Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9101) Daffni2 válasza Visormail (#9098) üzenetére


Daffni2
addikt

Honnan tudná az átlag user hogy nem jó így?

Pedig tök egyszerű, alaptétel: drivert soha ne telepíts rá az előzőre!
Semmilyen drivert, semmilyen eszközhöz. :R

"Aki ad,az nyer"

(#9102) Antibá


Antibá
tag

Segítség kellene.

Vistáról válltottam Win 7-re.

LCD-re van hdmi-n kitolva a kép , Ati 4830-a karival.

Az a gondom,hogy vista driverben volt egy olyan opció ,hogy kitudtam a szélekig húzni a képet.

Felraktam a Win 7-re az ati drivert ,szokásos fekete keret hiába 1920x1080-ra van beállítva a desktop.
Gondoltam majd átállítom ,de a catalystben nem találom sehol ezt a funkciót.

Haver gépen igaz neki monitorja van benne van a driverben ez a lehetőség.

Mit csinálok rosszul?

(#9103) Antibá válasza Antibá (#9102) üzenetére


Antibá
tag

Sikerült.

Fel kellett újra ismertetnem a vga-val hogy lcd tv -hez van kötve,mert síma monitornak látta.

Így már beadta az ati catalys a HDTV settingst ahol ki lehet húzni a képet a széléig.

(#9104) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem tom volt-e kérdezve biztos, de ninics kedvem vissza olvasgatni.:D

BC 2-be miért let tmegint lassú a pálya betöltés a 10.5-s driverrel? 10.4 prewiev újabb volt vagy mi?

(#9105) keIdor válasza SzlobiG (#9104) üzenetére


keIdor
titán

Ez tuti újabb... úgy látszik tényleg amit egyszer megjavítanak ATi-ék, azt a köv. drivernél elbasszák.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9106) SzlobiG válasza keIdor (#9105) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ezért marad az ATI mindég csak ATI.:D

Most tehetem vissza. :W

(#9107) keIdor válasza SzlobiG (#9106) üzenetére


keIdor
titán

Nálam marad, úgyse nagyon BF-ezek már... most Prince of Persia van, előtte meg Alan Wake vót. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9108) BetyárATI


BetyárATI
csendes tag

Sziasztok!
ÓRIÁSI gondom van! ATI EAH4770Formula és a Catalyst... ezek nálam nem szeretik egymást.... Legújabb driver, legújabb CCC telepítve, de a CCC nem indul el. Hibát nem ír ki, rákattintok, 1mp homokóra, de semmi nem történik. Volt már uninstall/reinstall, eredeti CD-vel install, régebbi driver/ccc install, de nem működik. Illetve az ATI-s programok futnak, telepítés naplóban semmi hiba, minden ok, jobb egérgomb-asztalon megjelenik a CCC, de nem indul el!!! Ha vkinek lenne vmi ötlete??? (Volt már NETFRAMEWORK-ös ötlet, de az is ok, 2.0-3.0 SP-k...)
Már teljes a tanácstalanságom....
Előre is Köszi

(#9109) Zolás válasza SzlobiG (#9104) üzenetére


Zolás
addikt

CCC-hiba pont mint nálam. Pár ujrainditás és játék közben leváltja a kártya órajelét 2d-be és idegeskedhetsz :DDD
Most 10.5 driver van fent AtiTrayTool-al és várnom kell betöltés után ;] Ez már igy jobban tetszik ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9110) Steelmanus válasza Zolás (#9109) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nalad is huzva van a vgakartya? Mert SzlobiG-nel huzva van, legalabbis az adatlapjan ugy szerepel, lehet az a baj forrasa.

(#9111) Ottoka válasza Dreamie (#9099) üzenetére


Ottoka
őstag

A hiba a távoli fák villogása, amit persze az új driver sem old meg. Közben kipróbáltam. Majd mindjárt jön a kapitány és mondja hogy ai off, ami annyi, mintha eszkimónak árulnál jeget. Különben jó ez igy, gondolom kevesen vették meg a settlers 7-et.... akinek atija van az mind elmondja.. legjobb

Egy nagy takony az amd ezekkel a radeonokkal. De ahogy olvasom köpködni a népet, chipset driver sem áll sokkal jobban. Talán nem véletlen a minimális piaci részesedés, ami folyamatosan csökken...

