Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#601) Arkennys


Arkennys
addikt

Egy pár órát rászántam, megnéztem milyen a játék, és őszintén nem bánom, hogy ismerőstől kaptam, nem fizettem érte semmit sem. Mert mint kiderült, részemről kb ennyit is ér :D

A zombi rohangál át a falon, üldöz mindenen át (jobban tudja merre vagy mint egy vadászkutya, ráadásul ő kerítésen is átrohan, te nem). Nem találsz semmit, ha mégis, vagy megtalál valami taplovári és kinyír, vagy éhendöglesz. A realitás szép dolog, de azért hogy a karakter folyamatosan bélpoklos, és mindig nyíg valamiért... :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#602) z0l1ka válasza Arkennys (#601) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Végül is ez is egy vélemény..Remélem azért tudod, hogy ez egy survival játék és nem pedig Battlefield 4 :)
Másik dolog ,meg a játék még ALPHA ,tehát korán sem ilyen lesz a game .:) ez még messze van a véglegestől nagyon messze :) és igen a zombik még bugosak .,.
Talán ha nem olyan szerverre mentél volna ahol vannak vagy 40-en ,akkor lett volna esélyed "kezdőként " kicsit felöltözni :R

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#603) Arkennys válasza z0l1ka (#602) üzenetére


Arkennys
addikt

Talán olyanra mentem ahol voltunk 10 en 40 ből, és hasonló arány. Talán tudom, hogy survival játék, de egyelőre egy hulladékhalmaz, és már nem is nagyon érdekel, milyenné "fejlesztik" :P (sosem bf-eztem, és bocsi de nekem a realitás nem az, hogy egyfolytában zabálna, vagy van valami gondja. Ez már a ló másik oldala :) )

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#604) DokiBaxxi válasza Arkennys (#603) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Kicsit elfogult vagy a játék ellen, de nem tetszhet valami mindenkinek..... Nem jött be, ennyi. De olyan dolgokat rósz fel a játék hibáinak, ami egyáltalán nem a játék hibája. Átmennek a zombik a falakon, stb. Elolvastad az elején? Nem alpha, PRE-ALPHA!!! Kíváncsi vagyok, hogy képzelsz el egy pre-alpha játékot.

Jön valami tapló és kinyír. :U Az emberek b*zik, és nem fognak megváltozni. Másik meg, egy hasonló helyzetben, te sem friendly-znél le mindenkivel.....

"milyenné "fejlesztik"" Ja végülis csak megduplázták a csapatot, szakértőkkel vannak tele. Végülis egy pre-alpha játékot már nem lehet továbbfejleszteni. Én bocs :U

És nem utolsó sorban végre egy stúdió, aki hallgat a közösség javaslataira

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#605) Arkennys válasza DokiBaxxi (#604) üzenetére


Arkennys
addikt

:) csigalom, először is. Másodjára valóban, nagyon nem jött be. És oké, poén hogy a fizető játékosokon tesztelgetik, aki akar fizessen, hogy hörcsög legyen. Azért én nem verek agyon valakit baltával, miután mondtam neki, hogy a fölös cuccaim odaadom neki, és odacsaltam. Az egymás iránti görénységre van kihegyezve, és lesz is, mert az tök egyedi, juhéj. Vagy a haverokkal megmutathatod, hogy te vagy a kemény arc. Gondoltam cikkek ellenére kipróbálom, ha már kaptam, de tényleg nem jött be. Mindegy is, azért ha nektek jó, játsszatok, élvezzétek ki, úgy néz ki én tényleg más után nézek.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#606) DokiBaxxi válasza Arkennys (#605) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Értem, neked nem jön be, de sajnos az emberiség ilyen görény marad :( Rust-ban is ugyanez a helyzet :( Vagy pl. Burnout Paradise. Teljesen más kategória, mégis vannak olyan barmok, akik állandóan kinyírnak

