Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65651) RexpecT válasza kretenallat (#65643) üzenetére


RexpecT
addikt

Jó bizony :DDD

(#65652) bager13 válasza kretenallat (#65648) üzenetére


bager13
aktív tag

Azért szerintem sokan túl komolyan veszitek az MM-et. Én az ismerősökkel általában úgy játszom, hogy közben iszom. Elbaromkodunk néha vesztünk, néha nyerünk, de nem is ez a lényeg, hanem a hangulat. Persze kinek mi... Azért az elég nagy elvárás, hogy csak akkor üljön le egy ember játszani , ha 100%-ot tud nyújtani. Ismerőseim 90%-ka munka után fáradtam veti bele magát egy kis lövöldözésbe.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#65653) szebe válasza bager13 (#65652) üzenetére


szebe
őstag

Maximálisan egyetértek azzal, hogy túl komolyan van véve az MM. Nem azt mondom, hogy leszarom, de sokkal lazábban veszem, mint amikor mondjuk valami kvalira megyünk.

Ezért most biztos kapok, de szerintem az MM a csgo publicja.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#65654) vzsryl válasza szebe (#65653) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Ezért most biztos kapok, de szerintem az MM a csgo publicja."

Ez elég egyértelmű volt eddig is.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#65655) szebe válasza vzsryl (#65654) üzenetére


szebe
őstag

Csak páran akkora e-penis méregetést rendeznek a rankosdiból, hogy lehet nem fog nekik jólesni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#65656) vzsryl válasza szebe (#65655) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ostobák mindig voltak/vannak/lesznek.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#65657) lemusz


lemusz
addikt

Még mielőtt itt keresztbe políroznátok egymás fegyverét azért annyit hozzátennék, hogy általában azok sírnak a rankok ellen, akik vértizzadva se bírják magukat globálba lőni, meg ott maradni. :P

(#65658) vzsryl válasza lemusz (#65657) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Még mielőtt beállsz az előző hozzászólásom táborába azért annyit hozzátennék, hogy szebe global, én meg nem azért játszom szinte csak MGE-LE haverokkal/barátokkal, mert global akarok lenni. Konkrétan direkt kerülöm a ranghajhász, global ismerősöket már.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#65659) szebe válasza lemusz (#65657) üzenetére


szebe
őstag

Amúgy nem csak a rankok miatt van sírás, hanem a ruszkik/törökök/akárkik miatt is.
Ha értelmesen akarsz játszani, keresel pár embert, akikkel mindig össze tudtok dobni egy mixet.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#65660) bager13 válasza szebe (#65653) üzenetére


bager13
aktív tag

Én is azt gondolom, hogy aki komolyabban szeretne foglalkozni a játékkal annak nem az MM-ben kéne ”bizonyítania”. Van nem egy nem kettő aleternatia erre. Ez a rendszer inkább a magamfajta ”öreg", lassú, gyengébb képeségekkel rendelkező játékosoknak teszi élvezhezőbbé az egészet. Sajnos sokan rosszul fogják meg a lényegét és csak a ranghajhászással foglalkoznak. Én nem vagyok global és soha nem is leszek( látom a korlátaimat), kövezzetek meg , de nem is vágyom rá. :)

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#65662) 30z.Samu válasza bager13 (#65660) üzenetére


30z.Samu
félisten

Dettó! Engem nem érdekel, ha nem leszek Global, de azért érzem, hogy egy kis gyakorlással a Nova 3 vagy a Nova Master reálisnak tűnik. Jelenleg SE vagyok és remélem hamarosan kikerülök a Silver-ek közül, mert már kicsit unom a tizenéveseket a játékban, akik nem tisztelnek se Istent se embert és mindenkit hibásnak tartanak, csak magukat nem. Oké, ehhez nem kell tizenévesnek lenni, csak a Silver rangban többségben tizenéveseket fogok ki. Több ismerősöm mondta, hogy Nova környékén már normálisabb emberek vannak, Ők már nagyjából értik is a játék lényegét. Tudom, hogy van hova fejlődni és igyekszem ennek érdekében tenni, amit kell. Viszont személy szerint magamban nem látom azt, hogy képes lennék Global-ig menetelni.