[ Szerkesztve ]

Mezőhegyes

(#9112) ADAM1337 válasza SzlobiG (#9104) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egyszer jó egyszer nem.
Ati már csak ilyen marad.

(#9113) Kalmar01


Kalmar01
csendes tag

Hali. Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Olvasgattam neten hogy csak az Nvidia támogatja az SSAO(Screen Space Ambient Occlusion) effectet. Igaz ez? Nem lehetne vhogy az ATi kártyákból is kisajtolni vhogy?:) esetleg vmi moddolt catalystal?!

(#9114) Zolás válasza Steelmanus (#9110) üzenetére


Zolás
addikt

Nincs huzva alapon hagytam minden beállítást. 250mhz-ről kellene 750re váltania 3d-ben de folyton lekapcsolgatja. Most ATT-vel 830at állitottam be 3d profilnak és teljesen stabil. A driver az ugyanaz 10.5 de a catalystet nem rakom fel többet.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9115) Steelmanus válasza Zolás (#9114) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szia.
Ertem, termeszetesen azt kell hasznalni ami mukodik, esetedben igy az ATT-vel sikerult elkerulni ezt a hibat. Csak erdeklodeskeppen, minden jateknal ezt tette, es regebbi verzokkal is, vagy csak a 10.5 driver+CCC-vel. XP, vagy W7?

(#9116) Zolás válasza Steelmanus (#9115) üzenetére


Zolás
addikt

Legfőképp a Battlefield Bad Company2vel játszom. A 10.4ből is a preview 10.4a kellett hozzá a régebbiekkel nem volt gond.
A 10.5ös minden játékomnál megcsinálta a lekapcsolgatást. 1 napig tökéletes volt de másnapra kezelhetelen lett.
Win7 64bit oprendszert használok. A 10.5ös driverrel ugy érzem gyorsult a játékok betöltése még CCC alatt is csak utána a játék használhatalan lesz. A 10.4es sima driverrel más játékban nem volt gond csak pont ebben ezért kellett a preview verzió.
plGTA4 teljesen kihasznál mindent ami a gépben van ki is fagyott amikor lekapcsolt a vidkari 2d-be. Counter Strike source vigan elfut mert inkább a procira megy rá de eléggé meglepődtem amikor a stabil 250fps-ből maradt 80-100.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9117) Sárpac válasza SzlobiG (#9104) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mi számít lassúnak? Nekem, ha driverből van vezérelve kb 3x olyan lassan tölt be mint ha game-ből raknám rá az AA-t 5 vs 15másodperc kb.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#9118) Dreamie


Dreamie
őstag

Köszönöm a válaszokat Abu85 és Ottoka!

Üdv.: Dreamie

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#9119) Steelmanus válasza Zolás (#9116) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszi' a valaszt. Eppen most toltottem le a Settlers 7 Demo valtozatat, azert elolvastam a DRM-el kapcsolatos dolgokat az UBISOFT reszerol igy nem ert varatlanul hogy regisztraltatnom kellene magamat a szerverukon, de egy demotol mast vartam, es nagyon beragtam rajuk. Azert demo hogy kiprobaljam es nem azert hogy ujabb helyen legyek regisztralva a vilagban, kivancsi voltam hogy mikent megy az en 4670-es karimon. Menjenek a busba.

(#9120) Zolás válasza Steelmanus (#9119) üzenetére


Zolás
addikt

Nem tudtam hogy a demó is drm védelmes :DDD
Még egy játék amit nem akarok kipróbálni köszi az infót ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9121) SzlobiG válasza Steelmanus (#9110) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kizárt, hogy az miatt lenne meg akkor is az előző driverrel is húzva volt és még is jó volt.:D

Most megint nem előrelépés történt hanem hátra.:D

Sárpac: Gameből van vezérelve nálam is még is ilyen 20másodperceket várok ha nem többet. :W

(#9122) Liner


Liner
aktív tag

Sziasztok. Vettem egy 5780 as saphire karit. Letöltöttem ati-tól is a drivereket meg saphire oldaláról is és kipróbáltam. Eddig csak gta 4 el. De sajnos kb. 10-15 mp ig normálisan működik utána nekiáll szaggatni veszettül. Az a poén, hogy az előző 4890 es karim is ugyanezt csinálta friss drivereknél, csak ugy volt hajlandó normálisan működni ha a 9.4 es drivert tettem fel gyári cdről. Szerintetek a kártyával van probléma vagy a gépemmel vagy egyáltalán mitől lehet ez ha valaki tudná sokat segitene. Köszi!

