Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#501) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Jött valamiféle frissítés :) remélhetőleg a laggra ..

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#502) FuRiONight válasza z0l1ka (#501) üzenetére


FuRiONight
őstag

hotfix, changelog még nincs, de nálam sokkal jobban fut, svetloba legalább nem akad a játék :C

[ Szerkesztve ]

(#503) z0l1ka válasza FuRiONight (#502) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

És valóban :C sokkal jobban fut a game :K és a zombik se laggolnak ,szép munkát végeztek a srácok :D
Más .: elég nehéz megbirkózni a sok zombival úgy, hogy csendben is maradj és még esetleg ne is vegyen észre egy másik online játékos :D valamint még javíthatnának (biztosan fogják is ) a zombikon,hogy pl,ha én elkúszok egy zombi mellett szépen csendben ,akkor ne vegyen már észre a tőlem még jóval messzebb zombi ,ha az nem vett észre aki mellett elkúsztam :D :D kicsit még bugosak ,de majd jó lesz ez ha javítják :K

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#504) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Change Log - 0.43.116251:

-We appreciate everyones patience in getting this patch released to stable, the bug in 0.42 that caused lag and desync was very hard to track down and fix.

-Hotfix to address issues associated with severe lag and desync for many players.

-Servers now support accelerated time as a configurable option. This results in faster day/night cycle.

-New zombie animations in testing (they are considerably faster). We will be engaging with the community to decide if these new animations result in the zombies being too fast.

(#505) Goblin12 válasza Blaise (#500) üzenetére


Goblin12
őstag

Köszönöm válaszod. :)

Mindenkihez: Igen meggondoltam magamat, még is csak megér ennyit ez a game. :) ;)

[ Szerkesztve ]

(#506) z0l1ka válasza Goblin12 (#505) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

jól döntöttél :) :K nem fogod megbánni :D

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#507) Goblin12 válasza z0l1ka (#506) üzenetére


Goblin12
őstag

Reménykedem benne, hétfőn már meg is veszem. :K

(#508) avantiroland


avantiroland
újonc

Jol dontesz ha megveszed

(#509) FuRiONight válasza Goblin12 (#505) üzenetére


FuRiONight
őstag

Most már nem drága? :U

Várunk szeretettel, szeretjük a friss húst! Szokni kell ;]

https://www.youtube.com/watch?v=JHDx9XRO4mI

[ Szerkesztve ]

(#510) FoxiestFox válasza FuRiONight (#509) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A legtöbb játékos ennyire tapír, vagy ez csak egy szűkebb réteg?

(#511) FuRiONight válasza FoxiestFox (#510) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem tapir, ha veled is megcsináják ezt, meg friendly aztán lepuffant megtudod.

(#512) Chubbyinc válasza FoxiestFox (#510) üzenetére


Chubbyinc
csendes tag

sajnos sokan így élik ki a szadista hajlamaikat, hogy kezdő karikat ölnek csoportosan. roppant értelmes :F

(#513) Sanyaaa26 válasza FoxiestFox (#510) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Próbáld ki, és nagyot csalódsz sajna.. Az elején én is adtam konzervet a kezdőnek, vizet, integettem.
Tény hogy ez szinte egy rituális kivégzés :) De ha pár alkalom után, miután megkötöznek, zsákot raknak a fejedre, és televágnak rohadt gyümölccsel, te humánus maradsz, le a kalappal. :D

(#514) FoxiestFox válasza Sanyaaa26 (#513) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nézegettem már elég sok streamet a játékról, mert a koncepció tetszik, de még ha magát a programot használható szintre is hozzák 1-2 éven belül, a játékélmény a játékosoktól függ majd.
Szerintem az ilyen szívatásnak a világon semmi értelme.
Ha megállítanak, kirabolnak, az oké, de hogy a semmiért Oo
Kezdjenek tápos karakterekkel az ilyenek, lehetőleg egy olyan csapattal, mint az övék, aztán lehet legénykedni ;]

(#515) Macka válasza Sanyaaa26 (#513) üzenetére


Macka
veterán

Ne haragudjatok, de mi abban a kihívás, hogy kezdő játékosokkal szívóztok? :F

(#516) DokiBaxxi válasza Sanyaaa26 (#513) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

(#515) Macka
+1

Sanya, menjetek fel egy 40 fős szerverre Balotán PVP-zni... Ott kicsit durvább a helyzet

(#517) Sanyaaa26
Sajnos nagyon sok tetű van, de nem kéne hozzájuk csatlakozni, hanem inkább megszivatni őket....