Sic Parvis Magna

(#65663) D.Va


D.Va
senior tag

Üdv!

Új skinekkel jelentkezem :))

Az egyik az előző 2 Fast 2 Furious skin-nek a módosított változata (itt most lecseréltem a markolatot és a Skyline autó grafika helyére egy egyszerű mintát tettem)

A másik skin-t meg nem terveztem, ez csak egy hirtelen jött ötlet volt amit nem volt nehéz összedobni, elég egyszerű, nem is az volt a cél hogy lenyomjam vele a Hyper Beast-et...
Ez csak egy ilyen "troll" skin... ;] :P

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#65664) 30z.Samu válasza D.Va (#65663) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tök jók. :)

Sic Parvis Magna

(#65665) kretenallat válasza D.Va (#65663) üzenetére


kretenallat
senior tag

Ezek már jobban bejönnek nekem is!

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65666) shaddy1027


shaddy1027
tag

cs_summit legjobb videója :C

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#65667) lemusz válasza D.Va (#65663) üzenetére


lemusz
addikt

Második tetszik, bár nem tudom low shader mellett a fekete nem tűnne-e rajta inkább szürkének.

(#65668) KisTücsök válasza D.Va (#65663) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az a második nagyon király. :) Az F&F-en a markolat nem jött be nekem múltkor, most már tetszik az is.

(#65669) D.Va


D.Va
senior tag

Köszi mindenkinek :))

lemusz:

Hát low shaderrel nem próbáltam, sőt az a baj hogy a skineket játékban nem tudom kipróbálni, csak abban a gagyi "workbench"-ben ami elég fapados, a Valve igazán belerakhatna pár egyéb opciót és fegyvernézetet, esetleg állítható bevilágítást, így néha találomra dolgozik az ember... Azt tudom hogy pl 100% feketét és 100% fehéret nem szabad használni mert az bugzik a shaderekkel...

Csak tört játékban lehetne a skineket játék közben kipróbálni hogy tényleg milyen, pl sötétben vagy napfényben, de amiket találtam leírásokat hogy hogy lehet a skin-t berakni a játékba... bonyolult, egy órát elcsesztem, de nem sikerült a leírás alapján sem, sőt még a tört játék se indult el... Ráadásul azt írják ha jól csinál az ember mindent akkor sem mindig működik a behackel-t skin... Szóval inkább nem szenvedek, marad a fapados workbench. :P
Pedig jobb lenne játék közben lopott képeket használni néha...

(#65670) had423 válasza shaddy1027 (#65666) üzenetére


had423
aktív tag

:C Tetszett.

(#65671) mobal válasza vzsryl (#65658) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez kamu, Novával is szoktál jásztani... :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#65672) 30z.Samu válasza D.Va (#65669) üzenetére


30z.Samu
félisten

És ezeket megpróbálod belerakatni a játékba? :) A másodikra szerintem vevő lennék. :)

Sic Parvis Magna

(#65673) Vanir válasza 30z.Samu (#65672) üzenetére


Vanir
veterán

Semmi esélyt nem látok rá, hogy bekerüljön tbh.

