Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) AMD Power válasza Šolaire (#150) üzenetére


AMD Power
titán

Ertem. Gyujtom a FB csoportbol is a markaszerviz arakat. Aranylag korrekt arakat irtak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#152) kelly416 válasza AMD Power (#149) üzenetére


kelly416
veterán

Természetesen állami támogatásosat, ezért is várunk sokat gondolom,. Stepway, bézs, mindent bele kivéve a bővített térkép (az eladó azt mondta, letölthető netről legálban a térkép, akármelyik, frissíteni is így kell, úgyhogy az kb. pénzkidobás, aztán ha tévedett, én is hülyeséget írtam), plusz egy garnitúra kerék gumival, kutyarács, tetőbox, szélfogó, sárfogó, vonóhorog, gumi és textilszőnyegek, kalaptartó és csomagtértálca... Asszem ennyi. Ja? És sötétített ablakok "B" oszloptól hátra. Lehet, volt még valami, ilyen távlatból már nem emlékszem. A szerződésben úgyis benne van, átvételkor csekkolok úgyis. Remélem ülésfűtés is lesz benne, mert azt is kértünk, de jelen helyzetben nem lehet tudni.

(#153) AMD Power válasza kelly416 (#152) üzenetére


AMD Power
titán

Huh ti aztan nem szorakoztatok! :) Vetettek bele mindent! :) Sajnos en a vasarlassal meg kell varnom a jovo evet. Annak is a veget. Van egy par LTP szerzodesem es csak akkor jarnak le. Fontos a jo matek! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#154) kelly416 válasza AMD Power (#153) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... pont most konfigoltam ki weboldal szerint kérhető extrákkal (teljes értékű pótkerék, navi, hátsó elektromos ablak, parkolóradírral (ugye ülésfűtés most nem kérhető például, az már -30.000 ahhoz képest, amennyiért mi rendeltük)), 5.620.000 JMF. És ebben nem foglaltanak benne a pdf-ből válogatható kutyarács és társai, meg a sötétítés és a négy teljes értékű ellenkező évszakos gumi felnivel. Mi meg valami 4.8 misiért vettük úgy konfigolva, ahogy most 5.6, plusz extrák amiket írtam, úgy lett 5.2 a vége. Mindennel. Mondhatnám, jackpot. Csak kapjuk már meg... :DDD

(#155) Šolaire válasza AMD Power (#153) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha rászánod a pénzt érdemesebb a legmagasabb felszereltséggel venni. Utólag bánhatod ha kimarad valami.

“Praise The Sun” \[T]/

(#156) Luck Dragon válasza AMD Power (#153) üzenetére

Szia, hát itt is találkozunk, örülök?! :)
Egyetértek #155) Šolaire hozzászólásával. Igaz az elején a kiadás soknak tűnik ,főleg hogy maga az autóvételára az ami igazán megnyomja a vételárat. És ilyenkor nem szeretjük azt látni hogy az extrákkal szinte elszáll a kitűzött ár felé is.
De ha többi márkához hasonlítom az extrákat például Fiat Tipo szedánhoz, akkor igen is nagyon jónak mondható. Utána meg bánkodhatunk hogy de jó is lett volna,mert a katalógus ára sem volt olyan vészes, főleg ha azt nézzük hogy az utólagos beépítés drágább ,mert ugye garanciális autót nem piszkálunk,mert el is köszönhetünk tőle. Három évet meg bánkodással töltjük , Megéri? Nem! Persze ez én vagyok. Ugyanis :

A Tipoban egy tolatóradar kerül annyiba mint a Logan Szedán esetében a hátsó tolatóradar és kamera. Tiponál Uconnect 7" érintőképernyős rádió navigációs rendszer, TomTom
Európa térképpel, bluetooth kihangosítóval, USB csatlakozóval kerül 130-ba míg a Logan esetében a media nav evolution 7" színes, érintőképernyős multimédia rendszer és navigáció + okos telefon tükrözés
TMC szolgáltatáshoz való hozzáférés 75E ,
Vagy egy utolsó példa a hátsó elektromos ablakok Tipo 60E vs Logan 25E ,
Automata Klíma Tipo 80E vs Logan 50E.