(#518) Sanyaaa26
Akkor jó :D

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#517) Sanyaaa26 válasza Macka (#515) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Tegnap újra kezdtem, totál semmim nem volt, odamegyek egy sráchoz akinek szintén semmije, mondom hi, integetek, agyonvert ököllel. Újrakezdés, jön egy csaj, integetek, volt nála egy sörétes, követett mindenhová, megkérdeztem mi kell neki, food, mondom oké, rakok le, a következő kép "you are dead". Szóval mocskos állatokkal van tele a játék, sajnos. Egyébként valamilyen szinten az emberi természetet szimulálja, ha lenne ilyen kataklizma, szerintem a játékban történt dolgok mind gyerekjátéknak tűnnének, ahhoz képes ami a valóságban lenne.

(#518) Sanyaaa26 válasza DokiBaxxi (#516) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Szoktunk, van vagy 120 órám a játékban nyugi, nem itt szoktam kiélni.

(#519) Mr.White válasza FuRiONight (#509) üzenetére


Mr.White
senior tag

hahahaha de kurv@ vicces!!!!!!
ja nem...

(#520) DokiBaxxi válasza Mr.White (#519) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Megölt valaki hogy ily feszült vagy? :DDD (Mint engem tegnap :((( )

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#521) Mr.White


Mr.White
senior tag

keresd a hibát
swagger55: még nem :D

(#522) DokiBaxxi válasza Mr.White (#521) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

MÉG nem :DD Lesz még egy pár ilyen de meg kell tanulni a PVPt is :K

De szépen belelógok a képbe :C

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#523) Macka válasza Sanyaaa26 (#517) üzenetére


Macka
veterán

Értem én... de miért kell odamenni máshoz? Én, amíg nincs fegyverem, kerülöm a többi játékost.

(#524) FuRiONight válasza Macka (#523) üzenetére


FuRiONight
őstag

Csak attòl, h kerülöd, a többi még nem fog, főleg aki jobban fel van szerelve.

Ez egy ilyen jàtèk, el kell fogadni, hogy ilyen IS van.

(#525) Rison77


Rison77
senior tag

Tegnapi nap sikerült végre beszereznem a játékot. Eddig leginkább epoch moddal játszottam. Első belogolás után egy szerverre egyből körbevett 4 teljes felszereltségű fegyveres, elkezdtek németül hadarni, miután felvilágosítottam őket, hogy ez nálam nem pálya angolul folytatták. Megbilincseltek, kb 2 percig ott szívattak, aztán elengedtek, ahogy ez megtörtént megütöttem az egyiket aki kb instant el is ájult, többiek egyből rám fogták a fegyvereket, de hála az orbitális laggnak ami a szerveren volt, nem bírtak eltalálni, befutottam az egyik társuk mögé, azt szépen fejbe szedték, ezután csak sikerült engem is eltalálni.. xD Elsőre kicsit furcsa, hogy semmilyen interface nincs ami mutatja a hp-t vért stb-t , a szükségleteknek se nagyon van %-os kijelzője. A spawn hely mindig ugyanaz, vagy ezt szerver válogatja? Mert akárhányszor meghaltam mindig egy part menti benzinkúthoz születtem. Legelsőnek próbáltam eljutni a legközelebbi reptérhez, de gyalog nem 2 perc út, egyszer se sikerült még eddig. A zombikkal eléggé meggyűlt a bajom, a 10. machete csapásra se nagyon akaródzott elhullani, közben engem meg szétzabált. Remélem belehúznak a srácok, mert még elég messze van a mod tudásától, de el lehet vele ütni az időt.

(#526) FoxiestFox válasza Rison77 (#525) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezek szerint én fogalomzavarban vagyok...
A Standalone egy alapjairól újrakezdett DayZ?
Én azt hittem, hogy fogták a modot, és azt fejlesztik tovább...
Mert régen néztem videókat, és azokban már volt járműhasználat is pl, a Standalone videóiban nem látok ilyesmit.
Tehát ha megvan a szükséges ArmA, akkor a moddal tudok játszani továbbra is, és előrébb vannak vele, mint a Standalone-nal? Fejlesztik még a modot?

(#527) FuRiONight válasza FoxiestFox (#526) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az eredeti játék (vagyis a DayZ mod) az Arma 2 és OA épült, ha ez 2 játék megvan, akkor tudsz játszani a DayZ móddal. A Standalone (amit ahogy a neve is) egy teljesen különálló játék, nem kell hozzá más játék.

Az alapoktól kezdődően készitik el a játékot, függetlenül a módtól.

A mód előrébb van jelenleg, mivel az SA még alpha státuszú játék, rengeteg minden nincs még benne, ami a módban benne van, de szvsz már most is nagyon jó az SA, érdemes beruházni rá, mivel a későbbiekben csak drágább lesz.

(#528) Sanyaaa26 válasza FoxiestFox (#526) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Előrébb, de az a mod olyan bugos hogy valami förtelem, egyszer próbáltam elég volt.