Illetve az érdekelne még hogy lehet e kiirni magamnak valamilyen módon vagy akár mountolni ilyen gyári cd-t. :R

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#9123) westcoastog


westcoastog
veterán

ATi Catalyst 10.5a Hotfix Bad company töltési idejét javítja. Ha már lett volna akkor bocsi, nem olvastam vissza. :B

[ Szerkesztve ]

(#9124) SzlobiG válasza westcoastog (#9123) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szánalmas..., hogy ennyire nemképesek figyelni a driver íróik, de azért kössz. :R

(#9125) Viktor77 válasza SzlobiG (#9124) üzenetére


Viktor77
titán

nVidia jobb? Ott csak az a modul maradt ki az aktuális driverből, ami nem engedélyezi, hogy ATI kártya mellett nVidia számolja a fizikát. Nem kis dologról van szó. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9126) SzlobiG válasza Viktor77 (#9125) üzenetére


SzlobiG
félisten

Driver téren mindenképp, nincs ennyi kinlódás vele. Tudtommal az csak béta driver nem whql minősítéssel ellátott úgy mint a 10.5, de már hotfix kell hozzá.:D Az meg hogy most megy a fizika engem abszolút hidegen hagy.

(#9127) ADAM1337 válasza SzlobiG (#9126) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egyetértek veled fizika nem nagyon izgat.
Igaz egyik techdemo-ban jól néz ki amikor lmg-vel lönek valami dobozt és szorodik le a golyó, de az effekt nélkül is ugyanúgy élvezhető egy játék szerintem.

(#9128) Viktor77 válasza SzlobiG (#9126) üzenetére


Viktor77
titán

Persze, tudom én, hogy "állítólag" kevesebb a gond vele, le ís írtam fentebb. Arra akartam célozni, hogy egy dolgot hagytak ki, ami évek óta benne van. És egyszer csak hopp, elfelejtik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9129) Zolás válasza Liner (#9122) üzenetére


Zolás
addikt

A probléma a catalyst vezérlőjével van. Visszaveszi a videókártya órajelét 2d-s beállitásokra (mintha neteznél) aminél naná hogy megroggyan a játék.
Amit én csináltam az az hogy leszedtem az egész catalyst control centert minden szarjával együtt és felraktam az AtiTrayTool nevü programot ezekután a 10.5ös display drivert (csak driver catalyst nélkül) és öröm boldogság minden programom tökéletesen müködik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9130) Steelmanus válasza SzlobiG (#9124) üzenetére


Steelmanus
addikt

Most tertem vissza a gephez, mint latom mar van megoldas is mert linkeltek, de azert az is erdekes hogy a javitas ugy szol hogy a betoltesi idot gyorsitja, de kivancsi vagyok hogy a 2D-be valtast javitja-e vagy sem. Mert ugye az a lenyeg es nem a betoltesi ido, persze az sem elhanyagolhato szempont. Ez nem jelenti azt hogy a CCC mellett kardoskodok vagy a drivert dicsernem mert magam is kiprobaltam az ATT-t hogy lassam hova fejlodott, viszont nalam a HD filmek lejatszasanal kavart be az ATT, igy leszedtem.
Azert annak is kellene orulni hogy egy jatek miatt kiadtak egy hotfix-et ha en irnam a programot akkor arra varhatna mindenki egy honapot :D

[ Szerkesztve ]

(#9131) Robi BALBOA válasza Zolás (#9129) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

És melyik ATT-t tetted fel, mert úgy néz ki, hogy én is ezt fogom csinálni(ATT+ Catalyst display driver). ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#9132) westcoastog válasza Steelmanus (#9130) üzenetére


westcoastog
veterán

szerintem a töltési időn kívül semmi mást nem javít, biztosan odaírták volna. :U

[ Szerkesztve ]

(#9133) Zolás válasza Robi BALBOA (#9131) üzenetére


Zolás
addikt

[link] én ezt szedtem le van benne magyar nyelv is.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9134) Liner válasza Zolás (#9129) üzenetére


