Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54601) RECSKA válasza edgR (#54600) üzenetére


RECSKA
veterán

XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#54602) mepet válasza edgR (#54600) üzenetére


mepet
addikt

Én is simán benéztem a mikrókat. :B

Ki is fejtettem az egyik kapcsolódó topicban, hogy mennyire gáz, hogy a multimilliomosok úgy lejmolnak egy termék piacra dobásához.

(#54603) wjbhbdux válasza lemusz (#54594) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A barátok köztöt 3x annyian nézik mint ezt, de a 2. hétre javult kicsit a nézettsége, egy ideig még fogják hagyni futni ha nem kerül nekik sokba a gyártás.

/s

(#54604) purechill


purechill
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani stereo fejhallgatóhoz (HyperX Cloud) hangbeállítást, amivel a lépéseket jól meglehet hallani?
Előre köszönöm! :)

(#54605) vzsryl válasza purechill (#54604) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Helyezd el megfelelően a fejeden, és adj rá elegendő hangerőt. Ezen kívül minden más felesleges.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#54606) PAtr0n válasza had423 (#54589) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor jól van... Tegnap volt pár rendes köröm, durvább lag nélkül, úgy látszik ezzel együtt kell élni, ahogy olvasom másnál is. Köszi.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#54607) maximilian4 válasza Shkiz0 (#54593) üzenetére


maximilian4
addikt

Tegnap ugyanez nekünk is. 3-4 körön át szinte mozogni nem tudtunk. Érdekes módon az ellenfél csapat tudott...és mindez 12-12-nél retek "bozgor"-ozó románok ellen. Utána meg örültek h nyertek. Nem csodálom, mert infernon t-be hoztuk vissza 12-6-ról. Másik meg, csalók, csalók és csalók...még mindig, sőt egyre több. Végre hosszú idő után volt egy nap hogy mindenki ráért játszani és boldogok voltunk. Erre 6 meccsből 5 meccsen csalók ellen. Visszanéztem a meccseket, olyan pofátlan kulturálatlanul wh-ztak...Aztán írja az ember neki h "stop it pls" vagy valami és nevet, meg írja h cry. Persze h cry, végre tudunk játszani, erre ilyen csicskákkal dob össze a gép. Mindannyian olyan lehangoltak voltunk és arra jutottunk h lassan már oda jutott a játék, hogy nem érdemes vele játszani. A fejlesztő meg persze továbbra sem csinál semmit, mert amit most csinálnak az még mindig egyenlő a nullával. Bocs h megint leírom, de lassan minden nap ez megy és úgy lehangolt minket.

Maxi

(#54608) GabN73 válasza maximilian4 (#54607) üzenetére


GabN73
addikt

Nemsokára jön a nyári banhullám + majd megint mindenki lem meg supreme lesz ;] ;]

(#54609) maximilian4 válasza GabN73 (#54608) üzenetére


maximilian4
addikt

Most 2 év kihagyás után ledobott silver 4-be, 1 hét alatt feltornáztam duplakalára, de mióta csak csalókkal játszunk szinta tegnapra ledobott nova 4-be... :D
Én már úgy játszok h nem érdekel az egész rank, csak lennének normális ellenfelek, akik csalás helyett legalább játzsani akarnának. Mert így normális ember számára nem élvezet a játék. Se nekik (ha normális emberek lennének), nekünk meg végképp.

Maxi

(#54610) GabN73 válasza maximilian4 (#54609) üzenetére


GabN73
addikt

Én még mindig a Prime acc aktiválását várom, hátha megváltó lesz :U

(#54611) vzsryl válasza GabN73 (#54610) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ugyanazok az emberek fognak játszani, mint előtte, max. kevesebb accounttal tolják. A játékon az segítene, ha minden hülyét egy hülyeségért pofán vágna egy PC-ből kiugró boxkesztyűs robotkar. A robotkar jelenléte nélkül pedig nem lehetne elindítani a játékot, tehát hardverkulcsként működne.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#54612) csurenzoo válasza vzsryl (#54611) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

A gémer székekbe be van már építve az análintruder, ha valaki csalás miatt lebannolnak a szék érzékeli és beindítja a szerkezetet. ;]

(#54613) Gemil


Gemil
tag

Sziasztok!

Az első klippem. Nem tudom miért ilyen szemcsés, feljebb kellene venni a felbontást vagy más lehet a gond?

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#54614) Vanir válasza Gemil (#54613) üzenetére


Vanir
veterán

Bitrátát told az égbe.