Erre csak arra szeretnék célozni hogy maga a Tipo is egy igen jó ár/érték bajnok a maga kis piacán , tudom azt is hogy almát körtével ne hasonlítsam össze. De direkt nem hoztam ide az Opelt vagy bármi mást mert azok még drágábbak és nem hinném hogy annyival jobbak lennének.

Milyen autót vegyek topicban anno összefoglaltam hogy a cégnél lévő autók között az egyik legmegbízhatóbb autó közé sorolnám. Hajtva boldog boldogtalan ezeket az autókat, nincsenek kímélve egyáltalán.
Amit én hajtok ezzel is van hiba nem azt mondom mert vagy kettő világítás kapcsolót megevett az évek során, meg az izzókat úgy eszi mint én a zserbót, de még mindig jobb mint a Ford Focusok, amik többet vannak a szervizben mint munkában motor és elektronikai problémákkal. De ebbe nem is mélyülnék bele.

Visszatérve a dologhoz a mostani autód után ez nagy előre lépés lesz és ez egy őszinte autónak titulálnám be. Nem akarja elrejteni hogy hol vannak a csavarjai, kábelei, ragasztásai.
De majd az évek úgy is igazolják hogy az őszinteség mire is volt elég.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#157) Šolaire válasza Luck Dragon (#156) üzenetére


Šolaire
veterán

A fapados alapár 2 milló volt. Minden extrával lett 2,8. Szerintem még így is baráti az ár és új autó. Nem bántam meg mert minden a kényelmemet szolgálja. Nyáron klíma, télen fűthető tükör, pályán tempomat stb.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#158) AMD Power válasza Šolaire (#155) üzenetére


AMD Power
titán

Mi ha veszunk Daciat akkor az csakis az ara miatt lesz. Szoval olyan nagyon nem szeretnem fel extrazni. Mar csak azert sem mert akkor mar nem Daciat vennek. De persze van ami nalam is kotelezo extra. Klima, konyoktamasz, sotitett uveg stb...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#159) Luck Dragon válasza Šolaire (#157) üzenetére

És a lényeget most írtad le, hogy minden kényelmedet kiszolgálja és ez a lényeg. Mindenkinek meg kell találnia a saját magára vonatkozó autó összeállítását amiben jól érzi magát.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#160) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a szerviz szamla is a Dacia mellett szol pl....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#161) Luck Dragon válasza AMD Power (#160) üzenetére

:K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#162) Šolaire válasza AMD Power (#158) üzenetére


Šolaire
veterán

Mindenkinek más az igénye. Én pl a vonóhorgot hagytam le. Nem használnám úgyse. Navigációt se kértem nekem bőven elég a kékfogas rádió ami benne van. Ár döntött nálam is. Olcsón fentartható keveset fogyaszt. Elég magas vagyok de tágas kényelmes.

“Praise The Sun” \[T]/

(#163) AMD Power válasza Šolaire (#162) üzenetére


AMD Power
titán

Persze!

Majd este ha a gyerek elaludt csinalok kivancsisagbol egy kalkulaciot. Mennyi lenne most nekem az auto ha ma rendelnem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#164) Šolaire válasza AMD Power (#163) üzenetére


Šolaire
veterán

Színbe milyet akarsz egyébként?

“Praise The Sun” \[T]/

(#165) Luck Dragon válasza AMD Power (#163) üzenetére

Dacia oldalán, konfiguráció végén van egy finanszírozási lehetőség. Arra kattintva tudod kalkulátorok álltal kiválasztani számodra a legjobb döntést. Ott a thm-et is feltüntet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#166) AMD Power válasza Luck Dragon (#165) üzenetére


AMD Power
titán

Megyek és meg is nézem.

Šolaire Fehér vagy piros is jó lenne. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#167) AMD Power


AMD Power
titán

Dacianal vagy assistance szolgaltatas? Mint pl a Suzukinal?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#168) Luck Dragon válasza AMD Power (#167) üzenetére

Igen van itt [olvasható] Ha baj van az autóval , fel kell hívni a mellékletet és jön a tréler és elviszi a legelső szakszervízbe.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#169) Luck Dragon

De leírom ide is hátha valakit érdekel későbbiekben .