Liner
aktív tag

Hú köszi a segítséget fényt gyújtottál az alagút végén. :R

Attól független megcsináltam és még mindig nyomja, most már legalább látom, hogy lemegy ilyenkor 13 fps re, tuti az a gond amit mondasz. Esetleg annyit tudnál még segíteni, hogy installnál miket pipáltál be? illetve milyen beállítások mellett tolod. Mert nálam még mindig nem működik a dolog sajnos.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#9135) Liner


Liner
aktív tag

Köszönöm a segítséget de nekem sajnos nem oldotta meg ez sem a problémámat. Igy hirtelen nem jut eszembe semmi mit csinálhatnék. Gondolom az erőszakos 3d felismeréshez van köze de ezekszerint nekem az nem működik.

Az remélem kizárt,hogy hibás a kártya és azért nem megy 3 d be? Bár 3dmark06 ot teszteltem már vele ott jó volt. De jobban szeretem a gta 4 et. :D

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#9136) Steelmanus válasza westcoastog (#9132) üzenetére


Steelmanus
addikt

En azert nem tennek fel hotfix drivert inkabb kivarnam a betoltest.
Sajna a botok bezartak szombat van igy nem tudom megvenni a jatekot, de majd kerek valakitol :D Csak azert vagyok ra kivancsi mert a W7 64 Feladatutemezojet eppen most gyomlalom ki es a Group Policy-vel is egy kis rendet kell meg rakni az op.rendszer fejeben :)

Liner Szia, Te milyen op.rendszer alol szeretnel jatszani, es milyen karival, mert nincs kitoltve az Adatlapod Neked is valamilyen ujabb fajta karid van?

(#9137) Zolás válasza Liner (#9135) üzenetére


Zolás
addikt

Jobbklikk alul a kis ikonra ott hardver/tulhajtás beállitásai. Csinálsz egy tulhajtás profilt (felhuzod a csuszkákat a gyári tulhajtás értékeire) elmented. Utána hardver/automata tulhajtás és itt beadod neki az előbbi profilt hogy 3ds alkalmazás kezdésénél ezt a profilt inditsa utána pedig a befejezéskor ezt a profilt használja fülnél a set default clock-ot állitsd be.
Bármi erőforrás igényest inditok automatikusan felhuzza a kártyát a megfelelő szintre és utána ha nincs erőforrásigény lekapcsol alapra.
Az automata tulhajtásnál megahdhatsz kivételeket ha esetleg valami videólejátszónál felkapcsolna stb.
Ha halkabbra akarod a kártyádat 2d-ben csinálhatsz egy külön 2d-s profilt amit beállithatsz ugy hogy inditásnál azzal induljon stb.
Igazából bármit beállithatsz. A CCC-nek is igy kéne müködnie automatikusan csak folyton elkurják a kedves készitők.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9138) Visormail válasza Daffni2 (#9101) üzenetére


Visormail
addikt

Ezt mi tudjuk itt a fórumon, én is tudom informatikus is vagyok, most már csak az a kérdés hogy hogy jön ez ide? Az átlag userről beszéltem (aki nem jár fórumra, nem tud angolul sem csak említem abu kedvéért aki szerint manualokat kellene olvasniuk, mert ilyen az átlag user most szólok), meg arról a telepítőcsomagról ami nem ír ki egy üzenetet hogy szedd le előbb az előzőt (hiszen a telepítő már tud magyarul is), hanem szó nélkül uninstallálja (itt tökéletesen megnyugszik az átlag user hiszen látja hogy ezt is megcsinálja helyette), felteszi az újat majd összeomlik a rendszer.

Hajtogathatjátok még napestig hogy szerintetek milyen jó ez így, írogathattok még napestig válaszokat úgy, hogy nem olvassátok el rendesen a kérdést csak mindig ugyanazt szajkózzátok, de olyan felesleges.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#9139) Liner válasza Zolás (#9137) üzenetére


Liner
aktív tag

Hát sajnos nálam más gond van mert ez semmit sem használ. :( De kösz azért.

Nem tudom mire gondoljak. Szerintetek mi lehet?

