Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

(#1101) wjbhbdux válasza DokiBaxxi (#1100) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

exthreads = extra threads, tehát az alapon felüliek. csak 1 3 5 és 7 a használható értékek.

(#1102) m3gyo válasza Gilthanas (#1099) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Ok a hiba a vessző nem kel bele az elírás csak szóköz.

(#1103) DokiBaxxi válasza wjbhbdux (#1101) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Hmm, akkor bocsánat a hamis infóért. Akkor viszont nekem mit kell írni? (4 mag, 4 szál)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1104) Gilthanas válasza DokiBaxxi (#1103) üzenetére

Gilthanas
(aktív tag)

Mind 1 egy kicsivel sem lett jobb:) ugyanúgy össze vissza megy a gpu load.
Ezt csinálja a videókarim játék közben (r9 290X lighting).
A gpu load kicsit barázdált :) más program végig 99% on tartja, csak ez őrjíti meg.

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#1105) m3gyo válasza Gilthanas (#1104) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Na szerintem ez mutatja, hogy mennyire optimalizálatlan a játék. Ergo mindent a cpu-val old meg, a videó kártyához hozzá sem nyúl, csak egyeszer-kétszer (árnyék, hdr valami esetén). Tehát mindegy milyen új bika videokártya kerül a gépbe, úgyis csak a processzort használja ki. Na ezért szar az fps, mert nem elég a cpu-nak ezer egy dologgal törődni, de még az csinálja szegény a renderelést is.

Azért lesz jó ha kerül alá egy új motor (egy valódi motor), ami mondjuk már használja is a videó kártyát (ergo nem szoftveresen a cpu-t használja) arra amiért a gépbe van rakva. Azaz majd a GPU fogja végrehajtania megjelenítést és az ahhoz kapcsolódó számításokat. Egyből lesz ám fps emelkedés mindenkinél vagy két-három szorosára, szerintem. Plusz végre totálisan búcsút inthetünk majd az fps lagnak.

(#1106) m3gyo válasza DokiBaxxi (#1103) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Szerintem az első 4 az extra meg 3.

(#1107) m3gyo

m3gyo
(csendes tag)

Bejelentették a 0.48-as patchet az experimental szerverekre.

http://www.dayztv.com/news/2014/07/dayz-0-48-update-features-items-list/

Nem vagyok boldog nagyon nem. Ha erre a patchre is egy hónapot kell várni akkor elmondhatjuk, hogy szeptember előtt nem lesz se prezisztens itemek, se sátor, se heli crash, se semmi. Sőt a szövegezésből azt vettem ki, hogy a mint ha a 0.47-ben még a loot respawn se menne.

Ergo akkor mi a fasz ez a 0.47 amin eddig kotlottak. Egy kalap semmi. Jó kaptunk zombi útvonalat meg ragdolt. Meg egy jó pár egyéb itemet, amit kb 1 hét alatt össze lehetett hozni. De semmi komolyabb fejlesztés amit már régen vár mindenki.

- nem megy a heli crash site még mindig
- nincs benne a prezisztens itemek
- nincs benne sátor
- nincs szó egyelőre a valódi GPU-t használó motorról
- nincs semmilyen járműről sem semmi info

Tehát mit is fejlesztettek 1 hónapon keresztül

- 4 fegyvert ami egyike amúgy minimálisan tér csak el a már meglévő AKM-től (ezek is elképesztően lényegesek voltak)
- 6 ruha (nem tudom mire mennénk a tanksapka, meg a mentős ruha nélkül)
- ragdol (ez aztán tényleg nagyon fontos volt)
- zombik használnak útvonalat (ez viccen kívül fontos és hasznos volt, eddig 1)
- 64 bit támogatás szerver oldalon (na ez másodiknak jó ok, akkor 2)
- új gestatúrák (jók de ezek is kb 1-2 nap max míg elkészülhettek, amúgy meg szerintem ezek is életbevágóan fontos dolgok ám)

Körül belül ennyi. Na ez nem egy hónap főleg nem ott ahol van 40-50 fejlesztő dolgozó van. Ez 2-3 embernek esetleg egy hónap esetleg, napi 8 óra munkában.