(#65674) kretenallat válasza D.Va (#65669) üzenetére


kretenallat
senior tag

én eddig komolyan azt hittem, hogy bármikor, simán egy kattintással meg tudja nézni az ember a skinjét a játékban. wth.

amúgy ilyen kvázi egyszínű skint relatíve keveset látni a játékban (bár lehet, hogy nem véletlenül), nem lenne rossz, ha bekerülne pár. plusz humoros skin se sok van, egy ilyen kicsit vidámabb simán elférne.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65675) D.Va válasza 30z.Samu (#65672) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát ezek már fel van töltve a workshop-ba, innen már csak a szerencsén múlik hogy bekerülnek-e... A VALVE választja ki hogy milyen skint raknak a ládába, és hogy ők mit találnak jónak épp, azt senki sem tudja... Néha gagyi skineket is beleraknak amiken alig van 100 YES VOTE...
De az hogy bármilyen skin bekerül, az kb olyan mint megnyerni az ötös lottót... Láttam olyat aki csinált már 300 skin-t és egyet sem választottak be azokból. (bár tény hogy egyik se volt extra, csak sallangos szokásos random minták...)
Én azért próbálok valami újat, szokatlant csinálni, aztán az vagy bejön vagy nem... Próbálok nem a tömeg után menni valamilyen szinten, mert már 100.000 skin van a workbench-be feltöltve, (naponta 100-200 új skin), szóval elég nehéz kitűnni a tömegből egy újabb tucat-skinnel, vagy egy ezredik Asiimov koppintással..., és nagyon sok hasonló random mintájú skin van...
Az én komolyabb, bonyolultabb skin-eim még ezután jönnek, ezek még csak próbálgatások, meg kell még tanulnom a photoshopban is ezt azt... :))
Lesz még pár poénosabb jellegű skin a jövőben is...

(#65676) D.Va válasza kretenallat (#65674) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát jó is lenne ha csak úgy simán ki lehetne próbálni a skineket... Tuti hogy azért nincs ilyen mód a játékban a skin készítőknek, mert ha lenne akkor már gondolom könnyen mindenki be tudná hackelni a játékba bármilyen skin-t, és így összeomlana a skin tőzsde... :U

Igen, kevés a poénos meg a trollkodós, skin, nekem van pár olyan ötletem, még de azok már bonyolultabb grafikák lesznek... :P

(#65677) Redneck válasza kretenallat (#65674) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is bejönnek és én is ebben a hitben voltam. Hol vannak már a banán gránátos idők? :DD

A második tetszik, az utóbbi időben tényleg nem volt egyszerű skin. A sok tiritarka meg neonfos színű megy, elvétve akad egy-két normálisabb, de amúgy unalmasak. :(((

Így tovább -RARA-, valósítsd meg az ötleteidet!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65678) kretenallat válasza Redneck (#65677) üzenetére


kretenallat
senior tag

meg a pisztráng kés? :D na most gondolj bele, mekkora pénzeket akaszthatna a valve egy pisztráng késsel. pláne egy FADE pisztránggal... omg. (egy kis lillafüredi szivárványos pisztráng, jáááj.)

amúgy -Rara- kitartása szerintem nagyon frankó, eleinte elég sok negatív komment volt, most mégis itt van és jönnek az újabb ötletek, átdolgozások stb. Abban az egyben nem vagyok teljesen biztos, hogy megéri-e ez neki. Azt talán már linkeltem korábban, hogy a dotás skinmakerek nem éppek pozitívak a jövővel kapcsolatban és ők pár évvel előttünk járnak a sztoriban. remélem a csgos modell a pénzügyekre megmarad valami átláthatóbbnak és tisztességesebbnek.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65679) D.Va válasza kretenallat (#65678) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát most még abszolút nem éri meg... :DDD

Egyelőre csak rámegy egy csomó időm, és 1 forintot se kapok... Akkor éri majd meg ha belekerül pár skin-em a ládákba, akkor minden ládanyitásnál a kulcs árából valamennyit megkapok majd... Minél több kulcsnál az én skinemet dobja majd a rendszer annál többet kapok, de lehet hogy csak nagyon kevés jön be belőle, de lehet hogy nagyon sok... (Ha igaz akkor a Hyper Beast skinekkel eddig kb 60-80 ezer DOLLÁR-t keresett a készítője... :C :Y