(#54615) maximilian4 válasza csurenzoo (#54612) üzenetére


maximilian4
addikt

Már akkor be kéne indulni az análintrudernek, mikor az illető magát a tevékenységet megkezdi. Látod h valaki több száz órát eljátszik mire a ban-t megkapja, ha megkapja (szégyen).

Maxi

(#54616) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Valaki nézi az ELeuge-t ? Ha igen, akkor másnap is feltűnt, hogy hazed (CLG, a szakállas faszi) két egérpadot használ ? Egy SS QCK mini és alatta valamilyen Razer :D Ez most mi ? :D

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54617) Vanir válasza Gentlelelele (#54616) üzenetére


Vanir
veterán

Extra padding. :) Sokan csinálják ezt.

(#54618) maximilian4 válasza Vanir (#54617) üzenetére


maximilian4
addikt

Van valami értelme?

Maxi

(#54619) Vanir válasza maximilian4 (#54618) üzenetére


Vanir
veterán

Mutogathatod, hogy mennyi márkát képviselsz. :DDD Amúgy puhább lesz az alátámasztás, ergo a csukló valami nagyon minimálisan kevésbé terhelődik.

(#54620) dugo_


dugo_
veterán

Dat feel, amikor az ember jobb híján már se MM-et, se Faceit-et nem játszik a sok féreg miatt, erre kiderül, hogy a külön szerverre szervezett 10-es mixelgetést követő egy héten belül már OW/VAC ban-os az azon résztvevők 20%-a is... :U

(#54621) #07331584 válasza dugo_ (#54620) üzenetére


#07331584
törölt tag

Az azért már kömény...borzalmas, hogy mivé vált a játék. Aki tizes mixen kvázi haveri alapon játszik...az miért? Megkérdezted tőlük?

(#54622) dugo_ válasza #07331584 (#54621) üzenetére


dugo_
veterán

Nem volt közvetlen ismerős ez a kettő. Szerencsére, hiszen így csak utólag tudtam meg, hogy a jópár DMG-LEM között nem véletlenül egy Nova volt az ellenfél top fraggere... :D Legalább nem idegesítettem magam rajta, azt hittem csak szimplán nem egy ligában játszunk.

Mindkettő ilyen 1500+ órás több száz ismerőssel. Nekem égne a pofám, legalább valami eldobható accot regelne be a szerencsétlen.

[ Szerkesztve ]

(#54623) Mclovin


Mclovin
senior tag

(#54624) phenomHUN válasza Mclovin (#54623) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ez lófütty, nem kráncs! :N ;]

(#54625) lkksioskdl3 válasza Mclovin (#54623) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Miért guggol olyan furcsán? nincs átmenet a két állapot között.

(#54626) regener válasza lkksioskdl3 (#54625) üzenetére


regener
veterán

demo, 32 tick

(#54627) Vanir


Vanir
veterán

Három men

Nyár végén újítok gépet, és végre nem három pixelt fogok streamelni... :DDD

(#54628) Fr3eWar válasza gtamate2 (#54536) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Szia, én is Cloud-ot használok, sima nem II.

Ha tesztelem Windowsban a mikrofont, akkor kristály tiszta a rögzített hang.

Cs-ben viszont van egy alapbúgás mellette, legalábbis én azt hallom, ha Voice_loopback engedélyezve van.

Cs-ben is, és win driverben is kb 50%-osra van állítva a jelszint, így viszonylag halk a búgás de van, és vannak játékosok, akiknél semmi háttérzajt nem hallok át (ők hogy csinálják?).
Van valami beállítás amin átsiklottam?

(#54629) gtamate2 válasza Fr3eWar (#54628) üzenetére


gtamate2
veterán

Akkor valami beállítás lesz a gond, nincs véletlenül +gain adva rá windowsban?
De itt egy kép a beállításaimról:[kép] (szintén cloud 1.)

*Sn0w

(#54630) mepet válasza Mclovin (#54623) üzenetére


mepet
addikt

Szép munka polarmaci! :K

(#54631) BMS


BMS
őstag

hali

a cloud és a cloud 2 füles között mi a különbség?
mert fizukor tervezek venni egyet max 25k-ért(remélem annyiért már lehet jót kapni)
esetleg ha valaki tudna ajánlani ami neki bevállt azt megköszönném

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#54632) RECSKA válasza BMS (#54631) üzenetére


RECSKA
veterán

Usb-s hangkartya. De nagyon halk vele. Ajanlok egy sb z-t melle. ( cloud2 es 9h van otthon )

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#54633) Mclovin válasza Mclovin (#54623) üzenetére


Mclovin
senior tag

Ejj deathnotices megint kimaradt, tudtam, vmi hiányzik. :U Amúgy a harmadiknak kakasban el kellett volna lőnie. Csak ugye az első kettő az enemy teamben boostolta a többit (ketten lőttek vagy 65-t), másik 3 full világtalan volt. ;] Köszi az észrevételeket!

