Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33901) Mercutio_ válasza MurdR (#33900) üzenetére


Mercutio_
félisten

A nincs itt csiki.
Sőt sehol ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33902) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#33903) MurdR


MurdR
veterán

Mindjárt kész az oldalas. :D
(sörben párolva, hmmmm milyen illatok vannak. :D)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33904) sutszi válasza MurdR (#33903) üzenetére


sutszi
veterán

Áh, ne is mond. Te vagy ma a második aki a sörös főzést emlegeti. Holnap csinálok egy darabka karajnak sörös-mutáros pácot, és vasárnap kisütöm. :D

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#33905) MurdR válasza sutszi (#33904) üzenetére


MurdR
veterán

Jól teszed.
Isteni volt amúgy, csak sajnos nem krumplipürével csináltam, hanem rizzsel, az oldalas viszont krumplival a legjobb. :K

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33907) sutszi válasza MurdR (#33905) üzenetére


sutszi
veterán

Nagy hiba. Legközelebb krumplival tessék készíteni. :K
A héten borjúmáj volt krumplival, meg csirkesült zöldséges rizzsel... nagyon jó volt. :)

----------------------------------------------------------------------------------------------
Ja amúgy ha érdekel valakit, a gog.com-on játékleárazások vannak. Néhány euróért vesztegetnek dolgokat...Sok régiség is van de egy, egy gyöngyszembe is bele lehet futni, pl. Witcher 1 és 2 extra tartalmakkal együtt volt 9eur.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#33908) MurdR válasza sutszi (#33907) üzenetére


MurdR
veterán

Nem volt kedvem hazacipelni a krumplit, egyszerűbbnek tűnt a rizs :DDD
De nem volt jó választás :(((

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33909) Melack


Melack
veterán

Nem szeretek ásózni :( Éljen a szombat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33910) DeFranco válasza Melack (#33909) üzenetére


DeFranco
nagyúr

erdő mellett nem jó lakni ;]

(#33911) Tim82 válasza Melack (#33909) üzenetére


Tim82
nagyúr

A betonalap mindig jobb megoldás haragosaink eltüntetésére.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33912) Mercutio_ válasza Melack (#33909) üzenetére


Mercutio_
félisten

Használj B-sót.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33913) Melack válasza DeFranco (#33910) üzenetére


Melack
veterán

Mindenütt szomszéd, az erdő messze. De szeretek itt lenni :)

Tim: Már gondoltam, hogy beszélek föccerrel, hol dolgozik éppen;]

Mercutio: Az mi? Nem gazolok, kiskertet készítem elő.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33914) Tim82


Tim82
nagyúr

Na, életemben először vásároltam egy gog.com-os leárazáson. A Steam-es szüzességem még intakt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33915) DeFranco válasza Tim82 (#33914) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mitvetté?

(#33916) Tim82 válasza DeFranco (#33915) üzenetére


Tim82
nagyúr

Inquisitor, Witcher EE (mert a DRM miatt konkrétan nem megy az eredeti DVD-s kiadásom - megszüntették azt a DRM csekkoló rendszert), Two Worlds, Bad Mojo.

Steam-en csak olyan játékaim vannak, amik DVD-n/CD-n lettek megvéve, de kellett hozzájuk Steam-kliens is.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33917) Tim82 válasza Tim82 (#33916) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, bocsánat, meg a Bard's Tale is. (Csak az már megvan Androidon valamelyik Google Play-akcióból, de rájöttem, hogy nem nagyon fogok 7" tableten játszani RPG-t.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33918) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Assetom was makogtok :D

Melack: szójáték.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33919) Melack válasza Mercutio_ (#33918) üzenetére


Melack
veterán

Ó b+ hogy szépen fogalmazzak :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33920) Tim82 válasza Mercutio_ (#33918) üzenetére


Tim82
nagyúr

gog.com = "good old games" dot com -> [link]

The Witcher Enhanced Edition: [link]
Bad Mojo: [link]
Two Worlds: [link]
Bard's Tale: [link]
Inquisitor: [link] (mondjuk én asszem 2 EUR-ért vettem, de már lejárt az igazi akció rá)

Remélem, így már minden világos. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33921) Mercutio_ válasza Tim82 (#33920) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Melack : Very polite :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33922) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Esztétikus kis barna [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33923) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Black : Basszus ez az LCD topic.... :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33924) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#33923) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet korán van még nálam, de ezt nem értem...:)

(#33925) GabN73 válasza Mercutio_ (#33922) üzenetére


GabN73
addikt

Megengedném neki hogy csináljon egy szendvicset... :B

(#33926) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#33924) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyik fele civakodik, másik fele nem ismeri a keresőt, és ha nem a méretenként favorit közép kategóriás után érdeklődsz mintha be se írtál volna úgy átlépnek a hsz-en.
Nem saját hsz,csak 1-2 típusra rákeresni tapasztaltam.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33927) Earl_Muttley válasza Mercutio_ (#33926) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mint az androidos telefonok saját topikjai. ROM, ROM, ROM, felteszel akármilyen kérdést, átlépnek ha csak nem tudnak belekötni valahogy...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#33928) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#33926) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja hogy erről van szó....Hát igen, én már ezt megszoktam, ez az új szériás Sony TV most a menő mindenhol ez folyik, de nem bírnak 3 hsz.-t elolvasni előtte...