Hát kíváncsi vagyok... az idei évet végig nyomom skinezéssel (bár időm nem sok van mert minden nap 12 órát melózok...), aztán ha egy skin se kerül be akkor nem ölök bele több időt... Elég szerencsejáték a dolog... csak erre nem a pénzem hanem az időm megy rá. :P

[ Szerkesztve ]

(#65680) kretenallat válasza D.Va (#65679) üzenetére


kretenallat
senior tag

pont erről beszéltem, Rara, hogy a beszámolók alapján nem olyan egyértelmű már a dolog, hogy ha bekerülnek a skinjeid, akkor hú de megérte. majd ha hazamentem, részletezem.

plusz nem számít, hogy mennyi ládából esik konkrétan a te skined.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65681) D.Va válasza kretenallat (#65680) üzenetére


D.Va
senior tag

Na ezekről az infókról semmit sem tudok... :N

(#65682) kretenallat válasza D.Va (#65681) üzenetére


kretenallat
senior tag

Mindent leírni hosszú lenne, de legalább megtaláltam a topikot.

The Dota 2 workshop and its ecosystem are dying: here's why

Nem csak a posztot érdemes elolvasni, a hozzászólások közt rengeteg alkotó leteszi a maga két forintját, több olyan is, aki már felhagyott a dologgal, mivel ellehetetlenítették.

Csak annyit szeretnék, hogy minél jobb képet tudj alkotni a helyzetről, mielőtt belemászol a dologba, lehet, hogy az ablakon dobod ki az idődet. Persze azt remélem, hogy még mindig megéri foglalkozni ezzel, de nem így jött le nekem.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65683) gyurkikrisz válasza kretenallat (#65682) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

CS:GO != Dota 2

"The CS:GO Workshop is still being run (and monetized) successfully without any cuts to artist revenue, and in fact, those artists have typically always earned more than Dota’s."

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#65684) Redneck válasza kretenallat (#65682) üzenetére


Redneck
veterán

Nem akarok belekavarni, de nekem úgy jött le eddig hogy elsősorban hobbiból csinálja. :) Ha nem így van akkor persze releváns az infó.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65685) kretenallat válasza Redneck (#65684) üzenetére


kretenallat
senior tag

"Akkor éri majd meg ha belekerül pár skin-em a ládákba, akkor minden ládanyitásnál a kulcs árából valamennyit megkapok majd..."

Arról beszél, hogy mikor érné meg neki, emiatt gondoltam, hogy nem árt képben lenni a helyzettel.

gyurkikrisz: tudom, hogy nem ugyanaz, de a jogi és pénzügyi háttér ugyanannak a cégnek a kezében van, így azért akadhatnak átfedések. persze, ha van info, ami pontosabban leírja a CSGO-s helyzetet, az felülírja a dotából származó infot. nekem nincs ilyen infom.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65686) Redneck válasza kretenallat (#65685) üzenetére


Redneck
veterán

Ezen hozzászólás felett elsiklottam. Valamiért még régebbről is úgy volt meg hogy csak hobbiból csinálja. Elnézést, benéztem! :)

Kívánom hogy sok sikered legyen valamelyik skineddel -RARA-!

Vicces skin ötlet: "Magyar kolbász, magyar skill" skin. Remélem van itt olyan csés aki emlékszik még arra a videóra. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65687) sss válasza Redneck (#65686) üzenetére


sss
senior tag

Ahol a fop-féle gyémánt(?) tunk sem segít?

(#65688) Redneck válasza sss (#65687) üzenetére


Redneck
veterán

A jelenetekben szereplőkön semmi sem segített. :DD Volt benne pár hatalmas miss, és kellemetlen szituációk. Valami régi vinyómon talán megvan, de megkérdezek pár érintettet is, hátha megőrizték azt a gyöngyszemet! :)

Igaziból pár régi CS videót keresek:
TWWLI: The Way We Like It (régi, 1.3-1.5 közötti)
Toop Players sorozat (szintén 1.3 körüli)
Egy zseniálisan megvágott magyar fragmovie, sok scout és deagle killel. Tool - Schism számra készült, az egyik legjobb amit valaha láttam. A címét sajnos nem tudom, de nekem az A MOVIE.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65689) sss válasza Redneck (#65688) üzenetére


sss
senior tag

Valahol nekem is megvan. Akkor volt benne ez a szöveg, amikor kodiaknak nem sikerült hátba lőni a terroristát... aki épp rakta le a bombát cbble-n.