A frissítés ergo 2 hasznos és csomó lényegtelen dolgot tartalmaz. Ráadásul az igazán érdekesek és előre vivő dolgok nem kerültek bele csak 2, a többi ilyen tegyünk bele gyorsan még valami szart dolog. Minek is lett kiadva ez a 0.47? Ennek a patchnek így semmi értelem volt, csak az, hogy elmondhatják látjátok dolgozunk, fejlesztünk ezerrel. Sima user vakítás az egész patch.

Bocs a hosszú szövegért de ez a 0.48-asra toltunk mindent kicsit felbaszta az agyam.

(#1108) Gilthanas válasza m3gyo (#1107) üzenetére

Gilthanas
(aktív tag)

Amúgy ez az új aptch unokatesómnak eléggé meggyötörte a játékát. Hiába állítja be az antialiasingot, high-ra visszadobja low ra azonnal. Továbbá sokszor nem működik a támadás gombaja, hiába van feje fölött a balta nem tud csapni.

(#1109) m3gyo válasza Gilthanas (#1108) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Hát a közelharci támadásoknál, ez egy új bug írták is, tudnak róla.

De azért most olvasgatom és tényleg ami a 0.47 lényege lett volna a:

-loot respawn
-heli crash (0.46-ban már működnie kellett volna)
-prezisztens objektek
-sátor

Na ezek nincsenek benne. Ergo ez nem is 0.47 hanem 0.46.01 valami bug halmaz némi kis fixxel meg szemfényvesztő itemekel. De legalább ne kommunikálnák le, hogy most aztán de nagyon de tényleg nagyon frissítünk meg fejlesztünk. Írják ki. Mindenki nyaral, nem csinálunk semmit, majd szeptember után várjatok valamit. Akkor legalább képbe lenne az ember.

(#1110) Gilthanas válasza m3gyo (#1109) üzenetére

Gilthanas
(aktív tag)

Amúgy az experimentalkodásból nem derült ki a 0.47 nél, hogy az ütés gombbal baj van?

Mivel a "W"n kívűl az ütésgomb a második legfontosabb gomb, érdemes lett volna addig nem kiadni amíg azt nem javítják.... Nyilván nem most derül ki azért van experimental..

Amúgy mentségükre legyen szólva... nem tudom mennyire vagy benne, de egy szoftverfejlesztés az brutálisan körülményes és nehéz... még egy egyszerűbb mobilalkalmazással is el tudnak szarakodni hosszú hónapokat..

[ Szerkesztve ]

(#1111) m3gyo

m3gyo
(csendes tag)

Ja ak101-is bájos. Benn van de töltényt nem spwanol, mert ugye ua kell bele mint az M4-be. Azok meg ugye már csak heli crash-nél spawnolnak. Hopszika, de hát azok meg már 2 hónapja nem mennek. Na ilyenkor azért elgondolkodok oké, hogy a fejlesztők Bohémok, de tényleg ennyire beleszarnak, vagy ennyire nincsenek tisztában azzal, mi is működik vagy nem éppen a játékukban. Így igaz tár esik a AK101-hez, de ha kifogy belőle a töltény mehet a kukába a tár mert töltényt nem lehet találni hozzá. Biztos felvennék egy ilyen fegyvert, ha találnék. Hagynám ott a faszba szívjon vele más.

Pedig a heli crash leggyorsabb megoldása, ha egyszerűen visszateszik, hogy az m4, tárak miegymás spawnoljon a barakkba, ahol régen aztán ha majd tényleg működik a heli crash akkor visszatenni oda a spawnt.

Bájos, hogy ugye 0.46-ba bereklámozták, hogy vannak gránátok igen csak mivel az is heli crash még senki nem látta őket. Így mi értelme van fejleszteni???

Na ennyi pufogás elég volt. Imádom ezt a játékot de amit művelnek Bohémék az valami rossz vicc.

