Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54951) ReFleXx


ReFleXx
addikt

[CS:GO]
– Added new Gamma weapon case featuring 17 community-created weapon finishes and all-new knife finishes.
– Operation Wildfire Access Pass is no longer available for purchase.

[XP]
– New CS:GO players will get a significant earned XP boost multiplier in Recruit and Private Ranks.
– Competitive matchmaking for new CS:GO players is now unlocked sooner, as soon as they rank up from Recruit to Private Rank 2.

[PRIME BETA UPDATE]
– CS:GO accounts will be Prime if they have verified their phone number and achieved at least Lieutenant Rank 21 or have earned a Service Medal.
– Prime accounts can now select to search only for other prime accounts in competitive matchmaking.
– When matchmaking with a party lobby, all party members must be Prime to have the Prime-only option available.

[SOUND]
– New sound cue for shooting with low ammo.
– Upgraded sound fidelity, reduced distortion for Mag7, M249, Negev.
– New smoke sound to reduce interference with bomb defuse sound.
– New sound for text chat messages in party lobby.

[MISC]
– In classic game modes any money earned by a player mid-round will no longer be available for spending during the same round (i.e., SMG purchases are no longer possible during competitive pistol rounds).
– Suicide or disconnect compensation will no longer be awarded in warmup or during freezetime period.
– When controlling the bot and surviving round running out of time, the controlling player is now eligible to receive end of round money.
– Removed a legacy 2.5 seconds spawn grace period for players who reconnect to the round after freezetime is over.
– Increased upper limit on possible mp_halftime_duration values to 5 minutes.
– Added server convar sv_spec_post_death_additional_time that allows adding a delay for spectators between the death of a spec target and the switch to a new target.
– The convar sv_alltalk has been replaced with sv_talk_enemy_dead and sv_talk_enemy_alive.
– Classic Casual now defaults to team-restrict communication for living players.

[Mac]
– Fixed appearance of fonts in the community browser and console.
– Fixed some bugs with setting fullscreen resolution.
– Set all Mac players to use Raw Mouse Input by default since this is a better experience for most players. Players can manually revert to not using raw mouse input if that is what they prefer.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54952) marcusa válasza ReFleXx (#54951) üzenetére


marcusa
addikt

(#54953) ReFleXx válasza marcusa (#54952) üzenetére


ReFleXx
addikt

pont most akartam irni, az összes uj kes csini lett szinte, foleg a Lore, az biztos keresett lesz a piacon, meg a fegyó skinek között is van par fasza
ez a prime only MM-re majd 1x kivancsi leszek :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54954) dugo_ válasza marcusa (#54952) üzenetére


dugo_
veterán

Pörög a háttérben az afk DM, hátha ki tudok gyorsan farmolni 1-1 ládát... :D

(#54955) ReFleXx válasza dugo_ (#54954) üzenetére


ReFleXx
addikt

en idle szerverre leptem be gyorsan
:D mar mentem volna aludni...

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54956) gtamate2 válasza ReFleXx (#54951) üzenetére


gtamate2
veterán

Thx god!!!

*Sn0w

(#54957) ReFleXx válasza gtamate2 (#54956) üzenetére


ReFleXx
addikt

nah par honap / ev es mikor mar az összes primes csalo ki lett baszva majd megyek mm-et :D
nah az egyik szerencses mar kapott is gamma ladat idle serveren

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54958) oliwwer


oliwwer
aktív tag

conscious.t már ki is szúrtam idle szerón :D

(#54959) vzsryl válasza oliwwer (#54958) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Dobott is egy wildfire ládát... Chrome 3 se esett még, pedig 3 accountom tolom, és már vagy másfél hónapja megjelent... :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#54960) ReFleXx válasza vzsryl (#54959) üzenetére


ReFleXx
addikt

Chroma 3 esett.... 32 cent yeey
csak 1 accom authentikatoros, szal a masikon ha esik is 3 cent lesz mire eltudom adni :D

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54961) oliwwer válasza vzsryl (#54959) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Érdekes, mert én az új ládákból sosem kapok amíg magas az áruk, most is 2 gépen megy idle, megint nem lesz semmi, viszont amikor lejjen megy az áruk 70-80 centre, akkor szinte csak azt kapok. Chroma 3-ból is jött már vagy 6-8db :D

(#54962) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Első tapasztalatok a Prime matchmakinggel :
1. Átlag ~1500-2000 órás ellenfelek (csak 1(!!!) volt, akinek 800 órája).
2. Semmi pro scene feletti read-et, hs-t nem lehetett észrevenni.
3. Nem lassú a meccskeresés.
Három meccset játszottam, ebből kétszer premade-el egyszer ketten mentünk.

