Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66151) Vismajor01 válasza lemusz (#66145) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sourceban már más volt a leányzó fekvése, nem VACos szerverre senki sem járt kb aki steames mert tele volt csalókkal folyton, bár elég nagy volt az admin jelenlét

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#66152) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Régebben volt róla szó, hogyha valaki nem játszik egy hónapot (vagy 30 napot) versengőt akkor elveszi a rangját és ugyan oda már nem dobja vissza. Legalábbis én így tudtam. Most nyomtunk le egy 15:15-ös meccset és Globálba dobott vissza pontosan egy hónapnyi kihagyás után (április 14 -> május 14). :))

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#66153) GabN73 válasza Vismajor01 (#66151) üzenetére


GabN73
addikt

A jó öreg Kent pub, ahol lehetett material whzni, és hiába sírtál az adminoknak, hogy át kéne írni 1 sort, a jó öreg "40" tolta rád a bant egy sörétes-sötét rush során :)) :))

(#66154) dugo_ válasza Gentlelelele (#66152) üzenetére


dugo_
veterán

Múltkor MGE-et vett el, és DMG-t kaptam vissza. Az a kötelező derank mindig is hülyeség volt.

(#66155) lemusz válasza Mezcal (#66150) üzenetére


lemusz
addikt

Profik, lanos arcok mind 640x480 vagy 800x600-ba tolták...
Csak úgy mint most cs:go-t a jobbak 1024-be vagy 1280-as felbontásokban tolják, nem fullHD-ben.

(#66156) Mezcal válasza lemusz (#66155) üzenetére


Mezcal
addikt

A profik úgy, bár náluk sem mindegyik. TFT-n biztos nem rakom natív alá, borzalom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#66157) Franklin


Franklin
addikt

11 éves vac ban :D

(#66158) D.Va


D.Va
senior tag

Ma volt egy kis időm, megint felültem a troll vonatra, itt az eredmény: ;]

[link]

(#66159) kretenallat válasza D.Va (#66158) üzenetére


kretenallat
senior tag

tudom, hogy ez nem LoL, de nem tudom, hogyan viszonyul a valve a cigarettához. (bár mondjuk van cannabis sticker, fene tudja.)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66160) D.Va válasza kretenallat (#66159) üzenetére


D.Va
senior tag

Mért LoL-ban van cigarettás karakter? :D

Mondjuk mindegy mert ez a skin úgyse jó annyira hogy bekerüljön... :P

[ Szerkesztve ]

(#66161) kretenallat válasza D.Va (#66160) üzenetére


kretenallat
senior tag

MÁR nincs, pont ez a lényeg. az egy db szivart kivették a játékból.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66162) D.Va válasza kretenallat (#66161) üzenetére


D.Va
senior tag

Mondjuk az nem kicsit lenne ironikus ha egy gagyi cigaretta grafika okozna problémát egy olyan játékban ahol naponta millió játékos fröccsenti egymás agyvelőjét a falra... :U :C

(#66163) qdak


qdak
addikt

hello, szoktam gyakorolni botokkal, most az utolso update (talan 1 het is kimaradt jatekbol, lehet h tobb update is volt!)
most (ugyanugy mint anno) betoltok 1 mapot konzol bol "map de_dust2" (akarmeik)
exec bot.cfg
bot_quot 9 (aztan szoktam csapatni)
de most, minden fegyver automatan fejre lo, mint 1 csalo multiba, holott az osszes cfg m "sv_cheats 0" val kezdodik, vki segitsen megoldani, h rendesen tudjak jatszani offline is, melyik parancs bug olhat (semmit nem valtoztattam honapok ota ezeken):

bot.cfg

botprofile.db

[ Módosította: radi8tor ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66165) kretenallat válasza D.Va (#66162) üzenetére


kretenallat
senior tag

azt hiszem, hogy korábban már mondtam, de lehet, hogy ideje leírnom megint: nem kötözködök, személy szerint nem uzgat a téma, csak és kizárólag segíteni akarok.

ha foglalkozol a különönböző országok korhatár besorolási elvárásaival, akkor tudod, hogy milyen abszurd szabályok vannak. (film esetén volta megengedett fuckok száma, ami felett nem férhet be egy kategóriába, meg is kerestem a wikipedia cikkben le van írva. egy fuck: 13+, két fuck: 16+. wt...h?

The modern MPAA rating system assigns a PG-13 rating if a film contains the word. The R rating is normally required if the film contains two utterances or if the word is used in a sexual context. There are exceptions to the rule that one sexual use or two non-sexual uses of "fuck" results in an R rating. In some cases, filmmakers appealed the rating because their target audience might avoid an R-rated film. Censors have been more lenient about the word in films that portray historical events.[6])

hasonló a helyzet a különböző figyelmeztetési kategóriákkal is, azt hiszem, és a LoL esetén graves szivarja volt az egyetlen, így relatíve könnyen ki lehetett venni a játékból a tobacco kategóriát.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66166) D.Va válasza kretenallat (#66165) üzenetére


D.Va
senior tag

Köszi az infót :K

Én persze értem hogy vannak ezek a korhatárok, és minden szabályozva van bennük.... Csak józan paraszt ésszel vicces hogy lehet egymást szitává lőni meg Molotovot hajítani egymás nyakába, de egy cigi grafika pl az tiltott...
Azért ez vicces nem?
:C

[ Szerkesztve ]

(#66167) mobal válasza kretenallat (#66165) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Kedvenc a német megoldás.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#66168) gtamate2 válasza qdak (#66163) üzenetére


gtamate2
veterán

Az aimware-t offold és próbáld úgy, hátha.