(#1112) m3gyo válasza Gilthanas (#1110) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Hát van mögöttem pár lefejlesztett szoftver, köztük szerve kliens alapú rendszer (mindkét oldalt le kellet fejleszeni), web alapú, stb...

Igaz ezek egyike sem igényelt 3D grafikát, de azért itt a Bohémaknál alapvető problémák vannak. Mind kommunikáció, mind szervezettség terén. Kicsit olyan nekem mintha a cégnél őskáosz uralkodna. Mindenki össze vissza azt csinál amit akar, még ha az hülyeség is, és kicsit sem lenne összefogva a munka. A fejlesztők munkáját meg mintha kutya sem ellenőrizné.

(#1113) Gilthanas válasza m3gyo (#1112) üzenetére

Gilthanas
(aktív tag)

Ebben egyetértek. Azért ez nem egy 10 filléres szoftver, hanem egy óriási potenciált magába rejlő dollármilliós projekt. Egy kicsit lehetne következetesebben fejleszteni. Amúgy szerintem csak páran dolgoznak ezeken a fejlesztéseken és a nagy erőforrást az új motor beintegrálása viszi el... Oda kell bizony a manpower

(#1114) salmiakki

salmiakki
(tag)

Piknik az esőben :D

[ Szerkesztve ]

(#1115) zooom3r válasza salmiakki (#1114) üzenetére

zooom3r
(tag)

Már csak a sátor hiányzik! :))

(#1116) salmiakki válasza zooom3r (#1115) üzenetére

salmiakki
(tag)

Meg egy terepjáró :D

(#1117) m3gyo

m3gyo
(csendes tag)

"Zucchini can be force fed"

Na ez a legröhejesebb ilyet kiírni egy notesba, ne már. Ez mennyi idő volt. klik klik klap klap. Enyi kb 10 sec és kész. Ez már über gáz. big big face palm...

(#1118) Gilthanas válasza salmiakki (#1116) üzenetére

Gilthanas
(aktív tag)

És természetesen Leia hercegnő láncon.

(#1119) zooom3r válasza salmiakki (#1116) üzenetére

zooom3r
(tag)

Ja! :C

(#1120) z0l1ka

z0l1ka
(aktív tag)

Na ,így visszaolvasva ..most akkor valóban nincs is sátor ? ! ne is keressem ? :U

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1121) Silent77 válasza z0l1ka (#1120) üzenetére

Silent77
(veterán)

Ne.

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#1122) m3gyo válasza z0l1ka (#1120) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Jaja se sátrat, se heli crasht, és ne várd, hogy lesz loot restart után nyitott helyiségekben, mert a loot respawn se megy, és ne dobj el semmi, hogy majd visszajössz érte mert restartkor bizony el fog tűnni (2-4 óránként).

Azaz szinte semmi nem valósult meg a patchben ígértekből ami mégis az is olyan magyar narancsosan. Az új zombi útvonal keresés is kicsit bugzik még, mert bejönnek simán a házba zárt ajtón keresztül is. De cserébe akkorát ütnek mint Mike Tyson fénykorában. A közelharci fegyverek meg hát időnként beakadnak, fejbe csapni valamit szinte lehetetlen testre kell célozni azt még talán elkapja a balta. Illetve még szuper képességként képesek a földszinten csápolva az emeleten megcsapni a zombik.

Na szóval valami fixnek érkeznie kellene majd jövő héten mert most ez a 0.47 kicsit nem sikerült.

(#1123) Silent77 válasza m3gyo (#1122) üzenetére

Silent77
(veterán)

A lentről csapkodást én is érzékeltem tegnap, zombit nem látok, de csapkod.
2x eljátszotta tegnap, hogy egyik pillanatról a másikra nem érzékel a bal egér :@
Marha jo volt, csata közben, utána zombi támadás közben.

