Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

(#351) DokiBaxxi válasza Macka (#350) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

De hogy tudtad elintézni mind a négyet? :DDD Engem még mindig az bosszant, hogy esélyünk sem volt lelőni a hülye bugolós embert, mert kihasználta a bugot, és láthatatlan volt

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#352) Macka válasza DokiBaxxi (#351) üzenetére

Macka
(veterán)

Úgy, hogy ketten voltunk... A kalapos, aki a képen már fetreng, a harmadik társamat lőtte ki a barakknál. Azt nem tudtuk, hogy hányan vannak, kint még csak a kalapost láttuk. Aztán, amikor hallottunk M4 lövést, visszhúzódtunk a börtönbe, kivárunk. Ajtót becsuktuk, fegyver rászegez. Egyszer csak nyílt az ajtó, és az idióták egyszerre akartak bejönni a nagy loot reményében. Kettőt azonnal kaszáltunk, a harmadik még pár lépést kódorgott. A negyediket nem értem, hogy minek ment fel a lépcsőn, őt hátbalőttük. Nem volt nagy eszük...

(#353) DokiBaxxi

DokiBaxxi
(őstag)

Remek... Elmentünk Elektroba PVP-zni. Bentragadtam egy kis egybejáratos bódéban, egyszercsak gyerek odajön a falhoz, átlő a betonfalon ÉS a bódén, 2 db (!!) M4 lövés, és halott voltam. Ugyanígy másik 2 társamat is megölt. Rohadék hacker

(#354) DokiBaxxi válasza DokiBaxxi (#353) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

És ismét... Megyek be elektroba no gear-es karival, tök üres elektro (!!, szétlőtt mindenki a hacker, mindenhol hullák), megyek be a marketbe, egyszer csak a market melletti fa mellett lebeg !! egy ember, és lő. Megyek be, elkezd repülni a levegőben, mikor jövök ki a marketből már a szemközti házban van és lő. Szánalom felsőfokon

(#355) Macka válasza DokiBaxxi (#354) üzenetére

Macka
(veterán)

Lebeg??? :F :((( Battleye-os szerveren voltál?

(#356) Huma válasza DokiBaxxi (#354) üzenetére

Huma
(addikt)

Remélem rágyúrnak majd a csalók kiszűrésére mert az az egyik sarokköve a multis játékoknak. Egy-egy csaló simán tönkretesz egy szervert. Engem BF-ben is baromira irritáltak. Azonban ebben a játékban nem csak 10 másodpercet, meg egy jó pozíciót veszíthetsz, hanem egy rakás felszerelést, akár egy hónap gyűjtögetésének az eredményét. Mivel kizárt hogy a csalókat teljes mértékében ki tudnák szűrni ezért mindenképp kellene valami lehetőség, hogy ne veszíts el mindent halál esetén. Akár egy biztos hely ahol tárolhatod a cuccaid akár az hogy nem veszítesz el mindent halál esetén.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#357) z0l1ka válasza Huma (#356) üzenetére

z0l1ka
(aktív tag)

Részben egyet értek veled :) Én még nem találkoztam csalóval (kopp-kopp) igaz nem járok "nagy" szerverekre max ahol csak 20 játékos van ..viszont az , hogy ha meghalsz nem veszíted el a cuccaid nem tudom nem e "ölné" meg a játékot ,hiszen pont ez a lényeg ezért izgulsz , izgulsz és félted a karaktered, hogy nehogy meghalj és elveszítsd a felszerelésed :) De ha kicsit belegondolunk, akkor az se lenne jó szerintem ha meghalnál majd pár száz méter gyaloglás után újra tele lennél jó felszereléssel ..az már nem survival :N
Viszont lehet majd lesz valami módja ennek a későbbiek folyamán , mivel még most csak a negyede a felszereléseknek ami most a játékban benne van .. :D

Más.:aki esetleg nem értesült még róla, jövőhét szerdán 0.37-es patch élesbe :C :C

swagger55
Igen sajnos még most nagyon sebezhető a játék :(( remélhetőleg majd kitalálnak valamit mert a csalók (és ebből elég egy ) tönkre tud vágni egy egész szervert :(((

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#358) FuRiONight

FuRiONight
(őstag)

Tegnap délután sikeresen beszereztem a játékot! Ma reggel pedig az első killem is megvolt! :DD

Aki gondolja vegyen fel steam-en: FuRiONight

Első nap
Első nap

[ Szerkesztve ]

(#359) DokiBaxxi válasza Macka (#355) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

BattlEye-os volt, igen. Komolyan mondom, lebegett, meg teleportált. Sajnos nem tudtuk felvenni videóra Nem feltűnően odajött a falhoz, átlőtt rajta pontosan 2 lövést, mind2 talált, másodikba haltam :(((
Aztán meg ugye, mint írtam lebegett a market mellett, meg repült és lőtt.