(#65690) kretenallat válasza Redneck (#65688) üzenetére


kretenallat
senior tag

twwli meg a toop players pár része megvan a másik vinyómon, ha még működik, akkor nemsokára meg tudom osztani, amikor összerakom az új gépet.

fragmoviekból volt jópár hátborzongatós nekem, egyik kedvenc a hard clan movie, editek közül viszont számomra a maul volt anno a top. (meg q3 badge moviek.)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65691) Redneck válasza kretenallat (#65690) üzenetére


Redneck
veterán

Ha megtennéd hogy megosztod megköszönöm! :R Jó kis videók voltak. A magyar movie ha jól emlkszem SuRpRiSe fragmovieja volt. Zseniális vágást hozott össze, nem lehetett egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65692) Franklin válasza kretenallat (#65690) üzenetére


Franklin
addikt

Ha már fragmoviek: megvan valakinek az az Earthquake movie (talán a 6-os), ami egy Kai Tracid számmal kezdődik, ezt mondják benne: "Listen carefully... as I introduce you to a world like no other"

Még szegény Feworkh (RIP) csinálta. Több játék is szerepel benne CS, Q3, Warcraft3, UT2003, Starcraft is, mert WCG selejtező is volt egyben.

Maga a LAN a Vasúttörténeti múzeumban volt.

Youtube-on sajnos esélytelen megtalálni, mert earthquake szóra keresve földrengéses videókat hoz, nem LAN partikat :D

(#65693) D.Va


D.Va
senior tag

Fú... hát köszi az infót mindenkitől... :R

kretenallat:

Az egy elég jó kis link, beleolvastam a kommentekbe is... Dota-nál eléggé félrecsúsztak a dolgok..., nem értem hogy miért jó ez a VALVE-nak... így is annyit keresnek a workshop artistok munkájából hogy iszonyat... és így is alig adtak egy kis százalékot az alkotóknak, de azért ők még jobban meg*opatják a saját content gyártóikat... Good job... :C Ezt oszt a jó hozzáállás... :W

Azért ahogy nekem lejött, CS-nél nem ennyire gáz a helyzet... vagyis de, abból a szempontból hogy itt sokkal több alkotás készül és sokkal kisebb az esélye hogy bekerül az alkotás a hivatalos tartalomba...

Hát még idén én próbálkozok, aztán reménykedünk hogy 1-2 skin bekerül... Kíváncsi vagyok mert sehol nem láttam még pontos infót hogy mennyi pénz jön be átlagosan a skinekből.
Ahogy látom, DOTA-nál sokan teljes állásban ebből éltek meg. (Bár ott ha valaki már közepes minőségű munkát végzett akkor tuti hogy bekerült a játékba.) Ebben persze az is kérdés hogy ki és hol lakott... Mert hát USA-ban és magyarországon nem ugyan az az emberek fizetési átlaga... Tehát ha valaki pl németországban nem él meg belőle, lehet hogy itthon simán... Hisz ott egy német államporgálnak az átlagbér 1 milla, itthon meg 150 ezer Ft... Én is itt körül vergődöm... Így hát sok veszteni valóm nincs, bármi történik ettől a csak jobb lehet, rosszabb nem...