(#529) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kösz a válaszokat.

(#530) Gordon32


Gordon32
tag

Hali!
Tudtatok hogy be lehet festeni a baltakat? :)
tuzolto balta nagyon taktikal feketeben :))

Üdv! Gordon

(#531) z0l1ka válasza Gordon32 (#530) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Persze, hogy tudtuk :) hisz itt is leírták ..[link] Én is feketébe használom:D Tegnap sajnos elhullott a fullos karakterem :U bal alsó sarokba írogatta nekem hogy valami fáj neki :) hát mondom jó, majd elmúlik egyszer ,hát Istenem :D gondoltam nem komoly mivel nem a karakterem mellett írta (ahol a kaját jelzi ha éhes vagy) !De bizony komoly volt a dolog, mert szépen lootolgattam magányosan a börtönbe , fekve épp felakartam venni valamit ,majd egyszer csak elsötétült minden "you are dead" :U lövés meg semmilyen hang nem volt ..szóval érdemes oda figyelni ilyen dolgokra is :D :D

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#532) FuRiONight válasza z0l1ka (#531) üzenetére


FuRiONight
őstag

AZ én karakterem is ma reggel halt meg, haverokkal voltunk bent, beléptem a szerverre, éppen ittam, aztán jött a fekete képernyő.

Azt hiszem, tartok egy kis szünetet a következő update-ig, amig megszünik ez a random elhalás, mert ez már a második eset volt.

(#533) z0l1ka válasza FuRiONight (#532) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

de neked nem is írt semmit ki ?! Mármint "makk " egészséges volt a karakter ? mondjuk én úgy még nem jártam ,hogy egészségesen egyszer csak meghal a karakter ..

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#534) DokiBaxxi válasza FuRiONight (#532) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nekem semmi ilyesmi nem volt :F Az én egészségemre a PVP volt káros hatással :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#535) FuRiONight válasza z0l1ka (#533) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nagy reptéren voltam a távolabbi börtönbe, szétnéztem mindenhol, szerveren is csak mi voltunk. Energized-Hydrated-Healty voltam. Lehet a szerver akadt be nem tudom, mert nekem az új patch óta néha random felmegy a pingem 1000-re, de akkor is :O

(#536) Macka válasza FuRiONight (#535) üzenetére


Macka
veterán

Nálam és a társaimnál sem volt random halál... :F

(#537) FuRiONight válasza Macka (#536) üzenetére


FuRiONight
őstag

Akkor a lagg, nem tudom. A lènyeg h meghaltam ès vàrom a patch-et.

Ám kinek mi az elsődleges fegyvere?

(#538) DokiBaxxi válasza FuRiONight (#537) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Mosin 9130 + Long Range + Compensator + Bipod jelentem alássan :D

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#539) Macka válasza DokiBaxxi (#538) üzenetére


Macka
veterán

Ugyanez. :K Közelharcra én képtelen vagyok használni, főleg szkóppal.. :U

(#540) FuRiONight válasza FuRiONight (#537) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én általán M4A1 RDS Optikával, supresszorral és bipod-al.

De most majd ráfekszek az SKS-re.. :B

(#541) z0l1ka válasza DokiBaxxi (#538) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

nekem is szintén :D ha meg bemegyek a börtönbe közelharcra ott a lefűrészelt csövű shotgun :D :K

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#542) DokiBaxxi válasza Macka (#539) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

+ (#541) z0l1ka

Arra nekem ott a 1911. Max 6-7 golyó egy ember, és annyi van egy tárban. Nagyon jó kis fegyver

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#543) Macka


Macka
veterán

3 hetes karakterem gyászolom.... :((( :O

(#544) Macka válasza Macka (#543) üzenetére


Macka
veterán

És megint... kiba*][ßíß zombik... :(((

(#545) FoxiestFox válasza Macka (#544) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Megint egy 3 hetest? Gyorsan fejlődsz ;]

(#546) Macka válasza FoxiestFox (#545) üzenetére


Macka
veterán

Tegnap ujrakezdtem a lootolgatást, de ezek a szuperzombik. Lefutni sem lehet őket.

(#547) Chubbyinc


Chubbyinc
csendes tag

Magyarország térkép :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#548) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Tudom, nem pontosan ide tartozik de valaki próbàlta màr az Arma 3 Breaking Point mòdjàt?

(#549) wjbhbdux válasza FuRiONight (#548) üzenetére


wjbhbdux
veterán

kicsit játszhatóbb mint az SA, még zombik is vannak benne :DD

/s

(#550) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok!
A Patchban mintha emlitettek volna ket ujj varost ezeket hol talalom vmint a dayzdb. mappon fent vannak?

[ Szerkesztve ]

Üdv! Gordon

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.