Biztos, hogy csíter volt, mert hatalmas PVP party volt elektroban, a 40 fős szerón 30-an ott voltak, 360°-ból jöttek a lövések. Mire visszaértem/tünk üres karival, már tök üres volt az egész, ahonnan lövéseket hallottam, mindenhol hullák és/vagy egy holttestnyi loot a padlón

Egyébként, komolyan mondom, értelmi fogyatékos hülyegyerekek járnak a hivatalos fórumokra, nem éri meg ide semmit sem posztolni, mert egyből leugatják az embert :W

[ Szerkesztve ]

(#360) Macka válasza DokiBaxxi (#359) üzenetére

Macka
(veterán)

De ebben a játékban mi örömök okoz a csalás?? Képtelen vagyok felfogni... :W

(#361) Huma válasza Macka (#360) üzenetére

Huma
(addikt)

És a többiben?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#362) DokiBaxxi válasza Macka (#360) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Fogalmam sincs. Gyökér az összes. Biztos örül, hogy há-há, lelőttem 10 embert, és nem haltam meg! Vagy nem tudom. Nem normálisak, az biztos

(#363) Huma válasza DokiBaxxi (#362) üzenetére

Huma
(addikt)

A 90%-uk 25 év alatti. De főleg tinikorban divat a csalás.
BF-ben volt olyan csaló aki azzal fűszerezte a dolgot, hogy miközben halomra lőtt mindenkit, folyamatosan fikázta őket hogy milyen bénák, meg hogy nem tudnak játszani és hogy ő mekkora ász. Hamar át is ment mindenki másik szerverre. Sajnos gondolom a csaló is.

Viszont BF-ben nem vesztesz semmit, csak egy meccset, nincs tétje. Itt viszont akár az egész havi játékod odalehet egy csaló miatt. És ez nagyon nem jó. Garantálom, hogy a játék bukás lesz, ha a csalókat nem tudják kiszűrni és minden holmija elveszik az embernek egy-egy ilyen miatt. Pár alkalom után minden normális embernek tele lesz a töke velük és inkább hagyja az egészet a fenébe.
A megoldás a jelszavas szerverek lehetnek, de ez kicsit megbonyolítja a dolgokat.

(#364) nanorambo válasza Huma (#363) üzenetére

nanorambo
(őstag)

Azok csalnak akiknek semmi dolguk nincs az életben és unatkoznak. Jó nagy csírák. Egyébként azt nagyon remélem, hogy NEM veszik ki a játékból azt, hogy ha meghalsz, akkor elvesztetsz mindent. Ez a lényege az egésznek, ezért izgulsz, ez adja az alapot.

(#365) Huma válasza nanorambo (#364) üzenetére

Huma
(addikt)

Csakhogy a két dolog (csalók+mindent elvesztesz) tönkre vágja az egész játékot. Nyilvánvaló hogy valamit ki kell találni erre a problémára. Diablo 3-ban nekem pl van 60-as HC karakterem. De ott nem is áll fenn a lehetőség hogy egy csaló miatt elvesztem. Ha meghal akkor az vagy az én hibám vagy a netkapcsolaté/blizzé. Ez így elfogadható. De az hogy a 13 éves Pistike poénból és e-penis növelésből kinyír a szerveren mindenkit és tönkreteszi akár egy hónap "munkáját", már nem.

(#366) spawn21

spawn21
(veterán)

erre az eltűnt karakterem figyeljetek oda, mert nekem is ma ezt csinálta. Mondom is mi a büd...s franc. Vissza,majd simán szerver váltás nélkül play, és ott volt a a karakterem.