[ Szerkesztve ]

(#54634) Zomb€€ válasza Mclovin (#54623) üzenetére


Zomb€€
őstag

Jah ez kemeny volt. Remenykedtem, de megmondom oszinten nem hittem benne... :U ;]

Amugy visszaneztem a sracot, es - sajnos - legitnek tunt. Tipikusan az a jelenseg mikor neki mindent beadott

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#54635) vzsryl válasza Zomb€€ (#54634) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Amugy visszaneztem a sracot, es - sajnos - legitnek tunt. Tipikusan az a jelenseg mikor neki mindent beadott"

Na, ilyen hsz-t se láttam még tőled. ;]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#54636) lkksioskdl3 válasza regener (#54626) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

köszi :)

(#54637) Zomb€€ válasza vzsryl (#54635) üzenetére


Zomb€€
őstag

Hidd el sokszor irnam szivesebben ezt :U

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#54638) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Tegnap mainen nagyon rekteltunk egy magyar premadet. 16-3 lett a vege, en meg 24-5-be lottem magam. Amikor adja...

Ez az elso korben esett meg, azt hittem epp toljak be A-t, annyira meglepodtem, hogy ijedtemben kiosztottam 3 fejest ;]
Demo tickrate szanalmas, elofordulhat, hogy a masodikat is fejbelottem volna insta, csak megmentette a repulo glock, lol

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#54639) Mclovin válasza Zomb€€ (#54638) üzenetére


Mclovin
senior tag

Egyik mintha Gentle lett volna ;]

(#54640) Fr3eWar válasza gtamate2 (#54629) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Hazamegyek ránézek, köszi a képet.

(#54641) Zomb€€ válasza Mclovin (#54639) üzenetére


Zomb€€
őstag

Jah, az ez volt... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#54642) 1m1s válasza Zomb€€ (#54638) üzenetére


1m1s
tag

Pont néztem az ellenfeled streamjét twitch-en (Random kattintottam rá).Megkérdezhetem, hogy miért volt akkora arcod egész meccs alatt?

(#54643) dugo_ válasza 1m1s (#54642) üzenetére


dugo_
veterán

(#54644) Xero válasza 1m1s (#54642) üzenetére


Xero
nagyúr

Veleszületett rendellenesség. Mindig az. ;]

(#54645) maximilian4 válasza Zomb€€ (#54638) üzenetére


maximilian4
addikt

Kicsit off: Ilyen jeleneteket h tudok kivágni a meccsből? Sajnos eekhez a dolgokhoz nagyon nem értek. Gondolom kezdem azzal hogy letöltöm a játékban az adott meccsett. Utána?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#54646) Vanir válasza maximilian4 (#54645) üzenetére


Vanir
veterán

Fraps / OBS / shadowplay, vagy bármi más videófelvevő, esetleg a játék in-game rögzítője egy kis VDUB-bal megfűszerezve. Gugli és yutyub a barátod, ezernyi tutorial van.

(#54647) maximilian4 válasza Vanir (#54646) üzenetére


maximilian4
addikt

Simán mikor elindítom a letöltött demót a játékban közben fel tudom venni pl. frap-szel? Az yolo, köszi.

Maxi

(#54648) Zomb€€ válasza 1m1s (#54642) üzenetére


Zomb€€
őstag

Teny, eloszor en szoltam be, aztan kiderult ugye hogy magyarok.
Utana bocsanatot is kertem, es probaltam normalisan kommunikalni.
Erre a reakcio a "fogd be" es a mar nem is tudom miben merult ki.

Ezutan elcelodtem, hogy annak ellenere hogy mindenfele kupaszereples es eredmeny volt feltuntetve a profilon - kb mintha novak ellen jatszottunk volna.

De csak szarkazmus volt benne, es tenyleg, teljesen normalisan kommunikaltam.

Amugy meg semmi kozod hozza...

;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#54649) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

(#54639) polarmaci és (#54641) Zomb€€ : Nem én voltam és szégyellem is, hogy van egy csoport a nevemmel :D

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54650) Redneck válasza Zomb€€ (#54648) üzenetére


Redneck
veterán

Kik voltak ezek? Csak kíváncsiságból... Ha gondolod, írhatod privátban!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.