(#33929) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Eladó Sony Xperia Z L36H!
-T-Mobileos, fehér
-Sony logós fóliát leszedte az okos előző tulaj.
-Hibátlan, 3 hónapja használom.
-Töltője, gyári adatkábele (a fej lehalt), meg ha megtalálom akkor a doboza jár mellé.
Állapota olyan 95%-os. Budapest XXI.kerben MA és HOLNAP 40.000 ft!

(Előfizut tudunk hosszabbítani, de kell az előleg.)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#33930) Ace owner válasza Earl_Muttley (#33929) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha fuggetlen lenne erdekelt volna..:( csak nem holnap :D

Galaxy Fold 4

(#33932) Teejay83


Teejay83
tag

Sziasztok

Van egy 20.000 ft értékű Vision Express utalványom, bármilyen szemüveg+lencse vásárlásakor beváltható!
Felhasználható: 2014.dec.10-ig

Ár: 5000ft

[link]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#33933) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Tegnap linkeltem egy giffet, amin egy nő felhúzza a ruháját és kilátszik a bugyija, kaptam érte fél órát mert 18+-os volt...:D Mi ebben a 18+? Ilyen alapon egy fehérneműs/fürdőruhás kép is az... :N

(#33934) macilaci78 válasza B-L-A-C-K (#33933) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van a témának topikja, annak szabályai.
Ebben a topikban többször kérték, hogy gif-et ne, mert a mobilis nézettel látogatókat két vállra fekteti.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33935) B-L-A-C-K válasza macilaci78 (#33934) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Linkelve volt (itt történt amúgy), meg amúgy is 18+ tartalom miatt kaptam...

Amúgy nem is az érdekel hogy kitiltanak, mert ha jogosan lenyelem, de így kicsit idegesítő...

[ Szerkesztve ]

(#33936) föccer válasza B-L-A-C-K (#33935) üzenetére


föccer
nagyúr

Itt, ebben a topikban nem volt régebben sem jellemző az ilyen témájú képek, gifek linkelése. Alapvetően a szép nők képeivel nincsen baj, de a tapasztalt az, hogy nagyon gyorsan át lehet lépni azt a bizonyos határt, ami már nem fér bele a fórumba. Az általad linkelt tartalom már igen erősen súrolja ezt a határt. Nem a női szépség bemutatására, hanem csak mint szexuális tárgyként volt ábrázolva, így törlésre került. Az adatlapodon ez a 3. ilyen bejegyzés, aminek az értelmében már több mint fél óra banán járt volna, de mivel a linkelt tartalom elég közel volt a "határesethez" ezért nem lépett feljebb az idő órás kitiltásra.

Szerintem teljesen korrekt volt az eljárás. :)

====
Ps: bocs, csak a második. Az előző véletlen duplán ment ki, eléztem.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#33937) B-L-A-C-K válasza föccer (#33936) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem gondoltam volna egy ilyen is +18-nak számít, na de mind1, nem lovagolok ezen, részemről a jó reggelt csajokból ennyi volt...

(#33938) Earl_Muttley válasza Ace owner (#33930) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Elkelt :D Este G3 owner leszek :B

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#33939) Mercutio_ válasza Earl_Muttley (#33938) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már mobil: Van olyan teló, ami hasonló mint a G2 mini, azaz csak 130mm hosszú 4,7"-os a kijelzője, de jobb 720p-s felbontású, dual-simes és van fényérzékelője is (esetleg hívásjelző led se ártana, de ez nem annyira fontos)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33940) Tim82 válasza Mercutio_ (#33939) üzenetére


Tim82
nagyúr

Moto G XT1033? Még kisebb is, 4,5", egy komoly hátránya van, nem bővíthető micro SD-vel. Nekem úgy rémlik, fényérzékelője is van (már ha a külső fényviszonyoknak megfelelő automatikus fényerő állításért felelős szenzorra gondolsz), az értesítő LED meg biztos, hogy van.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33941) Mercutio_ válasza Tim82 (#33940) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt nézegettem, de ami volt már elkelt, és a virtuális gombok is elvesznek a kijelzőből :( valami kínai okosság lesz ebből....talán...egyszer...most valahogy nem vagyok elég motivált, hogy lecseréljem az A820-as levonót.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33942) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#33939) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jiayu G4S

(#33943) Melack


Melack
veterán

Windowsos tabletet szeretnék, meg melót persze :D Meg tavaszt. Most arra jobban vágyom, mint a hideg télre.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33944) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#33942) üzenetére


Mercutio_
félisten

Topicját olvasgatva az se diadalmenet :U

Melack: Tánc? Zárcsökkentés?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33945) Ace owner válasza Earl_Muttley (#33938) üzenetére


Ace owner
addikt

Eriggy :DD En sztem s3 owner hamarosan..

Galaxy Fold 4

(#33946) Melack válasza Ace owner (#33945) üzenetére


Melack
veterán

És ki lesz majd az Ace owner? ;]

Mercu: Ezekre most nincs idő sajna :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33947) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#33944) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Dehogynem!
Csak sok a béna!

(#33948) Earl_Muttley válasza Ace owner (#33945) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Most már nem csak hamarosan!

Szar a kép, mert 6500c az egyetlen fotóeszköz :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#33949) Ace owner válasza Earl_Muttley (#33948) üzenetére


Ace owner
addikt

Aztan remelem a vilagbol is kilaggol a qhd kijelzojevel :P
(#33946) Melack: Eleg regota nem vagyok ace owner, most is csak egy kolcson ace 2 van nalam,de ma vagy 5x brfagyott mar pedig alig hasznaltam. :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#33950) Earl_Muttley válasza Ace owner (#33949) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

eddig semmi lag, pedig nagyjából belaktam :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.