Egyébként valamilyen szinten hobbi is a dolog, illetve közben folyamatosan tanulok és képzem magam a 3D/2D grafikai programokban, ha elég jó szintre fejlődök, akkor talán lehet ez lesz egyszer az új főállásom is akár egy játékstudióban pl... De az még messze van, főleg hogy napi 12 óra gályázás mellett nem sok energiám marad skinezésre, tanulásra... Ördögi kör ez.. Kéne vagy 2 év teljes szabadság hogy profi szintre fejlesszem magam ebben a grafikázásban... Bár az a helyzet hogy papíron sokkal jobban megy a rajzolás...

Itt egy kép amit 10 éve rajzoltam egy egyszerű olcsó rotringgal papírra... :P
Nem profi munka de hát ez is csak egy hobbi volt a sok közül, sosem tanultam rajzolást iskolában... (mondjuk ezt kár tanítani sztem, ezt gyakorolni kell és annyi, ezt felesleges tanítani, de ez az én véleményem, ez öntanulós műfaj...) Amúgy ez az utolsó művem, azóta se volt ceruza a kezemben... :D

Kéne már vennem egy rajztáblát az sokat segítene, csak az egy havi fizetésem... :U

[ Szerkesztve ]

(#65694) D.Va


D.Va
senior tag

[link]

Na meg ilyen skin készítők mellett nehéz is labdába rúgni, aki konkrétan nem kis Hoollywood-i filmsztárral reklámoztatja a saját skinjeit...
Mondjuk elismerem hogy jó skineket csinál, és sok munka van bennük, de ez a videó most kiverte nálam a biztosítékot...
:Y
___
Közben most látom hogy az előbb rossz képet tallóztam csak már nem tudom javítani, ezt kartam mellékelni... Ez is egy 10 éves régi alkotás... :))

___
Gondoltam már rá hogy oldalnézetből kinyomtatok egy fegyver körvanalat egy üres papírra, megrajzolom oldalnézetből a skin-t kézzel grafittal, beszkennelem, és rászerkesztem PC-n egy fegyverre... nem tudom készült-e már így skin, de majd lehet teszek egy próbát egy ilyen hand-made skinnel... :U

[ Szerkesztve ]

(#65695) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hát skacok! Tegnap annyi csalóba futottunk bele a srácokkal, mint máskor egy hónap alatt. Visszanéztük a meccseket és tisztán látszott, hogy WH-ztak, tudták hol vagyunk. De meccs közben is egyértelmű volt 1-2 embernél, hogy nem játszik tisztán. Nem értem miért kell elcseszni mások játékát.

Sic Parvis Magna

(#65696) Szeszkazán válasza 30z.Samu (#65695) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Borzasztóan rengeteg lett a csaló, valami nem kerek nagyon..

(#65697) kretenallat válasza D.Va (#65694) üzenetére


kretenallat
senior tag

Bekerült ebből a kollekcióból bármi a játékba?

Amúgy szerintem hatalmas ötlet ez a ceruzával megrajzolás, valami olyasmi lehetne a végeredmény, mint az X-ray M4A4, csak legyen kellőképpen rajzos stílusú. A helyedben mondjuk nem M4el kezdeném, de ez csak saját vélemény, hanem a kevésbé népszerű fegyverek valamelyikével, amin jól mutatni ez a technika. A lényeg az, hogy egy skined bekerüljön a játékba, akkor már bent vagy. Aztán lehet bővíteni azok felé, amikre mindenki utazik (sztem kb AK, AWP, M4A1, M4A4, Deagle, USP, Glock a sorrend az elején. Gondolom fel fog jönni az UMP is melléjük hamarosan, ha továbbra sem nerfelik...)

A rajzaid tetszenek, de azzal nem értek egyet, hogy ne lenne ezt érdemes tanítani. Én jártam rajz fakultációra is a normál órák mellé és elég sokat segített, a tanácsok mellett azzal is, hogy tapasztalt alkotótól kaphattál kritikát, plusz kellett olyat is rajzolni, ami magadtól nem biztos, hogy érdekelt volna. (És a munka világa is ilyen...) Nem azt mondom, hogy ne lehetne valaki világbajnok grafikus képzés nélkül, de van értelme a rajzórának.

