Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7376) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#7374) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Igen, de ez nem törlés, hanem a viselkedés blokkoló hülyesége, ez egy nyomorult bug."
Írtam is, hogy remélem, hogy csak bug. Viszont nálam alap a proaktív konfiguráció, HIPS mindig kell.
Nem rosszindulatilag írtam le ezeket a dolgokat, csak hogy van. Én csak attól félek, hogy a másik hibát nem fogják belátható időn belül javítani, annak (is) a D+-hoz van köze, ami a fejlesztést teszi lehetetlenné(a kernel debugger "blokkolására" értem)

Amúgy a CTM 3-ról van valami infó? Szívesen kipróbálnám már)

int
Dehogynem, egy jó ideje fent van, igaz csak a FW része Avast 7 társaságában W8 Pro x64-t alatt, hogy hogyan viselkedik, tesztelt progikkal nincs-e gondja, ilyesmik miatt (nem elsődleges védelemként használom, arra ez van még egy ideig.)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.