Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8151) Oliverda


Oliverda
félisten

Felraktam a 10.3a-t.

Dirt 2 alatt:

10.2 WHQL - min: 38.87 avg: 46.83

10.3a - min: 44.30 avg: 54.35

Nem rossz. ;] Tényleg majdnem megvan a +20% amiről beszéltek. Azért ez derék egy sima driver frissítéstől. :R

Ezzel párhuzamosan belefutottam egy érdekes problémába. Amikor fut a Firefox és nyitva marad mondjuk egy Youtube videó akkor az órajelek így állnak:

Ezzel még nem is lenne gond mivel gondol a HW flash gyorsítás miatt emeli fel őket viszont ha ilyen állapotban indítom a Dirt 2-t akkor valszeg beragadnak az órajelek, ergo nem tekeri fel őket max.-ra. Ezt onnan vettem észre hogy jóval gyengébb eredményeket adott ilyenkor a Dirt 2. Mondjuk a megoldás egyszerű, be kell zárni a Firefox-ot vagy a flash-es tabokat játék előtt. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8152) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Gyors kérdés. Driver váltáskor már nem szükséges letakarítani a régit? Merthogy az új telepítő alapból érzékeli hogy milyen régebbi verzió van a gépen, és frissíti a drivert.
WinXP-re nincs 10.3a? Szemetek...

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#8153) Abu85 válasza mert_csokis (#8152) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Van a programok törlésénél egy uninstallere a Catalystnak azt kell lefuttatni és telepíteni a régi drivert.
Windows XP-re csak WHQL drivert fejleszt az AMD. Az Review és Hotfix kiadásokat többnyira Vista-hoz és 7-hez kötik. Mivel idén több only DX10-es játék is befut, így érdemes lassan modernebb rendszert alkalmazni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8154) GJ70 válasza Abu85 (#8153) üzenetére


GJ70
tag

Abu85 !
Ne haragudj hogy így letámadlak :F . Azt látom, hogy tőled sokan kérnek tanácsot, te lehetsz itt a főguru :Y .
Ezért kérjelek már meg, hogy a 8113 hsz-re nézz már rá légyszíves, aztán írj már pár sort összefoglalásképpen.
Nagyon hálásak lennénk :R :R :R
Üdv:
GJ70

(#8155) pszichiater válasza kokoato (#8147) üzenetére


pszichiater
senior tag

Kipróbáltam három drivert, nekem a legerősebb a 10.3 béta volt, csak azzal az a nagy baj, hogy nem lehet engedélyezni a cf-et. Ezért vártam a 10.3 "rc", vagy "a" bárhogy is nevezzükre, és sajnos nem ájultam el tőle. Viszont megy cf-ben. :)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#8156) Abu85 válasza GJ70 (#8154) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha nem számít a WHQL aláírás, akkor a 10.3a a legjobb driver. Itt lehet elérni. Egyéb esetben 10.2.

Érdemes mindent a játékon belül állítani, mert a driver is így van kalibrálva. Ha valami baj van a játékban, textúrahiba, stb. Akkor a Catalyst AI-t kell Off-ra rakni. Az sokszor megoldja a gondokat.

A drivert rá lehet telepíteni a másikra, csak nem éri meg, mert problémák lehetnek. A driver sweeperes megoldás sem a legjobb, mer az is hibákhoz vezethet.
Van a Catalystnak alapértelmezett uninstall rendszere. Azt a vezérlőpult programok törlésénél lehet elérni. Ott kell törölni a drivert, de nem kell csökkentett mód. Egy újraindítás után lehet telepíteni az új drivert. Ez a hivatalos menete a frissítésnek.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8157) erikke17 válasza Abu85 (#8156) üzenetére


erikke17
őstag

Monitor drvier nincs fennt de ezelőtt volt közölt dolgok catalystban ez EDID hez kell a pipa ??nem lehet hogy attól nem ismeri fel??