ASSISTANCE MEGHIBÁSODÁS ESETÉRE

-Assistance defekt esetére
Az abroncsok bármely meghibásodása esetén segítséget nyújtunk: defekt, vandalizmus, sérülés a gumiabroncs oldalfalán:
- Helyszíni javítás vagy elvontatás a legközelebbi szakszervizbe
(A feltételek országonként eltérnek)

-Assistance a kulcsok elvesztése esetére
A Dacia Assistance vonatkozik a kulcsok ellopására, elvesztésére vagy meghibásodására.
(A feltételek országonként eltérnek)

-Assistance üzemanyaghiba esetére
Meghibásodás vagy üzemanyaghiba? A Dacia Assistance segítséget nyújt, ráadásul kiszállási díj nélkül.
(A feltételek országonkén

-Assistance meghibásodás esetére
Amennyiben Daciájára még érvényes a gyári garancia, a költségeket átvállaljuk. A Dacia Assistance vonatkozik valamennyi gépészeti, elektromos vagy elektronikus meghibásodásra, ráadásul nincs kilométerdíj.
(A feltételek országonként eltérnek)

ASSISTANCE BALESET ESETÉRE

-Assistance baleset esetére
Ha autója baleset következtében használhatatlanná válik, a Dacia Assistance kilométerdíj felszámítása nélkül elvontatja.
(A feltételek országonként eltérnek)
Vészhelyzeti kód

-A vészhelyzeti kód a szélvédőn és a hátsó ablakon elhelyezett matricán található. Súlyos baleset esetén a kódot felhasználva a tűzoltók és a mentőcsapatok azonnal megkapják az autó műszaki tulajdonságaira vonatkozó legfontosabb információkat, így gyorsabban és hatékonyabban szabadíthatják ki az autóban ragadt személyeket.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#170) AMD Power válasza Luck Dragon (#169) üzenetére


AMD Power
titán

Ez amugy baromi jo dolog!! Egyre szimpatikusabb nekem ez a Dacia. En mondjuk vennek ra meg + garanciat is. Olyat vett mar valaki? Milyen arban van kb? Gondolom az assistance szolgaltatas azzal egyutt kibovul arra az idore!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#171) ati05 válasza AMD Power (#170) üzenetére


ati05
aktív tag

Szia!

A hivatalos árlistában benne van, de kimásoltam neked:
Dacia Garancia+ (60 hó és 100/150/200 000 km)
60 000 / 90 000 / 140 000 Ft
Dacia EASY SERVICE karbantartás kedvezményes ára (60 hó és 80/100/150/200 000 km)
185 000 / 225 000 / 390 000 / 580 000 Ft

Nekem azt mondták hogy az autó átvétele után 3 hó áll rendelkezésre hogy eldöntse az ember hogy kér-e.
Még én is vacillálok hogy kell-e :)

üdv

(#172) Luck Dragon válasza ati05 (#171) üzenetére

Én is így tudom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#173) Luck Dragon válasza AMD Power (#170) üzenetére

Bár a garancia hosszabbítás nem rossz dolog , de én a helyedben EASY SERVICE szerződést kötnék ami egy szervizszerződés, mely garanciakiterjesztést, karbantartás
csomagot és Assistance szolgáltatást tartalmaz egy adott időre vagy megtett
távolságra. Ha ilyenben gondolkozol.