(#1124) InHell

InHell
(senior tag)

Minek kell egyáltalán a zombi én azt sem értem, mert városonként 1-2 darab, annak úgy semmi értelme.
Mondjuk ha most ezekből a fajtákból lenne 10-15/város, nem nagyon élnénk túl. :)

< béna duma helye >

(#1125) m3gyo válasza InHell (#1124) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Kérésed meghallgatott, amúgy mert amúgy nőt a számuk a respawn idejük meg csökkent. Nagy öröm mikor lecsapod és egyből feltámad melletted és már üt is ;)

Amúgy nem baj az ha több zombi van és nagyobb fenyegetést jelentenek, de inkább a számuk nőjön és ne a sebzésük, meg azért tényleg ne csapkodjanak már emeleteken át.

De gondolni kell egy bambira is aki elemlámpával indul majdnem alsógatyában. Úgy azért van kihívás a zombikban nem is kicsi. Persze ha lenne prezisztens loot, respawn akkor ugye a bambinak sem kellene órákat vadászni egy baltára/kapára, hogy némi esélye legyen zombi pajtikkal szemben. De addig, hát marad a lutri újraéledéskor. Mi lesz hamarabb éhhalál/szomjhalál//lelőnek/zombifelzabálás/ vagy találok baltát :)

[ Szerkesztve ]

(#1126) Silent77 válasza m3gyo (#1125) üzenetére

Silent77
(veterán)

Bizony sokkal több zombi van, simán feljönnek a dombokra ahová eddig nem.
Tegnap 6 zombi egy tehenet üldözött. :DDD poén, hogy a vizbe...

(#1127) DokiBaxxi válasza m3gyo (#1122) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Oké, mivan????

Miért ne lenne loot restart után? Azért indulnak újra olyan gyakran a szerverek, mert restart után mindenhol van loot. Pont, hogy azt akarják megoldani, hogy ne kelljen állandóan resizni a szerókat, hogy respawnoljon a loot anélkül is. Egyébként meg ez működik, tapasztalat, láttuk.

Másik: Eddig is minden eltűnt restartkor, ami el volt dobva, ez után is el fog. Csak akkor nem tűnik el, ha berakod a sátradba.

(#1128) zooom3r válasza DokiBaxxi (#1127) üzenetére

zooom3r
(tag)

A persistent loot-ról van szó. Ha te leraksz valamit egy fa tövébe akkor az szerver resart után is ott lesz, majd mert még nem működik.

(#1129) DokiBaxxi válasza zooom3r (#1128) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Értem, akkor bocsánat. Viszont a kommentem 1. fele így is áll.

(#1130) bicajoskema

bicajoskema
(tag)

Sziasztok
Lényeges eltérés van a dayz standalone és az arma2 es mod között? Szeretném kipróbálni, ha nincs a 2 között különbség inkább arma 2 vel probalkoznék az lényegesen olcsóbb.
üdv

szerk. Tudom hogy optimalizalatlan, de g3220 val hd6850 el 4gb rammal és ssd vel neki lehet állni vagy felejtsem el?

[ Szerkesztve ]

www.kelemenfinewood.hu https://www.flickr.com/photos/balintkelemen14/

(#1131) m3gyo válasza DokiBaxxi (#1127) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Hát nem tudom, de azt írják sok helyen, hogy a loot respawn sem működik. Azaz csak akkor kerül újra kihelyezésre a loot ha van egy újraindítás. Mivel minden szerveren megvan még az újraindítási beállítás addig vélelmezem, hogy respawn sincs. Hiszen a respawn rendszer beindításával szükségtelen a szerverek 2-4 óránkénti újraindítása. Ez a "cél" is.

"...Egyébként meg ez működik, tapasztalat, láttuk..."
Igen ez működőt mint a tent és a prezisztens itemek is működtek, de a 0.47-es exp-ben, de stableban ki vannak kapcsolva még. A kérdés, hogy várni kell egy hónapot rá vagy lesz egy hotfix a jövő héten. Szerintem nem lesz hotfix erre utal a 0.48 és az abban bejelentett fejlesztések. Tehát ha nem lesz fix, vélhetően augusztusban nem lesz se heli crash, se tent, se prezisztens loot (így se gránát se m4 se nato lőszer ami ugye kellene az ak101-hez is). Ha láttad a respawnt én elhiszem, bár mások szerint meg ki van kapcsolva a többivel együtt.