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#8158) SzlobiG válasza Abu85 (#8156) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak egy baj van ezzel az AI kikapcsolásával, hogy vissza is esik a teljesítmény én tegnap próbáltam ki BC2-be és mintha laggolt volna a jáétk hírtelen FPS leesések voltak olyan helyeken ahol nem is lett volna indokolt szal inkább visszakapcsoltam és jó is lett.

(#8159) pszichiater válasza Abu85 (#8156) üzenetére


pszichiater
senior tag

Azt hol kell kikapcsolni?

Érdemes mindent a játékon belül állítani, mert a driver is így van kalibrálva. Ha valami baj van a játékban, textúrahiba, stb. Akkor a Catalyst AI-t kell Off-ra rakni. Az sokszor megoldja a gondokat.

köszi

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#8160) Viktor77 válasza pszichiater (#8159) üzenetére


Viktor77
titán

CCC-ben a 3D fülön.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8161) katt777 válasza Abu85 (#8149) üzenetére


katt777
félisten

Majd ha azt látom BÁRMELYIK játékban, hogy a DX10.1-es AA jobb a réginél, akkor el fogom ismerni. Egyelőre Oblivionban szép sima éleket látok 8XAA Edge-detect mellett, viszont az összes DX9+ programban szőrös/szögletes vonalakat.

-Solt-: Írtam, hogy finomhangolásnál. Gördítsd le a listákat, ott lesz. De mondtam, hogy más keress, mert ez csak egy dolog, nem vsz, hogy a hibát ez okozza.

Oliverda: Dirt 2-ben van egy olyan trükk, hogy ha +1X futtatod, vagy vmit csinálsz benne, simán leesik megint az FPS. Mindenkinél megtette bármelyik driverrel, és a legtöbbször véletlenszerű. Nálam 2 indítás után ua. meghajtóval Dirt 2 benchmarkja ugyanezt produkálta.
Vagy ATT-t kell használni, és akkor megadhatod, melyik program hogy viselkedjék, akár felülvezérelve a másikat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8162) Abu85 válasza erikke17 (#8157) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

bepipálhatod az EDID-et, nem lesz tőle baja. Próba szerencse. Amúgy érdemes drivert pakolni a monitorhoz.

SzlobiG: CF rendszernél ez természetes az AFR algoritmus a profilok tárolják. Ha a profilokat kiütöd, akkor nincs CF.

katt777: Az Oblivion mióta használ deferred render motort? Egyébként a Stormrise használ DX10.1-es AA-t, tökéletes az eredmény. Az Assassins Creedben patch nélkül is van z mintázás. A STALKER DX10.1 alatt szintén z mintázik, csak ott vannak egyébb kompatibilitási problémák is. Az AVP alatt is előjöttek ezek, így cserélték az AA-t egy moderben DirectCompute 5-ös megoldásra. Az már tökéletes.

Az új energiagazdálkodási sémák pár programnál beragadnak. Ha csak a játék fut, akkor megkapja a kártya a 3D-s órajeleket. Egyéb esetben a többi program zavarja a működést, és a kártya video módba vált, ami alacsonyabb órajeleket eredményez.

Keldor papa (#8163): Ha valamit nagyon kényszeríteni akarsz, akkor ki lehet próbálni, de ilyenkor a driver nem foglalkozik a nem kompatibilis eljárásokkal. Ráküldi a funkciókat, akkor is ha az kompatibilítási problémák miatt képhibát eredményez. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8163) keIdor válasza Abu85 (#8156) üzenetére


keIdor
titán

Az AI-t egyébként Advencedre mikor érdemes/ha érdemes állítani?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8164) Oliverda válasza katt777 (#8161) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezzel már én is találkoztam de amiről én besézltem az a legelső futtatásnál is fenn áll. Ergo ennek valszeg semmi köze nincs a játékhoz. Egyszerűen úgy kell elindítani hogy teljesen idle állapotban legyen a VGA. A köztes UVD mód nem jó mert valamiért akkor ott beragad.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8165) pszichiater válasza Viktor77 (#8160) üzenetére


pszichiater
senior tag

Köszönöm!

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#8166) GJ70 válasza Abu85 (#8156) üzenetére


GJ70
tag

Köszönöm a segítséget :R !
Hasznos az útmutató.
Így fogok eljárni .