Franklin: Sajnos ez az earthquake movie szerintem nincs meg, tudom, hogy van EQ moviem, de sztem nem ez.

Samu: Pár hónapja még azt hittem, hogy durva a helyzet, aztán megmutatta a CSGO, hogy ez még csak a kezdet volt. Mostanában kb. úgy néz ki, hogy a bukott meccsek kétharmadát csaló miatt vesztettük el. Amikor meg nincs csaló néha olyan gyalulások mennek... Vicces módon sokkal nyugodtabb vagyok, mióta egy rakás csalóba futok bele MM-en. Nem kell aggódni, hogy jól megy-e aznap vagy sem, mert nem ezen múlik a meccs. :D Egyébként hogy miért csinálják? Hát az MM szinten aki ragehackel, az azért csinálja, hogy figyelmet kapjon. Ezért nem szeretem, amikor elkezdenek hozzájuk folyamatosan beszélni, kérdezgetni, hogy miért csinálják... Pontosan azt adják meg neki, amit akar, így nem is lesz vége. Aki meg megpróbálja finoman használni, az általában megkeresedett lúzer, aki megmagyarázta magának, hogy nem ő béna, hanem MINDENKI csal, aki jobb nála. (Kedvencem, amikor harmadik körben már megy a toggle. Srác bemondta nekünk, hogy bekapcsolt egy wallhacket, mert az ellenfél csal. Még egy buyroundunk nem volt, csak szétfutottak minket SMG-vel, erre tuti csalnak... Na ez a hugyagyú minden meccsen csalni fog, mert semmi keresnivalója nincs az akkori LE-LEM szintemen, mindig jobbak lesznek nála, ezért mindig csalni is fog. Soha nem ér véget.)

Szeszkazán: ha lehet reménykedni, és hinni a reddites mindentudóknak, akkor a valve stratégiaváltása miatt most egy darabig marad is ez a helyzet. Elvileg most stratégiaváltás van, az eddigi követő magatartás helyett AI fejlesztés megy, ami adott kódtól függetlenül tudja szűrni a csalásokat, de ez nem kis időt és energiát emészt fel, így gondolom még az eddiginél is kevesebb idő megy a korábbi anticheat fejlesztésébe. Ha minden igaz, akkor a fejlesztés alatt álló AI egyelőre csak az overwatchba dobálja be a gyanús eseteket, nem osztogat banokat önállóan.

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65698) lemusz válasza kretenallat (#65697) üzenetére


lemusz
addikt

A minap úgy kezdtem a meccset, hogy első körben két szép egygolyós fejes, második körben meg SMG-vel túrtam szét a faszit füstön át. Ezt a két dolgot így egymás után már nem bírta bevenni a gyomra, farkast kiáltott és kapcsolta a szarjait... és érted még nekem van rossz érzésem utána, mert mi van ha nem kezdek be így, mi van ha nem túrom el füstön át? Szent meggyőződése volt, hogy csalok. Lehet másképp alakult volna az egész meccs, ha nem adja be füstön át...

(#65699) 30z.Samu válasza lemusz (#65698) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nehogy már Te érezd magad szarul, mert mákod volt/jobb vagy nála, Ő meg csalt. :D Utolsó meccsünkön a másik csapat az első félidőben azt se tudta milyen rendezvényen van. Térfél csere után pedig hirtelen feljavult a játékuk és azt is tudták csodával határos módon hol camp-elünk. :U

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#65700) Szeszkazán válasza kretenallat (#65697) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Remélem hamarosan előkerül a szép nagy BANNHAMMER és agyon vágja ezt a sok csalót.
Valahogy mindig megtáltosodnak 6-7 vesztett kör után.
A kedvencem az amikor nyomok 2 mecset egymás után , simán lehet lőni őket erre a harmadik meccsre eltűnik az adott játékosok feje meg egy tárat is lőhetsz bele nem zavarja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.