"...Eddig is minden eltűnt restartkor..."
Eddig! Újraindításkor eddig eltűnt a loot, de jövőben terv szerint nem fog, mert lesznek prezisztens helyek, és nem csak a tent ahol megmarad a loot. Legalábbis ez van leírva a 0,47-es exp patchez. Erről készültek videók, képek, az exp-ből. Ez amit kikapcsoltak a stablera való portoláskor. Tehát nem kell feltétlenül sátor ahhoz, hogy az itemek ne vesszenek el egy restartkor.

(#1132) z0l1ka

z0l1ka
(aktív tag)

köszönöm a válaszokat Nos, hát akkor várunk , pedig egész jó lett volna ha minden működik úgy ahogy azt leírták :W

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1133) DokiBaxxi válasza m3gyo (#1131) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Stabilon láttuk :)

Értem, hogy sok minden be van ígérve, csak nem volt tiszta, hogy ezzel a szeróresis dologgal mit akartál mondani

(#1134) m3gyo

m3gyo
(csendes tag)

Kis kiegészítésként az gondolom nem kell magyarázni, miért is zavar a heli crash közel 2 hónapos nem léte.

De a respawn és a prezisztenciát mint egy messiást vártam. Mert elég frusztráló egy halál után, 0,5-1 órát tölteni azzal, hogy eljussak egy minimális túlélési szintre. Azaz legyen egy kapa/balta valami konzerv nyitására alkalmas eszköz egy kis zsák, kötszer vagy rag, és valami ruha. Mert ugye lootolatlan azaz üres szervert találni késő este és hajnalba van esély eddig. Hiszen a loot csak restartkor termelődött a kezdő helyek jó esetben kifosztottak tehát akár több is lehet mint egy óra.

Ezután jöhetett a futás, valami olyan helyre ahol eshet használható fegyver és jobb zsák, ruha stb... Ez megint akár 30-40 perc is lehet. Ezután pedig lehet szépen szerverről szervere járni hátha valahol nincs szétlootolva az adott hely, Ami ugye elve 2 perc szerverváltásonként és ha ilyenkor belefutok valakibe mivel vélhetően csak közelharci fegyverem van fűbe harapok gyorsan. Mert az emberek jó része (95%) még egy fegyvertelen embert is először lelő és csak utána kérdez. Akkor a menet indul újra.

Mivel dolgozó ember vagyok játék elé hétköznap 18-19 órától ülök le, így a hajnali és késő esti üresjárat kilőve.

Ha viszont van prezisztencia és respawn (újraindítás nélkül) akkor egy alap loot-ot tentbe vagy máshol el tudok tenni, így ugyan a futást nem úszom meg de jó esetben már nem leszek teljesen védtelen és ráadásul szerver ugrálgatnom sem kell. Mert nem szeretem a szerverek közötti ugrálást de a dinamikus respaw hiányában ez egy elengedhetetlen rossz.

Plusz a hátizsák és ruha kapacitása sosem elég. Hiszen kaja és pia, lőszer, távcső, iránytű, tár, kézifegyver eu láda, töltény mellett már egy kő vagy egy tábortűz ne adj isten egy horgászbot már be sem fér. Viszont ha ezeket le tudom rakni valahol ahova elmegyek értük ha kell az nagyon is kellemes lenne, sőt frusztráció csökkentő.

Lehet ezek egyéni hasfájások és mást nem zavarnak a fenti dolgok, lehet csak én vagyok ilyen.

(#1135) m3gyo válasza DokiBaxxi (#1129) üzenetére

m3gyo
(csendes tag)

Igen most visszaolvassa magam nagyon hülyén fogalmaztam meg a mondatom. Tényleg értem mért nem érteted. Mentségemre szóljon, hogy melóból írtam, és lehet megzavartak közben egy telefonnal. De tényleg nagyon hülyén fogalmaztam bocsi.

