RockHaRD (#1297) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

őő, lehet főzni, sütni, vannak állatok :DDD

Ettől független teljesen egyetértek, retkes szar most a játék, egyszerűen pre-pre-pre alpha, egyre bugosabb. Most én is pihentetem. Van egy fullos karim ÉNY-on (előtte persze az előző fullosom is kari resi áldozata lett), majd előveszem máskor.

Te amúgy a zombikat nem is nagyon említetted. Feltűnt, hogy egy kib*szott terminátor mindegyik? :(((

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1299) RockHaRD válasza DokiBaxxi (#1298) üzenetére


RockHaRD
addikt

Igen, de azt lehet kezelni. Egyfelől vagy leszarom őket teljesen, és elfutok, vagy bezárom-kizárom őket kedvem szerint (Ez legalább többnyire működik, persze 50%-ban átjönnek az ajtón a gecik).

A mászós zombi az nagy szemét, de a sima álló az simán verhető. Ha viszont megüt, akkor 90% bleed, és ruin minden gatya-felső, ami azért rohadt érdekes, mert 1-2 patchel ezelőtt pont arról volt szó, hogy kisebb eséllyel okoznak bleed-et, most meg kurvára felemelték az esélyt, és nem nagyon írták bele a patchlogba...

Nagyon nagy összevisszaságot érzek a készítők felől, ami elég aggasztó. Itt jön ki a különbség egy profi játéko készítő brigát, és egy modokat készítő kis társaság között. Ott a nagy pénz, mégsem tudnak semmire sem menni vele. De Dean Hall arca az kurvafontos dolog volt ám a játékba!!!

szerk 1.0: Ne haragudjatok a csúnya beszédért, de nagyon ideges vagyok, mert hónapok óta most volt először az, hogy újra élveztem a felfedezést meg gyűjtögetést meg a félelmet a 40 fős a szerón a haláltól, erre így 'halok' meg.

szerk 2.0: A karakter-resetre olvastam pár megoldást. Az egyik az az, hogyha restartol a szeró amin voltál, akkor 2-3 percet várni kell mielőtt újra felmész, nem lehet azonnal. A másik pedig, hogy amikor tölt a játék, nem szabad hozzányúlni sem az egérhez, sem a billhez, és ha betölti a régi fasza karaktert, akkor lehet menni tovább, ha pedig nem, akkor egér megmozdítás nélkül azonnal esc, és kilépés, majd másik szeró próbálás. Ha megmozdulsz, elfordulsz, akármi, akkor menti az új karit, és csókolom...

[ Szerkesztve ]

(#1300) m3gyo válasza RockHaRD (#1299) üzenetére


m3gyo
csendes tag

Szerencsére ilyen eltűnős problémám még nem volt, de másnak akivel játszok már igen, és roppant idegesítő lehet. De szerencsére, ha nem official szervere megy az ember most eszement loot van, így kicsit könnyebb értelmes szintre hozni egy túlélőt.

Ami engem idegesít az a kérdés nélkül lövünk hozzáállás. A legjobb az volt, mikor egy nyamvadt baltám volt találkoztam egy emberrel, köszöntem, visszaköszönt (nem csak kézlegyintéssel, hanem beszélve is). Erre kb 30 másodperc múlva gondolkodás nélkül agyonvert, egy baltával. Teszem, hozzá semmi nem volt nála, de nálam sem. Minek???? Mert még ha a lootért öl meg akkor legalább bandita, de ez nettó pszichopata viselkedés, a semmiért agyonverni valakit. Mert azt értem, ha fel van gearelve az ember akkor egy két-lábon járó terülj-terülj asztalka (zsíros célpont), na de amikor látszik, hogy semmije sincs valakinek megölni.

Amúgy azt értem, hogy military helyeken lőnek gondolkodás nélkül, ott én sem kockáztatok általában, de kezdő helyeken értelmetlenek tartom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.