Hirdetés
- talmida: Változások 2. rész
- GoodSpeed: Mutasd magad topic!
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- aquark: Zsebszámológépek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
Trihorn
tag
válasz
Steady74
#6587
üzenetére
Cső Steady.

Ezzel vitatkoznom kell, az első mondatod ugye nem gondoltad komolyan.?

Gondolom 20 fps-el még nem játszottál forma1-et de ez nem is csoda a gépedből kiindulva.. (király masina
)
Részben igazad van, egy bizonyos határ felett elhanyagolható a különbség de..
Van egy olyan tényező, hogy input lag, ami nagyban lecsökkenthető az fps emelésével!
A Call of duty újabb részeiben ki is írja az fps mellé a késési időt miliszekundumban, ami durván a controller bemeneti impulzusa és a videokártya utolsó leadott képkockája közötti érték. Ez minél kisebb, F1 ben annál hamarabb reagál az autó a mozdulataidra, tehát nem elhanyagolható tényező.
Ha a bugokat kiküszöbölöd az általam leírtakkal és próbálkozol minél többfajta kormány beállítással,(75% linearity-t ajánlom, Korea-hoz kifejezetten jó és vedd visszább a kormány max. dőlési szögét) akkor tuti meg lesz az 1:32-es idő TT-ben.
Kihangsúlyoznám még egyszer a Standard-Fast gyorsmenüt, hiába van fast-en alapból, bugos, fast-ről vissza standard-ra és megint fast-re, csak úgy működik. Ez már alapból 1mp.
Új hozzászólás Aktív témák
- Motoros topic
- Gumi és felni topik
- Hobby elektronika
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- EA Sports WRC '23
- Sweet.tv - internetes TV
- Pedzegeti az új Xbox irányát a Microsoft
- Renault, Dacia topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI B760M i5 14400 16GB DDR5 512GB SSD RX 6700 XT 12GB Lian LI LANCOOL 207 GIGABYTE 750W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB fekete titán használt, karcmentes 90% akku (344 ciklus) 6 hónap
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


)