Üdv ! :C

(#8167) katt777 válasza Abu85 (#8162) üzenetére


katt777
félisten

Naná, hogy nem használ, hál' istennek. Crysis, FC2, Clear Sky volt nálam DX10(.1)-ben, egy kupac kaki az AA mindegyikben. Ami tökéletes, az a DX9-es 8XAA 24XEdge-Detect beállítással. HA majd látok ennél jobbat, elismerem, de semmilyen DX10-es játékban nem láttam teljesen sima éleket. Még DX9-ben is van némi "homálysáv", de legalább nem cakkos. Ha majd tökéletesen sima lesz minden él, akkor lehet tökéletesnek nevezni az AA-t. Az, hogy most ezt nyomatják 1000-rel, semmivel nem javítja a képminőséget. :N
ATT-ban nem ragad benne semmi, ott az működik, amit te akarsz, és úgy, ahogy akarod. Persze te ezt nem tudhatod. :P

Oliverda: Hát, én egy tesztben néztem, játék közben meg nagyon nem veszem észre, hogy 45 v. 53FPS-szel megy.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8168) Abu85 válasza katt777 (#8167) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Crysis nem deferred rendering. Ott az Edge Detect shader akad össze az AA-val, ezért, amikor bekapcsolod az MSAA-t, akkor a játék automatikus letiltja a nem kompatibilis élkereső algoritmust. Ezért lesznek a fák recések. Erre megoldás az SSAA, amit a HD 5000 kártyákon lehet elérni. [link]
Az FC2 nem z-mintázik. A DX10.1 egészen más szempontok miatt került bele, a motor persze defered rendering, így az MSAA nem az igazi.
A Clear Sky és a CoP algoritmusa majdnem hibátlan, de a fázisok "összefésülése" recéket eredményez, mert helyenként nem hasznosítható a mintavételből adódó adat. Ez analitikus, vagy teljesen egyéni DirectCompute alapú AA-val kezelhető.
Nézd meg az AVP DX11-es AA-ját, az tökéletes. Teljesen illeszkedik a motorhoz. Ilyet érdemes várni a jövőben.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8169) erikke17


erikke17
őstag

Kezdek ettől a catalystól begolyózni tegnap előjött a GPU aktivitás ma meg már megint nincs ott a catalystban mitől lehet???

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#8170) pszichiater


pszichiater
senior tag

Szerintetek ez mi lehet? A képen egy oldalfal látható, amire a háztető árnyéka vetődik. Tiszta négyzetháló az egész. Nv-vel ugyanez nem volt. De "sima" oldalfalon is megjelent ez a sz@r.Az AI-t kikapcsoltam, de ugyanaz. Nem vagyok egy régi ati-s és számomra ezek azért elég meglepőek.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#8171) pszichiater


pszichiater
senior tag

A kép lemaradt.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#8172) erikke17


erikke17
őstag

Ilyen árnyékolással Landritschafts simulator 2009 találkoztam ott volt ha olyan szög ahol ilyen négyzethálos volt de volt olyan szög is ahol szép volt az árnyékolás, mivel az a gamé nem DX-el fut hanem openGL-asszem :D azért volt ilyen de a motorja se volt valami jó bugos volt grafikailag :O

Szerk: pszichiater neked szólt csak nem a válaszra mentem......sry

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#8173) J4N!


J4N!
tag

nálatok nincs olyan h gondol egyet és megnő a kurzor? :F driver 10.3

(#8174) Mika1227


Mika1227
őstag

Hát én felraktam és nem soká ezt írta ki

Nem tudom össze függ-e a kettő? Azóta leszedtem de újraindításnál mindíg előjön.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#8175) Oliverda válasza J4N! (#8173) üzenetére


Oliverda
félisten

nincs

Mika1227: Ilyen sincs de ez valami trójai vírus lesz szerintem. Futtass egy vírusirtót.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8176) -Solt- válasza katt777 (#8161) üzenetére


-Solt-
veterán

Vettem... ( most már észrevettem, hogy írtad... akkor átsiklottam felette... :( )

Egyébként feladtam... attól tartok ezt csak az SSAA oldja meg... úgyis cserélni akarok, egyel több ok...