Ebben benne van az 5 év kiterjesztett garancia, 200,000-Km .
Plusz az Assistant annyival bővül az ügyfél kártyát kapsz amivel jogosult leszel Assistance
Dacia Assistance támogatás napi 24 órában, a hét mindennapján Európa szerte. ● ●
Elvontatás a legközelebbi Dacia Márkaszervizbe (ha helyszíni javításra nincs mód). ● ●
Csereautó biztosítása a javítás ideje alatt. ● ●
Ha lakóhelyétől 50km-nél távolabb történik az Assistance esemény,
a következők közül választhat:
- haza vagy továbbutazás biztosítása
- csereautó biztosítása
- a visszautazás megtérítése.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#174) AMD Power válasza ati05 (#171) üzenetére


AMD Power
titán

Az en evi 8-10e km futasomhoz nem hiszem,hogy az easy service kene!? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#175) ati05 válasza AMD Power (#174) üzenetére


ati05
aktív tag

Én is maximum Dacia Garancia+-ra gondoltam.
Nálam is max 8-10 ezer kilométert fog futni az autó.
Nekem is 1.0 sce-s loganom van, bár még csak 300 km-t mentem vele, egyenlőre meggyőző a kényelme és a motor se olyan harmatos a régihez képest (1,4 vvti corolla).

(#176) Luck Dragon válasza AMD Power (#174) üzenetére

De nem baj ha oda érne az idő , hogy van ilyen opció is. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#177) Šolaire válasza ati05 (#175) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó kis motor az meglepően fürge egyébként.

“Praise The Sun” \[T]/

(#178) AMD Power válasza ati05 (#175) üzenetére


AMD Power
titán

Mondjuk nalunk szerintem kicsit tobb lenne az eves futas mint most az Astraval. Evek ota tervezgetjuk Plitvicet, Szloveniat/Bled es kivancsisagbol 1x mondjuk Horvatot. Ezt a 20 eves klima nelkuli Astraval be nem vallalom! Ha lenne egy uj , "megbizhato" autonk amivel ilyen komolyabb tavokat is be lehetne vallalni konfortosan akkor ez a eves km szam none. Valoszinuleg kevesebbet repulnenk. Mondjuk Egyiptomba akkor sem kocsival mennenk!🤪

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#179) AMD Power


AMD Power
titán

Egy kis érdekesség.... egy 0 km Dacia Logan Arctic felszereltség. Éves kötelezőm lenne rá 18.720Ft/év (Allianz). A most 20 éves Astra-ra fizetek évi 24e Ft. Nah ez ,hogy van? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#180) kelly416 válasza AMD Power (#179) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... első körben lehetne gyengébb a Dacia, vagy bármi egyéb ok, pl. a régi autó sportautó, épített vagy egyedi darab, de mivel nem így van, nem is értem, mitől lehet ez így. Vagy elszámoltál valamit, vagy régen kötötted újra az Astra biztosítását.

Egyébként a Casco lesz a sok, nem a kötelező. Vagy már nem kell mindenképpen Casco-t kötni új autóra? Én vagyok eltévedve valahol? Elég arra is a kötelező?

(#181) AMD Power válasza kelly416 (#180) üzenetére


AMD Power
titán

Újrakötésnél is 24.400Ft lenne az Astrara. Mindent jól írtam be.

Casco + KGB lenne a Dacia évi 78e Ft. 10% önrésszel.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#182) kelly416 válasza AMD Power (#181) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor valamit én kalkuláltam el, vagy feleségem 2 éves jogsija az ok, de asszem valami 180-at kalkuláltam kgfb+casco díjnak decemberben. Na majd valamelyik nap újra csinálom.

(#183) AMD Power válasza kelly416 (#182) üzenetére


AMD Power
titán

2008 a jogsim, BP lakos vagyok, 37 eves, Bonusz 10-ben vagyok. Kart soha nem okoztam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#184) Šolaire válasza kelly416 (#180) üzenetére


Šolaire
veterán

3 millió felett kötelező a casco.

“Praise The Sun” \[T]/

(#185) AMD Power válasza Šolaire (#184) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt nem tudtam. Az mondjuk egyertelmu volt,hogy ami reszletre van vasarolva ott "kotelezo".

Amugy azt neztem,hogy nem egy "faek" ez a Dacia. Van benne boven vezetestamogato rendszer.