*Sn0w

(#66169) kretenallat válasza mobal (#66167) üzenetére


kretenallat
senior tag

ja, ez valami csodás. ha valaki azt hiszi, hogy ez segít bármin, az valószínűleg agykárosodott. persze, megy a csodálkozás, akor egy gyerek ráfog egy fegyvert valakire, mert nem érti a következményeit a tetteinek.

kb annyira hatásos, mint amennyire az amerikai pixelesítés elveszi a vonzerejét a melleknek... emberek, semmit nem tanultunk? 20 éve még nem kellett mesterségesen pixelesíteni a képeket, alapból annyi fért max egy floppyra, mégis úgy pörögtek a lemezek az osztályban, hogy egy zsugabubus megirigyelte volna...

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66170) qdak válasza gtamate2 (#66168) üzenetére


qdak
addikt

eleg jol szoktam jatszani, de nem aim ozok :(( 5+ eves steam em van
semmi extra nincs a cfg-n kivul, csak akkor csinalja ha offline + bot.cfg

autoexec: http://www28.zippyshare.com/v/5rXNnRRS/file.html

(mivel bebugolt nem tudtam belepni teammenu bol se t/ct be, de ez is honapokota megvan)teammenufix: http://www28.zippyshare.com/v/jeanaiPM/file.html

launch: -nod3d9ex -nod3d9ex1 -console -threads 4 -novid -high -noaafonts +snd_use_hrtf 0 -nosplash -nologs -gl -preload -heapsize 393216 +exec autoexec.cfg

bar ennek nem sok koze sztem

linket nem rakja be sorry

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66171) Redneck válasza qdak (#66170) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem törölj le minden szart és kezd elölről! Linkelni a link gombbal lehet lent.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66172) qdak válasza Redneck (#66171) üzenetére


qdak
addikt

tudok linkelni, be is illesztem a linket, majd nyomok 1 ok ot es semmit nem rak be, se ha oda tabolok es entert nyomok, de semmi

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66173) adise válasza qdak (#66170) üzenetére


adise
őstag

Kb 1.6bol vannak ezek a launch iptionoj? Fele nem is letezij. Aztan csodalkoznak ha szarul fut a csé

(#66174) qdak válasza adise (#66173) üzenetére


qdak
addikt

nem a cs fut szarul, hanem offline botokkal van ez a szar, h tok melle lovok es megis fejes, majd egybol ki is dob, video:

https://www.youtube.com/watch?v=KD8RPSOJnok&feature=youtu.be

amugy tok jo h mindenki csalast magyaraz, gondolom akkor nem irnak be ide...
neztem a futo dolgokat, semmi ismeretlen nem fut!

ha versengo, konnyed, kulon szerever ott semmi problema.

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66175) Redneck válasza qdak (#66174) üzenetére


Redneck
veterán

A linkelés után a videófeltöltés sem jött össze. (Ez a videó nem érhető el. Sajnáljuk.)

"de most, minden fegyver automatan fejre lo"

Ezek után nem meglepő a reakció. Szerintem nem sokan láttak ilyesmit a játékban... :N

Szerk:
Szerintem az említett botcfg kavart be.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66176) GODx válasza qdak (#66163) üzenetére


GODx
tag

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=924679208

AimFocusDecay = 0.0 a baj.

Látom megint sok az okos.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#66177) qdak válasza GODx (#66176) üzenetére


qdak
addikt

koszonom, ennyit a tobbiekrol, biztos csalok...
ugyanazt csinalja nalam mint amit linkeltel (es latom nem csak nalam nem lehet linkelni, de zt is felveszem...)

link: https://www.youtube.com/watch?v=KD8RPSOJnok

AimFocusDecay -t tegyem 0.0 ra mindehol ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66178) GODx válasza qdak (#66177) üzenetére


GODx
tag

AimFocusDecay = 0.0 -t állítsd át a BotProfileban. Mindegy mire, lényeg hogy ne 0 legyen.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#66179) qdak válasza GODx (#66178) üzenetére


qdak
addikt

koszonom a segitseget :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66180) expander


expander
senior tag

az a lenyeg, hogy "eleg jol jatszik", es "tud linkelni" :C

(#66181) kretenallat


kretenallat
senior tag

Hölgyeim és Uraim, ma este hozzunk össze egy mixet! Célozzuk meg a 8 órát és lövöldözzünk egy jót.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66182) Redneck válasza kretenallat (#66181) üzenetére


Redneck
veterán

Én is benne vagyok! :) Fent leszek Discordon.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66183) D.Va válasza kretenallat (#66181) üzenetére