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#607) Arkennys válasza DokiBaxxi (#606) üzenetére


Arkennys
addikt

Épp tegnap néztem rá, mi ez a rust, mert annyian keresik, miegymás. Láttam, hogy elég hasonló lehet. Mindenesetre ahogy fejlesztik, remélem élvezetesebb lesz nektek méginkább, akiknek jelen állapotában is kb tetszik, biztos örömteli lesz a változás :)

Mondjuk persze gondolom, hogy ha már vagytok egy 3-4 en csapatban, máris könnyebb cuccokat találni és védekezni a többiek ellen.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#608) DokiBaxxi válasza Arkennys (#607) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Így van, csapatban egészen más a helyzet. Szórakoztatóbb is, lehet dumálni, stb.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#609) Goblin12 válasza DokiBaxxi (#608) üzenetére


Goblin12
őstag

Én ezért megyek csont üres szerverre. :D Hupsz nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#610) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok!
Csak nalam gajdult be a rendszer ? Minden belepeskor nullas karakteret kapok szerzek vmit atlepek megint nullas mi a fa... van???!!! :W

ui:Igaz tegnap amugy is meghaltam szval nullarol kezdtem volna de tegnap Balotan volt 5 Killem :)) aztan belementem egy 3 vs. 1 harcba haz az nem jott be :))

Üdv! Gordon

(#611) Mr.White válasza Gordon32 (#610) üzenetére


Mr.White
senior tag

nekem is.mostanában nem is fogok vele játszani, mert csak a baj van vele...

(#612) Macka


Macka
veterán

Elegem van az oroszokból... :((( 6 vs 2. Mi voltunk ketten, ők hatan. Lumber mill, csap, zöld ház. Beszorultunk a házba, végig lőtték a házat ész nélkül, legalább 1000 M4 lövedék, de mint a zápor. Lőtték az ajtót, ablakot, falat, mindent. Négyet kiszedtünk, de végül 1.5 órás küzdelem végén alulmaradtunk. Lőttek ész nélkül, mi meg mondogattuk a hangos chatbe, hogy NOT HIT, NOT HIT, salalalalaaaa... :C :C :C :C

(#613) scope2007


scope2007
addikt

üdv

kb mennyit foglal most a játék?
valaki megnézné nekem? thx

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#614) sanki85 válasza scope2007 (#613) üzenetére


sanki85
csendes tag

Nekem 6-7 giga az egész steam mappával együtt.

(#615) scope2007 válasza sanki85 (#614) üzenetére


scope2007
addikt

oksa köszi az infót :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#616) Goblin12


Goblin12
őstag

Haha, Celenoban mit keres egy full fellszereltséggel rendelkező emberke? Mindenesetre tegnap este épp arra bolyongtam én is, ÉS valahonnan fejbe kapták a kölyköt nekem meg megvolt a lootom. :D Teljesen jó, long range scope rengeteg morfium töltény kaja amit akarsz, aztán gyors logoff, másik szerón belog, kifutás és alvás. :D

Jó játék lesz ez. :D

(#617) z0l1ka válasza Goblin12 (#616) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Mázlista :D :D Nekem még nem volt ilyen szerencsém :D általában megkínlódtam érte XD :D

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#618) Arkennys


Arkennys
addikt

:N Látom itteniek is sportot űznek mások lesből kinyírásából és kifosztásából

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#619) Goblin12 válasza Arkennys (#618) üzenetére


Goblin12
őstag

Olvasd el még 1x kérlek, és akkor kiderül, hogy NEM én öltem, én csak fosztottam, másnak az ellőtt példányát :D

(#620) Arkennys válasza Goblin12 (#619) üzenetére


Arkennys
addikt

Tudja a fene itt már, hogy csak ironizálás volt e :D Hullarablás még oké ;]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#621) Macka


Macka
veterán

Ha Kamyshovon keresztül haladtok Elektro felé a DAYZ DE 1-2 szerveren, akkor nagyon figyeljetek, mert ahogy beértek Kamyshovoba, a bal oldali első házakban kempenlek, minimum 3-an. :( Már kétszer kaptunk onnan össztüzet, leginkább M4-ekből.