Mellesleg az update többi része :
A heavy fegyvereknek borzalmas hangja van,
A smoke-nak a hangja kissé frusztráló.
Az utolsó 5-10 golyónál megjelenő kattogó hang, ami jelzi, hogy fogy kifelé a fegyvered szerintem kifejezetten hasznos ! :)

Úgy tűnik, hogy kijött az overwatch, ami lehet konkurenciát jelent a CS:GO-nak, ezért kivették egymás ülepéből a kezüket a fejlesztők és csinálnak valami hasznosat is ? :F

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54963) benceman00 válasza Gentlelelele (#54962) üzenetére


benceman00
tag

Overwatch szerintem egyáltalán nem ellenfele a CS:GO-nak, a TF2-nek már annál inkább.

Esetleg valaki most egy prime MM teszt? Global vagyok.

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

(#54964) Xero válasza Gentlelelele (#54962) üzenetére


Xero
nagyúr

(#54965) wjbhbdux válasza benceman00 (#54963) üzenetére


wjbhbdux
veterán

lehet hogy azért nem ellenfele, mert már le is nyomta a CSGO-t.

Overwatch at 26.84% playtime in Korean PC Bangs. League of Legends at 27.89%.

Ebből nyilván nem lehet az egész világra következtetéseket levonni, de még nem volt olyan játék aminek a League akár megközelíthető lett volna az elmúlt években. Az esport világa olyan hogy nagyon könnyen jönnek és mennek a játékok, mert a verseny szervezők érdeke a reklámjaikat minél nagyobb közösséghez eljuttatni. Ha nagyon felfut az overwatch PC-n, akkor 1-2 év múlva eltűnhet a CS, mert 2 csapat FPS-re nem lesz igény.

/s

(#54966) expander válasza wjbhbdux (#54965) üzenetére


expander
senior tag

mondjuk koreaban pont nincs valve szerver, ezert kb a kutya nem jatszik CSvel, ugyhogy ebbol inkabb ne vonjunk le kovetkezteteseket :D

(#54967) kuLi_ válasza wjbhbdux (#54965) üzenetére


kuLi_
tag

Bár hivatalosan is 10M felett van a playerbase, ne felejtsük el amúgy azt sem (az előző hozzászólással együtt), hogy ezek túlnyomó többsége konzolos adatok.

Ez itt a reklám helye.

(#54968) mobal válasza benceman00 (#54963) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Prime tesztet valami mágiával kell indítani, vagy ha az vagyok akkor arra dob be?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#54969) DiszNóÓl válasza mobal (#54968) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ha az vagy akkor oda dob be.

HATER

(#54970) GabN73 válasza wjbhbdux (#54965) üzenetére


GabN73
addikt

"Ha nagyon felfut az overwatch PC-n, akkor 1-2 év múlva eltűnhet a CS, mert 2 csapat FPS-re nem lesz igény."

Ezzel nem teljesen értenék egyet, ha tényleg felfut competitive az OW, akkor abból is valszeg pénz jönne be az adott orgnak. Lásd dota2 vs lol (esetleg még smite meg hots). Amíg valahol milliós díjazás van + milliós tételek jönnek be matricákból pl, az nem fog 1-2 éven belül eltűnni. + a CS-nek egész nagy története van.

Annyi, hogy híreket olvasva egyszer kicsit meglesz nyírbálva a trade meg a szerencsejátékos oldalak nagy része, valahol szerintem már készül egy szabályozás a 18 év alattiak letiltásáról. :K

(#54971) _-ORANGE-_


_-ORANGE-_
senior tag

Kicsit talán OFF, de vettem egy Takstar TS-650-et, mivel láttam, hogy kifogyott a HD2000.
Eddig elégedett vagyok vele, nagyon jó hangzása van, nem véletlen stúdiófüles. Nagyon élesen lehet vele hallani go-ban is. Egyetlen hátrány talán a rövid kábele, de közeljövőben veszek egy hosszabítót hozzá. Szóval ajánlom mindenkinek!
(és nagyon király a cserélhető fülpárna, mert a bőrbe belesülnék)

(#54972) Gentlelelele válasza Xero (#54964) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Három darab lejátszott prime meccs után a 3. végén egy euforikus mondat elhagyván Xero száját : Három lejátszott meccsen sem találkoztam csalóval :C

GJ Valve ? :))

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54973) benceman00 válasza Gentlelelele (#54972) üzenetére


benceman00
tag

Premium hackerek ugyan úgy lesznek sajnos de sokkal jobb a helyzet így.