Köszönöm...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#8177) Mika1227 válasza Oliverda (#8175) üzenetére


Mika1227
őstag

Lefutattam az Avastot nem talált semmit!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#8178) erikke17 válasza Mika1227 (#8177) üzenetére


erikke17
őstag

Ha megvan az a file(k) töltsd fel ide www.virustotal.com itt sok virusirtoval leellenőrzik és infót adnak róla aztán meg tudod hogy virusos-e

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#8179) katt777 válasza Abu85 (#8168) üzenetére


katt777
félisten

Aggyá' mán e' DX11-es karit, vazze! Addig leszarom a DX11-et, amíg nem használhatom.
Crysisben nem használtam kényszerített módot, a saját AA-je szar, az AF-je meg láthatatlan, csak lassítja a gépet.
AvP-t is csak DX10.1-ben tudom nézni, és bár halállat a grafikája így is, randa recések az élek. Amúgy ez legalább igazán durvára sikeredett a sok gagyi játék között, csak a qrwakonzolanyja mentéspontjait tudnám feledni, amelyek miatt egész pályarészeket kell újratolni "baj" esetén.
Jut eszembe, a BS2 AA-je is maxigáz, de legalább már csinál valamit, az 1. résszel ellentétben.

J4N!: 10.2 hotfix állítólag javítja. Több HD5-ös karin is fellép ez a hiba, több meghajtóval (és mind ATI :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8180) Abu85 válasza katt777 (#8179) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Crysis Parallax Occlusion Mappingot használ, arra nem jó az anizotrop szűrés ez szintén kompatibilitási probléma. A DirectX 10.1-ben erre a problémára vezették be a LOD utasításokat. Ezeket is csak használni kellene. :) SSAA-t egyik játk sem használ, ezért az csak driverből kényszeríthető, de ez a HD 5000 családhoz van kötve.
Az AVP csak DX11-től támogatja az AA-t. DirectCompute 5-ben van megírva az algoritmus. Ez lesz várhatóan szélesebb körben adoptálva, jó a hatásfoka és a kompatibilitása, illetve a sebességvesztés is megfelelő.

Sajnos a Bioshock 2 motorja deferred shadingot használ, ez is csak részlegesen kompatibilis az MSAA-val.

A nagy kurzor a konfigurációtól függ, nem a kártyától. Az érintett alaplapokban mindegyik HD 5000-es csinálja, míg a többi lapban egyik sem.

J4N!: A 9.12-es hotfix-ben van javítás. A 10.4-re újra lesz írva a Direct2D, ott lesz beépítve a hotfix kód. Megoldás az egér menüjében pointer trail aktiválása is.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8181) J4N! válasza Abu85 (#8180) üzenetére


J4N!
tag

Köszi a helpet, amugy az érintett alaplapokról van vmi lista vagy akármi?

(#8182) Abu85 válasza J4N! (#8181) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem néztem utána. De lényegtelen. A fixet megcsinálta az ATI, az új Direct2D rutinokkal bekerül a mainline kódba is.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8183) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Ez a 10.3-as driver csak előzetes? Mikor jön a végleges?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8184) Jocy válasza Killing (#8183) üzenetére


Jocy
aktív tag

Szia. Igen,ez csak előzetes.Ha minden igaz,24-én jön a végleges.

(#8185) rvn_10


rvn_10
senior tag

Hello! Melyik a leggyorsabb ATI driver 4850-hez?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#8186) Weaver válasza rvn_10 (#8185) üzenetére


Weaver
senior tag

elvileg ez a 10.2 elég jól sikeredett. igaz én int vga-t használok, de nincs vele gond. van amelyikkel volt, ezzel nincs. de ha nem sürgős várd meg a 10.3-at. hátha...