Az viszont jó hír, ha legalább a respawn működik, :C de remélem nem csak a zombiknál. ;] De akkor nem értem mért tartják fen a 4 órás resiket. Lehetne napi egy vagy kevesebb is, hiszen úgyis újra spawnol a loot. Nem?

[ Szerkesztve ]

(#1136) etejedu

etejedu
(őstag)

Másnál is lassan csatlakozik vagy csak nekem van ilyen szerencsém?

kb 5 perce várok... :U

[ Szerkesztve ]

(#1137) z0l1ka válasza etejedu (#1136) üzenetére

z0l1ka
(aktív tag)

nekem minden ok ,nálad lehetett valami

(#1138) DokiBaxxi válasza m3gyo (#1135) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

:R

Szerintem még megvárják, míg minden resivel, spawnnal kapcsolatos dolog működik, akkor majd kitolják a resi időket

(#1139) zooom3r

zooom3r
(tag)

Pár videóban láttam hogy milyen szép színes a játék, azt hittem hogy utólag editálták a videót, de kiderült hogy a SweetFX-et használták. Használta már valaki? Ha igen milyen hatással van az fps-re?

(#1140) Gilthanas válasza zooom3r (#1139) üzenetére

Gilthanas
(aktív tag)

Et a sweetFx-et hol lehet beszerezni?

(#1141) Gilthanas válasza Gilthanas (#1140) üzenetére

Gilthanas
(aktív tag)

Közben megtaláltam köszönöm és azt is, hogy kell installálni.

[link]

(#1142) zooom3r válasza Gilthanas (#1140) üzenetére

zooom3r
(tag)

Én a Skyrim modder oldalról tudtam leszedni, de itt van: SweetFX
Itt meg egy videó a használatról link
Ezeket most találtam én még nem próbáltam ki.

(#1143) Gilthanas válasza Gilthanas (#1097) üzenetére

Gilthanas
(aktív tag)

zoom: köszönöm!

Az FPS boost leírás szerint az indítóparancs beírásánál kisbetűvel kezdődik az adott szó, de másoknál ilyen tutorial videban [link] nagy betűvel pl ExThreads=7 CpuCpunt=4

Gondolom számít a nagybetű itt, valaki kipróbálja nagybetűvel ezeket? Mert lehet ezért nem működött nálam.

Így volt a korábbi leírásnál: [link]
Quad Core with 8 threads: -cpuCount=4, -exThreads=7
Itt kisbetűvel kezdődik ami lehet, hogy nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#1144) Gilthanas

Gilthanas
(aktív tag)

Nem is tudtam, hogy fel lehet robbantani a benzinkutat..

[link]

Szép teljesítmény 3 felszerelt banditát egy tűzoltókészülékkel leszerelni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1145) cyberwarfare válasza Gilthanas (#1144) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Ebbe mi szép? Volt 3 idióta akik nem tudnak játszani. Meg a magnumos fogadjunk, hogy külsőnézetből próbált őlni.

[ Szerkesztve ]

(#1146) DokiBaxxi válasza Gilthanas (#1141) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Ez teljesen megengedett? Nem lehet érte bant kapni, vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#1147) G^zC^mp€r válasza DokiBaxxi (#1146) üzenetére

G^zC^mp€r
(addikt)

Nem banoltak még senkit ENB, meg SweetFX miatt tudtommal.

(#1148) G^zC^mp€r

G^zC^mp€r
(addikt)

0.48-on van az Experimental, tudja valaki, hogy ez mit jelent?

(#1149) DokiBaxxi válasza G^zC^mp€r (#1148) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Hogy a 0.48-as patchet berakták experimentalba :DDD :P

Egyébként csak akkor írnak changelogot, ha stabilba rakna kegy patchet, szóval még nem nagyon van róla infó.

(#1150) G^zC^mp€r válasza DokiBaxxi (#1149) üzenetére

G^zC^mp€r
(addikt)

van egy reddites cikkjük, ahol folyton frissítik az experimental jelenlegi dolgait is, csak nem találom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.