(#622) Goblin12 válasza Macka (#621) üzenetére


Goblin12
őstag

Minek mész oda? Ráadásul már másodszor. :D

(#623) Macka válasza Goblin12 (#622) üzenetére


Macka
veterán

Miért, szerinted arról szól a játék, hogy bújkáljunk mások elől? :F Lelőni, kilootolni...

(#624) Goblin12 válasza Macka (#623) üzenetére


Goblin12
őstag

Csak mert eddig úgy tűnik, hogy eddig csak TE lettél leölve, és kilootolva :D

(#625) DokiBaxxi válasza Goblin12 (#624) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Ha követted volna a topikot (visszaolvastál volna), láttad volna, hogy itt mindenki volt már sz*rban és volt lelőve, illetve ölt meg pár embert :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#626) Macka válasza Goblin12 (#624) üzenetére


Macka
veterán

Az eddig belefektetett 188 óra játékidővel azért nem mondanám magam amatőrnek, de Te biztosan Chuck Norris módban nyomod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#627) Goblin12


Goblin12
őstag

Hiába, kifogtam egy bandát, befogadtak, kihozom a cuccot azt kész, nekem bőven jó, nincs rizikó, hogy ellőttek eltűnt a cuccom, elég ha csak a banda tagot lövik el :D

(#628) RockHaRD


RockHaRD
addikt

valami óriás rollback volt a játékban :W

délután játszottam, elektro fölött léptem ki egy bokorban a frissen szerzett cuccokkal, most belépek, erre egy kb tegnap-előtti karakteremet kapom a berezinoi rendőrség tetején spawnolva... WTF???

(#629) RockHaRD válasza RockHaRD (#628) üzenetére


RockHaRD
addikt

sztornó. Szerintem hc-n, meg regularon két külön karakter van. Visszamentem a szeróra, ahonnan előtte kiléptem, és megvan minden gear-em. :))

(#630) Chalez válasza RockHaRD (#629) üzenetére


Chalez
őstag

Jól mondod, hc-n és regularon külön kari van. :) Én is bef@stam először, amikor így jártam... :D

Más... A balotai reptér kincsesbánya lett, mióta van loot a sátrakban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#631) DokiBaxxi válasza Chalez (#630) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Most miért kellett elmondani? ;] Több loot maradt volna... ;]
Amúgy ma kb. csak 6 Long Range-et és ugyanennyi 1911 tárat találtunk ott + egyéb nyalánkságot.

Más: nem tudja vki hogy mikor jön az új patch experimentalba?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#632) Macka


Macka
veterán

Nem tudjátok véletlenül, hogy az RG klán magyar-e?

(#633) Goblin12


Goblin12
őstag

Зеленогорск egyszer körbemész és FULLOS gearral jösz ki. ;)

[ Szerkesztve ]

(#634) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Azért ma 2 szerverből 2-n voltak cheaterek.... Sétáltak falakon át meg minden. 6 miliárdos tár náluk. Szégyen. Ehhez még hozzájön az is, hogy engem meg egy láthatatlan zombi kezdett el ütni :W

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#635) Radnix válasza DokiBaxxi (#634) üzenetére


Radnix
senior tag

Lehet hogy azt is ők uszították rád ;]

(#636) DokiBaxxi válasza Radnix (#635) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Az még a cheaterek előtt volt :(((

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#637) Mr.White válasza DokiBaxxi (#634) üzenetére


Mr.White
senior tag

link :D

[ Szerkesztve ]

(#638) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Jöhet a picinyem :D

(#637) renard

LoL

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#639) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

2 nap alatt 6 halál (1 nap alatt 3 vagy 4 már nem is tudom pontosan). Szerintetek mennyire vagyok begolyózva?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#640) RockHaRD válasza DokiBaxxi (#639) üzenetére


RockHaRD
addikt

Berezinoba járkálsz folyton?