D.Va
senior tag

Na benne vagyok én is. Kell egy n00b is a csapatba :P Óccsó wireless egérrel :D

Amúgy az mit takar hogy "mix" és mit kell tennem hogy ott legyek? :B

[ Szerkesztve ]

(#66184) szebe válasza D.Va (#66183) üzenetére


szebe
őstag

Ha igazan meno akarsz lenni, akkor nem wireless egerrel, hanem a rajztabladdal cs-zz! :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66185) kretenallat válasza D.Va (#66183) üzenetére


kretenallat
senior tag

fel kell jönni 8 előtt a discordunkra, küldtem üzenetben egy linket. 8 körül szétosztjuk a csapatokat aztán indul a móka.

sok elvárás nincs, de a pályákat illik ismerni. ja meg persze mikrofonod legyen.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66186) D.Va válasza szebe (#66184) üzenetére


D.Va
senior tag

Rajztáblám nincs, de egy notebook touch pad-os akciót megpróbálhatok :D

(#66187) D.Va válasza kretenallat (#66185) üzenetére


D.Va
senior tag

Köszi, beregelek!

Hát van egy pár pályát amit nem ismerek annyira velősen, de van jó pár amit csukott szemmel ismerek (a népszerűbbek, Dust, Office, Aztec, Dust1-2 stb...
Mikrofont meg megpróbálom beizzítani, rég nem használtam :P

(#66188) kretenallat válasza D.Va (#66187) üzenetére


kretenallat
senior tag

az active duty + d2 a mappool.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66189) Franklin válasza D.Va (#66187) üzenetére


Franklin
addikt

Mikrofon nélkül CSézel? Nem szoktál MM-et tolni?

(#66190) dugo_ válasza Franklin (#66189) üzenetére


dugo_
veterán

Oda nem kell. Sokan hang nélkül is eljönnek játszani, ahhoz képest a mikrofon már felesleges rongyrázás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#66191) kretenallat válasza dugo_ (#66190) üzenetére


kretenallat
senior tag

és tényleg. dugo, újfent fején találtad a szöget.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66192) D.Va válasza Franklin (#66189) üzenetére


D.Va
senior tag

Én egérrel csézek nem mikrofonnal ;] Nem tudom mi az az MM de ha a MediaMarkt, azt elég nehéz lenne tolni :P
1.6 óta nem sokat cséztem... vagyis szoktam CS:GO-zni, de csak 1-2 haverral nagy ritkán felnézünk valami szeróra baromkodni... Kijöttem a formából..., Ranked meccset talán 2x ha játszottam összesen... :DDD Nem azért mert nem szeretek CS-zni, csak meló mellett nem sok időm van... azt a keveset meg skin készítésre fordítom mostanában... :))

[ Szerkesztve ]

(#66193) Franklin válasza D.Va (#66192) üzenetére


Franklin
addikt

Hát, akkor nem biztos, hogy egy PH mix keretében kellene komolyabban visszatérned a CSGO világába... de nem akarom elvinni a kedved, csak egy vélemény :)

(#66194) D.Va válasza Franklin (#66193) üzenetére


D.Va
senior tag

Mindegy mert máshol meg a csíterek veszik el a kedvem... :P (főleg ezért nem játszom már régóta online...)

(#66195) kretenallat válasza D.Va (#66194) üzenetére


kretenallat
senior tag

azért én is javasolnám, hogy legalább deathmatchelj a délután egy adagot. hidd el, te sem éreznéd magad túl jól, ha úgy éreznéd, hogy nagyon kilógsz a csapatodból, és azért vannak nagyon erős játékosok is.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66196) D.Va válasza kretenallat (#66195) üzenetére


D.Va
senior tag

Jaja, előtte lesz 1-2 órám gyakorolni... ha meg minden kötél szakad, veszem a magozót ;]

(#66197) Redneck válasza D.Va (#66196) üzenetére


Redneck
veterán

Csak nehogy elvegyék... :))
Az MM egyébként a kompetitív matchmaking. Az a klasszikus Counter-Strike, 5on5, MR15, bombás versenymapokon.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66198) D.Va válasza Redneck (#66197) üzenetére


D.Va
senior tag

Értem, thx :))

(#66199) qdak válasza expander (#66180) üzenetére


qdak
addikt

na figyelj, ha benyomom a ***** link gombot beillesztem, amit akarok, majd nyomok egy oket es semmi nem tortenik, es nem csak nalam van, biztos en vagyok a hunyo, mint ahogy aim is van, nem szamit h a steam ra ugyanezt linkelte vki, h ez a problemaja.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66200) Redneck válasza qdak (#66199) üzenetére


Redneck
veterán

Nem hiszem hogy komolyan írták, és azon már túl vagyunk, de írtam is hogy a botcfg-vel lesz valami.

Ha csak link gombot nyomsz és beírod, nem lesz jó. Ellenben ha kijelölsz egy szöveget és akkor böksz a link gombra, a szöveghez rendeli a hivatkozást. :K

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.