Agyfaszt is kapnék, annyi óra van benne. kettő magnum, kézifegyver, sniper, shutgun, mossin a hátzsákban :DDD
Csak egyedül szar játszani
sz

erk: igaz az első játékom pc (laptopon) de élvezem. Úgy hogy még a város neveket sem tudom :D

[ Szerkesztve ]

"Note 9; Mate20pro; XS; Xperia1; G8s"

(#367) Sanyaaa26

Sanyaaa26
(aktív tag)

Üdv, valaki nem tudja pontosan mikor jön a 0.37-es patch?

(#368) FuRiONight válasza Sanyaaa26 (#367) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

Pontosan Március 5-én reggel! :))

(#369) Sanyaaa26 válasza FuRiONight (#368) üzenetére

Sanyaaa26
(aktív tag)

Köszi, kíváncsian várom :)

(#370) FuRiONight

FuRiONight
(őstag)

Szabad a délutánom, szóval ha érdekel valakit tolhatnánk együtt a játékot!

Steam: FuRiONight

Mikrofon: ON

[ Szerkesztve ]

(#371) Chalez

Chalez
(senior tag)

A mai nap kérdése: Ki jött be az ajtón? Vagy valami ilyesmi.... :)) Köszi srácok, hogy megvártatok! Mint mindenből, ebből is levonom a tanulságot. Ha nem érkezik a kérdésre válasz azonnal, akkor FIRE!! :DDD

PSN ID: dudaskristof *** Gran Turismo Sport Powaaaaa

(#372) DokiBaxxi válasza Chalez (#371) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Igen, a kommunikációt még gyakorolni kell :DDD

(#373) Macka

Macka
(veterán)

Tegnap hárman kitaláltuk, hogy lemegyünk a tengerpartra, a frissen spawnoló játékosokat kísérgetni. Elektro-nál értünk le, majd elindultunk kelet felé. Jön szembe két játékos, megállítjuk őket, de az egyik már menekülni készült. Elévágtam, ráfogtam az M4-et, hogy nem fusson már, nem akarom bántani. Integetett, már kezdtem megnyugodni, gondoltam adok neki kinyitott konzervet, de neeeem. Előkapja a machetéjét, és rohanni kezd felém. Lelőttem. Eközben a másik arc puszta kézzel szerette volna állig felfegyverkezett barátomat leütni, hát őt kis újraspawnoltattuk...
Tiszta hülyék ezek a játékosok, nem lehet segíteni senkinek.

(#374) spawn21 válasza Macka (#373) üzenetére

spawn21
(veterán)

Én meg elengedtem egy srácot, aki frissen spawnolot. Akartam neki adni kaját , mondtam merre menjen. Erre a kollégám, kb 200 m után,hátba lőtte :DDD (nem akartam megölni)

(#375) Absinthe16

Absinthe16
(csendes tag)

Sziasztok!
A videó beállításokhoz lenne egy kérdésem:
Nekem totál szürke a képernyő, színek alig-alig, csak halványan.
Már próbáltam mindent állítani a videó beállításoknál, de sehogy sem akar megjavulni és kezd zavarni.
Tudtok erre valami megoldást?
Üdv

(#376) Mr.White válasza Absinthe16 (#375) üzenetére

Mr.White
(senior tag)

esetleg nem sick, éhes a karaktered, vagy lőttek meg?ezek mind szürke képet okoznak és sok evés ivás tud segíteni.ha sick vagy igyál addig a kútból míg nem hány az embered, nekem ettől elmúlt. :D
amúgy sick-en még a charcoal tab tud segíteni.

(#377) z0l1ka válasza Absinthe16 (#375) üzenetére

z0l1ka
(aktív tag)

Ahogyan írták fentebb, nem videóbeállítási gond ez :D hanem karaktered vagy éhes vagy szomjas vagy beteg..én tegnap jártam úgy ,hoggy meglőttek de nem haltam meg hanem pár perc múlva magamhoz tértem :) és szinte minden feket -fehér volt..aztán ahogyan ettem ittam szépen fokozatosan tért vissza belém az "élet" (szín) és a kb ilyen 20-25 perc múlva már minden frankó volt :)

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#378) Absinthe16 válasza z0l1ka (#377) üzenetére

Absinthe16
(csendes tag)

Köszi, akkor valószínűleg ez lehet a baja, ha legközelebb játék közelében leszek, akkor jól megitatom. Remélem, hogy nem beteg.
Üdv

(#379) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Üdv, srácok
Milyen gépigénye van a cuccnak?
Egy Radeon 3650-em van, 512 megás, és egy T9400-es Core2-m (laptop).
Nyilván nem maxon játszadoznék, csak heti 1-2 alkalommal 1280-on élvezhető sebességet kapnék?
Megnéztem a hivatalos gépigényt, de az érdekelne, gyakorlatban hogy is néz ki a dolog.