(#8187) rocket


rocket
nagyúr

Megjelent az elso 10.3-as driver profil update:

- Heaven – Crossfire profile
· Dark Void – Crossfire profile
· Singularity – Crossfire profile
· Unigine Heaven Demo – Crossfire profile
· Just Cause 2 - Single GPU and Crossfire profile
· Battlefield Bad Company 2 - Crossfire profile
· AvP - Single GPU and Crossfire profile

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8188) Oliverda válasza rocket (#8187) üzenetére


Oliverda
félisten

Single GPU and Crossfire profile

Az azt jelenti hogy nem csak CF-nél javít?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8189) Killing válasza Oliverda (#8188) üzenetére


Killing
addikt

Igen. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8190) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Folytatódik a dráma. :D
Sajnos másik gépben csak jövő hétvégén tudom kipróbálni a kártyát, viszont rájöttem arra, hogy csak akkor hibázik, ha tesszellálnia kell. DX11 alatt kikapcsolt tesszelátorral tökéletes a kép. :F

[ Szerkesztve ]

(#8191) O_L_I


O_L_I
őstag

10.2-ről 10.3a-ra HAWX avg 81 FPS-ről 89 FPS-re ez kb 10% 4850-en :K

(#8192) ricsi99 válasza rocket (#8187) üzenetére


ricsi99
addikt

Ez hogy műxik? Feltesze az exe-t s kész? Vagy valamit állitgatni kell a catalist-ban is?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#8194) maflame


maflame
aktív tag

Sziasztok!
Ma kaptam egy üzenetet a "műveletközpont"-vagy mi afenétől, hogy "Your power management system is missing a driver." És megoldásként felajánlott letöltésre egy "AMDCoolnQuiet_Utility_V21801_XPVistaWin7"-nevű progit. Én ezt nem nagyon ismerem, de ez nem valami AMDprocikhoz való póvermenedzselős dolog?
Nem tapasztaltam semmi hibát sehol. Hőfokok, megahertzek rendben vannak mindenhol.
...akkormeg? Téves riasztás? ..vagy ha van értelme ennek, valaki fel tudna világosítani?
Előre is köszönöm!

(#8195) siriq válasza Mika1227 (#8177) üzenetére


siriq
őstag

Pedig trojan-ra hivatkoznak sokan.
[link]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#8196) siriq válasza siriq (#8195) üzenetére


siriq
őstag

Lassu vagyok melo utan. Probald a sunbelt virusirto proba verziot.
[link] es talan ez is segit [link]

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#8197) siriq


siriq
őstag

Ha valakinek problemaja van a kepernyo frisitessel kapcsolatban, akkor hasznaljon powerstrip-t. Nalam es azoknal akinek ajanlottam, megoldotta.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#8198) miresz válasza J4N! (#8173) üzenetére


miresz
veterán

Logitech vezeték nélküli egérnél találkoztam ilyennel a szoftverében kell beállítani a méretet.

(#8199) zolyee


zolyee
tag

valaki próbálta már tüzetesebben a 10.3 at 4850-el?
érdemes felrakni?
9.12-vel a Metro 2033-ban lépnek fel textúrahibák néhány helyen, de egyébként jól működik a 9.12.

(#8200) katt777 válasza Abu85 (#8180) üzenetére


katt777
félisten

Ja, hát használni kellene ezeket az eljárásokat, viszont, ha nem használják, akkor talán kéne helyette valamit betenni, nem? Régen pl. a hardveresen nem tudott dolgokat lehetett szoftveresen emulálni (anno pl. teljes 3D megjelenítést), aztán persze vagy bírta a hardver, vagy nem, de működött. Most is meg lehetne csinálni, hogy ha nincs DX1x, akkor dolgozzon egy DX1x-y eljárás, ugyebár. Szóval megint az jön le, hogy vegyél új hardvert, vagy süljön ki a szemed. :( :((

Az a legjobb, ha a VGA driver még a lapokra is érzékeny. :C Mert olyan tökéletes, mégis egyfolytában foltozgatják. :DDD

zolyee: Hotfix v. sima? 10.3-mal bizonyosan vannak hibák, bár nem feltétlenül e programban.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.