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#9140) Daffni2 válasza Visormail (#9138) üzenetére


Daffni2
addikt

Hát igen, nem lehet nagy ördöngösség úgy megcsinálni a telepítőt, hogy szóljon "távolítsa el az előző verziót"

"Aki ad,az nyer"

(#9141) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Uraim a problémám a következő. Xp sp2 szűz telepités. Felrakom a chipset, a lan, és az usb drivert. Ezután telepitem a gyári catalystot (pw 4850 9.6). Települ szépen minden. Viszont a ccc szarakodik. Jobb oldalt lenn (óra melett) nincs kint az ikonja. Ill asztalon jobb klikk, legfelül szintén nincs ott a ccc (ha rákattintok nem jön be).
Msconfigba megnéztem elvileg automatikusan elinditja. A c:d&s.....-ban ott vannak az ikonok viszont innen sem indul el.
Tehát várom az ötleteket és tanácsokat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#9142) kisza25 válasza Gyuri27 (#9141) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

net 2.0 fent van, bár elvileg az nélkül fel sem megy, mintha már jártam volna úgy :U
gondolom újraindítás megvolt,
mert addig ugye nem töltődik be ccc

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9143) lsc válasza Gyuri27 (#9141) üzenetére


lsc
nagyúr

XP SP3? Nálam volt hasonló gond.

Az élet kegyetlen .

(#9144) Gyuri27 válasza kisza25 (#9142) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze. Ezért írtam, hogy gyári lemezről ment fel. Az meg telepiti a .net-t.

Amd - Radeon - Ryzen

(#9145) Steelmanus válasza Gyuri27 (#9144) üzenetére


Steelmanus
addikt

Probald ki telepitsd fel a Visual C++ 2008 SP1-at en mindig friss XP telepites utan elsore teszem fel majd ezutan jon a chipset driver majd a NET.Framework-2.0.SP2 abban az esetben ha ugy dontok hogy kell a CCC.
Igaz en XP SP3-at hasznalok mert egymasutan beleintegraltam SP1-2-3-at.

(#9146) Robi BALBOA válasza Zolás (#9133) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszi, én is pont erre gondoltam! :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#9147) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Elég régóta van már ati kártyám, de van pár dolog amire még nem tudtam rájönni, és engem személy szerint bosszant.Lehet mást nem érdekel, de van pár dolog, ami nvidiánál nem volt.
1.Játékoknál, ha fraps-al monitorozom az fps-eket, akkor a számolás alatt fekete kockában jeleníti meg a számokat, míg nvidánál a game texturájára tette fel.
2.Lehet kiröhögtök, de én szoktam néha régi gagyi játékokkal játszani, és most elővettem a Restaurant Empire 1-et, és ott is az egérmutató helyett is fekete kocka jelenik meg.nvidiánál rendesen egérmutató van.
3.Régi nagy kedvencem az Age Of Empire 1, és annak a grafikája színes pöttyös ati karival.

Ezekre a problémákra vannak megoldások esetleg?Ez már a 5-6-ik Ati karim, és mindegyiknél jelentkeztek ezek a problémák.Op rendszer is tök mindegy mi van fent, mindegyiknél ezek a jelenségek tapasztalhatók.Driver is tök 8 mit teszek fel.
A térj vissza nvidia-ra jellegű hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, csak azt szeretném tudni, hogy valami beállításbeli gond van, vagy ati driverhiba, esetleg a régebbi játékokra tesznek magasról, és azért szívok ilyesmivel?Az 1-es probléma minden játéknál megvan, legújabbaknál is.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#9148) Gerisz válasza Ace Ventura (#9147) üzenetére


Gerisz
addikt

Most megnéztem a játékokat amik fent vannak. MW2-nél, Assassins-nál nincs, de Dirt2-nél fekete a kocka.

(#9149) Abu85 válasza Ottoka (#9111) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Catalyst AI off mellett nem villognak a távoli fák. :)

Talán érdemes lenne nézegetni a piaci részesedést. [link] Szerintem a +8,2% a matematikai szabályokat figyelembe véve nem nevezhető csökkenésnek. ;)

(#9147) Ace Ventura: A fekete kocka az programfüggő. A Fraps így tudja kijelezni. Nem minden játéknál van fekete kocka a szám mögött.

A másik két hibát jelezheted itt. [link] Válaszolnak rá ... ha driver hiba, akkor felveszik javításra is.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9150) Ace Ventura válasza Abu85 (#9149) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Köszönöm a választ. :R
Kár hogy nem beszélek angolul :(

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.