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#380) DokiBaxxi válasza FoxiestFox (#379) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Esélytelen :(

(#381) Radnix válasza FoxiestFox (#379) üzenetére

Radnix
(senior tag)

Szerintem ha kicsit még optimalizálnak rajta el fog futni azon a gépen akadásmentesen, ha minden csutkára le lesz húzva.

(#382) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Kösz emberek, akkor próba szerencse, de nem akarom potyára megvenni.
Igaz, előbb-utóbb újítok egy eGPU-t a géphez, de akkor is...

(#383) FuRiONight válasza Radnix (#381) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

Amig alpha állapotban van a játék, addig nem hiszem, h várható komolyabb változás. Béta pedig 2014 Q4-2015 Q1 között várható, ami akár hogy is nézem, majd 1 év .

(#384) FoxiestFox válasza FuRiONight (#383) üzenetére

FoxiestFox
(nagyúr)

Ja hogy így... akkor van még időm újítani.

(#385) Sanyaaa26

Sanyaaa26
(aktív tag)

Fene egye ezt a gyűjtögetést, de ha egyszer olyan szééépek :))

[ Szerkesztve ]

(#386) [w]

[w]
(őstag)

DayZ, én így szeretlek! :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#387) Radnix

Radnix
(senior tag)

Elvileg 11-re meg kellett volna, hogy legyen az update, de még sehol semmi. :F

(#388) nanorambo válasza Radnix (#387) üzenetére

nanorambo
(őstag)

Azt írták, hogy 11 előtt semmiképp nem jön. Valamikor ma.

(#389) tarBubbles válasza nanorambo (#388) üzenetére

tarBubbles
(tag)

pénteken jön.

(#390) nanorambo válasza tarBubbles (#389) üzenetére

nanorambo
(őstag)

Nagyon jó...

(#391) tarBubbles válasza nanorambo (#390) üzenetére

tarBubbles
(tag)

de lehet abból sem lesz semmi, mivel péntek du 5 óra van megadva. gondolom a munka nap végén akarják kitolni, de ha lesz valami bug, akkor megint csúszik.
forrás

(#392) [w]

[w]
(őstag)

játék közben meg lehet valahogy nézni a szerveren lévő játékosokat? van erre valami lista vagy akármi? :F

szerk.: vazz, elvileg a P gomb listáz :Y

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#393) Radnix válasza [w] (#392) üzenetére

Radnix
(senior tag)

nyomd meg a "P" gombot.

Egyébként ****** meg, hogy eltolták a patchet holnapra :(

(#394) [w] válasza Radnix (#393) üzenetére

[w]
(őstag)

miért várja mindenki ennyire? mi újdonságot hoz a patch? :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#395) spawn21 válasza [w] (#394) üzenetére

spawn21
(veterán)

jó volna az elázol megfázol, a főzés stb...

(#396) Macka válasza spawn21 (#395) üzenetére

Macka
(veterán)

Főzés még nem lesz, csak ázás.

(#397) [w] válasza spawn21 (#395) üzenetére

[w]
(őstag)

akkor remélem implementálnak kínai ernyőt is! :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#398) FuRiONight válasza [w] (#394) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

Mert javitja a játékot és mert a játék maga alpha állapotban, talán azért várjuk..

Change log v0.37.115791

[ Szerkesztve ]

(#399) [w] válasza FuRiONight (#398) üzenetére

[w]
(őstag)

a cinikus megjegyzésedet leszámítva (amire semmi szükség nem volt), a changelogot köszönettel vettem

cmdr PETER W. VOLKOV

(#400) spawn21 válasza Macka (#396) üzenetére

spawn21
(veterán)

Akkor kell majd a c vitamin , kabát .kiraly

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.