(#641) DokiBaxxi válasza RockHaRD (#640) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nem. ÉK-i reptér, ÉNY-i reptér, új város, svetlo. Konkrétan valahogy így történt, hogy: lelőttek, lelőttek, lelőttek (pvp :DDD ) majd lelőttek (pvp, csak egyedül voltam, átfutottam ÉK-ről ÉNY-ra ők meg persze, hogy ketten ott voltak a kettőből), majd karakter reset, és ismeretlen halál (belogolásnál You are Dead fogadott, környéken se zombi, se player nem volt). Ma 2-től folyamatosan lootolok, mert mindig elveszett a karim. Az első 3 halál tegnap volt (a 3 pvp-s)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#642) RockHaRD válasza DokiBaxxi (#641) üzenetére


RockHaRD
addikt

mi végig jártuk haverral berezinotól a part mentén chernoig, balota reptér, külön military base, zelenogorsk, aztán vissza partra. Végig maximális játékos számmal. Soha senkivel nem találkoztunk. Pont most rakott ki face-re egy képet a dayz standalone. függőlegesen el van választva középen a térkép, baloldali population 0, jobb oldali 40. És tényleg ez a gond. Elektrotól balra senki nem játszik. az emberek 70%-a Berezinoban van noobokat ölni, a többi fent a reptereken, de főleg a nagy reptéren. Pedig Balota a király, mégsem találkoztunk senkivel órákig...

(#643) Macka válasza DokiBaxxi (#639) üzenetére


Macka
veterán

Mi tegnap döglöttünk Kamyshovoban.Valószínűleg belefutottunk az adminba. Hárman voltak, az egyik bejött utánunk az épületbe, azt lelőttük. Utána elkezdtek beszéltetni minket, mi - mint kiderült hiba volt - visszaszóltunk, fél perc múlva mindkettőnket kidobott a szerver. Visszaléptünk, de már üres karakterrel a tengerpartra tett minket.... :W

[ Szerkesztve ]

(#644) DokiBaxxi válasza Macka (#643) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Na ez a bunkóság :W

(#642) G^zC^mp€r
Elhiheted, a kis reptéren (ÉK-i) mindig van valaki. 5-ből 5-ször találkoztam ott playerrel (az 1 meg 2 fős szervereken...)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#645) RockHaRD válasza DokiBaxxi (#644) üzenetére


RockHaRD
addikt

nekem 40 fős szeróból 3-ból 3-szor üres volt az a reptér is :D

(#646) DokiBaxxi válasza RockHaRD (#645) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

LOL. Mi a 40 fős szerókon ilyen 10 embereket ölünk minden alkalommal :D

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#647) RockHaRD válasza DokiBaxxi (#646) üzenetére


RockHaRD
addikt

Hát én haverommal szaladgálok full gear-be full zölden, de sehol senki az utóbbi 3 napban :-/

(#648) DokiBaxxi válasza RockHaRD (#647) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Ebben az esetben Berezinho-t tudom javasolni :D ;)

Esetleg valamikor talán velünk is tarthattok

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#649) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Üdv, valaki esetleg egy kis húsvéti közös vérontásra? :DD

(#650) RockHaRD


RockHaRD
addikt

tudja valaki, hogy hogyan kell tábortüzet csinálni?

Experimentalon játszunk, ott már elvileg mennie kellene. Volt gyufám, kövem, firewood-om is, de sehogy sem sikerült összehozni :(

vicces amúgy a 100 fős szerver. Kicsit több playerrel találkozni :D

A világ f.szán sétáltunk haverommal az erdő közepén éjszaka. Kettőnknek 1 elem lámpája volt, és egyszer csak jött szembe egy player :D jó fej volt, utána hárman mentünk tovább.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.