ABS, ESC Elektronikus Stabilitás Szabályozás, ASR Kipörgésgátló, CSV ulkormányzottság gátló, HSA Visszagurulás-gátló, TPMS guminyomás ellenőrző rendszer stb.....
:Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#186) Luck Dragon válasza AMD Power (#185) üzenetére

Meg a start-stop is bennük van alapból. . Bár részemről bár csak ne lenne benne.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#187) AMD Power válasza Luck Dragon (#186) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt akartam kerdezni! Ezt a start-stop ki lehet kapcsolni? Vagy nem kerni bele!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#188) Šolaire válasza AMD Power (#185) üzenetére


Šolaire
veterán

Van benne elég sokminden így van. Akinél vettem ő is azt mondta. Nem kötelező a casco de azért ajánlott. Nekem első kocsi előtte 10 évig nem vezettem csak mikor jártam a jogsira. Eddig nem volt baj szerencsére. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#189) Šolaire válasza AMD Power (#187) üzenetére


Šolaire
veterán

Ki lehet van egy gomb a kézifék környékén. Sajnos mindig indulás előtt ki kell kapcsolni mert újra aktív lesz.

“Praise The Sun” \[T]/

(#190) Luck Dragon válasza AMD Power (#187) üzenetére

Minden indulásakor a kéziféket alatt van a gombja amivel ki lehet kapcsolni.

Már megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#191) Šolaire válasza Luck Dragon (#190) üzenetére


Šolaire
veterán

Szoftveresen is ki lehet kapcsolni véglegesen. Egyébként engem nem zavar. Az elején párszor lefulladtam akkor még jól is jött. :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#192) AMD Power válasza Šolaire (#188) üzenetére


AMD Power
titán

Erre az értékre már sajnos kell casco.

En mondjuk biztos ki kapcsolnám. Nekem magától ne állítson le semmit sem. :)

Miért fulladtál le vele az elején?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#193) Luck Dragon válasza Šolaire (#191) üzenetére

Biztosan lehet szoftveresen kikapcsolni, de ugye ez én esetemben ez megoldhatatlan. Meg nem is akarok ezzel foglalkozni.

AMD Power , gondolom más autóhoz volt szokva és rá kellett éreznie.
Mint PL az elektronikus és a sima gázpedálos autók esetén nálam is néha előfordul. :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#194) konyi79 válasza Luck Dragon (#193) üzenetére


konyi79
addikt

DDT4ALL sokmindenre jó, többek között erre is. A link alatti dolgok értelemszerűen nem mindegyike működik Lodgy-n
De van talán egyszerű DIY megoldása is. Hallottam olyasmit, külön testvezetéke van az akkunál. Ha azt lekötöd, soha nem áll le, mást meg nem befolyásol. De ezt nem néztem.

(#195) Luck Dragon válasza konyi79 (#194) üzenetére

Köszönöm hogy segítesz, csak ott hibádzik a dolog hogy nem az enyém, ha nem céges az autó. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#196) Šolaire válasza Luck Dragon (#193) üzenetére


Šolaire
veterán

Van akit nagyon zavar én megszoktam már észre se veszem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#197) AMD Power válasza Luck Dragon (#193) üzenetére


AMD Power
titán

A 20 eves Astra utan meg egy ilyen Dacia is urtechnologia lenne! Raadasul nekem az auto ok "csak" 20 eves, de maga a konstrukcio es a felszereltsege meg mar boven 30. Szoval biztos nekem is nagy fura lenne, barmilyen uj auto.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#198) ati05 válasza AMD Power (#192) üzenetére


ati05
aktív tag

Érdekes nekem nem kellett casco pedig drágább volt az autó mint 3 millió, igaz én készpénzre vettem.
Amikor még csak megnéztem előtte néhány nappal akkor kértem egy kalkulációt hitelre (1,5 millió) és lehetett casco nélkül kérni.

(#199) Šolaire válasza ati05 (#198) üzenetére


Šolaire
veterán

Bocs elfelejtettem írni lízingre vettem. Ott kötelező 3 millió felett a casco.

“Praise The Sun” \[T]/

(#200) AMD Power válasza ati05 (#198) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk lenne benne hitel. De én ettől függetlenül ameddig hiteles , kötnék rá cascot. Főleg ha "csak" ennyibe kerülne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.