Üdv, ASZPi

(#54974) ReFleXx válasza benceman00 (#54973) üzenetére


ReFleXx
addikt

mmint Prime hackerek

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54975) had423 válasza benceman00 (#54973) üzenetére


had423
aktív tag

Persze, hogy lesznek, de azok legalább nem verhetetlenek. Ilyen kqly-kat az ow se szűri ki.

(#54976) mepet


mepet
addikt

LOL, az az Overwatch egy játék, és nem az, amikor demókat nézel a csalókról... :))

(#54977) ReFleXx válasza mepet (#54976) üzenetére


ReFleXx
addikt

LOL az nem az Overwatch, az a league of legends az egy masik jatek ;] :DDD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54978) maximilian4 válasza wjbhbdux (#54965) üzenetére


maximilian4
addikt

Overwatch teljesen más stílusú játék. A cs-re mindig lesz igény, ellenben nekem az ow féle fps játékok soha nem jöttek be.

Másik meg h a cs rajta sincs a listán, ez egy koreai adat. Erre kár globális szinten bármilyen következtetést építeni.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#54979) Zomb€€ válasza Gentlelelele (#54962) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#54980) wjbhbdux válasza maximilian4 (#54978) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Koreában a Sudden Attack a CS, úgy látom a döntőt is dust2-n játsszák :))

/s

(#54981) _-ORANGE-_ válasza wjbhbdux (#54980) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Azért a csákány befigyel egyik player melee-jénél :DD
(amúgy ez vmi modolt source?)

(#54982) maximilian4 válasza wjbhbdux (#54980) üzenetére


maximilian4
addikt

Pályából adódó hasonlóság ellenélre köze nincs a cs-hez. Továbbra is fenntartom állításom, miszerint Koreai adatok alapján ne állípaítsunk már meg badarságokat. Inkább várjuk ki globális viszonylatban mi lesz a helyzet pár hónap vagy egy év múlva. Egyébként nincs még ow topik vagy csak unatkozol?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#54983) wjbhbdux válasza maximilian4 (#54982) üzenetére


wjbhbdux
veterán

én nem játszom olyan kiddie shit játékokkal, ne aggódj. azért tartozik ide, mert az egész játékot azért hozta létre a Blizzard, hogy beleköpjön a Valve levesébe a Dota elvesztése utáni dühükben. az overwatch egy és kizárólagos célja a CSGO tönkretétele, és amint látod pár hozzászólással már prominens személyiségeket is kezd elszipkázni, aztán ha már kuli játszik vele akkor én is kipróbálom csakjólehet. az overwatch rák és a csgo testét támadja.

/s

(#54984) _-ORANGE-_ válasza wjbhbdux (#54983) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Szerintem a GO közönsége soha nem fog teljesen elmenni az ow miatt. Igaz, hogy elég sokan elmennek, ha így nagyobb GO-sok is elkezdenek vele játszani, de mindig fog maradni néhány millió ember, aki továbbra is gozik.

(#54985) kelekyle válasza wjbhbdux (#54980) üzenetére


kelekyle
őstag

Te jó ég mekkora retek rettenet ez a játék... nem gondoltam volna, hogy 2016-ban is ezzel tolják még. :D

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#54986) had423 válasza kelekyle (#54985) üzenetére


had423
aktív tag

Annyit akartál csak mondani, hogy neked nem tetszik, mindenféle flame nélkül.

(#54983) wjbhbdux:
"én nem játszom olyan kiddie shit játékokkal"
Karaktereket tekintve olyan mint a lol kb, gameplayre pedig a tf2 inkább, ami szintén egy elég népszerű játék volt.
De te sem gondolod komolyan, ezeket az összeesküvés elméleteket. Minden játékfejlesztőnek az a célja, hogy a lehető legtöbben megvegyék a játékát. Kizárt, hogy a csgo, vagy akármilyen másik játék playerbázisa lenne célbavéve. :D
Ha jobb munkát végeznek mint a "csgo stáb" akkor megérdemelnek minden egyes playert aki áttér oda (bár elég drága még a játék).

(#54982) maximilian4:
Annak a játéknak, nem csak hogy van köze a cs-hez, hanem szinte ugyan az az egész.
"Egyébként nincs még ow topik vagy csak unatkozol?"
Ez is csak fölösleges flame.

[ Szerkesztve ]

(#54987) GabN73 válasza wjbhbdux (#54983) üzenetére


GabN73
addikt

"az overwatch egy és kizárólagos célja a CSGO tönkretétele"

Van itt illuminati rendesen... :))

(#54988) maximilian4 válasza had423 (#54986) üzenetére


maximilian4
addikt

"Annak a játéknak, nem csak hogy van köze a cs-hez, hanem szinte ugyan az az egész." LOL

Nem tudom, esetleg más gameplayt is néztél róla? :F Ez egy gagyi valami, ami vicc kategória számomra. A külső alatt egyébként van egy motor ami hajtja a játékot. Nem flame-nek szántam egyébként. De ez az ow hype pár hónapon belül le fog törni, aztán később el fog süllyedni az egész.

Én azt mondom egy fél év múlva térjünk vissza erre az egészre.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#54989) kelekyle válasza had423 (#54986) üzenetére


kelekyle
őstag

Nem, annyit akartam mondani, hogy retek rettenet ez a játék (ez az én véleményem, nem kell kijavítani, meg okoskodni). Európai szemmel nézve vicces, nem is mi vagyunk a célközönség, nehezen emészthető az egész dolog. Fizikát, hangzást tekintve messze elmarad bármelyik CS-től, de talán nem is ugyanolyan FPS a kettő. De nem akartam én összehasonlítani... csak furcsa, hogy 2016-ban még ezzel tolják (főleg, hogy elméletileg van Sudden attack 2).

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#54990) szebe válasza kelekyle (#54989) üzenetére


szebe
őstag

"csak furcsa, hogy 2016-ban még ezzel tolják (főleg, hogy elméletileg van Sudden attack 2)"

Ha úgy vesszük, az 1.6 13 évesen (najó, legyen 9) vonult nyugdíjba, szóval ha valami jó, minek változtatni rajta? :))
Az utolsó év "összefoglalója"

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#54991) had423 válasza kelekyle (#54989) üzenetére


had423
aktív tag

Totál azt hittem hogy az Overwatchra érted valamiért, bocsi.

(#54992) kelekyle válasza szebe (#54990) üzenetére


kelekyle
őstag

De az "egyponthat" a maga idegesítő kis dolgaival szerethető és nagyon jó játék volt, akkoriban meg főleg... és hát nehéz elszakadni valamitől ami jó. :) Amúgy meglepődök, hogy steamen elég sok ismerős van, akinél néha felugrik, hogy 1.6-tal tolja :)

had423:
Nem gond :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#54993) mepet


mepet
addikt

Na én most több percnyi videót végignéztem, úgyhogy én vagyok az illetékes Overwatch ügyben, lehet kérdezni. Szóval az Overwatch nem steames. Ráadásul abszolút semmiben sem hasonlít a csére, ez egy rajzfilmszerű valami, lényegében egy TF2 klón. Valszeg olyan lehet, mint a TF2, pár óráig izgalmas. Viszont ugyanúgy vannak benne pénzért vásárolható itemek, tehát a trade függőséget fog okozni elég játékosnál ahhoz, hogy ne haljon ki hamar. Ettől félteni a csé jövőjét badarság. Ennyi erővel a GTA 5 megjelenése után csoda, hogy megmaradt a csé. És a Battlefront is kijött, mégis csézünk... Furcsa, mi? :D

(#54994) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hogyha felmegyek egy idle szerverre. Azon a feketeképernyőn ahol a "go"-ra kéne nyomni túl fog lépni magától ha új map tölt be?

halahala

(#54995) Vanir válasza mepet (#54993) üzenetére


Vanir
veterán

Az Overwatch-ban nem lehet tradelni, így nem lesz trade függőség. :N

(#54996) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

nem tudom update miatt van egy kis bug vagy mi, de sikerült életemben először egy HE-vel ölnöm, 100 hp-s játékost.
Sőt 102 in 2-t adtam neki.
Visszanéztem a demot minden környéken lévő játékos szemszögéből, és csak én dobtam egy HE-t és annyi.
Jelentkezzek az NBA-be, vagy írjak gabennak, hogy utaljon egy szép összeget és nem kerül ki a demo :D :D

(#54997) Hunbeast87 válasza Vanir (#54995) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Még nem lehet... :DDD

(#54993) mepet: Battlefront kijött és ennyi kb... :DD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#54998) MarioAna válasza Ochocinco46 (#54996) üzenetére


MarioAna
senior tag

fejbekapta a gránát és az sebzett 1-et, a nade meg 101-et. De van elvileg valami bug amit ide is linkeltek már, amikor beakad a modelbe a nade és nagyon sokat sebez. Kettő közül valamelyik :DDD

(#54999) Ochocinco46 válasza MarioAna (#54998) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

A sima nade tud 101-et sebezni? Ezt nem tudtam.

(#55000) errorcode06 válasza Ochocinco46 (#54999) üzenetére


errorcode06
őstag

Ha kevo nélkül alattad robban akkor simán.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.